Aleksandrów Łódzki 07 - 08.09.2013 5. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego. III rzut Wojewódzkiej Ligi Młodzików (biegi) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.29 | SWINIARSKA Gabryjela | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | -0.7 | IV | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.43 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.7 | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | s | 1 | 13.73 | NAPIERALSKA Roksana | MULKS Żeromski Sieradz | 1998 | U16 | LD | -0.7 | IV | KUŚ Tomasz | Z/0909/14 | 2018 | 2 | ||||||
4 | s | 1 | 13.97 | LIS Julia | BKL Bełchatów | 1998 | U16 | LD | -0.7 | V | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.10 | RADOMSKA Sandra | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -0.7 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.68 | WOJTYSIAK Patrycja | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | -0.1 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.04 | SZKUDLAREK Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -0.1 | V | # | |||||||||
3 | s | 2 | 14.53 | ZANIEWSKA Ida | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 15.80 | WÓJCIK Maria | MUKS Park Zduńska Wola # | 2000 | U14 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 14.21 | MATCZAK Katarzyna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.53 | LIPINA Oliwia | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 14.53 | JAKŚ Małgorzata | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1334/14 | 2024 | |||||||
4 | s | 3 | 15.13 | STRZELECKA Zuzanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 14.42 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.7 | V | KOPEĆ Dominik B.D. B.D. | Z/1333/14 | 2024 | |||||||
2 | s | 4 | 14.57 | MARCZEWSKA Sandra | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -0.7 | -- | # | |||||||||
3 | s | 4 | 14.63 | KOWALSKA Daria | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | -0.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 15.03 | WALCZAK Anna | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 14.98 | SZYMCZAK Antonina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 15.35 | SZYLER Klaudia | LUKS Strzałków | 2001 | U14 | LD | -0.3 | -- | # | |||||||||
3 | s | 5 | 15.83 | DURMAJ Małgorzata | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 15.88 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów # | 2002 | U12 | LD | -0.8 | -- | MANTYK Łukasz # | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
2 | s | 6 | 16.52 | JAKUBOWSKA Paulina | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 14.83 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U14 | LD | -0.5 | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | s | 7 | 15.09 | BISTUŁA Iza | BKL Bełchatów | 2001 | U14 | LD | -0.5 | -- | LDK! | |||||||||
1 | s | 8 | 14.62 | WOŹNIAK Ada | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | -0.6 | -- | # | |||||||||
2 | s | 8 | 14.97 | LIS Ida | BKL Bełchatów | 2000 | U14 | LD | -0.6 | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | s | 8 | 15.86 | PABIANEK Angelika | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | -0.6 | -- | B.D. # | |||||||||
4 | s | 8 | 16.40 | LIS Aniela | BKL Bełchatów | 2002 | U12 | LD | -0.6 | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | e | 1 | 12.45 | ZAGAJEWSKA Karolina | AZS Łódź | 1993 | U23 | LD | +0.1 | II | B.D. | M | ||||||||
2 | e | 1 | 12.50 | RZĄDZIŃSKA Julia | AZS Łódź | 1992 | U23 | LD | +0.1 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.57 | FLIS Katarzyna | AZS Łódź # | 1996 | U18 | LD | +0.1 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | e | 1 | 13.10 | SMOLIŃSKA Aleksandra | AZS Łódź | 1996 | U18 | LD | +0.1 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.22 | KALINOWSKA Olga | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | +0.6 | IV | # | |||||||||
2 | e | 2 | 13.34 | KURZAWSKA Anna | UKS 55 Łódź | 1997 | U18 | LD | +0.6 | IV | PALISZEWSKI Maciej | 2 | ||||||||
3 | e | 2 | 13.75 | KUSIŃSKA Natalia | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | +0.6 | IV | # | |||||||||
4 | e | 2 | 14.20 | WARZYWODA Sabina | UKS GOK Zduny | 1997 | U18 | LD | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.94 | WESOŁOWSKA Klaudia | RKS Łódź | 1995 | U20 | LD | +0.3 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.37 | TOMCZYK Joanna | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | +0.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 14.95 | PIERZCHAŁA Maja | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U12 | LD | +0.3 | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/5540/15 | 2021 | 2 | ||||||
4 | e | 3 | 15.39 | PILICHOWSKA Katarzyna | MKLA Łęczyca | 1997 | U18 | LD | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.19 | ZAGAJEWSKA Karolina | AZS Łódź | 1993 | U23 | LD | +1.8 | II | B.D. | M | ||||||||
2 | f | 1 | 12.32 | RZĄDZIŃSKA Julia | AZS Łódź | 1992 | U23 | LD | +1.8 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.36 | FLIS Katarzyna | AZS Łódź # | 1996 | U18 | LD | +1.8 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | f | 1 | 13.09 | SMOLIŃSKA Aleksandra | AZS Łódź | 1996 | U18 | LD | +1.8 | III | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.74 | SWINIARSKA Gabryjela | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 43.83 | WOJTYSIAK Patrycja | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 45.07 | KRÓLIK Kinga | UKS Azymut Pabianice | 1999 | U16 | LD | IV | WOŹNIAK Jerzy # | Z/0966/15 | 2024 | 1 | |||||||
