Szczecin 29.08.2014
Mistrzostwa województwa młodzików + mityng juniorów
100 m K
1 1 s 1 12.33 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD -0.5 II B.D. # 1
2 2 s 1 12.92 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -0.5 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
3 3 s 1 13.13 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP -0.5 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
4 5 s 1 13.50 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP -0.5 IV
1 4 s 2 13.18 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP -0.9 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
2 6 s 2 13.93 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP -0.9 -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
3 7 s 2 14.57 KOŁODYŃSKA Anna MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP -0.9 --
4 8 s 2 16.15 LUPA Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -0.9 -- ZWIRN Krystyna Z/1418/14 2018 BEZ
1 1 e 1 13.03 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.4 III B.D. # Z/5069/15 2019 M
2 7 e 1 14.32 IZYDOREK Zuzanna MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.4 V #
3 9 e 1 14.45 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.4 V #
4 15 e 1 14.87 GŁÓD Daria KS Żak Wałcz 99 U16 ZP -0.4 --
5 18 e 1 14.95 PRZYBYSZ Katarzyna MKS Kusy Szczecin # 01 U14 ZP -0.4 -- ŚLIWKA Irena BEZ LDK!
6 21 e 1 15.07 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP -0.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
7 26 e 1 15.62 HNAT Laura KS Żak Wałcz 99 U16 ZP -0.4 --
1 2 e 2 13.44 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -1.1 IV
2 5 e 2 14.23 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.1 V
3 6 e 2 14.27 KIELECKA Paulina MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP -1.1 V
4 10 e 2 14.51 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -1.1 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
5 17 e 2 14.93 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -1.1 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
6 20 e 2 15.04 NOWAK Dominika UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -1.1 --
7 25 e 2 15.40 KOWALAK Aleksandra UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -1.1 -- LDK!
8 28 e 2 15.66 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 03 U12 ZP -1.1 -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena # Z/6389/15 2018 2 LDK!
1 3 e 3 13.70 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -0.5 IV #
2 4 e 3 14.13 MILCZEWSKA Daria MKL Szczecinek 01 U14 ZP -0.5 V KNAJDROWSKI Tomasz 5
3 8 e 3 14.38 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP -0.5 V ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
4 12 e 3 14.53 WOŻNIAK Martyna MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP -0.5 --
5 13 e 3 14.65 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
6 24 e 3 15.38 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
7 27 e 3 15.65 BOGUSZ Oktawia KL Wałcz 99 U16 ZP -0.5 --
1 11 e 4 14.51 ŁOPUSIEWICZ Alicja LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -1.1 -- PIECYK Józef Z/5334/15 2016 5
2 16 e 4 14.91 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -1.1 --
1 14 e 5 14.84 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin # 01 U14 ZP -0.9 -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/4947/15 2019 2
2 19 e 5 15.00 OKWIEKA Marta ULKS Barwice 99 U16 ZP -0.9 --
3 22 e 5 15.36 NOWOSAD Wiktoria MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP -0.9 -- #
4 23 e 5 15.36 CZERNIKOWSKA Aleksandra ULKS Barwice 02 U14 ZP -0.9 --
5 29 e 5 16.07 LEWANDOWSKA Anna KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.9 -- RUDZIK Grzegorz Z/5289/15 2019 BEZ
1 f 1 13.01 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.9 III B.D. # Z/5069/15 2019 M
2 f 1 13.31 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -0.9 IV
3 f 1 13.62 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -0.9 IV #
4 f 1 14.08 KIELECKA Paulina MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP -0.9 V
5 f 1 14.17 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.9 V
6 f 1 14.44 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP -0.9 V ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
200 m K
1 1 s 1 25.62 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD -0.9 II B.D. # 1
2 2 s 1 26.88 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -0.9 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
3 3 s 1 27.18 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP -0.9 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
4 4 s 1 27.69 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP -0.9 IV REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
1 5 s 2 29.21 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP -0.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
2 6 s 2 32.29 LELONEK Klaudia KM Aktywni Sochaczew 98 U18 MZ -0.8 --
300 m K
1 1 s 1 43.91 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP III LDK!
