Warszawa 08.09.2014
Jesienne Zawody Młodzików
100 m K
1 s 1 12.71 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 s 1 12.84 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.2 III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
3 s 1 13.30 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.2 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
4 s 1 13.65 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ +0.2 IV
5 s 1 14.15 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.2 --
1 s 2 13.07 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.1 III B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
2 s 2 13.51 ŁAZIŃSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa 98 U18 MZ +0.1 IV PODRAŻKO Marian 3
3 s 2 13.53 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.1 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 s 2 13.96 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.1 -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
5 s 2 15.26 KO¦NIK Wioletta UKS Mokotów 98 U18 MZ +0.1 --
6 s 2 15.29 ANTOSIEWICZ Zuzanna OKS Skra Warszawa # 98 U18 MZ +0.1 --
1 34 e 1 12.6 r OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ -0.9 --
2 31 e 1 12.7 r SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.9 --
3 29 e 1 12.7 r CHEŁCHOWSKA Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ -0.9 --
4 30 e 1 12.7 r JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.9 -- BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
5 33 e 1 12.9 r SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ -0.9 -- OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
6 32 e 1 13.0 r SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -0.9 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
7 28 e 1 13.1 r SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -0.9 --
1 1 e 2 13.84 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.1 V #
2 2 e 2 14.00 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.1 V
3 3 e 2 14.26 GIETKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ -0.1 V
4 6 e 2 14.39 ZAWADZKA Hanna UKS Sprint 2020 Warszawa 00 U16 MZ -0.1 V #
5 7 e 2 14.44 GÓRKA Andżelika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ -0.1 V #
6 9 e 2 14.49 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -0.1 V
7 11 e 2 14.59 WI¦NIEWSKA Magdalena OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ -0.1 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3697/15 2015 5
8 14 e 2 14.66 MALIBORSKA-SZMULEWICZ Gabriela MTE Milanówek 00 U16 MZ -0.1 --
1 4 e 3 14.28 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U14 MZ -0.2 V GOLJANEK Janusz # Z/3963/15 2019 1
2 8 e 3 14.49 ZAGÓRSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.2 V
3 13 e 3 14.62 BIERNACKA Agata AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ -0.2 -- #
4 15 e 3 14.67 PRACHTL Sylwia WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ -0.2 --
5 16 e 3 14.70 SOBIERAJ Anna OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ -0.2 --
6 18 e 3 14.98 DRUCHNIAK Aleksandra MKS Pułtusk 99 U16 MZ -0.2 -- #
7 22 e 3 15.18 STAŃCZAK Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -0.2 -- KLONOWSKI Adam Z/3935/15 2015 BEZ
1 10 e 4 14.57 JÓ¬WIK Sylwia ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ -1.0 --
2 19 e 4 14.99 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 01 U14 MZ -1.0 -- #
3 23 e 4 15.19 STOMPÓR Julia ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -1.0 -- #
4 24 e 4 15.41 KARCZMARCZYK Klara MTE Milanówek 99 U16 MZ -1.0 --
5 26 e 4 15.62 KULICKA Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 00 U16 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/4659/15 2015 5
1 5 e 5 14.29 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 01 U14 MZ -1.3 V
2 12 e 5 14.61 BIELECKA Agata AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -1.3 --
3 17 e 5 14.87 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U14 MZ -1.3 -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
4 20 e 5 15.13 KRÓL Paulina OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ -1.3 --
5 21 e 5 15.16 MIERZEJEWSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka # 01 U14 MZ -1.3 --
6 25 e 5 15.56 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U14 MZ -1.3 -- KRAWCZAK Andrzej # Z/3925/15 2019 2
7 27 e 5 16.15 KISIEL Karolina Diana MKS Pułtusk 99 U16 MZ -1.3 --
1 f 1 12.91 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ -0.3 III
2 f 1 13.16 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ -0.3 III OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
3 f 1 13.46 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -0.3 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
4 f 1 13.72 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.3 IV
5 f 1 13.80 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.3 IV BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
6 f 1 13.83 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.3 V #
7 f 1 13.85 CHEŁCHOWSKA Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ -0.3 V
8 f 1 14.46 SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -0.3 V
1 f 2 14.01 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -0.6 V
2 f 2 14.34 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 01 U14 MZ -0.6 V
3 f 2 14.34 GIETKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ -0.6 V
4 f 2 14.58 GÓRKA Andżelika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ -0.6 -- #
