Pasłęk 06.09.2014
Mistrzostwa województwa młodzików + mityng LA
100 m K
1 2 e 1 13.24 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN 0.0 IV NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 5 e 1 14.38 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurzętnik # 01 U14 WN 0.0 V
3 6 e 1 14.45 NIKLIBORC Natalia KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN 0.0 V
4 7 e 1 14.54 WASIAK Klaudia MKS Truso Elbląg 00 U16 WN 0.0 --
5 8 e 1 14.54 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN 0.0 --
6 9 e 1 15.05 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN 0.0 -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
1 10 e 2 15.07 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2019 2
2 11 e 2 15.10 SZCZĘSNA Agata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 --
3 12 e 2 15.18 LORYŚ Magdalena MKS Truso Elbląg 00 U16 WN 0.0 --
5 13 e 2 15.40 STEINIGER Dominika LKS Zantyr Sztum 01 U14 PM 0.0 -- MAZERSKI Bartosz Z/3479/16 2016 BEZ LDK!
6 14 e 2 15.62 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5537/15 2015 4 LDK!
1 1 e 3 13.07 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN 0.0 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 3 e 3 13.38 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
3 4 e 3 14.24 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 99 U16 PM 0.0 V LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/0283/15 2019
1 f FA 13.26 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN 0.0 IV NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 f FA 13.76 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurzętnik # 01 U14 WN 0.0 IV
3 f FA 14.29 WASIAK Klaudia MKS Truso Elbląg 00 U16 WN 0.0 V
4 f FA 14.34 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN 0.0 V
5 f FA 14.38 NIKLIBORC Natalia KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN 0.0 V
6 f FA 14.77 SZCZĘSNA Agata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 --
7 f FA 15.00 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2019 2
1 f FB 12.98 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN 0.0 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 f FB 13.17 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
3 f FB 14.14 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 99 U16 PM 0.0 V LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/0283/15 2019
4 f FB 15.16 LORYŚ Magdalena MKS Truso Elbląg 00 U16 WN 0.0 --
5 f FB 15.19 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5537/15 2015 4 LDK!
6 f FB 15.43 STEINIGER Dominika LKS Zantyr Sztum 01 U14 PM 0.0 -- MAZERSKI Bartosz Z/3479/16 2016 BEZ LDK!
200 m K
1 s 1 26.52 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN 0.0 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 s 1 26.85 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS 0.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
3 s 1 29.07 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN 0.0 --
4 s 1 30.13 GÓRALSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN 0.0 --
300 m K
1 s 1 45.26 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN IV
2 s 1 46.11 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
3 s 1 46.64 WASIAK Klaudia MKS Truso Elbląg 00 U16 WN V
4 s 1 46.89 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
5 s 1 48.30 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN V
1 s 2 46.38 WIŚNIEWSKA Klaudia MOS Zatoka Braniewo 00 U16 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar 4
2 s 2 47.39 GREBER Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN V
3 s 2 48.38 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN V
4 s 2 48.49 BISKUPSKA Aleksandra MOS Zatoka Braniewo 00 U16 WN V GAJOWNICZEK Waldemar 5
5 s 2 50.23 LENDZION Wiktoria KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN --
1 s 3 47.23 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurzętnik # 01 U14 WN V
2 s 3 50.68 MARZEC Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN --
3 s 3 52.73 STEINIGER Dominika LKS Zantyr Sztum 01 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3479/16 2016 BEZ LDK!
