Aleksandrów Łódzki 07.09.2014
6. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego (brak fotofiniszu)
100 m K
1 e 1 13.30 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 IV
2 e 1 13.73 SMAK Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD 0.0 IV MARSZAŁEK Rafał Z/2271/15 2016 4
3 e 1 13.92 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD 0.0 V
4 e 1 13.95 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD 0.0 V B.D. 3 LDK!
5 e 1 14.51 KRAJEWSKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
1 e 2 14.12 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD 0.0 V
2 e 2 14.54 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD 0.0 -- #
3 e 2 14.55 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD 0.0 --
4 e 2 15.39 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD 0.0 --
5 e 2 15.60 ANDRZEJCZAK Anita MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
1 e 3 15.27 NOWAKOWSKA Melania RKS Łódź 00 U16 LD 0.0 -- #
2 e 3 15.38 KITA Aleksandra MKLA Łęczyca 00 U16 LD 0.0 --
3 e 3 15.66 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD 0.0 --
4 e 3 15.77 MAZURKIEWICZ Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
1 e 4 14.17 KUDELSKA Natalia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD 0.0 V
2 e 4 14.82 SZKUDLAREK Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
3 e 4 16.46 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
4 e 4 18.03 CIEŚLAK Milena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
1 e 5 14.03 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD 0.0 V MARSZAŁEK Rafał # Z/2269/15 2016 4
2 e 5 14.08 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 V #
3 e 5 14.50 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 V
4 e 5 14.71 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
5 e 5 15.61 ŚWIĄTCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 -- #
1 e 6 13.76 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U14 LD 0.0 IV NOWOSIELSKI Rafał # Z/2227/15 2019 2
2 e 6 14.72 SZALKOWSKA Oliwia MKLA Łęczyca 00 U16 LD 0.0 --
3 e 6 15.45 WOLSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
4 e 6 16.29 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 -- #
1 e 7 13.61 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 00 U16 MZ 0.0 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
2 e 7 14.03 MICHALAK Marta KS Polanik Piotrków Trybunalski 00 U16 LD 0.0 V #
3 e 7 14.80 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
4 e 7 15.75 PODEMSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD 0.0 -- #
5 e 7 16.05 PAWLAK Ewelina MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
1 e 8 13.60 SOBIEŚNIEWSKA Wioletta PTT Delta Płock 99 U16 MZ 0.0 IV KĄPIŃSKI Sławomir 4
2 e 8 15.12 KUNAT Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
3 e 8 15.22 GONTAREK Julia PTT Delta Płock 01 U14 MZ 0.0 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3876/15 2015 5
4 e 8 15.36 MAŚLIŃSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD 0.0 --
5 e 8 15.40 ŻUK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD 0.0 --
1 f 1 13.28 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 IV
2 f 1 13.54 SOBIEŚNIEWSKA Wioletta PTT Delta Płock 99 U16 MZ 0.0 IV KĄPIŃSKI Sławomir 4
3 f 1 13.56 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 00 U16 MZ 0.0 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
4 f 1 13.78 SMAK Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD 0.0 IV MARSZAŁEK Rafał Z/2271/15 2016 4
300 m K
1 s 1 44.59 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III
2 s 1 49.31 MASŁOWSKA Sylwia UKS GOK Zduny 99 U16 LD -- ZNYK Stanisław # BEZ
3 s 1 52.02 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
  s 1 DNF BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 99 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
1 s 2 46.15 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD IV
2 s 2 46.26 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka UKS Filipides Teresin 99 U16 MZ IV LDK!
3 s 2 46.84 CUPTA Aleksandra PTT Delta Płock 00 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/3094/15 2015 3
4 s 2 51.79 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD --
1 s 3 46.36 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD IV MARSZAŁEK Rafał # Z/2269/15 2016 4
2 s 3 49.92 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- #
3 s 3 52.11 WOLSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
  s 3 DNF POŁEĆ Julia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD --
1 s 4 46.04 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U16 LD IV WASIAK Jarosław # Z/2398/15 2019
2 s 4 48.44 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 01 U14 MZ V B.D. ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0762/15 2019 4 LDK!
