Stalowa Wola 30.08.2014
Mityng POZLA - Pożegnanie wakacji
100 m K
1 s 1 12.53 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +1.6 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 s 1 12.76 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +1.6 III JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
3 s 1 12.78 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.6 III MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
4 s 1 12.98 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.6 III B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
5 s 1 13.20 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.6 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
6 s 1 13.39 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +1.6 IV WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
7 s 1 13.39 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.6 IV
1 s 2 12.95 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +1.2 III ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
2 s 2 13.17 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +1.2 III
3 s 2 13.58 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK +1.2 IV BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
4 s 2 13.65 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.2 IV ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
5 s 2 13.65 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.2 IV B.D. BEZ
6 s 2 13.89 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +1.2 V WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
7 s 2 14.11 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK +1.2 V
1 s 3 13.40 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +1.7 IV
2 s 3 13.67 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.7 IV
3 s 3 13.75 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +1.7 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
4 s 3 13.80 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK +1.7 IV
5 s 3 14.13 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +1.7 --
6 s 3 14.35 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU +1.7 -- B.D. # 3
7 s 3 14.38 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.7 --
1 s 4 13.74 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.3 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
2 s 4 13.79 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U16 LU +1.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
3 s 4 13.81 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +1.3 V LDK!
4 s 4 14.04 PUTKOWSKA Izabela KS Agros Zamość 98 U18 LU +1.3 -- #
5 s 4 14.52 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +1.3 -- #
6 s 4 14.83 BERNACKA Dominika MKS Agros Chełm 97 U18 LU +1.3 --
7 s 4 15.05 IWANIUK Martyna MKS Agros Chełm 00 U16 LU +1.3 --
8 s 4 15.37 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU +1.3 --
1 s 5 13.51 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +1.0 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
2 s 5 14.23 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +1.0 V
3 s 5 14.29 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +1.0 V JADCZAK Bożena B.D. Z/3159/15 2019
4 s 5 14.39 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +1.0 V WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
5 s 5 14.81 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK +1.0 -- BARSZCZ Mirosław BEZ
6 s 5 14.87 BODYS Angelika KS Agros Zamość 99 U16 LU +1.0 --
7 s 5 15.53 RUP Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +1.0 -- #
1 s 6 13.45 KARAŚ Anna RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.3 IV
2 s 6 13.95 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.3 V
3 s 6 14.35 ZAJĄC Nikoleta MKS Agros Chełm 00 U16 LU +0.3 V
4 s 6 14.74 OLEKSIEJUK Klaudia MKS Agros Chełm 99 U16 LU +0.3 --
1 s 7 13.75 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +0.3 IV BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 s 7 14.49 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK +0.3 V BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
3 s 7 14.56 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +0.3 -- BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
4 s 7 14.67 MECH Gabriela MKS Agros Chełm 00 U16 LU +0.3 --
5 s 7 14.83 DRELICH Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK +0.3 --
6 s 7 15.57 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U16 LU +0.3 -- #
7 s 7 15.80 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +0.3 --
1 s 8 15.11 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U12 PK +0.9 -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
2 s 8 15.27 WOŹNIAK Olga MKS Agros Chełm 00 U16 LU +0.9 -- #
3 s 8 15.37 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK +0.9 -- SUDOŁ Edward Z/1233/16 2019 3
4 s 8 15.51 LASKOWSKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +0.9 --
5 s 8 16.54 ŻYŁA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK +0.9 -- LDK!
6 s 8 17.61 WITKOWSKA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 04 U12 PK +0.9 --
300 m K
1 s 1 39.63 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 s 1 41.39 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
3 s 1 42.07 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
4 s 1 42.79 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
5 s 1 43.28 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 44.06 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK III KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
7 s 1 44.40 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
8 s 1 44.79 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU --
1 s 2 41.34 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 s 2 43.27 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -- B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
3 s 2 43.90 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK -- KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
4 s 2 44.69 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
5 s 2 45.22 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
6 s 2 45.52 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU --
7 s 2 45.98 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV JADCZAK Bożena B.D. Z/3159/15 2019
1 s 3 44.76 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
2 s 3 45.62 PUTKOWSKA Izabela KS Agros Zamość 98 U18 LU -- #
3 s 3 45.87 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK --
4 s 3 46.37 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV
5 s 3 46.39 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
6 s 3 46.46 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK --
7 s 3 46.53 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V LDK!
