Sosnowiec 28.08.2014
Mityng - Witaj szkoło!
100 m K
1 1 s 1 12.11 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.5 I B.D. M
2 2 s 1 12.21 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -0.5 II
3 3 s 1 12.54 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
4 6 s 1 12.76 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -0.5 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
5 10 s 1 13.17 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -0.5 III
6 12 s 1 13.19 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.5 III
7 13 s 1 13.21 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.5 IV B.D. #
1 5 s 2 12.75 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -0.8 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
2 7 s 2 12.95 PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.8 III #
3 8 s 2 13.03 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.8 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
4 9 s 2 13.08 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL -0.8 III
5 11 s 2 13.18 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.8 III
6 23 s 2 13.77 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -0.8 IV #
7 27 s 2 13.94 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.8 --
1 4 s 3 12.73 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.2 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 16 s 3 13.53 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL +1.2 IV
3 17 s 3 13.54 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.2 IV B.D. BEZ
4 19 s 3 13.70 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +1.2 IV
5 20 s 3 13.74 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +1.2 IV
  s 3 DQ BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD +1.2 --
1 14 s 4 13.36 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +0.5 IV
2 18 s 4 13.64 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +0.5 IV OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
3 22 s 4 13.76 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U16 SL +0.5 IV
4 24 s 4 13.80 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.5 IV
5 29 s 4 13.99 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL +0.5 V
6 31 s 4 14.04 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +0.5 V BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
7 37 s 4 14.35 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.5 -- B.D. # BEZ
1 21 s 5 13.75 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.5 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
2 25 s 5 13.88 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.5 V
3 26 s 5 13.92 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.5 V LDK!
4 28 s 5 13.95 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL +0.5 V FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
5 30 s 5 14.01 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.5 V
6 33 s 5 14.20 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.5 V CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
7 39 s 5 14.46 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +0.5 V
1 15 s 6 13.46 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL +0.3 IV
2 34 s 6 14.26 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL +0.3 V BOJKO Bogdan # Z/1672/16 2018 3
3 36 s 6 14.32 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.3 V
4 38 s 6 14.42 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD +0.3 V B.D. 3 LDK!
5 47 s 6 14.83 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.3 -- #
6 49 s 6 14.98 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.3 --
1 32 s 7 14.05 BIES Sandra LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.6 V #
2 40 s 7 14.46 PRZYBYŁA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +0.6 --
3 41 s 7 14.49 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL +0.6 V
4 42 s 7 14.55 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +0.6 --
5 45 s 7 14.70 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 01 U14 SL +0.6 --
1 35 s 8 14.27 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -0.6 V #
2 43 s 8 14.57 DYMEK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -0.6 -- #
3 46 s 8 14.76 NOWAK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.6 --
4 48 s 8 14.95 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -0.6 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
5 50 s 8 15.30 KAPIAS Magdalena LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -0.6 --
6 52 s 8 15.39 DYBCZAK Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -0.6 --
7 55 s 8 16.18 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -0.6 -- B.D. 4
1 44 s 9 14.58 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL +2.4 -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
2 51 s 9 15.38 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL +2.4 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
3 53 s 9 15.67 PASOŃ Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +2.4 --
4 54 s 9 15.98 DRO¬DZIK Julia KS Sprint Bielsko-Biała # 01 U14 SL +2.4 --
5 56 s 9 16.49 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 02 U14 SL +2.4 -- #
6 57 s 9 17.20 KIERZEK Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +2.4 --
200 m K
1 1 s 1 25.10 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.1 II B.D. M
2 2 s 1 25.76 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
3 3 s 1 25.92 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
4 4 s 1 26.30 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -0.1 III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
5 10 s 1 27.46 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -0.1 IV B.D. # Z/4569/15 2019 M
1 5 s 2 26.41 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD -0.3 III
2 6 s 2 26.90 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
3 7 s 2 26.94 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD -0.3 III
4 8 s 2 27.06 PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.3 III #
5 14 s 2 27.86 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -0.3 IV
6 16 s 2 27.91 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -0.3 IV
1 9 s 3 27.46 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL +0.2 IV
2 17 s 3 28.04 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL +0.2 IV
3 18 s 3 28.19 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ # 99 U16 LD +0.2 IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
1 19 s 4 28.44 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA 0.0 IV
2 22 s 4 28.75 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL 0.0 --
3 26 s 4 29.11 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 98 U18 SL 0.0 --
4 31 s 4 29.64 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 V
1 20 s 5 28.60 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +0.2 --
2 21 s 5 28.73 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.2 V
3 33 s 5 29.76 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.2 V
4 36 s 5 30.25 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD +0.2 V B.D. 3 LDK!
