Poznań 06.09.2014
Mityng okręgowy + klubowa liga młodzików
100 m K
1 23 s 1 14.72 WRZASKOWSKA Nikoletta UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -1.1 --
2 36 s 1 16.24 PAŹDZIOR Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -1.1 --
3 38 s 1 16.41 PRZYBYŁA Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP -1.1 --
4 41 s 1 16.63 GŁOWACZ Aleksandra MUKS Szok Bojanowo 02 U14 WP -1.1 --
1 13 s 2 14.23 SZWARC Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -2.3 V
2 21 s 2 14.64 NADOLNA Emilia UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -2.3 --
3 27 s 2 15.05 WILECKA Paulina UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -2.3 -- # LDK!
4 32 s 2 15.47 JERZEWSKA Maria UKS Sprint Przeźmierowo 01 U14 WP -2.3 --
5 33 s 2 15.55 GORZELAŃCZYK Martyna UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -2.3 -- LDK!
6 42 s 2 16.65 TYBOROWSKA Agata MKS Gniezno 00 U16 WP -2.3 -- PINIARSKI Paweł BEZ
2 20 s 3 14.63 MATURSKA Joanna SL Olimpia Poznań 01 U14 WP -1.3 --
3 29 s 3 15.20 KUSA Gabriela SL Olimpia Poznań 00 U16 WP -1.3 --
4 30 s 3 15.36 MIODUCKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP -1.3 --
5 37 s 3 16.30 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 00 U16 WP -1.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0787/15 2017 4
6 39 s 3 16.51 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U14 WP -1.3 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
1 24 s 4 14.79 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -2.2 --
2 31 s 4 15.39 GARSTKA Antonina UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP -2.2 --
3 34 s 4 15.73 RADNA Oliwia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -2.2 --
4 35 s 4 15.99 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U12 WP -2.2 -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2019 3
5 40 s 4 16.55 PONCYLIUSZ Julia UKS Sprint Przeźmierowo 03 U12 WP -2.2 -- B.D. B.D. LDK!
1 11 s 5 14.20 MAZUR Laura KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP -1.4 V
2 17 s 5 14.44 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP -1.4 V BIEDERMANN Roman # Z/3264/15 2019
3 18 s 5 14.57 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U14 WP -1.4 -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
4 22 s 5 14.70 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 01 U14 WP -1.4 -- WALCZAK Michał # Z/0591/15 2019 3
5 25 s 5 14.97 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -1.4 --
6 28 s 5 15.09 REMBAS Izabela UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP -1.4 -- # LDK!
1 3 s 6 13.68 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 01 U14 WP 0.0 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
2 6 s 6 13.87 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP 0.0 V CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
3 9 s 6 14.05 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 01 U14 WP 0.0 V MARCINIAK Roman Z/5677/15 2019 BEZ
4 14 s 6 14.39 URBAN Aleksandra UKS 12 Kalisz 99 U16 WP 0.0 V
5 15 s 6 14.40 ZAWADA Paulina MKS Gniezno 99 U16 WP 0.0 V PINIARSKI Paweł BEZ
6 16 s 6 14.42 POZORSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 01 U14 WP 0.0 V MARCINIAK Roman 5
7 19 s 6 14.58 SMOLAREK Anna UKS 12 Kalisz 00 U16 WP 0.0 -- #
8 26 s 6 15.02 JASZCZAK Bogna UKS Achilles Leszno 99 U16 WP 0.0 -- #
1 1 s 7 12.57 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP -1.4 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 2 s 7 13.61 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U16 WP -1.4 IV KACZOR Adam # Z/1815/16 2018 2
3 4 s 7 13.80 DURSKA Dorota UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -1.4 IV SZOSTAK Janusz # Z/4269/15 2015 3
4 5 s 7 13.86 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -1.4 V SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
5 7 s 7 13.88 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -1.4 V KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2019 2 LDK!
6 10 s 7 14.18 STASIAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -1.4 V
7 12 s 7 14.21 LISEK Martyna KS Energetyk Poznań 01 U14 WP -1.4 V GRENDA Jan # Z/0933/15 2018 4
200 m K
1 7 s 1 27.84 ADAMSKA Małgorzata LKS Maraton Turek 97 U18 WP -2.0 IV
2 8 s 1 28.03 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -2.0 IV KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
3 11 s 1 29.24 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP -2.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1033/13 2019 BEZ
4 12 s 1 29.34 GRUSZCZYŃSKA Marlena LKS Maraton Turek 98 U18 WP -2.0 --
5 13 s 1 29.73 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -2.0 --
6 16 s 1 31.44 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP -2.0 --
1 9 s 2 28.12 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 96 U20 LD -1.4 IV
2 10 s 2 28.55 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP -1.4 -- B.D. BEZ
3 14 s 2 29.97 KOWALIK Julia UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP -1.4 --
4 15 s 2 30.40 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -1.4 --
  s 2 DQ KURZAWA Nikola LKS Maraton Turek 97 U18 WP -1.4 --
1 1 s 3 24.24 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -0.9 I MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2019 MM
2 2 s 3 26.07 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.9 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
3 3 s 3 27.06 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP -0.9 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
4 4 s 3 27.32 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP -0.9 IV B.D.
5 5 s 3 27.39 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL -0.9 -- BIEDERMANN Roman 3
6 6 s 3 27.45 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP -0.9 IV
300 m K
1 12 s 1 46.18 OLEJNICZAK Karolina LUKS Orkan Września 02 U14 WP IV
2 22 s 1 47.94 TOKARSKA Zofia MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP V ZIELIŃSKA Janina # Z/5278/15 2016 BEZ
3 24 s 1 48.25 ŚCIERNICKA Angelika LUKS Orkan Września 99 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/1814/16 2018 3
4 30 s 1 48.96 GRZEŚKOWIAK Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP --
5 31 s 1 49.31 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
6 35 s 1 51.40 MATYSIK Sara WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP --
1 2 s 2 42.40 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 9 s 2 45.39 OLEJNICZAK Kinga LUKS Orkan Września 02 U14 WP IV
3 26 s 2 48.59 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 U14 WP -- OSTROWSKI Ryszard # Z/0712/15 2019 3
4 29 s 2 48.76 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- SZOSTAK Janusz # Z/0950/16 2019 3
5 38 s 2 53.40 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/5682/15 2019 3
6 40 s 2 56.32 WALEWSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las 04 U12 WP -- LDK!