200 m K
1 s 1 26.15 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.6 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 s 1 26.39 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -0.6 III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
3 s 1 27.86 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -0.6 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 s 1 28.86 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -0.6 -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
5 s 1 29.74 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -0.6 --
1 s 2 25.79 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ -0.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 s 2 27.70 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U18 MZ -0.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 s 2 28.29 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ -0.1 IV
4 s 2 28.69 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -0.1 -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
5 s 2 29.47 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ -0.1 -- B.D. BEZ
6 s 2 29.48 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -0.1 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
1 s 3 26.20 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -0.1 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 s 3 28.50 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ -0.1 IV JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
3 s 3 29.44 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -0.1 V OBROCKI Bogdan # Z/2322/15 2019 3
4 s 3 29.46 PĘDZICH Agnieszka UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -0.1 V
5 s 3 31.38 ANTOSIEWICZ Zuzanna OKS Skra Warszawa # 98 U18 MZ -0.1 --
300 m K
1 s 1 43.83 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ III
2 s 1 45.41 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
3 s 1 45.50 ŁUCZAK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3612/15 2015 3
4 s 1 48.02 SOBIERAJ Anna OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ V
5 s 1 51.67 STAŃCZAK Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -- KLONOWSKI Adam Z/3935/15 2015 BEZ
6 s 1 53.04 KRÓL Paulina OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
1 s 2 47.62 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U14 MZ V TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
2 s 2 48.87 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 01 U14 MZ -- #
3 s 2 49.88 JÓ¬WIK Sylwia ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ --
4 s 2 51.10 STOMPÓR Julia ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
5 s 2 52.05 WARDA Alicja ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
6 s 2 56.02 KACZMAREK Wiktoria OKS Skra Warszawa 03 U12 MZ --
1 s 3 44.02 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
2 s 3 48.47 ZAWADZKA Hanna UKS Sprint 2020 Warszawa 00 U16 MZ V #
3 s 3 48.55 GRZANKOWSKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ --
4 s 3 50.75 MARCINIUK Wiktoria WLKS Nowe Iganie # 01 U14 MZ --
400 m K
1 s 1 57.38 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 1
2 s 1 59.02 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U23 MZ III B.D. # 3
3 s 1 62.36 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ IV B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
4 s 1 62.91 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 98 U18 MZ IV
5 s 1 65.37 KUNIKOWSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
6 s 1 67.21 JOBDA Gabriela UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ --
600 m K
1 1 s 1 1:40.26 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ --
2 3 s 1 1:42.28 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0388/15 2019 2
3 4 s 1 1:42.75 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ III MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
4 5 s 1 1:43.09 BORKOWSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ IV B.D. Z/2204/15 2015 4
5 6 s 1 1:43.10 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0389/15 2019 2
6 7 s 1 1:44.35 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV
7 8 s 1 1:44.94 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona # 00 U16 IV LEANDRO Jean Marc # Z/2075/15 2019
8 9 s 1 1:46.22 SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V MARKOWSKI Michał B.D. # Z/2208/15 2018
9 2 s 1 1:47.20 PAWEŁCZAK Natalia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V
10 11 s 1 1:47.97 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ V
11 13 s 1 1:51.32 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ --
1 12 s 2 1:48.14 OLSZEWSKA Julia UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ V
2 15 s 2 1:51.54 GAŁˇZKA Klaudia GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ --
3 14 s 2 1:53.81 ŁOBODZIN Wiktoria ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
4 17 s 2 1:54.25 TOMASZEWSKA Karolina OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
5 18 s 2 1:54.53 MIĘKUS Melania OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
6 22 s 2 1:56.74 KAPUSTA Monika ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
7 23 s 2 1:59.38 O¦KO Oliwia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ --
8 24 s 2 2:00.31 GÓRKA Izabela ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
9 25 s 2 2:00.83 ZIENDARA Antonina MKS Polonia Warszawa 03 U12 MZ --
10 26 s 2 2:01.36 PATOKA Olga UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -- B.D.
