Leszno 28.08.2014
Mityng okręgowy
100 m K
1 1 s 1 11.90 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 91 Sen WP -2.7 I
2 2 s 1 12.59 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB -2.7 II
3 3 s 1 12.71 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -2.7 II B.D. Z/0988/12 2016 3
4 4 s 1 12.94 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP -2.7 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
5 5 s 1 13.01 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -2.7 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
6 6 s 1 13.15 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP -2.7 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
1 8 s 2 13.42 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP -2.6 IV
2 7 s 2 13.42 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS -2.6 IV
3 9 s 2 13.44 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -2.6 IV B.D. 3
4 12 s 2 13.67 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS 12 Kalisz 98 U18 WP -2.6 IV
5 13 s 2 13.75 WARDA Adrianna MLKS Agros Żary 98 U18 LB -2.6 IV B.D. BEZ
6 20 s 2 14.16 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 98 U18 DS -2.6 --
1 10 s 3 13.54 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP +2.3 IV ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
2 11 s 3 13.66 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB +2.3 IV
3 15 s 3 13.85 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS +2.3 V LDK!
4 22 s 3 14.21 KOWALIK Julia UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP +2.3 --
5 24 s 3 14.26 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP +2.3 --
6 27 s 3 14.34 KLEMM Daria UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +2.3 --
1 16 s 4 13.90 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +1.0 V CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
2 18 s 4 14.11 NOWICKA Dorota LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP +1.0 -- GRENDA Jan
3 19 s 4 14.14 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 97 U18 WP +1.0 -- #
4 23 s 4 14.23 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 97 U18 WP +1.0 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2019
5 26 s 4 14.33 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.0 V
6 32 s 4 14.61 GOLA Daria UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP +1.0 --
1 29 s 5 14.52 MAZUR Laura KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP -1.6 --
2 36 s 5 14.79 HOFMAN Marta SL Olimpia Poznań 99 U16 WP -1.6 --
3 42 s 5 15.52 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB -1.6 -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK!
1 21 s 6 14.20 MISZKIEWICZ Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U14 WP 0.0 V
2 25 s 6 14.28 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP 0.0 V ŚWITAŁA Aldona # Z/4625/15 2019 2
3 38 s 6 14.90 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5
4 43 s 6 15.55 MILER Liliana UKS Achilles Leszno 99 U16 WP 0.0 --
5 46 s 6 15.65 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
6 49 s 6 16.22 OSTROWSKA Agnieszka UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP 0.0 --
1 31 s 7 14.60 ŚWIĄTEK Iga MLKS Agros Żary 01 U14 LB -0.8 -- LDK!
2 40 s 7 15.18 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.8 --
3 41 s 7 15.51 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP -0.8 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2019 4
4 45 s 7 15.58 SKÓRZEWSKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 00 U16 WP -0.8 -- PTAK Krzysztof BEZ
5 47 s 7 15.87 ŁAWNICZAK Agata UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -0.8 --
6 50 s 7 17.05 SKÓRZEWSKA Izabela LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U12 WP -0.8 --
1 17 s 8 14.06 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 01 U14 WP -0.7 V WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
2 30 s 8 14.59 NADOLNA Emilia UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -0.7 --
3 34 s 8 14.67 WILECKA Paulina UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -0.7 -- # LDK!
4 35 s 8 14.73 KAŹMIERUK Alicja MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP -0.7 --
5 37 s 8 14.89 WRZASKOWSKA Nikoletta UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -0.7 --
6 44 s 8 15.56 GORZELAŃCZYK Martyna UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -0.7 -- LDK!
1 14 s 9 13.76 LESTER Jolanta SL Olimpia Poznań 00 U16 WP +0.6 IV
2 28 s 9 14.49 KICIŃSKA Oliwia MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP +0.6 V
3 33 s 9 14.64 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP +0.6 -- BIEDERMANN Roman # Z/3264/15 2019
4 39 s 9 14.96 SOKOWICZ Martyna LKS OSiR Pleszew 02 U14 WP +0.6 --
5 48 s 9 16.08 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2018 4
200 m K
1 1 s 1 24.22 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +0.4 I
2 3 s 1 27.49 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.4 IV B.D. 3
3 7 s 1 29.52 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP +0.4 -- #
4 8 s 1 30.34 NOWICKA Dorota LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP +0.4 -- GRENDA Jan
1 2 s 2 26.06 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB -0.3 II
2 4 s 2 28.48 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP -0.3 IV B.D. BEZ
3 5 s 2 28.98 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS -0.3 V LDK!
