Poznań 11.11.2020 11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 km Mężczyzn |
||||||||||||||||||||
10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 29:14 | KARBOWIAK Kamil | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | Sen | OP | -- | B.D. | Z/0597/14 | 2024 | ||||||||||
2 | 29:32 | JASTRZĘBSKI Kamil | Ducla Academy Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. DUKLANOWSKI Hubert # | , Z/0700/11 | , 2024 | ||||||||||
3 | 29:55 | GARDZIELEWSKI Arkadiusz | WKS Śląsk Wrocław | 1986 | Sen | DS | -- | B.D. | Z/1684/11 | 2024 | M | SKN | ||||||||
4 | 30:02 | DOBROWOLSKI Emil | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1986 | Sen | PM | -- | DOBROWOLSKI Emil # | Z/2257/11 | 2024 | ||||||||||
5 | 30:04 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1987 | Sen | KP | -- | B.D. | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||||
6 | 30:36 | KABAT Damian | WMLKS Pomorze Stargard | 1989 | Sen | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/2160/11 | 2024 | 1 | |||||||||
7 | 30:42 | OLEJARZ Artur | MKL Szczecin | 1988 | Sen | ZP | -- | B.D. | Z/1405/11 | 2024 | 2 | |||||||||
8 | 30:47 | ŻYGENDA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 1997 | Sen | PM | -- | B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/1012/17 | , 2024 | ||||||||||
9 | 30:48 | MIELEWCZYK Piotr | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1990 | Sen | MZ | -- | B.D. | Z/1198/11 | 2023 | ||||||||||
10 | 31:06 | DRAGAN Aleksander | KKL Kielce | 1990 | Sen | SK | -- | B.D. | Z/4172/20 | 2024 | ||||||||||
11 | 31:14 | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | Sen | WP | -- | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||||
12 | 31:25 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | Sen | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | |||||||||
13 | 31:25 | SZYMAŃSKI Sebastian | MKS Sambor Tczew | 1994 | Sen | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz | Z/3301/15 | 2023 | BEZ | |||||||||
14 | 31:26 | STIPPA Adam | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa | 1981 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/4181/20 | 2022 | ||||||||||
15 | 31:27 | NAJMOWICZ Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1448/11 | 2021 | 3 | |||||||||
16 | 31:27 | GONTARCZYK Rafał | RLTL Optima Radom # | 1989 | Sen | MZ | -- | B.D. # | Z/4024/11 | 2023 | ||||||||||
17 | 31:31 | POŁEĆ Arkadiusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1990 | Sen | PD | -- | B.D. | Z/4209/20 | 2020 | ||||||||||
18 | 31:33 | BEDNAREK Adrian | LUKS Start Nakło | 1990 | Sen | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/3114/20 | 2024 | ||||||||||
19 | 31:41 | KUJAWSKI Grzegorz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/1162/20 | 2024 | ||||||||||
20 | 31:50 | LIPIŃSKI Mateusz | AML Słupsk | 1999 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/1917/17 | 2024 | ||||||||||
21 | 32:03 | WÓJCIK Michał | UKS Dwójka Milicz # | 1999 | U23 | DS | -- | DRACZYŃSKI Adam # | Z/2921/20 | 2024 | ||||||||||
22 | 32:05 | GORZELAŃCZYK Jakub | MKS Siechnice | 1991 | Sen | DS | -- | SOBCZYK Tomasz | Z/1703/11 | 2024 | ||||||||||
23 | 32:15 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U23 | PM | -- | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | ||||||||||
24 | 32:24 | TSCHIRCH Krzysztof | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1999 | U23 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej | Z/2152/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
25 | 32:45 | GOSK Dominik | UKS 48 Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | Z/3154/20 | 2024 | ||||||||||
26 | 32:48 | KSIĄŻKIEWICZ Piotr | MKS Unia Hrubieszów # | 1987 | Sen | LU | -- | B.D. | Z/2904/20 | 2024 | ||||||||||
27 | 32:53 | BRAUN Grzegorz | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1994 | Sen | LB | -- | |||||||||||||
28 | 33:03 | KLATKA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U23 | DS | -- | WOSIEK Jacek | Z/0357/15 | 2024 | ||||||||||
29 | 33:16 | KARCZ Artur | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1979 | Masters | PM | -- | POBŁOCKI Piotr # | Z/3091/20 | 2021 | ||||||||||
30 | 34:29 | SOBAS Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | Masters | OP | -- | B.D. # | Z/3377/11 | 2024 | ||||||||||
31 | 34:30 | ŁUC Andrzej | Air Zone Warszawa | 1978 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/4239/20 | 2024 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4979519844055 sekund |