1 s 4 44.16 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
2 s 4 45.01 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
3 s 4 45.59 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU -- B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
4 s 4 46.08 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
5 s 4 49.33 BODYS Angelika KS Agros Zamość 99 U16 LU --
6 s 4 49.91 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK --
1 s 5 43.80 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 s 5 45.49 SZANIAWSKA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK IV #
3 s 5 47.24 SOBIŁO Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
4 s 5 47.62 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V B.D.
5 s 5 48.09 ZAJĄC Nikoleta MKS Agros Chełm 00 U16 LU V
6 s 5 49.87 SKOTNICKA Izabela ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK --
7 s 5 50.57 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
8 s 5 51.38 KISTER Dominika MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
1 s 6 47.86 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
2 s 6 49.32 BERNACKA Dominika MKS Agros Chełm 97 U18 LU --
3 s 6 50.33 WOŹNIAK Olga MKS Agros Chełm 00 U16 LU -- #
4 s 6 52.38 RUP Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -- #
5 s 6 52.49 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
6 s 6 52.95 SKOTNICKA Olga ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK --
1 s 7 47.95 GANCARZ Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK V
2 s 7 51.13 MECH Gabriela MKS Agros Chełm 00 U16 LU --
3 s 7 52.32 HAWROT Karina KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/1314/15 2019 BEZ
4 s 7 53.04 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U12 PK -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
5 s 7 56.26 GANCARZ Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK --
1 s 8 54.04 LASKOWSKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
2 s 8 55.01 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2019 BEZ
3 s 8 55.44 ŻYŁA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK -- LDK!
4 s 8 57.75 SOWA Daria KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/4597/15 2017 BEZ
600 m K
1 s 1 1:30.57 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 Sen PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4323/11 2018 MM
2 s 1 1:36.10 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
3 s 1 1:36.91 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
4 s 1 1:37.43 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
5 s 1 1:39.00 PYDA Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 00 U16 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0924/15 2017 4
6 s 1 1:40.63 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
7 s 1 1:40.82 WITEK Paulina UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir # Z/2340/15 2018 BEZ LDK!
8 s 1 1:41.77 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
9 s 1 1:42.94 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU -- B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
10 s 1 1:45.23 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
1 s 2 1:42.61 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
2 s 2 1:43.58 NIEKURZAK Karolina ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK IV #
3 s 2 1:44.23 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
4 s 2 1:45.35 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK IV #
5 s 2 1:47.09 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V B.D.
6 s 2 1:47.55 WOŁYNIEC Oliwia MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU V #
7 s 2 1:49.33 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
8 s 2 1:49.65 KAPUSTKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
9 s 2 1:50.04 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 95 U20 PK -- B.D. BEZ
10 s 2 1:52.31 PIETRAS Julia KS Agros Zamość 00 U16 LU --
11 s 2 1:53.97 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
1 s 3 1:48.46 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U16 LU V
2 s 3 1:49.21 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V #
3 s 3 1:50.22 GOŁĘBIOWSKA Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
4 s 3 1:51.44 PRZYBYŁO Aleksandra UKS Żaczek Połaniec 00 U16 SK -- # LDK!
5 s 3 1:53.12 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- # LDK!
6 s 3 1:53.49 WAŚ Karolina MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU -- #
7 s 3 1:58.47 KRUPA Julia UKS Żaczek Połaniec 00 U16 SK -- # LDK!
8 s 3 1:59.71 BARAŃCZUK Karolina MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU --
9 s 3 2:02.78 DĄBROWSKA Natalia KS Agros Zamość 01 U14 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0108/15 2017 BEZ
1 s 4 1:56.29 JAROSZEK Julia RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ -- LDK!