3 s 4 52.31 KOWALSKA Aleksandra PKB Endorfina Piotrków 99 U16 LD -- B.D. # BEZ
4 s 4 55.39 KALINOWSKA Maria UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
100 m pł MŁ K
1 e 1 16.67 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.2 III
2 e 1 17.57 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD +0.2 V
3 e 1 19.27 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.2 --
1 e 2 17.65 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD -0.1 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
2 e 2 18.94 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD -0.1 -- #
  e 2 DNF KITA Aleksandra MKLA Łęczyca 00 U16 LD -0.1 --
1 f 1 16.39 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.1 III
2 f 1 17.17 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD +0.1 IV
3 f 1 17.52 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.1 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
  f 1 DNF MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD +0.1 -- #
300 m pł K
1 s 1 50.84 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD IV
2 s 1 52.57 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD V #
3 s 1 64.40 JAKUBOWSKA Paulina UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
1 s 2 49.52 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD IV MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
2 s 2 52.35 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
1 s 3 49.82 SIBIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
2 s 3 51.66 BUDNER Marta MKLA Łęczyca # 01 U14 LD IV KUBIAK Robert # Z/4844/15 2019 4
4x100 m K
1 s 1 53.25 SZKUDLAREK Julia
SIBIŃSKA Natalia
RÓŻYCKA Klaudia
GRZESZKIEWICZ Marta
MKS Aleksandrów Łódzki 99
00
99
99
U16 LDZ --


1 s 1 53.69 SMAK Kinga
JĘDRASIK Natalia
STEFAŃSKA Iga
KSYTA Izabela
UMLKS Pegaz Opoczno 00
99
01
00
U16 LDZ -- MARSZAŁEK Rafał
MARSZAŁEK Rafał
NOWOSIELSKI Rafał
MARSZAŁEK Rafał
Z/2271/15
Z/3245/15
Z/2227/15
Z/2269/15
2016
2016
2019
2016
4
4
2
4
2 s 1 55.36 WYSOCKA Zuzanna
SOBIEŚNIEWSKA Wioletta
KLEKOWICKA Natalia
CUPTA Aleksandra
PTT Delta Płock 00
99
00
00
U16 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
Z/3091/15
Z/3095/15
Z/3094/15
2016
2017
2015
3
4
4
3
2 s 1 57.88 PIERZCHAŁA Maja
GWIZDOŃ Justyna
WRÓBLEWSKA Nikola
KOCIK Julia
MKS Tomaszów Mazowiecki 02
01
01
00
U16 LDZ -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz


Z/5540/15
2019
2
100 m M
1 e 1 11.82 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD 0.0 IV
2 e 1 11.85 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 IV KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
3 e 1 12.12 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD 0.0 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
4 e 1 12.21 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD 0.0 V NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
5 e 1 12.31 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
1 e 2 12.25 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD 0.0 V MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
2 e 2 12.64 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD 0.0 V #
3 e 2 12.77 WASIAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
4 e 2 13.05 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
5 e 2 13.18 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD 0.0 --
1 e 3 13.66 DĘBSKI Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
2 e 3 14.02 KOSTOWSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD 0.0 --
3 e 3 14.48 RACZYŃSKI Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
1 e 4 13.74 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.3 --
2 e 4 14.12 BUBIAK Dominik UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +0.3 -- #
3 e 4 14.60 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.3 -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
1 e 5 12.08 BALCEREK Kamil UMLKS Pegaz Opoczno 96 U20 LD +0.1 IV
2 e 5 12.76 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ +0.1 --
3 e 5 13.17 PIETRASIAK Piotr MKS Zduńska Wola 97 U18 LD +0.1 --
1 f 1 11.70 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD -0.2 III
2 f 1 11.87 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -0.2 IV KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
3 f 1 11.93 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD -0.2 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
4 f 1 12.13 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -0.2 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
300 m M
1 s 1 37.45 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD II KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
2 s 1 38.24 DUBIEL Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD III
3 s 1 38.53 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 98 U18 LD -- B.D. BEZ
4 s 1 39.10 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD IV
1 s 2 38.59 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD III NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
2 s 2 39.04 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD IV MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
3 s 2 39.91 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
4 s 2 41.38 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD V #
1 s 3 39.42 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 99 U16 MZ IV LDK!
2 s 3 41.27 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V #
3 s 3 41.80 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD V
4 s 3 44.96 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
1 s 4 38.79 MADEJSKI Dawid UKS Lisy Zgierz 98 U18 LD --
2 s 4 39.48 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
3 s 4 39.87 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź # 99 U16 LD IV #
110 m pł MŁ M
1 e 1 16.82 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD 0.0 III #
2 e 1 17.10 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD 0.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
  e 1 DNF WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD 0.0 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
1 f 1 16.40 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD -0.2 III #
2 f 1 17.13 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD -0.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
300 m pł M
1 s 1 39.10 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
2 s 1 45.07 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 99 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
3 s 1 46.20 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3705/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5448341369629 sekund