5 37 s 5 30.38 PRENCEL Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +0.2 --
6 42 s 5 31.14 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +0.2 --
1 12 s 6 27.51 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +0.2 IV
2 32 s 6 29.75 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL +0.2 V FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
3 35 s 6 30.20 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL +0.2 V KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
4 39 s 6 30.85 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP +0.2 --
5 41 s 6 31.13 BOCHENEK Dominika TL ROW Rybnik 99 U16 SL +0.2 --
6 45 s 6 32.13 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.2 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
1 44 s 7 32.05 KAROLCZYK Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.2 --
2 24 s 7 28.81 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.2 V
3 27 s 7 29.11 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +0.2 V BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
4 40 s 7 30.88 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.2 -- #
1 13 s 8 27.72 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -0.1 IV
2 25 s 8 29.07 GURGUL Agata RMKS Rybnik 99 U16 SL -0.1 V
3 28 s 8 29.21 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -0.1 V CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
4 30 s 8 29.37 ¦WIˇTKOWSKA Karolina WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -0.1 V
5 34 s 8 30.10 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL -0.1 V
6 43 s 8 31.34 MˇSIOR Justyna KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -0.1 --
1 11 s 9 27.47 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +0.3 IV
2 15 s 9 27.87 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +0.3 IV
3 29 s 9 29.28 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.3 V
4 38 s 9 30.46 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 00 U16 SL +0.3 -- BEDNARCZYK Józef 4
5 47 s 9 33.92 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL +0.3 -- #
1 23 s 10 28.80 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -0.1 V LDK!
2 46 s 10 32.16 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -0.1 -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2019 BEZ
400 m K
1 2 s 1 61.65 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
2 3 s 1 61.79 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III B.D. Z/0670/14 2019
3 6 s 1 62.66 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL IV #
4 8 s 1 62.89 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
5 11 s 1 64.11 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL IV
  s 1 DNF WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD --
1 4 s 2 61.82 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
2 5 s 2 62.19 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
3 7 s 2 62.88 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
4 9 s 2 63.05 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV B.D. # BEZ
5 20 s 2 66.42 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL --
1 10 s 3 63.68 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL IV
2 12 s 3 64.24 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 98 U18 SL IV
3 15 s 3 65.10 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- #
4 17 s 3 65.96 RĘBISZ Julia niest. Katowice # 97 U18 SL -- B.D. Z/1637/13 2016
5 25 s 3 66.97 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL --
6 28 s 3 67.65 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów # 97 U18 LD --
1 16 s 4 65.81 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V B.D. # Z/4336/15 2018 3
2 19 s 4 66.34 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA V DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
3 21 s 4 66.50 RUDZKA Weronika UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U16 LD V
4 23 s 4 66.54 BACHARA Klaudia MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
5 24 s 4 66.58 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
6 36 s 4 69.92 KRAWCZYK Gabriela KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL --
1 18 s 5 66.02 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL V MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
2 27 s 5 67.57 PIˇTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD -- #
3 32 s 5 68.09 NOGA Justyna MOSiR Łaziska Górne 01 U14 SL -- BONK Anna # Z/3902/18 2019 BEZ
4 33 s 5 68.43 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL -- #
5 35 s 5 69.39 ZEMŁA Kinga MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL -- #
6 38 s 5 71.36 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL --
1 13 s 6 64.77 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/1733/15 2019 4
2 14 s 6 64.86 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD V URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
3 26 s 6 67.14 ZWIAS Elżbieta LKS Pogórze Skoczów 97 U18 SL --
4 30 s 6 67.78 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. # Z/1199/13 2018 3
5 31 s 6 67.81 KRYSZTOFORSKA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL --
1 22 s 7 66.51 JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA V
2 37 s 7 70.94 WRÓBEL Klaudia UKS Trójka Mikołów 02 U14 SL -- WAJDA Aleksandra # Z/2111/18 2019 BEZ LDK!