2 s 4 1:59.57 MAZUR Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
3 s 4 1:59.90 ISKRA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
4 s 4 2:04.28 KŁOSOWSKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 02 U14 PK -- B.D. BEZ
5 s 4 2:06.08 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
6 s 4 2:06.79 HAWROT Karina KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/1314/15 2019 BEZ
7 s 4 2:11.48 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2019 BEZ
8 s 4 2:11.87 SOWA Daria KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/4597/15 2017 BEZ
9 s 4 2:16.20 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
10 s 4 2:25.38 BURDZY Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK --
1000 m K
1 s 1 2:57.78 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 s 1 2:58.15 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
3 s 1 3:09.89 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA -- B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2019
4 s 1 3:10.18 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
5 s 1 3:12.83 SUDOŁ Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK IV #
6 s 1 3:14.88 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
7 s 1 3:16.24 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
8 s 1 3:19.98 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
9 s 1 3:25.10 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK V ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2019 5
10 s 1 3:26.51 KONIECZNA Agnieszka RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V LDK!
11 s 1 3:26.94 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK V BIGUS Anna Z/2114/15 2019 2
12 s 1 3:44.53 ZUBER Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 97 U18 PK -- KARKUT Bogdan B.D. # BEZ
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.46 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.4 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
3 s 1 16.01 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.4 III B.D.
100 m pł J MŁ K
2 s 1 15.18 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.4 II
4x100 m K
1 s 1 49.06 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U16 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D.
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2019
2019
2019
2019
3
M

MM
2 s 1 49.96 TŁUCZEK Kamila
WOJTUNIK Klaudia
IGNASIAK Nikola
ŚLEDZIONA Karolina
CWKS Resovia Rzeszów 97
99
98
98
U18 PDK -- MAZUR Janusz B.D.
MAZUR Janusz

Z/0080/13
Z/0536/15
2019
2019

M
3 s 1 53.47 OLSZOWY Paulina
OLSZOWY Karolina
KRUK Weronika
CUBER Karolina
MKL Sparta Stalowa Wola 99
96
99
97
U20 PDK --


GIZA Andrzej B.D.
Z/1061/13
2019
1
4 s 1 55.17 PAWŁOWSKA Natalia
DYBKA Agnieszka
OSIECKA Małgorzata
NOWIK Róża
KKS Victoria Stalowa Wola 99
00
00
01
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert
Z/0258/15
Z/2719/15
Z/4470/15
Z/6478/15
2017
2019
2019
2017
3
2
2
5
5 s 1 59.00 DZIUBIŃSKA Weronika
KISTER Dominika
OLEKSIEJUK Klaudia
SOCHA Natalia
MKS Agros Chełm 99
99
99
00
U16 LBE --


Wzwyż K
1 1.55 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK III
2 1.55 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III GOS Piotr Z/5239/15 2019 1
2 1.55 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
4 1.40 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U16 LU V #
W dal K
1 4.95 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.4 IV B.D. BEZ
2 4.77 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.2 -- #
3 4.51 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +0.2 V ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
4 4.44 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK -0.1 -- TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
5 4.43 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.5 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
6 4.40 WILK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.0 -- B.D. # BEZ
7 4.18 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.3 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
8 3.94 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU +0.1 --
9 3.85 OLEKSIEJUK Klaudia MKS Agros Chełm 99 U16 LU -0.3 --
10 3.32 IWANIUK Martyna MKS Agros Chełm 00 U16 LU -0.3 --
Kula (3) K
1 9.37 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
1 10.47 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
2 8.98 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
2 10.00 ELIASZ Monika ULKS Gryf Rytwiany 98 U18 SK IV
3 8.96 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V
3 9.45 BURDZY Agata MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
4 7.99 KŁYS Kinga Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
4 8.70 ŻYŁA Magdalena UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK V # LDK!
5 7.12 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
5 7.65 KOZDRONKIEWICZ Katarzyna MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
6 5.98 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
Dysk (0.75) K
1 32.62 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 32.25 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
3 31.72 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
4 30.04 ŻYŁA Magdalena UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK IV # LDK!
