Aleksandrów Łódzki 06.09.2014
6. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego (brak fotofiniszu)
100 m K
1 e 1 12.51 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U23 WP 0.0 II
2 e 1 12.79 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Masters KP 0.0 III NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
1 e 2 13.45 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD 0.0 IV
2 e 2 13.58 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ 0.0 IV
3 e 2 13.76 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD 0.0 IV
1 e 3 13.54 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD 0.0 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
2 e 3 13.56 PAWLICKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 96 U20 LD 0.0 IV KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 e 3 13.85 CHLEWIŃSKA Monika MUKS Płock 99 U16 MZ 0.0 V
4 e 3 14.01 KOWALSKA Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 98 U18 LD 0.0 --
1 e 4 13.64 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ 0.0 IV
2 e 4 14.11 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD 0.0 V B.D. 3 LDK!
3 e 4 14.22 GRZYWIŃSKA Julia MUKS Płock 99 U16 MZ 0.0 V
4 e 4 14.73 JACHACZ Dorota MKS Zduńska Wola 98 U18 LD 0.0 --
1 e 5 14.18 PAWLAK Julia MUKS Płock 01 U14 MZ 0.0 V
2 e 5 14.78 CIARKA Natalia MUKS Płock 01 U14 MZ 0.0 --
1 f 1 12.34 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U23 WP 0.0 II
2 f 1 12.64 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Masters KP 0.0 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
3 f 1 13.47 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD 0.0 IV
4 f 1 13.71 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD 0.0 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
5 f 1 13.83 PAWLICKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 96 U20 LD 0.0 -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
400 m K
1 s 1 59.63 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD III
2 s 1 62.14 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV #
3 s 1 63.15 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki # 98 U18 LD IV KOWALSKI Robert B.D. # Z/0121/14 2019
1 s 2 60.57 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD III
2 s 2 65.12 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U16 LD V WASIAK Jarosław # Z/2398/15 2019
3 s 2 66.78 PIĄTEK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -- #
4 s 2 78.28 DĄBROWSKA Wiktoria MUKS Płock 00 U16 MZ -- #
1 s 3 63.34 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
2 s 3 66.82 JACHACZ Dorota MKS Zduńska Wola 98 U18 LD --
3 s 3 69.51 KRZYŻANOWSKA Nikola UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
100 m M
1 e 1 11.36 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD 0.0 III ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 e 1 11.48 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ 0.0 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 e 1 11.76 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Sen LD 0.0 -- ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2019 BEZ
4 e 1 11.78 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 Sen LD 0.0 --
1 e 2 11.53 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 III B.D. # 3
2 e 2 11.78 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD 0.0 IV B.D. Z/1255/14 2017 3
3 e 2 11.90 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD 0.0 IV FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
4 e 2 12.29 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD 0.0 --
1 e 3 11.64 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 e 3 11.96 WŁODARCZYK Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 IV
3 e 3 11.97 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
4 e 3 12.31 KUBIAK Artur RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- #
1 e 4 11.81 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 IV ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
2 e 4 11.87 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD 0.0 IV FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
1 e 5 12.09 ZIELIŃSKI Rafał UKS GOK Zduny 97 U18 LD 0.0 IV
2 e 5 12.30 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD 0.0 -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
3 e 5 12.31 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 --
4 e 5 12.37 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 --
1 e 6 12.00 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD 0.0 IV
2 e 6 12.34 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ 0.0 --
3 e 6 12.52 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD 0.0 -- B.D.
4 e 6 12.86 ŚNIADY Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD 0.0 --
5 e 6 12.91 MASŁOWSKI Mateusz UKS GOK Zduny 97 U18 LD 0.0 --
1 e 7 11.64 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD 0.0 III #
2 e 7 12.91 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD 0.0 --
3 e 7 12.96 PIETRZAK Waldemar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 59 Masters LD 0.0 -- B.D. BEZ
4 e 7 12.97 MANDECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
1 e 8 13.19 STĘPIEŃ Mikołaj MUKS Park Zduńska Wola 97 U18 LD 0.0 --
2 e 8 13.51 ANDRZEJCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
3 e 8 13.67 MIKOŁAJEWSKI Tomasz MUKS Płock 00 U16 MZ 0.0 --
1 e 9 12.53 JABŁONOWSKI Mateusz MUKS Płock 99 U16 MZ 0.0 V
2 e 9 12.64 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- #
3 e 9 13.76 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola 99 U16 LD 0.0 -- SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
1 e 10 12.28 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD 0.0 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
2 e 10 13.01 PIETRASIAK Piotr MKS Zduńska Wola 97 U18 LD 0.0 --
3 e 10 13.78 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U14 MZ 0.0 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2019 2 LDK!
4 e 10 15.66 KWAPISZ Marek RKS Łódź # 56 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz B.D. # Z/0698/19 2019 BEZ
1 f 1 11.29 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD 0.0 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 f 1 11.36 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 III B.D. # 3
3 f 1 11.70 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
  f 1 DQ JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ 0.0 -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
400 m M
1 s 1 52.19 BIERNACKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
2 s 1 52.99 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 Sen LD --
3 s 1 54.34 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD IV
1 s 2 54.29 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ IV
2 s 2 54.58 MAZGAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD IV
3 s 2 55.71 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD --
1 s 3 52.82 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
2 s 3 54.13 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD IV
3 s 3 55.10 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr B.D. # Z/0519/15 2019
4 s 3 59.17 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola 99 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
1 s 4 56.42 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD -- B.D. Z/1255/14 2017 3
2 s 4 56.45 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź # 99 U16 LD V #
3 s 4 57.21 PIETRASIAK Piotr MKS Zduńska Wola 97 U18 LD --
4 s 4 57.88 PIETRZAK Waldemar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 59 Masters LD -- B.D. BEZ
1 s 5 57.41 BAUER Daniel SL Salos-Wodna Łódź 99 U16 LD -- KOTELNICKI Mariusz Z/0475/16 2016 4
2 s 5 57.84 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD --
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.06 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD -0.4 III
2 e 1 15.20 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
3 e 1 16.09 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD -0.4 IV FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
1 f 1 15.44 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
2 f 1 16.02 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD -0.3 IV FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 15.52 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.2 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
1 f 1 16.00 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
110 m pł M
1 e 1 15.85 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -0.2 III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
  f 1 DQ SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.1 -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3771071434021 sekund