Inowrocław 30 - 31.08.2014
31. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
200 m K
1 1 s 1 23.81 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +0.4 M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2019 MM
2 2 s 1 23.91 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.4 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
3 3 s 1 23.94 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +0.4 M BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
4 4 s 1 24.12 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP +0.4 I MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2019 MM
5 5 s 1 24.34 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U23 ZP +0.4 I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
6 8 s 1 24.94 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +0.4 II B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
7 9 s 1 25.08 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +0.4 II B.D. B.D. 1
8 14 s 1 25.46 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.4 II B.D. BEZ
1 6 s 2 24.67 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD +1.2 I
2 7 s 2 24.80 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.2 I NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
3 10 s 2 25.18 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM +1.2 II
4 11 s 2 25.19 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 93 U23 ZP +1.2 II
5 12 s 2 25.24 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot 92 U23 PM +1.2 II B.D. BEZ
6 13 s 2 25.37 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U23 WP +1.2 II
800 m K
1 1 s 1 2:05.07 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
2 2 s 1 2:06.07 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM I
3 3 s 1 2:06.61 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
4 4 s 1 2:08.09 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL I B.D. PASZTA Wiesław 1
5 5 s 1 2:09.91 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS I WOSIEK Jacek B.D. Z/1432/11 2018 2
6 6 s 1 2:11.32 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
7 10 s 1 2:14.14 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
  s 1 DNF WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
1 7 s 2 2:11.88 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 8 s 2 2:13.77 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
3 9 s 2 2:13.78 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U23 LD II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
4 11 s 2 2:14.63 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
5 12 s 2 2:16.46 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 1
5000 m K
1 1 s 1 17:06.63 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I KOSTRZEBA Jacek # Z/1252/11 2019
2 2 s 1 17:06.67 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
3 3 s 1 17:10.43 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD I
4 4 s 1 17:20.36 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ II
5 5 s 1 17:22.14 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA II B.D. 2
6 6 s 1 17:26.77 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
7 7 s 1 17:37.38 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS II
8 8 s 1 17:48.48 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. # 3
9 9 s 1 17:49.78 SZMIT Joanna KS Agros Zamość 94 U23 LU II SWATOWSKI Wojciech B.D. Z/0615/11 2018 3
10 10 s 1 17:51.11 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U23 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
11 11 s 1 17:52.60 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
12 12 s 1 17:58.52 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U23 SL II B.D. 1
13 13 s 1 18:00.03 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP II #
14 14 s 1 18:03.29 MIŁEK Antonina KS Agros Zamość 94 U23 LU II B.D. # BEZ
15 15 s 1 18:08.24 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD II B.D. JAKUBOWSKI Marek , Z/1630/14 , 2018 1
16 16 s 1 18:12.19 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U23 PM II ZBLEWSKI Leszek Z/3510/11 2017 1
17 17 s 1 18:14.77 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U23 MA II KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
18 18 s 1 18:19.86 SEKUŁA Katarzyna LKS Zorza Gdynia 93 U23 PM III
19 19 s 1 18:22.11 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN III B.D. 3
20 20 s 1 18:42.72 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 3
21 21 s 1 18:45.11 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań 94 U23 WP III #
22 22 s 1 19:32.58 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 94 U23 PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0675/11 2019 BEZ
  s 1 DNF STYCZYŃSKA Elżbieta RKS Łódź 94 U23 LD --
400 m pł K K
1 1 s 1 57.45 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
2 2 s 1 59.22 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD M
3 3 s 1 60.65 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
4 4 s 1 63.10 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP II
5 5 s 1 63.27 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP II
6 7 s 1 64.07 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. 1
7 11 s 1 64.68 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. B.D. 1
8 14 s 1 66.61 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III
1 6 s 2 63.85 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP II
2 8 s 2 64.11 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM II
3 9 s 2 64.38 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U23 WN II B.D. Z/4223/11 2014 2
4 10 s 2 64.46 LENART Weronika UKS 55 Łódź 93 U23 LD II
5 12 s 2 65.81 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U23 MZ II B.D. # 1 LDK!
6 13 s 2 66.00 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
7 15 s 2 67.35 CZERKA Anna AZS UMCS Lublin 92 U23 LU III B.D. BEZ
  s 2 DNF KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM --
4x100 m K
1 s 1 47.33 MAK Ewa
LINKIEWICZ Małgorzata
STĘPIEŃ Angelika
KNULL Marta
KS AZS AWF Wrocław 93
92
93
93
U23 DOL --
ROŻEJ Marek

Z/1295/11
2019
1
2 s 1 48.33 SZUMSKA Julia
KONOPKO Klaudia
SOKÓLSKA Katarzyna
KASJANOWICZ Sylwia
UKS 19 Bojary Białystok 93
92
93
93
U23 POD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D.
SUTYNIEC Hanna B.D.
B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
B.D. B.D.
Z/0914/11
Z/0912/11
, Z/0903/11
2015
2017
, 2019
BEZ
M
M
1
3 s 1 48.65 TUR Magda
WYBRANIEC Diana
DOROSZCZUK Magdalena
WIERZBICKA Weronika
AZS UMCS Lublin 93
93
93
93
U23 LBE -- B.D.
B.D.