4 s 3 53.10 OZGA-ZAJŁO Marcelina KS Piast Wilczęta 00 U16 WN --
1 s 4 50.51 LICZNERSKA Natalia MKS Truso Elbląg 00 U16 WN --
2 s 4 56.03 BUKOWSKA Barbara LKS Lubawa 00 U16 WN --
1 s 5 42.02 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
2 s 5 42.18 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
3 s 5 47.74 KACZOROWSKA Katarzyna LKS Lubawa 98 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/1474/14 2016 4
600 m K
1 s 1 1:46.77 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN V
2 s 1 1:49.04 GROSZEWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 01 U14 WN V
3 s 1 1:51.12 KAPUSTO Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 00 U16 WN -- GAJOWNICZEK Waldemar 4
4 s 1 1:54.15 JĘDRASZEK Angelika KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 01 U14 WN --
5 s 1 1:54.95 MARZEC Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN --
6 s 1 1:58.09 RAWIŃSKA Zuzanna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN --
7 s 1 1:58.85 MAZURKIEWICZ Oliwia Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
8 s 1 1:58.90 ŁAWRYNOWICZ Paulina UKS Gimpas Pasłęk 00 U16 WN --
9 s 1 2:03.71 SZATKOWSKA Monika KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
1 s 2 1:44.05 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 4
2 s 2 1:45.47 HAWRYLAK Katarzyna UKS Sokół Węgorzewo # 99 U16 WN IV #
3 s 2 1:48.76 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD V
4 s 2 1:56.10 WOŁEJKO Izabela LUKS Orneta 99 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek BEZ
5 s 2 1:58.87 KULESZO Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
800 m K
1 s 1 2:17.14 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN II
2 s 1 2:17.67 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
3 s 1 2:18.66 MARCINIAK Paulina MOS Zatoka Braniewo 98 U18 WN III GAJOWNICZEK Waldemar Z/0535/14 2015 BEZ
4 s 1 2:21.82 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN III
5 s 1 2:23.31 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
6 s 1 2:25.23 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
7 s 1 2:29.33 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
8 s 1 2:33.31 KRUPA Aleksandra MKS Truso Elbląg 99 U16 WN V
9 s 1 2:35.40 TATAREWICZ Angelika MKS Truso Elbląg 98 U18 WN --
1000 m K
1 s 1 3:06.41 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
2 s 1 3:10.54 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
3 s 1 3:16.84 GREBER Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN IV
4 s 1 3:17.39 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
5 s 1 3:20.18 GRABOWSKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
6 s 1 3:34.40 ZUK Aleksandra LUKS Olimpijczyk Morąg 97 U18 WN -- BIERNACKI Leszek BEZ
7 s 1 3:35.99 OGORODNIK Kornelija KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.57 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN 0.0 III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 s 1 16.81 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN 0.0 IV PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
3 s 1 18.34 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN 0.0 V MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2019 2
4 s 1 18.58 GOŁĄBEK Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN 0.0 --
300 m pł K
1 s 1 50.68 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN IV
2 s 1 51.13 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
3 s 1 53.41 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
1 s 2 46.18 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
2 s 2 48.65 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 99 U16 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/0283/15 2019
3 s 2 52.47 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
4x100 m K
1 s 1 53.17 NAZAROWICZ Klaudia
ADAMCZYK Patrycja
KOLTERMAN Dominika
HAWRYLAK Katarzyna
KS Polonia Pasłęk 00
99
99
99
U16 WMZ -- PALUCH Krystian
BORYSEWICZ Piotr B.D.
LEWANDOWSKI Michał B.D.
Z/3010/15
Z/0282/15
Z/0283/15
2019
2019
2019
1


2 s 1 56.14 LENDZION Wiktoria
PAWŁOWSKA Kamila
GROSZEWSKA Patrycja
KOTEWICZ Kinga
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00
00
01
01
U16 WMZ --
PAWŁOWSKA Dorota

Z/2311/15
2019
3
3 s 1 57.25 GRABOWSKA Kinga
SZCZĘSNA Agata
ŻUKOWSKA Julia
PRUSIŃSKA Małgorzata
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
00
00
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/2103/15
2019
2
4 s 1 61.35 PIEKUTOWSKA Weronika
BOŻYS Justyna
LORYŚ Magdalena
LICZNERSKA Natalia
MKS Truso Elbląg 00
00
00
00
U16 WMZ --


Wzwyż K
1 f 1 1.44 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 00 U16 WN V
2 f 1 1.40 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 01 U14 PM V
3 f 1 1.25 BOŻYS Justyna MKS Truso Elbląg 00 U16 WN --
4 f 1 1.10 PIEKUTOWSKA Weronika MKS Truso Elbląg 00 U16 WN --
W dal K
1 f 1 5.07 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
2 f 1 4.92 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN 0.0 IV PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
3 f 1 4.51 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN 0.0 V MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2019 2
4 f 1 4.43 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2019 2
5 f 1 4.26 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN 0.0 -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
6 f 1 4.21 WIŚNIEWSKA Klaudia MOS Zatoka Braniewo 00 U16 WN 0.0 -- GAJOWNICZEK Waldemar 4
7 f 1 4.14 NIKLIBORC Natalia KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN 0.0 --
8 f 1 3.63 JABŁOŃSKA Angelika LKS Lubawa 00 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek BEZ
9 f 1 3.63 PIECHOWICZ Katarzyna KS Piast Wilczęta 03 U12 WN 0.0 -- B.D. # BEZ
10 f 1 3.55 BOŻYS Justyna MKS Truso Elbląg 00 U16 WN 0.0 --
11 f 1 3.29 PIEKUTOWSKA Weronika MKS Truso Elbląg 00 U16 WN 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.07 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
1 f 1 11.37 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 f 1 8.85 KACZOROWSKA Katarzyna LKS Lubawa 98 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/1474/14 2016 4
2 f 1 10.27 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
3 f 1 8.70 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 f 1 9.31 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM V
4 f 1 9.02 KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 00 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5534/15 2015 4 LDK!
