Toruń 10.09.2014
36. Memoriał im. Grzegorza Duneckiego
60 m K
1 s 1 8.00 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Masters KP 0.0 -- NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
2 s 1 8.05 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 -- #
3 s 1 8.12 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP 0.0 -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
4 s 1 8.15 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP 0.0 -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
5 s 1 8.20 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
6 s 1 8.38 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
7 s 1 9.28 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz Z/0624/13 2013 BEZ
8 s 1 9.50 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB 0.0 -- B.D. BEZ
100 m K
1 s 1 12.77 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
2 s 1 12.85 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP 0.0 III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
3 s 1 12.90 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
4 s 1 13.07 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ 0.0 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
1 s 2 12.58 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP 0.0 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
2 s 2 12.70 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Masters KP 0.0 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
3 s 2 12.75 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 II #
4 s 2 12.92 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP 0.0 III
5 s 2 13.11 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
1 s 3 13.23 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP 0.0 IV REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
2 s 3 13.56 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP 0.0 IV REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
3 s 3 13.88 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP 0.0 V BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
4 s 3 13.94 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 98 U18 KP 0.0 -- WASIELEWSKI Michał 4
5 s 3 15.29 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 4 13.40 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN 0.0 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
2 s 4 13.58 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U14 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/1575/16 2019 2
3 s 4 13.61 CHYCZEWSKA Sandra MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 IV
4 s 4 13.62 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
5 s 4 14.93 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz Z/0624/13 2013 BEZ
200 m K
1 s 1 25.86 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 II #
2 s 1 26.36 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP 0.0 III
3 s 1 29.19 CZACHAROWSKA Klaudia MKS Inowrocław 96 U20 KP 0.0 --
1 s 2 26.66 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP -0.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
2 s 2 27.01 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U23 MZ -0.1 III B.D. # 3
3 s 2 27.81 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP -0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
4 s 2 28.93 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP -0.1 V BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
5 s 2 29.15 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 98 U18 KP -0.1 -- WASIELEWSKI Michał 4
1 s 3 26.17 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Masters KP 0.0 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
2 s 3 31.40 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 3 32.79 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz Z/0624/13 2013 BEZ
400 m K
1 s 1 59.37 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U20 MZ III
2 s 1 59.71 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN III
3 s 1 60.38 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
4 s 1 61.49 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
5 s 1 63.28 CIOSEK Patrycja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV
6 s 1 67.08 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 97 U18 MZ --
600 m K
1 s 1 1:39.66 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
2 s 1 1:44.40 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
3 s 1 1:51.12 GRUSZKA Magdalena MKL Toruń 02 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2387/16 2017 5 LDK!
4 s 1 1:52.71 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
5 s 1 1:54.41 WEILAND Zuzanna KS Wda Świecie 00 U16 KP -- WASIELEWSKI Michał BEZ
6 s 1 2:00.88 PRUSIECKA Maja MKL Toruń 00 U16 KP --
1500 m K
1 s 1 4:44.35 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III
2 s 1 4:46.04 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U20 PM III #
3 s 1 4:46.05 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 s 1 4:54.76 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
5 s 1 4:58.15 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 95 U20 ZP IV
6 s 1 5:59.26 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U20 WP --
  s 1 DNF BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN -- NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.16 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP +0.1 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
3 s 1 15.68 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP +0.1 III
5 s 1 18.99 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP +0.1 -- HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
100 m pł J MŁ K
2 s 1 15.52 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +0.1 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
100 m pł K
4 s 1 15.86 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP +0.1 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
W dal K
1 f 1 4.02 TORKOWSKA Lena MKL Toruń 00 U16 KP 0.0 --
1 f 1 4.99 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP 0.0 IV HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
2 f 1 3.57 TUSZYŃSKA Aleksandra MKL Toruń 00 U16 KP 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 9.17 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP V HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
1 f 1 12.09 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
Kula (4) K
1 f 1 12.75 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM I WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 11.85 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.26 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP IV HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
Dysk (1) K
1 f 1 45.63 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I
2 f 1 44.67 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
3 f 1 38.93 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
4 f 1 33.62 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 94 U23 KP III HULISZ Robert B.D. Z/3744/11 2016 2
5 f 1 33.16 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM III WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