1 | s | 2 | 46.00 | KOWALSKA Karolina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.35 | GRZESZKIEWICZ Marta | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 48.03 | SZYMCZAK Antonina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 47.62 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | V | KOPEĆ Dominik B.D. B.D. | Z/1333/14 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 49.13 | WŁODARSKA Aneta | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 51.56 | KWIATKOWSKA Klaudia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 48.68 | KOWALSKA Daria | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 52.72 | DURMAJ Małgorzata | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 53.72 | BROCKA Patrycja | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 54.59 | BARTOSZ Emilia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 51.60 | PAPIERNIK Blanka | UKS Jedynka Łowicz | 2000 | U14 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 52.80 | SZYLER Klaudia | LUKS Strzałków | 2001 | U14 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 56.98 | JAKUBOWSKA Paulina | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 47.69 | MAŁCZAK Martyna | BKL Bełchatów | 1998 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 49.29 | KOSIOR Marta | UKS 55 Łódź | 2000 | U14 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 6 | 52.24 | SITKIEWICZ Dominika | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 51.61 | ŚWIĄTEK Klaudia | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | s | 7 | 53.49 | STRZELECKA Zuzanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 61.38 | BEDNAREK Monika | MULKS Żeromski Sieradz # | 1996 | U18 | LD | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 62.85 | AGAJEW Sima | UKS 55 Łódź | 1997 | U18 | LD | IV | PALISZEWSKI Maciej | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 64.86 | STEFANIAK Paulina | RKS Łódź | 1995 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 62.51 | GÓRALCZYK Natalia | UKS Lisy Zgierz | 1997 | U18 | LD | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 67.04 | WARZYWODA Sabina | UKS GOK Zduny | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 72.10 | STELMASIAK Jowita | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:41.09 | KOLANKOWSKA Patrycja | MULKS Żeromski Sieradz | 1998 | U16 | LD | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:44.31 | FABISZEWSKA Ewelina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:52.18 | RUDZKA Weronika | UKS Dziesiątka Radomsko | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:53.93 | STĘPNIK Julia | BKL Bełchatów | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:00.41 | LISTWOŃ Natalia | BKL Bełchatów | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:03.32 | MICHAŚ Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:22.54 | KRAWIECKA Sylwia | niestowarzyszona | 1976 | Masters | III | B.D. | 3 | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:23.26 | TOMCZYK Sylwia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1996 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:24.36 | ŁUCZAK Justyna | KS Żeglina Sieradz | 1996 | U18 | LD | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:24.94 | BERCZYŃSKA Paulina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | III | B.D. | BEZ | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:40.25 | KACZOROWSKA Patrycja | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:41.19 | PIECHO Weronika | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U14 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:41.60 | WRÓBLEWSKA Joanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:41.80 | PIECHO Wiktoria | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U14 | LD | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.25 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.8 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 15.47 | KOŁODZIEJCZAK Natalia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U16 | LD | -0.8 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.51 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.8 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.93 | IGNATOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -0.8 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 16.66 | KASZNICKA Weronika | BKL Bełchatów | 1998 | U16 | LD | -0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 17.43 | DROBNIK Marta | AZS Łódź # | 1998 | U16 | LD | -0.1 | V | B.D. | |||||||||
3 | s | 2 | 17.67 | KITA Patrycja | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -0.1 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 20.39 | SIUDA Karolina | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 18.46 | KAPŁON Joanna | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | -0.3 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 18.77 | KUŹMIN Emilia | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -0.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 19.18 | PYSERA Natalia | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | -0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 20.57 | SOLIŃSKA Justyna | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -0.3 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.00 | SNOPKOWSKA Aleksandra | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 56.67 | CHODOROWSKA Iga | UKS Dziewiątka Kutno | 1998 | U16 | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.17 |
MATCZAK Katarzyna SZCZERBICKA Klaudia SZKUDLAREK Julia GRZESZKIEWICZ Marta |
MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 1998 1999 1999 |
U16 | LDZ | -- |
|