11 27 s 2 2:01.45 KACPRZAK Natalia ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
1 10 s 3 1:47.33 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ V MIERZEJEWSKI Marek # Z/0772/15 2019 2
2 16 s 3 1:54.05 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0779/15 2019 4
3 20 s 3 1:55.34 BOROWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
4 21 s 3 1:55.68 MIROSŁAW Monika WLKS Nowe Iganie # 01 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia BEZ LDK!
5 28 s 3 2:01.74 ZADROŻNA Sylwia MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
6 29 s 3 2:01.78 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/2319/15 2019 2
7 19 s 3 2:07.28 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 00 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2019 2
8 30 s 3 2:09.46 TRZASKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 01 U14 MZ --
9 31 s 3 2:11.45 WO¬NIAK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 03 U12 MZ -- GĘBSKI Adam BEZ
10 32 s 3 2:12.19 SZELˇGOWSKA Karolina MTE Milanówek 09 U12 MZ --
800 m K
1 s 1 2:12.24 ¦LUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ II B.D. # 1
2 s 1 2:12.44 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
3 s 1 2:13.32 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
4 s 1 2:14.22 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
5 s 1 2:18.42 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ III
6 s 1 2:22.35 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
7 s 1 2:25.10 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 U20 MZ IV PODOLAK Kazimierz DˇBROWSKI Dariusz # , Z/0397/12 , 2019 3
1000 m K
1 2 s 1 3:19.39 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ IV LDK!
2 3 s 1 3:20.08 KOJTEK Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ --
3 1 s 1 3:29.11 PTAK Aleksandra OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ V
4 4 s 1 3:34.77 STASIUKIEWICZ Patrycja MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ -- #
5 5 s 1 3:37.90 ¦NIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.05 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.6 III #
2 s 1 16.43 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.6 III
3 s 1 16.85 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.6 IV
4 s 1 16.92 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U16 MZ -0.7 IV RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 s 1 16.93 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -0.6 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
5 s 1 18.20 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -0.6 V BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
6 s 1 23.44 GURZĘDA Gabriela UKS Clan Ostrołęka # 01 U14 MZ -0.6 -- PIERZCHAŁA Halina # Z/2315/15 2018 BEZ
3 s 2 16.60 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -1.6 III BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
5 s 2 19.28 WIOSNA Weronika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ -1.6 --
6 s 2 20.52 KOŃSKA Emilia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -1.6 -- KLONOWSKI Adam Z/4265/15 2015 5
100 m pł J MŁ K
1 s 2 16.01 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -1.6 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 s 2 16.31 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U18 MZ -1.6 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
4 s 2 18.22 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -1.6 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
100 m pł K
1 s 1 14.58 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -0.7 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
2 s 1 15.42 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ -0.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 s 1 15.71 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ -0.7 II RˇCZKA Paweł B.D. Z/3715/11 2016 1
5 s 1 17.36 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ -0.7 IV B.D. BEZ
300 m pł K
1 s 1 47.01 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ III OBROCKI Bogdan # Z/0601/15 2017 2
2 s 1 50.42 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
3 s 1 51.75 NIEMIRA Lidia KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ IV
4 s 1 59.64 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 00 U16 MZ --
400 m pł K K
1 s 1 65.36 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U23 MZ II B.D. # 1 LDK!
2 s 1 65.93 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
4x100 m K
1 s 1 52.56 SOKAL Marta
SOKOŁOWSKA Julia
SZELENBAUN Wiktoria
RADZKA Paulina
AKL Ursynów Warszawa 99
00
99
99
U16 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.