6 f 1 31.17 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
Młot (3) K
1 f 1 40.64 ORZECHOWSKA Aleksandra MKL Toruń # 97 U18 KP IV PIĄTEK Mirosław Z/1146/13 2019
2 f 1 33.27 TRZCINSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
Młot (4) K
1 f 1 44.79 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
2 f 1 38.87 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP III
3 f 1 30.41 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 94 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. Z/3744/11 2016 2
Oszczep (500) K
1 f 1 38.08 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM III WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
60 m M
1 s 1 6.97 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL 0.0 -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 7.25 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP 0.0 -- WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
3 s 1 7.42 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 --
4 s 1 7.50 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
5 s 1 7.56 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
1 s 2 6.92 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP 0.0 -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 s 2 7.30 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP 0.0 --
3 s 2 7.32 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ 0.0 --
4 s 2 7.46 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP 0.0 -- B.D. B.D. 2
5 s 2 7.58 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP 0.0 -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
1 s 3 7.17 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP 0.0 --
2 s 3 7.33 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM 0.0 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
3 s 3 7.77 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP 0.0 -- WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3
4 s 3 8.36 SEKLECKI Cezary KS Sprinter Włocławek 97 U18 KP 0.0 -- WIERZBICKI Dariusz Z/0192/14 2014 BEZ
1 s 4 6.90 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP 0.0 --
2 s 4 7.24 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP 0.0 -- #
1 s 5 7.02 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP 0.0 -- #
2 s 5 7.25 KARNAS Kamil SKLA Sopot 93 U23 PM 0.0 --
3 s 5 7.89 ŁAWNICZAK Phillip MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4503/15 2016 BEZ
4 s 5 8.24 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. B.D. BEZ
1 s 6 7.07 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U23 PM 0.0 --
2 s 6 7.41 KORKOWSKI Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM 0.0 --
3 s 6 7.49 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 98 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0789/14 2016 2
4 s 6 7.66 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 98 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0792/14 2017 3
5 s 6 7.72 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN 0.0 -- #
1 s 7 7.05 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP 0.0 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 s 7 7.36 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 -- B.D. # 3
3 s 7 7.40 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U23 KP 0.0 --
4 s 7 7.47 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2
5 s 7 7.98 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ 0.0 --
1 s 8 8.33 OLENDER Adam niest. Toruń 68 Masters KP 0.0 -- B.D. BEZ
2 s 8 8.42 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 50 Masters WP 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 s 8 8.55 JASKÓLSKI Jarosław niest. Bydgoszcz 68 Masters KP 0.0 -- B.D. BEZ
4 s 8 8.61 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 53 Masters ZP 0.0 -- B.D. BEZ
5 s 8 8.70 SUSKI Jan PZWLA Toruń 53 Masters KP 0.0 --
6 s 8 9.05 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
100 m M
1 s 1 10.55 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL 0.0 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 10.78 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP 0.0 I
3 s 1 10.84 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
4 s 1 10.89 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
5 s 1 10.95 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP 0.0 II #
6 s 1 11.08 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U23 PM 0.0 II
1 s 2 11.15 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP 0.0 II
2 s 2 11.22 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP 0.0 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
3 s 2 11.27 KARNAS Kamil SKLA Sopot 93 U23 PM 0.0 II
4 s 2 11.30 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP 0.0 II #
5 s 2 11.34 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ 0.0 III
6 s 2 11.52 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP 0.0 III
1 s 3 11.36 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 III B.D. # 3
2 s 3 11.40 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 III
3 s 3 11.43 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP 0.0 III B.D. B.D. 2
4 s 3 11.54 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM 0.0 III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
5 s 3 11.70 KORKOWSKI Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM 0.0 III
6 s 3 11.75 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U23 KP 0.0 III
1 s 4 11.64 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -0.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
2 s 4 11.68 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.1 III GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2
3 s 4 11.75 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP -0.1 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
4 s 4 11.91 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -0.1 -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
5 s 4 12.12 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 98 U18 KP -0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/0789/14 2016 2
6 s 4 12.16 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 98 U18 KP -0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/0792/14 2017 3
1 s 6 11.36 DONCZEW Konrad AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ 0.0 III B.D. B.D. , Z/0344/11 , 2018
2 s 6 11.54 LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U20 PM 0.0 III B.D. 3
3 s 6 12.20 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP 0.0 IV WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3
4 s 6 12.35 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN 0.0 -- #
5 s 6 12.41 ŁAWNICZAK Phillip MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4503/15 2016 BEZ
6 s 6 12.45 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ 0.0 --
1 s 7 12.93 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. B.D. BEZ
2 s 7 13.14 OLENDER Adam niest. Toruń 68 Masters KP 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 7 13.57 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 50 Masters WP 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
4 s 7 13.67 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 53 Masters ZP 0.0 -- B.D. BEZ