||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.93 | WÓJCIK Mateusz | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -1.8 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.15 | KUBIAK Artur | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -1.8 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.21 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | -1.8 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.50 | SIERCHA Patryk | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | -1.8 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.93 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U16 | LD | -1.6 | IV | KOPEĆ Dominik B.D. # | Z/0865/14 | 2024 | |||||||
2 | s | 2 | 12.24 | MARCZEWSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -1.6 | V | B.D. # | |||||||||
3 | s | 2 | 12.55 | KAWECKI Bartłomiej | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | -1.6 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 12.78 | BEDNAREK Damian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -1.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.50 | BANASIAK Patryk | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.69 | STUPSKI Sebastian | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | 0.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 3 | 12.74 | DELIDA Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1999 | U16 | LD | 0.0 | V | # | |||||||||
4 | s | 3 | 13.03 | DOŚPIAŁ Damian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 14.44 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U14 | LD | -1.5 | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ||||||
2 | s | 4 | 14.47 | DĘBSKI Ignacy | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -1.5 | -- | ||||||||||
s | 4 | DNF | ŁAPOSEK Daniel | niest. Łódź # | 1996 | U18 | LD | -1.5 | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.25 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 13.12 | WEJMAN Maciej | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | s | 5 | 13.86 | SZYMCZAK Norbert | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.95 | MAS Maciej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U14 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 17.24 | KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz | UKS 55 Łódź # | 2005 | U12 | LD | 0.0 | -- | PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 12.64 | RUTKOWSKI Michał | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -1.1 | V | # | |||||||||
2 | s | 6 | 12.85 | ŁAPOSEK Daniel | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1996 | U18 | LD | -1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 13.31 | MIZERSKI Jan | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | -1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 13.61 | SOCIK Michał | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 16.21 | LIPIEC Przemysław | UKS Dziewiątka Kutno | 2000 | U14 | LD | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 12.06 | KOWALSKI Piotr | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | U18 | LD | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
2 | s | 7 | 12.19 | EWKOWSKI Rafał | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | U18 | LD | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 7 | 14.42 | BIERNACKI Wiktor | KS Żeglina Sieradz | 2001 | U14 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 10.99 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1987 | Sen | KP | +0.8 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.45 | SZCZEPANIAK Przemysław | RKS Łódź | 1991 | U23 | LD | +0.8 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 11.74 | SIELSKI Piotr | SL Salos-Wodna Łódź | 1982 | Sen | LD | +0.8 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
1 | e | 2 | 11.51 | ALEKSANDROWICZ Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U20 | LD | 0.0 | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | e | 2 | 11.55 | CHRUZIMSKI Damian | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.75 | SZYMAŃSKI Marcin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U20 | LD | 0.0 | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | e | 2 | 11.80 | RZEPECKI Mariusz | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | e | 3 | 11.94 | GRUSZCZYŃSKI Artur | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 3 | 12.16 | LEWANDOWSKI Mateusz | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | 0.0 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
3 | e | 3 | 12.21 | JANICKI Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U18 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 12.30 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | 0.0 | V | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.93 | KOWALCZYK Marcin | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | +0.2 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.09 | ŚMIECHOWICZ Damian | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | +0.2 | IV | # | |||||||||
3 | e | 4 | 12.14 | WOŹNIAK Marceli | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | e | 4 | 12.55 | BIERNACKI Damian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 12.45 | ZIELIŃSKI Rafał | UKS GOK Zduny | 1997 | U18 | LD | +0.9 | -- | ||||||||||
2 | e | 5 | 12.60 | WALCZAK Ireneusz | MKLA Łęczyca | 1995 | U20 | LD | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 12.65 | BARTNIAK Łukasz | MKLA Łęczyca | 1994 | U20 | LD | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 13.26 | PRZYBYSZ Daniel | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U18 | LD | +0.9 | -- | # | |||||||||
1 | e | 6 | 12.92 | MUŻDŻYŃSKI Maksymilian | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | +0.8 | -- | B.D. # | |||||||||
2 | e | 6 | 13.14 | MARCINIAK Piotr | MKS Expom Krośniewianka Krośniewice | 1998 | U16 | LD | +0.8 | -- | ||||||||||
3 | e | 6 | 13.43 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | +0.8 | -- | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | ||||||
