Kraków 06.09.2014
Małopolski mityng lekkoatletyczny.Finał małopolskiej ligi młodzików.
60 m K
1 2 s 1 9.00 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U14 MA 0.0 -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/0607/15 2019 4
2 5 s 1 9.23 LEWANDOWSKA Kinga SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 -- #
3 7 s 1 9.36 MORĄG Magdalena SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 -- #
4 12 s 1 9.82 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2997/15 2019 2 LDK!
5 21 s 1 10.54 KACPEREK Wiktoria SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- # LDK!
6 23 s 1 10.81 MAMICA Joanna SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- #
1 14 s 2 9.97 MIKRUT Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 --
2 15 s 2 9.97 BIENIA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA 0.0 -- #
3 17 s 2 10.10 PYKA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U12 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
4 18 s 2 10.14 URBAŃCZYK Natalia ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA 0.0 --
5 19 s 2 10.15 BAŁŁA Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U12 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
6 22 s 2 10.54 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U14 MA 0.0 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/1211/16 2019 BEZ LDK!
7 24 s 2 11.30 BOCIANOWSKA Oliwia LKS Kłos Olkusz 03 U12 MA 0.0 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/3898/17 2017 BEZ LDK!
1 1 s 3 8.87 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- B.D. 3 LDK!
2 3 s 3 9.08 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
3 4 s 3 9.16 BŁYSZCZUK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 --
4 6 s 3 9.36 LASOŃ Emilia WKS Wawel Kraków 02 U14 MA 0.0 --
5 9 s 3 9.56 BAŁŁA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa 5
6 10 s 3 9.64 KOZIOŁ Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
7 16 s 3 10.01 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. # Z/0007/17 2019 3 LDK!
1 8 s 4 9.47 WANDZEL Martyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 --
2 11 s 4 9.66 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- LDK!
3 13 s 4 9.83 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
4 20 s 4 10.37 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- SZCZYRK Janusz 5 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.39 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.9 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 2 s 1 12.69 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.9 II #
3 3 s 1 12.77 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.9 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
4 4 s 1 12.79 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.9 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
5 5 s 1 12.82 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 III B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
6 7 s 1 12.96 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL +0.9 III
7 11 s 1 13.19 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.9 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
1 6 s 2 12.90 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +0.9 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 8 s 2 13.06 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +0.9 III
3 9 s 2 13.07 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.9 III
4 12 s 2 13.22 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.9 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
5 13 s 2 13.40 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.9 IV B.D. #
6 18 s 2 13.71 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +0.9 IV #
7 19 s 2 13.74 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.9 IV
1 14 s 3 13.43 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL +0.3 IV
2 15 s 3 13.53 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.3 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
3 16 s 3 13.67 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.3 IV
4 20 s 3 13.78 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.3 IV B.D. # BEZ
5 21 s 3 13.78 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.3 IV
6 22 s 3 13.81 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.3 --
7 23 s 3 13.93 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +0.3 V
8 27 s 3 14.49 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +0.3 --
1 10 s 4 13.09 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL +1.7 III B.D. PASZTA Wiesław 1
2 17 s 4 13.70 MAZUR Joanna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +1.7 -- B.D. SALAMONOWICZ Lech BEZ
3 24 s 4 14.11 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +1.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
4 25 s 4 14.41 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA +1.7 --
5 26 s 4 14.48 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA +1.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
6 28 s 4 15.10 KICZOROWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 01 U14 SL +1.7 --
1 1 s 5 13.19 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA 0.0 III B.D.
2 8 s 5 13.92 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA 0.0 V MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
3 20 s 5 14.48 KUKLIŃSKA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA 0.0 V WAŁASZEK Jarosław Z/2242/15 2016 4
4 23 s 5 14.70 BAŁŁA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA 0.0 -- #
5 29 s 5 16.07 RADECKA Iga WKS Wawel Kraków 00 U16 MA 0.0 -- #
1 2 s 6 13.50 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.6 IV
2 3 s 6 13.60 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -0.6 IV OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
3 4 s 6 13.72 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -0.6 IV
4 5 s 6 13.81 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA -0.6 V #
5 9 s 6 13.99 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -0.6 V
6 11 s 6 14.09 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL -0.6 V FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
7 12 s 6 14.12 DUDA Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA -0.6 V
8 17 s 6 14.23 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL -0.6 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
1 6 s 7 13.82 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.5 V
2 7 s 7 13.84 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA +0.5 V
3 10 s 7 14.00 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA +0.5 V
4 13 s 7 14.14 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.5 V
5 19 s 7 14.41 BOCHENEK Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.5 V
6 21 s 7 14.49 SERAFIN Wiktoria SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.5 V
1 14 s 8 14.19 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.3 V
2 15 s 8 14.21 STANISZEWSKA Joanna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +0.3 V
3 16 s 8 14.22 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.3 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
4 18 s 8 14.27 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL +0.3 V
5 22 s 8 14.64 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +0.3 --
6 24 s 8 14.78 DUDZIK Katarzyna SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.3 --
1 25 s 9 15.13 KOŁODZIEJ Urszula TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA +0.3 -- #
2 26 s 9 15.27 CICHY Wiktoria SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.3 --