4 6 s 2 29.21 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -0.3 V LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.96 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
2 2 s 1 43.27 IZYDORCZYK Marta UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP III
3 3 s 1 43.61 STASIAK Dorota KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP --
4 4 s 1 43.94 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP --
5 5 s 1 44.20 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS 12 Kalisz 98 U18 WP --
1 6 s 2 44.58 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
2 8 s 2 46.02 LESTER Jolanta SL Olimpia Poznań 00 U16 WP IV
3 9 s 2 46.11 ŁĄCZNA Daria UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP -- B.D. BEZ
4 11 s 2 47.16 WŁODARCZAK Julia UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP V
5 17 s 2 48.01 SZMAGIEREWSKA Anna MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
6 18 s 2 48.34 GOLA Daria UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
1 7 s 3 45.77 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -- #
2 10 s 3 46.86 ŚWIĄTEK Iga MLKS Agros Żary 01 U14 LB V LDK!
3 13 s 3 47.32 HOFMAN Marta SL Olimpia Poznań 99 U16 WP V
4 15 s 3 47.93 JAJCZYK Marta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V #
5 16 s 3 48.00 JASZCZAK Bogna UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V #
6 19 s 3 48.62 KLEMM Daria UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP --
1 12 s 4 47.29 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP V #
2 14 s 4 47.90 ZJAWIONY Antonina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP --
3 20 s 4 48.66 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona # Z/4625/15 2019 2
1 21 s 5 49.49 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
2 22 s 5 50.40 MATAN Zuzanna MKL Jarocin # 01 U14 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
3 23 s 5 51.70 MATYSIAK Magdalena UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
4 24 s 5 51.92 ZEIDLER Paulina UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
1 25 s 6 53.05 SOKOWICZ Martyna LKS OSiR Pleszew 02 U14 WP --
2 26 s 6 54.83 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U12 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2019 3
3 27 s 6 55.33 PILARCZYK Izabela UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
4 28 s 6 57.05 ANTCZAK Agata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
600 m K
1 1 s 1 1:42.16 SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS III #
2 2 s 1 1:44.87 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 99 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam B.D. # Z/1455/15 2019
3 3 s 1 1:45.38 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP --
4 4 s 1 1:45.92 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -- B.D. WIŚNIEWSKI Paweł , Z/0442/13 , 2019 2
5 5 s 1 1:46.92 ANTONOWICZ Adrianna LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP --
6 6 s 1 1:47.82 JAWNIAK Agnieszka MLKS Agros Żary 96 U20 LB --
7 7 s 1 1:47.83 BĄKOWSKA Dorota MKS Gniezno 99 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł Z/4282/15 2015 BEZ
8 8 s 1 1:48.85 PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las # 00 U16 WP V TYLAK Łukasz # Z/1247/15 2018 3
1 9 s 2 1:52.89 ANTONIAK Paulina UKS Achilles Leszno 00 U16 WP --
2 10 s 2 1:55.08 BIENIEK Paulina UKS Achilles Leszno 02 U14 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK!
3 11 s 2 1:55.90 LIPIEC Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
4 12 s 2 1:57.35 MAŁECKA Natalia LLKS Osowa Sień 01 U14 LB -- MIGDALSKI Jacek Z/2016/15 2016 BEZ
5 13 s 2 2:00.41 RADECKA Ilona MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB -- LDK!
6 14 s 2 2:01.71 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U14 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0939/15 2019 3
7 15 s 2 2:03.30 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/1910/15 2019 3 LDK!
8 16 s 2 2:07.42 SOBECKA Daria UKS Achilles Leszno 01 U14 WP --
1000 m K
1 1 s 1 3:06.17 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP --
2 2 s 1 3:06.59 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP --
3 3 s 1 3:07.63 KASPRZAK Klaudia LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP -- #
4 4 s 1 3:08.73 WOŁOWICZ Weronika UKS Achilles Leszno 99 U16 WP III
5 7 s 1 3:15.98 MIEDZIŃSKA Katarzyna UKS Achilles Leszno # 95 U20 WP -- B.D. 2
6 9 s 1 3:16.91 GORCZYCA Maria SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. B.D.