3 39 s 7 72.47 TOTH Paulina WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
4 41 s 7 81.21 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 04 U12 SL -- WAJDA Aleksandra # 2 LDK!
1 1 s 8 60.82 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III B.D. #
2 29 s 8 67.69 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
3 34 s 8 68.85 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 99 U16 SL -- #
4 40 s 8 73.91 POLAKOWSKA Małgorzata UKS Trójka Mikołów 02 U14 SL --
1000 m K
1 1 s 1 2:45.89 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -- MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 2 s 1 2:46.76 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2019 1
3 3 s 1 2:49.05 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków 77 Masters MA --
4 4 s 1 2:57.45 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL --
5 5 s 1 2:57.71 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
6 6 s 1 3:01.44 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
7 7 s 1 3:04.30 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD --
8 9 s 1 3:06.78 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
9 10 s 1 3:06.90 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
10 18 s 1 3:11.20 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
11 23 s 1 3:15.12 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
12 29 s 1 3:19.76 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
1 8 s 2 3:05.17 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 92 U23 SL -- BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
2 11 s 2 3:07.56 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
3 12 s 2 3:08.16 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
4 13 s 2 3:08.58 NOWAK Jowita MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0468/15 2017 3
5 14 s 2 3:08.83 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL III
6 16 s 2 3:10.66 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2019 3
7 17 s 2 3:10.75 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL III
8 19 s 2 3:11.72 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD III
9 21 s 2 3:13.02 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2019
10 22 s 2 3:14.20 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
11 24 s 2 3:15.15 KO¦CIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA IV
12 26 s 2 3:17.90 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U16 SL IV TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
13 30 s 2 3:20.00 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL IV
1 15 s 3 3:10.57 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
2 20 s 3 3:12.34 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
3 25 s 3 3:16.12 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL IV CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
4 28 s 3 3:19.54 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
5 31 s 3 3:20.45 KIERASIŃSKA Natalia LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD IV #
6 32 s 3 3:21.15 DERLICH Anna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL --
7 39 s 3 3:21.35 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U14 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
8 35 s 3 3:24.05 FURMAŃSKA Karolina MLUKS Tarnów 97 U18 MA -- B.D. BEZ
9 36 s 3 3:24.62 KAPUTA Aleksandra WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V
10 38 s 3 3:25.51 RÓŻYCKA Olga WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V #
11 40 s 3 3:26.10 MENDECKA Daria MOSiR Łaziska Górne 90 Sen SL -- BONK Anna Z/1674/11 2019 BEZ
12 42 s 3 3:33.73 SIEDLACZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
13 51 s 3 3:39.10 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL --
1 27 s 4 3:18.65 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
2 33 s 4 3:22.10 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 99 U16 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2018 4
3 34 s 4 3:22.90 WÓJCIK Joanna MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
4 37 s 4 3:24.71 SOROKA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
5 41 s 4 3:29.71 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
6 43 s 4 3:34.19 MACHAŁA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
7 44 s 4 3:34.57 DYLLA Elżbieta UKS Trójka Mikołów 99 U16 SL -- WAJDA Aleksandra # BEZ
8 45 s 4 3:34.69 MACHAŁA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
9 46 s 4 3:34.82 BANY¦ Adrianna IKS Olkusz 00 U16 MA --
10 47 s 4 3:35.79 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
11 48 s 4 3:35.90 GIRYCKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
12 49 s 4 3:37.31 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
13 50 s 4 3:38.54 WOLAK Martyna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
14 52 s 4 3:50.41 PAWLAS Dominika UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
Mila K
1 1 s 1 5:56.61 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.79 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ 0.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
2 2 s 1 17.09 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA 0.0 IV
3 3 s 1 18.60 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA 0.0 --
4 4 s 1 18.71 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL 0.0 -- HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
5 5 s 1 19.16 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
6 6 s 1 19.21 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
7 7 s 1 27.77 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL 0.0 --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.21 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
2 2 s 1 17.60 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 98 U18 MA 0.0 IV
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
2 2 f 1 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III
3 3 f 1 1.50 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA IV
4 4 f 1 1.40 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 00 U16 LD V LDK!
