Biała Podlaska 27 - 28.08.2014
Mistrzostwa Polski AZS juniorów
100 m K
1 1 s 1 12.21 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +3.0 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 6 s 1 12.77 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +3.0 III SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
3 8 s 1 13.00 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN +3.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
4 12 s 1 13.49 LACHENDRA Olga AZS Łódź 98 U18 LD +3.0 IV
5 15 s 1 13.78 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +3.0 IV
6 19 s 1 14.22 CIECHANOWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +3.0 V KITLIŃSKI Piotr # BEZ
7 21 s 1 14.54 NORWA Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +3.0 -- #
1 5 s 2 12.64 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.9 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
2 10 s 2 13.21 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.9 IV
3 9 s 2 13.21 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.9 IV B.D.
4 11 s 2 13.37 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +1.9 IV WOLIŃSKI Michał # Z/1667/14 2019 2
5 14 s 2 13.70 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +1.9 IV #
6 18 s 2 14.06 DEMIANIUK Roksana AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.9 V #
1 2 s 3 12.25 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +2.0 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
2 3 s 3 12.29 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +2.0 II B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
3 4 s 3 12.59 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU +2.0 II
4 7 s 3 12.79 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +2.0 III #
5 13 s 3 13.69 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U18 LU +2.0 IV #
6 16 s 3 13.99 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +2.0 V
7 17 s 3 14.05 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +2.0 V
8 20 s 3 14.39 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +2.0 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
400 m K
1 s 1 56.08 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU I STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
2 s 1 59.69 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ III #
3 s 1 61.09 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
4 s 1 63.30 HOROSZKO Marta AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
5 s 1 65.09 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D. Z/2370/15 2018
6 s 1 65.20 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr BEZ
7 s 1 66.70 OBZEJTA Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
1 s 2 63.82 BAJOREK Weronika KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV #
2 s 2 65.55 PANASIUK Joanna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- #
3 s 2 66.06 TUBURCY Klaudia KS Wisła Puławy 96 U20 LU -- #
4 s 2 69.82 ŁOSIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- #
5 s 2 73.65 RÓŻYK Lidia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -- #
1 s 3 58.26 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
2 s 3 59.77 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
3 s 3 60.48 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
4 s 3 60.73 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
5 s 3 63.23 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D. # 2
6 s 3 64.00 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
1500 m K
1 1 s 1 4:50.36 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III
2 2 s 1 4:51.88 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
3 3 s 1 4:52.88 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 4 s 1 4:54.47 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III #
5 5 s 1 4:59.50 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
6 6 s 1 5:00.08 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV B.D. # BEZ
7 7 s 1 5:00.92 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV
8 8 s 1 5:00.96 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
9 9 s 1 5:06.41 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
10 10 s 1 5:08.20 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
11 11 s 1 5:09.62 KOSTRZEWSKA Justyna AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV #
12 12 s 1 5:12.27 BIELECKA Anna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. BEZ
13 13 s 1 5:17.43 HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -- #
100 m pł K
1 s 1 14.02 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +3.5 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 s 1 15.21 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +3.5 II SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
3 s 1 17.12 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +3.5 IV
4 s 1 17.34 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +3.5 IV B.D. # BEZ
4x100 m K
1 s 1 50.87 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
MILANOWSKA Beata
WUJKOWSKA Izabela
ZIÓŁKOWSKA Paulina
KS AZS UWM Olsztyn 96
95
99
97
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/1253/11
Z/0443/15
2019
2017
3
2

2 s 1 51.44 LACHENDRA Olga
NAWROCKA Marta
KUBIŃSKA Aleksandra
KIEŁBASA Małgorzata
AZS Łódź 98
98
97
97
U18 LDZ --
SYGDZIAK Zofia B.D.

B.D.
Z/0788/14
2019
1
1
3 s 1 51.71 KOT Anna
SIKORA Marta
STANKOWSKA Anna
SUDER Magdalena
KS AZS AWF Kraków 97
96
96
96
U20 MLP --

B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2019
BEZ
2
4 s 1 52.44 NALEPA Adrianna
SICIARZ Klaudia
LORENC Aleksandra
KUBIC Julia
KS AZS AWF Kraków 98
98
99
00
U18 MLP --
ŚLUSARCZYK Ewa B.D.
B.D.
Z/0137/14
2019
MM

5 s 1 53.49 NORWA Patrycja
JAROSZEWICZ Elżbieta
DEMIANIUK Roksana
SZEWCZUK Patrycja
AZS UMCS Lublin 99
97
99
99
U18 LBE --
WOLIŃSKI Michał

Z/1667/14
2019
2
6 s 1 53.61 BIEDA Gabriela
BRACHUCY Weronika
GĄSIOROWSKA Dominika
ŻUROWSKA Magdalena
KU AZS PWSZ w Tarnowie 96
99
96
97
U20 MLP --
WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D.