1 17 s 3 47.45 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U12 WP V PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
2 20 s 3 47.79 PLESIAK Joanna UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP V
3 27 s 3 48.60 MATAN Zuzanna MKL Jarocin # 01 U14 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
4 32 s 3 49.56 FURMAŃCZAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP --
5 33 s 3 50.35 COLOMBO Katarzyna OKL Oborniki 00 U16 WP --
6 37 s 3 53.12 RZEPKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -- # LDK!
7 39 s 3 55.13 WAŚKO Adrianna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
1 13 s 4 46.81 GOLA Daria UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
2 15 s 4 47.24 KOZŁOWSKA Izabela MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP V
3 16 s 4 47.42 ŚLUGAJ Klaudia UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP V
4 18 s 4 47.53 PETRYKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP V #
5 23 s 4 48.04 JASZCZAK Bogna UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V #
6 25 s 4 48.31 GUZ Alicja UKS Gimnazjon Suchy Las 02 U14 WP V B.D. 5 LDK!
7 34 s 4 51.21 PETRYKOWSKA Anna KS Energetyk Poznań 01 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0936/15 2017 BEZ
1 3 s 5 43.24 SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS III #
2 11 s 5 45.91 LESTER Jolanta SL Olimpia Poznań 00 U16 WP IV
3 14 s 5 47.14 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP V # LDK!
4 19 s 5 47.58 STARKOWSKA Katarzyna KS Gwardia Piła 99 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2148/15 2018 BEZ LDK!
5 21 s 5 47.80 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
6 28 s 5 48.74 PŁATEK Joanna OŚ AZS Poznań 01 U14 WP --
7 36 s 5 51.41 POKORA Katarzyna MKS Gniezno 99 U16 WP -- PINIARSKI Paweł 5
1 1 s 6 42.07 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
2 4 s 6 43.51 MESZYŃSKA Anna KS Gwardia Piła 99 U16 WP III RAJEWICZ Czesław Z/2147/15 2018 4
3 5 s 6 44.02 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U16 WP III #
4 6 s 6 44.56 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP III MOTYL Edward # Z/0859/15 2019
5 7 s 6 44.99 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
6 8 s 6 45.33 ZABOROWSKA Magdalena SL Olimpia Poznań 99 U16 WP IV
7 10 s 6 45.49 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/0512/15 2016 BEZ
400 m K
1 6 s 1 62.93 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS 12 Kalisz 98 U18 WP IV
2 7 s 1 63.93 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
3 9 s 1 64.55 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -- #
4 10 s 1 65.23 ŁĄCZNA Daria UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP -- B.D. BEZ
5 11 s 1 65.68 ZJAWIONY Antonina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP --
1 1 s 2 58.52 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
2 2 s 2 59.62 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
3 3 s 2 60.64 STASIAK Dorota KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP III
4 4 s 2 61.64 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP III
5 5 s 2 62.14 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
6 8 s 2 64.07 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U20 WP IV B.D. BEZ
600 m K
1 7 s 1 1:48.82 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki # 01 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0432/15 2019 3
2 10 s 1 1:50.63 DOPIERAŁA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP --
3 13 s 1 1:51.92 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1230/15 2019 4
4 15 s 1 1:52.44 BRONIECKA Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/1638/15 2015 4
5 16 s 1 1:52.56 JAJCZYK Marta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -- #
6 21 s 1 1:56.57 ANTONOWICZ Patrycja LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP --
7 23 s 1 1:57.60 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP -- REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
8 24 s 1 1:58.00 GRYKA Aleksandra KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/1475/15 2018 5
9 31 s 1 2:02.53 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2019 4 LDK!
10 32 s 1 2:03.61 MATYSIAK Magdalena UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
11 33 s 1 2:05.81 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/5076/15 2019 BEZ LDK!
12 37 s 1 2:13.88 STRZELECKA Sara MKS Gniezno 00 U16 WP --
1 17 s 2 1:53.32 RUDNIK Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP --
2 18 s 2 1:53.81 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2019 3 LDK!
3 19 s 2 1:54.59 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/0707/15 2019 4
4 25 s 2 1:58.05 NOWACZYK Julia MKS Gniezno 00 U16 WP -- PINIARSKI Paweł 5
5 26 s 2 1:58.06 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/0010/15 2019 4
6 28 s 2 2:00.80 PRZYBYŁ Patrycja UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP --
7 29 s 2 2:01.14 KSIĄG Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
8 30 s 2 2:01.96 ZEIDLER Paulina UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
9 34 s 2 2:07.13 PILARCZYK Izabela UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
10 35 s 2 2:07.84 GAWRON Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP --
11 36 s 2 2:09.98 POSTAREMCZAK Natalia UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP --
12 38 s 2 2:16.66 ROSZKOWIAK Weronika MKS Gniezno 00 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
1 1 s 3 1:40.96 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
2 2 s 3 1:43.98 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar # Z/0782/15 2019 2 LDK!
3 3 s 3 1:44.54 WOŁOWICZ Weronika UKS Achilles Leszno 99 U16 WP IV
4 4 s 3 1:45.40 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2019 3
5 5 s 3 1:46.76 HOFMAN Marta SL Olimpia Poznań 99 U16 WP V
6 6 s 3 1:48.80 GRABOWSKA Marta OŚ AZS Poznań 99 U16 WP V
7 8 s 3 1:49.35 PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las # 00 U16 WP V TYLAK Łukasz # Z/1247/15 2018 3
8 9 s 3 1:50.51 KAŁUZA Marta UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
9 11 s 3 1:51.40 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3454/15 2019 3 LDK!
