Zamość 12 - 13.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 1 s 1 12.52 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.5 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
2 2 s 1 12.85 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +0.5 III #
3 3 s 1 13.12 PODŁASZCZYK Gabriela UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD +0.5 III SUTYNIEC Mieczysław Z/2201/15 2015 3
4 4 s 1 13.34 BUŃKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +0.5 IV
5 5 s 1 13.59 KAMIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +0.5 IV PAZIEWSKI Janusz 3
6 7 s 1 13.64 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU +0.5 IV MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
7 9 s 1 13.73 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 99 U16 PD +0.5 IV
8 11 s 1 13.92 DEMIANIUK Roksana AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.5 V
1 6 s 2 13.61 BERNASZUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -1.7 IV
2 8 s 2 13.73 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -1.7 IV DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2
3 10 s 2 13.87 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -1.7 V NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
4 12 s 2 13.95 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -1.7 V KITLIŃSKI Piotr BEZ
5 14 s 2 14.10 GALICKA Patrycja UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD -1.7 V B.D. # Z/1530/15 2018 4
6 16 s 2 14.24 PRUDACZUK Greta MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -1.7 V
7 21 s 2 14.87 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U16 LU -1.7 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
1 13 s 3 14.00 PSIUK Magdalena KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.9 V
2 15 s 3 14.23 ŻUK Julita KS Agros Zamość 00 U16 LU -1.9 V PILIPIEC Tomasz # Z/5229/15 2019 4
3 18 s 3 14.66 CIECHANOWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -1.9 -- KITLIŃSKI Piotr # BEZ
4 17 s 3 14.66 KOWALIK Monika KS Agros Zamość 00 U16 LU -1.9 -- BIKOWSKI Wojciech 4 LDK!
5 19 s 3 14.73 OLEKSIEJUK Klaudia MKS Agros Chełm 99 U16 LU -1.9 --
6 20 s 3 14.77 BRYK Wiktoria KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.9 --
7 22 s 3 14.91 MECH Gabriela MKS Agros Chełm 00 U16 LU -1.9 --
8 23 s 3 15.15 MOSAK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -1.9 --
300 m K
1 1 s 1 40.52 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
2 2 s 1 42.72 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD II #
3 3 s 1 42.84 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U16 LU II
4 4 s 1 43.72 KAMIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III PAZIEWSKI Janusz 3
5 6 s 1 44.66 SMORSZCZEWSKA Liliana UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD III SUTYNIEC Mieczysław Z/2203/15 2016 4
6 8 s 1 45.42 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr BEZ
1 5 s 2 44.49 MICHALEWICZ Magdalena KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III LESZCZYŃSKI Bazyli Z/5119/15 2018 3
2 10 s 2 46.40 SIENKIEWICZ Aleksandra MKL Nefryt Lubartów 99 U16 LU IV
3 11 s 2 46.53 GRABIŃSKA Michalina MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU V
4 12 s 2 46.57 BAGIŃSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
1 9 s 3 46.40 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD IV WARDASZKA Andrzej # Z/2839/15 2019 3
2 13 s 3 46.68 DOMINIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU V
3 15 s 3 47.30 ZAJĄC Nikoleta MKS Agros Chełm 00 U16 LU V
4 21 s 3 49.12 HERMANIUK Natalia MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU -- B.D. 5
5 23 s 3 49.29 TARKOWSKA Kaja AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- #
1 18 s 4 48.56 BODYS Angelika KS Agros Zamość 99 U16 LU --
2 19 s 4 49.07 KISTER Dominika MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
3 20 s 4 49.07 ORZEPOWSKA Weronika LKS Sprinter Siemiatycze 00 U16 PD --
4 24 s 4 50.65 ŁABUS Maja KS Agros Zamość 99 U16 LU --
1 7 s 5 45.18 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
2 14 s 5 47.25 CZERWIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 00 U16 PD V
3 16 s 5 48.25 WOŹNIAK Olga MKS Agros Chełm 00 U16 LU V #
4 17 s 5 48.48 SZEWCZYK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU V #
5 22 s 5 49.16 ŁUKIJANIUK Patrycja LKS Sprinter Siemiatycze 00 U16 PD --
600 m K
1 1 s 1 1:38.45 PYDA Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 00 U16 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0924/15 2017 4
2 2 s 1 1:40.92 GĘŚLA Martyna AZS UMCS Lublin 00 U16 LU III
3 3 s 1 1:41.13 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ III B.D. # Z/3062/15 2019
4 4 s 1 1:41.51 MAZURYK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU III
5 5 s 1 1:42.26 ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 00 U16 PD III SOWÓL Bogusław Z/1545/15 2019 3 LDK!
