Częstochowa 23.08.2014
13. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy
100 m K
1 1 e 1 12.18 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.9 II #
2 2 e 1 12.41 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.9 II B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
3 3 e 1 12.43 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL -0.9 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
4 14 e 1 13.39 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.9 IV
5 15 e 1 13.67 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -0.9 IV
6 16 e 1 13.75 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD -0.9 IV
7 22 e 1 14.34 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.9 --
1 4 e 2 12.58 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS -0.4 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 5 e 2 12.67 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.4 II B.D. BEZ
3 7 e 2 12.90 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL -0.4 III #
4 18 e 2 13.90 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD -0.4 V URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
5 17 e 2 13.90 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.4 V ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
6 19 e 2 14.01 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -0.4 V # LDK!
7 20 e 2 14.04 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD -0.4 V #
8 24 e 2 14.50 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.4 V
1 6 e 3 12.82 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 III #
2 8 e 3 12.91 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U16 SL 0.0 III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
3 12 e 3 13.28 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 IV
4 21 e 3 14.25 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD 0.0 V B.D. 3 LDK!
5 23 e 3 14.50 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD 0.0 V
6 25 e 3 14.52 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL 0.0 --
7 27 e 3 15.31 MICHALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL 0.0 --
8 28 e 3 15.52 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
1 9 e 4 12.94 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD -0.1 III
2 10 e 4 13.11 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.1 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
3 11 e 4 13.27 ŁYZNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -0.1 IV
4 13 e 4 13.36 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -0.1 IV #
5 26 e 4 15.05 LASKOWSKA Justyna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -0.1 -- RUSZEL Piotr Z/5081/15 2016 BEZ
1 f 1 12.24 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.1 II #
2 f 1 12.38 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.1 II B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
3 f 1 12.51 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL -1.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
4 f 1 12.77 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.1 III B.D. BEZ
5 f 1 12.80 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -1.1 III #
6 f 1 13.00 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U16 SL -1.1 III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
  f 1 DNF MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL -1.1 -- #
200 m K
1 1 s 1 24.79 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL -0.1 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 2 s 1 24.96 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.1 II B.D. M
3 3 s 1 25.01 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.1 II B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
4 4 s 1 25.51 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.1 II B.D. 1
5 6 s 1 25.91 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.1 II B.D. BEZ
1 5 s 2 25.59 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS 0.0 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 7 s 2 26.08 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2019 M
3 8 s 2 26.70 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD 0.0 III
4 10 s 2 27.52 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 IV
1 12 s 3 27.62 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 -- B.D. B.D. 1
2 14 s 3 28.26 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 --
3 19 s 3 28.81 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD 0.0 V URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
1 11 s 4 27.62 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 99 U16 LD 0.0 IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
2 15 s 4 28.41 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK 0.0 IV KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
3 16 s 4 28.53 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD 0.0 --
4 20 s 4 29.24 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD 0.0 V #
5 23 s 4 29.87 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD 0.0 V
1 9 s 5 27.32 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL 0.0 IV BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
2 13 s 5 27.68 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL 0.0 IV #
3 22 s 5 29.53 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD 0.0 V
4 24 s 5 30.03 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda Śląska 99 U16 SL 0.0 V
1 17 s 6 28.55 ŁYZNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL 0.0 --
2 18 s 6 28.71 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL 0.0 V CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
3 21 s 6 29.29 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL 0.0 V # LDK!
