Częstochowa 14.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 2 e 1 12.76 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -0.2 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
2 3 e 1 12.85 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.2 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
3 10 e 1 13.40 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -0.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
4 21 e 1 13.86 KOT Natalia LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP -0.2 V
5 32 e 1 14.55 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -0.2 -- #
1 9 e 2 13.19 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.0 III
2 11 e 2 13.47 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL +1.0 IV
3 14 e 2 13.61 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.0 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
4 29 e 2 14.26 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.0 V
5 30 e 2 14.31 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
1 15 e 3 13.65 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 99 U16 SL -0.4 IV
2 27 e 3 14.09 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL -0.4 V
3 37 e 3 14.72 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
1 1 e 4 12.76 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -0.2 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
2 7 e 4 13.12 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.2 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
3 23 e 4 13.96 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -0.2 V
4 33 e 4 14.57 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.2 --
5 36 e 4 14.72 MˇSIOR Justyna KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -0.2 --
6 38 e 4 14.83 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -0.2 -- MICHALSKA Alicja Z/5243/15 2017 4
7 41 e 4 15.42 MICHALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -0.2 --
1 12 e 5 13.49 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +1.4 IV
2 13 e 5 13.52 FEDOROWICZ Karolina UKS-MOS Opole 00 U16 OP +1.4 IV
3 25 e 5 13.99 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.4 V
4 35 e 5 14.70 KOZAKIEWICZ Sandra MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.4 --
5 39 e 5 14.86 TRZĘSICKA Klaudia LUKS Podium Kup 00 U16 OP +1.4 --
6 43 e 5 15.75 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2019 4
1 20 e 6 13.84 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ # 01 U14 LD -0.1 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
2 31 e 6 14.36 RĘBISZ Julia niest. Katowice # 97 U18 SL -0.1 -- B.D. Z/1637/13 2016
3 34 e 6 14.60 WIĘCKOWSKA Aleksandra LUKS Strzałków 99 U16 LD -0.1 --
4 42 e 6 15.65 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U12 LD -0.1 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 4
1 4 e 7 12.96 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL +0.2 III
2 5 e 7 13.00 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL +0.2 III #
3 6 e 7 13.12 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.2 III
4 8 e 7 13.15 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL +0.2 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
5 16 e 7 13.67 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.2 IV B.D. BEZ
6 17 e 7 13.70 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.2 IV
7 19 e 7 13.82 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.2 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
1 18 e 8 13.81 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
2 22 e 8 13.95 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL 0.0 --
3 24 e 8 13.97 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL 0.0 --
4 26 e 8 14.01 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL 0.0 --
5 28 e 8 14.19 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL 0.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
6 40 e 8 14.92 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL 0.0 --
1 f 1 12.68 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -0.5 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
2 f 1 12.70 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
3 f 1 13.15 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.5 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
4 f 1 13.26 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL -0.5 IV
5 f 1 13.37 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -0.5 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
6 f 1 13.61 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL -0.5 IV
7 f 1 14.98 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL -0.5 --
  f 1 DQ STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -0.5 -- B.D. # Z/4569/15 2019 M
300 m K
1 1 s 1 41.22 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 4 s 1 42.09 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL II
3 5 s 1 42.42 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II
4 9 s 1 43.39 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
5 13 s 1 44.02 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
1 8 s 2 43.33 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III #
2 14 s 2 44.20 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
3 18 s 2 44.54 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
4 21 s 2 45.05 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL IV LDK!
1 7 s 3 43.06 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL III
2 16 s 3 44.40 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL III # LDK!
3 23 s 3 45.60 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP IV ADAMEK Marek # Z/1196/15 2018 2
4 28 s 3 45.87 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
5 31 s 3 46.86 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
1 24 s 4 45.62 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV
2 25 s 4 45.66 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/1733/15 2019 4
3 26 s 4 45.68 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL IV
4 30 s 4 46.27 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL IV BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
5 32 s 4 46.88 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
6 36 s 4 49.00 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
1 38 s 5 49.19 MˇKOSA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
2 37 s 5 49.19 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
3 39 s 5 49.79 PAWLETA Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL --
4 41 s 5 50.07 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
1 11 s 6 43.66 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL III KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
2 17 s 6 44.48 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice 94 U23 SL -- B.D. 3
3 42 s 6 50.10 KORCIPA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL --
4 44 s 6 57.94 KAROŃSKA Iza CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
1 2 s 7 41.41 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
2 3 s 7 41.68 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL -- B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
3 15 s 7 44.35 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
4 19 s 7 44.86 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
5 22 s 7 45.48 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
1 6 s 8 43.01 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL --
2 10 s 8 43.62 SOKOŁOWSKA Kinga LKS Orzeł Namysłów 96 U20 OP --
3 12 s 8 43.97 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL --
4 20 s 8 44.88 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL --
5 29 s 8 46.06 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL --
6 33 s 8 47.69 STANEK Weronika UKS Chromik Mysłowice # 98 U18 SL -- #
1 27 s 9 45.77 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ # 01 U14 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
2 34 s 9 48.38 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 01 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/6386/15 2017 4