7 10 s 1 3:18.87 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar # Z/0782/15 2019 2 LDK!
1 6 s 2 3:15.52 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0333/12 2017 3
1 5 s 2 3:15.52 DOPIERAŁA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP IV
3 8 s 2 3:16.29 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- SZCZUREK Leszek 2
4 11 s 2 3:20.36 WALEROWICZ Dominika LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP --
5 12 s 2 3:27.91 ANTONOWICZ Patrycja LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP V
6 13 s 2 3:28.45 NADOLNA Weronika UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.15 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -2.4 III SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
2 2 s 1 17.38 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -2.4 IV LDK!
3 4 s 1 18.26 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -2.4 V JAGACIAK Jarosław # Z/0723/15 2018 3
100 m pł K
1 3 s 1 18.07 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP -2.4 -- #
300 m pł K
1 s 1 50.59 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
2 s 1 52.59 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U16 WP V #
  s 1 DNF BOBER Aleksandra UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS -- #
4x100 m K
1 s 1 50.59 BENEDYKCIŃSKA Natalia
DUTKIEWICZ Julia
ROSIAK Ewa
KOWAL Weronika
KS Stal Ostrów Wlkp. 00
98
91
97
Sen WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
B.D. BIEDERMANN Roman
Z/0590/15
Z/0309/14
Z/2238/11
, Z/0523/13
2019
2019
2017
, 2019
1
1
M
1
2 s 1 54.64 WŁODARCZAK Julia
ŁĄCZNA Daria
KOWALIK Julia
UKS Sportowiec Borowo 99

98
98
brak daty WLP --

B.D.
BEZ
3 s 1 56.83 NADOLNA Emilia
WRZASKOWSKA Nikoletta
MILER Liliana
S K
UKS Achilles Leszno 00
99
99
00
U16 WLP --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
2 3 f 1 1.50 PERNAK Weronika MLKS Agros Żary 98 U18 LB IV
3 2 f 1 1.50 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV
4 5 f 1 1.40 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U14 DS V SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
5 4 f 1 1.40 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
6 7 f 1 1.35 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP --
7 6 f 1 1.35 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2019 4
8 8 f 1 1.25 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
W dal K
1 1 f 1 5.41 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP 0.0 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 2 f 1 5.26 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS +0.5 III #
3 3 f 1 5.24 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -0.8 III B.D. Z/0988/12 2016 3
4 5 f 1 4.90 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP -0.4 IV B.D. BEZ
5 4 f 1 4.90 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 97 U18 WP +0.9 IV WALCZAK Michał Z/1128/14 2019
6 6 f 1 4.49 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP -0.3 -- SZYMAŃSKA Hanna 4
7 7 f 1 4.35 MISZKIEWICZ Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U14 WP +0.7 --
8 8 f 1 4.33 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -0.2 -- JAGACIAK Jarosław # Z/0723/15 2018 3
9 9 f 1 4.27 KAŹMIERUK Alicja MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP +0.7 --
10 10 f 1 4.25 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP +1.0 -- PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5
11 11 f 1 4.24 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U14 DS -0.7 -- SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
12 12 f 1 4.20 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.3 --
14 14 f 1 4.06 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -0.1 --
15 15 f 1 3.90 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
16 16 f 1 3.86 GORZELAŃCZYK Martyna UKS Achilles Leszno 01 U14 WP +0.6 -- LDK!
17 17 f 1 3.73 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP -0.1 -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
18 18 f 1 3.62 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB -0.5 -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK!