5 f 1 8.81 GOŁĄBEK Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN V
6 f 1 8.57 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
7 f 1 8.16 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5537/15 2015 4 LDK!
8 f 1 7.94 MIRANOWSKA Wiktoria LKS Lubawa 00 U16 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
9 f 1 7.50 OZGA-ZAJŁO Zuzanna SKLA Sopot # 01 U14 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. BEZ
10 f 1 7.34 ZAPAŚNIK Małgorzata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN --
11 f 1 7.01 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
12 f 1 6.28 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.32 ŁĄCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno # 95 U20 WN II BUKOWIECKI Ireneusz Z/1180/14 2015 2
2 f 1 11.11 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.07 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM V
2 f 1 23.76 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
3 f 1 21.22 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
4 f 1 16.60 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5537/15 2015 4 LDK!
5 f 1 16.44 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2019 4 LDK!
6 f 1 16.11 MIRANOWSKA Wiktoria LKS Lubawa 00 U16 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
7 f 1 15.78 KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5534/15 2015 4 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 49.27 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I
2 f 1 31.82 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
3 f 1 25.92 ŁĄCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno # 95 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/1180/14 2015 2
4 f 1 24.24 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
5 f 1 22.92 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U18 WN -- GIERYSZEWSKI Andrzej 2
6 f 1 22.87 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
Oszczep (500) K
1 f 1 44.60 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
1 f 1 48.92 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
2 f 1 31.47 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 f 1 42.08 BIERNACKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III SKIBICKI Jarosław BIERNACKI Leszek # BEZ
3 f 1 23.92 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 f 1 26.70 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5544/15 2017 4 LDK!
4 f 1 25.08 PRZYSTASZ Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 00 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/3072/15 2019 4
5 f 1 20.50 GÓRALCZYK Anna UKS Atos Woźnice 01 U14 WN -- #
6 f 1 16.61 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
  f 1 NM WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2019 4 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 49.30 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 f 1 44.60 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
3 f 1 43.60 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM II WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
100 m M
1 e 1 12.65 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP 0.0 V # LDK!
2 e 1 12.97 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek BEZ
3 e 1 13.51 NOWOSIELSKI Klaudiusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN 0.0 --
4 e 1 14.10 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
5 e 1 14.68 DZIEWIAŁTOWICZ Jakub KS Piast Wilczęta 01 U14 WN 0.0 -- MICHAŁEK Piotr BEZ
6 e 1 15.31 SZUMNY Grzegorz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN 0.0 -- #
1 e 2 12.61 BIEDRZYCKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN 0.0 --
2 e 2 12.72 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 V
3 e 2 12.98 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 --
4 e 2 13.09 OSKIERKO Piotr LUKS Olimpijczyk Morąg 01 U14 WN 0.0 -- BIERNACKI Leszek BIERNACKI Leszek BEZ
5 e 2 13.93 GRZYWACZ Mateusz LKS Lubawa 00 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek BEZ
1 e 3 11.09 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP 0.0 II
2 e 3 11.36 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU 0.0 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
3 e 3 12.20 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN 0.0 IV #
4 e 3 12.32 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 V ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
5 e 3 12.37 KOWALSKI Przemysław MKS Truso Elbląg 97 U18 WN 0.0 --
6 e 3 12.79 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN 0.0 --
7 e 3 12.88 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN 0.0 --
1 f FA 12.41 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 V
2 f FA 12.62 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP 0.0 V # LDK!