6 6 s 1 1:43.73 OBZEJTA Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
7 8 s 1 1:45.83 TUR Hanna UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD IV SUTYNIEC Hanna Z/1531/15 2016 BEZ
8 9 s 1 1:46.65 WOŁYNIEC Oliwia MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU V
9 12 s 1 1:47.49 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD V NABIAŁEK Łukasz # Z/1533/15 2019 3
10 15 s 1 1:49.42 PILIPCZUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU V MACHNOWSKI Grzegorz Z/0971/15 2015 BEZ
1 7 s 2 1:45.28 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U16 LU IV HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
2 10 s 2 1:47.03 PIETRAS Julia KS Agros Zamość 00 U16 LU V
3 11 s 2 1:47.28 KIEŁCZEWSKA Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD V
4 13 s 2 1:48.26 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir # Z/4721/15 2017 4
5 14 s 2 1:49.09 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 99 U16 LU V #
6 16 s 2 1:50.22 WIERTEL Natalia KS Puszcza Hajnówka # 00 U16 PD -- #
7 17 s 2 1:53.30 WAŚ Karolina MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU --
8 18 s 2 2:08.13 PUTKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
  s 2 DNF ROSOŁOWSKA Iga KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
1000 m K
1 1 s 1 3:05.04 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # , Z/1051/15 , 2019
2 2 s 1 3:05.92 BUCZYŁO Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU III
3 3 s 1 3:07.63 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
4 4 s 1 3:14.16 GRZEGORCZYK Weronika AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV #
5 5 s 1 3:16.50 TARASIUK Natalia KS Puszcza Parkiet Hajnówka 99 U16 PD IV SACHARCZUK Roman 3
6 6 s 1 3:20.39 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok # 00 U16 PD IV DĄBROWSKI Tomasz # Z/1889/15 2019 2
7 7 s 1 3:22.62 SZELIGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
8 8 s 1 3:23.73 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U16 LU V
9 9 s 1 3:26.59 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V JAROS Marek # Z/2919/15 2019 3
10 10 s 1 3:26.86 PRUSZYŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V #
11 13 s 1 3:36.67 HOROSZKO Marta AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
  s 1 DNF WITKOWSKA Kamila UKS Technik Augustów 00 U16 PD -- DĄBROWSKI Tomasz # Z/1546/15 2019 BEZ LDK!
1 11 s 2 3:33.93 MOCARSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD -- PURZECZKO Agnieszka BEZ
2 12 s 2 3:35.86 KASAK Magda MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU --
3 14 s 2 3:44.41 GORBACZ Natalia Zofia KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
4 15 s 2 3:47.04 OSIPIUK Kornelia MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU --
5 16 s 2 3:47.47 MAZGOŁA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
6 17 s 2 3:50.13 DZIDUCH Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 00 U16 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0922/15 2018 BEZ
7 18 s 2 4:04.10 TRZONKOWSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.62 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -1.7 III
2 3 s 1 17.18 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.7 IV B.D.
3 5 s 1 18.27 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.7 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
4 6 s 1 18.74 TEKIEŃ Justyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -1.7 --
5 7 s 1 19.47 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.7 -- B.D. #
6 10 s 1 19.77 OLBRYŚ Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -1.7 --
  s 1 DNF RUDUCHA Paula MKS Juvenia Białystok # 99 U16 PD -1.7 -- MYDLARZ Adrian Z/2202/15 2017 3
  s 1 DNF JANOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -1.7 --
1 2 s 2 16.94 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -3.8 IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
2 4 s 2 18.05 TOMCZUK Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -3.8 V #
3 8 s 2 19.62 CHODOROW Justyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -3.8 --
4 9 s 2 19.70 ROSZKOWSKA Alina KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -3.8 --
5 11 s 2 20.17 KOZIKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD -3.8 --
6 12 s 2 20.77 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -3.8 -- ORŁOWSKI Piotr # Z/2041/15 2019 2
7 13 s 2 20.78 DAWIDOWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -3.8 --
300 m pł K
1 1 s 1 46.48 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD II
2 2 s 1 47.22 SAŃCZYK Adrianna UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD III SUTYNIEC Mieczysław Z/2610/15 2016 BEZ
3 4 s 1 48.37 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
4 5 s 1 48.46 PANASIUK Zuzanna AZS UMCS Lublin 00 U16 LU III
5 6 s 1 50.14 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU IV B.D.
