Bydgoszcz 07.09.2014
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików
100 m K
1 s 1 13.27 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP -4.1 -- MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
2 s 1 14.50 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 98 U18 KP -4.1 -- WASIELEWSKI Michał 4
1 e 1 13.39 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 99 U16 KP -2.0 IV JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
2 e 1 13.60 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP -2.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
3 e 1 13.69 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U14 KP -2.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/1575/16 2019 2
4 e 1 13.94 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP -2.0 V JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
5 e 1 14.06 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP -2.0 V ZRADA Piotr # Z/2007/15 2018 2
6 e 1 14.13 ZIÓŁKOWSKA Anastazja UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP -2.0 V
7 e 1 14.56 STIMMA Alicja LUKS Serock 99 U16 KP -2.0 -- SCHULZ Stanisław Z/2623/15 2018 4
1 e 2 13.92 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP -1.0 V BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
2 e 2 14.20 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP -1.0 V
3 e 2 14.41 WOŹNIAK Marta LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP -1.0 V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2921/15 2017 4 LDK!
4 e 2 14.42 DYBOWSKA Dominika MKL Toruń 01 U14 KP -1.0 V MAŃKOWSKI Gabriel 5
5 e 2 14.45 KACZMAREK Aleksandra LUKS Start Nakło 01 U14 KP -1.0 V #
6 e 2 14.91 KOZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -1.0 -- LEWANDOWSKI Jacek # BEZ
7 e 2 15.10 SULECKA Julia MKL Toruń 99 U16 KP -1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel 5
1 e 3 14.80 KOWALSKA Katarzyna LUKS Start Nakło 00 U16 KP -0.3 --
2 e 3 15.22 BOROWITZ Weronika MGLKS Grom Więcbork 01 U14 KP -0.3 -- PATEREK Przemysław BEZ
3 e 3 15.46 JANKOWSKA Patrycja MKL Toruń 00 U16 KP -0.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel BEZ
4 e 3 16.47 ORZECHOWSKA Martyna LUKS Serock 01 U14 KP -0.3 -- SCHULZ Stanisław Z/2678/15 2018 BEZ
1 e 4 14.30 KOWAL Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -1.4 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # 4 LDK!
2 e 4 14.54 JANKOWSKA Jagoda SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99 U16 KP -1.4 -- CZAPIEWSKI Wiesław 4
3 e 4 15.32 DUBILEWICZ Kaja LUKS Start Nakło 01 U14 KP -1.4 --
4 e 4 15.56 GOTOWALSKA Julia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 01 U14 KP -1.4 -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
5 e 4 15.78 HANELT Lorena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -1.4 -- LEWANDOWSKI Jacek # 4
6 e 4 17.78 CHORZEWSKA Milena SL WKS Zawisza Bydgoszcz 01 U14 KP -1.4 -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
1 e 5 14.62 KOWALCZYK Sylwia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -1.2 --
2 e 5 14.82 ZAGAJEWSKA Marcelina UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP -1.2 --
3 e 5 15.21 CHYCZEWSKA Katarzyna UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP -1.2 --
1 e 6 14.49 DZWONIARKIEWICZ Agata LIUKS Kruszwica 02 U14 KP -1.3 V LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
2 e 6 14.84 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP -1.3 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2672/15 2019
3 e 6 15.88 CZUBACHOWSKA Patrycja LIUKS Kruszwica 02 U14 KP -1.3 -- LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
1 f 1 13.14 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 99 U16 KP +0.5 III JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
2 f 1 13.14 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP +0.5 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
3 f 1 13.43 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U14 KP +0.5 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/1575/16 2019 2
4 f 1 13.74 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP +0.5 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
5 f 1 13.77 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP +0.5 IV JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
6 f 1 13.87 ZIÓŁKOWSKA Anastazja UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP +0.5 V
7 f 1 14.28 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP +0.5 V
300 m K
1 s 1 43.60 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/2010/15 2018 2
2 s 1 44.12 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP III B.D. B.D. # , Z/3028/16 , 2019 2 LDK!