10 12 s 3 1:51.68 KASPERSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1726/15 2017 3
11 14 s 3 1:52.15 FRYDRYSZAK Karolina UKS Jedynka Gostyń 00 U16 WP -- SADOWSKI Waldemar # Z/1460/15 2019 3
12 20 s 3 1:56.36 GORCZYŃSKA Michalina MKS Gniezno 99 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/4285/15 2018 BEZ
13 22 s 3 1:57.28 JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/1477/15 2019 BEZ LDK!
14 27 s 3 2:00.40 FABIJAŃCZUK Monika KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5917/15 2015 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:22.23 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
2 2 s 1 2:23.80 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III
3 3 s 1 2:26.68 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
4 4 s 1 2:27.39 MIEDZIŃSKA Katarzyna UKS Achilles Leszno # 95 U20 WP IV B.D. 2
5 5 s 1 2:28.34 ANTONIUK Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0434/14 2018 BEZ
6 6 s 1 2:30.43 GORCZYCA Maria SL Olimpia Poznań 97 U18 WP IV B.D. B.D.
7 7 s 1 2:31.93 KRAWCZYK Sylwia LKS Maraton Turek 97 U18 WP IV
8 8 s 1 2:32.30 BĄK Daria KS Gwardia Piła 98 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0527/14 2018 3
9 9 s 1 2:33.23 WOLAŃSKA Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1036/14 2017 BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:16.85 STUDNIARZ Anna LUKS Orkan Września 99 U16 WP IV PUJDAK Andrzej B.D. Z/2631/15 2018
2 2 s 1 3:45.59 WEISS Weronika OŚ AZS Poznań 00 U16 WP --
100 m pł MŁ K
1 4 s 1 15.70 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP -1.3 III ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
2 5 s 1 15.81 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -1.3 III SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
3 6 s 1 16.18 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP -1.3 III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
4 7 s 1 16.99 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP -1.3 IV CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
5 8 s 1 17.68 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 99 U16 LD -1.3 V KRAKOWIAK Lech Z/0636/15 2019 1
6 9 s 1 18.04 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -1.3 V
4 10 s 2 18.39 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP -0.7 V SZYMAŃSKA Hanna 4
5 11 s 2 18.44 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -0.7 V
100 m pł J MŁ K
1 1 s 2 15.23 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.7 II
100 m pł K
2 2 s 2 15.34 HUDZIAK Agata OŚ AZS Poznań 88 Sen WP -0.7 II
3 3 s 2 15.65 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP -0.7 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
300 m pł K
1 5 s 1 50.60 BOBER Aleksandra UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS IV #
2 6 s 1 51.70 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
3 8 s 1 55.71 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
4 9 s 1 57.08 FURMAŃCZAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP --
1 1 s 2 46.15 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 2 s 2 48.99 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
3 3 s 2 49.15 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U16 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2019 3
4 4 s 2 49.20 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
5 7 s 2 51.71 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U16 WP IV
4x100 m K
1 s 1 56.91 KAŁUZA Marta
KOŁATA Karolina
STASZAK Anna
WORETA Edyta
UKS Skoczek Władysławów 00
00
00
99
U16 WLP --
LIPIŃSKI Leszek
BERLIŃSKI Florian
Z/1661/15
Z/6377/15
2019
2017
2
3
2 s 1 56.91 KOWALIK Julia
ŚLUGAJ Klaudia
GARSTKA Antonina
UKS Sportowiec Borowo 98

00
00
brak daty WLP --


3 s 1 58.32 SZWENTNER Julia
BURDAJEWICZ Magdalena
TASIEMSKA Julia
RYGUSIŃSKA Wiktoria
UKS Sprint Przeźmierowo 00
00
00
99
U16 WLP --


1 s 2 51.10 SKOWRON Anna
LACHELE Susane
ADAMEK Patrycja
ADAMEK Klaudia
KS Gwardia Piła 01
00
99
99
U16 WLP -- MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
Z/5677/15
Z/1473/15
Z/0193/15
Z/0191/15
2019
2019
2018
2019
BEZ
2
2
M
2 s 2 52.86 KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
LESZCZYŃSKA Nadin
DURSKA Dorota
UKS Orkan Środa Wlkp. 99
00
99
99
U16 WLP -- SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław

SZOSTAK Janusz
Z/0382/15
Z/1648/15
Z/4269/15
2019
2019
2015
1
1
3
3 s 2 53.59 ZABOROWSKA Magdalena
LISIECKA Maria
HOFMAN Maria
HOFMAN Marta
SL Olimpia Poznań 99
00
99
99
U16 WLP --
CHMIELARZ Lucyna
MOTYL Edward
Z/0792/15
Z/0859/15
2019
2019
4

4 s 2 53.74 MACIEJEWSKA Karolina
STASIAK Zofia
NOWAK Natalia
ZIMNY Antonina
MKS Baszta Szamotuły 99
00
99
99
U16 WLP --

ZIELIŃSKA Janina
ZIELIŃSKA Janina
Z/0512/15
Z/0510/15
2016
2017
BEZ
4
5 s 2 56.37 MIODUCKA Wiktoria
MATAN Zuzanna
PLESIAK Joanna
JAŚKOWIAK Michalina
UKS Przełaj Żerków 01
01
99
99
U16 WLP --
GOŚCINIAK Mateusz

Z/1670/15
2019
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 MACIEJEWSKA Karolina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV
1 1 f 1 1.65 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II B.D. # 1
2 17 f 1 1.50 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
2 2 f 1 1.60 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP III WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
3 3 f 1 1.35 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
3 3 f 1 1.40 MICHALAK Sandra LUKS Orkan Września 02 U14 WP V CHOJNACKI Roman Z/2684/16 2018 4
4 4 f 1 1.20 MATUSZAK Zuzanna KS Gwardia Piła 98 U18 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/4478/15 2015 4
4 5 f 1 1.40 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP V ZIELIŃSKA Janina # Z/5284/15 2019 3
5 4 f 1 1.40 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP V ZIELIŃSKA Janina Z/5281/15 2018 4
5 6 f 1 1.40 KACZMAREK Julia MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
7 2 f 1 1.40 KOMORSKA Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1642/15 2015 5
8 8 f 1 1.35 MARSZAŁ Klaudia UKS Jedynka Piła # 02 U14 WP -- OLSZEWSKI Ryszard Z/3285/16 2018 4
9 9 f 1 1.35 KOLANOWSKA Helena KS Gwardia Piła 00 U16 WP --
9 7 f 1 1.35 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP --
11 11 f 1 1.30 PENDOWSKA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U14 WP -- #
12 10 f 1 1.30 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
12 14 f 1 1.30 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- HEMMERLING Andrzej # Z/1653/15 2019 2 LDK!
