Aleksandrów Łódzki 06 - 07.09.2014
6. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego
600 m K
1 s 1 1:45.71 MALANOWSKA Ada PTT Delta Płock 99 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2134/15 2015 4
2 s 1 1:45.73 LEŚNIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2018 4 LDK!
3 s 1 1:50.26 FILIPOWSKA Karolina RKS Łódź 01 U14 LD -- #
4 s 1 1:51.35 KRZYŻANOWSKA Nikola UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
5 s 1 1:56.27 JAŚKOWSKA Agata UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
6 s 1 1:59.32 MARCINIAK Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
7 s 1 2:03.78 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
8 s 1 2:05.19 CIARKA Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U14 MZ -- B.D. # Z/0763/15 2018 BEZ LDK!
1 s 2 1:45.23 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD IV
2 s 2 1:49.11 WINIARSKA Marta KS Polanik Piotrków Trybunalski # 00 U16 LD V TRALIŃSKA Justyna # Z/4324/15 2018 BEZ
3 s 2 1:50.58 DĄBROWSKA Oliwia PTT Delta Płock # 98 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2133/15 2015 BEZ
4 s 2 1:53.58 KLEKOWICKA Natalia PTT Delta Płock 00 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3095/15 2017 4
5 s 2 2:01.73 LIS Aniela BKL Bełchatów 02 U14 LD -- # LDK!
6 s 2 2:01.88 GWIZDOŃ Justyna MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD --
1 w 1 2:03.84 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2 303
2 w 1 2:04.71 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD -- 291
3 w 1 2:08.10 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- 247
4 w 1 2:23.33 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- 90
100 m pł MŁ K
1 w 1 19.03 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD 0.0 -- 0
2 w 1 19.42 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD 0.0 -- 0
3 w 1 19.60 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD 0.0 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2 0
4 w 1 21.14 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD 0.0 -- 0
Wzwyż K
1 f 1 1.51 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
2 f 1 1.50 SOLIŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
3 f 1 1.45 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 00 U16 LD IV LDK!
3 f 1 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
5 f 1 1.40 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD V
6 f 1 1.25 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD -- #
W dal K
1 f 1 5.07 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 IV
2 f 1 4.74 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 V
3 f 1 4.71 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U14 LD 0.0 V MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
4 f 1 4.65 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD 0.0 V
5 f 1 4.57 PARADOWSKA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD 0.0 V
6 f 1 4.36 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD 0.0 -- B.D. 3 LDK!
7 f 1 4.28 KUNAT Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
8 f 1 4.27 ŚWIĄTCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 -- #
9 f 1 4.08 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD 0.0 --
10 f 1 4.08 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD 0.0 --
11 f 1 4.06 KUDELSKA Natalia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD 0.0 --
12 f 1 3.99 SZKUDLAREK Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
13 f 1 3.96 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 --
14 f 1 3.91 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
15 f 1 3.90 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
16 f 1 3.89 MAZURKIEWICZ Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
17 f 1 3.77 ANDRZEJCZAK Anita MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
18 f 1 3.44 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD 0.0 --
19 f 1 2.90 CIEŚLAK Milena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
1 w 1 4.34 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD 0.0 -- 388
2 w 1 4.25 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD 0.0 -- 367
3 w 1 4.11 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD 0.0 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2 333
4 w 1 3.04 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD 0.0 -- 114
Kula (3) K
1 f 1 13.30 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 f 1 12.96 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
3 f 1 10.13 RYBARCZYK Małgorzata MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 f 1 9.84 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV
5 f 1 9.64 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ
6 f 1 8.97 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ V KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
7 f 1 8.96 KOWALCZYK Wiktoria MKLA Łęczyca 99 U16 LD V #
8 f 1 8.67 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
9 f 1 8.50 KOPREK Agata MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
10 f 1 8.23 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
11 f 1 8.10 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/3275/15 2018 BEZ
1 w 1 7.65 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- 377
2 w 1 7.51 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD -- 368
3 w 1 7.16 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2 345
4 w 1 6.85 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- 325
Dysk (0.75) K
1 f 1 45.73 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 f 1 30.86 RYBARCZYK Małgorzata MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
3 f 1 30.42 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV B.D.
4 f 1 29.87 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 99 U16 DS IV B.D. LDK!