Z/2370/15
2018

7 s 1 55.45 ŁUKASIEWICZ Wiktoria
CHROMIŃSKA Klaudia
TARKOWSKA Kaja
PANASIUK Zuzanna
AZS UMCS Lublin 00
00
00
00
U16 LBE --


8 s 1 55.67 PANASIUK Joanna
GRZEGORCZYK Weronika
MAZUREK Oktawia
CIECHANOWSKA Magdalena
AZS UMCS Lublin 97
00
00
00
U18 LBE --

KITLIŃSKI Piotr
KITLIŃSKI Piotr
BEZ
BEZ
Tyczka K
1 1 f 1 4.00 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 Sen PM M #
3 3 f 1 3.20 ZAPADKA Karolina WKS Flota Gdynia # 98 U18 PM II
4 4 f 1 2.60 KARCZMARCZYK Martyna AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
5 5 f 1 2.30 KARCZMARCZYK Justyna AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V #
6 6 f 1 2.00 JANUSZEWICZ Monika AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V #
  f 1 NM CHROMIŃSKA Klaudia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU --
W dal K
  f 1 4.44 JANUSZEWICZ Monika AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +2.0 -- #
1 1 f 1 5.52 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD +2.0 II #
2 2 f 1 5.38 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD +1.2 III B.D. # 1
3 3 f 1 5.36 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +0.7 III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
4 4 f 1 5.15 SZEWCZUK Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.2 III #
5 5 f 1 5.05 ŁUKASIEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +1.3 IV #
6 6 f 1 4.85 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
7 7 f 1 4.57 JANUSZEWICZ Monika AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +2.3 V #
8 8 f 1 4.46 KOSIOR Natalia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU +1.4 --
Kula (4) K
1 1 f 1 12.99 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 f 1 10.75 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
3 3 f 1 10.63 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III B.D. 2
4 4 f 1 8.45 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D.
5 5 f 1 6.86 ZGIERSKA Nikola AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -- #
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.75 NGUYEN NGOC Dominika TS Start Lublin # 97 U18 LU IV WIEJAK Izydor B.D. # Z/1615/13 2016 BEZ
1 f 1 41.17 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU III WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
Oszczep (600) K
1 1 f 1 29.13 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D.
2 2 f 1 28.80 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -- B.D. 2
3 3 f 1 20.74 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
100 m M
1 1 e 1 11.25 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +2.0 II
2 8 e 1 11.77 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +2.0 IV KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
3 9 e 1 11.81 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +2.0 IV ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
4 15 e 1 12.10 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ +2.0 IV BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
5 17 e 1 12.29 STĘPIEŃ Paweł AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +2.0 V #
6 21 e 1 12.91 LATAWSKI Radosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA +2.0 -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
7 22 e 1 13.03 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +2.0 -- #
1 2 e 2 11.36 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD +1.7 III KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
2 5 e 2 11.54 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +1.7 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 13 e 2 11.98 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.7 IV B.D. 2
4 16 e 2 12.12 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U18 LD +1.7 IV
5 19 e 2 12.40 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.7 --
6 20 e 2 12.74 JONAK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +1.7 --
1 3 e 3 11.46 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +1.0 III B.D. 1
2 6 e 3 11.68 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +1.0 III B.D. #
3 7 e 3 11.74 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
4 12 e 3 11.95 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U16 LD +1.0 IV SADACH Aneta # Z/0417/15 2019 1
5 14 e 3 12.02 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +1.0 IV
1 4 e 4 11.52 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.7 III GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
2 10 e 4 11.91 LIPIŃSKI Sebastian KS Agros Zamość # 98 U18 LU +1.7 IV #
3 11 e 4 11.95 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU +1.7 IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
4 18 e 4 12.29 PŁOSZCZAŃSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +1.7 --
400 m M
1 15 s 1 53.69 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
2 16 s 1 53.78 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
3 18 s 1 54.93 WÓJCIK Tomasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU --
4 19 s 1 55.31 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
5 21 s 1 57.37 JARMUŁA Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław 4
1 4 s 2 51.46 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III #
2 5 s 2 51.65 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
3 8 s 2 52.64 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III #
4 11 s 2 52.82 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
5 12 s 2 52.84 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV JAROS Marek B.D. # Z/0658/14 2019 2
6 13 s 2 53.24 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
7 17 s 2 54.34 BLACHA Łukasz AZS Łódź 97 U18 LD IV B.D. # BEZ
1 1 s 3 50.37 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
2 3 s 3 51.40 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD III SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
3 7 s 3 52.26 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA III
4 9 s 3 52.66 CIEJKA Wiktor AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
5 14 s 3 53.40 KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD IV B.D. BEZ
  s 3 DNF SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ
1 2 s 4 50.55 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU III STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 6 s 4 51.76 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU III # LDK!
3 10 s 4 52.80 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV #
4 20 s 4 56.79 WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU --
1500 m M
1 1 s 1 3:55.59 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
2 2 s 1 3:57.59 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
3 3 s 1 4:14.11 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
4 4 s 1 4:21.31 KOŁODZIEJCZYK Łukasz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
5 5 s 1 4:21.60 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
6 6 s 1 4:24.28 PIASECKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
7 7 s 1 4:32.59 SOKÓŁ Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz Z/0754/13 2018 BEZ
8 8 s 1 4:38.83 NOWACKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 18.79 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU +2.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.41 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +2.1 I
2 2 s 1 15.17 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +2.1 II
3 3 s 1 15.65 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA +2.1 II
4 4 s 1 16.51 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +2.1 IV
5 5 s 1 16.73 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +2.1 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
2000 m prz M
1 1 s 1 6:07.52 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
2 2 s 1 6:08.12 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II B.D. 2
4x100 m M
1 s 1 44.11 BUCH Natan
MROCZEK Kamil
KUBIAK Rafał
WÓJCIK Mateusz
AZS Łódź 95
97
95
98
U20 LDZ -- SADACH Aneta B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
B.D.
KUCZKOWSKI Piotr B.D.
Z/1522/11
Z/1117/13
Z/1217/14
2019
2019
2019
2
1
BEZ