6 8 s 1 53.99 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U16 PD V ORŁOWSKI Piotr # Z/2041/15 2019 2
1 3 s 2 47.95 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU --
2 7 s 2 50.80 TOMCZUK Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV #
3 9 s 2 54.03 CHODOROW Justyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
4 10 s 2 54.35 TEKIEŃ Justyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
5 11 s 2 54.73 KUŚ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
6 12 s 2 57.06 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU -- B.D. #
4x100 m K
1 s 1 50.24 SMORSZCZEWSKA Liliana
SAŃCZYK Adrianna
PODŁASZCZYK Gabriela
RUDUCHA Paula
UKS 19 Bojary Białystok 99
99
99
99
U16 POD -- SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
MYDLARZ Adrian
Z/2203/15
Z/2610/15
Z/2201/15
Z/2202/15
2016
2016
2015
2017
4
BEZ
3
3
2 s 1 53.18 DMOCHOWSKA Anna
MICHALEWICZ Magdalena
BUŃKOWSKA Katarzyna
CZERWIŃSKA Julia
KS Podlasie Białystok 99
99
99
00
U16 POD --
LESZCZYŃSKI Bazyli

Z/5119/15
2018
3
3 s 1 53.61 PANASIUK Zuzanna
SZEWCZUK Patrycja
ŁUKASIEWICZ Wiktoria
DEMIANIUK Roksana
AZS UMCS Lublin 00
99
00
99
U16 LBE --


4 s 1 56.20 BOREK Natalia
RACZKIEWICZ Karolina
STRZELEC Karolina
ŻUK Julita
KS Agros Zamość 99
99
99
00
U16 LBE --


PILIPIEC Tomasz
Z/5229/15
2019
4
5 s 1 56.88 DZIUBIŃSKA Weronika
MECH Gabriela
ZAJĄC Nikoleta
WOŹNIAK Olga
MKS Agros Chełm 99
00
00
00
U16 LBE --


1 s 2 53.74 BARANOWSKA Paulina
OMELIANOWICZ Karolina
GALICKA Patrycja
TUR Hanna
UKS 19 Bojary Białystok 99
00
00
00
U16 POD --
NABIAŁEK Łukasz
B.D.
SUTYNIEC Hanna
Z/1533/15
Z/1530/15
Z/1531/15
2019
2018
2016
3
4
BEZ
2 s 2 55.60 KARCZMARCZYK Martyna
KARCZMARCZYK Justyna
GĘŚLA Martyna
DZIEDZIC Justyna
AZS UMCS Lublin 99
99
00
00
U16 LBE --


DANIELCZUK Paweł
Z/5966/15
2019
2
3 s 2 58.37 IWANIUK Martyna
KISTER Dominika
OLEKSIEJUK Klaudia
SITARCZUK Daria
MKS Agros Chełm 00
99
99
00
U16 LBE --


4 s 2 59.64 RÓŻYK Lidia
KOMAR Iga
BUJEK Paulina
CIECHANOWSKA Magdalena
AZS UMCS Lublin 99
00
99
00
U16 LBE --


KITLIŃSKI Piotr
BEZ
1 s 3 56.43 ZEJER Martyna
NOWACKA Wiktoria
PUSTUŁKA Marzena
KACZMAREK Patrycja
LKS Narew Kurpiewski Łomża 00
00
00
00
U16 POD --

GÓRSKI Andrzej
Z/1511/15
2017
3
2 s 3 58.90 ZAWISTOWSKA Magdalena
MOŻEJKO Kamila
DAWIDOWICZ Aleksandra
ŁUPIŃSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 99
00
99
99
U16 POD --
NAZARKIEWICZ Robert

KUCZYŃSKI Janusz
Z/6491/15
Z/0676/15
2019
2018
3
3
3 s 3 59.99 ZABIELSKA Natalia
GROMADZKA Paulina
TRZONKOWSKA Natalia
SZELIGOWSKA Julia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00
00
00
99
U16 POD -- WARDASZKA Andrzej


Z/2839/15
2019
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.59 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2018 3
2 2 f 1 1.55 ZAWISTOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III
3 3 f 1 1.50 JABŁOŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 00 U16 PD IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/2709/15 2019 3
4 4 f 1 1.45 CHROMIŃSKA Klaudia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV
5 6 f 1 1.40 CHOIŃSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD V KOTOWSKI Jan Z/4509/15 2016 4
6 5 f 1 1.40 KUŚ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
6 7 f 1 1.40 TERLIKOWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD V KOTOWSKI Jan Z/4511/15 2016 BEZ
8 9 f 1 1.35 BERBACHOWSKA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD --
8 10 f 1 1.35 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U16 LU -- #
10 8 f 1 1.35 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
11 11 f 1 1.35 GROMADZKA Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
12 14 f 1 1.30 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -- NAZARKIEWICZ Robert # Z/6491/15 2019 3
12 13 f 1 1.30 RACZKIEWICZ Karolina KS Agros Zamość 99 U16 LU -- #
14 12 f 1 1.30 ŚNIECIŃSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
15 15 f 1 1.25 ZAŁUSKA Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU -- #
16 16 f 1 1.25 SITARCZUK Daria MKS Agros Chełm 00 U16 LU --
  f 1 NM STRZELEC Karolina KS Agros Zamość 99 U16 LU --
W dal K
1 1 f 1 4.91 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU +0.6 IV MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
2 2 f 1 4.87 SZEWCZUK Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.6 IV
3 3 f 1 4.82 ŁUKASIEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +0.1 IV
4 4 f 1 4.66 LISOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.7 V
5 5 f 1 4.66 CZARNIECKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -1.8 V
6 6 f 1 4.53 NOWACKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD +0.3 V
7 7 f 1 4.41 GÓŹDŹ Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -0.2 --
8 8 f 1 4.32 PUSTUŁKA Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -0.8 -- GÓRSKI Andrzej Z/1511/15 2017 3
9 9 f 1 4.28 KACZMAREK Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -1.0 --
10 10 f 1 4.25 CHOIŃSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD -1.2 -- KOTOWSKI Jan Z/4509/15 2016 4
11 11 f 1 4.14 BERNASZUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU +0.3 --