OBROCKI Bogdan
Z/0602/15
Z/2324/15
Z/0601/15
2017
2019
2017
2

2
2 s 1 53.13 KULESZA Kalina
JU¦KIEWICZ Agnieszka
SOBIERAJ Ludwika
SZYMAŃSKA Anna
UKS LA Basket Warszawa 99
00
00
99
U16 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam

BALCERZAK Piotr
Z/4018/15
Z/2433/15
Z/4019/15
2019
2019
2019
3
2
1
3 s 1 55.11 GÓRCZYŃSKA Żaneta
KRYSTKIEWICZ Maria
ZAGÓRSKA Weronika
KUCZYŃSKA Klaudia
MKS Durasan Płońsk 99
00
00
99
U16 MAZ --


4 s 1 56.51 WIOSNA Weronika
GÓRKA Andżelika
ŁOBODZIN Wiktoria
KACPRZAK Natalia
ULKS Jedlińsk 99
99
00
00
U16 MAZ --


5 s 1 61.78 MALIBORSKA-SZMULEWICZ Gabriela
KARCZMARCZYK Klara
SZELˇGOWSKA Karolina
PAWLAK Magdalena
MTE Milanówek 00
99
09
99
U16 MAZ --


Wzwyż K
1 f 1 1.50 POMIESZCZ Sylwia MKS Polonia Warszawa 99 U16 MZ IV
1 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
2 f 1 1.40 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- #
2 f 1 1.50 SZWEJK Justyna MKS Pułtusk 00 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3927/15 2017 3
3 f 1 1.50 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
4 f 1 1.35 KEMPISTY Gabriela MKS Pułtusk 01 U14 MZ --
5 f 1 1.35 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/3998/15 2019
6 f 1 1.35 ROZE Dominika MKS Pułtusk 01 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4266/15 2017 4
7 f 1 1.35 PAWLAK Magdalena MTE Milanówek 99 U16 MZ --
8 f 1 1.30 FALKOWSKA Dominika UKS Otrębusy 02 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/2638/16 2016 5
9 f 1 1.20 KULIG Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ --
9 f 1 1.20 MALIŃSKA Dominika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ --
Tyczka K
1 f 1 2.70 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ III KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3992/15 2019 1
1 f 1 3.40 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM
2 f 1 2.30 MASIANIS Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ V
2 f 1 2.90 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
3 f 1 2.90 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
  f 1 NM PARTYGA Michalina OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 4.78 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ 0.0 V
1 f 1 5.83 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +1.3 I RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
2 f 1 4.77 PĘDZICH Agnieszka UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +1.0 V
2 f 1 5.11 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ 0.0 III
3 f 1 4.70 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U14 MZ +0.6 V GOLJANEK Janusz # Z/3963/15 2019 1
3 f 1 4.99 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +0.1 IV MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
4 f 1 4.60 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.2 V
4 f 1 4.94 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 f 1 4.56 STEFANOWSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.1 V
5 f 1 4.82 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +1.0 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
6 f 1 4.48 SĘK Dominika OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ +2.0 --
6 f 1 4.59 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
7 f 1 4.45 SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +1.1 --
7 f 1 4.57 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 97 U18 MZ +0.6 --
8 f 1 4.31 WIOSNA Weronika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ +0.6 --
8 f 1 4.45 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ +0.1 -- OBROCKI Bogdan # Z/2322/15 2019 3
9 f 1 4.29 WI¦NIEWSKA Magdalena OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +0.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3697/15 2015 5
10 f 1 4.04 MALIŃSKA Dominika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ +1.3 --
11 f 1 4.03 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 01 U14 MZ +0.9 --
12 f 1 4.02 GÓRCZYŃSKA Żaneta MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ +2.0 --
13 f 1 3.96 KURZˇTKOWSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ +0.3 --
14 f 1 3.89 BIERNACKA Agata AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ 0.0 -- #
15 f 1 3.84 MIERZEJEWSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka # 01 U14 MZ +0.5 --
16 f 1 3.68 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +0.7 -- ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/3998/15 2019
17 f 1 3.27 GURZĘDA Gabriela UKS Clan Ostrołęka # 01 U14 MZ +1.0 -- PIERZCHAŁA Halina # Z/2315/15 2018 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.92 ¦PIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ III
2 f 1 32.15 SIŃCZUK Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ IV
3 f 1 31.20 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
4 f 1 29.27 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
5 f 1 27.98 KA¬MIERCZAK Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/3926/15 2016 3
6 f 1 26.01 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V KĘCKI Krzysztof # Z/2531/15 2019 1
7 f 1 25.24 KOŁODZIEJSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ V
8 f 1 24.66 GAWRYCH Maria OKLA Ostrołęka 01 U14 MZ V
9 f 1 23.58 NAJECHALSKA Anna MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
10 f 1 22.63 TRACZ Paulina GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ --
11 f 1 22.13 KRASOWSKA Weronika UKS Mokotów 99 U16 MZ -- KLEIN Jarosław BEZ
12 f 1 21.24 CHIMKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
13 f 1 20.72 KOWALCZYK Aleksandra ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
Dysk (1) K
1 f 1 32.92 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U18 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
2 f 1 32.04 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III #
3 f 1 28.35 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ IV NISZTOR Kinga B.D. # Z/1428/13 2019 3
4 f 1 22.57 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 96 U20 MZ --
5 f 1 21.57 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 22.08 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
1 f 1 36.43 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
2 f 1 21.98 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ --
2 f 1 27.25 TRAWICKA Anna MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
3 f 1 20.00 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
3 f 1 23.41 NAJECHALSKA Anna MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
4 f 1 16.33 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ -- B.D. BEZ
4 f 1 21.11 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
5 f 1 20.95 ¦PIEWAK Magdalena ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ --
6 f 1 20.92 JASKULSKA Natalia MKS Pułtusk 01 U14 MZ --
7 f 1 20.45 KA¬MIERCZAK Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3926/15 2016 3
8 f 1 20.34 JAGIELSKA Dominika MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
9 f 1 13.93 KOWALCZYK Aleksandra ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
  f 1 NM SZAFRAŃSKA Wiktoria MKS Pułtusk 01 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3934/15 2017 3
Oszczep (600) K
1 f 1 32.04 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
2 f 1 31.74 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
3 f 1 30.50 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
4 f 1 18.60 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 96 U20 MZ --
100 m M
1 1 s 1 11.23 TALACHA Marcin KS Agros Zamo¶ć # 96 U20 LU -0.8 II GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 3 s 1 11.49 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ -0.8 III
3 5 s 1 11.59 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ -0.8 III
4 6 s 1 11.63 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ -0.8 III
5 7 s 1 11.64 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.8 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
6 10 s 1 12.13 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -0.8 IV BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
7 11 s 1 12.26 CERANOWICZ Filip niest. Warszawa 93 U23 MZ -0.8 -- B.D. BEZ
1 9 s 2 12.09 KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ -0.4 IV
2 12 s 2 12.28 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ -0.4 --
3 14 s 2 12.34 RUDZKI Rafał UKS SMS Warszawa # 98 U18 MZ -0.4 -- B.D. # Z/4631/15 2017 4
4 16 s 2 12.44 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -0.4 --
5 15 s 2 12.44 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ -0.4 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
6 18 s 2 12.72 KOLIŃSKI Cezary UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ -0.4 -- KĘDZIORA Robert BEZ
7 19 s 2 12.77 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ -0.4 --
8 21 s 2 13.14 NAST Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 98 U18 MZ -0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1563/14 2015 BEZ
1 2 s 3 11.38 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -0.6 III
2 4 s 3 11.57 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ -0.6 III
3 8 s 3 12.00 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ -0.6 IV
4 13 s 3 12.30 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ -0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
5 17 s 3 12.51 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -0.6 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
6 20 s 3 12.91 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -0.6 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
7 22 s 3 13.52 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -0.6 -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
1 1 e 1 11.92 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -1.0 IV
2 2 e 1 11.96 WERBANOWSKI Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -1.0 IV
3 3 e 1 12.22 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -1.0 V BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 4 e 1 12.32 JEDYNAK Kamil MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ -1.0 V
5 6 e 1 12.60 ¦WIERŻEWSKI Mateusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 99 U16 MZ -1.0 V NAPIÓRKOWSKI Adam 4
6 7 e 1 12.61 OBRĘBSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ -1.0 V
7 10 e 1 12.77 ANTOSIAK Bartosz MTE Milanówek 99 U16 MZ -1.0 --
1 5 e 2 12.43 KONOPKA Jan MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ -0.2 V B.D. Z/2062/15 2015 4
2 8 e 2 12.66 LUBIEJEWSKI Karol OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -0.2 V
2 e 2 12.66 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -0.2 V #
4 11 e 2 12.78 CHEŁCHOWSKI Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ -0.2 --