3 35 s 9 48.73 WIĘCKOWSKA Aleksandra LUKS Strzałków 99 U16 LD --
4 40 s 9 50.07 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- #
5 43 s 9 54.17 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U12 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 4
600 m K
1 1 s 1 1:36.21 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
2 6 s 1 1:39.78 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
3 7 s 1 1:40.21 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
4 11 s 1 1:41.62 BOROWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III
5 13 s 1 1:42.15 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL III
6 15 s 1 1:44.29 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
7 16 s 1 1:44.40 TKACZUK Sara Karolina MUKS Gim 2 Nysa 99 U16 OP IV
8 19 s 1 1:46.39 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
9 22 s 1 1:49.97 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V #
1 10 s 2 1:41.35 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL III
2 14 s 2 1:43.93 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV B.D. # Z/4336/15 2018 3
3 18 s 2 1:46.23 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
4 20 s 2 1:49.05 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL V
5 23 s 2 1:50.60 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
6 27 s 2 1:53.01 GRZEBELEC Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4410/15 2016 BEZ
1 25 s 3 1:51.85 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ
2 26 s 3 1:52.20 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
3 28 s 3 1:54.37 MACHAŁA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
4 29 s 3 1:55.49 MACHAŁA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
5 31 s 3 1:56.85 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 99 U16 SL --
6 32 s 3 1:56.89 SKRZYNECKA Magdalena RMKS Rybnik 99 U16 SL --
7 33 s 3 1:57.01 WROTNIAK Sonia CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
1 2 s 4 1:37.85 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL --
2 3 s 4 1:38.59 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. Z/0670/14 2019
3 4 s 4 1:38.62 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
4 5 s 4 1:39.21 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
5 8 s 4 1:40.36 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
6 9 s 4 1:40.44 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
7 12 s 4 1:41.88 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL --
8 17 s 4 1:44.42 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
9 21 s 4 1:49.53 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. # Z/1199/13 2018 3
10 24 s 4 1:51.28 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie # 01 U14 SL -- FOLWARCZNY Weronika 3
11 30 s 4 1:55.98 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- # LDK!
  s 4 DNF SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2019 BEZ
1000 m K
1 2 s 1 3:03.03 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 4 s 1 3:06.63 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
3 5 s 1 3:07.67 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
4 8 s 1 3:10.10 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/2532/15 2019 1
5 9 s 1 3:10.29 BARANOWSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 00 U16 OP III
6 11 s 1 3:10.79 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
7 12 s 1 3:10.96 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL III LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
8 14 s 1 3:11.69 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
9 16 s 1 3:12.71 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
10 17 s 1 3:14.54 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U16 SL IV TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
11 18 s 1 3:17.95 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL IV
12 20 s 1 3:24.68 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
13 21 s 1 4:00.03 DOBRUCKA Marta LUKS Podium Kup 00 U16 OP --
1 1 s 2 2:49.21 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 3 s 2 3:03.18 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2
3 6 s 2 3:07.82 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
4 7 s 2 3:09.67 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- #
5 10 s 2 3:10.50 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U20 SL --
6 13 s 2 3:11.50 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
7 15 s 2 3:12.71 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -- WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
8 19 s 2 3:21.83 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
100 m pł MŁ K
1 2 e 1 16.24 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -0.7 III
2 3 e 1 16.62 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.7 III
3 4 e 1 17.50 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.7 V
4 5 e 1 17.75 WACŁAWCZYK Kinga LUKS Podium Kup 00 U16 OP -0.7 V
5 7 e 1 17.95 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.7 V ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
6 9 e 1 18.72 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.7 --
1 1 e 2 15.45 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -0.4 II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
2 6 e 2 17.87 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.4 V MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
3 8 e 2 18.19 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.4 V
4 10 e 2 19.36 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -0.4 --
5 11 e 2 21.52 JABORSKA Anna UKS-MOS Opole 00 U16 OP -0.4 --
  e 2 DNF OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL -0.4 -- HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
1 f 1 15.57 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -0.7 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
2 f 1 16.60 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.7 III
3 f 1 16.89 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -0.7 IV
4 f 1 17.57 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.7 V MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
5 f 1 17.69 WACŁAWCZYK Kinga LUKS Podium Kup 00 U16 OP -0.7 V
6 f 1 17.69 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.7 V
7 f 1 17.99 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.7 V ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
8 f 1 18.67 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.7 --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.81 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA +0.1 III BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
2 2 s 1 17.04 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +0.1 IV B.D. 3
300 m pł K
1 1 s 1 46.09 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL II
2 2 s 1 46.73 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
3 3 s 1 47.13 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
4 6 s 1 50.29 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV #
  s 1 DNF OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
1 7 s 2 50.57 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
2 9 s 2 52.00 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U16 OP IV BU¦KO Przemysław Z/0925/15 2019 2
3 11 s 2 53.47 KRYSZTOFORSKA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V
4 12 s 2 54.34 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP V
1 4 s 3 48.84 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL III CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
2 5 s 3 49.32 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL III SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
3 8 s 3 51.36 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP IV
4 10 s 3 53.45 WACŁAWCZYK Kinga LUKS Podium Kup 00 U16 OP V
5 13 s 3 54.52 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP V ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
4x100 m K
1 s 1 51.01 BARTOSZ Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
HRUZIK Patrycja
BORYS Katarzyna
GKS Piast Gliwice 00
00
00
99
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam

RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
2 s 1 52.04 SYNOWIEC Wiktoria
BIELAK Sandra
LEPA Klaudia
PIˇTEK Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00
99
99
00
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna


B.D.
Z/4337/15
Z/4336/15
2019
2018
2
3
3 s 1 52.98 KUPCZAK Adrianna
CIE¦LAR Katarzyna
ZAMORA Małgorzata
MOŁDRZYK Wiktoria
MUKS SZS Cieszyn 99
99
99
99
U16 SLK --


WERNER Mirosław
Z/0532/15
2019
2
4 s 1 53.49 CZAPLA Adrianna
GRALIKOWSKA Katarzyna
KORBUT Milena
RUSIN Anna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
00
00
99
U16 SLK -- B.D.

B.D.
Z/3569/15
Z/2389/15
2019
2019
1
1
5 s 1 54.78 GREŃ Joanna
KAWECKA Agata
SŁOMIŃSKA Anna
MERTA Sandra
KS Sprint Bielsko-Biała 00
00
00
99
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna

MARMUR Stanisław
, Z/3466/15
Z/3468/15
, 2017
2019
BEZ
2
1 s 2 50.36 SITEK Justyna
KARA¦ Klaudia
BARANEK Weronika
GLEGOŁA Aldona
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
99
99
99
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof

ŁUKASIAK Michał B.D.
Z/0883/15
Z/0650/15
2019
2019
2

2 s 2 53.93 UŁAMEK Urszula
KRAKOWSKA Anna
OSTROWICZ Dominika
ZALEJSKA Monika
CKS Budowlani Częstochowa 00
00
99
99
U16 SLK -- CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/3899/15
Z/3898/15
Z/3359/15
Z/3363/15
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
BEZ
BEZ
3 s 2 54.17 EBERT Natalia
TOMANEK Olga
PEŁKA Zuzanna
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 00
00
00
00
U16 SLK --


4 s 2 54.77 MICHALSKA Monika
ZAWRONEK Natalia
NIEDWOROK Karolina
DRAGAN Justyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99
99
00
00
U16 SLK --
CZYŻ Katarzyna B.D.

