Biała Podlaska 27 - 28.08.2014
Mistrzostwa Polski AZS juniorów
100 m K
1 f 1 12.39 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.7 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 f 1 12.79 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.7 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 f 1 12.90 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +1.7 III SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
4 f 1 13.26 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.7 IV
5 f 1 13.31 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.7 IV B.D.
6 f 1 13.40 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
7 f 1 13.41 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +1.7 IV WOLIŃSKI Michał # Z/1667/14 2019 2
8 f 1 13.59 LACHENDRA Olga AZS Łódź 98 U18 LD +1.7 IV
200 m K
1 14 s 1 28.09 LACHENDRA Olga AZS Łódź 98 U18 LD +2.0 IV
2 17 s 1 28.53 PANASIUK Zuzanna AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +2.0 V
3 20 s 1 28.80 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +2.0 V #
4 22 s 1 29.32 DEMIANIUK Roksana AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +2.0 V #
5 23 s 1 29.94 CIECHANOWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +2.0 V KITLIŃSKI Piotr # BEZ
6 24 s 1 30.66 ŁOSIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +2.0 -- #
7 26 s 1 31.13 TARKOWSKA Kaja AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +2.0 -- #
1 8 s 2 26.75 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +0.6 III B.D.
2 12 s 2 27.77 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +0.6 IV WOLIŃSKI Michał # Z/1667/14 2019 2
3 13 s 2 27.84 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +0.6 IV B.D. # 2
4 16 s 2 28.48 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +0.6 IV KITLIŃSKI Piotr BEZ
5 21 s 2 29.00 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.6 --
6 25 s 2 30.89 GŁUCHOWSKA Agnieszka AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.6 -- #
1 3 s 3 25.14 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.0 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 4 s 3 25.40 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 6 s 3 26.23 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +1.0 II SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
4 7 s 3 26.42 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.0 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
5 10 s 3 27.10 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
6 11 s 3 27.38 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.0 IV
1 1 s 4 24.60 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +2.2 I KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
2 2 s 4 24.86 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +2.2 I B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
3 5 s 4 25.81 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +2.2 II #
4 9 s 4 26.89 CZERKA Anna AZS UMCS Lublin 92 U23 LU +2.2 III B.D. BEZ
5 15 s 4 28.23 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U18 LU +2.2 IV #
6 18 s 4 28.67 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +2.2 V
7 19 s 4 28.71 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +2.2 V
800 m K
1 1 s 1 2:18.47 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III
2 2 s 1 2:18.83 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
3 3 s 1 2:19.89 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III #
4 4 s 1 2:22.81 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
5 5 s 1 2:23.95 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
6 6 s 1 2:27.22 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV B.D. # BEZ
7 7 s 1 2:28.41 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
8 8 s 1 2:29.23 GRZEGORCZYK Weronika AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV #
9 9 s 1 2:29.48 BIELECKA Anna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D. BEZ
10 10 s 1 2:30.43 HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV #
11 11 s 1 2:31.23 KOSTRZEWSKA Justyna AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV #
400 m pł K K
1 1 s 1 64.07 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA II
2 2 s 1 64.97 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
3 3 s 1 65.52 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
4 4 s 1 66.61 ŻUROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA III
5 5 s 1 69.84 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA IV
2000 m prz K
1 1 s 1 7:25.43 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
2 2 s 1 7:26.81 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ II LDK!
3 3 s 1 7:44.93 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
4 4 s 1 7:51.08 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
5 5 s 1 7:51.80 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
6 6 s 1 8:15.97 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
7 7 s 1 8:20.92 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
4x400 m K
1 s 1 4:08.39 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
WUJKOWSKA Izabela
STRUCIŃSKA Martyna
MILANOWSKA Beata
KS AZS UWM Olsztyn 96
99
95
95
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.

LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
Z/0443/15
Z/1253/11
2017
2019
3

2
2 s 1 4:13.90 PACHOLCZYK Adrianna
TRZECIAK Magdalena
BARTCZAK Magdalena
ZIÓŁKOWSKA Paulina
KS AZS UWM Olsztyn 96
95
96
97
U20 WMZ -- PODOLAK Kazimierz B.D.
PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz

Z/0888/12
Z/1260/11
2017
2019
3
2
3 s 1 4:14.96 BIEDA Gabriela
BRACHUCY Weronika
GĄSIOROWSKA Dominika
ŻUROWSKA Magdalena
KU AZS PWSZ w Tarnowie 96
99
96
97
U20 MLP --
WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D.