3 27 s 9 15.42 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.3 --
4 28 s 9 15.68 KOWACKA Magdalena SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.3 --
150 m K
1 1 s 1 22.26 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0115/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 26.52 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 04 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.30 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS +0.3 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 2 s 1 25.69 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.3 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
3 3 s 1 26.03 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +0.3 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
4 4 s 1 26.22 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.3 II #
5 5 s 1 26.50 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.3 III B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
6 6 s 1 26.51 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL +0.3 III B.D. PASZTA Wiesław 1
7 8 s 1 26.81 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.3 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
1 7 s 2 26.79 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 III
2 9 s 2 27.69 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 IV B.D. BEZ
3 11 s 2 27.83 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
4 12 s 2 27.84 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA 0.0 IV B.D. # BEZ
5 14 s 2 28.31 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA 0.0 IV
6 15 s 2 28.57 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA 0.0 -- #
1 16 s 3 28.82 HERÓD Magdalena MLUKS Tarnów 98 U18 MA -1.0 -- JASICZ Ryszard Z/1590/14 2017 3
2 18 s 3 29.34 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -1.0 V MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
3 20 s 3 29.51 RĘBISZ Julia niest. Katowice # 97 U18 SL -1.0 -- B.D. Z/1637/13 2016
4 21 s 3 29.76 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -1.0 --
5 22 s 3 30.14 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA -1.0 --
6 23 s 3 31.09 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL -1.0 --
1 10 s 4 27.78 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.4 IV
2 13 s 4 28.27 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.4 IV MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
3 17 s 4 28.83 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL +0.4 V
4 19 s 4 29.41 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
300 m K
1 1 s 1 37.96 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2019 MM
2 12 s 1 47.70 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL V
3 18 s 1 50.13 KUKLIŃSKA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2242/15 2016 4
4 21 s 1 52.05 BAŁŁA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -- #
5 22 s 1 52.62 ZAJĄC Julia TS Wieliczanka Wieliczka 02 U14 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
6 24 s 1 53.11 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2794/15 2019 4
7 26 s 1 55.16 GAJDA Karolina WKS Wawel Kraków 01 U14 MA --
1 2 s 2 43.78 RUMAN Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA III
2 3 s 2 44.35 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD III URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
3 4 s 2 44.51 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL III LDK!
4 5 s 2 44.54 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
5 6 s 2 44.74 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA III
6 7 s 2 45.47 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA IV
7 8 s 2 46.24 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD IV #
8 13 s 2 47.73 BANYŚ Adrianna IKS Olkusz 00 U16 MA V
1 10 s 3 46.82 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
2 11 s 3 47.67 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 00 U16 SL V BEDNARCZYK Józef 4
3 14 s 3 48.14 SERAFIN Wiktoria SKS Kusy Kraków 99 U16 MA V
4 15 s 3 49.07 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -- GIZA Maciej 5 LDK!
5 16 s 3 49.61 RÓŻYCKA Olga WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
6 17 s 3 49.89 BOCHENEK Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
7 20 s 3 50.63 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U14 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
1 9 s 4 46.74 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA V
2 19 s 4 50.25 KUBACKA Aleksandra ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
3 23 s 4 52.79 DUDZIK Katarzyna SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
4 25 s 4 54.68 KOWACKA Magdalena SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
5 27 s 4 55.36 PIECHOWICZ Maryla IKS Olkusz 99 U16 MA -- BUJAS Marcin # BEZ
400 m K
1 1 s 1 56.90 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
2 2 s 1 59.39 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U18 LD III JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
3 4 s 1 62.61 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL IV
4 5 s 1 63.50 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
5 10 s 1 68.94 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 96 U20 SL --
1 3 s 2 61.41 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
2 6 s 2 65.77 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL V
3 7 s 2 66.18 WINIARZ Joanna MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA -- B.D. BEZ
4 8 s 2 66.35 BACHARA Klaudia MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
5 9 s 2 67.47 PAŁKA Justyna LKS Kłos Olkusz 97 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/0177/13 2016 4
6 11 s 2 71.53 GONERA Katarzyna LKS Kłos Olkusz 98 U18 MA --
500 m K
1 1 s 1 1:21.29 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 2 s 1 1:22.26 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL --
3 3 s 1 1:24.90 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL --
4 4 s 1 1:27.06 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U14 MA -- B.D. Z/1255/16 2019 4
5 5 s 1 1:27.43 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/0607/15 2019 4
6 6 s 1 1:38.60 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03 U12 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/3920/16 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:41.90 KĘPA Alicja WKS Wawel Kraków 01 U14 MA --
8 8 s 1 1:44.13 SZCZEPAŃCZYK Patrycja MKS Tempo Kęty 02 U14 MA --
9 9 s 1 1:45.12 KOZIOŁ Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
10 10 s 1 1:45.83 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 02 U14 MA -- #
11 11 s 1 1:47.13 KORBA Klaudia LKS Grodzisko Raciechowice 03 U12 MA -- DEMANT Jan BEZ
12 12 s 1 1:58.22 BAŁŁA Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
13 13 s 1 2:02.86 BAŁŁA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa 5
14 14 s 1 2:05.24 PYKA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:35.68 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
2 2 s 1 1:40.58 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
3 3 s 1 1:43.60 FILO Barbara LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA IV MENTLEWICZ Janusz # Z/2130/15 2016 BEZ
4 4 s 1 1:44.66 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2019
5 5 s 1 1:45.29 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 99 U16 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2018 4
6 8 s 1 1:48.92 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U14 MA V GRECH Halina # Z/2094/15 2019 2 LDK!