2 s 1 44.86 NOWAK Jakub
WIESIOŁEK Kacper
ROLKA Cezary
GRECZKO Marcin
KS AZS UWM Olsztyn 98
96
95
99
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

Z/0895/12
2019
3
3 s 1 44.87 JARMUŁA Bartosz
JONAK Kamil
LATAWSKI Radosław
KNAPIK Kamil
KU AZS PWSZ w Tarnowie 99
98
99
97
U18 MLP -- WAŁASZEK Jarosław

WAŁASZEK Jarosław
4
BEZ
4 s 1 44.97 ARCZYŃSKI Grzegorz
BRZEGOWY Arkadiusz
PODOBIŃSKI Arkadiusz
ZIĘBA Szymon
KS AZS AWF Kraków 95
96
97
96
U20 MLP --
B.D.
ZAPART Stanisław
GIZA Andrzej B.D.
Z/0945/13
Z/1374/14
2018
2019
2
3

5 s 1 45.30 CIEJKA Wiktor
ADAMCZYK Maksym
SIKORA Kamil
SZCZEPANIAK Mateusz
AZS-AWF Gorzów 96
97
96
96
U20 LBU --


B.D.
1
W dal M
  f 1 5.10 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +1.0 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
  f 1 5.90 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +2.0 IV
1 1 f 1 6.45 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U20 LU +1.4 III STANISLAWSKI Krzysztof
2 2 f 1 6.18 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +2.0 IV #
3 3 f 1 6.13 KARNOWSKI Adrian AZS UMCS Lublin 86 Sen LU +2.0 --
4 4 f 1 6.12 FIGURA Michał KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.1 IV
5 5 f 1 6.06 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +3.0 IV
6 6 f 1 6.01 KOSIOR Dariusz AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.6 IV #
7 7 f 1 5.98 PŁOSZCZAŃSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.9 IV
8 8 f 1 5.71 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +1.9 V SZANIAWSKI Marek # Z/6090/15 2019 2
9 9 f 1 5.64 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.9 -- #
10 10 f 1 5.55 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.5 --
11 12 f 1 5.39 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +2.1 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
11 11 f 1 5.49 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB +2.5 -- #
12 13 f 1 4.42 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA 0.0 -- ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
Kula (6) M
1 1 f 1 13.59 BODZIAK Łukasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III
2 2 f 1 13.04 KONOPIŃSKI Rafał AZS Łódź 96 U20 LD III
3 3 f 1 12.77 WILANOWSKI Oskar AZS Łódź 96 U20 LD IV
4 4 f 1 12.40 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU IV
5 5 f 1 11.16 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV
6 6 f 1 11.09 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV
7 7 f 1 10.70 BRZOZOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU --
8 8 f 1 10.24 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 57.22 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
2 2 f 1 55.90 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
3 3 f 1 41.13 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU IV
4 4 f 1 35.74 BODZIAK Łukasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU --
5 5 f 1 35.48 SKROBOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V #
6 6 f 1 31.63 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
7 7 f 1 29.57 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1783649921417 sekund