2 2 s 1 44.28 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP III
3 5 s 1 46.92 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 00 U16 ZP V LDK!
4 7 s 1 47.12 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
5 16 s 1 49.58 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
1 4 s 2 46.80 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP V
2 11 s 2 48.30 URBAŃSKA Klaudia MKS Olimp Łobez # 00 U16 ZP V # LDK!
3 12 s 2 48.84 PERDEK Patrycja MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP -- #
4 17 s 2 49.59 BARTCZAK Gabriela MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP --
5 20 s 2 50.08 OKWIEKA Marta ULKS Barwice 99 U16 ZP --
6 23 s 2 50.87 CZYŻAK Weronika UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
7 24 s 2 50.88 RAK Kinga ULKS Barwice 02 U14 ZP --
1 10 s 3 48.10 PIECHOTA Klaudia LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
2 13 s 3 49.32 CZURYŁO Daria LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -- PIECYK Józef Z/5333/15 2016 5
3 19 s 3 49.73 CZERNIKOWSKA Aleksandra ULKS Barwice 02 U14 ZP --
4 25 s 3 51.15 JARZĄBEK Joanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP --
5 27 s 3 51.81 KUDZIA Wiktoria MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP -- #
6 28 s 3 51.97 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
7 29 s 3 52.03 MATERA Małgorzata UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
8 30 s 3 52.27 CZAJKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 02 U14 ZP --
1 3 s 4 45.05 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
2 6 s 4 46.94 IGLEWSKA Klaudia MKL Szczecin # 99 U16 ZP V #
3 15 s 4 49.49 JANIKOWSKA Marta RAZ Szczecin # 00 U16 ZP -- SZYCH Robert # Z/1564/15 2018
4 18 s 4 49.71 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
5 21 s 4 50.58 BIŃKOWSKA Nikola KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP --
6 26 s 4 51.67 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1272/15 2019 1
7 31 s 4 52.99 VAN WIJGERDEN Tessa LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -- PIECYK Józef BEZ
1 8 s 5 47.23 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP V ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
2 9 s 5 47.72 MIRONCZUK Sandra MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP V ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6391/15 2016 4
3 14 s 5 49.37 CUDNIK Kamila MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP --
4 22 s 5 50.64 KOKOWSKA Marianna MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
5 32 s 5 54.14 PIERÓG Alicja MKS Olimp Łobez 03 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3327/15 2019 LDK!
6 33 s 5 54.82 MACKOWIAK Katarzyna MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP --
400 m K
1 1 s 1 60.78 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
2 2 s 1 62.25 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV B.D. 3
3 3 s 1 64.09 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP IV REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2018 3
4 4 s 1 71.09 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1417/14 2018 3
5 5 s 1 72.18 ANDRZEJCZYK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/0739/14 2017 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:42.68 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
2 2 s 1 1:44.11 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin # 00 U16 ZP IV #
3 3 s 1 1:44.87 MURAWSKA Nikola MKL Szczecin # 00 U16 ZP IV #
4 4 s 1 1:45.87 FRANCZAK Sylwia MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
5 5 s 1 1:48.10 KAPUŚCIŃSKA Oliwia MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V
6 6 s 1 1:50.37 GAWRONOWICZ Nikola WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP --
7 7 s 1 1:51.19 PARNIAK Katarzyna MKS Szkuner Myślibórz 01 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1282/15 2016 5
8 9 s 1 1:51.47 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty # 01 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
9 10 s 1 1:54.20 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK!
10 12 s 1 1:56.63 LIGĘZA Katarzyna MKS Szkuner Myślibórz 00 U16 ZP -- KOWALIK Wojciech Z/1281/15 2016 BEZ
  5 s 1 DNF TURZYŃSKA Anna LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2512/15 2015 BEZ LDK!
1 8 s 2 1:51.25 GABRYSZEWSKA Karina MKS Szkuner Myślibórz 00 U16 ZP -- KOWALIK Wojciech Z/1279/15 2016 5
2 11 s 2 1:55.16 ROSIŃSKA Magdalena LŁKB Trucht Łobez # 02 U14 ZP -- ROMEJ Elżbieta Z/2510/15 2015 BEZ LDK!