Z/0656/15
2019

5 s 2 56.15 SZYMANKIEWICZ Magdalena
FALKOWSKA Karolina
ŻYŁA Aleksandra
FEDOROWICZ Karolina
UKS-MOS Opole 99
99
00
00
U16 OPL --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice 94 U23 SL III B.D. 3
2 3 f 1 1.50 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV B.D. 3
2 2 f 1 1.50 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV B.D.
4 4 f 1 1.45 BRODKORB Kamila LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław Z/1014/15 2017 4
5 7 f 1 1.40 PRZELOR Monika UKS-MOS Opole 99 U16 OP V
5 6 f 1 1.40 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V #
7 8 f 1 1.40 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V
8 5 f 1 1.40 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
9 9 f 1 1.35 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 4
10 10 f 1 1.20 DOBROWOLSKA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1015/15 2015 BEZ
11 11 f 1 1.15 KOTYNIA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1018/15 2017 4
12 12 f 1 1.10 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
  f 1 NM PIERZCHAWKA Oliwia LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP --
Tyczka K
1 1 f 1 3.62 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA I #
2 2 f 1 3.02 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
3 5 f 1 2.72 PŁONKA Agnieszka MKS Ustroń 00 U16 SL III
4 3 f 1 2.72 DZIENDZIEL Klaudia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
5 4 f 1 2.72 KĘDZIERSKA Sylwia MKS Ustroń 99 U16 SL III
6 6 f 1 2.62 PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL IV
7 9 f 1 2.22 SZLĘK Dominika MKS Ustroń 00 U16 SL V
7 7 f 1 2.22 SZKUCIK Marta UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V
9 8 f 1 2.22 KĘDZIERSKA Oliwia MKS Ustroń 99 U16 SL V
W dal K
1 1 f 1 4.95 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.3 IV BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
2 2 f 1 4.94 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL +1.7 IV #
3 3 f 1 4.81 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U18 SL +0.8 IV
4 4 f 1 4.79 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.2 V KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
5 5 f 1 4.75 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.2 V
6 6 f 1 4.72 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +0.8 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
7 7 f 1 4.65 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL -0.9 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
8 8 f 1 4.55 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.4 --
9 9 f 1 4.54 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.3 V
10 10 f 1 4.53 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -0.1 V BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
11 11 f 1 4.52 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.1 V
12 12 f 1 4.47 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
13 13 f 1 4.33 PRZELOR Monika UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.5 --
14 14 f 1 4.30 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -0.3 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
15 15 f 1 4.30 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP 0.0 --
16 16 f 1 4.30 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
17 17 f 1 4.28 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.5 -- #
18 18 f 1 4.25 KOT Natalia LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP -0.1 --
19 19 f 1 4.23 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL -0.4 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
20 20 f 1 4.18 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -0.1 --
21 21 f 1 4.11 METELSKA Marta UKS-MOS Opole 99 U16 OP +0.1 --
22 22 f 1 4.08 KOCKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +0.7 -- #
23 23 f 1 4.02 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.8 --
24 24 f 1 3.98 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.3 --
25 25 f 1 3.84 OLSZEWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.7 --
26 26 f 1 3.81 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.5 -- #
27 27 f 1 3.44 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.3 -- # LDK!
28 28 f 1 3.43 PIERZCHAWKA Oliwia LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -0.8 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.09 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
1 1 f 1 12.34 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
2 2 f 1 11.03 MAKSYMOWICZ Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL III
2 2 f 1 11.26 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
3 3 f 1 10.62 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL IV
3 3 f 1 10.89 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
4 4 f 1 10.02 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
4 4 f 1 10.06 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV
5 5 f 1 9.23 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL V #
5 5 f 1 9.52 KOZERA Marlena LUKS Strzałków 98 U18 LD --
6 6 f 1 9.07 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
7 7 f 1 9.01 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U16 OP V BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2019 2
8 8 f 1 8.50 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
9 9 f 1 8.33 DOMAGAŁA Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
10 10 f 1 6.01 GAWEŁ Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1016/15 2015 BEZ
11 11 f 1 6.00 PREUSSNER Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1025/15 2015 BEZ
12 12 f 1 5.73 PYTKA Agata Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 36.00 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 2 f 1 35.21 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL III
3 3 f 1 35.05 CIE¦LOK Zuzanna RMKS Rybnik 99 U16 SL III
4 4 f 1 34.52 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
5 5 f 1 30.86 MODRZEJEWSKA Anna RMKS Rybnik 99 U16 SL IV
6 6 f 1 29.12 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP IV
7 7 f 1 26.61 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
8 8 f 1 21.66 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4
9 9 f 1 18.12 MALINOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1027/15 2015 5
10 10 f 1 17.71 HUTNIK Olimpia Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1017/15 2015 BEZ
11 11 f 1 15.10 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 27.78 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
2 2 f 1 25.67 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
3 4 f 1 23.55 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
4 3 f 1 24.81 KOZERA Marlena LUKS Strzałków 98 U18 LD --
Młot (3) K
1 1 f 1 42.57 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL III #
2 2 f 1 31.10 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
3 3 f 1 30.20 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 00 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam # Z/4664/15 2019 4
4 4 f 1 29.40 KONIECZNA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V
5 5 f 1 23.94 HUTNIK Olimpia Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1017/15 2015 BEZ
6 6 f 1 21.01 BOGONOWICZ Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
7 7 f 1 20.70 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2019 2
8 8 f 1 19.83 PYTKA Agata Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
9 9 f 1 19.80 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
10 10 f 1 18.80 KOTYNIA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1018/15 2017 4
11 11 f 1 17.90 GAWEŁ Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1016/15 2015 BEZ
12 12 f 1 17.08 MALINOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1027/15 2015 5
13 13 f 1 11.85 PREUSSNER Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1025/15 2015 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.26 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4
2 2 f 1 29.45 WASILEWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
3 3 f 1 27.71 SOBIK Simona RMKS Rybnik 00 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2018 4
4 4 f 1 25.71 MAĆKÓW Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
5 5 f 1 25.32 KONIECZNA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
6 6 f 1 24.92 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
7 7 f 1 24.32 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
8 8 f 1 23.48 MROCHEŃ Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP --
9 9 f 1 21.68 ŁAPSZYŃSKA Sandra LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP --
10 10 f 1 21.40 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --
11 11 f 1 20.83 METELSKA Marta UKS-MOS Opole 99 U16 OP --
  f 1 NM ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
  f 1 NM BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP --
1 1 f 2 30.66 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
2 2 f 2 29.85 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
3 3 f 2 29.28 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:38.71 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