5 12 e 2 12.84 KOSEWSKI Adam UKS Clan Ostrołęka # 00 U16 MZ -0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2317/15 2015 BEZ
6 14 e 2 13.00 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -0.2 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2019 1
7 16 e 2 13.20 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.2 -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
1 13 e 3 12.93 KOWALSKI Bartosz UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -1.8 --
2 18 e 3 13.31 DMOCH Jan OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -1.8 --
3 20 e 3 13.35 WOIŃSKI Antoni MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ -1.8 -- B.D. Z/2065/15 2015 4
4 21 e 3 13.40 GROCHOWSKI Dominik OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -1.8 --
5 23 e 3 13.92 KORNILAK Michał MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ -1.8 -- B.D. Z/2066/15 2015 BEZ
6 24 e 3 14.21 SZAJKOWSKI Mikołaj AZS-AWF Warszawa 01 U14 MZ -1.8 --
1 9 e 4 12.74 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ 0.0 V PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
2 15 e 4 13.13 PRUSIK Michał OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ 0.0 --
3 17 e 4 13.25 MAJEWSKI Hubert MKS Pułtusk 01 U14 MZ 0.0 --
4 19 e 4 13.33 GAŁKOWSKI Damian OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ 0.0 --
5 22 e 4 13.50 DZIĘGIELEWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ 0.0 --
6 25 e 4 14.42 WYSZYŃSKI Łukasz MTE Milanówek 00 U16 MZ 0.0 --
1 e 5 12.31 ŁONIEWSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ -0.7 V
2 e 5 12.70 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 00 U16 MZ -0.7 V ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2019
3 e 5 12.93 FADEREWSKI Daniel MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ -0.7 --
4 e 5 13.37 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.7 --
5 e 5 13.44 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ -0.7 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0784/15 2019 2
6 e 5 14.34 ŁUGOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.7 -- #
7 e 5 14.94 GUNERKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa # 02 U14 MZ -0.7 -- BOROŃ Adam # Z/4058/19 2019
1 f 1 11.80 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -0.6 IV
2 f 1 12.07 WERBANOWSKI Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -0.6 IV
3 f 1 12.19 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.6 IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 f 1 12.43 ¦WIERŻEWSKI Mateusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 99 U16 MZ -0.6 V NAPIÓRKOWSKI Adam 4
5 f 1 12.79 LUBIEJEWSKI Karol OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -0.6 --
1 f 2 12.53 ANTOSIAK Bartosz MTE Milanówek 99 U16 MZ -1.3 V
2 f 2 12.77 KOWALSKI Bartosz UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -1.3 --
3 f 2 12.87 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -1.3 -- #
4 f 2 13.07 KOSEWSKI Adam UKS Clan Ostrołęka # 00 U16 MZ -1.3 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2317/15 2015 BEZ
5 f 2 13.17 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ -1.3 -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
6 f 2 13.27 PRUSIK Michał OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ -1.3 --
200 m M
1 1 s 1 22.78 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ +0.2 II
2 2 s 1 22.81 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +0.2 III
3 4 s 1 23.50 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.2 III
4 8 s 1 24.22 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +0.2 IV
5 10 s 1 24.40 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +0.2 IV
6 14 s 1 25.24 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.2 --
1 5 s 2 23.66 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ 0.0 IV
2 11 s 2 24.85 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
3 12 s 2 25.11 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
4 13 s 2 25.13 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ 0.0 --
5 15 s 2 25.34 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
6 17 s 2 25.90 KOLIŃSKI Cezary UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- KĘDZIORA Robert BEZ
7 20 s 2 26.45 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- #
1 3 s 3 22.97 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.1 III
2 6 s 3 23.72 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 89 Sen MZ +0.1 -- B.D. 2
3 7 s 3 23.74 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.1 IV
4 9 s 3 24.36 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +0.1 IV
5 16 s 3 25.54 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +0.1 --
6 18 s 3 26.11 DAWIDCZYK Albert UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +0.1 -- #
7 19 s 3 26.12 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +0.1 -- B.D. 3
300 m M
1 s 1 36.65 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 94 U23 MZ -- B.D. Z/1575/12 2013 2
2 s 1 36.92 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
3 s 1 39.98 GRODZICKI Dariusz MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2207/15 2015 BEZ
4 s 1 41.48 SŁUPCZYŃSKI Krystian MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz 5
5 s 1 41.85 TRACZYK Adrian LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 99 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam 5