7 10 s 1 1:50.28 SZKLARCZYK Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
8 11 s 1 1:52.80 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL --
10 15 s 1 1:55.31 TOTH Paulina WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
1 6 s 2 1:47.05 NOWAK Jowita MLUKS Tarnów 99 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/0468/15 2017 3
2 7 s 2 1:47.63 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA V MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/2129/15 2019
3 9 s 2 1:48.94 KAPUTA Aleksandra WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V
4 12 s 2 1:52.96 JACEWICZ Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
5 13 s 2 1:53.06 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 02 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz # Z/0063/16 2019 3 LDK!
6 16 s 2 1:58.51 SKOWRON Oliwia UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
8 18 s 2 2:05.14 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała # 99 U16 SL -- #
9 14 w 1 1:54.22 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- 450
7 17 w 2 2:03.35 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- 310
9 19 w 2 2:16.14 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA -- DEMANT Jan BEZ 155
800 m K
1 1 s 1 2:18.49 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
2 2 s 1 2:22.12 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
3 3 s 1 2:22.50 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA III
4 4 s 1 2:23.37 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
5 5 s 1 2:24.96 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL III #
6 6 s 1 2:26.11 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL IV
7 7 s 1 2:36.86 WÓJCIK Joanna MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
8 8 s 1 2:42.64 ZEMŁA Kinga MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL -- #
1000 m K
1 1 s 1 3:18.25 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D. Z/2370/15 2018
2 2 s 1 3:18.66 PORADA Gabriela MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 99 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/3838/15 2015 3
3 3 s 1 3:25.51 SERWIN Antonina MLUKS Tarnów 01 U14 MA V GRECH Halina # Z/2093/15 2017 4 LDK!
4 4 s 1 3:38.96 WOLAK Martyna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
1500 m K
1 1 s 1 4:18.11 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 2 s 1 4:20.40 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
3 3 s 1 4:41.44 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
4 4 s 1 4:55.32 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U23 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
5 5 s 1 4:59.39 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
6 6 s 1 5:00.01 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA IV
7 7 s 1 5:08.33 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
  s 1 DNF SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.82 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.1 IV
2 2 s 1 17.76 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.1 V
3 3 s 1 17.76 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA +1.1 V #
4 4 s 1 19.04 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.1 --
1 w 2 16.43 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.2 III 0
2 w 2 18.60 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.2 -- 0
3 w 2 22.28 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA +0.2 -- DEMANT Jan BEZ 0
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.24 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.7 III
100 m pł K
1 1 s 1 15.95 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.7 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 2 s 1 16.05 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.7 III B.D. B.D. 1
3 3 s 1 17.00 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.7 --
300 m pł K
1 1 s 1 47.54 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
2 2 s 1 48.85 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA III #
3 3 s 1 51.40 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
4 4 s 1 51.92 ŚWIĄTKOWSKA Karolina WKS Wawel Kraków 99 U16 MA IV
5 5 s 1 54.15 GÓRAK Sabina MLUKS Tarnów 99 U16 MA V
6 6 s 1 55.52 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA --
400 m pł K K
1 1 s 1 63.01 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA II
2 2 s 1 63.03 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. B.D. 1
3 3 s 1 64.60 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II
4x100 m K
1 s 1 54.00 STANISZEWSKA Joanna
STASIAK Anna
ŚWIĄTKOWSKA Karolina
SOBIERAJ Agnieszka
WKS Wawel Kraków 99
99
99
00
U16 MLP --
KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D.

Z/0725/15
2019

2 s 1 54.78 KRZEMIŃSKA Iga
SAWICKA Ewelina
BOCHENEK Gabriela
CZABAN Magdalena
SKS Kusy Kraków 99
99
00
99
U16 MLP --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.68 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
2 2 f 1 1.55 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA III
2 3 f 1 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
1 1 f 2 1.30 JASTRZĘBSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 01 U14 MA --
2 2 f 2 1.30 BOBREK Aleksandra SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
3 4 f 2 1.25 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. # Z/0007/17 2019 3 LDK!