12 15 f 1 1.30 KARPIK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/5286/15 2019 BEZ
15 13 f 1 1.30 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
16 12 f 1 1.30 RYGUSIŃSKA Wiktoria UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
17 16 f 1 1.20 HNAT Laura KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
W dal K
  f 1 4.00 WIWATOWSKA Weronika UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP +0.2 --
1 1 f 1 5.43 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP -0.3 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 2 f 1 5.03 LESZCZYŃSKA Nadin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +1.9 IV #
3 3 f 1 4.80 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP +1.3 IV SZYMAŃSKA Hanna 4
4 4 f 1 4.60 SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS +1.6 V #
5 5 f 1 4.58 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP +0.6 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
6 6 f 1 4.51 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP +1.9 V ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
7 7 f 1 4.35 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 01 U14 WP +1.2 -- WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
8 8 f 1 4.34 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
9 9 f 1 4.28 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.4 --
10 10 f 1 4.20 WĘDZIK Estera UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP +0.5 --
11 11 f 1 4.10 WIWATOWSKA Weronika UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP +2.4 --
12 12 f 1 4.07 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +1.6 --
13 13 f 1 4.00 URBAN Aleksandra UKS 12 Kalisz 99 U16 WP +0.2 --
14 14 f 1 3.94 KLUJ Anna GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # 01 U14 WP +0.7 -- MAĆKOWIAK Robert Z/2312/16 2017 4
15 15 f 1 3.93 STASIUK Roksana KS Gwardia Piła 99 U16 WP +1.6 -- CHRZĄSZCZ Piotr BEZ
16 16 f 1 3.76 SZUKAŁA Aleksandra PLKS Gwda Piła 02 U14 WP +0.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2669/17 2019 4
17 17 f 1 3.74 PRZYGOCKA Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP +0.9 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5275/15 2016 BEZ
18 18 f 1 3.63 PEMPERA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3100/15 2015 BEZ
19 19 f 1 3.04 KLUJ Aleksandra UKS Sprint Przeźmierowo 04 U12 WP +0.9 --
20 20 f 1 2.75 KAMIŃSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 05 U12 WP +0.4 --
Kula (3) K
1 1 f 1 12.26 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
1 1 f 1 12.67 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
2 2 f 1 10.28 BURZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV UNGER Krzysztof Z/0580/15 2016 4
2 2 f 1 11.32 BRZĄKAŁA Justyna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III GROCHOWIAK Grażyna # Z/0380/14 2016 3
3 3 f 1 10.25 KOLENDA Emila UKS Sprinter Słodków 00 U16 WP IV LDK!
3 3 f 1 10.96 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP IV B.D. # 2
4 4 f 1 9.85 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września # 98 U18 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/2360/15 2019 1
4 4 f 1 10.14 KARALUS Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV
5 5 f 1 9.23 KRAKOWSKA Roksana MKS Juvenia Puszczykowo 98 U18 WP --
5 5 f 1 9.67 GALICKA Natalia KS Gwardia Piła 00 U16 WP V B.D. Z/5681/15 2017 4
6 6 f 1 9.45 LEWANDOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V UNGER Krzysztof 4
7 7 f 1 9.37 GARCZYK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
8 8 f 1 9.28 BŁAŻEJCZYK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V
9 9 f 1 8.51 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
10 10 f 1 7.65 LISTOPADZKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
11 11 f 1 7.21 ŁĄCZNA Aleksandra UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
12 12 f 1 5.18 MŁYNARZ Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
Kula (4) K
1 1 f 1 16.83 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP M NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 36.79 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
2 2 f 1 30.83 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP IV
3 3 f 1 26.07 KARALUS Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V
4 4 f 1 25.57 GARCZYK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
5 5 f 1 23.76 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/1337/15 2019 2
6 6 f 1 21.70 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
7 7 f 1 20.86 LISTOPADZKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
8 8 f 1 19.50 WALKOWSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- LDK!
9 9 f 1 19.18 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
10 10 f 1 17.10 WAWRZYNIAK Karolina UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
11 11 f 1 16.11 KOLENDA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
Dysk (1) K
1 1 f 1 48.55 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019
Młot (3) K
1 1 f 1 53.24 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 99 U16 DS I B.D. LDK!
1 1 f 1 59.59 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
2 2 f 1 33.95 WAWRZYNIAK Karolina UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS V #
2 2 f 1 40.25 SZYMONIAK Kamila MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP IV
3 3 f 1 31.92 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
4 4 f 1 25.13 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
5 6 f 1 22.71 KOLENDA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
5 5 f 1 24.29 SIP Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid BEZ
7 7 f 1 20.77 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
8 8 f 1 18.63 BASIŃSKA Bogumiła WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
9 9 f 1 14.46 MŁYNARZ Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
Młot (4) K
1 1 f 1 54.60 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U23 LD I
2 2 f 1 51.93 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.89 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP IV B.D. # 2
1 1 f 1 39.40 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
2 2 f 1 33.24 PILARSKA Weronika UKS Olimp Duszniki 98 U18 WP IV
2 2 f 1 33.46 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2019 2 LDK!
3 3 f 1 24.32 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP --
3 3 f 1 31.07 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP V
4 4 f 1 23.64 BIESZCZAD Joanna MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP --
4 4 f 1 28.84 KĘSA Martyna MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP V UNGER Krzysztof Z/5285/15 2017 BEZ
5 5 f 1 27.75 PŁOSKONKA Klaudia UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
6 6 f 1 27.71 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/1337/15 2019 2
7 7 f 1 25.05 GALEWSKA Klaudia KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/5671/15 2015 BEZ LDK!
