Toruń 14.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 s 1 12.76 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP +0.1 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
2 s 1 13.24 OKUŃ Julia SKLA Sopot 98 U18 PM +0.1 IV
3 s 1 13.28 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U18 PM +0.1 IV JURGA Łukasz # Z/0016/14 2019 1
4 s 1 13.36 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U14 KP +0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/1575/16 2019 2
1 s 2 13.76 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ -0.1 IV
2 s 2 14.12 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -0.1 V B.D. B.D. # , Z/3028/16 , 2019 2 LDK!
3 s 2 14.36 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -0.1 V B.D. # Z/2279/15 2018 3 LDK!
4 s 2 14.44 GREBIN Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U18 PM -0.1 -- B.D. BEZ
1 s 3 12.73 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP 0.0 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
2 s 3 14.22 WOŹNIAK Marta KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 93 U23 MZ 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 3 14.47 GRUSZKA Magdalena MKL Toruń 02 U14 KP 0.0 V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2387/16 2017 5 LDK!
1 e 1 12.80 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +0.1 III
2 e 1 13.02 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM +0.1 III SZPALERSKI Adam Z/0825/15 2016 4
3 e 1 13.34 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP +0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
4 e 1 13.62 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP +0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
5 e 1 13.69 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP +0.1 IV JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
1 e 2 13.37 TOKARSKA Emilia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 99 U16 ZP +0.9 IV BARTA Franciszek # Z/4853/15 2017 3
2 e 2 13.76 GŁODEK Magdalena SKLA Sopot 99 U16 PM +0.9 IV B.D. 4
3 e 2 13.92 PELICA Wiktoria MMKS Gdańsk 00 U16 PM +0.9 V
4 e 2 14.08 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +0.9 V KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3
5 e 2 14.58 ROMANIUK Paulina BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +0.9 --
6 e 2 14.89 WOŹNICA Martyna KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM +0.9 -- WIETEK Zbigniew 4
1 e 3 14.79 SŁUPECKA Julia MMKS Gdańsk 99 U16 PM +0.8 -- ADAMCZYK Dariusz B.D. #
2 e 3 15.21 SALEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 99 U16 KP +0.8 --
1 e 4 13.43 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM 0.0 IV #
2 e 4 13.95 ŻYWIECKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP 0.0 V LEWANDOWSKI Jacek 4
3 e 4 15.12 ZEMBRZUSKA Zuzanna MMKS Gdańsk 00 U16 PM 0.0 --
1 f 1 12.70 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM 0.0 II
2 f 1 12.94 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM 0.0 III SZPALERSKI Adam Z/0825/15 2016 4
3 f 1 13.14 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM 0.0 III #
4 f 1 13.18 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP 0.0 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
5 f 1 13.30 TOKARSKA Emilia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 99 U16 ZP 0.0 IV BARTA Franciszek # Z/4853/15 2017 3
6 f 1 13.35 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP 0.0 IV JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
7 f 1 13.67 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
8 f 1 13.71 GŁODEK Magdalena SKLA Sopot 99 U16 PM 0.0 IV B.D. 4
300 m K
1 s 1 42.13 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM II SZPALERSKI Adam Z/0825/15 2016 4
2 s 1 42.56 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP II DOBROSIELSKA Martyna Z/2010/15 2018 2
3 s 1 42.62 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 99 U16 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
4 s 1 43.41 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 00 U16 PM III
5 s 1 43.81 PLISZKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM III RADTKE Marek Z/0346/15 2016 4
6 s 1 44.20 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP III ZRADA Piotr # Z/2007/15 2018 2
7 s 1 44.45 HOUN Brigitta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM III
8 s 1 48.95 ZIÓŁKOWSKA Anastazja UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
1 s 2 43.65 KAŹMIERCZAK Zuzanna SKLA Sopot 00 U16 PM III
2 s 2 45.57 OSTRZYNIEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 00 U16 PM IV
3 s 2 46.06 PREDENKIEWICZ Oliwia MKL Toruń 99 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/4497/15 2015 4
4 s 2 46.71 FELCZAK Kinga KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM V
5 s 2 46.85 FORC Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz # 3
6 s 2 48.83 BUDZIŃSKA Nikola MUKL Brodnica 99 U16 KP --
7 s 2 49.14 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM --
1 s 3 46.45 TOKARSKA Emilia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 99 U16 ZP IV BARTA Franciszek # Z/4853/15 2017 3
2 s 3 47.01 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # Z/3975/15 2018 3
3 s 3 47.73 KURSZEWSKA Sandra SKLA Sopot 99 U16 PM V
4 s 3 47.78 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP V
5 s 3 50.35 LASKOWSKA Joanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U16 PM --
6 s 3 50.38 KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 99 U16 PM -- #
1 s 4 44.39 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM III #
2 s 4 45.48 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
3 s 4 46.64 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP V #
1 s 5 49.38 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U12 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. # Z/0073/17 2019 2 LDK!
2 s 5 51.63 SPITZKA Agnieszka MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 02 U14 PM -- # LDK!