3 3 f 2 1.25 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.46 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA -0.1 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
2 2 f 1 4.78 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.5 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
3 3 f 1 4.58 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA -1.1 --
1 1 f 2 5.02 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.8 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
2 2 f 2 4.75 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL 0.0 V #
3 3 f 2 4.56 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.4 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
4 4 f 2 4.53 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA -0.3 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
5 5 f 2 4.46 DUDA Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA +0.2 --
6 6 f 2 4.39 STANISZEWSKA Joanna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +0.6 --
7 7 f 2 3.90 WOJTYGA Julia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.1 --
8 8 f 2 3.74 CICHY Wiktoria SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.1 --
9 9 f 2 3.72 KOŁODZIEJ Urszula TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA +0.1 -- #
10 10 f 2 3.64 KOŁODZIEJ Sara MUKS ILKUS Olkusz 00 U16 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof # BEZ
  w 3.29 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA 0.0 -- DEMANT Jan BEZ 159
  w 4.02 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.1 -- 312
  w 4.72 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 V 485
W dal strefa K
1 1 f 1 4.36 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz # Z/3414/15 2019 3
2 2 f 1 4.35 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
3 3 f 1 4.17 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
4 4 f 1 4.15 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0115/16 2019 2 LDK!
5 5 f 1 4.06 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- B.D. 3 LDK!
6 6 f 1 4.04 KĘPA Alicja WKS Wawel Kraków 01 U14 MA 0.0 --
7 7 f 1 3.88 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2997/15 2019 2 LDK!
8 8 f 1 3.72 LASOŃ Emilia WKS Wawel Kraków 02 U14 MA 0.0 --
9 9 f 1 3.70 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- LDK!
10 10 f 1 3.63 MIKRUT Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 --
11 11 f 1 3.38 FROŃ Katarzyna ULKS Bielgim Bielany 02 U14 MA 0.0 --
12 12 f 1 3.36 TORBA Nikola SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- # LDK!
13 13 f 1 3.33 KOZIOŁ Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
14 14 f 1 3.26 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 04 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
15 15 f 1 2.84 BĘBENEK Tatiana SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- # LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.41 KORDECZKA Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V
1 1 f 1 11.79 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA III B.D. BEZ
2 2 f 1 9.07 GRZYWA Izabela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
2 2 f 1 10.21 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV
3 3 f 1 8.89 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
3 3 f 1 9.75 JANIEC Urszula WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
4 4 f 1 7.81 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
4 4 f 1 9.29 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
5 5 f 1 7.25 RUSIN Justyna UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
6 6 f 1 7.12 SKALSKA Patrycja MLUKS Tarnów 99 U16 MA --
7 7 f 1 6.88 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
  w 4.82 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA -- DEMANT Jan BEZ 197
  w 5.91 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- 266
  w 8.00 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- 399
Kula (4) K
1 1 f 1 7.51 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
Ppal (150) K
1 1 f 1 45.0 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U14 MA -- B.D. 3 LDK!
2 2 f 1 39.0 JASTRZĘBSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 01 U14 MA --
3 3 f 1 34.0 URBAŃCZYK Natalia ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA --
4 4 f 1 33.5 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2997/15 2019 2 LDK!
5 5 f 1 32.5 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- SZCZYRK Janusz 5 LDK!
6 7 f 1 26.5 TORBA Nikola SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- # LDK!
7 6 f 1 26.5 BIENIA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA -- #
8 8 f 1 22.5 MAMICA Joanna SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- #
9 9 f 1 19.0 WCISŁO Klaudia SKS Kusy Kraków 04 U12 MA -- # LDK!
10 10 f 1 18.5 BĘBENEK Tatiana SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- # LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.90 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA III #
2 2 f 1 27.08 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V #
3 3 f 1 23.35 RUSIN Izabela LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
4 4 f 1 22.41 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2018 4
5 5 f 1 21.72 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA --
6 6 f 1 18.96 GARZEŁ Sonia WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
7 7 f 1 18.63 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA --
8 8 f 1 16.63 TOMCZAK Anastazja WKS Wawel Kraków 02 U14 MA --
  f 1 NM ZEGIEL Gabriela WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.52 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA III
2 2 f 1 30.12 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
3 3 f 1 28.13 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
4 4 f 1 24.16 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA -- B.D. BEZ
5 5 f 1 21.22 SIEWNIAK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
Młot (3) K
1 1 f 1 32.08 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
2 2 f 1 20.04 RUSIN Izabela LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
3 3 f 1 20.02 KASPROWSKA Sabina LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.01 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA IV B.D. BEZ
2 2 f 1 26.21 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
1 1 f 2 32.43 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
2 2 f 2 27.79 WANAT Klaudia WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
3 3 f 2 22.31 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA --
4 4 f 2 21.94 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
5 5 f 2 20.76 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
6 6 f 2 17.00 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.45 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2
2 2 f 1 30.75 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
3 3 f 1 24.59 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA --
4 4 f 1 17.88 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
4-bój K MŁ K
1 f 1996 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
2 f 1316 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
3 f 652 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA -- DEMANT Jan BEZ
60 m M
1 1 s 1 8.46 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2795/15 2019 3
2 6 s 1 9.15 CZECHOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