12 12 f 1 4.13 JANUSZEWICZ Monika AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.4 --
13 13 f 1 4.06 PSIUK Magdalena KS Agros Zamość 99 U16 LU 0.0 --
14 14 f 1 4.05 BERBACHOWSKA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD -0.3 --
15 15 f 1 4.02 WISZOWATA Paulina KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +0.2 --
16 16 f 1 4.00 ZEJER Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -0.4 --
17 17 f 1 3.88 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U16 LU +0.1 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
18 18 f 1 3.87 TERLIKOWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD -0.4 -- KOTOWSKI Jan Z/4511/15 2016 BEZ
19 19 f 1 3.87 BOREK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.1 --
20 20 f 1 3.85 PRUDACZUK Greta MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU 0.0 --
21 21 f 1 3.75 PAWLUCZUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU +1.3 -- WILCZEK Janusz Z/2505/15 2018 4
22 22 f 1 3.69 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU +0.1 --
23 23 f 1 3.56 JABŁOŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -0.9 -- NAZARKIEWICZ Robert # Z/2709/15 2019 3
24 24 f 1 3.34 IWANIUK Martyna MKS Agros Chełm 00 U16 LU -3.2 --
25 25 f 1 2.89 KOWALIK Monika KS Agros Zamość 00 U16 LU +0.2 -- BIKOWSKI Wojciech 4 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.86 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
2 2 f 1 10.76 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD IV
3 3 f 1 10.09 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV ZABAWSKI Przemysław # Z/2266/16 2019 1
4 4 f 1 10.03 ŚLEDZIK Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
5 5 f 1 10.03 SAŁADZIAK Lidia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV
6 6 f 1 9.95 MILEWSKA Adriana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
7 7 f 1 9.56 SOKÓŁ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD V WOJNO Cezary # Z/1529/15 2016 BEZ
8 8 f 1 9.40 ZGIERSKA Nikola AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
9 9 f 1 8.74 GRUSZKA Karolina MKS Agros Chełm 99 U16 LU V
10 10 f 1 8.61 SKIBA Natalia KS Agros Zamość 00 U16 LU -- #
11 11 f 1 8.38 HALICKA Izabela LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD --
12 12 f 1 8.12 DASZKIELEWICZ Magdalena KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
13 13 f 1 7.22 CZERWIŃSKA Anna MKS Juvenia Białystok 00 U16 PD -- MYDLARZ Jerzy MALACHOWICZ Edward BEZ
14 14 f 1 6.84 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
15 15 f 1 6.58 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
16 16 f 1 6.22 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 36.74 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
2 2 f 1 31.21 SOKÓŁ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD IV WOJNO Cezary # Z/1529/15 2016 BEZ
3 3 f 1 29.67 HALICKA Izabela LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD IV
4 4 f 1 28.61 MATOCHA Magdalena LUKS Atletic Białystok # 00 U16 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/5256/15 2017 4
5 5 f 1 28.03 GRUSZKA Karolina MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV
6 6 f 1 28.02 MILEWSKA Adriana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
7 7 f 1 24.83 SAŁADZIAK Lidia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
8 8 f 1 23.82 ŚLEDZIK Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
9 9 f 1 23.46 ZGIERSKA Nikola AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
10 10 f 1 22.89 CHOROSZEWICZ Monika LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD --
11 11 f 1 22.56 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
12 12 f 1 20.80 ŚWISTOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 99 U16 LU --
13 13 f 1 19.36 MISIEJKO Milena KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
14 14 f 1 19.05 RÓŻYK Lidia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
15 15 f 1 18.20 CZERWIŃSKA Anna MKS Juvenia Białystok 00 U16 PD -- MYDLARZ Jerzy MALACHOWICZ Edward BEZ
16 16 f 1 17.90 RAŹNIAK Karolina UKS Liceum sportowe Łomża # 00 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/6059/15 2015 BEZ
17 17 f 1 17.13 KAMIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
Młot (3) K
1 1 f 1 49.25 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
2 2 f 1 37.17 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU IV WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
3 3 f 1 37.15 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
4 4 f 1 35.28 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
5 5 f 1 30.76 BOBROWSKA Urszula KS Podlasie Białystok 00 U16 PD V
6 6 f 1 29.41 KAMIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
7 7 f 1 27.88 MATOCHA Magdalena LUKS Atletic Białystok # 00 U16 PD V CHLEBIŃSKI Bogumił Z/5256/15 2017 4
8 8 f 1 25.21 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -- ZABAWSKI Przemysław # Z/2266/16 2019 1
9 9 f 1 23.96 DASZKIELEWICZ Magdalena KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
10 10 f 1 22.22 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
11 11 f 1 21.53 ŚWISTOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 99 U16 LU --
12 12 f 1 18.56 ŚNIECIŃSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