8 8 f 1 22.31 SIP Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid BEZ
9 9 f 1 20.08 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U14 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # Z/1362/15 2019 3 LDK!
10 10 f 1 20.00 GORZELAŃCZYK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP --
11 11 f 1 19.30 BURDAJEWICZ Magdalena UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
12 12 f 1 19.08 ŁAGODZIŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- UNGER Krzysztof BEZ
13 13 f 1 18.24 BRZEZIŃSKA Monika UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
14 14 f 1 17.54 MARKIEWICZ Katarzyna UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP --
15 15 f 1 17.50 PROKOP Lidia UKS Olimp Duszniki 01 U14 WP --
16 16 f 1 16.52 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- SZOSTAK Janusz # Z/0950/16 2019 3
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.00 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U20 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
2 2 f 1 37.18 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U23 ZP III B.D. # 2
3 3 f 1 36.61 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
4 4 f 1 33.11 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:26.30 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U18 WP -- GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
2 2 s 1 16:22.99 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP III #
3 3 s 1 16:48.12 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/0391/14 2016 2
4 4 s 1 17:03.38 SIATKOWSKA Iza UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP --
5 5 s 1 18:15.99 MOLENDA Alicja UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP IV
6 6 s 1 19:20.52 ZIELIŃSKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
7 7 s 1 19:38.83 NAWROCKA Zofia KS Energetyk Poznań 99 U16 WP V GRENDA Jan # Z/3189/15 2016 4
8 8 s 1 19:41.41 PACZKOWSKA Maria MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
9 9 s 1 20:30.03 KASPERSKA Joanna KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/1463/15 2017 3
10 10 s 1 20:50.73 ANTONIAK Paulina UKS Achilles Leszno 00 U16 WP --
11 11 s 1 21:52.69 MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0791/15 2019 3
12 12 s 1 22:04.42 FELKA Ewa MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP --
100 m M
1 18 s 1 13.05 KRUSZONA Stanisław MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -0.3 --
2 19 s 1 13.15 GRYCMAN Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP -0.3 -- WALCZAK Marek Z/0598/15 2017 2
3 20 s 1 13.26 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01 U14 WP -0.3 -- B.D. Z/4747/19 2019
4 24 s 1 13.79 KORACH Daniel UKS Piątka Jarocin 01 U14 WP -0.3 -- #
5 25 s 1 13.80 KACZMAREK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -0.3 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1579/15 2018 3
6 29 s 1 14.57 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin # 01 U14 WP -0.3 -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1557/15 2019 2
7 30 s 1 14.75 KONOPIELKO Szymon UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP -0.3 --
1 22 s 2 13.47 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -1.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3
2 26 s 2 13.81 MICHALAK Gabriel MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -1.0 -- OLEJNICKA Dominika # BEZ
3 27 s 2 13.87 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP -1.0 --
4 28 s 2 13.88 OSIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 01 U14 WP -1.0 -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3337/16 2018 BEZ
5 31 s 2 14.87 SZARZYŃSKI Krzysztof MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -1.0 -- #
6 32 s 2 15.18 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U14 WP -1.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
1 13 s 3 12.55 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP -1.8 V TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
1 8 s 3 13.98 S K UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -1.3 --
2 15 s 3 12.61 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -1.8 V ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2
3 16 s 3 12.98 MIELOSZYK Wojciech UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -1.8 --
4 17 s 3 13.03 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -1.8 --
5 21 s 3 13.29 ŁYSIAK Marcin UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -1.8 --
6 23 s 3 13.48 ZIELIŃSKI Witold MKS Baszta Szamotuły # 00 U16 WP -1.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/6422/15 2015
1 6 s 4 11.72 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP -0.3 III #
2 8 s 4 12.04 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U16 WP -0.3 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
3 10 s 4 12.14 WYPARŁO Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -0.3 IV #
4 9 s 4 12.14 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -0.3 IV
5 11 s 4 12.37 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.3 V ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
6 12 s 4 12.40 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -0.3 V #
7 14 s 4 12.59 CZAPLA Kacper UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP -0.3 V
1 1 s 5 10.84 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -1.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 2 s 5 11.01 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -1.1 II #
3 3 s 5 11.07 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP -1.1 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
4 4 s 5 11.08 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -1.1 II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2019 1
5 5 s 5 11.69 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -1.1 III
6 7 s 5 11.86 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS -1.1 IV
200 m M
1 1 s 1 22.01 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP -1.4 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
2 2 s 1 22.06 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -1.4 II #
3 17 s 1 23.97 NOWOTNY Bartosz SL Olimpia Poznań 96 U20 WP -1.4 IV
4 19 s 1 24.24 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -1.4 IV OSIK Tadeusz # Z/0436/14 2019 1
5 22 s 1 24.64 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -1.4 -- KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
6 24 s 1 25.02 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 98 U18 ZP -1.4 -- #
7 26 s 1 25.18 ŁESZYK Oskar SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -1.4 -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/0537/13 2016 BEZ
1 12 s 2 23.39 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U23 WP -0.5 III
2 16 s 2 23.94 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP -0.5 IV
3 18 s 2 24.24 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.5 IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
4 20 s 2 24.42 JENDRZEJCZAK Damian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.5 -- MOTYL Edward # Z/1273/14 2018 2
5 21 s 2 24.53 KASZUBA Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.5 -- SZOSTAK Janusz # Z/4188/15 2015 4
6 23 s 2 24.75 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP -0.5 -- KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
7 25 s 2 25.04 SUCHORAB Sławomir KS Gwardia Piła 98 U18 WP -0.5 -- CHWAŁEK Jarosław # Z/0591/14 2016 3
1 6 s 3 23.02 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +0.4 III SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
2 7 s 3 23.04 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.4 III HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
3 8 s 3 23.05 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań # 98 U18 WP +0.4 III
4 10 s 3 23.38 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +0.4 III
5 11 s 3 23.39 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS +0.4 III
6 15 s 3 23.81 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.4 IV GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
7 27 s 3 25.25 PŁONKA Piotr KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U18 WP +0.4 --
1 3 s 4 22.74 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów # 94 U23 WP -0.6 II KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
2 4 s 4 22.86 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -0.6 III B.D. Z/1056/13 2018 2
3 5 s 4 22.86 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.6 III KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
4 9 s 4 23.06 DZIECHCIAROW Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -0.6 III
5 13 s 4 23.46 KONWA Mateusz CRS Barlinek 95 U20 ZP -0.6 III STAWICKI Michał Z/4154/11 2014 2
6 14 s 4 23.77 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.6 IV REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
300 m M
1 4 s 1 39.57 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła # 99 U16 WP IV SZYMAŃSKI Andrzej # Z/4341/15 2019 3
2 11 s 1 41.69 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP V #
3 12 s 1 42.02 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP V GRZEGOROWSKA Kamila # Z/2413/15 2019 3
4 13 s 1 42.62 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U14 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
5 15 s 1 44.32 STAWICKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
6 20 s 1 47.47 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
1 2 s 2 37.78 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2018 3
2 16 s 2 45.20 FILIPIAK Mateusz UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
3 17 s 2 45.33 OZGA Bogumił KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/1488/15 2016 BEZ
4 18 s 2 45.90 NAPIERAŁA Patryk MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman # BEZ
5 21 s 2 47.77 BOLEWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań # 02 U14 WP -- B.D. 3 LDK!
