Inowrocław 30 - 31.08.2014
31. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
100 m K
1 1 e 1 11.88 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -0.6 I KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
2 2 e 1 11.91 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD -0.6 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 5 e 1 12.19 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
4 6 e 1 12.34 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.6 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
5 7 e 1 12.39 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 93 U23 ZP -0.6 II
6 11 e 1 12.55 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U23 PK -0.6 II
7 13 e 1 12.80 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP -0.6 III
1 3 e 2 12.05 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.7 I #
2 4 e 2 12.11 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP -1.7 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
3 8 e 2 12.42 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM -1.7 II B.D. B.D. 1
4 9 e 2 12.44 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U23 WP -1.7 II
5 10 e 2 12.48 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U23 LD -1.7 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
6 12 e 2 12.59 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -1.7 II B.D. 1
1 f 1 11.91 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.7 I #
2 f 1 12.01 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -0.7 I KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
3 f 1 12.03 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD -0.7 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
4 f 1 12.07 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP -0.7 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
5 f 1 12.26 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM -0.7 II B.D. B.D. 1
6 f 1 12.38 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.7 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
7 f 1 12.42 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 93 U23 ZP -0.7 II
8 f 1 12.48 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.7 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
400 m K
1 1 s 1 52.22 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 U23 SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2019 MM
2 2 s 1 52.52 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U23 ZP M MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
3 3 s 1 53.04 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP M MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2019 MM
4 4 s 1 54.44 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL M LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
5 5 s 1 54.49 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
6 6 s 1 55.94 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA I B.D. 1
7 7 s 1 57.13 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II #
8 9 s 1 57.43 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II
1 8 s 2 57.39 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot 92 U23 PM II B.D. BEZ
2 10 s 2 57.53 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 1
3 11 s 2 57.68 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 12 s 2 57.73 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II B.D. 3
5 13 s 2 58.01 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II
6 14 s 2 58.10 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice 92 U23 SL II B.D. 2
7 15 s 2 58.85 LIS Martyna MKS Truso Elbląg # 94 U23 WN II B.D. 3
8 16 s 2 60.29 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
1500 m K
1 1 s 1 4:20.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
2 2 s 1 4:20.24 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
3 3 s 1 4:28.22 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 4 s 1 4:29.84 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
5 5 s 1 4:30.37 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA I B.D. 2
6 6 s 1 4:40.48 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP II #
7 7 s 1 4:41.87 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U23 LD II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
8 8 s 1 4:41.89 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. # 3
9 9 s 1 4:51.07 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS III
10 10 s 1 4:58.44 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U23 LU -- B.D. BEZ
  s 1 DNF PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL -- B.D. PASZTA Wiesław 1
  s 1 DNF KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL -- B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
100 m pł K
1 1 e 1 13.52 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU -0.4 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 3 e 1 14.23 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -0.4 I #
3 5 e 1 14.47 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ -0.4 I
4 7 e 1 14.85 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -0.4 II B.D. BEZ
5 8 e 1 14.98 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U23 WP -0.4 II B.D. 2
  e 1 DNF KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM -0.4 --
1 2 e 2 13.76 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U23 LD -1.6 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
2 4 e 2 14.35 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -1.6 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
3 6 e 2 14.65 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -1.6 II
4 9 e 2 15.15 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS -1.6 II
5 10 e 2 15.92 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ -1.6 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/3715/11 2016 1
  e 2 DNF JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U23 WN -1.6 -- B.D. Z/4223/11 2014 2
1 f 1 13.58 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU -2.3 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 f 1 13.75 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U23 LD -2.3 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 f 1 14.22 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -2.3 I #
4 f 1 14.37 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -2.3 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
5 f 1 14.75 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -2.3 II
6 f 1 14.76 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -2.3 II B.D. BEZ
7 f 1 14.81 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ -2.3 II
8 f 1 15.14 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U23 WP -2.3 II B.D. 2
3000 m prz K
1 1 s 1 10:37.59 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
2 2 s 1 10:38.51 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U23 PM I MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
3 3 s 1 10:42.41 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U23 ZP I MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
4 4 s 1 11:05.28 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U23 SL I B.D. 1
5 5 s 1 11:15.75 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U23 DS I BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
6 6 s 1 11:18.47 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U23 MA I KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
7 7 s 1 11:24.88 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN II B.D. 3
8 8 s 1 12:13.43 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U23 ZP III KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.79 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.75 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa 92 U23 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3847/11 2015 1
3 f 1 1.70 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin 94 U23 ZP I FERFET Marek B.D. GRENDA Jan Z/4448/11 2016 2
4 f 1 1.65 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II B.D. B.D. 2
5 f 1 1.65 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U23 PM II RETYK Sławomir Z/1322/11 2016 1
6 f 1 1.60 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U23 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
7 f 1 1.60 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS III
8 f 1 1.55 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU III
W dal K
1 f 1 6.04 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ 0.0 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3711/11 2015 1
2 f 1 5.95 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +2.4 I