3 13 s 2 1:59.37 DĄBROWSKA Julia MKS Szkuner Myślibórz 01 U14 ZP -- KOWALIK Wojciech Z/0708/16 2016 BEZ
4 14 s 2 2:02.57 TEIS Magdalena LŁKB Trucht Łobez # 02 U14 ZP -- ROMEJ Elżbieta # Z/2511/15 2017 5 LDK!
5 15 s 2 2:07.92 RUNKE Natalia MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
800 m K
1 1 s 1 2:19.04 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
2 2 s 1 2:19.77 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
3 3 s 1 2:21.38 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
4 4 s 1 2:22.25 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 96 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/0113/12 2015 BEZ
5 5 s 1 2:24.52 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
6 6 s 1 2:25.69 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
7 7 s 1 2:26.08 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
8 8 s 1 2:26.81 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0666/12 2017 3
9 9 s 1 2:26.86 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
10 10 s 1 2:45.14 KROLIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0348/14 2018 BEZ
  s 1 DNF WIECZOREK Wiktoria MKL Maraton Świnoujście 98 U18 ZP --
  s 1 DNF ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:06.88 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
2 2 s 1 3:07.28 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
3 3 s 1 3:07.66 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
4 4 s 1 3:12.19 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2019 4
5 5 s 1 3:15.95 WIECZORKIEWICZ Róża WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP IV
6 6 s 1 3:18.07 KASPERSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1726/15 2017 3
7 7 s 1 3:22.40 LASKOWSKA Julia UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP IV #
8 8 s 1 3:24.35 SZCZEPANIAK Antonina WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP V
9 9 s 1 3:29.25 WARDĘGA Angelika ULKS Barwice 01 U14 ZP V SZYMAŃSKI Sylwester Z/0301/15 2019 5
10 10 s 1 3:35.25 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U12 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/1313/17 2019 2
11 11 s 1 3:58.23 MECHOWSKA Sonia MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.72 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -1.2 III PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
2 2 s 1 15.80 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -1.2 III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
3 3 s 1 16.75 DĄBRZALSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -1.2 III #
4 4 s 1 17.10 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP -1.2 IV BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
5 5 s 1 19.53 SOKOŁOWSKA Aleksandra GULKS Barwice 99 U16 ZP -1.2 -- KIELING Mariusz BEZ
100 m pł K
1 1 s 1 15.83 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP -1.2 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
300 m pł K
1 1 s 1 48.79 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
2 2 s 1 50.61 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
3 3 s 1 52.52 PRUCIAK Olimpia GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz BEZ
4 4 s 1 52.71 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V B.D.
4x100 m K
1 s 1 52.82 DĄBRZALSKA Dominika
KUŹBIEL Weronika
WAKUŁA Wiktoria
ŁYKOWSKA Dominika
MKS Kusy Szczecin 00
99
99
00
U16 ZPO --


B.D.
Z/5069/15
2019
M
2 s 1 54.57 HRYCYK Agnieszka
CHOMICZ Zuzanna
FIGA Aneta
PAWLAK Natalia
KMKL Sztorm Kołobrzeg 00
00
99
99
U16 ZPO -- B.D.