1 9 s 3 41.52 KUBACKI Sebastian UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP V
2 10 s 3 41.57 RUCIŃSKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
3 14 s 3 43.73 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr # Z/6370/15 2015 BEZ
1 1 s 4 37.23 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II
2 3 s 4 39.00 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP III TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
3 5 s 4 39.63 LEONARCZYK Sebastian MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
4 6 s 4 39.91 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP IV MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
5 7 s 4 40.61 MAJEWSKI Aleks OŚ AZS Poznań 99 U16 WP V
6 8 s 4 41.36 ŚWIST Patryk MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
7 19 s 4 46.54 PAETZ Artur OŚ AZS Poznań 01 U14 WP --
400 m M
1 3 s 1 51.17 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
2 7 s 1 51.72 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97 U18 WP III
3 8 s 1 52.28 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP III ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2019 2
4 11 s 1 54.29 SZYNALSKI Tobiasz MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP IV
5 13 s 1 56.96 POLICHNOWSKI Stanisław SL Olimpia Poznań 98 U18 WP --
6 14 s 1 60.78 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 89 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2019 BEZ
1 1 s 2 49.38 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 Sen ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2018 BEZ LDK!
2 2 s 2 49.47 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U23 WP II B.D. 2
3 4 s 2 51.52 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U20 WP III KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
4 5 s 2 51.53 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP III
5 6 s 2 51.71 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
6 9 s 2 53.20 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań 94 U23 WP -- B.D. 3
7 10 s 2 53.23 NOLBERCZAK Dawid SL Olimpia Poznań 96 U20 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena 3
8 12 s 2 55.22 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98 U18 WP --
600 m M
1 5 s 1 1:31.51 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U16 WP III B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
2 9 s 1 1:34.62 MAŁECKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/4190/15 2019 3
3 10 s 1 1:35.28 OLGRZYMEK Adam UKS Piątka Jarocin 01 U14 WP V #
4 11 s 1 1:35.97 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2019 2
5 17 s 1 1:43.37 PARUSZEWSKI Mikołaj MKS Gniezno 00 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4968/15 2015 BEZ
6 18 s 1 1:48.48 LEMAN Patryk SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
7 19 s 1 1:49.90 KACZMAREK Szymon WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
8 20 s 1 1:53.37 DANISEWICZ Jakub MKS Gniezno 01 U14 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4973/15 2016 BEZ
9 21 s 1 1:55.38 KRZYŻANIAK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1587/15 2015 BEZ
10 22 s 1 1:58.27 ANDRZEJCZAK Mateusz MKS Gniezno 00 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
1 1 s 2 1:28.65 WALCZAK Marcin SL Olimpia Poznań 99 U16 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0861/15 2017 3
2 2 s 2 1:29.11 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP III
3 3 s 2 1:29.83 KUŁACZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III #
4 4 s 2 1:29.92 GULCZYŃSKI Marek UKS Dąb Suchy Las # 99 U16 WP III
5 6 s 2 1:32.17 ZAWADZKI Bartosz KS Energetyk Poznań 01 U14 WP IV GRENDA Jan # Z/0934/15 2019 4
6 7 s 2 1:33.63 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP IV GRENDA Jan # Z/0013/15 2019 2
7 8 s 2 1:34.07 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS IV #
8 12 s 2 1:36.20 FABISIAK Marek MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V #
9 13 s 2 1:38.79 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U14 WP V GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2
10 14 s 2 1:40.46 SZMYT Kacper MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP --
11 15 s 2 1:40.92 PAWLACZYK Krzysztof UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
12 16 s 2 1:41.47 NOWAK Kajetan MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP --
800 m M
1 10 s 1 2:03.36 SIERSCHUŁA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/0384/14 2017 4
2 11 s 1 2:04.58 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
3 13 s 1 2:06.47 ABRAMOWICZ Szymon LKS Maraton Turek 98 U18 WP IV
4 17 s 1 2:10.65 BYCZKOWSKI Mateusz MKS Gniezno 95 U20 WP --
5 18 s 1 2:11.09 NOWAK Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP -- ZAWORSKI Marek 4
6 21 s 1 2:17.11 ADAMSKI Andrzej MKS Gniezno 97 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0659/14 2015 4
7 23 s 1 2:27.44 TURBAŃSKI Michał UKS Jedynka Gostyń 98 U18 WP --
1 12 s 2 2:06.14 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U18 WP IV PANFIL Łukasz # Z/0394/14 2017 3
2 14 s 2 2:07.44 KLIMKOWSKI Michał UKS Sokół Żmigród # 98 U18 DS IV ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/0978/14 2018 4
3 15 s 2 2:07.87 GLAPIAK Maciej UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
4 16 s 2 2:08.31 JANIAK Dariusz SL Olimpia Poznań 97 U18 WP --
5 19 s 2 2:11.30 BORWIŃSKI Hubert SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. BEZ
6 20 s 2 2:13.57 ZAJĄC Krystian MKS Juvenia Puszczykowo 94 U23 WP --
7 22 s 2 2:17.41 RATAJCZAK Adrian MKS Juvenia Puszczykowo 98 U18 WP --
1 1 s 3 1:54.41 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
2 2 s 3 1:54.81 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
3 3 s 3 1:55.54 NOWICKI Sebastian OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II NOWICKI Sebastian
4 4 s 3 1:55.93 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP II
5 5 s 3 1:56.16 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U23 WP II B.D. 2
6 6 s 3 1:58.06 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP III
7 7 s 3 1:58.49 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB III B.D. BEZ
8 8 s 3 2:00.81 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
9 9 s 3 2:01.21 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
1000 m M
1 9 s 1 3:05.74 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2019
2 12 s 1 3:08.93 BARANOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- #
3 13 s 1 3:09.29 BABIK Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
4 14 s 1 3:10.05 SARBAK Grzegorz PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