B.D. B.D.
1
3
2
4 s 1 49.76 LEWKOWICZ Agnieszka
ZABOROWSKA Sonia
JERZMANOWSKA Karolina
KOZŁOWSKA Agnieszka
KS AZS AWF Kraków 94
94
93
93
U23 MLP --
B.D. B.D.
B.D.
B.D.
1
BEZ
1
5 s 1 51.72 CZERKA Anna
ANDRZEJCZYK Paulina
TCHORZEWSKA Karolina
NIEWIADOMSKA Magdalena
AZS UMCS Lublin 92
93
93
94
U23 LBE -- B.D.
B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
B.D. B.D.
Z/3028/11
2018
BEZ
BEZ
2

4x400 m K
1 s 1 3:50.44 KNULL Marta
DĄBROWSKA Karolina
STĘPIEŃ Angelika
LINKIEWICZ Małgorzata
KS AZS AWF Wrocław 93
92
93
92
U23 DOL --
WOSIEK Jacek B.D.

ROŻEJ Marek
Z/1432/11
Z/1295/11
2018
2019
2
1
2 s 1 3:52.94 NYCZ Nina
MARLICKA Marika
BHEBHE Urszula
WYKA Weronika
AZS-AWF Warszawa 93
94
92
94
U23 MAZ --

BUGAŁA Edward B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2785/11
Z/0581/11
2019
2019
1
M
3 s 1 3:54.19 ZABOROWSKA Sonia
JERZMANOWSKA Karolina
LEWKOWICZ Agnieszka
CHMIELEWSKA Katarzyna
KS AZS AWF Kraków 94
93
94
94
U23 MLP -- B.D. B.D.
B.D.

B.D.
1
BEZ
1
4 s 1 3:55.61 WYBRANIEC Diana
DOROSZCZUK Magdalena
WIERZBICKA Weronika
TUR Magda
AZS UMCS Lublin 93
93
93
93
U23 LBE -- B.D.