3 f 1 5.85 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +1.5 I KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
4 f 1 5.72 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U23 PD +1.8 II B.D. 1
5 f 1 5.70 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +1.0 II B.D. # 1
6 f 1 5.68 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +0.9 II B.D. 2
7 f 1 5.65 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA +1.6 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
8 f 1 5.64 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +0.8 II B.D. 3
9 f 1 5.42 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +0.3 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
10 f 1 5.23 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP +0.8 III B.D. BEZ
Kula (4) K
1 f 1 16.00 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP M #
2 f 1 14.80 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 f 1 12.40 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
4 f 1 12.27 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U23 KP II HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
5 f 1 12.22 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice 94 U23 SL II B.D. 3
6 f 1 11.98 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS II B.D. 2
7 f 1 11.89 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
8 f 1 10.93 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. 3
9 f 1 10.92 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 94 U23 KP III HULISZ Robert B.D. Z/3744/11 2016 2
10 f 1 10.90 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU III
11 f 1 10.03 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
12 f 1 9.51 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP -- POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
Oszczep (600) K
1 f 1 51.34 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
2 f 1 50.38 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
3 f 1 47.91 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
4 f 1 47.15 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU I KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
5 f 1 40.81 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U23 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
6 f 1 39.04 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U23 MA III B.D. B.D. 2
7 f 1 38.66 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 94 U23 PM III
8 f 1 38.21 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U23 ZP III B.D. # 2
100 m M
1 1 e 1 10.75 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU -1.4 I WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 5 e 1 10.92 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.4 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 9 e 1 10.95 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -1.4 II B.D. # BEZ
4 11 e 1 10.99 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 92 U23 WP -1.4 II
5 15 e 1 11.08 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -1.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
6 18 e 1 11.11 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA -1.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
7 22 e 1 11.35 KARNAS Kamil SKLA Sopot 93 U23 PM -1.4 III
8 23 e 1 11.54 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot 93 U23 PM -1.4 III
1 3 e 2 10.79 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP -1.2 I
2 6 e 2 10.92 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP -1.2 II B.D. 2
3 7 e 2 10.93 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -1.2 II B.D. 1
4 14 e 2 11.04 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U23 KP -1.2 II B.D. 3
5 16 e 2 11.09 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -1.2 II B.D. 1
6 17 e 2 11.10 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD -1.2 II #
7 19 e 2 11.26 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -1.2 II #
8 21 e 2 11.32 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U23 WN -1.2 III
1 2 e 3 10.77 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL -1.4 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 4 e 3 10.82 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -1.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
3 8 e 3 10.94 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -1.4 II B.D. B.D. 3
4 10 e 3 10.98 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.4 II B.D. 1
5 12 e 3 11.00 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP -1.4 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2019 2
6 13 e 3 11.03 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U23 PM -1.4 II
7 20 e 3 11.31 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU -1.4 III KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2
8 24 e 3 11.56 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -1.4 III SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/1800/13 2019 1
1 f 1 10.46 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL -0.5 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 1 10.55 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP -0.5 M
3 f 1 10.64 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU -0.5 M WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
4 f 1 10.75 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -0.5 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
5 f 1 10.78 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.5 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
6 f 1 10.81 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.5 I B.D. B.D. 3
7 f 1 10.87 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP -0.5 I B.D. 2
8 f 1 10.89 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.5 I B.D. 1
400 m M
1 1 s 1 46.66 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 2 s 1 46.79 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U23 ZP M BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
3 3 s 1 47.26 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM I
4 4 s 1 47.83 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS I
5 6 s 1 48.08 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP I
6 8 s 1 48.16 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U23 SL I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
7 9 s 1 48.99 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 94 U23 MZ II
1 5 s 2 47.95 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 7 s 2 48.12 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U23 DS I PIERZCHALA Robert Z/4388/11 2015 1
3 12 s 2 49.44 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD II B.D. # Z/3483/11 2019
4 13 s 2 49.48 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
5 14 s 2 49.49 APACKI Mateusz SKLA Sopot 92 U23 PM II B.D. 2
6 17 s 2 49.98 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
  s 2 DNF KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS --
1 10 s 3 49.16 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP II
2 11 s 3 49.17 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 93 U23 PM II B.D. 2
3 15 s 3 49.59 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM II
4 16 s 3 49.64 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U23 PM II B.D. BEZ
5 18 s 3 50.30 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS II
6 19 s 3 50.84 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP III B.D. B.D. 2
1500 m M
1 1 s 1 3:48.73 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. # 1
2 2 s 1 3:50.05 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U23 SL II BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 BEZ
3 3 s 1 3:50.61 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U23 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 4 s 1 3:52.00 NITKA Maciej RKS Łódź 93 U23 LD II
5 5 s 1 3:53.00 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
6 6 s 1 3:55.32 NOWICKI Sebastian OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II NOWICKI Sebastian
7 7 s 1 3:55.58 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
8 8 s 1 3:55.96 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
9 9 s 1 3:58.61 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92 U23 PM II OBERZIG Piotr Z/0283/11 2019 1
10 10 s 1 4:01.08 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U23 WP II B.D. 2
11 11 s 1 4:02.10 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS III
12 12 s 1 4:04.10 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL III RUŚNIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