1 | e | 7 | 12.47 | GIBASZEK Jakub | MKLA Łęczyca | 1996 | U18 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 7 | 12.66 | SIEKIERA Karol | UKS GOK Zduny | 1997 | U18 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 7 | 12.69 | KRZEPICKI Bartosz | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 7 | 12.95 | ŚNIADY Mateusz | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 10.81 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1987 | Sen | KP | +1.6 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.36 | CHRUZIMSKI Damian | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | +1.6 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.41 | ALEKSANDROWICZ Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U20 | LD | +1.6 | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 11.76 | SZCZEPANIAK Przemysław | RKS Łódź | 1991 | U23 | LD | +1.6 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.68 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U16 | LD | III | KOPEĆ Dominik B.D. # | Z/0865/14 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 38.90 | MARCZEWSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | III | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 1 | 40.22 | DELIDA Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1999 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 42.39 | SIERCHA Patryk | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 41.05 | MADEJSKI Dawid | UKS Lisy Zgierz | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 42.21 | SARBAK Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 42.34 | WEJMAN Maciej | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 44.94 | PODGÓRNY Dawid | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 43.32 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 45.70 | SERAFIN Jerzy | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 46.13 | BIERNACKI Wiktor | KS Żeglina Sieradz | 2001 | U14 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 47.42 | DĘBSKI Ignacy | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 41.14 | STUPSKI Sebastian | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 41.25 | MROCZEK Adam | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | V | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 4 | 42.59 | JAKUBCZYK Szymon | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 40.31 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | IV | |||||||||||
2 | s | 5 | 40.86 | ŻAK Łukasz | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/1304/13 | 2024 | ||||||||
3 | s | 5 | 45.93 | BIECHOŃSKI Łukasz | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 41.95 | SZACHOGŁUCHOWICZ Miłosz | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
2 | s | 6 | 45.54 | KOŁO Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 57.49 | KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz | UKS 55 Łódź # | 2005 | U12 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz # | BEZ | LDK! | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.11 | JANKOWSKI Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1995 | U20 | LD | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 52.10 | WŁODARCZYK Krystian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 53.43 | SIELSKI Piotr | SL Salos-Wodna Łódź | 1982 | Sen | LD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 55.61 | BARTNIAK Łukasz | MKLA Łęczyca | 1994 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 54.24 | ZIELIŃSKI Gracjan | MKS Expom Krośniewianka Krośniewice | 1995 | U20 | LD | IV | PIETRZAK Waldemar | Z/0594/11 | 2014 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 55.44 | KARTOWSKI Krzysztof | MKS Expom Krośniewianka Krośniewice | 1995 | U20 | LD | -- | PIETRZAK Waldemar | Z/0593/11 | 2014 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 56.95 | KRAWCZYK Tomasz | RKS Łódź # | 1989 | Sen | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 57.11 | WALCZAK Ireneusz | MKLA Łęczyca | 1995 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 53.38 | LEWANDOWSKI Mateusz | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | IV | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 3 | 56.93 | KRZEPICKI Bartosz | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 57.44 | KISIEL Tomasz | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 57.63 | KALAMAT Dawid | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 53.70 | SZCZEPANIAK Przemysław | RKS Łódź | 1991 | U23 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 55.20 | GIBASZEK Jakub | MKLA Łęczyca | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 55.31 | CZARNECKI Ernest | UKS Lisy Zgierz | 1994 | U20 | LD | -- | MĘDRZYCKI Dariusz | BEZ | |||||||||
4 | s | 4 | 56.94 | ZIELIŃSKI Rafał | UKS GOK Zduny | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
s | 1 | 1:26.71 | KACPRZAK Marcin | AZS Łódź # | 1995 | U20 | LD | -- | ||||||||||||
s | 1 | 1:27.39 | PRZERADA Daniel | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