5 5 f 1 1.40 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V #
6 6 f 1 1.40 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
7 7 f 1 1.35 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD --
W dal K
1 1 f 1 5.49 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
2 2 f 1 5.45 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA +0.3 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
3 3 f 1 5.34 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +1.2 III KU¦ Tomasz Z/1253/13 2019
4 4 f 1 4.98 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.4 IV BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
5 5 f 1 4.86 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD 0.0 IV
6 6 f 1 4.81 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL +0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
7 7 f 1 4.77 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
8 8 f 1 4.53 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U18 SL -0.2 --
9 9 f 1 4.51 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
10 10 f 1 4.44 URBANEK Aleksandra UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U16 LD -0.3 --
11 11 f 1 4.44 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.4 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
12 12 f 1 4.43 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 --
13 13 f 1 4.35 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +0.4 --
14 14 f 1 4.32 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL 0.0 -- KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
15 15 f 1 4.31 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL 0.0 --
16 16 f 1 4.14 KAROLCZYK Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.9 --
17 17 f 1 4.10 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.9 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
18 18 f 1 4.01 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 00 U16 SL -0.3 -- #
19 20 f 1 3.82 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 --
20 19 f 1 3.82 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
21 21 f 1 3.63 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL +1.5 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
22 22 f 1 3.57 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -0.7 -- B.D. 4
23 23 f 1 3.51 MˇSIOR Justyna KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.1 --
24 24 f 1 3.45 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +1.3 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
25 25 f 1 3.13 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 02 U14 SL 0.0 -- #
26 26 f 1 2.76 KIERZEK Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +1.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 10.55 ¦PIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
1 1 f 1 14.11 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA I ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
2 2 f 1 9.91 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
2 2 f 1 11.66 RAŃDA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 98 U18 SL III
3 3 f 1 9.63 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U14 OP V ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2019 3
3 3 f 1 11.21 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA III B.D. BEZ
4 4 f 1 9.39 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD V KU¦ Tomasz Z/3275/15 2018 BEZ
4 4 f 1 10.47 JANIEC Urszula WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV
5 5 f 1 9.21 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL V #
5 5 f 1 9.89 FLAGA Joanna MLUKS Tarnów 98 U18 MA IV
6 6 f 1 9.15 KORDECZKA Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V
6 6 f 1 9.70 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
7 7 f 1 9.06 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
7 7 f 1 9.16 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL --
8 8 f 1 8.67 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
8 8 f 1 9.12 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
9 9 f 1 8.55 DOMAGAŁA Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
9 9 f 1 9.05 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
10 10 f 1 8.43 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -- #
10 10 f 1 8.83 NIEWIEDZIAŁ Maja MKS Żywiec 97 U18 SL --
11 11 f 1 7.66 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
11 11 f 1 8.25 PARTYKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL --
12 12 f 1 7.55 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
13 13 f 1 7.38 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
Kula (4) K
1 1 f 1 16.21 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA M TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
2 2 f 1 15.22 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 3 f 1 14.81 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
4 4 f 1 12.72 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice 94 U23 SL I B.D. 3
5 5 f 1 10.87 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
6 6 f 1 10.39 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
7 7 f 1 8.46 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 39.46 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL II
2 2 f 1 34.59 ¦PIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ III
3 3 f 1 34.18 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
4 4 f 1 30.48 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP IV
5 5 f 1 28.76 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA IV #
6 6 f 1 25.75 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
7 7 f 1 23.78 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD -- KU¦ Tomasz Z/3275/15 2018 BEZ
8 8 f 1 21.16 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.72 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
2 2 f 1 33.59 KOWALCZYK Ada UKS Dziesi±tka Radomsko 97 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
3 3 f 1 31.57 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
4 4 f 1 30.39 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
5 5 f 1 30.09 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
6 6 f 1 28.31 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
7 7 f 1 24.69 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
8 8 f 1 24.45 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
9 9 f 1 22.23 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
10 10 f 1 21.78 KOTLARCZYK Martyna ULKS Bielgim Bielany 97 U18 MA --
11 11 f 1 20.03 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA -- B.D. BEZ
Młot (3) K
1 1 f 1 36.55 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA IV DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
1 1 f 1 39.16 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL IV #
2 2 f 1 33.57 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
2 2 f 1 34.79 CZERW Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL --
Młot (4) K
1 1 f 1 49.13 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL I
100 m M
2 2 s 1 11.23 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.6 II #
3 4 s 1 11.32 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -0.6 III BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
4 6 s 1 11.41 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL -0.6 III
5 12 s 1 11.62 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL -0.6 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
1 5 s 2 11.37 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -0.4 III
2 9 s 2 11.55 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL -0.4 III ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 10 s 2 11.59 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.4 III B.D.