2 2 s 1 16:57.48 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL --
3 3 s 1 17:23.06 REMSAK Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 00 U16 SL III ¦LEZIONA Katarzyna Z/3645/15 2017 BEZ
4 4 s 1 17:28.17 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III
5 5 s 1 18:16.93 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL IV MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
6 6 s 1 18:35.70 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4404/15 2016 4
7 7 s 1 19:00.56 DAROWNA Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V #
8 8 s 1 19:23.19 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V #
9 9 s 1 19:33.49 ¦WIERCZEWSKA Monika LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
10 10 s 1 19:58.18 ¦WIERCZEWSKA Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
11 11 s 1 20:02.04 PRZYSTAWSKA Lidia LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # Z/1019/15 2015 5
12 12 s 1 20:02.10 BOCHEŃSKA Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/1013/15 2015 5
  s 1 DQ LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
100 m M
1 5 e 1 11.50 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.2 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 16 e 1 11.85 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +0.2 IV
3 32 e 1 12.52 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL +0.2 V HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
4 34 e 1 12.54 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.2 V MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
5 35 e 1 12.56 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +0.2 V HOMA Wioleta Z/4446/15 2015 BEZ
1 12 e 2 11.71 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -1.1 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
2 19 e 2 12.05 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL -1.1 IV
3 25 e 2 12.23 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL -1.1 V
4 38 e 2 12.75 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL -1.1 V #
5 41 e 2 12.91 SZWAGIERCZAK Maciej TS AKS Chorzów 99 U16 SL -1.1 --
6 52 e 2 13.69 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -1.1 --
1 21 e 3 12.05 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -1.3 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
2 36 e 3 12.67 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL -1.3 V
3 40 e 3 12.88 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP -1.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2890/15 2018 3
4 47 e 3 13.16 SADOWSKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -1.3 --
5 48 e 3 13.49 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL -1.3 --
1 15 e 4 11.83 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -0.5 IV
2 43 e 4 12.98 CYWIŃSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -0.5 --
3 44 e 4 13.00 GAWRYSZ Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.5 --
4 49 e 4 13.51 CHONCEL Bartłomiej LUKS Podium Kup 99 U16 OP -0.5 --
1 1 e 5 11.23 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -1.6 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 3 e 5 11.41 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -1.6 III BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
3 7 e 5 11.62 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -1.6 III B.D.
4 9 e 5 11.64 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -1.6 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
5 14 e 5 11.81 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL -1.6 IV
6 20 e 5 12.05 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 96 U20 SL -1.6 IV B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
7 39 e 5 12.81 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -1.6 --
1 2 e 6 11.29 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL -0.2 II B.D. 1
2 4 e 6 11.50 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL -0.2 III
3 6 e 6 11.61 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.2 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
4 8 e 6 11.64 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -0.2 III
5 10 e 6 11.66 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.2 III BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
6 11 e 6 11.67 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 93 U23 SL -0.2 III B.D. Z/2590/11 2016 3
7 13 e 6 11.78 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL -0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
1 17 e 7 11.99 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.1 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
2 18 e 7 12.02 TARASEK Filip MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +0.1 IV #
3 22 e 7 12.11 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +0.1 IV B.D. 3
4 23 e 7 12.13 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.1 IV
5 26 e 7 12.29 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 +0.1 -- B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
6 28 e 7 12.43 NIZIOŁEK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.1 --
7 30 e 7 12.46 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.1 --
1 24 e 8 12.18 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.9 IV
2 29 e 8 12.46 POPELKA Radim UKS-MOS Opole 98 U18 OP -0.9 --
3 31 e 8 12.51 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -0.9 --
4 37 e 8 12.73 NOWAKOWSKI Jan KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -0.9 --
5 42 e 8 12.92 SOLORZ Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -0.9 --
1 27 e 9 12.40 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -0.4 V KOTUŁA Krzysztof # Z/2777/15 2019 1
2 33 e 9 12.53 SZOŁDRA Sergiusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -0.4 V
3 45 e 9 13.11 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -0.4 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3840/15 2019 3
4 46 e 9 13.14 STELMACH Wojciech MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -0.4 --
5 50 e 9 13.72 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -0.4 -- #
6 51 e 9 13.88 MICHALIK Kamil MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -0.4 --
1 f 1 11.47 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.7 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 f 1 11.65 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -0.7 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
3 f 1 11.81 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -0.7 IV
4 f 1 11.98 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL -0.7 IV
5 f 1 12.10 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL -0.7 IV
6 f 1 12.11 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -0.7 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
7 f 1 12.85 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -0.7 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
300 m M
1 4 s 1 36.82 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 6 s 1 37.19 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL II RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
3 7 s 1 37.26 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL II BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
4 10 s 1 37.44 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
5 14 s 1 38.08 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL III
1 19 s 2 39.01 ORLIKOWSKI Mateusz LUKS Namysłów # 99 U16 OP IV #
2 21 s 2 39.37 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL IV
3 20 s 2 39.37 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL IV
4 28 s 2 40.52 GˇSZCZAK Maciej LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP V
5 32 s 2 41.58 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL V
1 24 s 3 40.04 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV
2 27 s 3 40.46 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL IV SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
3 30 s 3 41.36 LISIECKI Daniel GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
4 33 s 3 41.93 KOCHAN Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
5 35 s 3 42.32 LIPIŃSKI Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL V #
6 36 s 3 42.86 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 00 U16 SL --
1 31 s 4 41.39 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL V CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 34 s 4 42.09 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
3 37 s 4 43.29 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
4 38 s 4 43.34 KYSIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
1 16 s 5 38.59 PASZKOWSKI Miłosz UKS-MOS Opole 99 U16 OP III
2 22 s 5 39.89 SIKORSKI Piotr LUKS Podium Kup 99 U16 OP IV
3 26 s 5 40.40 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV CIUK Marek Z/4339/15 2017 3
4 29 s 5 41.00 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2890/15 2018 3
5 41 s 5 47.08 KOTYL Marcel CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
1 1 s 6 35.37 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL -- RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