GIZA Zdzislaw
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
Z/2733/17
Z/4589/15
Z/3107/15
Z/3109/15
2019
2019
2018
2018
BEZ
2
BEZ
3
3 s 1 54.96 SŁOWIŃSKA Joanna
KOROBEJKO Laura
JAGUSZEWSKA Nikola
ZAJĄC Oliwia
UKL Ósemka Police 00
99
99
00
U16 ZPO --


4 s 1 57.04 WOŻNIAK Martyna
KOKOWSKA Marianna
KIELECKA Paulina
KAREŃSKA Agata
MKS Kusy Szczecin 01
01
01
01
U14 ZPO --


KALINICZENKO Wiaczesław
Z/4947/15
2019
2
5 s 1 57.46 MAŁECKA Izabela
PRUCIAK Olimpia
SOKOŁOWSKA Aleksandra
WÓJCIK Katarzyna
GULKS Barwice 00
99
99
00
U16 ZPO -- KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
Z/5196/15
Z/5197/15
2015
2015
BEZ
BEZ
BEZ
4
6 s 1 58.06 PRZYBYSZ Katarzyna
KOWALAK Aleksandra
KOMOCKA Julia
ANDRZEJEWSKA Natalia
UKL Ósemka Police 01
02
02
02
U14 ZPO -- ŚLIWKA Irena

KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard
KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard
Z/0613/15
Z/0615/15
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
7 s 1 58.19 PIECHOTA Klaudia
CZURYŁO Daria
VAN WIJGERDEN Tessa
ŁOPUSIEWICZ Alicja
LLKS Pomorze Stargard 00
00
01
01
U16 ZPO --
PIECYK Józef
PIECYK Józef
PIECYK Józef
Z/5333/15
Z/5334/15
2016
2016
5
BEZ
5
Wzwyż K
1 1 f 1 1.52 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP IV GIZA Zdzislaw B.D. Z/0200/13 2015 BEZ
1 1 f 1 1.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
2 2 f 1 1.30 KAŁACHURSKA Miszela MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
2 2 f 1 1.49 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
3 4 f 1 1.43 MAŁECKA Izabela GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5196/15 2015 BEZ
4 3 f 1 1.43 WÓJCIK Katarzyna GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5197/15 2015 4
5 5 f 1 1.43 WAC Natalia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP V
6 6 f 1 1.25 WĄSOWICZ Joanna MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
Tyczka K
1 1 f 1 2.60 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 98 U18 ZP IV KALINICZENKO Wiaczesław # Z/0158/14 2018 1
1 1 f 1 3.00 WRĘGA Paula OSOT Szczecin # 99 U16 ZP II LISEK Aleksandra # Z/0694/15 2017 1
2 2 f 1 2.30 TURCZYNOWSKA Julia OSOT Szczecin 98 U18 ZP --
2 2 f 1 2.50 DUDA Sandra OSOT Szczecin # 99 U16 ZP IV #
3 3 f 1 2.40 SZYCKO Berenika MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP IV
4 4 f 1 2.30 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
5 5 f 1 2.20 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin # 00 U16 ZP V LISEK Aleksandra # Z/4929/15 2019 2
6 6 f 1 2.00 NIZIOŁ Inga MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
7 7 f 1 1.70 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
  f 1 NM WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U18 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1258/13 2019 M
  f 1 NM JANKOWSKA Joanna MKS Kusy Szczecin # 00 U16 ZP --
W dal K
1 1 f 1 4.24 ANDRZEJCZYK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP +1.3 -- BARTA Franciszek Z/0739/14 2017 BEZ
1 1 f 1 4.86 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP +1.7 IV GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
2 2 f 1 4.80 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP +0.7 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
3 3 f 1 4.70 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.0 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
4 4 f 1 4.42 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +1.2 --
5 5 f 1 4.35 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +1.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
6 6 f 1 4.22 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.8 -- #
7 7 f 1 3.90 GRZĄDZIELA Laura KS Żak Wałcz 00 U16 ZP +1.2 --
8 8 f 1 3.70 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +2.3 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.95 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
2 2 f 1 9.34 ŚMIECHOWSKA Kamila GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
3 3 f 1 9.18 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP V GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
4 4 f 1 7.82 NOWAKOWSKA Oliwia GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5195/15 2015 5
5 5 f 1 6.10 HOŁOŚ Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 00 U16 MZ --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.92 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
2 2 f 1 29.65 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP IV
3 3 f 1 29.11 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
4 4 f 1 25.76 KACZMARCZYK Karolina GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
5 5 f 1 23.47 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
6 6 f 1 22.17 ŚMIECHOWSKA Kamila GULKS Barwice 99 U16 ZP -- KIELING Mariusz 5