5 s 7 14.40 SUSKI Jan PZWLA Toruń 53 Masters KP 0.0 --
6 s 7 15.40 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
200 m M
1 s 1 20.97 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL 0.0 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 21.29 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP 0.0 M
3 s 1 21.59 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP 0.0 I #
4 s 1 21.72 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
5 s 1 22.31 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP 0.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
6 s 1 23.01 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U23 PM 0.0 III
1 s 2 22.32 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP 0.0 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
2 s 2 23.03 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ 0.0 III
3 s 2 24.09 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD 0.0 -- B.D. # 3
1 s 3 22.76 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 II
2 s 3 23.14 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP 0.0 III B.D. B.D. 2
3 s 3 23.50 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM 0.0 III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
1 s 4 23.22 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
2 s 4 23.54 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP 0.0 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
3 s 4 23.59 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP 0.0 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
4 s 4 23.64 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2
5 s 4 24.11 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 98 U18 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/0789/14 2016 2
6 s 4 24.57 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 98 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0792/14 2017 3
1 s 5 23.24 DONCZEW Konrad AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ 0.0 III B.D. B.D. , Z/0344/11 , 2018
2 s 5 24.74 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ 0.0 --
3 s 5 25.07 ŁAWNICZAK Phillip MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4503/15 2016 BEZ
4 s 5 25.13 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP 0.0 -- WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3
1 s 6 27.17 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. B.D. BEZ
2 s 6 27.97 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 50 Masters WP 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 s 6 28.04 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 53 Masters ZP 0.0 -- B.D. BEZ
4 s 6 30.07 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
5 s 6 31.19 SUSKI Jan PZWLA Toruń 53 Masters KP 0.0 --
6 s 6 75.00 OLENDER Adam niest. Toruń 68 Masters KP 0.0 -- B.D. BEZ
400 m M
1 s 1 51.04 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U23 PD III B.D. B.D. BEZ
2 s 1 54.38 SCHRAUBE Filip OŚ AZS Poznań 93 U23 WP --
3 s 1 56.73 CIESIELSKI Miłosz KS Sprinter Włocławek 97 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0896/14 2015 BEZ
4 s 1 56.76 DĘBCZYŃSKI Cezary KS Sprinter Włocławek 97 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0191/14 2015 BEZ
5 s 1 56.97 PODGÓRSKI Rafał KS Sprinter Włocławek 97 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0898/14 2015 BEZ
800 m M
1 s 1 1:52.91 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 Sen ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2018 BEZ LDK!
2 s 1 1:56.81 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
3 s 1 1:59.08 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP III
4 s 1 2:02.86 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV B.D. 2
5 s 1 2:08.72 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
1 s 2 2:02.42 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
2 s 2 2:04.41 KONOPSKI Kacper MKS Truso Elbląg 95 U20 WN IV
3 s 2 2:07.17 CHABOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM IV
4 s 2 2:08.17 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U18 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2019 BEZ
5 s 2 2:08.87 KAZIMIEROWSKI Jakub LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 97 U18 KP --
6 s 2 2:18.07 JAWORSKI Daniel KS Sprinter Włocławek 97 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0194/14 2015 BEZ
  s 2 DQ WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP --
Dysk (1) M
1 f 1 43.53 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
2 f 1 42.50 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM III WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
3 f 1 38.87 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
4 f 1 31.46 SKIBIŃSKI Kacper KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz 4
5 f 1 23.38 ANDRZEJEWSKI Damian LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5676/15 2018 BEZ LDK!
6 f 1 22.60 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.28 PEPLIŃSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP III
2 f 1 33.86 GONTARSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP --
3 f 1 27.03 KRZEMIŃSKI Adrian KS Sprinter Włocławek 97 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.50 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 25.07 KAŁWAK Piotr UKS Kmicic Unisław 96 U20 KP --
Dysk (2) M
1 f 1 56.92 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 U23 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 45.06 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 94 U23 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 45.36 CZEPEK Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP IV
2 f 1 32.34 MAŁEK Oliwier MKL Toruń 01 U14 KP V HULISZ Robert Z/5718/15 2015 5
3 f 1 27.67 SKIBIŃSKI Kacper KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz 4
4 f 1 27.12 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
5 f 1 25.08 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
6 f 1 24.09 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
Młot (6) M
1 f 1 63.20 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
2 f 1 47.80 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 97 U18 KP III HULISZ Robert B.D. PIĄTEK Mirosław Z/1409/13 2016
Młot (7.26) M
1 f 1 72.21 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
Oszczep (600) M
1 f 1 59.96 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
Oszczep (800) M
1 f 1 78.07 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM MM WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
2 f 1 70.42 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
3 f 1 69.60 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 Sen WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
4 f 1 60.04 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP II B.D. 1
5 f 1 58.99 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II
6 f 1 56.91 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U23 KP II
7 f 1 51.52 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 97 U18 KP III HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2
8 f 1 50.64 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.021476984024 sekund