5 25.91 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK V RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
6 21.32 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
7 21.01 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
8 20.69 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
Dysk (1) K
1 29.15 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
2 23.19 KŁYS Kinga Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
3 19.17 BURDZY Agata MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
Młot (3) K
1 35.25 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
1 47.00 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU III
2 32.75 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
2 46.49 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
3 23.57 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
3 46.23 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
4 20.84 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
4 41.82 KARAŚ Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK III
5 29.45 KOTWICA Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/1545/14 2017 BEZ
6 28.86 KOZDRONKIEWICZ Katarzyna MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
Młot (4) K
1 44.66 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
2 36.78 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK IV
100 m M
1 s 1 11.33 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.7 III B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M
2 s 1 11.40 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU +0.7 III
3 s 1 11.59 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +0.7 III JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
4 s 1 11.68 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.7 III
5 s 1 12.25 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.7 -- ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
1 s 2 11.96 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.2 IV
2 s 2 11.98 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -0.2 IV
3 s 2 12.06 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -0.2 IV
4 s 2 12.08 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -0.2 IV
5 s 2 12.15 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK -0.2 IV
6 s 2 12.23 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.2 --
7 s 2 12.27 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.2 --
8 s 2 12.49 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -0.2 --
1 s 3 12.00 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.2 IV STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
2 s 3 12.04 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.2 IV
3 s 3 12.17 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.2 IV
4 s 3 12.24 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -0.2 V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
5 s 3 12.28 SZAFRAN Albert MKS Agros Chełm 99 U16 LU -0.2 V
1 s 4 12.19 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -0.1 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 s 4 12.38 WALEWANDER Mateusz KS Agros Zamość 98 U18 LU -0.1 --
3 s 4 12.39 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -0.1 -- LDK!
4 s 4 12.43 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK -0.1 --
5 s 4 12.53 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -0.1 --
6 s 4 12.80 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK -0.1 --
7 s 4 12.99 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU -0.1 --
8 s 4 14.31 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ -0.1 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/5571/15 2019 4
1 s 5 13.14 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
2 s 5 13.24 TUTAK Sebastian UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK +0.5 --
3 s 5 13.42 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.5 --
4 s 5 14.05 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +0.5 --
5 s 5 14.91 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +0.5 -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
  s 5 DQ CICHOŃ Kamil KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK 0.0 --
300 m M
1 s 1 35.47 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU --
2 s 1 35.87 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
3 s 1 36.82 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU --
4 s 1 37.36 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK --
5 s 1 38.33 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU --
6 s 1 38.52 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
7 s 1 38.61 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
1 s 2 38.08 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK --
2 s 2 39.07 ROCZON Jakub MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV
3 s 2 39.32 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
4 s 2 40.00 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
5 s 2 40.03 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV
1 s 3 37.20 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
2 s 3 40.21 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -- LDK!
3 s 3 41.25 WALEWANDER Mateusz KS Agros Zamość 98 U18 LU --
4 s 3 42.14 CICHOŃ Kamil KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK V
5 s 3 42.97 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
6 s 3 44.06 TUTAK Sebastian UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK --
1 s 4 40.24 SZAFRAN Albert MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV
2 s 4 41.33 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU V
3 s 4 42.89 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
4 s 4 43.14 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
5 s 4 44.18 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U16 PK -- ZATORSKI Witold # Z/5123/15 2018 4
1 s 5 41.46 PIKULA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK V #
2 s 5 46.29 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
3 s 5 47.44 HANEJKO Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
4 s 5 48.13 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/5571/15 2019 4
5 s 5 49.29 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK --
600 m M
1 s 1 1:23.29 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
2 s 1 1:24.07 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK --
3 s 1 1:24.42 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
4 s 1 1:24.50 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
5 s 1 1:25.09 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
6 s 1 1:27.48 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U16 LU II B.D.