B.D. B.D.
B.D.
3
2
1
5 s 1 4:04.15 GARSTKA Weronika
KOŁACKA Małgorzata
LAZAR Dominika
WYCISZKIEWICZ Patrycja
SL Olimpia Poznań 94
93
94
94
U23 WLP -- B.D.
B.D.
MOTYL Edward B.D.
MOTYL Edward B.D.
Z/1726/11
Z/0658/11
2015
2019
BEZ
1
BEZ
MM
Tyczka K
1 f 1 4.15 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin 92 U23 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 f 1 3.90 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA M #
3 f 1 3.70 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM
4 f 1 3.60 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1364/11 2017 2
5 f 1 3.60 KMIECIK Alicja ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB I
6 f 1 3.20 KALINICZENKO Anastasiya OSOT Szczecin 94 U23 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1556/12 2017 2
7 f 1 3.00 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA II
Trójskok K
1 f 1 12.52 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +0.6 I
2 f 1 12.31 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U23 KP +0.8 I
3 f 1 12.30 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.0 I B.D. # 1
4 f 1 12.20 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +0.2 I B.D. 2
5 f 1 12.10 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ -1.0 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3711/11 2015 1
6 f 1 11.87 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +1.2 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
7 f 1 11.78 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA +0.4 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
8 f 1 11.77 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U23 PD +0.4 II B.D. 1
9 f 1 11.67 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 U23 WP +0.6 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
10 f 1 11.49 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +1.2 III B.D. 3
11 f 1 10.63 BANASZEK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +1.2 --
Dysk (1) K
1 f 1 54.88 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS I
2 f 1 52.63 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U23 PM I B.D. 1
3 f 1 51.57 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
4 f 1 50.45 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019
5 f 1 47.70 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I
6 f 1 44.22 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
7 f 1 41.45 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
8 f 1 40.56 ŁAZARSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
9 f 1 40.09 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U23 KP II HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
10 f 1 38.99 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS II B.D. 2
11 f 1 35.94 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 94 U23 KP III HULISZ Robert B.D. Z/3744/11 2016 2
12 f 1 35.11 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
13 f 1 30.75 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP -- POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
Młot (4) K
1 f 1 65.08 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU M KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
2 f 1 58.53 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok 93 U23 PD I B.D. # 2
3 f 1 53.96 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U23 LD I
4 f 1 50.50 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
5 f 1 48.34 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ I
6 f 1 48.32 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U23 WP I CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
7 f 1 47.36 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 92 U23 WP II B.D. BEZ
8 f 1 43.73 WOJCIECHOWSKA Dominika KS AZS-AWF Biała Podlaska 94 U23 LU II
9 f 1 41.66 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U23 LD III B.D. 3
10 f 1 36.07 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U23 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
11 f 1 32.88 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 93 U23 LD --
12 f 1 32.76 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -- B.D. 2
200 m M
1 1 s 1 20.88 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL +0.9 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 2 s 1 21.27 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP +0.9 M
3 3 s 1 21.41 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU +0.9 M WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
4 5 s 1 21.60 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD +0.9 I MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
5 6 s 1 21.63 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +0.9 I B.D. # BEZ
6 7 s 1 21.78 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +0.9 I B.D. 2
7 11 s 1 21.99 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.9 II B.D. 1
1 9 s 2 21.97 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
2 10 s 2 21.97 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.4 II B.D. 1
3 13 s 2 22.05 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.4 II B.D. 1
4 14 s 2 22.05 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +0.4 II
5 15 s 2 22.08 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.4 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
6 21 s 2 22.53 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +0.4 II
7 25 s 2 22.78 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +0.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
1 4 s 3 21.43 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM +0.6 M
2 8 s 3 21.81 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +0.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
3 12 s 3 22.01 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.6 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 16 s 3 22.12 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +0.6 II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2019 1
5 17 s 3 22.14 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS +0.6 II
6 19 s 3 22.22 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.6 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
7 26 s 3 22.81 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot 93 U23 PM +0.6 III
1 18 s 4 22.18 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +1.1 II #
2 20 s 4 22.24 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U23 KP +1.1 II B.D. 3
3 22 s 4 22.62 KARNAS Kamil SKLA Sopot 93 U23 PM +1.1 II
4 23 s 4 22.70 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U23 WN +1.1 II
5 24 s 4 22.74 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +1.1 II
800 m M
1 1 s 1 1:48.63 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 2 s 1 1:48.85 KONIECZNY Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP I #
3 3 s 1 1:50.45 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U23 SL I BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 BEZ
4 4 s 1 1:52.79 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
5 5 s 1 1:52.89 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
6 6 s 1 1:53.54 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U23 MZ II B.D. # 1
7 7 s 1 1:54.01 NITKA Maciej RKS Łódź 93 U23 LD II
8 8 s 1 1:54.52 KNAPIK Michał RKS Łódź 93 U23 LD II
9 9 s 1 1:54.74 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
10 10 s 1 1:56.09 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. B.D. 2
11 14 s 1 1:57.02 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
12 19 s 1 1:57.90 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL III B.D. 2
1 11 s 2 1:56.31 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD II
2 12 s 2 1:56.52 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
3 13 s 2 1:56.77 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U23 LU II B.D. 2
4 15 s 2 1:57.33 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL III RUŚNIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
5 16 s 2 1:57.45 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U23 WP III B.D. 2
6 17 s 2 1:57.49 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 93 U23 PD III
7 18 s 2 1:57.77 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U23 WP III B.D. 2
8 20 s 2 1:59.23 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
9 21 s 2 1:59.58 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 94 U23 ZP III B.D. # BEZ
10 22 s 2 1:59.97 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U23 PM III
11 23 s 2 2:01.10 KAJETANEK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/0789/12 2015 3
12 24 s 2 2:02.25 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm # 94 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/0635/12 2019 3
5000 m M
1 1 s 1 14:27.60 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U23 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
2 2 s 1 14:31.95 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92 U23 PM II OBERZIG Piotr Z/0283/11 2019 1
3 3 s 1 14:32.81 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U23 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 4 s 1 14:33.21 NOWICKI Sebastian OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II NOWICKI Sebastian
5 5 s 1 14:45.74 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0610/11 2016 1
6 6 s 1 14:47.09 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U23 LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
7 7 s 1 14:58.58 PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK II SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
8 8 s 1 15:05.29 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ II B.D. Z/4766/11 2019 3
9 9 s 1 15:08.03 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
10 10 s 1 15:09.52 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
11 11 s 1 15:10.37 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U23 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
12 12 s 1 15:10.98 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
13 13 s 1 15:11.90 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew B.D. Z/1151/11 2019 2
14 14 s 1 15:12.66 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ II B.D. # BEZ
15 15 s 1 15:14.23 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
16 16 s 1 15:15.72 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień 92 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
17 17 s 1 15:19.73 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
18 18 s 1 15:24.61 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2019 1
19 19 s 1 15:33.43 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2019
20 20 s 1 15:44.65 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U23 PD III CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2
21 21 s 1 15:47.68 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U23 PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
22 22 s 1 15:52.93 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 2
23 23 s 1 16:31.53 GRZYWIŃSKI Wojciech LKS Zantyr Sztum 94 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0437/13 2015 3
  s 1 DNF GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/5177/11 2016 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 50.50 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U23 ZP M BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
2 2 s 1 51.48 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 3 s 1 52.11 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
4 4 s 1 52.47 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
5 5 s 1 53.35 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD I B.D. # Z/3483/11 2019
6 7 s 1 53.94 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM I
  s 1 DNF LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -- #
1 6 s 2 53.88 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I B.D. 1
2 8 s 2 54.26 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/0917/11 2018 1
3 9 s 2 54.27 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL I RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
4 10 s 2 54.37 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU I WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4811/11 2019 1
5 11 s 2 55.39 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II
6 12 s 2 57.65 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
7 13 s 2 59.29 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP --
4x100 m M
1 1 s 1 40.75 SARNECKI Paweł
MATYJA Piotr
ZDEBIAK Arnold
BRZEZIŃSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 94
92
93
93
U23 MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
GIZA Andrzej
Z/0148/11
2019
1
1
1
1
2 2 s 1 40.86 JABŁOŃSKI Marcin
CZYKIER Damian
BIJOWSKI Kamil
KAMIŃSKI Adrian
KS Podlasie Białystok 94
92
93
94
U23 POD -- NAZARKIEWICZ Robert B.D.
MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof
B.D. B.D.
NAZARKIEWICZ Robert
Z/0917/11
Z/3159/11
Z/3171/11
2018
2019
2019
1
MM
3
1
3 3 s 1 41.58 CIECHANOWICZ Marcin
PAWŁOWSKI Adam
HRYSZKIEWICZ Marcin
BERLIŃSKI Daniel
SL Olimpia Poznań 94
92
92
94
U23 WLP -- B.D. B.D.


KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian
, Z/2677/11
, 2019
2
2
4 6 s 1 42.44 LEWANDOWSKI Bartosz
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
KOŁODZIEJ Mateusz
MIASKOWSKI Rafał
OŚ AZS Poznań 93
93
93
93
U23 WLP -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert
OSIK Tadeusz B.D.

B.D.
Z/1358/13
Z/1743/13
2019
2019
1
M
1
1 4 s 2 42.15 RUSZKIEWICZ Damian
APACKI Mateusz
KARNAS Kamil
BYKOWSKI Michał
SKLA Sopot 94
92
93
93
U23 POM -- B.D.
B.D.

BEZ
2
2 5 s 2 42.20 CZERNIEC Rafał
STAŚKIEWICZ Dominik
JUNIEWICZ Jakub
SZUMERT Kamil
STS Pomerania Szczecinek 93
93
93
93
U23 ZPO --
RĄCZKA Paweł
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Jakub B.D.
Z/4587/11
Z/1798/11
Z/0786/11
2019
2019
2019
1

2
3 7 s 2 44.36 CHMIELNICKI Jakub
KAPES Mateusz
JÓZEFOWICZ Adrian
DONCZEW Konrad
AZS-AWF Warszawa 94
92
93
92
U23 MAZ -- B.D.


B.D. B.D.
, Z/0344/11
, 2018
BEZ

4x400 m M
1 1 s 1 3:13.43 NASTKIEWICZ Maciej
APACKI Mateusz
RUSZKIEWICZ Damian
DOBEK Patryk
SKLA Sopot 93
92
94
94
U23 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
BONDARENKO Valentyn
Z/0373/11
2019
2
2
BEZ
MM
2 2 s 1 3:14.98 LITERSKI Kamil
WALCZUK Paweł
ADAMCZYK Patryk
CZAJKOWSKI Bartłomiej
UKS Młodzik Warszawa 93
94
94
93
U23 MAZ --