13 13 f 1 17.58 WOJTACH Klaudia KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
14 14 f 1 13.45 ZAŁUSKA Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU -- #
Oszczep (500) K
1 1 f 1 43.12 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
2 2 f 1 36.77 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok # 00 U16 PD IV WOJNA Cezary Z/2760/15 2019 1
3 3 f 1 36.57 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD IV
4 4 f 1 27.81 GÓŹDŹ Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU --
5 5 f 1 22.96 SZYMANIAK Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
6 6 f 1 21.81 CZARNIECKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD --
7 7 f 1 21.21 MISIEJKO Milena KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
8 8 f 1 18.17 RAŹNIAK Karolina UKS Liceum sportowe Łomża # 00 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/6059/15 2015 BEZ
9 9 f 1 17.35 TATARELIS Sandra KS Agros Zamość 99 U16 LU --
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:09.26 SKIBNIEWSKA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD IV
2 2 s 1 19:01.26 ZDUŃCZYK Kinga KS Podlasie Białystok 00 U16 PD V
3 3 s 1 19:55.72 BARANOWSKA Paulina UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD V
4 4 s 1 20:25.62 BUJEK Paulina AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V #
5 5 s 1 21:12.57 WASZCZUK Joanna MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU --
6 6 s 1 21:20.54 DUDA Justyna KS Agros Zamość 00 U16 LU --
7 7 s 1 21:25.34 CZERNAŚ Agata AZS UMCS Lublin 00 U16 LU --
8 8 s 1 21:25.51 MIL Ewa KS Agros Zamość 99 U16 LU --
9 9 s 1 21:25.66 LEWKOWICZ Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU --
10 10 s 1 21:56.80 GRUSZKOWSKA Klaudia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU --
  s 1 DNF PODUCH Katarzyna KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD --
100 m M
1 1 s 1 11.82 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -1.4 IV KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
2 3 s 1 12.14 SZAFRAN Albert MKS Agros Chełm 99 U16 LU -1.4 IV
3 4 s 1 12.18 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -1.4 IV BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 5 s 1 12.22 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD -1.4 V
5 6 s 1 12.36 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -1.4 V SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
6 11 s 1 12.48 SZUPER Jakub KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.4 V
7 12 s 1 12.56 PIECHOWSKI Damian KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -1.4 V
8 14 s 1 12.72 MIŁOWICKI Adam LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -1.4 V #
1 7 s 2 12.44 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD -0.8 V NABIAŁEK Łukasz # Z/1532/15 2019 M
2 9 s 2 12.45 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -0.8 V #
3 10 s 2 12.46 STĘPIEŃ Paweł AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.8 V #
4 13 s 2 12.60 POGŁODZIŃSKI Jakub KS Agros Zamość 99 U16 LU -0.8 V
5 17 s 2 13.25 SIEPSIAK Daniel MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -0.8 --
1 2 s 3 12.10 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD 0.0 IV KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2018 3
2 8 s 3 12.45 CHAŁUPA Jakub Michał KS Podlasie Białystok 00 U16 PD 0.0 V
3 15 s 3 12.91 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU 0.0 --
4 16 s 3 13.23 ZDZIARSKI Kacper AZS UMCS Lublin 00 U16 LU 0.0 --
5 18 s 3 13.33 DUCHNOWSKI Damian KS Agros Zamość 99 U16 LU 0.0 --
300 m M
1 1 s 1 38.00 PIECHOWSKI Damian KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III
2 2 s 1 38.36 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD III
3 6 s 1 39.28 GRALA Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
4 7 s 1 39.35 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan # Z/0332/15 2019
5 8 s 1 39.44 SZAFRAN Albert MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV
6 18 s 1 42.90 WÓJTOWICZ Patryk KS Agros Zamość 99 U16 LU --
1 5 s 2 39.25 ROCZON Jakub MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV
2 11 s 2 40.24 STĘPIEŃ Paweł AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV #
3 12 s 2 40.78 POGŁODZIŃSKI Jakub KS Agros Zamość 99 U16 LU V
4 13 s 2 41.21 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU V
1 3 s 3 38.93 MIŁOWICKI Adam LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD III #
2 9 s 3 39.79 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U16 PD IV NABIAŁEK Łukasz # Z/1532/15 2019 M
3 10 s 3 39.96 SZUPER Jakub KS Agros Zamość 99 U16 LU IV
4 19 s 3 43.29 MICHNIAK Grzegorz KS Agros Zamość 99 U16 LU -- #
1 4 s 4 38.99 SOKOŁOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III
2 14 s 4 41.33 WYSOCKI Kamil KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
3 15 s 4 42.06 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr # Z/6046/15 2019 3
4 16 s 4 42.10 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V JAROS Marek # Z/6045/15 2019 2
5 17 s 4 42.13 ZDZIARSKI Kacper AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V
600 m M
1 1 s 1 1:26.14 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U16 LU II B.D.