19 19 f 1 3.59 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U14 WP +0.3 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
20 20 f 1 3.40 KICIŃSKA Oliwia MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP +1.0 --
  f 1 NM SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS 0.0 -- #
  f 1 NM KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 01 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
  f 1 NM SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 9.32 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 3
2 2 f 1 7.58 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
Kula (4) K
1 1 f 1 17.20 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP MM NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
Oszczep (500) K
1 1 f 1 26.27 IWANOWSKA Katarzyna MLKS Agros Żary 98 U18 LB -- #
1 1 f 1 26.57 PŁOSKONKA Klaudia UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
2 2 f 1 26.48 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.58 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
2 2 f 1 25.69 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
3 3 f 1 15.31 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
100 m M
1 1 s 1 10.70 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP -1.6 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 3 s 1 11.11 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS -1.6 II
3 4 s 1 11.23 DZIECHCIAROW Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -1.6 II
4 5 s 1 11.29 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -1.6 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
5 7 s 1 11.44 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP -1.6 III
6 8 s 1 11.47 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 U23 WP -1.6 III B.D. B.D. 2
1 2 s 2 10.79 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -2.6 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 6 s 2 11.33 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -2.6 III
3 9 s 2 11.59 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP -2.6 III
4 11 s 2 11.81 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U18 LB -2.6 IV
5 16 s 2 11.99 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -2.6 IV
1 13 s 3 11.90 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 99 U16 DS +1.7 IV B.D. Z/0442/15 2017 3
2 15 s 3 11.97 CZERWIŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 97 U18 WP +1.7 IV LDK!
3 17 s 3 11.99 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92 U23 WP +1.7 -- B.D. BEZ
4 20 s 3 12.02 STACHÓW Marcin MLKS Agros Żary 98 U18 LB +1.7 IV
1 14 s 4 11.92 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U20 WP -3.0 IV KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
2 19 s 4 12.01 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -3.0 IV GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 23 s 4 12.18 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -3.0 IV
4 24 s 4 12.25 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -3.0 V
1 25 s 5 12.30 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP -2.8 --
2 27 s 5 12.52 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -2.8 V #
3 29 s 5 12.59 PŁONKA Piotr KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U18 WP -2.8 --
4 32 s 5 12.71 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS -2.8 V B.D. B.D. B.D. 3
5 33 s 5 12.71 ŁESZYK Oskar SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -2.8 -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/0537/13 2016 BEZ
1 10 s 6 11.76 PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -3.0 -- B.D. 3
2 22 s 6 12.07 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -3.0 IV OSIK Tadeusz # Z/0436/14 2019 1
3 26 s 6 12.30 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98 U18 WP -3.0 --
4 31 s 6 12.70 SZYNALSKI Tobiasz MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP -3.0 --
5 36 s 6 13.05 MIELOSZYK Wojciech UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -3.0 --
1 34 s 7 13.00 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -2.8 --
2 35 s 7 13.01 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB -2.8 -- WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
3 37 s 7 13.05 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -2.8 --
4 38 s 7 13.32 BOROWIECKI Jan MKS Piast Głogów 98 U18 DS -2.8 --
5 41 s 7 13.66 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -2.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3
1 40 s 8 13.62 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.4 --
2 42 s 8 13.95 RADOŁA Wiktor MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP -0.4 --
3 43 s 8 14.03 BURZYŃSKI Wojciech MKS Piast Głogów 98 U18 DS -0.4 -- #
4 44 s 8 14.17 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP -0.4 --
5 45 s 8 14.57 ŻYTO Jan UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -0.4 --
6 46 s 8 15.27 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -0.4 -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
1 12 s 9 11.87 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U18 WP +0.2 IV JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
2 18 s 9 12.00 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 99 U16 DS +0.2 IV B.D. Z/2187/15 2017 4
3 21 s 9 12.05 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97 U18 WP +0.2 IV
4 28 s 9 12.58 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP +0.2 V MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
5 30 s 9 12.62 WISNIEWSKI Maciej UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +0.2 V
6 39 s 9 13.59 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 3
200 m M
1 1 s 1 22.56 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS -1.1 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 2 s 1 22.72 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -1.1 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 3 s 1 22.88 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP -1.1 III
1 4 s 2 23.95 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U18 LB +0.5 IV
2 5 s 2 24.01 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.5 IV GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 6 s 2 24.08 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +0.5 IV
1 7 s 3 24.28 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U18 WP -0.9 IV JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