4 11 s 2 11.61 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA -0.4 III
5 13 s 2 11.65 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL -0.4 III
6 16 s 2 11.74 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -0.4 III
7 27 s 2 11.93 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U23 SL -0.4 --
1 7 s 3 11.53 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.8 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 8 s 3 11.55 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.8 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 14 s 3 11.66 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL +0.8 III ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
4 15 s 3 11.69 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +0.8 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
5 19 s 3 11.83 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.8 IV BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
6 23 s 3 11.88 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +0.8 IV HOMA Wioleta Z/4446/15 2015 BEZ
7 26 s 3 11.92 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +0.8 IV
1 3 s 4 11.32 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 Sen SL +1.7 III
2 20 s 4 11.85 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL +1.7 IV KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
3 22 s 4 11.88 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +1.7 IV
4 24 s 4 11.89 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.7 IV
5 25 s 4 11.92 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +1.7 IV HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
6 29 s 4 12.03 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +1.7 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
7 33 s 4 12.10 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +1.7 IV
1 18 s 5 11.80 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +1.2 IV B.D.
2 21 s 5 11.87 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +1.2 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
3 28 s 5 11.97 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.2 IV #
4 31 s 5 12.08 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.2 IV
5 34 s 5 12.23 NIZIOŁEK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.2 --
6 35 s 5 12.30 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +1.2 -- PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
1 30 s 6 12.07 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +1.2 IV B.D. 3
2 32 s 6 12.08 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA +1.2 IV
3 38 s 6 12.53 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +1.2 V
4 40 s 6 12.62 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.2 V #
5 42 s 6 12.69 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +1.2 V #
6 44 s 6 12.89 ¦WIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP +1.2 --
  s 6 DQ KURZYŃSKI Piotr WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.2 -- #
1 41 s 7 12.68 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL +0.4 V HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
2 45 s 7 13.07 CYWIŃSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.4 --
3 46 s 7 13.10 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +0.4 --
4 48 s 7 13.21 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.4 --
5 49 s 7 13.27 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.4 -- GIZA Andrzej # Z/4925/15 2018 2
6 51 s 7 13.43 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.4 --
7 52 s 7 13.64 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL +0.4 --
1 37 s 8 12.48 NOWAKOWSKI Jan KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -0.3 --
2 43 s 8 12.82 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.3 --
3 47 s 8 13.12 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.3 --
4 50 s 8 13.38 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -0.3 -- HOMA Wioleta # Z/4403/15 2019 1
5 55 s 8 14.64 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA -0.3 -- #
6 58 s 8 16.34 KUBAS Kacper MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL -0.3 -- #
1 17 s 9 11.76 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.0 IV GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
2 36 s 9 12.37 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.0 V B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
3 39 s 9 12.56 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +1.0 V BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
4 53 s 9 13.76 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.0 -- BORYKA Ireneusz # Z/5554/15 2019 4
5 54 s 9 14.01 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.0 --
6 56 s 9 14.99 KU¦MIERCZYK Patryk KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +1.0 --
7 57 s 9 15.57 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ
200 m M
1 1 s 1 22.60 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL +0.1 II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
2 2 s 1 23.09 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
3 3 s 1 23.11 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +0.1 III PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
4 5 s 1 23.62 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 IV #