3 s 1 44.55 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP III ZRADA Piotr # Z/2007/15 2018 2
4 s 1 45.65 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
5 s 1 47.84 BUDZIŃSKA Nikola MUKL Brodnica 99 U16 KP V
6 s 1 48.08 ŻYWIECKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek 4
1 s 2 46.08 PREDENKIEWICZ Oliwia MKL Toruń 99 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/4497/15 2015 4
2 s 2 46.96 FORC Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz # 3
3 s 2 47.19 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP V BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
4 s 2 48.35 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # Z/3975/15 2018 3
5 s 2 53.35 STASIŃSKA Oliwia UKS Start Smólnik 01 U14 KP --
1 s 3 47.56 GRUSZKA Magdalena MKL Toruń 02 U14 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2387/16 2017 5 LDK!
2 s 3 48.92 BERDYCH Natalia BKS Bydgoszcz 01 U14 KP -- #
3 s 3 49.25 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP --
4 s 3 51.55 ANDYAŃCZYK Martyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 00 U16 KP -- B.D. BEZ
1 s 4 46.04 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U14 KP IV BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1
2 s 4 47.85 KANIEWSKA Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99 U16 KP V B.D. 5
3 s 4 50.16 MARACHOWSKA Daria LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
400 m K
1 s 1 60.96 BAUMGART Weronika LUKS Serock 97 U18 KP III KUTA Kazimierz 4
2 s 1 62.06 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP IV DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
3 s 1 62.63 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/0602/14 , 2017
4 s 1 63.65 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP IV B.D. # BEZ
5 s 1 64.99 WAŚKOWSKA Adrianna LKS Vectra Włocławek 98 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0603/14 , 2017 4
600 m K
1 s 1 1:36.54 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 99 U16 SL II HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2019
2 s 1 1:38.87 NAWROCKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM II #
3 s 1 1:40.83 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 99 U16 KP III
4 s 1 1:40.85 GABRYSZEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna , Z/0704/15 , 2017 3
5 s 1 1:42.05 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2019 3
6 s 1 1:48.40 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP V #
7 s 1 1:52.86 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/1859/15 2019 4
8 s 1 1:53.88 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U14 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2019 3 LDK!
1 s 2 1:53.03 WEILAND Zuzanna KS Wda Świecie 00 U16 KP -- WASIELEWSKI Michał BEZ
2 s 2 1:53.70 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2002/15 2019
3 s 2 1:55.72 SOBCZAK Martyna MUKL Brodnica 01 U14 KP --
4 s 2 1:57.89 TUSZNIO Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP --
5 s 2 1:59.54 GRIGORYAN Nelly CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
6 s 2 2:03.63 TUPALSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
1 s 3 1:50.19 MIGORA Aleksandra UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- #
2 s 3 1:56.09 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 02 U14 KP --
3 s 3 2:03.73 WROŃSKA Natalia MUKL Brodnica 01 U14 KP --
4 s 3 2:05.47 WLODOWSKA Wiktoria MKS Inowrocław 00 U16 KP --
5 s 3 2:07.76 HOŁOWIECKA Daria UKS Achilles Leszno # 01 U14 WP -- B.D. ZDONEK Filip , Z/1189/18 , 2019 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:10.17 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
2 s 1 3:11.14 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP III
3 s 1 3:13.31 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP IV B.D. # Z/2279/15 2018 3 LDK!
4 s 1 3:14.73 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/0309/15 2019 2
5 s 1 3:22.15 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
6 s 1 3:33.36 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 02 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0034/15 2019 BEZ LDK!
7 s 1 3:34.36 DĄBROWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
8 s 1 3:37.84 GÓRECKA Marta LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -- B.D. B.D. # , Z/6275/15 , 2018 4 LDK!