2 8 s 3 24.47 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.9 --
300 m M
1 1 s 1 34.06 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS --
2 2 s 1 36.18 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP --
3 3 s 1 36.86 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U20 WP -- KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
4 4 s 1 37.44 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97 U18 WP --
5 6 s 1 38.55 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98 U18 WP --
1 5 s 2 38.42 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 98 U18 DS -- B.D. Z/0297/14 2015 4
2 9 s 2 40.01 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -- OSIK Tadeusz # Z/0436/14 2019 1
3 12 s 2 40.23 PŁONKA Piotr KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U18 WP --
4 13 s 2 40.57 ŁESZYK Oskar SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/0537/13 2016 BEZ
5 15 s 2 43.16 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
1 7 s 3 39.38 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP --
2 8 s 3 39.51 IZYDORCZYK Paweł UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP IV
3 10 s 3 40.06 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP IV
4 11 s 3 40.08 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP IV MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
5 14 s 3 41.63 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V #
1 s 4 38.90 WISNIEWSKI Maciej UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP III
2 s 4 39.31 SZYNALSKI Tobiasz MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP --
3 s 4 40.28 WALCZAK Marcin SL Olimpia Poznań 99 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/0861/15 2017 3
4 s 4 43.42 KUBACKI Sebastian UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --
5 s 4 44.47 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
6 s 4 46.33 LEMAN Patryk SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
600 m M
1 1 s 1 1:23.17 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP --
2 2 s 1 1:23.61 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
3 3 s 1 1:27.21 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP II TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
4 4 s 1 1:27.40 NOLBERCZAK Dawid SL Olimpia Poznań 96 U20 WP -- BYTNIEWSKA Magdalena 3
5 7 s 1 1:29.93 GLAPIAK Maciej UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
6 8 s 1 1:31.52 GULCZYŃSKI Marek UKS Dąb Suchy Las # 99 U16 WP III
7 10 s 1 1:33.34 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 00 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
1 5 s 2 1:28.76 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań 94 U23 WP --
2 6 s 2 1:29.37 WISZ Mateusz MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- #
3 9 s 2 1:32.81 EKERT Michał SL Olimpia Poznań 97 U18 WP --
4 11 s 2 1:33.88 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 89 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2019 BEZ
5 12 s 2 1:34.67 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP IV #
6 13 s 2 1:36.06 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB V BIESIADA Ryszard Z/0496/15 2018 2
7 14 s 2 1:40.78 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2019
8 15 s 2 1:52.63 BIENIEK Mateusz UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -- #
1000 m M
1 1 s 1 2:30.41 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP --
2 2 s 1 2:35.67 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP --
3 3 s 1 2:37.91 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
4 4 s 1 2:38.51 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 96 U20 LB --
5 5 s 1 2:38.66 WOJTASZAK Paweł SL Olimpia Poznań 96 U20 WP --
6 6 s 1 2:38.75 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2018 2
7 8 s 1 2:40.46 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
8 13 s 1 2:47.27 KUMOLKA Michał UKS Achilles Leszno 94 U23 WP --
9 17 s 1 2:53.82 WANTUCH Michał MKS Piast Głogów 99 U16 DS V
10 20 s 1 2:54.39 CHUDY Artur LLKS Osowa Sień 97 U18 LB --
1 7 s 2 2:40.24 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
2 9 s 2 2:43.13 KLIMKOWSKI Michał UKS Sokół Żmigród # 98 U18 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/0978/14 2018 4
3 10 s 2 2:43.29 ŁAWECKI Adrian LLKS Osowa Sień 99 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1828/15 2017 3
4 11 s 2 2:45.17 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
5 12 s 2 2:47.08 BORWIŃSKI Hubert SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. BEZ
6 14 s 2 2:47.97 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP IV
7 18 s 2 2:53.89 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0439/13 2019 BEZ
8 19 s 2 2:54.19 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS V #
9 22 s 2 3:03.70 BALICKI Artur SL Olimpia Poznań 97 U18 WP --
1 15 s 3 2:51.55 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U16 WP V B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
2 16 s 3 2:52.31 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U16 DS V
3 21 s 3 2:54.76 PIECHOWIAK Tomasz MKS Gniezno 99 U16 WP V SZYMAŃSKA Hanna Z/4284/15 2015 BEZ
4 23 s 3 3:08.69 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U16 WP --
5 24 s 3 3:09.08 KASKA Cezary LKS OSiR Pleszew 99 U16 WP --
6 25 s 3 3:10.02 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0732/15 2019 3
7 26 s 3 3:12.85 ŁESZYK Tymoteusz LLKS Osowa Sień 00 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2023/15 2016 BEZ
8 27 s 3 3:15.80 WAWER Sławomir UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
9 28 s 3 3:20.92 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U14 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2019 3
10 29 s 3 3:37.53 FELKEL Mikołaj MKS Gniezno 02 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0861/16 2017 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.51 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -1.2 III
2 2 s 1 16.81 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -1.2 III
300 m pł M
1 1 s 1 42.83 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2
2 2 s 1 49.42 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/3680/15 2018 4
  s 1 DNF RABIEGA Kamil MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
4x100 m M
1 s 1 44.65 JAKUBOWSKI Jakub
WIERZBICKI Maciej
PRZYGODA Michał
SZTEJKOWSKI Damian
LKS Polkowice 99
99
99
99
U16 DOL -- PIERZCHALA Robert
KNULL Mariusz
B.D.