7 7 f 1 20.42 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
8 8 f 1 16.58 JASNOWSKA Karolina MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
9 9 f 1 16.38 BUSZOWIECKA Karolina GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5194/15 2015 BEZ
10 10 f 1 16.01 NOWAKOWSKA Oliwia GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5195/15 2015 5
Dysk (1) K
1 1 f 1 24.53 GAJDAMOWICZ Monika MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- #
Młot (3) K
1 1 f 1 22.39 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
1 1 f 1 55.96 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
2 2 f 1 19.66 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
3 3 f 1 16.90 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -- #
4 4 f 1 13.44 KOLESIŃSKA Aleksandra niest. Szczecin 99 U16 ZP --
Młot (4) K
1 1 f 1 50.76 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
Oszczep (500) K
1 1 f 1 25.72 KALICKA Natalia MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2019 2
1 1 f 1 30.11 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V #
2 2 f 1 27.11 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
3 3 f 1 26.49 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
4 4 f 1 25.11 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
5 5 f 1 19.09 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
6 6 f 1 14.62 STĘPIEŃ Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 00 U16 MZ --
7 7 f 1 13.98 KOLESIŃSKA Aleksandra niest. Szczecin 99 U16 ZP --
8 8 f 1 11.28 WĄSOWICZ Joanna MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 35.28 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:20.26 KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/0017/13 2017 BEZ
2 2 s 1 16:35.77 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0855/15 2019 1
3 3 s 1 18:36.12 NAUMOWICZ Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
4 4 s 1 19:45.81 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2019 3
100 m M
1 1 s 1 11.16 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP -1.7 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
2 2 s 1 11.75 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -1.7 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
3 3 s 1 11.84 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP -1.7 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
4 4 s 1 12.19 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP -1.7 IV
5 5 s 1 12.36 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP -1.7 --
6 6 s 1 12.56 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U18 ZP -1.7 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
7 7 s 1 13.05 DREWNOWSKI Mariusz KL Iskra Białogard 97 U18 ZP -1.7 --
1 1 e 1 11.95 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.8 IV #
2 3 e 1 12.46 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.8 V #
3 7 e 1 12.75 TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin # 01 U14 ZP -0.8 V ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy # , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
4 13 e 1 13.43 MACIEJAK Hubert MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP -0.8 -- # LDK!
5 16 e 1 14.15 KOMSA Radosław MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -0.8 --
1 2 e 2 12.25 WIKTOROWICZ Artur UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -1.0 V
2 4 e 2 12.49 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -1.0 V #
3 10 e 2 13.02 KIMLA Maksymilian MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -1.0 -- #
4 11 e 2 13.22 POSTROŻNY Michał MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -1.0 --
5 12 e 2 13.31 KUJSZCZYK Dawid UKS Liderek Chwiram 00 U16 ZP -1.0 -- KOZIEJ Marcin Z/1799/15 2015 BEZ
6 14 e 2 13.50 KANIA Kacper RAZ Szczecin # 00 U16 ZP -1.0 -- SZYCH Robert # Z/4958/15 2018 3 LDK!
1 6 e 3 12.66 MAZUR Karol MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.9 V #
2 9 e 3 13.00 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -1.9 --
3 15 e 3 14.07 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -1.9 --
4 17 e 3 14.27 BINIEK Kacper LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -1.9 -- #
5 19 e 3 15.29 KACPERSKI Wiktor MKS Kusy Szczecin 02 U14 ZP -1.9 -- ŚLIWKA Irena Z/2024/17 2017 LDK!
1 5 e 4 12.61 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP -1.9 V MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
2 8 e 4 12.90 STASIAK Dawid MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.9 -- #
4 18 e 4 14.70 ŁOZOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin # 01 U14 ZP -1.9 --
5 20 e 4 15.61 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U14 ZP -1.9 -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # Z/4962/15 2019 3 LDK!