9 s 1 3:39.58 GACKOWSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 01 U14 KP --
10 s 1 3:40.26 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U16 PM --
11 s 1 3:52.86 GRZYBOWSKA Natalia UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
12 s 1 3:53.59 JANKOWSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.73 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP -1.5 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 s 1 15.28 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP -1.5 II HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
3 s 1 16.20 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP -1.5 III MARKUSZEWSKI Cezary # Z/0548/15 2018 2
4 s 1 17.56 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP -1.5 V BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
5 s 1 17.63 LAMENT Alicja UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP -1.5 V
6 s 1 19.23 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -1.5 -- #
300 m pł K
1 s 1 46.86 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 s 1 48.86 BERKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek # 3
3 s 1 49.45 LAMENT Alicja UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP III
4 s 1 53.23 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V #
5 s 1 55.56 MŁODAWSKA Natalia LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
6 s 1 57.47 GIEZEK Laura CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
7 s 1 59.91 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0220/15 2018 BEZ
8 s 1 62.88 ŁĄCZNA Natalia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP --
4x100 m K
1 s 1 52.19 ŻYWIECKA Julia
PACZYŃSKA Wiktoria
BERKA Natalia
KOWALEWSKA Sylwia
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99
99
99
99
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
JANKOWSKI Marcin
WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek
CZAPIEWSKI Wiesław
Z/0245/15
2019
4

3
3
2 s 1 54.50 ŁĄCZNA Natalia
KOWALCZYK Sylwia
MŁODAWSKA Natalia
KACZMAREK Zuzanna
LIUKS Kruszwica 00
00
99
00
U16 KPO --


LUZAK Małgorzata
Z/1942/15
2019
2
3 s 1 55.75 HAWRYŁO Malwina
CHOJNACKA Agata
TROJANOWSKA Alicja
WIELGOSZ Magdalena
MLKS Nadwiślanin Chełmno 00
99
00
00
U16 KPO --


WIELGOSZ Sławomir
Z/1993/15
2019
2
4 s 1 55.80 ZIÓŁKOWSKA Anastazja
ZAGAJEWSKA Marcelina
KARNAS Katarzyna
JASIONOWICZ Dominika
UKS Czapla Białe Błota 99
00
01
01
U16 KPO --

B.D.
B.D. B.D.
Z/2279/15
, Z/3028/16
2018
, 2019
3
2
5 s 1 56.13 DUBILEWICZ Kaja
ŚWIDERSKA Weronika
KOWALSKA Katarzyna
KACZMAREK Aleksandra
LUKS Start Nakło 01
00
00
01
U16 KPO --
JANKOWSKI Marcin

Z/0023/15
2019
2
Wzwyż K
  f 1 1.40 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP V CZAPIEWSKI Wiesław # Z/6142/15 2019 3
  f 1 1.45 KALINOWSKA Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0341/15 2017 4
1 f 1 1.55 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0248/15 2019 1
2 f 1 1.45 HAWRYŁO Malwina MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP IV
  f 1 NM BARAŃSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota # 99 U16 KP --
Tyczka K
  f 1 2.80 FARASIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM III #
1 f 1 3.00 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/0249/15 2019
2 f 1 2.70 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP III DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1
3 f 1 2.20 KWIATKOWSKA Zuzanna MKS Inowrocław 00 U16 KP V
  f 1 NM FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 Sen PM -- #
W dal K
  f 1 3.77 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP -0.4 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2672/15 2019
  f 1 4.40 DZWONIARKIEWICZ Agata LIUKS Kruszwica 02 U14 KP -0.7 -- LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
  f 1 5.01 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.8 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
1 f 1 5.26 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +1.7 III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
2 f 1 5.24 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -1.2 III CZAPIEWSKI Wiesław # 3
3 f 1 4.93 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP -1.0 IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
4 f 1 4.90 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.5 IV MARKUSZEWSKI Cezary # Z/0548/15 2018 2
5 f 1 4.88 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP -1.7 IV HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
6 f 1 4.67 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP -0.2 V WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
7 f 1 4.66 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +0.7 V KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3
8 f 1 4.64 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -1.1 V LUZAK Małgorzata # Z/1942/15 2019 2
9 f 1 4.44 WOŹNIAK Marta LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP -1.1 -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2921/15 2017 4 LDK!