PIERZCHALA Robert
Z/2186/15
Z/4271/15
Z/0442/15
Z/0441/15
2018
2016
2017
2019
4
3
3
M
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
2 2 f 1 1.85 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB III B.D. 2
3 3 f 1 1.60 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS --
4 4 f 1 1.45 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 3
W dal M
1 1 f 1 6.20 NIEDZWIEDZKI Jędrzej UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.2 IV
2 2 f 1 6.08 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.4 IV
3 3 f 1 6.02 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92 U23 WP +1.1 -- B.D. BEZ
4 4 f 1 6.02 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 96 U20 LB -0.8 IV
5 5 f 1 5.98 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP +0.8 IV
6 6 f 1 5.51 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -1.2 --
7 7 f 1 5.34 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.4 -- #
8 8 f 1 5.21 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 97 U18 DS -2.2 --
9 9 f 1 5.19 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +0.1 --
10 10 f 1 5.17 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
11 11 f 1 5.13 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -0.4 --
12 12 f 1 5.09 SEMIK Łukasz MKS Piast Głogów 91 Sen DS -2.0 -- #
13 13 f 1 4.10 S K UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -0.6 --
13 13 f 1 4.98 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS -0.4 -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/3680/15 2018 4
14 14 f 1 4.95 BURZYŃSKI Wojciech MKS Piast Głogów 98 U18 DS -0.1 -- #
15 15 f 1 4.82 BOROWIECKI Jan MKS Piast Głogów 98 U18 DS -0.2 --
16 19 f 1 3.64 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -0.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3
17 16 f 1 4.54 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS -2.1 -- #
18 17 f 1 4.07 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -0.2 --
19 18 f 1 4.03 RADOŁA Wiktor MUKS Kadet Rawicz 01 U14 WP -0.7 --
Kula (5) M
1 1 f 1 11.75 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U16 WP V
2 2 f 1 11.30 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
3 3 f 1 9.24 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP --
4 4 f 1 9.13 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
5 5 f 1 7.65 JONIO Michał UKS Achilles Leszno 99 U16 WP --
Kula (6) M
1 1 f 1 16.73 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 2 f 1 15.65 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U20 WP II
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.09 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 2 f 1 9.23 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 48.77 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP III
2 2 f 1 41.84 LUDWICZAK Damian MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP V ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3446/15 2019 3
3 3 f 1 33.55 PAŹDZIOR Marcin UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
4 4 f 1 29.33 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP --
5 5 f 1 24.38 KUBIS Michał MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
6 6 f 1 24.15 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
Oszczep (700) M
1 1 f 1 58.20 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
2 2 f 1 53.87 SZCZEPAŃSKI Filip UKS Krotowski Mosina 98 U18 WP III B.D. Z/1518/14 2015 3
3 3 f 1 47.46 WOŹNY Szymon UKS Achilles Leszno 97 U18 WP IV
4 4 f 1 38.93 WACŁAWEK Kamil UKS Sportowiec Borowo 97 U18 WP --
5 5 f 1 38.82 SOSIŃSKI Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
6 6 f 1 37.57 WOJCIECHOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 97 U18 WP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 37.64 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- B.D. 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9545760154724 sekund