2 2 s 1 1:26.59 SOSIDKO Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU II
3 3 s 1 1:29.25 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U16 PD III SOWÓL Bogusław B.D. Z/2397/15 2018
4 4 s 1 1:30.98 GRAJEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD III
5 5 s 1 1:32.08 SIKORA Paweł KS Agros Zamość 99 U16 LU IV
6 6 s 1 1:33.24 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U16 PD IV ZALEWSKI Jan # Z/2035/15 2019 3
7 7 s 1 1:33.36 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U16 PD IV ROSZKO Damian # Z/2034/15 2019 2
8 9 s 1 1:35.40 IWANICKI Maciej KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
1 8 s 2 1:34.14 OLSZEWSKI Kacper KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD IV
2 10 s 2 1:35.68 DUDEK Jędrzej KS Agros Zamość 99 U16 LU V
3 11 s 2 1:36.48 NURCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V B.D.
4 12 s 2 1:37.59 BONUS Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
5 13 s 2 1:39.48 CHARUBIN Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
6 14 s 2 2:00.25 STAWARSKI Bartosz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U16 LU --
1000 m M
1 1 s 1 2:46.07 PIASECKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
2 2 s 1 2:48.98 PREDKO Łukasz KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD IV
3 3 s 1 2:51.83 ORSZEWSKI Kacper KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
4 4 s 1 2:52.72 GUSTAW Szymon AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V
5 5 s 1 2:56.57 ADAMIUK Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU V
6 6 s 1 2:58.78 TARNOWSKI Mateusz MKS Unia Hrubieszów 00 U16 LU V
7 7 s 1 2:59.31 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 99 U16 LU V
8 8 s 1 2:59.37 WASZKIEWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD V
9 9 s 1 3:01.11 GODLEWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
10 10 s 1 3:01.81 PIZOŃ Piotr KS Agros Zamość 00 U16 LU --
11 11 s 1 3:02.42 MATWIEJCZUK Damian MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU --
12 12 s 1 3:03.07 ZALEWSKI Łukasz KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD --
13 13 s 1 3:11.52 MATCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -- #
14 14 s 1 3:17.84 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U16 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 3
15 15 s 1 3:17.95 PIĄTEK Damian MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU --
2000 m M
1 1 s 1 6:06.42 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/0333/15 2019
2 2 s 1 6:16.22 JASKÓLSKI Mateusz KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD IV #
3 3 s 1 6:19.15 PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV
4 4 s 1 6:19.42 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00 U16 PD IV LDK!
5 5 s 1 6:24.83 FELTOWICZ Damian KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V #
6 6 s 1 6:29.10 ZIEMCZYK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD V
7 7 s 1 6:34.59 NERKOWSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD V
8 8 s 1 6:35.49 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU V OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
9 9 s 1 6:36.95 SMAŁUGA Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD V
10 10 s 1 6:40.00 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V KALINOWSKI Paweł # Z/2159/15 2018 3
11 11 s 1 6:42.06 PUPEK Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
12 12 s 1 6:44.85 WĄSECKI Przemysław KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -- #
13 13 s 1 6:51.31 GREŃ Kacper MKS Unia Hrubieszów 00 U16 LU --
14 14 s 1 7:03.46 PIĄTEK Michał MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU --
15 15 s 1 7:21.96 POPŁAWSKI Stanisław LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.32 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -1.1 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
2 2 s 1 16.26 DĄBROWSKI Dawid Andrzej UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD -1.1 III SUTYNIEC Mieczysław Z/2199/15 2016 3
3 3 s 1 16.30 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -1.1 III #
4 4 s 1 17.17 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U16 PD -1.1 IV SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2019 1 LDK!