Z/2370/15
2018

4 s 1 4:15.22 ZYCH Magdalena
PANASIUK Joanna
BYŚ Aleksandra
ROMANEK Aleksandra
AZS UMCS Lublin 98
97
97
97
U18 LBE -- B.D.


B.D.
BEZ
2
5 s 1 4:16.92 NALEPA Adrianna
LORENC Aleksandra
STANKOWSKA Anna
SUDER Magdalena
KS AZS AWF Kraków 98
99
96
96
U20 MLP --
B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2019

BEZ
2
6 s 1 4:30.63 RUTKOWSKA Michaela
KAMIŃSKA Jagoda
TREMBICKA Aleksandra
SŁOMIŃSKA Dominika
KS AZS UWM Olsztyn 97
99
99
97
U18 WMZ --


Wzwyż K
  3 f 1 1.45 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
1 1 f 1 1.55 LESIUK Alicja KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU III #
2 2 f 1 1.50 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV B.D. # BEZ
3 4 f 1 1.40 CHROMIŃSKA Klaudia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V
Trójskok K
1 1 f 1 11.68 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD +1.8 II B.D. # 1
2 2 f 1 11.62 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD +1.8 II #
3 3 f 1 10.45 KUBIK Wiktoria KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU +1.9 IV
Dysk (1) K
1 1 f 1 46.03 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 f 1 42.39 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II B.D. 1
3 3 f 1 42.15 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
4 4 f 1 34.23 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
5 5 f 1 32.84 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III B.D.
6 6 f 1 31.64 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
7 7 f 1 30.23 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV B.D. 2
8 8 f 1 21.72 NALEWAJEK Sylwia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU --
9 9 f 1 18.59 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
10 10 f 1 14.31 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
Młot (3) K
1 1 f 1 46.61 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU III
2 2 f 1 40.36 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU IV KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
Młot (4) K
1 1 f 1 44.25 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
2 2 f 1 41.22 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
3 3 f 1 36.16 NALEWAJEK Sylwia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV
4 4 f 1 30.71 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
5 5 f 1 28.09 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
6 6 f 1 23.31 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D.
100 m M
1 f 1 11.29 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.9 II
2 f 1 11.30 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD +0.9 II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
3 f 1 11.36 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.9 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 f 1 11.59 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.9 III B.D. 1
5 f 1 11.74 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
6 f 1 11.78 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +0.9 IV B.D. #
7 f 1 11.79 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.9 IV KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
8 f 1 11.89 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.9 IV ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
200 m M
1 9 s 1 23.54 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U16 LD +1.7 III SADACH Aneta # Z/0417/15 2019 1
2 11 s 1 23.91 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.7 IV KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
3 14 s 1 23.98 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U18 LU +1.7 IV JAROS Marek B.D. # Z/0658/14 2019 2
4 17 s 1 24.17 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +1.7 IV
5 24 s 1 25.19 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.7 --
6 25 s 1 25.41 STĘPIEŃ Paweł AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.7 V #
7 26 s 1 25.86 JONAK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +1.7 --
1 15 s 2 24.14 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.7 IV ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
2 18 s 2 24.20 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U18 LD +1.7 IV
3 20 s 2 24.28 BLACHA Łukasz AZS Łódź 97 U18 LD +1.7 IV B.D. # BEZ
4 22 s 2 24.68 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ +1.7 V BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
5 23 s 2 24.95 WÓJCIK Tomasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU +1.7 --
1 13 s 3 23.97 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD +1.2 IV SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
2 16 s 3 24.15 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.2 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
3 27 s 3 25.96 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +1.2 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
4 28 s 3 27.10 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.2 -- #
  s 3 DQ JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +1.2 --
1 2 s 4 22.88 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD +3.1 III KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
2 3 s 4 22.95 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +3.1 III
3 4 s 4 23.03 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +3.1 III B.D. 1
4 5 s 4 23.12 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD +3.1 III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
5 7 s 4 23.40 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +3.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
6 8 s 4 23.42 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +3.1 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
7 12 s 4 23.97 KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD +3.1 IV B.D. BEZ
1 1 s 5 22.35 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU +2.3 II
2 6 s 5 23.25 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU +2.3 III
3 10 s 5 23.82 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +2.3 IV GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
4 19 s 5 24.28 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +2.3 IV #
5 21 s 5 24.47 LIPIŃSKI Sebastian KS Agros Zamość # 98 U18 LU +2.3 -- #
800 m M
1 1 s 2 1:59.03 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 2 s 2 1:59.85 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
3 3 s 2 2:00.60 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III #
4 4 s 2 2:00.79 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
5 5 s 2 2:01.80 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
6 6 s 2 2:04.79 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
7 7 s 2 2:05.92 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
8 8 s 2 2:06.34 WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
9 9 s 2 2:06.54 KOŁODZIEJCZYK Łukasz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
10 10 s 2 2:07.61 MIERZEJEWSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 76 Masters MZ -- B.D. Z/1586/14 2016 3
11 11 s 2 2:07.94 NOWACKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. #
12 12 s 2 2:09.64 GUSTAW Szymon AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V #
13 13 s 2 2:23.36 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr # Z/6046/15 2019 3
14 14 s 2 2:25.59 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- JAROS Marek # Z/6045/15 2019 2
3000 m M
1 1 s 1 9:03.43 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
2 2 s 1 9:26.08 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV B.D. 2
3 3 s 1 9:56.36 SOKÓŁ Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz Z/0754/13 2018 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 56.66 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA III
2 2 s 1 60.78 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV #
3 3 s 1 64.58 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB --
4x400 m M
1 s 1 3:25.84 MROCZEK Adam
MROCZEK Kamil
KUBIAK Rafał
BUCH Natan
AZS Łódź 99
97
95
95
U20 LDZ -- SADACH Aneta
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
B.D.
SADACH Aneta B.D.
Z/0417/15
Z/1117/13
Z/1522/11
2019
2019
2019
1
1
BEZ
2
2 s 1 3:30.84 WŁODARCZYK Adam
WÓJCIK Mateusz
REMBOWSKI Sebastian
BLACHA Łukasz
AZS Łódź 97
98
97
97
U18 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr B.D.