6 s 1 42.51 CHEŁCHOWSKI Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
7 s 1 44.24 KACPERCZYK Marcin LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 99 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam BEZ
1 s 2 40.01 JAROTA Eryk OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ IV
2 s 2 41.20 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ V
3 s 2 41.52 ZAPALSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ V #
4 s 2 43.36 OKRASA Piotr MTE Milanówek 00 U16 MZ --
5 s 2 44.86 KARŁOWICZ Bartosz UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ --
  s 2 DNF GAŁKOWSKI Damian OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ --
1 s 3 40.08 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
2 s 3 43.82 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0784/15 2019 2
3 s 3 45.66 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ --
4 s 3 48.49 GUNERKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa # 02 U14 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4058/19 2019
400 m M
1 1 s 1 52.08 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
2 2 s 1 52.74 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
3 3 s 1 52.80 ŻAK Filip GKS Wilga Garwolin 96 U20 MZ IV
4 4 s 1 57.94 BIEGALESKI Adrian MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2016 2
600 m M
1 s 1 1:30.65 WI¦NIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U16 MZ III ADAMSKI Robert # Z/0164/15 2018 BEZ
2 s 1 1:37.32 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ V ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/0165/15 2018 3
3 s 1 2:16.10 PLUTA Mateusz KS Warszawianka W-wa 01 U14 MZ -- GĘBSKI Adam BEZ
800 m M
1 s 1 1:51.20 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. # 1
2 s 1 1:52.00 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
3 s 1 1:54.29 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
4 s 1 1:57.21 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
5 s 1 1:58.56 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
6 s 1 1:59.18 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/0177/14 2019 2
7 s 1 2:00.94 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ III
8 s 1 2:01.39 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2019
9 s 1 2:02.65 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
1 s 2 2:04.41 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa # 98 U18 MZ IV ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2019 2
2 s 2 2:05.17 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ IV
3 s 2 2:05.29 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 92 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2019 2
4 s 2 2:07.15 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
5 s 2 2:09.44 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 98 U18 MZ -- #
6 s 2 2:11.11 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
7 s 2 2:15.53 MIRKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ --
8 s 2 2:17.29 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
9 s 2 2:20.47 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
1000 m M
1 s 1 2:40.91 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
2 s 1 2:41.57 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 98 U18 MZ --
3 s 1 2:44.94 SZATAN Patryk ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
4 s 1 2:47.53 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ --
5 s 1 2:49.93 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ IV MARKOWSKI Michał # Z/2206/15 2018 3
6 s 1 2:53.54 KOBRYŃ Krystian MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/2205/15 2015
7 s 1 2:56.76 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 00 U16 MZ V JOBT Andrzej # Z/2323/15 2019
8 s 1 2:56.93 SZYMCZAK Adrian MKS Pułtusk 99 U16 MZ V
9 s 1 3:03.10 TRAN Andrzej OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
10 s 1 3:03.85 TARKA Sebastian MLKL Płock 00 U16 MZ -- #
11 s 1 3:05.26 GŁAŻEWSKI Dariusz OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ --
12 s 1 3:05.56 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
13 s 1 3:08.34 BAKUŁA Piotr UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ --
14 s 1 3:11.36 STĘPNIAK Adam MTE Milanówek 00 U16 MZ --
15 s 1 3:19.16 DZIĘGIELEWSKI Jakub MTE Milanówek 00 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0760/15 2015 5
16 s 1 3:23.73 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/2052/18 2019 4
2000 m M
1 s 1 6:13.77 LADA Kamil GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ --
2 s 1 6:15.25 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ --
3 s 1 7:05.95 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa # 01 U14 MZ -- JOBT Andrzej # Z/3951/15 2019
4 s 1 7:23.00 ABYSZKIN Michał UKS Otrębusy 99 U16 MZ -- #
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.83 BOCZEK Paweł UKS Gepard Warszawa 99 U16 MZ +0.4 III
2 s 1 15.93 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.4 III RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 s 1 18.94 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 --
4 s 1 19.00 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.73 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin # 98 U18 MZ -0.8 III B.D. # Z/1122/14 2019 2 LDK!