3 8 s 1 9.87 KOWALSKI Bartłomiej SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
4 9 s 1 9.92 WOJTYGA Miłosz SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
5 10 s 1 10.24 FURGAŁ Patryk SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
6 11 s 1 13.69 JURKOWSKI Marcin LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA 0.0 -- MENTLEWICZ Czesława Z/1344/16 2016 BEZ
1 2 s 2 8.54 PAWLUSIAK Korneliusz ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA 0.0 --
2 3 s 2 8.63 ŁEPKOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
3 4 s 2 8.86 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
4 5 s 2 9.06 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA 0.0 -- #
5 7 s 2 9.40 SETLIK Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2393/17 2017 BEZ
100 m M
2 2 s 1 11.17 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.4 II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
3 4 s 1 11.24 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL +0.4 II
4 3 s 1 11.24 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +0.4 II BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
5 5 s 1 11.27 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS +0.4 II B.D. # 3
6 6 s 1 11.32 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +0.4 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
7 8 s 1 11.39 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.4 III
8 15 s 1 11.70 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL +0.4 III
1 7 s 2 11.37 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.4 III B.D. # 3
2 10 s 2 11.58 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL +0.4 III
3 11 s 2 11.64 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL +0.4 III ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
4 12 s 2 11.66 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +0.4 III
5 13 s 2 11.68 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.4 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
6 14 s 2 11.69 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.4 III BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
7 18 s 2 11.81 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.4 IV BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
8 19 s 2 11.87 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.4 IV BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
1 9 s 3 11.57 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA 0.0 III B.D. 2
2 16 s 3 11.71 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA 0.0 III
3 17 s 3 11.76 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA 0.0 IV B.D. # 3
4 20 s 3 11.93 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U23 SL 0.0 --
5 21 s 3 11.94 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL 0.0 IV
6 23 s 3 11.97 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
7 25 s 3 12.01 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL 0.0 IV HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
8 27 s 3 12.06 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 IV B.D.
1 22 s 4 11.94 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +0.1 IV B.D. 3
2 24 s 4 12.01 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA +0.1 --
3 31 s 4 12.35 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.1 --
4 32 s 4 12.50 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +0.1 V #
5 33 s 4 12.54 KURZYŃSKI Piotr WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 -- #
6 35 s 4 12.63 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.1 V
1 26 s 5 12.02 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.7 IV #
2 29 s 5 12.29 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 98 U18 MA +0.7 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/4800/15 2019 3
3 34 s 5 12.55 JONAK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +0.7 --
4 37 s 5 12.83 SZWAGIERCZAK Maciej TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.7 --
1 28 s 6 12.26 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 80 Sen SL +1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2019 BEZ
2 30 s 6 12.34 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +1.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
3 36 s 6 12.82 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.0 --
4 38 s 6 13.72 MŁYNARSKI Szymon TS AKS Chorzów 00 U16 SL +1.0 --
1 8 s 7 12.44 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.1 V #
2 12 s 7 12.60 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -0.1 V
3 17 s 7 13.11 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -0.1 -- #
4 18 s 7 13.14 MIKOŁAJCZYK Jakub SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.1 --
5 21 s 7 13.38 ŻUREK Kacper UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -0.1 -- #
6 23 s 7 13.42 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/4928/15 2019 2
7 25 s 7 13.84 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.1 -- #
8 29 s 7 14.35 TEKIELA Filip SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.1 --
1 1 s 8 11.57 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.1 III GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
2 2 s 8 11.79 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA -0.1 IV #
3 4 s 8 12.16 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA -0.1 IV
4 5 s 8 12.16 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA -0.1 IV
5 6 s 8 12.33 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA -0.1 V KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
6 7 s 8 12.40 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -0.1 V KUCZEK Piotr B.D. Z/4801/15 2019
7 16 s 8 13.00 ŻUCHOWSKI Maciej SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.1 --
1 3 s 9 12.16 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.8 IV #
2 9 s 9 12.49 WAJDZIK Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA +1.8 V
3 10 s 9 12.57 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA +1.8 V
4 11 s 9 12.58 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.8 V
5 13 s 9 12.63 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA +1.8 V GIZA Maciej 3 LDK!
6 14 s 9 12.71 LATAWSKI Radosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA +1.8 V WAŁASZEK Jarosław BEZ
7 15 s 9 12.86 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.8 -- GIZA Andrzej # Z/4925/15 2018 2
1 19 s 10 13.29 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.1 -- #
2 20 s 10 13.36 MALICKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA +1.1 -- GIZA Maciej 4 LDK!
3 22 s 10 13.39 SERWAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.1 --
4 24 s 10 13.79 WOJDAN Witold SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.1 --
5 26 s 10 13.84 ADAMOWICZ Jakub SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.1 --
6 27 s 10 13.87 PSZCZÓŁKA Szymon MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +1.1 --
7 28 s 10 14.34 BADA Emanuel MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +1.1 --
8 31 s 10 14.48 MRÓZ Jan SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.1 --
1 30 s 11 14.44 ZIĘTARSKI Filip SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.7 --
2 32 s 11 14.78 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 48 Masters MA +1.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. , Z/0177/19 , 2019
150 m M
1 1 s 1 21.89 SZYCH Rafał LKS Kłos Olkusz 02 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/3081/16 2017 BEZ LDK!