KĘDZIORA Robert B.D. B.D.
BŁASIŃSKI Artur
Z/3683/11
Z/3688/11
2019
2019

M
3 3 s 1 3:16.58 KUŚNIERZ Piotr
WRÓBEL Patryk
BACHAR Patryk
CHOJNOWSKI Bartłomiej
WKS Śląsk Wrocław 94
94
92
93
U23 DOL --

KOKOT Zdzisław
Z/1708/11
2019
1
4 4 s 1 3:19.64 HARĘDZA Krzysztof
LONDZIN Marcin
SZADE Grzegorz
SMOLEŃ Rafał
AZS-AWF Katowice 93
92
93
94
U23 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
STĘPIEŃ Kazimierz
Z/2311/11
Z/1554/11
2018
2017
3
BEZ
BEZ
1
5 5 s 1 3:19.99 KAJETANEK Paweł
SZMYTKOWSKI Tomasz
PÓLKOWSKI Jakub
JATKIEWICZ Iwo
AZS-AWFiS Gdańsk 94
93
94
93
U23 POM -- SZAŁACH Krzysztof


B.D.
Z/0789/12
2015
3
3
6 6 s 1 3:20.70 HRYSZKIEWICZ Marcin
CIECHANOWICZ Marcin
BERLIŃSKI Daniel
WAWRZYNIAK Mikołaj
SL Olimpia Poznań 92
94
94
93
U23 WLP --
B.D. B.D.
KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian
B.D.
, Z/2677/11
, 2019
2
2
2
7 8 s 1 3:26.63 GURTKIEWICZ Łukasz
KUBAT Kamil
GOŁKOWSKI Kamil
MŁYNARCZYK Marcin
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
93
93
93
U23 SLK -- B.D.
B.D. B.D.
B.D.
B.D.
2
2
2
1
8 9 s 1 3:28.14 KRAWCZYK Michał
KAPES Mateusz
DONCZEW Konrad
KUCIAPSKI Artur
AZS-AWF Warszawa 92
92
92
93
U23 MAZ -- RZEPKA Marek

B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/4230/11
, Z/0344/11
Z/1899/11
2019
, 2018
2019
2

MM
1 7 s 2 3:21.12 SMOLIŃSKI Jakub
NOWOCIEŃ Michał
BAĆMAGA Dominik
SZEWCZYK Piotr
RLTL ZTE Radom 92
93
94
94
U23 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz

B.D.
ZGRZEBNICKI Ireneusz
Z/4683/11
Z/4681/11
2019
2019
M
2
1
2 10 s 2 3:30.23 LEWANDOWSKI Mateusz
NITKA Maciej
BARSKI Norbert
KNAPIK Michał
RKS Łódź 94
93
94
93
U23 LDZ -- B.D.

B.D.
2
BEZ
3 11 s 2 3:32.03 BUCZEK Sylwester
BUCZAK Rafał
KAWKA Oktawian
GANCARZ Ernest
KS Agros Zamość 93
92
94
94
U23 LBE -- B.D.
B.D.

BEZ
2
Wzwyż M
1 f 1 2.19 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 f 1 2.08 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL I B.D. 2
3 f 1 2.04 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. 2
4 f 1 2.04 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa 92 U23 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4662/11 2014 2
5 f 1 2.00 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 2
5 f 1 2.00 BASZCZYŃSKI Mariusz UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U23 WP II B.D. B.D. # Z/4274/11 2017 2
5 f 1 2.00 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II
8 f 1 1.95 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U23 WP II SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
9 f 1 1.90 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS III B.D. 3
10 f 1 1.90 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
Trójskok M
1 f 1 15.15 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD 0.0 I SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
2 f 1 15.10 BONECKI Bartosz AZS Łódź 92 U23 LD +0.4 I SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
3 f 1 14.67 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP -0.5 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
4 f 1 14.32 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -0.8 III
5 f 1 14.14 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +0.1 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
6 f 1 13.98 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -0.1 III NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2019 1
7 f 1 13.75 LECH Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 94 U23 PK +0.5 III B.D. 3
8 f 1 13.23 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP 0.0 III
Dysk (2) M
1 f 1 58.05 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS M SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 f 1 58.01 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 U23 KP M HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
3 f 1 55.21 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
4 f 1 53.16 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL I GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
5 f 1 49.06 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
6 f 1 48.81 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD I
7 f 1 46.01 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ I
8 f 1 45.24 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U23 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
9 f 1 44.11 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 94 U23 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
10 f 1 43.86 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 94 U23 WN II
11 f 1 43.54 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
12 f 1 41.67 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U23 WN II BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
  f 1 NM MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U23 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6537120342255 sekund