3 f FA 12.95 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN 0.0 --
4 f FA 13.62 NOWOSIELSKI Klaudiusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN 0.0 --
5 f FA 13.72 GRZYWACZ Mateusz LKS Lubawa 00 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek BEZ
6 f FA 14.15 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
7 f FA 14.98 DZIEWIAŁTOWICZ Jakub KS Piast Wilczęta 01 U14 WN 0.0 -- MICHAŁEK Piotr BEZ
  f FA DQ OSKIERKO Piotr LUKS Olimpijczyk Morąg 01 U14 WN 0.0 -- BIERNACKI Leszek BIERNACKI Leszek BEZ
1 f FB 12.07 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
2 f FB 12.12 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN 0.0 IV #
3 f FB 12.20 KOWALSKI Przemysław MKS Truso Elbląg 97 U18 WN 0.0 IV
4 f FB 12.34 BIEDRZYCKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN 0.0 --
5 f FB 12.63 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN 0.0 V
6 f FB 12.77 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN 0.0 --
  f FB DQ ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU 0.0 -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
200 m M
1 s 1 24.09 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN 0.0 IV TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
2 s 1 25.25 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 98 U18 WN 0.0 -- B.D.
3 s 1 27.21 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U18 WN 0.0 -- NAGY Czesław Z/0547/13 2019 3
1 s 2 22.94 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM 0.0 III
2 s 2 23.89 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN 0.0 IV #
3 s 2 25.17 KOWALSKI Przemysław MKS Truso Elbląg 97 U18 WN 0.0 --
4 s 2 25.60 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN 0.0 -- NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
5 s 2 25.99 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
300 m M
1 s 1 41.57 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP V # LDK!
2 s 1 46.93 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 01 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5536/15 2019 3
3 s 1 50.62 DZIEWIAŁTOWICZ Jakub KS Piast Wilczęta 01 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr BEZ
4 s 1 51.28 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN --
1 s 2 40.60 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
2 s 2 42.52 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
3 s 2 46.62 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
1 s 3 37.36 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -- #
2 s 3 37.89 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
3 s 3 41.86 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN V TYKARSKI Marek BEZ
1 s 4 38.96 BIEDRZYCKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN --
2 s 4 40.93 KŁOS Klaudiusz MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN V
3 s 4 44.67 GREBER Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 99 U16 WN --
400 m M
1 s 1 50.49 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM II
2 s 1 51.77 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III #
3 s 1 53.02 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
4 s 1 56.27 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
600 m M
1 s 1 1:25.78 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
2 s 1 1:25.99 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
3 s 1 1:27.32 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. 2
4 s 1 1:31.35 RYKOWSKI Piotr LUKS Orneta 98 U18 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/1442/14 2014 BEZ
5 s 1 1:33.07 KOPECKI Marcin LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/2176/15 2016 4
6 s 1 1:47.05 ZDZIENNICKI Michał LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM --
7 s 1 1:48.53 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2019 3
8 s 1 2:03.11 ZAMORSKI Adrian MOS Zatoka Braniewo 00 U16 WN --
800 m M
1 s 1 2:02.13 KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/1628/12 2016 2
2 s 1 2:02.25 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U20 WN IV
3 s 1 2:03.64 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
4 s 1 2:04.56 KONOPSKI Kacper MKS Truso Elbląg 95 U20 WN IV
5 s 1 2:06.29 MOSKAL Paweł KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 97 U18 WN IV
6 s 1 2:08.13 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0547/13 2019 3
7 s 1 2:11.02 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0447/12 2015 4
8 s 1 2:12.68 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U20 WN --
1000 m M
1 s 1 2:47.04 ZAHORSKI Grzegorz MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar Z/2557/15 2015 4
2 s 1 2:50.05 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN V
3 s 1 2:51.97 SOKÓŁ Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz Z/0754/13 2018 BEZ
4 s 1 2:57.06 PLAWGO Jacek MKS Truso Elbląg # 99 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr BEZ
5 s 1 3:06.39 GREBER Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 99 U16 WN --
6 s 1 3:06.83 ŁAWRESZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
7 s 1 3:16.23 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 01 U14 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/5533/15 2019 2 LDK!