2 3 s 6 36.43 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL --
3 5 s 6 36.89 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL --
4 9 s 6 37.32 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 96 U20 SL -- B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
5 13 s 6 37.86 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
6 15 s 6 38.25 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL --
1 2 s 7 36.08 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -- PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 11 s 7 37.60 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL -- #
3 17 s 7 38.87 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
4 23 s 7 39.89 PŁOCHA Rafał GKS Piast Gliwice 98 U18 SL --
5 40 s 7 46.27 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2019 2 LDK!
1 8 s 8 37.28 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/1090/14 2019 2
2 12 s 8 37.77 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL -- B.D. 3
3 18 s 8 38.88 OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL --
4 25 s 8 40.09 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
5 39 s 8 45.26 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/1419/16 2017 BEZ
600 m M
1 6 s 1 1:27.30 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL II
2 7 s 1 1:28.04 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
3 8 s 1 1:28.43 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
4 9 s 1 1:29.17 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
5 11 s 1 1:29.75 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
6 15 s 1 1:35.52 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL V
7 16 s 1 1:36.01 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL V BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
8 18 s 1 1:37.24 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
9 19 s 1 1:37.25 PRZEDZIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL V
10 24 s 1 1:41.98 GÓRSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
1 13 s 2 1:31.63 FUHL Łukasz UKS-MOS Opole 99 U16 OP III
2 14 s 2 1:34.85 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV
3 17 s 2 1:36.69 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
4 21 s 2 1:38.97 PISTELOK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL V
5 22 s 2 1:39.31 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
6 25 s 2 1:42.04 OLEJNIK Filip CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- #
7 26 s 2 1:42.94 GAJECKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0879/15 2018 BEZ
8 27 s 2 1:43.75 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
9 28 s 2 1:45.41 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/6395/15 2019 3
10 29 s 2 1:54.81 WˇSOWICZ Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja LDK!
1 1 s 3 1:22.36 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
2 2 s 3 1:24.73 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -- JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
3 3 s 3 1:24.94 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL -- B.D. B.D. 2
4 4 s 3 1:25.56 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
5 5 s 3 1:27.15 PIECZKA Adam MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0676/14 2017 BEZ
6 10 s 3 1:29.36 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
7 12 s 3 1:30.38 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
8 20 s 3 1:37.45 HADAMIK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
9 23 s 3 1:41.90 PIECHACZEK Adam UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 01 U14 SL -- FOLWARCZNY Weronika 5
10 30 s 3 1:55.77 NEJMAN Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
  s 3 DNF PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/4403/15 2019 1
  s 3 DNF KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- B.D. BEZ
1000 m M
1 10 s 1 2:43.9 r JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL -- HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
2 11 s 1 2:43.9 r CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2019
3 12 s 1 2:45.1 r SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL -- PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
4 14 s 1 2:48.1 r GULBIŃSKI Kacper LKS Orzeł Namysłów 99 U16 OP --
5 15 s 1 2:50.0 r ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- #
6 16 s 1 2:50.2 r SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/2225/16 2018 3
7 18 s 1 2:52.3 r CIE¦LA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP --
8 20 s 1 2:55.6 r WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL --
9 21 s 1 2:56.5 r WITCZAK Filip CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
10 22 s 1 2:57.5 r BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- #
11 23 s 1 2:59.2 r ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL -- #
12 24 s 1 3:04.6 r WEIDEMAN Dawid UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 99 U16 SL -- FOLWARCZNY Weronika BEZ
13 25 s 1 3:05.6 r LIS Przemysław UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL --
14 26 s 1 3:10.6 r SULIGA Marcel CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- #
15 27 s 1 3:21.2 r BOSY Daniel RMKS Rybnik 00 U16 SL --
1 1 s 2 2:32.90 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
2 2 s 2 2:33.02 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
3 3 s 2 2:34.26 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL --
4 4 s 2 2:34.72 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
5 5 s 2 2:40.51 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
6 6 s 2 2:40.70 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL --
7 7 s 2 2:41.19 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL --
8 8 s 2 2:41.35 KOMOROWSKI Bartosz LKS Orzeł Namysłów 98 U18 OP --
9 9 s 2 2:42.90 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
10 13 s 2 2:46.25 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U23 SL -- #
11 17 s 2 2:51.98 JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
12 19 s 2 2:55.42 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL -- #
2000 m M
1 4 s 1 6:08.36 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
2 5 s 1 6:09.39 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
3 6 s 1 6:09.54 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
4 9 s 1 6:13.93 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL IV
5 10 s 1 6:15.21 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
6 11 s 1 6:21.44 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa # 99 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/2051/16 2019
7 12 s 1 6:23.38 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
8 13 s 1 6:41.41 CHUDZIK Stanisław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP --
9 14 s 1 6:49.35 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL --
10 15 s 1 6:52.86 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
11 16 s 1 6:58.37 RADUCHOWSKI Arkadiusz LKS Orzeł Namysłów 99 U16 OP -- LDK!
  s 1 DNF JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
  s 1 DNF OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
1 1 s 2 5:44.89 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- B.D. BEZ
2 2 s 2 5:52.37 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ -- B.D. # BEZ
3 3 s 2 6:08.32 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
4 7 s 2 6:12.02 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
5 8 s 2 6:12.04 KMIECIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
110 m pł MŁ M
1 f 1 15.75 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -0.1 II
2 f 1 15.93 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -0.1 III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
3 f 1 16.44 ZAJˇC Dawid MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -0.1 III
4 f 1 17.49 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -0.1 IV
5 f 1 17.54 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -0.1 IV
6 f 1 17.68 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -0.1 IV
7 f 1 18.68 CIE¦LA Kacper LUKS Podium Kup 00 U16 OP -0.1 --
300 m pł M
1 1 s 1 41.71 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP III
2 3 s 1 41.73 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL III SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
3 4 s 1 43.57 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL IV KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
4 5 s 1 44.19 SZUMIŃSKI Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL IV
5 7 s 1 46.32 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP V
1 2 s 2 41.72 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
2 6 s 2 45.93 KRAKOWSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
3 8 s 2 46.48 CIE¦LA Kacper LUKS Podium Kup 00 U16 OP V
4 9 s 2 46.91 CZUDAK Jacek MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
5 10 s 2 48.44 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4109/15 2018 4
4x100 m M
1 s 1 45.24 TURSKI Krzysztof
KUBACKI Wojciech
KALINOWSKI Kamil
DZIUBA Szymon
MKS-SMS Victoria Racibórz 00
99
99
99
U16 SLK -- TRZOS Leszek
SKALIK Joanna