2 s 1 17.29 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -0.8 -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 s 1 20.37 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -0.8 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
4 s 1 21.11 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -0.8 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
300 m pł M
1 1 s 1 42.88 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ III #
2 2 s 1 45.97 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ V
3 3 s 1 48.89 BOCZEK Paweł UKS Gepard Warszawa 99 U16 MZ --
4 4 s 1 57.32 ŁUGOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -- #
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 58.40 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
  1 s 1 DNF AJDACKI Igor UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ --
4x100 m M
1 s 1 48.44 FADEREWSKI Daniel
WI¦NIEWSKI Damian
OBRĘBSKI Marcin
ŁONIEWSKI Sebastian
MKS Durasan Płońsk 99
99
99
99
U16 MAZ --
ADAMSKI Robert

Z/0164/15
2018
BEZ
2 s 1 49.16 WERBANOWSKI Patryk
PRUSIK Michał
LUBIEJEWSKI Karol
GROCHOWSKI Dominik
OKLA Ostrołęka 99
00
99
99
U16 MAZ --


3 s 1 53.47 WYSZYŃSKI Łukasz
OKRASA Piotr
TRUCHEL Jakub
ANTOSIAK Bartosz
MTE Milanówek 00
00
99
99
U16 MAZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.60 WI¦NIEWSKI Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ -- #
2 f 1 1.60 TUSZYŃSKI Maciej MTE Milanówek 99 U16 MZ --
3 f 1 1.55 OLEJNICZAK Jan MTE Milanówek 99 U16 MZ --
3 f 1 1.55 JAKÓBOWICZ Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
5 f 1 1.55 TRUCHEL Jakub MTE Milanówek 99 U16 MZ --
6 f 1 1.55 OLENDER Bartosz MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
7 f 1 1.50 PEŁKA Dominik MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
7 f 1 1.50 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 01 U14 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
9 f 1 1.50 MATUSIAK Paweł MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
10 f 1 1.50 KONOPIŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ --
11 f 1 1.45 PORAZIŃSKI Kacper MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
Tyczka M
1 f 1 2.50 CHICHEŁ Przemysław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ --
1 f 1 4.40 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ II #
2 f 1 2.10 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/2437/15 2017 3
2 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019
3 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
  f 1 NM DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2
W dal M
1 f 1 5.91 PIKORA Marcin MKS Pułtusk 99 U16 MZ +1.1 IV
1 f 1 6.55 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.0 III
2 f 1 5.80 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.7 V RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 6.21 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ -0.4 IV
3 f 1 5.73 PORAZIŃSKI Kacper MKS Pułtusk 99 U16 MZ +0.7 V
3 f 1 6.05 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -0.1 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
4 f 1 5.70 DZIĘGIELEWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +0.6 V
4 f 1 6.00 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U16 MZ -0.8 IV
5 f 1 5.41 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +2.0 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2019 1
5 f 1 5.94 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +1.4 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
6 f 1 5.41 DAWIDCZYK Albert UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +1.9 -- #
6 f 1 5.87 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ -0.2 --
7 f 1 5.33 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 00 U16 MZ +2.0 -- ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2019
7 f 1 5.73 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
8 f 1 5.23 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +0.7 -- #
8 f 1 5.57 JĘDRZEJEWSKI Łukasz KS Zawkrze Mława 99 U16 MZ +0.1 --
9 f 1 5.06 DMOCH Jan OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +1.9 --
9 f 1 5.39 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +0.4 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
10 f 1 4.99 KOWALSKI Bartosz UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +0.3 --
10 f 1 5.16 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.1 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
11 f 1 4.78 ZAPALSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.5 -- #
11 f 1 5.16 CZYŻAK Dariusz MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ 0.0 --
12 f 1 4.58 MAJEWSKI Hubert MKS Pułtusk 01 U14 MZ +0.9 --
12 f 1 5.16 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +0.4 --
13 f 1 4.56 KARŁOWICZ Bartosz UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +0.6 --
13 f 1 5.15 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 97 U18 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
14 f 1 3.20 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
  f 1 NM KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce # 99 U16 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/0027/17 2018 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 43.79 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 f 1 42.08 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ IV SZUSTER Konrad # Z/1812/15 2019 1
3 f 1 36.10 OLENDER Bartosz MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
4 f 1 33.74 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ --
5 f 1 31.86 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ --
6 f 1 31.06 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/2437/15 2017 3
7 f 1 21.75 CHICHEŁ Przemysław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ --
Oszczep (700) M
1 f 1 45.65 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
2 f 1 39.83 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 f 1 37.64 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
4 f 1 31.98 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
5 f 1 30.68 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
  f 1 NM DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
  f 1 NM KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
Oszczep (800) M
1 f 1 52.09 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
2 f 1 47.97 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0565848350525 sekund