2 2 s 1 22.08 DACHOWSKI Adrian LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA --
3 3 s 1 23.54 JANCZEWSKI Wiktor LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA -- #
200 m M
2 2 s 1 22.24 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.6 II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
3 3 s 1 22.65 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS -0.6 II B.D. # 3
4 4 s 1 23.15 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL -0.6 III
5 5 s 1 23.31 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.6 III B.D. # 3
6 6 s 1 23.62 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.6 IV
7 7 s 1 23.74 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.6 IV BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
1 8 s 2 24.07 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL -0.9 IV B.D. 3
2 9 s 2 24.54 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -0.9 --
3 11 s 2 24.79 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.9 V
4 13 s 2 25.28 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -0.9 --
5 14 s 2 25.65 SZUMIŃSKI Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -0.9 --
1 10 s 3 24.77 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 80 Sen SL -1.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2019 BEZ
2 12 s 3 25.26 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 98 U18 MA -1.3 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/4800/15 2019 3
3 15 s 3 26.22 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA -1.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
300 m M
1 1 s 1 37.29 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II #
2 2 s 1 38.76 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III #
3 6 s 1 40.63 WAJDZIK Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA V
4 8 s 1 41.98 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA V
5 9 s 1 42.08 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA V
1 3 s 2 38.99 HAŁOŃ Patryk KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III #
2 7 s 2 40.90 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA V GIZA Maciej 3 LDK!
3 14 s 2 44.97 KUKUŁKA Jacek MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
4 15 s 2 46.65 KOWAL Grzegorz WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
5 16 s 2 48.87 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 48 Masters MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. , Z/0177/19 , 2019
1 4 s 3 39.73 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA IV KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
2 5 s 3 39.93 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
3 10 s 3 42.79 OLMA Łukasz MKS Tempo Kęty 00 U16 MA --
4 11 s 3 43.32 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -- KUCZEK Piotr B.D. Z/4801/15 2019
5 12 s 3 44.02 MALICKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA -- GIZA Maciej 4 LDK!
6 13 s 3 44.94 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -- #
400 m M
1 1 s 1 51.19 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
2 2 s 1 52.16 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
3 3 s 1 53.10 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV #
4 5 s 1 53.49 PEPLIŃSKI Andrzej KS Cracovia 1906 Kraków 96 U20 MA IV
5 6 s 1 54.30 ŚWIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U20 MA IV #
6 10 s 1 57.18 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA --
1 4 s 2 53.44 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA IV #
2 7 s 2 56.17 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
3 8 s 2 56.52 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
4 9 s 2 57.12 NOCOŃ Krzysztof LKS Kłos Olkusz 97 U18 MA --
5 11 s 2 59.89 MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
500 m M
1 1 s 1 1:21.96 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/0606/15 2019 3
2 2 s 1 1:28.28 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
600 m M
1 s 1 1:27.44 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U16 MA II KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
2 s 1 1:27.71 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA II MIREK Wacław # Z/0469/15 2019
3 s 1 1:27.86 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U16 MA II GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2018 3
4 s 1 1:29.09 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0474/15 2019
5 s 1 1:29.58 SEPIAŁ Remigiusz KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA III
6 s 1 1:30.05 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA III MENTLEWICZ Janusz # Z/2131/15 2019 2
7 s 1 1:31.77 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
8 s 1 1:32.13 JARMUŁA Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław 4
9 s 1 1:32.86 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 00 U16 MA IV BUJAS Marcin # Z/2940/15 2018 BEZ
10 s 1 1:33.48 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U16 MA IV GRECH Halina Z/2087/15 2018 2 LDK!