RZEPKA Marek
Z/2581/15
Z/2515/15
Z/0703/15
2019
2018
2019
1
3
1
2 s 1 46.52 GROMALA Grzegorz
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
WÓJCIK Mateusz
LUKS Zabrzeg 00
99
99
99
U16 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta

HOMA Wioleta
Z/4413/15
Z/0363/15
Z/4446/15
2016
2019
2015
BEZ
M
BEZ
3 s 1 46.58 JUZYSZYN Patryk
NOREK Jakub
SZWAGIERCZAK Maciej
GÓRCZYŃSKI Jonatan
TS AKS Chorzów 99
99
99
99
U16 SLK --


4 s 1 48.04 GADZIK Robert
KOWAL Bartłomiej
MIZERA Mateusz
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 99
99
00
00
U16 SLK -- RAMUS Józef


¦NIEGÓRSKI Adam
Z/3036/15
Z/2910/15
2018
2019
4
2
5 s 1 52.19 SADOWSKI Kamil
KOCHAN Kamil
GÓRSKI Dominik
PROSKE Przemysław
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99
99
99
00
U16 SLK --


1 s 2 47.70 JAŁOWIEC Paweł
PASZKOWSKI Miłosz
FUHL Łukasz
KUKUŁA Bartłomiej
UKS-MOS Opole 99
99
99
99
U16 OPL --