10 f 1 4.24 BERDYCH Natalia BKS Bydgoszcz 01 U14 KP -0.1 -- #
11 f 1 4.20 KASPRZAK Sandra BKS Bydgoszcz 01 U14 KP +1.3 --
12 f 1 4.05 SULECKA Julia MKL Toruń 99 U16 KP +1.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel 5
13 f 1 4.04 STIMMA Alicja LUKS Serock 99 U16 KP -1.1 -- SCHULZ Stanisław Z/2623/15 2018 4
14 f 1 3.99 GAMLA Martyna LUKS Start Nakło 01 U14 KP -1.2 --
15 f 1 3.71 JANUCZEK Monika UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP -1.8 --
16 f 1 3.69 MANEROWSKA Sandra UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP +0.3 --
17 f 1 3.56 STASIŃSKA Oliwia UKS Start Smólnik 01 U14 KP -1.0 --
18 f 1 3.33 UBA Dominika UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP +0.4 --
Kula (3) K
1 f 1 8.29 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
1 f 1 12.38 SZYPERSKA Agnieszka MGLKS Grom Więcbork 99 U16 KP III PATEREK Przemysław Z/0693/15 2015 1
2 f 1 9.46 WÓJTOWICZ Wiktoria MLKS Krajna Sępólno 99 U16 KP V B.D. PATYNA Tomasz BEZ
3 f 1 9.34 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP V HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
4 f 1 9.13 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP V
5 f 1 8.87 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM V
6 f 1 8.02 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5655/15 2018 4
7 f 1 7.07 BURCZYŃSKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
8 f 1 6.77 WIŚNIEWSKA Ewa UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
Dysk (0.75) K
  f 1 16.82 BERENDT Martyna MTS Junior Sopot 99 U16 PM -- #
  f 1 17.61 RINGWELSKA Karolina MTS Junior Sopot 00 U16 PM -- #
  f 1 27.56 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM V
  f 1 33.21 MIROWICZ Julia UKS Lipusz 99 U16 PM III
1 f 1 31.57 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP IV HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
2 f 1 27.78 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP V
3 f 1 22.77 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP --
4 f 1 22.54 WITCZAK Oliwia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP --
5 f 1 22.18 KOŚCIELAK Aleksandra LIUKS Kruszwica 01 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1941/15 2017 BEZ LDK!
6 f 1 17.84 SKOWROŃSKA Natalia UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
7 f 1 17.54 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
8 f 1 13.71 WÓJTOWICZ Wiktoria MLKS Krajna Sępólno 99 U16 KP -- B.D. PATYNA Tomasz BEZ
Dysk (1) K
  f 1 17.22 KLUZIŃSKA Agata UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
Młot (3) K
  f 1 37.38 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM IV MICHALSKI Henryk # Z/0339/15 2019 1
1 f 1 34.66 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U16 KP V DREGER Jacek Z/5815/15 2019 2
1 f 1 47.56 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP II
2 f 1 17.49 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
2 f 1 32.04 TRZCINSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
3 f 1 29.45 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP V KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
4 f 1 24.04 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/2010/15 2018 2
5 f 1 23.18 OSTAŁOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
6 f 1 22.40 CZEPEK Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
7 f 1 21.08 MICHALSKA Maja UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
8 f 1 18.98 PIETRZAK Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław 5
9 f 1 16.41 KLUZIŃSKA Agata UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
Oszczep (500) K
  f 1 20.01 LIS Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U14 KP -- LUZAK Andrzej # BEZ LDK!
1 f 1 39.09 ANDERSOHN Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
1 f 1 47.34 RADECKA Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP I
2 f 1 24.09 GRZYB Weronika UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
2 f 1 27.78 SCHIDEL Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0824/14 2016 BEZ
3 f 1 23.45 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1994/15 2019 1 LDK!
3 f 1 24.70 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
4 f 1 23.31 GRZYB Laura UKS Cyprianka 00 U16 KP -- B.D. 5
5 f 1 22.48 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5655/15 2018 4
6 f 1 22.37 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5650/15 2018 BEZ
7 f 1 20.12 STASIAK Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
8 f 1 19.90 ZALEWSKA Paulina UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
9 f 1 19.12 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP --
11 f 1 18.25 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
12 f 1 18.10 TRZCINSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
13 f 1 17.76 PIĘTA Renata LUKS Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
Chód 3 km K
1 s 1 18:57.10 JARGIŁO Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
2 s 1 19:29.72 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek # 99 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0956/15 2019 3
3 s 1 19:48.59 OZGA-ZAJŁO Marcelina SKLA Sopot 00 U16 PM V
4 s 1 21:14.54 STASIAK Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
5 s 1 22:16.31 TROJANOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
6 s 1 22:42.75 ŚCIGAŁA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1844/15 2017 3
100 m M
1 s 1 11.53 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -2.4 III LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
2 s 1 11.58 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -2.4 III #
3 s 1 11.96 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP -2.4 IV B.D. B.D. 2
4 s 1 12.02 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -2.4 IV
5 s 1 12.30 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -2.4 -- MAŃKA Bogumił B.D. # Z/0744/15 2019
6 s 1 12.35 CIESIELSKI Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -2.4 -- B.D.