5 15 s 1 3:20.38 WAWER Sławomir UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
6 16 s 1 3:21.93 NOWAKOWSKI Mateusz MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- #
7 17 s 1 3:27.47 KACZMAREK Michał MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman BEZ
8 18 s 1 3:29.91 WIŚNIEWSKI Roland MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP --
9 19 s 1 3:30.91 FELKEL Mikołaj MKS Gniezno 02 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0861/16 2017 BEZ
10 20 s 1 3:31.90 KLUPŚ Kacper UKS Jedynka Gostyń 00 U16 WP --
11 21 s 1 3:32.39 WOGA Adrian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP --
1 1 s 2 2:40.54 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 2 s 2 2:41.31 WISNIEWSKI Maciej UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP III
3 3 s 2 2:49.30 MŁODYSTACH Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP IV
4 4 s 2 2:51.19 KICKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/1640/15 2018 BEZ LDK!
5 5 s 2 2:53.02 PIECHOWIAK Tomasz MKS Gniezno 99 U16 WP V SZYMAŃSKA Hanna Z/4284/15 2015 BEZ
6 6 s 2 2:56.86 DUSZYŃSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V #
7 7 s 2 2:57.72 ŁAPA Kamil PLKS Gwda Piła 99 U16 WP V
8 8 s 2 3:05.44 ŁUSZCZEWSKI Patryk MKS Gniezno 99 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4280/15 2015 4
9 11 s 2 3:06.13 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U16 WP --
10 10 s 2 3:06.13 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0732/15 2019 3
2000 m M
1 1 s 1 6:52.11 KASKA Cezary LKS OSiR Pleszew 99 U16 WP --
2 2 s 1 6:52.85 PRZYBYŁ Mikołaj UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
3 3 s 1 8:37.25 KOŁATA Rafał UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.92 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -0.9 III
2 2 s 1 16.80 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -0.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
3 3 s 1 16.82 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -0.9 III LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 4 s 1 17.31 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
5 5 s 1 17.69 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP -0.9 IV KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
300 m pł M
1 1 s 1 40.54 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2
2 2 s 1 42.29 CHSZUSZCZ Adam UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP III LDK!
3 3 s 1 45.90 NOWAK Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP V
4 4 s 1 49.34 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/3680/15 2018 4
4x100 m M
1 s 1 48.14 KWIATKOWSKI Szymon
KWIATKOWSKI Krystian
MIRECKI Grzegorz
KRUS Mateusz
LUKS Orkan Września 00
99
00
99
U16 WLP -- PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej
KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
Z/4475/15
Z/2630/15
Z/4473/15
Z/3164/15
2016
2019
2019
2018
2
3
2
3
2 s 1 48.51 KUŁACZ Marcin
JURGA Szymon
WYPARŁO Patryk
MAŁECKI Kacper
UKS Orkan Środa Wlkp. 99
99
99
99
U16 WLP --


PRZYBORSKA Wioleta
Z/4190/15
2019
3
3 s 1 50.04 NOWAK Sebastian
KALINOWSKI Jakub
ĆWIKLIŃSKI Jan
CHSZUSZCZ Adam
UKS Skoczek Władysławów 99
00
99
99
U16 WLP --
LIPIŃSKI Leszek

Z/5075/15
2019
1
4 s 1 51.23 MIELOSZYK Wojciech
ŁYSIAK Marcin
GENDASZYK Miłosz
KUBACKI Sebastian
UKS Przełaj Żerków 99
99
99
99
U16 WLP --


Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 SIBILSKI Jan UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
1 1 f 1 2.10 BASZCZYŃSKI Mariusz UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U23 WP I B.D. B.D. # Z/4274/11 2017 2
2 3 f 1 1.55 GRZEŚKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
2 2 f 1 1.55 ŁUSIEWICZ Michał MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP --
2 2 f 1 1.85 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0593/14 2019
3 3 f 1 1.75 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek 94 U23 ZP -- STAWICKI Michał Z/1591/13 2014 BEZ
4 4 f 1 1.55 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
5 5 f 1 1.55 KOWALSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 99 U16 WP --
6 6 f 1 1.45 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 3
7 7 f 1 1.40 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ
Tyczka M
1 1 f 1 2.80 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP V
2 2 f 1 2.10 SZYMAŃSKI Kacper KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
W dal M
  f 1 5.93 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +0.1 IV JAGACIAK Jarosław # Z/6151/15 2019
  f 1 6.13 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +1.2 IV ŁUKASIAK Michał # Z/0628/15 2019 1
1 1 f 1 6.30 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +2.1 III ŁUKASIAK Michał # Z/0628/15 2019 1
2 2 f 1 6.02 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +2.1 IV JAGACIAK Jarosław # Z/6151/15 2019
3 3 f 1 5.76 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.1 V ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
4 4 f 1 5.62 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +0.9 V
5 5 f 1 5.51 JURGA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.7 --
6 6 f 1 5.40 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP +1.0 -- KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
7 7 f 1 5.20 CEBULKA Jakub KS Gwardia Piła 00 U16 WP +1.3 -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/1470/15 2015 5
8 8 f 1 5.12 GRYCMAN Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 01 U14 WP +1.9 -- WALCZAK Marek Z/0598/15 2017 2
9 9 f 1 5.07 HIRSZMAN Sebastian MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP +0.1 --
10 10 f 1 5.06 ŚWIĄTEK Kacper MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP +0.1 --
11 11 f 1 5.05 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U14 WP +1.7 -- ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
12 12 f 1 4.10 SZARZYŃSKI Krzysztof MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP +1.2 -- #
Kula (5) M
1 1 f 1 13.47 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
1 1 f 1 13.80 SĘDROWICZ Maciej MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP III
2 2 f 1 13.14 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 98 U18 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/5134/15 2018 3
2 2 f 1 13.46 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU IV B.D. # Z/4325/15 2019 1
3 3 f 1 11.86 SZARŁATA Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V
4 4 f 1 11.62 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U16 WP V
5 5 f 1 11.55 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
6 6 f 1 11.20 BOGACZYŃSKI Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1930/16 2016 BEZ