5 5 s 1 17.39 KISZLUK Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD -1.1 IV
1 6 s 2 18.22 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -2.2 V JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2019 3
2 7 s 2 19.70 SIEPSIAK Daniel MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -2.2 --
3 8 s 2 20.09 SZYMCZAK Hubert MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU -2.2 --
4 9 s 2 20.41 STASZKIEWICZ Piotr LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -2.2 --
5 10 s 2 21.67 GERC Marek KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -2.2 --
300 m pł M
1 1 s 1 41.58 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III #
2 2 s 1 42.39 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U16 PD III SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
3 3 s 1 43.20 DĄBROWSKI Dawid Andrzej UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD IV SUTYNIEC Mieczysław Z/2199/15 2016 3
4 4 s 1 45.30 KISZLUK Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD V
5 5 s 1 46.04 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U16 PD V SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2019 1 LDK!
6 8 s 1 49.11 GERC Marek KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
1 6 s 2 47.82 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2019 3
2 7 s 2 49.06 PERKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
3 9 s 2 49.83 PĘZA Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
4 10 s 2 53.17 ŚWIDERSKI Filip KS Agros Zamość 00 U16 LU --
5 11 s 2 54.83 PERKOWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
4x100 m M
1 s 1 51.51 WASZKIEWICZ Maciej
BUDZISZEWSKI Damian
CZAJKOWSKI Bartłomiej
SOKOŁOWSKI Grzegorz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00
99
00
99
U16 POD --
TRZONKOWSKA Beata

Z/1402/15
2019
2
2 s 1 52.68 GREŃ Kacper
KRAWCZUK Kacper
MATWIEJCZUK Damian
TARNOWSKI Mateusz
MKS Unia Hrubieszów 00
00
99
00
U16 LBE --


3 s 1 55.79 WASZKIEWICZ Maciej
BUDZISZEWSKI Damian
SOKOŁOWSKI Grzegorz
CZAJKOWSKI Bartłomiej
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00
99
99
00
U16 POD --
TRZONKOWSKA Beata

Z/1402/15
2019
2
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 FIEDUREK Paweł KS Agros Zamość 99 U16 LU V
2 2 f 1 1.65 STASZKIEWICZ Piotr LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD V
3 3 f 1 1.65 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD V KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2019 2
4 4 f 1 1.55 DANIŁO Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD --
5 5 f 1 1.55 STACHACZ Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD --
6 6 f 1 1.55 ZADROGA Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1509/15 2018 BEZ
7 7 f 1 1.50 SAWICKI Hubert AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
8 8 f 1 1.50 STACHACZ Tomasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD --
9 9 f 1 1.50 ROCZON Jakub MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
W dal M
1 1 f 1 6.02 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -0.3 IV MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan # Z/0332/15 2019
2 2 f 1 5.91 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD +0.1 IV #
3 3 f 1 5.78 KOSIOR Dariusz AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -1.2 V
4 4 f 1 5.56 MICHNO Dawid MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU 0.0 --
5 5 f 1 5.39 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +0.2 -- SZANIAWSKI Marek # Z/6090/15 2019 2
6 6 f 1 5.33 STACHACZ Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -0.2 --
7 7 f 1 5.32 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD +1.1 -- KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2019 2
8 8 f 1 5.31 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD -0.8 -- KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2018 3
9 9 f 1 5.18 KRAWCZUK Kacper MKS Unia Hrubieszów 00 U16 LU -0.3 --
10 10 f 1 5.05 STACHACZ Tomasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD +0.4 --
11 11 f 1 4.96 DANIŁO Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD -0.4 --
12 12 f 1 4.62 SZYMCZAK Hubert MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU -0.6 --
13 13 f 1 4.49 STASAK Bartłomiej AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.6 --
  f 1 NM DUCHNOWSKI Damian KS Agros Zamość 99 U16 LU 0.0 --
  f 1 NM SAWICKI Hubert AZS UMCS Lublin 99 U16 LU 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 12.36 SUDNIK Damian LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD V
2 2 f 1 12.29 BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD V #
3 3 f 1 12.03 GROM Wojciech KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
4 4 f 1 11.91 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU V
5 5 f 1 11.01 KULESZA Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
6 6 f 1 10.76 CIASTOCH Jakub KS Agros Zamość 99 U16 LU V
7 7 f 1 10.44 SURMACZ Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU --
8 8 f 1 10.27 SZCZĘSNY Michał KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD --
9 9 f 1 10.18 GRYZIO Jakub AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
10 10 f 1 10.15 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU -- KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
11 11 f 1 9.95 DĘBKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
12 12 f 1 8.60 BRAŃSKI Piotr LUKS Atletic Białystok # 00 U16 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/6078/15 2018 4
13 13 f 1 7.85 MILEWSKI Marcin UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław BEZ