1 f 1 11.83 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.6 IV #
2 f 1 12.23 WIKTOROWICZ Artur UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -0.6 V
3 f 1 12.27 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP -0.6 V MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
4 f 1 12.39 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.6 V #
5 f 1 12.42 MAZUR Karol MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.6 V #
6 f 1 12.48 STASIAK Dawid MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.6 V #
7 f 1 12.53 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.6 V #
8 f 1 12.58 TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin # 01 U14 ZP -0.6 V ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy # , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.07 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +0.7 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
2 2 s 1 23.43 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +0.7 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
3 3 s 1 23.55 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP +0.7 III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
1 4 s 2 24.01 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP -1.5 IV
2 5 s 2 24.73 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez 94 U23 ZP -1.5 --
3 6 s 2 24.83 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP -1.5 --
4 7 s 2 25.04 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Sen MZ -1.5 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
5 8 s 2 25.14 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -1.5 --
6 9 s 2 25.99 DREWNOWSKI Mariusz KL Iskra Białogard 97 U18 ZP -1.5 --
7 10 s 2 26.11 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U18 ZP -1.5 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
8 11 s 2 27.19 URBAŃSKI Piotr MKS Olimp Łobez 96 U20 ZP -1.5 --
300 m M
1 1 s 1 40.65 KUDLA Nikodem MKL Szczecin # 00 U16 ZP V IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 41.16 MAZUR Ernest WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
3 3 s 1 41.64 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP V MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
4 4 s 1 43.28 WASIELEWSKI Mieszko LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP --
5 5 s 1 44.81 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin # 01 U14 ZP -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
6 6 s 1 46.69 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP --
7 7 s 1 47.47 SKŁADANOWSKI Damian MKL Szczecin # 02 U14 ZP -- ŚLIWKA Irena # 4 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.41 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III
2 2 s 1 54.25 SCHRAUBE Filip OŚ AZS Poznań 93 U23 WP --
3 3 s 1 55.72 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
4 4 s 1 56.15 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:29.10 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
2 2 s 1 1:29.45 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP III CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
3 3 s 1 1:29.67 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP III
4 4 s 1 1:29.80 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP III CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
5 5 s 1 1:31.76 KACPRZAK Michał MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
6 6 s 1 1:32.54 MŁODYSTACH Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP IV
7 7 s 1 1:35.72 PIECHOTA Hubert WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP V
8 8 s 1 1:39.67 KROHN Marcin LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP V KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
9 9 s 1 1:41.37 OLENDER Rafał UKL Ósemka Police 00 U16 ZP --
10 10 s 1 1:41.88 KUBIAK Jakub MLUKS Mokasyn Płoty 01 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1290/15 2018 BEZ
11 11 s 1 1:42.81 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1273/15 2019 3
12 12 s 1 1:43.87 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz # Z/5019/15 2019 1 LDK!
13 13 s 1 1:46.42 WIECZOREK Zygmunt MLUKS Mokasyn Płoty 00 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1292/15 2016 BEZ
14 14 s 1 1:50.34 JANKOWSKI Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 01 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1560/15 2016 BEZ
15 15 s 1 2:07.71 KWIADARAS Jakub MKS Święc Sławno 03 U12 ZP --
800 m M
1 1 s 1 1:58.93 JANOWSKI Filip MKL Szczecin # 91 Sen ZP III B.D. B.D. B.D. BINDASZEWSKI Wiesław # , Z/1235/13 , 2019 2
2 2 s 1 1:59.66 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM III ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
3 3 s 1 2:00.53 ROSIEK Krzysztof MKL Szczecin 96 U20 ZP III #
4 4 s 1 2:03.69 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
5 5 s 1 2:04.47 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez # 98 U18 ZP IV KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:04.61 WAWRZYNOWICZ Seweryn WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0350/14 2014 4
7 7 s 1 2:04.90 RZEPECKI Ryszard UKS Arbod Dobra Nowogardzka 97 U18 ZP IV
8 8 s 1 2:05.60 TEOFILAK Kamil KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP IV
9 9 s 1 2:06.80 JAKUBIK Sławomir MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP IV
10 10 s 1 2:09.86 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
11 11 s 1 2:10.65 MAJCHER Przemysław ULKS Tychowo 98 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2568/15 2016 4
12 12 s 1 2:11.06 TODOROWSKI Paweł ULKS Tychowo 97 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/3012/15 2016 BEZ
13 13 s 1 2:12.30 KOSEK Maciej UKS Liderek Chwiram 98 U18 ZP -- KOZIEJ Marcin Z/0707/14 2015 4
14 14 s 1 2:17.39 OSOSIŃSKI Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0352/14 2017 3
1000 m M
1 1 s 1 2:49.49 JAKUBIK Marcin WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP IV
2 2 s 1 2:50.02 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
3 3 s 1 2:50.79 MURAWSKI Jakub MKL Szczecin # 99 U16 ZP V #
4 4 s 1 2:53.50 SZCZEPANIUK Wojciech UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP V KOZIEJ Marcin Z/0815/15 2015 4
5 5 s 1 2:57.09 RUDZIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V #
6 6 s 1 2:59.69 JUNAK Michał WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
7 7 s 1 3:02.24 BARTOSIŃSKI Miłosz RAZ Szczecin 00 U16 ZP -- # LDK!