5 6 s 1 23.68 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.1 IV BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
6 10 s 1 24.21 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +0.1 IV
1 4 s 2 23.38 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
2 7 s 2 23.69 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA 0.0 IV
3 8 s 2 23.94 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 IV BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
4 11 s 2 24.24 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL 0.0 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
5 14 s 2 24.57 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL 0.0 -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
1 9 s 3 24.17 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL 0.0 IV
2 12 s 3 24.29 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA 0.0 IV #
3 15 s 3 25.02 KURZYŃSKI Piotr WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 -- #
4 17 s 3 25.15 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
5 18 s 3 25.16 NIZIOŁEK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 --
1 16 s 4 25.05 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +0.1 --
2 21 s 4 26.62 PIWCZYK Piotr MKS-MOS Katowice 98 U18 SL +0.1 --
3 22 s 4 27.46 BOSY Daniel RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.1 --
4 23 s 4 27.53 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.1 --
5 24 s 4 27.66 STANISZEWSKI Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.1 --
1 13 s 5 24.46 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +0.2 V
2 19 s 5 25.20 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL +0.2 V
3 20 s 5 26.20 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +0.2 -- #
4 25 s 5 27.80 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +0.2 --
400 m M
1 1 s 1 52.46 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
2 3 s 1 52.84 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL IV JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
3 4 s 1 53.16 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL -- B.D. B.D. 2
4 6 s 1 53.80 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 U23 OP -- MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2019 2
1 2 s 2 52.76 PIECZKA Adam MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/0676/14 2017 BEZ
2 5 s 2 53.32 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL IV
3 7 s 2 54.03 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA IV
4 8 s 2 54.23 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U23 SL -- WDOWIAK Szymon Z/0395/11 2017 BEZ
5 9 s 2 55.06 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA --
6 20 s 2 58.38 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL --
1 12 s 3 56.35 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL --
2 13 s 3 56.46 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
3 14 s 3 56.79 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
4 19 s 3 58.13 RUDZKI Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
1 17 s 4 57.33 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -- #
2 21 s 4 58.66 TRZECIAK Daniel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
3 24 s 4 60.71 HADAMIK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
4 25 s 4 62.40 KUPCZEWSKI Krystian LUKS Zabrzeg 98 U18 SL --
5 26 s 4 70.50 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL -- BONK Anna # Z/3969/18 2018 BEZ
1 10 s 5 55.64 SEPIAŁ Remigiusz KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA V
2 11 s 5 55.76 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U16 SL V BOJKO Bogdan # Z/2225/16 2018 3
3 15 s 5 56.95 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL V #
4 18 s 5 57.40 SZUMIŃSKI Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
1 16 s 6 57.25 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
2 22 s 6 59.43 LIPIŃSKI Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL -- #
3 23 s 6 59.44 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
1000 m M
1 1 s 1 2:24.46 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 Sen MZ -- B.D. Z/1931/11 2017 1
2 2 s 1 2:24.73 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 Sen PK -- ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
3 3 s 1 2:31.96 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
4 4 s 1 2:33.83 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 2
5 5 s 1 2:35.86 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0900/12 2019 2
6 8 s 1 2:38.07 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
7 9 s 1 2:38.34 ZIĘBA Jakub KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/1904/11 2016 2
8 13 s 1 2:40.73 KLICH Mateusz IKS Olkusz 95 U20 MA -- JAŁOWIEC Ryszard # Z/3427/11 2014 BEZ
9 14 s 1 2:41.02 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 90 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz # Z/1355/12 2019 2
10 16 s 1 2:41.87 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
11 25 s 1 2:45.68 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
  s 1 DNF GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL -- B.D. 2
1 6 s 2 2:37.48 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA II MIREK Wacław # Z/0469/15 2019
2 7 s 2 2:37.86 CHATYS Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 Sen OP -- B.D. Z/0900/14 2019