11 s 1 1:39.68 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
12 s 1 1:45.47 ŻYCHOWICZ Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA --
13 s 1 1:51.05 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02 U14 MA -- GRECH Halina SZCZEPAŃSKA Anna # Z/0062/16 2018 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:50.18 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 Sen PK I ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 2 s 1 1:53.43 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
3 3 s 1 1:56.27 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
4 4 s 1 1:56.54 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
5 5 s 1 1:56.69 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. B.D. 2
6 6 s 1 1:56.97 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1189/14 2019 2
7 14 s 1 2:01.59 CIEŚLIK Tomasz LUKKS Bałtów 95 U20 SK III JAROS Kazimierz CHMIELEWSKI Tomasz Z/0601/13 2013 BEZ
8 17 s 1 2:04.02 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa # 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
9 19 s 1 2:05.87 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U18 MA IV KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
10 21 s 1 2:11.53 PAWŁOWSKI Dawid KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA --
  s 1 DNF BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
1 7 s 2 1:57.48 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
2 8 s 2 1:58.93 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
3 9 s 2 1:59.09 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL III
4 10 s 2 1:59.29 ZIĘBA Jakub KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/1904/11 2016 2
5 11 s 2 2:00.12 KLICH Mateusz IKS Olkusz 95 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3427/11 2014 BEZ
6 12 s 2 2:01.37 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA III BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
7 13 s 2 2:01.38 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
8 15 s 2 2:01.93 PIECZKA Adam MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/0676/14 2017 BEZ
9 16 s 2 2:02.41 MUZYK Karol IKS Olkusz 94 U23 MA --
10 18 s 2 2:05.04 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL IV RUŚNIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
11 20 s 2 2:06.12 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
  s 2 DNF CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
1000 m M
1 1 s 1 2:45.58 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
2 2 s 1 2:49.13 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL IV
3 3 s 1 2:50.44 JABŁOŃSKI Maciej LKS Omega Kleszczów 99 U16 LD V
4 4 s 1 2:51.75 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
5 5 s 1 2:54.99 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
6 6 s 1 3:01.80 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/2404/15 2018
7 7 s 1 3:03.36 PIĄTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:01.95 KAROŃ Bartosz KS Olkusz # 91 Sen MA II JAŁOWIEC Ryszard # Z/3437/11 2017
2 2 s 1 4:05.50 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 2
3 3 s 1 4:08.41 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL III B.D. BEZ
4 4 s 1 4:08.85 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/5177/11 2016 BEZ
5 5 s 1 4:10.74 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. # BEZ
6 12 s 1 4:21.08 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 97 U18 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2019 BEZ
1 6 s 2 4:14.72 CZAPLA Kamil TL ROW Rybnik 89 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0419/14 2017 BEZ
2 7 s 2 4:15.16 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 90 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz # Z/1355/12 2019 2
3 8 s 2 4:18.02 TROJANOWSKI Mariusz MLUKS Tarnów 96 U20 MA IV
4 9 s 2 4:19.00 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U20 SL IV MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0548/14 2018 3
5 10 s 2 4:19.55 RZEPA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA IV
6 11 s 2 4:20.69 WOJTACHA Emanuel IKS Olkusz 95 U20 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0604/12 2016 BEZ
7 13 s 2 4:21.09 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U18 MA IV #
8 14 s 2 4:22.91 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
9 15 s 2 4:31.08 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2019 BEZ
10 16 s 2 4:32.00 KORCZYK Dariusz MKS Tempo Kęty 98 U18 MA --
11 17 s 2 4:43.23 ZAJAC Sebastian MKS Tempo Kęty 98 U18 MA --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.87 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA -0.4 V #
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.76 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA -0.4 IV #
2 2 s 1 19.01 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA -0.4 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.66 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.4 II
2 s 1 16.33 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.4 III GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
300 m pł M
1 s 1 45.82 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA V #
2 s 1 47.86 SERWAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
3 s 1 48.47 GÓRAK Łukasz MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
400 m pł M
1 1 s 1 50.26 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS M SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
2 2 s 1 54.02 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL I RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 3 s 1 57.99 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
4x100 m M
1 s 1 47.98 SALAMONOWICZ Wiktor
HAŁOŃ Patryk
GIL Filip
ŻUCHOWSKI Maciej
SKS Kusy Kraków 99
99
99
99
U16 MLP -- GIZA Andrzej


Z/4529/15
2018
2
2 s 1 49.09 GODLEWSKI Konrad
LATAWSKI Radosław
JARMUŁA Bartosz
GROBECKI Daniel
KU AZS PWSZ w Tarnowie 99
99
99
00
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
KUCZEK Piotr
Z/6453/15
2018
BEZ
BEZ
4
3
Wzwyż M
1 1 f 1 2.10 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL I B.D. 2
2 2 f 1 1.87 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
1 1 f 2 1.65 KŁOSIŃSKI Kamil SKS Kusy Kraków 99 U16 MA V
2 2 f 2 1.60 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
3 3 f 2 1.60 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
4 4 f 2 1.55 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 99 U16 MA --
5 5 f 2 1.45 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
W dal M
1 1 f 1 7.06 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +0.8 II B.D. 3
2 2 f 1 6.48 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -0.3 III B.D. # 3
3 3 f 1 6.46 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III B.D.
4 4 f 1 6.42 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.1 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
5 5 f 1 6.38 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.2 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
6 6 f 1 6.33 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U23 SL +0.1 III B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2018 BEZ
7 7 f 1 6.31 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -1.3 III B.D. 3
8 8 f 1 6.17 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA +0.6 -- B.D. 2
9 9 f 1 5.85 PŁOSZCZAŃSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.6 --
10 10 f 1 5.83 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 95 U20 MA +0.3 -- B.D. BEZ
11 11 f 1 5.59 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 97 U18 MA -1.2 --
12 12 f 1 5.28 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.6 --
13 13 f 1 3.67 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -0.2 -- #
1 1 f 2 5.90 KOZŁOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +1.0 IV
2 2 f 2 5.72 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA +0.4 V
3 3 f 2 5.71 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +0.3 V WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
4 4 f 2 5.66 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA -0.1 V
5 5 f 2 5.33 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 99 U16 MA -0.1 --
6 6 f 2 4.99 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.0 -- GIZA Andrzej # Z/4925/15 2018 2
7 7 f 2 4.94 MICOR Dominik UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA -0.3 --
8 8 f 2 4.90 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/4928/15 2019 2
9 9 f 2 4.88 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -0.1 -- #
10 10 f 2 4.86 GODLEWSKI Konrad KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
11 11 f 2 4.69 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.6 -- #
12 12 f 2 4.65 PSZCZÓŁKA Szymon MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +0.1 --
13 13 f 2 4.53 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA +0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
14 14 f 2 4.42 BADA Emanuel MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +0.8 --
W dal strefa M
1 1 f 1 4.68 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2795/15 2019 3
2 2 f 1 4.59 PAWLUSIAK Korneliusz ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA 0.0 --
3 3 f 1 4.33 KOS Patryk ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA 0.0 --
4 4 f 1 4.29 CZECHOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
5 5 f 1 4.25 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
6 6 f 1 4.24 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA 0.0 -- #
7 7 f 1 3.94 SETLIK Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2393/17 2017 BEZ
8 8 f 1 3.93 BŁAŻ Adam SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- LDK!