2 s 2 49.66 GWIŻDŻ Dawid
PA¬DZIERZ Adam
KONSTANTYNOWICZ Wiktor
BŁAŻKOWSKI Artur
MKS-MOS Katowice 99
00
99
99
U16 SLK --
MATUSIŃSKI Aleksander
B.D. BONK Stanisław
Z/4651/15
, Z/3213/15
2019
, 2019
2
2
Wzwyż M
1 1 f 1 1.91 SYGULSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III
2 2 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
3 3 f 1 1.80 MARCYNIUK Michał MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP IV
4 5 f 1 1.70 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
5 4 f 1 1.70 JUSZCZYSZYN Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP V
6 6 f 1 1.65 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
6 7 f 1 1.65 JAŁOWIEC Paweł UKS-MOS Opole 99 U16 OP V
8 8 f 1 1.60 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
9 9 f 1 1.60 KAROL Mateusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP --
10 11 f 1 1.50 TOBOŁA Krzysztof Jan LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
11 10 f 1 1.50 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- #
12 12 f 1 1.40 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
Tyczka M
1 1 f 1 3.32 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
2 2 f 1 3.02 MACIEJOWSKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 98 U18 SL --
3 3 f 1 2.92 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
4 4 f 1 2.62 WRÓBEL Mateusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL --
W dal M
1 1 f 1 7.14 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +0.6 II
2 2 f 1 6.49 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.5 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 3 f 1 6.33 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL -0.1 III
4 4 f 1 5.95 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL -0.1 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
5 5 f 1 5.85 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -1.7 V
6 6 f 1 5.85 PALUSZEK Michał LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP +0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/4563/15 2017 2
7 7 f 1 5.57 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.2 -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
8 8 f 1 5.56 TOBOŁA Krzysztof Jan LUKS Podium Kup 99 U16 OP +0.1 --
9 9 f 1 5.52 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL -0.3 --
10 10 f 1 5.51 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +0.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0878/15 2018 3
11 11 f 1 5.46 OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +0.4 --
12 12 f 1 5.41 JAWORSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL +0.1 --
13 13 f 1 5.24 CISZEK Szymon LUKS Podium Kup 99 U16 OP -0.1 --
14 14 f 1 5.13 GˇSZCZAK Maciej LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP -0.4 --
15 15 f 1 4.84 KUKUŁA Bartłomiej UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.1 --
16 16 f 1 4.72 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL +1.0 --
17 17 f 1 4.47 TUDZIEŻ Mateusz RMKS Rybnik 00 U16 SL 0.0 --
  f 1 NM WRÓBEL Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 00 U16 SL 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 12.98 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 12.17 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP V CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
3 3 f 1 11.20 KACZMAREK Marek LUKS Podium Kup 00 U16 OP V
4 4 f 1 11.15 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
5 5 f 1 11.11 NOGA Konrad LUKS Namysłów # 00 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2019 1
6 6 f 1 11.06 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
7 7 f 1 10.84 KLIMCZAK Tytus MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP V
8 8 f 1 9.79 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2019 3
9 9 f 1 8.47 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
10 10 f 1 8.38 DAJEWSKI Dominik LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
11 11 f 1 7.82 FUDALI Aleksander LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
1 1 f 2 13.96 PAWLAK Jarosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
2 2 f 2 13.51 KRÓLIK Radosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
3 3 f 2 11.97 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- #
4 4 f 2 11.42 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
5 5 f 2 9.76 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.08 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL I B.D. Z/3241/11 2019 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 47.67 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL II BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
2 2 f 1 45.10 GRZYWOCZ Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP III
3 3 f 1 44.50 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U16 DS III
4 4 f 1 44.39 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP III CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
5 5 f 1 43.35 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
6 6 f 1 41.70 GRZYWOCZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP III
7 7 f 1 40.45 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
8 8 f 1 36.65 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
9 9 f 1 31.35 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
10 10 f 1 30.46 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL --
11 11 f 1 29.79 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 99 U16 SL -- #
12 12 f 1 27.82 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
13 13 f 1 27.23 NOGA Konrad LUKS Namysłów # 00 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2019 1
14 14 f 1 27.08 KLIMCZAK Tytus MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP --
15 15 f 1 25.14 WAWRYK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1024/15 2015 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 37.80 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
2 2 f 1 31.23 WIECZOREK Bartosz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 44.05 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
Młot (5) M
1 1 f 1 51.20 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III #
2 2 f 1 50.20 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL III #
3 3 f 1 28.88 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
4 4 f 1 28.50 FUDALI Aleksander LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
5 5 f 1 20.21 WAWRYK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1024/15 2015 BEZ
6 6 f 1 18.74 BRODKORB Adrian LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1010/15 2015 BEZ
7 7 f 1 18.01 DAJEWSKI Dominik LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
8 8 f 1 17.92 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
9 9 f 1 16.24 STRZELCZYK Patryk LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1021/15 2015 BEZ
10 10 f 1 15.95 PAWLICKI Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1028/15 2015 BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 50.19 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
2 2 f 1 45.65 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP IV
3 3 f 1 40.78 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U16 DS V
4 4 f 1 39.01 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL V #
5 5 f 1 32.41 DZIEDZIC Paweł LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -- #
6 6 f 1 32.28 KACZMAREK Marek LUKS Podium Kup 00 U16 OP --
7 7 f 1 30.67 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- #
8 8 f 1 29.92 STRZELCZYK Patryk LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1021/15 2015 BEZ
9 9 f 1 20.27 PAWLICKI Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1028/15 2015 BEZ
10 10 f 1 18.14 BRODKORB Adrian LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1010/15 2015 BEZ
Oszczep (700) M
  f 1 NM DYCZEK Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
Chód 5 km M
1 1 s 1 31:04.68 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
2 2 s 1 31:54.68 GRZECH Rafał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1571/15 2015 5
3 3 s 1 32:16.32 WYSOWSKI Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1573/15 2015 5
4 4 s 1 33:29.59 BIEDA Dawid Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.4625260829926 sekund