3 10 s 2 2:39.07 MARCINISZYN Konrad WKS Wawel Kraków 94 U23 MA -- B.D. BEZ
4 11 s 2 2:39.55 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
5 s 2 2:39.68 TROJANOWSKI Mariusz MLUKS Tarnów 96 U20 MA --
6 12 s 2 2:40.65 ¦WIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U20 MA -- #
7 15 s 2 2:41.11 FELU¦ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA --
8 18 s 2 2:43.35 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
9 19 s 2 2:44.15 JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
10 20 s 2 2:44.64 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
11 21 s 2 2:44.68 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 97 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2019 BEZ
12 22 s 2 2:45.02 CZAPLA Kamil TL ROW Rybnik 89 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0419/14 2017 BEZ
1 17 s 3 2:42.69 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2018 3
2 23 s 3 2:45.12 SZATAN Patryk ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
3 26 s 3 2:45.76 WOJTACHA Emanuel IKS Olkusz 95 U20 MA -- JAŁOWIEC Ryszard # Z/0604/12 2016 BEZ
4 27 s 3 2:45.84 ¦WIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
5 28 s 3 2:45.87 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA -- #
6 s 3 2:46.01 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
7 31 s 3 2:46.68 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
8 33 s 3 2:48.26 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1365/14 2019 BEZ
9 34 s 3 2:48.63 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
10 38 s 3 2:50.73 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
11 46 s 3 3:00.55 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -- #
1 24 s 4 2:45.45 MUZYK Karol IKS Olkusz 94 U23 MA --
2 29 s 4 2:46.22 WI¦NIEWSKI Mateusz MOSiR Łaziska Górne 97 U18 SL -- BONK Anna Z/1106/14 2016 4
3 30 s 4 2:46.62 KˇDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2019 BEZ
4 32 s 4 2:47.92 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik 98 U18 SL -- #
5 35 s 4 2:48.80 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL IV
6 36 s 4 2:48.91 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 00 U16 MA IV BUJAS Marcin # Z/2940/15 2018 BEZ
7 37 s 4 2:49.78 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 97 U18 SL --
8 40 s 4 2:52.01 DUBEL Rafał UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
9 41 s 4 2:52.56 FILIN Artur LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/0312/14 2015 4
10 49 s 4 3:03.70 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL --
11 52 s 4 3:17.30 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL -- MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
1 39 s 5 2:52.00 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U16 MA V GRECH Halina Z/2087/15 2018 2 LDK!
2 42 s 5 2:53.05 PIEPRZYK Jakub KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA --
3 43 s 5 2:53.69 KORCZYK Dariusz MKS Tempo Kęty 98 U18 MA --
4 44 s 5 2:59.26 BANA¦ Rafał MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
5 45 s 5 2:59.39 SZATAN Kacper ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ V #
6 47 s 5 3:00.85 GRZECH Rafał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1571/15 2015 5
7 48 s 5 3:02.24 ZAJAC Sebastian MKS Tempo Kęty 98 U18 MA --
8 50 s 5 3:06.99 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
9 51 s 5 3:07.53 FLIS Paweł ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- KILAR Krystian # Z/2080/15 2015 3
10 53 s 5 3:24.49 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 01 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4318/15 2016 BEZ
Mila M
1 1 s 1 4:20.07 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL --
2 2 s 1 4:27.06 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 2
3 3 s 1 4:29.10 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL --
4 4 s 1 4:30.89 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- B.D. BEZ
5 5 s 1 4:38.18 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ -- B.D. # BEZ
6 6 s 1 4:38.75 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. BEZ
7 7 s 1 4:42.39 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL --
8 8 s 1 4:42.64 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U18 MA -- #
9 9 s 1 4:43.01 MORDYŃSKI Bartłomiej UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
10 10 s 1 4:52.64 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
11 11 s 1 5:13.91 KU¦ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.43 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL 0.0 IV
2 2 s 1 20.67 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA 0.0 -- GIZA Andrzej # Z/4925/15 2018 2
  s 1 DNF DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.26 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
2 2 s 1 15.50 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL 0.0 II KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
3 3 s 1 15.85 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 III
Wzwyż M
1 1 f 1 1.97 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL II B.D. 2
2 2 f 1 1.65 KRYSKA Marek ULKS Bielgim Bielany 97 U18 MA -- B.D. BEZ
3 3 f 1 1.60 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
4 4 f 1 1.55 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA --
5 5 f 1 1.55 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- B.D.