8 s 1 3:24.04 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN --
9 s 1 3:25.08 ŁOJEWSKI Daniel GUKS Asy Dywity 01 U14 WN --
10 s 1 3:30.43 PAJĄK Jakub UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN --
11 s 1 3:30.80 KOŹLIK Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN --
2000 m M
1 s 1 7:05.53 JABŁOŃSKI Błażej KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
2 s 1 7:39.09 COŁTA Kamil Jakub KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
300 m pł M
1 s 1 44.33 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV #
2 s 1 45.34 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
3 s 1 46.34 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V #
1 s 2 41.00 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -- #
2 s 2 45.29 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
3 s 2 51.05 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN --
4x100 m M
1 s 1 48.35 BRZÓZKA Maciej
PIKURA Kamil
SZON Wojciech
BARTNICKI Tomasz
KS AZS UWM Olsztyn 99
99
00
00
U16 WMZ --


2 s 1 48.41 SPUSTEK Marcin
KOWALSKI Przemysław
MACIESZA Jakub
NOWAK Dariusz
MKS Truso Elbląg 97
97
98
97
U18 WMZ -- NAGY Czesław

B.D.
NAGY Czesław B.D.
Z/0547/13
Z/0545/13
2019
2019
3

BEZ
3 s 1 49.88 RYBKA Sebastian
ZABOLEWICZ Wiktor
SZYMAŃSKI Damian
DZIADKO Mateusz
KS AZS UWM Olsztyn 00
01
00
00
U16 WMZ --


4 s 1 54.19 KOZŁOWSKI Piotr
FAFIŃSKI Paweł
LEWALSKI Błażej
KORNOWSKI Marek
LKS Lubawa 01
01
01
01
U14 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/5533/15
Z/5532/15
Z/5536/15
2019
2019
2019
2
3
3
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2018 2
2 f 1 1.75 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2018
3 f 1 1.70 BUJNOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg 00 U16 WN V #
4 f 1 1.55 JEREMICZ Michał SKLA Sopot # 01 U14 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # 4
5 f 1 1.50 DUDKIEWICZ Piotr LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN --
  f 1 NM PAWLAK Bartosz KS Piast Wilczęta 99 U16 WN --
W dal M
1 f 1 6.56 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU 0.0 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 f 1 5.66 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN 0.0 -- #
3 f 1 5.09 JEREMICZ Michał SKLA Sopot # 01 U14 PM 0.0 -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # 4
4 f 1 4.65 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 01 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5536/15 2019 3
5 f 1 4.46 GRZYWACZ Mateusz LKS Lubawa 00 U16 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek BEZ
6 f 1 3.96 SZUMNY Grzegorz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN 0.0 -- #
Kula (5) M
1 f 1 12.77 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN IV #
1 f 1 22.78 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 f 1 11.18 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
2 f 1 11.61 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2018 2
3 f 1 9.34 MOŁDA Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
4 f 1 9.15 MODRZEWSKI Dominik LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5530/15 2016 BEZ LDK!
5 f 1 8.91 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
6 f 1 8.84 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
7 f 1 8.84 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
8 f 1 8.41 SARNACKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
9 f 1 7.48 WOŹNIAK Filip KS Piast Wilczęta 99 U16 WN -- MICHAŁEK Piotr B.D.
10 f 1 6.57 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Kula (7.26) M
1 f 1 17.36 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 f 1 17.03 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/4692/11 2015 1
Dysk (1) M
1 f 1 52.97 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2018 2
2 f 1 44.70 STEFAŃSKI Norbert MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN III B.D.
3 f 1 32.10 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
4 f 1 31.13 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
5 f 1 25.34 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 59.70 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 f 1 26.35 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
Dysk (1.75) M
1 f 1 54.42 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Dysk (2) M
1 f 1 44.56 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
Oszczep (600) M
1 f 1 48.98 WOLANIN Hubert MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN III GAJOWNICZEK Waldemar 3
2 f 1 41.83 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
3 f 1 36.52 ADAMECZEK Damian UKS Gimpas Pasłęk 00 U16 WN --
4 f 1 35.32 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
5 f 1 34.49 SARNACKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
6 f 1 32.18 MODRZEWSKI Dominik LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5530/15 2016 BEZ LDK!
7 f 1 29.72 WOŹNIAK Filip KS Piast Wilczęta 99 U16 WN -- MICHAŁEK Piotr B.D.
8 f 1 24.49 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
9 f 1 20.92 MOŁDA Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
10 f 1 20.28 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Oszczep (700) M
1 f 1 41.18 LEWALSKI Michał LKS Lubawa 98 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5078/15 2015 3
Oszczep (800) M
1 f 1 66.98 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U23 WN I BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
2 f 1 65.92 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2019 MM
3 f 1 60.79 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD II
4 f 1 57.90 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 96 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
5 f 1 52.96 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III
6 f 1 47.73 RÓŻEWICZ Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.500580072403 sekund