4 25 s 6 31.95 SZAFER Sandra CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL 0.0 --
400 m K
1 1 s 1 57.49 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 1
2 2 s 1 57.93 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice 92 U23 SL II B.D. 2
3 5 s 1 59.05 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
4 7 s 1 60.05 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
1 3 s 2 58.68 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ II #
2 4 s 2 58.92 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II B.D. B.D. BEZ
3 6 s 2 59.29 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U23 MZ III B.D. # 3
4 8 s 2 60.49 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
  s 2 DNF KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 Sen MZ -- B.D. B.D. # BEZ
1 9 s 3 61.23 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno # 98 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
2 10 s 3 61.73 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK III KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
3 12 s 3 62.17 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 99 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
1 15 s 4 64.64 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
2 17 s 4 65.05 PIĄTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U16 SL V B.D. # Z/4336/15 2018 3
3 18 s 4 65.54 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL V
4 19 s 4 65.91 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ V JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
5 22 s 4 66.04 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 00 U16 SL V #
1 13 s 5 64.01 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL IV
2 16 s 5 64.82 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
3 21 s 5 65.98 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 99 U16 SL V #
4 24 s 5 66.76 GIRYCKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
1 11 s 6 61.84 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL III
2 14 s 6 64.57 ZACZEK Agata SRS Kondycja Żabieniec 98 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # 4
3 20 s 6 65.93 PIERZCHAŁA Paulina UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
4 23 s 6 66.67 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2019 3
5 25 s 6 68.21 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
6 26 s 6 68.24 MIELNICZUK Marta UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0340/12 2015 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:05.03 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 Sen PK I BARSZCZ Mirosław Z/4323/11 2018 MM
2 2 s 1 2:05.76 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 Sen LU I B.D. B.D. 1
3 3 s 1 2:05.85 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL I B.D. PASZTA Wiesław 1
4 4 s 1 2:06.46 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
5 5 s 1 2:11.47 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II MIREK Wacław Z/1926/11 2019 1
6 6 s 1 2:12.48 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
7 12 s 1 2:33.07 DĄBROWSKA Dominika UKS Sprint Stadnicka Wola 96 U20 SK --
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 80 Sen DS -- ROSTKOWSKI Piotr # Z/0016/13 2019 BEZ
1 7 s 2 2:20.20 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD III
2 8 s 2 2:21.18 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
3 9 s 2 2:21.44 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U23 LU III B.D. BEZ
4 10 s 2 2:23.76 MUTWIL Oliwia TL ROW Rybnik 97 U18 SL III
5 11 s 2 2:24.77 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2
  s 2 DNF STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD --
1500 m K
1 1 s 1 4:19.04 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 2 s 1 4:24.03 NAPIERAJ Dominika KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS I WOSIEK Jacek Z/1085/12 2019 MM
3 3 s 1 4:27.72 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 4 s 1 4:32.11 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
5 5 s 1 4:43.02 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ II
6 7 s 1 4:49.61 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
7 15 s 1 5:51.46 MICHALIK Paulina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
  s 1 DNF SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
1 6 s 2 4:46.79 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 8 s 2 4:50.15 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD III B.D. JAKUBOWSKI Marek , Z/1630/14 , 2018 1
3 9 s 2 4:51.15 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U23 SL III B.D. 1
4 10 s 2 4:52.11 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 3
5 11 s 2 5:05.34 MIŁEK Antonina KS Agros Zamość 94 U23 LU -- B.D. # BEZ
6 12 s 2 5:05.38 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
7 13 s 2 5:05.52 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
8 14 s 2 5:20.94 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
9 16 s 2 5:54.55 ZUBER Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 97 U18 PK -- KARKUT Bogdan B.D. # BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 57.93 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
2 2 s 1 59.91 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I B.D. M
3 3 s 1 61.53 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
4 5 s 1 63.32 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2019 M
  s 1 DNF MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD --
1 4 s 2 62.24 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA I B.D. 1
2 6 s 2 65.11 LENART Weronika UKS 55 Łódź 93 U23 LD II
3 7 s 2 65.48 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. B.D. 1
4 8 s 2 67.36 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III
5 9 s 2 70.90 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
6 10 s 2 71.88 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV
Wzwyż K
1 1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 2 f 1 1.70 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
3 3 f 1 1.50 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV B.D.
4 4 f 1 1.45 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD IV
5 5 f 1 1.40 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 00 U16 LD V LDK!
6 6 f 1 1.30 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 4
W dal K
1 1 f 1 5.77 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +1.0 II KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
2 2 f 1 5.55 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +0.4 II B.D. 2
3 3 f 1 5.43 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +0.8 II ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
4 4 f 1 5.03 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.2 IV BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
5 5 f 1 4.65 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL +0.7 V #
6 6 f 1 4.25 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD +0.9 -- B.D. 3 LDK!