13 13 s 1 4:07.93 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U23 PM III
14 14 s 1 4:09.15 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 94 U23 ZP III B.D. # BEZ
  s 1 DNF BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U23 LU -- B.D. 2
  s 1 DNF GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL -- B.D. 2
110 m pł M
1 3 e 1 14.40 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL -0.4 I B.D. BEZ
2 4 e 1 14.54 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD -0.4 I MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
3 7 e 1 15.03 BARSKI Norbert RKS Łódź 94 U23 LD -0.4 II B.D. BEZ
4 8 e 1 15.19 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -0.4 II B.D. BEZ
1 1 e 2 14.29 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD -0.8 I #
2 2 e 2 14.38 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -0.8 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 5 e 2 14.73 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -0.8 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
4 6 e 2 14.80 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U23 SL -0.8 I PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
5 9 e 2 15.60 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.8 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
1 f 1 14.16 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD -1.0 I MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
2 f 1 14.25 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -1.0 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 f 1 14.30 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD -1.0 I #
4 f 1 14.33 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL -1.0 I B.D. BEZ
5 f 1 14.62 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -1.0 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
6 f 1 14.88 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U23 SL -1.0 I PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
7 f 1 15.03 BARSKI Norbert RKS Łódź 94 U23 LD -1.0 II B.D. BEZ
8 f 1 15.23 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -1.0 II B.D. BEZ
3000 m prz M
1 1 s 1 9:00.84 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 2
2 2 s 1 9:01.63 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U23 PM I MAZERSKI Bartosz Z/0610/11 2016 1
3 3 s 1 9:04.38 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ I B.D. Z/4766/11 2019 3
4 4 s 1 9:05.75 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U23 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
5 5 s 1 9:09.02 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
6 6 s 1 9:15.14 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
7 7 s 1 9:20.23 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
8 8 s 1 9:26.38 PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK II SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
9 9 s 1 9:33.90 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD II B.D. # Z/4502/11 2019
10 10 s 1 9:37.92 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
11 11 s 1 9:38.40 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2019
12 12 s 1 9:43.76 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 92 U23 MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2019 2
13 13 s 1 9:50.98 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice 92 U23 SL III B.D. 2
14 14 s 1 9:55.36 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
15 15 s 1 9:57.25 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U23 WP III B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
16 16 s 1 10:32.01 POTOK Daniel ULKS Lipinki 93 U23 MA --
  s 1 DNF PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U23 WP -- B.D. 2
Tyczka M
1 f 1 5.40 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92 U23 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2019 MM
2 f 1 4.80 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin 92 U23 ZP I
3 f 1 4.70 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
4 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ I #
5 f 1 4.20 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
W dal M
1 f 1 7.42 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +1.1 I MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
2 f 1 7.32 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ +0.1 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
3 f 1 7.30 BONECKI Bartosz AZS Łódź 92 U23 LD +1.0 I SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
4 f 1 7.17 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +0.6 II SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
5 f 1 7.08 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL +0.7 II B.D. B.D. 2
6 f 1 6.97 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.4 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
7 f 1 6.80 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 U23 PD +0.2 II NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2019 1
8 f 1 6.76 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 93 U23 PM +0.3 III WRZOSEK Zbigniew Z/1772/12 2015 2
9 f 1 6.55 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.4 III
10 f 1 6.44 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA +2.2 III B.D. 2
11 f 1 6.40 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U23 PD +0.4 III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
12 f 1 6.34 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U23 LU +1.1 III
13 f 1 6.25 KOZŁOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +0.2 -- B.D. BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 19.95 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL MM GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 f 1 18.53 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL M KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
3 f 1 17.91 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M
4 f 1 17.76 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP M B.D. M
5 f 1 17.46 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
6 f 1 17.36 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/4692/11 2015 1
7 f 1 17.36 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
8 f 1 16.97 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
9 f 1 16.57 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U23 MZ I
10 f 1 16.26 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
11 f 1 16.15 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/2177/11 2014 1
12 f 1 15.40 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
13 f 1 15.01 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki 92 U23 WP I PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
14 f 1 14.53 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. M
  f 1 NM NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Młot (7.26) M
1 f 1 69.28 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 f 1 66.76 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2074/11 2016 1
3 f 1 61.18 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 U23 OP I
4 f 1 55.76 FLAK Gracjan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U23 PM I
5 f 1 55.24 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 93 U23 MZ I
6 f 1 53.67 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U23 WP II LDK!
7 f 1 50.16 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
8 f 1 45.17 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL II B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
  f 1 NM SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2077/11 2015 1
Oszczep (800) M
1 f 1 74.60 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
2 f 1 68.88 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U23 WN I BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
3 f 1 68.46 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 94 U23 WN I CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
4 f 1 66.83 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2019 MM
5 f 1 65.75 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD I
6 f 1 63.85 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM I
7 f 1 61.63 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP II B.D. 1
8 f 1 59.96 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
9 f 1 59.30 PONIATOWSKI Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
10 f 1 56.44 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U23 DS II PIERZCHALA Robert Z/4383/11 2016 2
11 f 1 54.59 GÓRAK Maciej SKLA Sopot # 92 U23 PM III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6379001140594 sekund