7 s 1 12.73 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -2.4 -- B.D. B.D.
1 s 2 11.73 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.6 III
2 s 2 11.92 MADEJ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.6 IV #
3 s 2 12.09 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP -0.6 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
4 s 2 12.10 MADEJA Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U18 KP -0.6 IV
5 s 2 12.53 BANASZAK Jakub LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -0.6 --
1 e 1 11.80 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP -0.4 IV
2 e 1 12.15 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN -0.4 IV #
3 e 1 12.67 SOWIŃSKI Konrad KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP -0.4 V WIERZBICKI Dariusz # Z/0954/15 2015 3
4 e 1 12.68 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP -0.4 V
5 e 1 12.82 SŁOMSKI Radosław LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP -0.4 --
6 e 1 12.83 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP -0.4 --
7 e 1 12.98 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -0.4 --
1 e 2 11.79 WINTROWICZ Szymon MGLKS Grom Więcbork 00 U16 KP -1.2 IV KAŁAS-PATEREK Monika 3
2 e 2 12.39 KUREK Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -1.2 V OLCZYK Stanisław # 4
3 e 2 12.51 WOJTALEWICZ Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -1.2 V SOBOWIEC Bartosz B.D. # 3 LDK!
4 e 2 12.73 SIEG Miłosz CMKL Człuchów 99 U16 PM -1.2 V
5 e 2 13.07 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U14 KP -1.2 -- PROKOP Wojciech # Z/0020/15 2019 2 LDK!
6 e 2 13.25 DERNOGA Patryk MKS Inowrocław 01 U14 KP -1.2 --
7 e 2 14.19 TUSZNIO Błażej MGLKS Grom Więcbork 99 U16 KP -1.2 -- PATEREK Przemysław BEZ
1 e 3 12.48 MARKIEWICZ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -0.7 V B.D. # 4 LDK!
2 e 3 12.96 OCHMAŃSKI Patryk LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP -0.7 --
3 e 3 13.48 KRZECZKOWSKI Radosław UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP -0.7 --
4 e 3 14.04 CIESIELSKI Paweł UKS Czapla Białe Błota 01 U14 KP -0.7 -- #
  e 3 DNF SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz # 01 U14 KP -0.7 -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2
1 e 4 13.26 KROLIK Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP -0.9 -- LASOTA Małgorzata LASOTA Małgorzata BEZ
2 e 4 13.63 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U14 KP -0.9 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
3 e 4 14.01 PIÓRKOWSKI Adam UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP -0.9 --
4 e 4 15.14 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP -0.9 -- KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
1 f 1 11.51 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.4 III
2 f 1 11.59 WINTROWICZ Szymon MGLKS Grom Więcbork 00 U16 KP +0.4 III KAŁAS-PATEREK Monika 3
3 f 1 11.92 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN +0.4 IV #
4 f 1 12.18 KUREK Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.4 IV OLCZYK Stanisław # 4
5 f 1 12.37 MARKIEWICZ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP +0.4 V B.D. # 4 LDK!
6 f 1 12.57 SOWIŃSKI Konrad KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP +0.4 V WIERZBICKI Dariusz # Z/0954/15 2015 3
300 m M
1 s 1 36.92 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP II
2 s 1 39.40 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek REJEWSKI Robert B.D. #
3 s 1 40.52 LEPPERT Borys LUKS Start Nakło 01 U14 KP V
4 s 1 41.32 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz # Z/2011/15 2019 3
5 s 1 41.44 RADZIKOWSKI Daniel MUKL Brodnica 99 U16 KP V
6 s 1 49.82 PRZESŁAWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
1 s 2 38.41 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
2 s 2 42.23 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP V NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2019 2
3 s 2 48.01 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata # Z/2851/17 2019 3 LDK!