14 14 f 1 7.06 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- ŻMUDA Tomasz # Z/6098/15 2019 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.14 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU II
2 2 f 1 47.11 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU II KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
3 3 f 1 40.45 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU IV ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
4 5 f 1 38.32 BOCHENKO Przemysław LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD IV
5 6 f 1 37.38 FRONCZAK Albert LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
6 7 f 1 36.39 WNOROWSKI Krystian KS Podlasie Białystok 00 U16 PD IV TRZONKOWSKA Beata
7 8 f 1 35.91 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU IV WIEJAK Izydor BEZ
8 9 f 1 32.29 FALKOWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U16 PD V
9 10 f 1 32.11 DEKANOWSKI Konrad LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
11 11 f 1 30.89 SZCZĘSNY Szymon KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
12 12 f 1 30.75 MAZURKIEWICZ Patryk KS Agros Zamość 00 U16 LU --
13 13 f 1 29.98 KULESZA Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
14 14 f 1 29.96 DĘBKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
15 15 f 1 29.42 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- #
16 17 f 1 23.39 MILEWSKI Marcin UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław BEZ
17 16 f 1 23.79 ŚLIWOWSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
18 18 f 1 22.49 KOPIEL Jakub Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2185/16 2018 4
19 19 f 1 18.61 PIASECKI Łukasz KS Agros Zamość 00 U16 LU --
20 20 f 1 18.11 PIETRYNKO Rafał KS Agros Zamość 99 U16 LU --
  f 1 NM KLIMOWICZ Mateusz KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
  f 1 NM KUCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
  f 1 NM GROM Wojciech KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
Młot (5) M
1 1 f 1 40.46 FRONCZAK Albert LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
2 2 f 1 35.85 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU V WIEJAK Izydor BEZ
3 3 f 1 33.00 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU V ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
4 4 f 1 28.58 KOPIEL Jakub Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2185/16 2018 4
5 5 f 1 27.39 BRAŃSKI Piotr LUKS Atletic Białystok # 00 U16 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/6078/15 2018 4
6 6 f 1 27.34 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- ŻMUDA Tomasz # Z/6098/15 2019 3
7 7 f 1 26.83 SZCZĘSNY Michał KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD --
8 8 f 1 25.35 WNOROWSKI Krystian KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata
9 9 f 1 24.03 ORZECHOWSKI Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
10 10 f 1 23.65 ŚLIWOWSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
11 11 f 1 22.14 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- #
12 12 f 1 21.12 SURMACZ Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU --
13 13 f 1 18.83 PIETRYNKO Rafał KS Agros Zamość 99 U16 LU --
14 14 f 1 17.81 KLIMOWICZ Mateusz KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
15 15 f 1 16.71 SZCZĘSNY Szymon KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
16 16 f 1 13.28 FALKOWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U16 PD --
  f 1 NM BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -- #
Oszczep (600) M
1 1 f 1 47.15 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża # 99 U16 PD IV TRZONKOWSKA Beata # Z/1402/15 2019 2
2 2 f 1 42.92 ZACIEK Karol UKS Liceum sportowe Łomża # 00 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/6065/15 2015 BEZ
3 3 f 1 41.36 SIEMION Konrad KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD V
4 4 f 1 40.88 BOCHENKO Przemysław LUKS Eurocentr Suchowola 99 U16 PD V
5 5 f 1 39.99 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V WOJNA Cezary Z/3204/15 2018 3
6 6 f 1 39.02 DEKANOWSKI Konrad LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
7 7 f 1 38.24 SUDNIK Damian LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD V
8 8 f 1 38.18 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD V
9 9 f 1 36.50 CZAJKOWSKI Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
10 10 f 1 36.14 OGÓREK Stefan KS Agros Zamość 99 U16 LU --
11 11 f 1 35.78 PIASECKI Łukasz KS Agros Zamość 00 U16 LU --
12 12 f 1 30.38 FIEDUREK Paweł KS Agros Zamość 99 U16 LU --
13 13 f 1 30.34 GRYZIO Jakub AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
14 14 f 1 28.10 JÓZEFCZUK Grzegorz MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
  f 1 NM MICHNIAK Grzegorz KS Agros Zamość 99 U16 LU -- #
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:32.20 WIATER Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU II SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2018 BEZ
2 2 s 1 32:09.08 SZTABKOWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 99 U16 PD V
3 3 s 1 32:14.26 KUSZNERUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU V
4 4 s 1 37:34.28 NOGA Przemysław KS Podlasie Białystok 99 U16 PD --
5 5 s 1 39:08.46 STRĘCIWILK Bartosz KS Agros Zamość 00 U16 LU --
6 6 s 1 39:14.67 PODGÓRSKI Konrad KS Agros Zamość 99 U16 LU --
7 7 s 1 39:20.35 KALUŹNIAK Kacper KS Agros Zamość 00 U16 LU --
8 8 s 1 39:34.64 MALINOWSKI Mateusz KS Agros Zamość 00 U16 LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.513573884964 sekund