1 | s | 1 | 1:29.40 | CIERPLIKOWSKI Bartosz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:32.66 | FORTUNA Piotr | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:32.71 | WICH Michał | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:39.87 | JEDRAS Jakub | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U14 | LD | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:47.99 | JUSTYN Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:56.16 | PIETRUSZKA Kuba | BKL Bełchatów | 2001 | U14 | LD | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | KITTEL Wojciech | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:57.48 | BUBA Przemysław | MKS Aleksandrów Łódzki | 1994 | U20 | LD | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:59.72 | GABRYCHOWICZ Jakub | MKS Expom Krośniewianka Krośniewice | 1995 | U20 | LD | III | PIETRZAK Waldemar | Z/0591/11 | 2014 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 2:02.78 | BIELECKI Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:04.31 | PETRUSIEWICZ Grzegorz | AZS Łódź # | 1996 | U18 | LD | IV | B.D. KUCZKOWSKI Piotr # | , Z/0718/13 | , 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 2:07.76 | PIEPRZYCKI Robert | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | U23 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/4118/18 | 2021 | BEZ | |||||||
6 | s | 1 | 2:19.14 | TOMPOREK Daniel | SL Salos-Wodna Łódź | 1996 | U18 | LD | -- | KOTELNICKI Mariusz | Z/0526/13 | 2013 | BEZ | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:51.51 | OLEJNICZAK Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:52.54 | PAWLAK Wojciech | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1998 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:54.40 | GOS Kacper | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2001 | U14 | LD | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:56.31 | MIELESZKIEWICZ Michał | MUKS Park Zduńska Wola | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:01.27 | STALA Rafał | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:19.28 | NOWAK Ernest | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:20.88 | SZYMCZAKOWSKI Oskar | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:21.69 | ZIEJA Adam | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:35.95 | WLAZEŁ Dawid | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:59.37 | BARSZCZAK Łukasz | UKS Lisy Zgierz # | 2001 | U14 | LD | -- | SADACH Aneta | LDK! | |||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:55.15 | SOWIK Wojciech | RKS Łódź # | 1996 | U18 | LD | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 6:07.31 | FLOREK Łukasz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1994 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 7:06.41 | PAWLAK Patryk | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U14 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 7:16.20 | JEZIORSKI Przemysław | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | DZIKI Paweł | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1994 | U20 | LD | -- | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.40 | WOŹNIAK Marceli | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | -0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 16.63 | ŁUKANOWSKI Bartosz | UKS 55 Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.4 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.77 | MYSIALA Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.35 | JABŁOŃSKI Karol | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -0.4 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 20.01 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 21.36 | JAROSIŃSKI Adrian | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -0.1 | -- | # | |||||||||
s | 2 | DNF | JABŁOŃSKI Kamil | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -0.1 | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 17.70 | KARWACKI Łukasz | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | -0.5 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 18.84 | WYPŁOSZ Tymoteusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -0.5 | -- | ||||||||||
s | 3 | DNF | BARTCZAK Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -0.5 | -- | # | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.31 | TUSZYŃSKI Bartosz | MKLA Łęczyca | 1997 | U18 | LD | +0.5 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 16.40 | SKARBEK Mateusz | MKLA Łęczyca | 1996 | U18 | LD | +0.5 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.57 | WALĘCKI Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | +0.5 | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
s | 1 | DNF | PĘGOWSKI Krystian | MKLA Łęczyca | 1997 | U18 | LD | +0.5 | -- | |||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.94 | MUŻDŻYŃSKI Krystian | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | +0.2 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.26 | JANKOWSKI Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1995 | U20 | LD | +0.2 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.30 | SZYMAŃSKI Marcin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U20 | LD | +0.2 | II | B.D. | 2 | ||||||||
4 | s | 1 | 17.18 | WILKIN Paweł | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1994 | U20 | LD | +0.2 | IV | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.36 | KARKOWSKI Bartłomiej | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 46.73 | OLBORSKI Mateusz | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 49.69 | ZAJMA Paweł | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 54.52 | JABŁOŃSKI Kamil | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 45.62 | JAROSZ Jakub | UKS 55 Łódź | 1998 | U16 | LD | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 46.99 | SZYMCZAK Norbert | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 47.29 | JABŁOŃSKI Karol | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.29 |
KARKOWSKI Bartłomiej WÓJCIK Mateusz DOLNY Kamil BANASIAK Patryk |
AZS Łódź | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | LDZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 49.37 |
MARCZEWSKI Jan MYSIALA Mateusz DOŚPIAŁ Damian SUSIK Michał |
MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | LDZ | -- |
B.D. |
||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.2060890197754 sekund |