4 s 2 50.18 BAUK Dawid UKS Czapla Białe Błota 01 U14 KP -- #
400 m M
1 s 1 52.29 SZALA Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III #
2 s 1 52.61 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
3 s 1 53.32 LEWANDOWSKI Jakub MKS Inowrocław 98 U18 KP IV
4 s 1 53.99 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0459/13 2019 2
5 s 1 57.80 POTRZEBOWSKI Hubert SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester BEZ
6 s 1 65.72 SYROWSKI Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP --
600 m M
1 s 1 1:24.57 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2
2 s 1 1:26.91 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2019 2
3 s 1 1:27.23 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz # Z/0201/15 2019 2
4 s 1 1:29.07 WILEMSKI Nikolas GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP III
5 s 1 1:32.22 WÓJTOWICZ Adam LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2012/15 , 2017 3
6 s 1 1:32.69 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester # 3
7 s 1 1:33.63 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM IV #
8 s 1 1:35.05 MAKOWIECKI Adrian MKS Inowrocław 99 U16 KP V
9 s 1 1:36.43 WOJCIECHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz # BEZ
10 s 1 1:38.33 ZIELIŃSKI Adam LIUKS Kruszwica 01 U14 KP V
11 s 1 1:39.63 BARANOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
12 s 1 1:40.32 ŚWIĄDER Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
13 s 1 2:01.15 LUBIEWSKI Dawid UKS Czapla Białe Błota 02 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # 5 LDK!
800 m M
1 s 1 1:55.42 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. # BEZ
2 s 1 1:55.67 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2019 1
3 s 1 1:59.88 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP III
4 s 1 2:00.40 WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP III
5 s 1 2:00.42 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III
6 s 1 2:03.42 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U18 KP IV #
7 s 1 2:08.39 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U18 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2019 BEZ
8 s 1 2:09.73 SOBOCIŃSKI Mateusz UKS Czapla Białe Błota 98 U18 KP --
9 s 1 2:10.82 NITZ Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester BEZ
10 s 1 2:18.04 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 95 U20 KP --
1000 m M
1 s 1 2:46.64 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U16 PM IV
2 s 1 2:54.19 KOTEWICZ Michał GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP V
3 s 1 2:55.09 BRZOZOWSKI Dawid LUKS Start Nakło 99 U16 KP V #
4 s 1 2:56.96 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U14 KP V LUZAK Andrzej Z/1940/15 2019 BEZ
5 s 1 3:02.37 POŁOM Damian SKLA Sopot 99 U16 PM -- KOZŁOWSKI Krzysztof BEZ
6 s 1 3:03.83 ŻAKOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
7 s 1 3:06.78 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon # Z/2003/15 2019 3
8 s 1 3:16.72 GACEK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- #
9 s 1 3:17.77 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
10 s 1 3:19.49 KĘDZIORA Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 01 U14 KP --
11 s 1 3:25.65 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2019 3 LDK!
12 s 1 3:29.75 BRZOZOWSKI Łukasz LUKS Start Nakło 01 U14 KP -- #
13 s 1 3:34.83 DRÓZD Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U14 KP --
14 s 1 3:35.88 WIRKUS Wiktor MGLKS Grom Więcbork 00 U16 KP -- KAŁAS-PATEREK Monika Z/0462/15 2015 BEZ
15 s 1 3:45.22 CHOLEWIŃSKI Andrzej UKS Czapla Białe Błota 02 U14 KP -- B.D. B.D. LDK!
16 s 1 3:49.32 NAWROCKI Hubert MKS Inowrocław 03 U12 KP --
2000 m M
1 s 1 6:15.74 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 00 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
2 s 1 6:46.73 MAJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
3 s 1 7:22.30 MARASZ Kacper LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
4 s 1 7:24.62 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester # , Z/2282/15 , 2019 3 LDK!
110 m pł MŁ M
2 s 1 17.63 FREJLISZEK Michał LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -1.4 IV
3 s 1 17.64 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -1.4 IV
4 s 1 19.61 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP -1.4 --
5 s 1 25.82 SCHOLL Maciej MKS Inowrocław 99 U16 KP -1.4 --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.93 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.5 II #
2 s 1 15.59 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.5 III
3 s 1 15.61 BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP -1.5 III
4 s 1 16.02 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -1.5 IV
5 s 1 16.37 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.5 IV B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
6 s 1 16.80 LEWANDOWSKI Jakub MKS Inowrocław 98 U18 KP -1.5 --
7 s 1 17.84 CIESIELSKI Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.5 -- B.D.
  s 1 DNF BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -1.5 -- B.D. B.D.