W dal M
1 1 f 1 6.98 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL 0.0 II
2 2 f 1 6.92 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +0.9 II B.D. 3
3 3 f 1 6.72 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL -0.8 III B.D. B.D. 2
4 4 f 1 6.65 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +0.3 III B.D. # 3
5 5 f 1 6.36 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL -0.1 III
6 6 f 1 6.35 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL +0.6 III HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
7 7 f 1 6.16 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.3 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
8 8 f 1 5.97 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +0.8 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
9 9 f 1 5.85 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 95 U20 MA +0.2 -- B.D. BEZ
10 10 f 1 5.85 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +1.5 -- HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
11 11 f 1 5.77 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 97 U18 MA +0.7 --
12 12 f 1 5.39 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA +1.4 --
13 13 f 1 5.29 HANSEL Patryk MKS-R Centrum Dzięgielów 00 U16 SL +0.4 --
14 14 f 1 5.28 JĘDRYSKO Mateusz MKS-R Centrum Dzięgielów 99 U16 SL +1.6 --
15 15 f 1 5.28 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +0.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
16 16 f 1 5.27 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA -0.5 --
17 17 f 1 5.24 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.5 -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
18 18 f 1 5.18 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA -0.2 --
19 19 f 1 5.13 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.3 --
20 20 f 1 4.98 ¦WIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP +0.4 --
21 21 f 1 4.94 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -0.9 -- B.D.
22 22 f 1 4.81 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA +1.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
23 23 f 1 4.72 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.2 --
24 24 f 1 4.60 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.4 -- GIZA Andrzej # Z/4925/15 2018 2
25 25 f 1 4.48 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL -0.1 --
26 26 f 1 4.46 KU¦ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD +0.3 -- KU¦ Tomasz Z/4441/15 2018 4
27 27 f 1 4.09 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA +0.1 -- #
Kula (5) M
1 1 f 1 12.71 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
1 1 f 1 14.84 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
2 2 f 1 11.35 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
2 2 f 1 12.07 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL V #
3 3 f 1 10.52 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V
4 4 f 1 8.17 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
Kula (6) M
1 1 f 1 16.43 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 14.24 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U20 SL II #
3 3 f 1 12.98 BRY¦ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL IV HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
4 4 f 1 11.75 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.61 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL M KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 2 f 1 13.74 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne 85 Sen SL II
3 3 f 1 13.24 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków 93 U23 MA III B.D. 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 51.03 FRˇCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II
2 2 f 1 45.72 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
3 3 f 1 39.49 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL IV #
4 4 f 1 38.64 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
5 5 f 1 36.61 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
6 6 f 1 35.75 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
7 7 f 1 35.19 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
8 8 f 1 35.18 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V
9 9 f 1 32.07 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V
10 10 f 1 31.70 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V #
11 11 f 1 31.28 KU¦ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD V KU¦ Tomasz Z/4441/15 2018 4
12 12 f 1 22.78 WAWRYK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1024/15 2015 BEZ
13 13 f 1 22.57 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
  f 1 NM SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL --
Dysk (1.5) M
2 2 f 1 40.98 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
3 3 f 1 37.66 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
4 4 f 1 36.66 MARKOWSKI Maciej LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP IV
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.97 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 37.33 PIˇTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U20 MA IV
Dysk (2) M
  f 1 NM ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA --
Młot (5) M
1 1 f 1 46.01 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
1 1 f 1 52.14 HUCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA III
2 2 f 1 33.79 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
3 3 f 1 30.33 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
4 4 f 1 28.87 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
5 5 f 1 25.10 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
6 6 f 1 22.42 FUDALI Aleksander LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
7 7 f 1 19.28 WAWRYK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1024/15 2015 BEZ
Młot (6) M
1 1 f 1 43.81 GOŁĘBIEWSKI Łukasz TL ROW Rybnik 96 U20 SL III #
Młot (7.26) M
1 1 f 1 44.13 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL III B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
2 2 f 1 35.32 STRZEWICZEK Mirosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3640100955963 sekund