5 f 1 29.04 KOWALCZYK Wiktoria MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV #
6 f 1 27.63 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V
7 f 1 26.23 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD V #
8 f 1 25.35 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V JOACHIMIAK Robert # Z/4834/15 2019 2
9 f 1 23.77 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
10 f 1 22.27 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/3275/15 2018 BEZ
11 f 1 20.83 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ -- KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
12 f 1 20.22 JAŁKIEWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
Oszczep (500) K
1 f 1 39.07 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 f 1 31.13 ŻUK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD --
3 f 1 28.93 KOPREK Agata MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V
4 f 1 26.04 MRÓWKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
5 f 1 25.24 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -- B.D.
6 f 1 22.84 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ
7 f 1 21.08 KOZIŃSKA Oliwia UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
8 f 1 19.91 JAŁKIEWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
4-bój K MŁ K
1 f 1 1435 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD --
2 f 1 1343 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD --
3 f 1 1317 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2
4 f 1 744 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD --
600 m M
1 s 1 1:29.85 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD --
2 s 1 1:30.52 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 99 U16 LD III
3 s 1 1:37.48 STOŁOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V
4 s 1 1:37.74 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U14 LD V NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
5 s 1 1:38.73 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3703/15 2019 2
6 s 1 1:41.82 ROGULSKI Łukasz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U14 LD -- #
1 s 2 1:31.34 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD --
2 s 2 1:33.05 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD --
3 s 2 1:33.32 WICH Michał RKS Łódź 99 U16 LD IV #
4 s 2 1:34.61 DOBRZYŃSKI Antoni AZS Łódź 99 U16 LD IV #
5 s 2 1:40.52 ĆWIEK Błażej KS Polanik Piotrków Trybunalski 99 U16 LD -- #
6 s 2 1:42.65 KUCEJKO Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
1000 m M
1 s 1 2:40.66 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III #
2 s 1 2:41.44 KOPACZEWSKI Paweł UKS Lisy Zgierz 90 Sen LD --
3 s 1 2:50.41 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola 99 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
4 s 1 2:55.38 PIETRASIAK Piotr MKS Zduńska Wola 97 U18 LD --
5 s 1 2:57.15 JAKUBCZYK Szymon RKS Łódź 99 U16 LD V
6 s 1 3:08.09 KIENDZIERSKI Bartłomiej MKLA Łęczyca 00 U16 LD --
1 w 1 3:02.34 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 642
2 w 1 3:11.59 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 555
110 m pł MŁ M
1 w 1 17.68 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD 0.0 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 555
2 w 1 18.91 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 440
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
2 f 1 1.75 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV #
3 f 1 1.70 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD V #
4 f 1 1.60 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
5 f 1 1.60 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -- #
6 f 1 1.50 MARCINIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
W dal M
1 f 1 6.16 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD 0.0 IV
2 f 1 5.80 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD 0.0 V ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
3 f 1 5.57 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ 0.0 --
4 f 1 5.23 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
5 f 1 5.07 BUBIAK Dominik UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD 0.0 -- #
6 f 1 5.06 DĘBSKI Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
7 f 1 4.99 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD 0.0 --
8 f 1 4.85 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
9 f 1 4.69 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD 0.0 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
10 f 1 4.59 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.89 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
2 f 1 12.54 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV
3 f 1 11.24 TWARDOWSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
4 f 1 11.23 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
5 f 1 10.72 PODSIADŁY Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
6 f 1 10.05 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
7 f 1 9.90 WITCZAK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
8 f 1 9.32 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
9 f 1 8.37 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/3807/15 2019 4
10 f 1 6.49 SERWAK Bartosz MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
11 f 1 6.17 MAJCHRZAK Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD --
  f 1 NM JÓŹWIAK Grzegorz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
Dysk (1) M
1 f 1 42.89 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD III
2 f 1 40.63 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV
3 f 1 40.34 WITCZAK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV
4 f 1 39.14 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
5 f 1 38.47 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
6 f 1 35.38 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
7 f 1 34.72 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
8 f 1 33.24 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław # Z/3807/15 2019 4
9 f 1 26.00 TWARDOWSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
10 f 1 25.58 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
11 f 1 25.29 SERWAK Bartosz MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
12 f 1 24.66 JÓŹWIAK Grzegorz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
Oszczep (600) M
1 f 1 45.82 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD IV
2 f 1 44.04 WROŃSKI Mateusz MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4277/15 2017 2
3 f 1 34.88 URBAŃSKI Michał RKS Łódź 00 U16 LD --
4 f 1 32.23 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2019 3
5 f 1 31.11 NOWOSIŃSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
6 f 1 27.68 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
7 f 1 23.12 GRABOWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
1 w 1 42.71 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 0
2 w 1 25.59 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 0
6-bój M MŁ M
1 f 1 3314 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
2 f 1 2763 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4493229389191 sekund