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.96 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -1.4 III B.D. 3
300 m pł M
1 s 1 39.66 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP II
2 s 1 41.89 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III
3 s 1 42.54 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0261/15 , 2019 4
4 s 1 45.05 HASEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek 4
5 s 1 45.97 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
6 s 1 45.98 DUBLIŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz 3
7 s 1 46.94 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
8 s 1 48.31 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
4x100 m M
1 s 1 45.95 MOKWA Karol
DZIEDZIECH Miłosz
WIŚNIEWSKI Gracjan
MĄKA Miłosz
GKS Olimpia Grudziądz 99
99
99
99
U16 KPO -- CZUBASZEK Jarosław
MAGDOWSKI Michał

Z/0547/15
Z/0542/15
2019
2019
2
BEZ
2 s 1 47.00 KUREK Dawid
LATOS Jakub
LIGMAN Michał
MARKIEWICZ Marcin
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99
99
99
00
U16 KPO -- OLCZYK Stanisław
LEWANDOWSKI Jacek REJEWSKI Robert B.D.
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
B.D.
, Z/0261/15
, 2019
4

4
4
3 s 1 47.22 BOLT Paweł
MAŁEK Mateusz
TYCNER Paweł
LISEWSKI Paweł
MLKS Nadwiślanin Chełmno 99
99
99
99
U16 KPO --


4 s 1 48.51 POZORSKI Szymon
POZORSKI Patryk
WIŚNIEWSKI Karol
LEPPERT Borys
LUKS Start Nakło 01
99
01
01
U16 KPO --

PROKOP Wojciech
Z/0020/15
2019
2
5 s 1 49.19 OCHMAŃSKI Patryk
SŁOMSKI Radosław
WÓJTOWICZ Adam
WAWRZONKOSKI Filip Wiktor
LKS Vectra Włocławek 01
99
00
00
U16 KPO --

ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
WIERZBICKI Dariusz
, Z/2012/15
Z/2011/15
, 2017
2019
3
3
6 s 1 50.46 URBANIAK Sebastian
MATUSZAK Sebastian
FREJLISZEK Michał
ZIELIŃSKI Adam
LIUKS Kruszwica 01
00
00
01
U16 KPO -- NOWAKOWSKI Marian
LUZAK Andrzej

Z/1938/15
Z/1939/15
2019
2017
2
4
Wzwyż M
1 f 1 1.70 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
1 f 1 1.90 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III
2 f 1 1.55 BORUCKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
2 f 1 1.85 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
3 f 1 1.50 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK!
3 f 1 1.75 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP IV #
4 f 1 1.45 KWIECIEŃ Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
5 f 1 1.45 WENCEL Grzegorz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław # BEZ
Tyczka M
  f 1 4.30 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
W dal M
  f 1 4.23 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP +1.4 -- KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
  f 1 5.62 GAŁGAŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +1.4 -- CZAPIEWSKI Wiesław BEZ
  f 1 5.80 GWIZDAŁA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -0.2 -- B.D. BEZ
  f 1 5.80 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.6 --
  f 1 5.86 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +0.6 -- #
  f 1 6.30 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.3 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
1 f 1 6.05 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.6 IV MAGDOWSKI Michał # Z/0542/15 2019 BEZ
2 f 1 5.82 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.8 V
3 f 1 5.34 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +0.6 --
4 f 1 5.14 MRÓZ Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +1.4 -- CZAPIEWSKI Wiesław BEZ
5 f 1 5.09 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U16 KP -0.4 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2
6 f 1 5.01 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP +0.1 -- CZAPIEWSKI Wiesław # Z/0138/15 2019 2
7 f 1 5.00 DERNOGA Patryk MKS Inowrocław 01 U14 KP +0.6 --
8 f 1 4.79 BORUCKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP +0.8 --
9 f 1 4.36 WENCEL Grzegorz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP +1.8 -- CZAPIEWSKI Wiesław # BEZ
10 f 1 4.33 CIESIELSKI Paweł UKS Czapla Białe Błota 01 U14 KP +0.2 -- #
11 f 1 4.12 PIÓRKOWSKI Adam UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP -1.6 --
12 f 1 3.96 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy BKS Bydgoszcz 01 U14 KP +0.8 --
Kula (5) M
1 f 1 13.97 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2