7 7 f 1 11.04 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
8 8 f 1 10.68 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
9 9 f 1 10.62 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
10 10 f 1 10.58 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
11 11 f 1 10.34 KACZMARSKI Adam LUKS Orkan Września 99 U16 WP --
12 12 f 1 10.28 GRAJKOWSKI Maciej PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
13 13 f 1 10.21 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
14 14 f 1 10.16 GRZEBINOGA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP --
15 15 f 1 9.08 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
16 16 f 1 7.40 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U14 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2019 2
17 17 f 1 7.30 MATUSZEWSKI Dawid UKS 12 Kalisz 01 U14 WP --
Kula (6) M
1 1 f 1 14.59 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP II BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 2 f 1 13.94 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U20 WP III
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.38 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki 92 U23 WP I PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 51.85 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU II B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 2 f 1 40.76 CHUDZIAK Przemysław UKS Halszka Szamotuły 99 U16 WP IV WOJCIECHOWSKA Helena Z/0644/16 2018 3
3 3 f 1 40.66 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP IV
4 4 f 1 40.40 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
5 5 f 1 37.40 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U16 WP IV
6 6 f 1 36.52 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
7 7 f 1 36.43 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna # Z/1330/15 2019 2
8 8 f 1 36.33 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
9 9 f 1 35.33 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
10 10 f 1 32.05 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
11 11 f 1 31.43 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP V
12 12 f 1 31.12 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP V
13 13 f 1 30.52 SZARŁATA Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
14 14 f 1 29.35 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- UNGER Krzysztof # Z/6428/15 2019 3
15 15 f 1 25.52 BOGACZYŃSKI Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -- CZESZYK Piotr Z/1930/16 2016 BEZ
16 16 f 1 25.27 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U14 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2019 2
17 17 f 1 25.26 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
18 18 f 1 24.68 MATUSZEWSKI Dawid UKS 12 Kalisz 01 U14 WP --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 39.32 ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2018 2
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 51.75 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 2 f 1 46.76 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U20 WP II
3 3 f 1 38.97 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
Młot (5) M
1 1 f 1 43.74 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP IV WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
1 1 f 1 50.36 GŁOWICKI Szymon OŚ AZS Poznań 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek # Z/1613/14 2018 2
2 2 f 1 39.89 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2019 2
2 2 f 1 48.68 SZAJERKA Adam MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP IV
3 3 f 1 39.41 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
4 4 f 1 25.33 JONIO Michał UKS Achilles Leszno 99 U16 WP --
Młot (6) M
1 1 f 1 64.29 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP I
Młot (7.26) M
1 1 f 1 61.47 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz Z/3068/11 2019 1
Oszczep (600) M
  5 f 1 36.73 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
1 1 f 1 49.18 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP III
2 2 f 1 37.92 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V ZIÓŁKOWSKA Joanna # Z/1330/15 2019 2
3 3 f 1 37.84 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
4 4 f 1 37.77 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
5 6 f 1 36.62 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U14 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
6 7 f 1 35.94 PAŹDZIOR Marcin UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
7 8 f 1 35.89 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław # Z/2146/15 2019 2
8 9 f 1 34.48 MIAZIO Konrad UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP --
9 10 f 1 32.60 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
10 11 f 1 31.53 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr # Z/6370/15 2015 BEZ
11 12 f 1 29.00 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
12 13 f 1 27.73 GRZEŚKOWIAK Szymon UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP -- ZŁOTKOWSKI Łukasz #
13 14 f 1 25.84 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
14 15 f 1 23.66 KUBIS Michał MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
15 16 f 1 18.77 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
16 17 f 1 13.85 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019
17 18 f 1 11.51 SIKORSKI Franciszek UKS Sprint Przeźmierowo 04 U12 WP --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 56.50 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2019 1
2 2 f 1 39.65 WOJCIECHOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 97 U18 WP --
3 3 f 1 36.50 IGNOR Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP --
4 4 f 1 35.57 SOSIŃSKI Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
  f 1 NM WARCZYŃSKI Bartosz MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP -- UNGER Krzysztof B.D. Z/0906/13 2016 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.65 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U23 ZP II
2 2 f 1 49.94 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III
3 3 f 1 33.51 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek 94 U23 ZP -- STAWICKI Michał Z/1591/13 2014 BEZ
  f 1 NM WARCZYŃSKI Bartosz MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP -- UNGER Krzysztof B.D. Z/0906/13 2016 BEZ
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:52.29 KAMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 97 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0414/13 2016 2
  s 1 DNF BARTKOWIAK Jakub UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.186970949173 sekund