7 7 f 1 4.15 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.3 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
8 8 f 1 4.07 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +0.3 --
9 9 f 1 3.86 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.1 --
10 10 f 1 3.82 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +1.8 --
Kula (3) K
1 1 f 1 13.13 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
2 2 f 1 11.23 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
3 3 f 1 9.54 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
4 4 f 1 7.49 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
100 m M
2 3 e 1 10.74 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA 0.0 I B.D. 1
3 6 e 1 10.93 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA 0.0 II B.D. 1
4 10 e 1 11.27 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 II BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
5 11 e 1 11.40 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL 0.0 III
6 13 e 1 11.46 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 III B.D. # 3
7 14 e 1 11.48 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 U23 PD 0.0 III SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/1800/13 2019 1
8 16 e 1 11.53 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 U23 WP 0.0 III B.D. B.D. 2
1 1 e 2 10.61 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU +0.1 M WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 4 e 2 10.92 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.1 II B.D. 1
3 15 e 2 11.50 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL +0.1 III PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
4 17 e 2 11.67 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.1 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
5 18 e 2 11.72 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL +0.1 III ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
6 20 e 2 11.79 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.1 IV B.D. 2
7 21 e 2 11.98 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda Śląska 95 U20 SL +0.1 IV
  e 2 DQ STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
1 5 e 3 10.93 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -0.2 II B.D. # BEZ
2 7 e 3 11.07 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.2 II #
3 19 e 3 11.78 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL -0.2 IV
4 23 e 3 12.50 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK -0.2 --
5 24 e 3 12.77 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL -0.2 -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
1 8 e 4 11.13 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.1 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
2 9 e 4 11.21 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -0.1 II B.D. 3
3 12 e 4 11.40 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL -0.1 III
4 22 e 4 12.23 WRÓBLEWSKI Jacek CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL -0.1 --
5 25 e 4 13.12 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA -0.1 -- B.D. B.D. BEZ
6 26 e 4 13.80 DULSKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL -0.1 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
2 f 1 10.77 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.4 I B.D. 1
3 f 1 10.86 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.4 I B.D. 1
4 f 1 10.89 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -0.4 I B.D. # BEZ
5 f 1 10.98 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.4 II B.D. 1
6 f 1 11.03 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.4 II #
200 m M
1 1 s 1 21.71 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +0.1 I B.D. # BEZ
2 2 s 1 21.72 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.1 I B.D. 1
4 11 s 1 22.85 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 Sen LD +0.1 III
1 4 s 2 21.99 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA 0.0 II B.D. 1
2 6 s 2 22.04 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS 0.0 II
3 9 s 2 22.45 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
4 10 s 2 22.68 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 81 Sen MZ 0.0 II B.D. Z/1716/13 2019 3
1 5 s 3 22.04 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS 0.0 II
2 7 s 3 22.04 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
3 8 s 3 22.13 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS 0.0 II
1 12 s 4 22.88 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 III B.D. # 3
2 14 s 4 23.14 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU 0.0 III
3 15 s 4 23.62 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL 0.0 IV
1 13 s 5 23.13 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL 0.0 III PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 16 s 5 24.14 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL 0.0 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
3 18 s 5 24.54 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK 0.0 --
4 22 s 5 26.88 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. B.D. BEZ
1 17 s 6 24.38 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL 0.0 -- B.D. B.D. 2
2 19 s 6 25.01 WRÓBLEWSKI Jacek CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL 0.0 --
3 20 s 6 25.21 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL 0.0 V BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
4 21 s 6 25.63 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL 0.0 -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
400 m M
2 2 s 1 48.37 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U23 SL I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
3 3 s 1 48.40 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
4 4 s 1 48.71 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS II
5 12 s 1 52.38 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS III B.D. 3
1 5 s 2 50.73 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS III
2 7 s 2 50.98 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
3 9 s 2 51.50 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
4 10 s 2 52.05 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III
5 13 s 2 52.43 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
1 6 s 3 50.77 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 U23 SL III B.D. # Z/2311/11 2018 3
2 8 s 3 51.37 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS III
3 11 s 3 52.37 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL III B.D. B.D. 2
4 14 s 3 53.41 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 96 U20 SL IV B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
5 16 s 3 55.22 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
1 15 s 4 54.96 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA --
2 18 s 4 59.21 HADAMIK Sebastian TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL --
3 19 s 4 60.14 SZMYT Eryk TL Pogoń Ruda Śląska 00 U16 SL --
4 21 s 4 60.68 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 00 U16 SL --
5 22 s 4 61.22 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL --
1 17 s 5 57.54 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL -- HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
2 20 s 5 60.15 PIĄTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
3 23 s 5 64.61 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:51.26 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław 88 Sen DS I