1 f 1 17.49 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 13.36 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe # 00 U16 KP IV WYRZYKOWSKI Rafał # Z/1820/15 2018 1
2 f 1 14.96 URBANEK Kacper SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP III GASSOWSKI Janusz 2
3 f 1 11.57 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
4 f 1 11.52 KROCZYK Kacper MKS Inowrocław 00 U16 KP V
5 f 1 11.32 KUBIAK Patryk MKS Inowrocław 99 U16 KP V
6 f 1 9.94 STAŃCZYK Sebastian UKS Cyprianka 00 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward # 5
7 f 1 9.80 KULS Kacper LIUKS Kruszwica 00 U16 KP --
8 f 1 9.38 GOŁEMBIEWSKI Jakub LUKS Start Nakło 99 U16 KP -- #
9 f 1 8.82 MAISON Artur LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
10 f 1 8.49 KIJEWSKI Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
11 f 1 8.45 PIEKLO Patryk MKS Inowrocław 00 U16 KP -- #
Kula (6) M
1 f 1 13.92 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
2 f 1 13.19 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III #
3 f 1 12.89 DRAHEIM Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP IV #
Dysk (1) M
1 f 1 43.46 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
2 f 1 40.78 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
3 f 1 35.69 SKIBIŃSKI Kacper KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz 4
4 f 1 31.31 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
5 f 1 29.47 WYRZYKOWSKI Dawid LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 99 U16 KP --
6 f 1 28.90 STAŃCZYK Sebastian UKS Cyprianka 00 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward # 5
7 f 1 27.99 ŁĄCZNY Daniel LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
8 f 1 25.56 ANDRZEJEWSKI Damian LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5676/15 2018 BEZ LDK!
9 f 1 21.62 SĘK Artur LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
Dysk (1.5) M
  f 1 50.34 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
Dysk (1.75) M
  f 1 43.20 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III
Młot (5) M
  f 1 33.11 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0351/15 2018 3
1 f 1 42.65 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP IV
1 f 1 46.22 CZEPEK Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP IV
2 f 1 30.58 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
2 f 1 42.67 ŁĘGA Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV
3 f 1 26.89 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
4 f 1 22.78 SKIBIŃSKI Kacper KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz 4
5 f 1 22.02 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
6 f 1 20.87 URBAŃSKI Albert LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
7 f 1 20.16 KOPCZYŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
8 f 1 18.43 WITCZAK Przemysław BKS Bydgoszcz 00 U16 KP --
Oszczep (600) M
  f 1 29.56 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr # Z/5656/15 2019 2 LDK!
1 f 1 46.77 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U16 KP IV WALCZAK Leszek # Z/0021/15 2019 1
2 f 1 44.25 WIŚNIEWSKI Marcin MKS Inowrocław 99 U16 KP IV #
3 f 1 37.21 GRYCZEWSKI Damian UKS Cyprianka 01 U14 KP V MAŃKOWSKI Edward # Z/5653/15 2018 BEZ
4 f 1 36.75 JURGIELEWICZ Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- #
5 f 1 28.47 GOLAŁ Kamil UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
6 f 1 28.30 KIJEWSKI Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
7 f 1 26.67 KULS Kacper LIUKS Kruszwica 00 U16 KP --
Oszczep (700) M
1 f 1 40.87 KRUTNIK Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 98 U18 KP -- B.D. BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 55.06 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
Chód 3 km M
1 s 1 14:24.51 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0569/13 2019 1
2 s 1 15:35.18 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0736/15 2018 4 LDK!
3 s 1 16:10.01 KRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP --
4 s 1 16:29.55 ŻAKOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
5 s 1 18:20.97 ŚWIĄDER Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
6 s 1 21:05.20 GACEK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U14 KP --
7 s 1 21:13.39 NOGALSKI Wiktor MKS Inowrocław 00 U16 KP --
8 s 1 22:44.58 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2019 2 LDK!
  s 1 DQ LISOWSKI Jakub GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3576948642731 sekund