7 s 1 1:27.69 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
8 s 1 1:29.41 POLIKOWSKI Aleksander MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU --
9 s 1 1:30.45 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
10 s 1 1:30.52 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
11 s 1 1:32.11 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
12 s 1 1:33.04 SIDOR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
13 s 1 1:33.11 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
14 s 1 1:33.79 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
15 s 1 1:34.79 MOSKWA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
1 s 2 1:32.35 GROCH Paweł KS Agros Zamość 96 U20 LU --
2 s 2 1:33.39 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
3 s 2 1:33.52 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK IV ANIOŁ Stanisław # Z/2714/15 2018 3
4 s 2 1:35.92 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U16 LU V
5 s 2 1:37.25 LASOTA Bartosz ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK V #
6 s 2 1:37.59 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U16 PK V ZATORSKI Witold # Z/5123/15 2018 4
7 s 2 1:42.86 ZIMNICKI Adam RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
8 s 2 1:44.61 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
9 s 2 1:48.95 PETECKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
2000 m M
1 s 1 5:42.05 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
2 s 1 5:44.57 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
3 s 1 5:50.36 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
4 s 1 5:58.19 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK II ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
5 s 1 6:08.35 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 6:12.48 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ --
7 s 1 6:14.93 MICHOWSKI Łukasz KS Agros Zamość 97 U18 LU --
8 s 1 6:18.22 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
9 s 1 6:25.74 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0394/15 2016 4
10 s 1 6:31.51 PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U16 LU V
11 s 1 6:33.40 GREŃ Kacper MKS Unia Hrubieszów 00 U16 LU V
12 s 1 6:41.86 MANGIONE Gianmarco MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK --
14 s 1 6:58.01 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2923/15 2018 5
15 s 1 6:49.12 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU -- B.D. Z/1243/14 2019 3
15 s 1 7:37.23 SMYKLA Jakub MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- #
16 s 1 7:54.47 WDOWIAK Patryk MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1363/16 2017 BEZ
110 m pł MŁ M
2 s 1 17.46 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -1.1 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
5 s 1 25.40 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -1.1 -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
3 s 1 18.52 WILK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK -1.1 --
4 s 1 18.63 FURTAK Paweł KS Agros Zamość 97 U18 LU -1.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 16.29 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -1.1 III
4x100 m M
1 s 1 49.14 GALICIA PEREZ Daniel
LEBIODA Stanisław
DECHNIK Jakub
LATAWIEC Konrad
KKS Victoria Stalowa Wola 00
99
00
01
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław

MATUSZAK Robert
Z/3004/15
Z/0133/15
2019
2019
3
3
5
2 s 1 49.66 WĘGLARZ Dominik
SAŁADIAK Michał
RUCHAJ Ryszard
PĘCAK Kamil
KKS Victoria Stalowa Wola 02
96
98
95
U20 PDK -- B.D.


ŁYP Jacek
Z/4647/11
2017
BEZ
3
Wzwyż M
1 1.75 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
2 1.60 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
3 1.55 ROCZON Jakub MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
W dal M
1 6.54 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.3 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 6.42 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U20 PK +1.5 III
3 6.37 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.4 III
4 6.29 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +1.7 IV #
5 6.12 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.1 IV
6 5.80 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +1.1 --
7 5.58 WALEWANDER Mateusz KS Agros Zamość 98 U18 LU +0.7 --
8 4.38 RUTKOWSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +1.7 -- LDK!
  NM STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK 0.0 --
Kula (5) M
1 13.91 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK III
2 12.06 DĄBROWSKI Tymoteusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- #
1 2 12.23 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 2 12.22 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2
3 2 11.18 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
4 2 9.44 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
5 2 8.93 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
Kula (7.26) M
1 16.02 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Dysk (1) M
1 32.23 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 32.07 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
3 31.37 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK V
4 31.17 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
5 30.73 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
6 29.29 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
Dysk (1.75) M
1 51.53 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Młot (4) M
1 31.51 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
Młot (5) M
1 30.51 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
2 21.95 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
Młot (6) M
1 63.92 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 59.67 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU II KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
3 59.30 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4018259048462 sekund