8 8 s 1 3:03.43 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
9 9 s 1 3:13.70 DANIELEWICZ Adrian MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
10 10 s 1 3:17.31 ANDRUT Mateusz MKL Szczecin # 00 U16 ZP -- #
11 11 s 1 3:26.85 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz # Z/5020/15 2019 2 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:16.45 RUDZIŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
2 2 s 1 6:18.08 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP IV WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2019 BEZ
3 3 s 1 6:20.69 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin # 99 U16 ZP V SZYCH Robert B.D. # Z/0436/15 2019 3
4 4 s 1 6:36.58 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U16 ZP V SZYCH Robert # Z/6204/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 6:42.34 BLACHARSKI Maciej WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP --
6 6 s 1 7:38.39 IŻYKOWSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
110 m pł MŁ M
3 1 s 1 18.17 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.9 V
4 2 s 1 20.65 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.9 -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
5 3 s 1 22.21 BZDEL Hubert GULKS Barwice 00 U16 ZP -0.9 -- KIELING Mariusz Z/5193/15 2015 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.89 KAŁUZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 97 U18 ZP -0.9 -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2018 BEZ
2 2 s 1 17.88 JAGUCKI Piotr OSOT Szczecin 97 U18 ZP -0.9 --
300 m pł M
1 1 s 1 46.90 KAZIMIERAK Adrian MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP --
2 2 s 1 47.28 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
4x100 m M
1 s 1 51.78 BZDEL Hubert
LIPIŃSKI Marek
PACHOLCZYK Dariusz
ŚLIWIŃSKI Adam
GULKS Barwice 00
00
99
99
U16 ZPO -- KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
Z/5193/15
2015
BEZ
BEZ
BEZ
3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 KUCIEJ Bartosz MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
1 1 f 1 1.91 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin 95 U20 ZP III
2 2 f 1 1.50 LIPIŃSKI Marek GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
2 2 f 1 1.82 MONDZELEWSKI Cezary OSOT Szczecin 97 U18 ZP III
3 3 f 1 1.40 KNEZ Aleksander LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/5340/15 2015 5
3 3 f 1 1.76 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2019
4 4 f 1 1.35 SPUREK Dominik MKS Święc Sławno 02 U14 ZP --
4 4 f 1 1.73 DĄBROWSKI Paweł OSOT Szczecin 97 U18 ZP --
5 5 f 1 1.25 LEŚNIEWSKI Gracjan MKS Święc Sławno 03 U12 ZP -- #
Tyczka M
1 1 f 1 3.20 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin # 99 U16 ZP IV SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0696/15 2019
1 1 f 1 4.40 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS II ŁOŚ Dariusz # Z/1334/12 2018 1
2 2 f 1 2.40 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
2 2 f 1 3.80 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 98 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0162/14 2018 1
3 3 f 1 2.20 SKIBA Bartosz MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
3 3 f 1 3.70 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP III DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
4 5 f 1 2.10 ASMOLOV Illia MKL Szczecin # 01 U14 ZP -- ASMOLOV Maksym B.D. # Z/5908/15 2019 3
4 4 f 1 3.20 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
5 4 f 1 2.10 SZYMAŃSKI Kacper KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
5 5 f 1 3.00 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
  f 1 NM DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U20 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1331/12 2018 1
  f 1 NM SOKOŁOWSKI Jan MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
  f 1 NM KOSTEK Dawid OSOT Szczecin 96 U20 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
W dal M
1 1 f 1 6.07 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.3 IV GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
1 1 f 1 6.08 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +1.0 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
2 2 f 1 2.45 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP +1.6 --
2 2 f 1 5.70 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 99 U16 ZP +1.2 V KIELING Mariusz 3
3 3 f 1 5.66 CZURAK Kamil LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP 0.0 V ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4344/15 2017 3
4 4 f 1 5.11 GABRYSIAK Jakub UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP +1.0 --
5 5 f 1 4.83 KUJSZCZYK Dawid UKS Liderek Chwiram 00 U16 ZP +1.1 -- KOZIEJ Marcin Z/1799/15 2015 BEZ
6 6 f 1 4.82 KNEZ Aleksander LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/5340/15 2015 5
7 7 f 1 4.29 ZACZYŃSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 02 U14 ZP +0.1 -- ŚLIWKA Irena # 4 LDK!