2 2 s 1 1:52.10 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 3 s 1 1:52.22 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U23 MZ II B.D. # 1
4 4 s 1 1:53.11 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
5 5 s 1 1:53.65 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
6 6 s 1 1:54.52 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
7 7 s 1 1:55.10 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 86 Sen LD II
8 8 s 1 1:55.39 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
1 9 s 2 1:56.44 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
2 10 s 2 1:56.89 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA II KOLODZIEJ Roman 2
3 11 s 2 1:57.35 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
4 12 s 2 1:57.79 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
5 13 s 2 1:58.43 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
6 18 s 2 2:02.85 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 90 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz # Z/1355/12 2019 2
1 14 s 3 1:58.82 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
2 15 s 3 1:59.49 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ III
3 16 s 3 2:01.80 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL III
4 17 s 3 2:02.16 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ IV B.D. # BEZ
5 19 s 3 2:03.23 OSEŁKA Przemysław niest. Warszawa # 95 U20 MZ IV B.D. BEZ
6 21 s 3 2:04.18 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2
7 22 s 3 2:04.75 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
8 26 s 3 2:08.76 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
1 20 s 4 2:03.82 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
2 23 s 4 2:05.48 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
3 24 s 4 2:07.12 KOWALSKI Paweł OKS Start Otwock 97 U18 MZ IV #
4 25 s 4 2:07.45 JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL IV
5 27 s 4 2:14.69 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL --
6 28 s 4 2:21.99 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
7 29 s 4 2:30.89 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno # 99 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:00.73 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 96 U20 SL II
2 2 s 1 4:01.23 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
3 3 s 1 4:03.39 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
4 4 s 1 4:04.90 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień 92 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
5 5 s 1 4:06.41 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
6 6 s 1 4:07.27 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL III B.D. BEZ
7 7 s 1 4:16.70 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
8 8 s 1 4:28.27 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
9 9 s 1 4:28.57 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
10 10 s 1 4:38.07 KMIECIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
11 11 s 1 4:45.09 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 8:09.36 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U23 PD I B.D. # Z/2485/11 2019
4 4 s 1 8:31.63 MIŚKOWIEC Tomasz KKL Kielce 81 Sen SK II
5 5 s 1 8:33.90 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
6 6 s 1 8:38.07 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ II B.D. # BEZ
8 8 s 1 8:39.76 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL II B.D. 2
9 9 s 1 8:40.55 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze 90 Sen SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. Z/2436/11 2017 2
10 10 s 1 8:41.34 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
11 11 s 1 8:42.30 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL II
12 12 s 1 8:47.32 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2019
13 13 s 1 8:53.86 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK III KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
14 14 s 1 8:53.89 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U23 PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
15 15 s 1 8:54.75 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U23 WP III B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
16 16 s 1 9:06.45 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 92 U23 MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2019 2
17 17 s 1 9:14.16 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL III LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
18 18 s 1 9:14.53 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
19 19 s 1 9:21.81 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. BEZ
20 20 s 1 9:36.46 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. B.D. Z/0930/13 2019 2
21 21 s 1 9:40.28 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
22 22 s 1 9:40.99 MORDYŃSKI Bartłomiej UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
23 23 s 1 9:58.96 POTOK Daniel ULKS Lipinki 93 U23 MA --
24 24 s 1 10:19.57 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
400 m pł M
2 2 s 1 52.59 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
3 3 s 1 52.73 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
4 5 s 1 55.91 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 1
1 4 s 2 54.93 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL II RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
2 6 s 2 57.07 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
3 7 s 2 62.91 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
Wzwyż M
1 1 f 1 2.15 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0766/11 2019 1
2 2 f 1 2.10 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I #
3 4 f 1 2.05 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL II B.D. 2
4 3 f 1 2.05 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II
5 5 f 1 1.85 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
6 7 f 1 1.75 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
7 6 f 1 1.75 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
W dal M
1 1 f 1 7.00 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 95 U20 SL +1.3 II
2 3 f 1 6.73 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +0.2 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 2 f 1 6.73 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL +1.4 III B.D. B.D. 2
4 4 f 1 6.25 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +1.2 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
5 5 f 1 6.18 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda Śląska 95 U20 SL -0.9 IV
6 6 f 1 5.92 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +0.3 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
7 7 f 1 5.52 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -0.3 -- BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
8 8 f 1 4.99 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL +0.9 -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
Kula (5) M
1 1 f 1 10.29 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
Kula (6) M
1 1 f 1 16.98 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 2 f 1 12.00 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.79 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL M KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 2 f 1 14.68 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
3 3 f 1 14.67 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
4 4 f 1 14.38 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U23 MZ II B.D. M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.096039056778 sekund