9 9 f 1 3.93 KOWALSKI Bartłomiej SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
10 10 f 1 3.73 WOJTYGA Miłosz SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
11 11 f 1 3.56 SERWAŃSKI Filip SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
12 12 f 1 3.45 FURGAŁ Patryk SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
13 13 f 1 3.40 SURMIAK Adam SKS Kusy Kraków 04 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
14 14 f 1 3.35 PAWŁOWSKI Oliwier SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
15 15 f 1 3.14 WILCZYŃSKI Gabriel SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 15.22 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL II
2 2 f 1 12.37 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
3 3 f 1 10.75 JURKIEWICZ Rafał MUKS ILKUS Olkusz 98 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
4 4 f 1 10.49 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
5 5 f 1 10.10 CZEKAJ Maciej KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
1 1 f 2 14.70 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 2 11.90 MATUSIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA V
3 3 f 2 11.77 MICOR Dominik UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA V
4 4 f 2 11.46 MARCINKIEWICZ Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA V #
5 5 f 2 11.27 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V
6 6 f 2 10.02 JEZIOREK Maciej WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
7 7 f 2 9.61 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
8 8 f 2 9.16 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
9 9 f 2 6.67 JANIK Aleksander SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
10 10 f 2 6.65 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
11 11 f 2 5.87 ZAWISZA Damian SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
Kula (6) M
1 1 f 1 12.42 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.28 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL M KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
Ppal (150) M
1 1 f 1 75.0 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 U14 MA --
2 2 f 1 55.5 KOS Patryk ULKS Bielgim Bielany 01 U14 MA --
3 3 f 1 52.0 ŁEPKOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 01 U14 MA --
4 4 f 1 50.5 CZECHOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
5 5 f 1 37.5 WILCZYŃSKI Gabriel SKS Kusy Kraków 02 U14 MA --
6 6 f 1 35.5 SURMIAK Adam SKS Kusy Kraków 04 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
7 7 f 1 34.0 SERWAŃSKI Filip SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
8 8 f 1 29.0 DZIERWA Adam SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
9 9 f 1 28.5 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 03 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
10 10 f 1 25.5 PAWŁOWSKI Oliwier SKS Kusy Kraków 01 U14 MA --
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.69 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA III
2 2 f 1 41.13 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
3 3 f 1 35.93 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
4 4 f 1 34.10 MARCINKIEWICZ Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA V #
5 5 f 1 30.96 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
6 6 f 1 30.84 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
7 7 f 1 30.24 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
8 8 f 1 28.40 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
9 9 f 1 27.74 SMAGA Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
10 10 f 1 27.11 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
11 11 f 1 27.10 KONOPKA Arkadiusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
12 12 f 1 27.07 MATUSIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
13 13 f 1 25.22 POLAK Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
14 14 f 1 23.11 PALLY Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
15 15 f 1 22.15 TŁUSZCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 51.43 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 48.59 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice 57 Masters SL -- B.D. B.D. , Z/0356/19 , 2019 BEZ
3 3 f 1 45.91 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II
4 4 f 1 39.50 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA III
5 5 f 1 38.43 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
6 6 f 1 38.31 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV
7 7 f 1 32.57 CZEKAJ Maciej KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
8 8 f 1 25.48 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 38.86 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
Dysk (2) M
1 1 f 1 36.08 GNELA Piotr WKS Wawel Kraków 75 Masters MA III
2 2 f 1 29.17 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata # BEZ
Młot (5) M
1 1 f 2 43.93 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV #
2 2 f 2 24.72 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
Oszczep (600) M
1 f 1 37.10 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 U14 MA V
2 f 1 35.92 SMAGA Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
3 f 1 30.48 KONOPKA Arkadiusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
4 f 1 29.15 PALLY Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
5 f 1 28.08 POLAK Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
6 f 1 27.01 KLIMA Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -- #
7 f 1 23.06 DZIERWA Jan SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
8 f 1 18.64 SMAGA Rafał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 41.75 DYCZEK Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
2 2 f 1 37.62 NOREK Daniel WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- #
3 3 f 1 30.49 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.04 WIERNOWOLSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 94 U23 MA III
2 2 f 1 43.52 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.5034611225128 sekund