8 8 f 1 4.04 SKŁADANOWSKI Damian MKL Szczecin # 02 U14 ZP +0.8 -- ŚLIWKA Irena # 4 LDK!
9 9 f 1 3.50 ASMOLOV Illia MKL Szczecin # 01 U14 ZP 0.0 -- ASMOLOV Maksym B.D. # Z/5908/15 2019 3
Kula (5) M
1 1 f 1 12.22 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 01 U14 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/5135/15 2019 2
1 1 f 1 14.59 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
2 2 f 1 12.04 GOŚCIŁO Jarosław UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP V
2 2 f 1 12.50 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP IV SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
3 3 f 1 11.48 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
3 3 f 1 12.05 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
4 4 f 1 9.87 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP --
4 4 f 1 11.38 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
5 5 f 1 9.10 JAŚKIEWICZ Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP --
6 6 f 1 7.44 LESZCZYŃSKI Kacper MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP --
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.36 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP III
2 2 f 1 35.73 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 01 U14 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/5135/15 2019 2
3 3 f 1 34.79 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
4 4 f 1 34.05 PACHOLCZYK Dariusz GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz BEZ
5 5 f 1 32.98 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP V
6 6 f 1 32.63 KORZENIOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
7 7 f 1 31.01 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław # Z/5715/15 2019 4
8 8 f 1 30.94 ARSOBA Piotr MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
9 9 f 1 28.36 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
10 10 f 1 26.69 DRĄŻEK Damian MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
11 11 f 1 24.63 JAŚKIEWICZ Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP --
12 12 f 1 24.31 RADKIEWICZ Aleksander KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 49.51 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
2 2 f 1 37.12 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
3 3 f 1 34.60 PÓŁTORAK Szymon MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP --
4 4 f 1 34.40 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
Młot (5) M
1 1 f 1 28.52 RADKIEWICZ Aleksander KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
2 2 f 1 21.74 ARSOBA Piotr MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
3 3 f 1 18.70 DRĄŻEK Damian MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
4 4 f 1 16.92 ŁOZOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin # 01 U14 ZP --
Młot (6) M
1 1 f 1 57.41 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II
Oszczep (600) M
1 1 f 1 46.44 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP IV JACEWICZ Edward Z/2463/15 2019 2
2 2 f 1 45.91 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
3 3 f 1 39.61 SZYMAŃSKI Sebastian KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP V #
4 4 f 1 37.95 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
5 5 f 1 37.82 AGACIŃSKI Damian MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
6 6 f 1 28.82 KORZENIOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
7 7 f 1 28.71 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 53.96 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP III MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
2 2 f 1 50.33 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
3 3 f 1 48.62 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV
4 4 f 1 40.85 ZDZIŃSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 39.26 HESSE Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U20 ZP IV
Chód 5 km M
1 1 s 1 32:30.82 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin # 99 U16 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław # Z/0660/15 2019 3
  s 1 DNF KOROCH Filip LKS Olimpic Szczecin 99 U16 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4470739364624 sekund