B.D.
Z/1123/13
Z/1217/14
2019
2019
1

BEZ
3 s 1 3:31.10 MATEUSIAK Cezary
WIESIOŁEK Kacper
NOWAK Jakub
ROLKA Cezary
KS AZS UWM Olsztyn 97
96
98
95
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

Z/0895/12
2019
3
4 s 1 3:33.44 KITLIŃSKI Michał
WÓJCIK Tomasz
KANIA Karol
PIASECKI Michał
AZS UMCS Lublin 98
98
98
99
U18 LBE -- KITLIŃSKI Piotr B.D.

JAROS Marek B.D.
Z/0127/14
Z/0658/14
2019
2019
1
2
5 s 1 3:39.78 MISIEWICZ Michał
JACKIEWICZ Mateusz
JAGUSZEWSKI Paweł
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 95
97
97
99
U20 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof
B.D.

LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1267/11
Z/0446/15
2019
2019
2
2
2
6 s 1 3:54.60 KUTRZEPA Grzegorz
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
NOWACKI Michał
CHYLIŃSKI Mateusz
AZS UMCS Lublin 96
96
97
95
U20 LBE -- SZYMCZUK Dariusz B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz
Z/1497/13
, Z/3015/11
2019
, 2019
2
3


Wzwyż M
1 1 f 1 1.93 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU III SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
2 3 f 1 1.65 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA --
2 2 f 1 1.80 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA IV #
Trójskok M
1 1 f 1 12.50 FIGURA Michał KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +1.5 --
2 2 f 1 12.47 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +2.6 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
3 3 f 1 12.35 PŁOSZCZAŃSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.8 --
4 4 f 1 11.81 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.1 -- #
Dysk (1) M
1 1 f 1 47.77 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU II
2 2 f 1 39.12 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU IV ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
3 3 f 1 34.20 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU V WIEJAK Izydor BEZ
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.42 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
2 2 f 1 36.58 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA IV
3 3 f 1 35.76 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU IV
4 4 f 1 35.55 BODZIAK Łukasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV
5 5 f 1 33.71 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV
6 6 f 1 31.90 CZEKAJ Maciej KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
7 7 f 1 31.25 KONOPIŃSKI Rafał AZS Łódź 96 U20 LD --
8 8 f 1 29.72 WILANOWSKI Oskar AZS Łódź 96 U20 LD --
9 9 f 1 24.54 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
Młot (5) M
1 1 f 1 40.04 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU IV WIEJAK Izydor BEZ
2 2 f 1 35.08 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU V ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
Młot (6) M
  6 f 1 19.87 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V ŻMUDA Tomasz # Z/6098/15 2019 3
  5 f 1 24.34 WILANOWSKI Oskar AZS Łódź 96 U20 LD --
  4 f 1 30.76 KONOPIŃSKI Rafał AZS Łódź 96 U20 LD --
  3 f 1 32.76 BODZIAK Łukasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU --
  2 f 1 52.48 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
  1 f 1 54.00 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU II KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.507786989212 sekund