400 m K
1 s 1 59.21 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM III ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
2 s 1 60.92 BAUMGART Weronika LUKS Serock 97 U18 KP III KUTA Kazimierz 4
3 s 1 61.45 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM III B.D. 2
4 s 1 61.80 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2019 1
600 m K
1 s 1 1:41.43 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2019 2
2 s 1 1:41.55 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2019 3
3 s 1 1:42.58 NAWROCKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM III #
4 s 1 1:43.28 STOLARCZYK Laura SKLA Sopot 99 U16 PM IV B.D.
5 s 1 1:43.94 GABRYSZEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna , Z/0704/15 , 2017 3
6 s 1 1:45.66 MIERSKA Matylda GKS Żukowo 00 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/1159/15 2015 4
7 s 1 1:48.07 RENKE Maria SKLA Sopot # 99 U16 PM V #
8 s 1 1:50.65 DALECKA Martyna MLKS Baszta Bytów 99 U16 PM -- ZBLEWSKI Tadeusz B.D. # , Z/1046/15 , 2015 BEZ
9 s 1 1:53.18 BĄGALSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP --
10 s 1 1:53.88 MARZEC Aleksandra KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM -- WIETEK Zbigniew BEZ
11 s 1 1:56.14 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/1859/15 2019 4
  s 1 DNF LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM -- LDK!
1 s 2 1:41.94 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
2 s 2 1:43.02 KOHNKE Daria RKS Rumia 98 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/0425/14 2017 3
3 s 2 1:43.45 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/0602/14 , 2017
4 s 2 1:43.95 WAŚKOWSKA Adrianna LKS Vectra Włocławek 98 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0603/14 , 2017 4
5 s 2 1:47.71 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
6 s 2 1:56.38 MUSIELEWICZ Zofia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
7 s 2 1:56.76 GALL Julia GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP --
8 s 2 1:57.36 GRIGORYAN Nelly CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
9 s 2 1:57.64 WEILAND Zuzanna KS Wda Świecie 00 U16 KP -- WASIELEWSKI Michał BEZ
10 s 2 2:00.60 UHRYN Milena UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- #
11 s 2 2:06.83 POŻOGA Adrianna UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM --
1000 m K
1 s 1 2:55.05 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 s 1 2:59.30 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 99 U16 SL II HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2019
3 s 1 3:06.27 HINZ Kamila RKS Rumia 99 U16 PM III #
4 s 1 3:08.61 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM III RATAJCZAK Maciej # Z/1157/15 2017 3
5 s 1 3:12.12 DIAS Julia GKS Żukowo # 99 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2019 1
6 s 1 3:14.23 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM IV
7 s 1 3:15.64 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP IV
8 s 1 3:17.27 GAŁKA Aleksandra MMKS Gdańsk 99 U16 PM IV
9 s 1 3:17.60 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/0309/15 2019 2
10 s 1 3:22.12 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 99 U16 KP IV
11 s 1 3:30.82 MIGORA Aleksandra UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM V #
1 s 2 3:11.48 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U16 PM III CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
2 s 2 3:20.24 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/1190/15 2018 3
3 s 2 3:25.48 GRĘBOWSKA Sylwia KKL Rodło Kwidzyn 00 U16 PM V
4 s 2 3:31.87 REDZIŃSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 00 U16 PM V
5 s 2 3:34.89 SARNOWSKA Jadwiga MUKL Brodnica 00 U16 KP --
6 s 2 3:35.93 SIP Martyna SKS Sokół Malbork 00 U16 PM -- ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert , Z/2025/15 , 2015 BEZ
7 s 2 3:36.35 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2019 BEZ
8 s 2 3:36.90 DĄBROWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
9 s 2 3:37.84 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U16 PM --
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.70 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP +0.8 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 s 1 14.93 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP +0.8 II HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
3 s 1 15.29 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP +0.8 II
4 s 1 15.66 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.8 III MARKUSZEWSKI Cezary # Z/0548/15 2018 2
5 s 1 15.94 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +0.8 III
6 s 1 18.12 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +0.8 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0348/15 2016 4
7 s 1 18.58 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +0.8 -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
1 s 2 18.77 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP +1.1 -- HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
2 s 2 19.02 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP +1.1 --
3 s 2 19.52 ZIÓŁKOWSKA Anastazja UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP +1.1 --
4 s 2 19.99 WOŹNICA Martyna KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM +1.1 -- WIETEK Zbigniew 4
300 m pł K
1 s 1 46.29 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 s 1 46.86 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP II
3 s 1 48.27 BERKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek # 3
4 s 1 49.61 MŁOT Karolina SKLA Sopot 00 U16 PM IV
5 s 1 49.66 LAMENT Alicja UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP IV
6 s 1 50.63 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
7 s 1 53.70 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0348/15 2016 4
1 s 2 51.85 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM IV
2 s 2 52.77 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
3 s 2 53.63 BORAWSKA Agata UKS Jedynka Reda 99 U16 PM V MYSZK Ilona BEZ
4 s 2 55.76 KRAWCZYŃSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
5 s 2 55.78 MŁODAWSKA Natalia LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
6 s 2 56.22 GIEZEK Laura CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
1 s 3 55.77 WIŚNIEWSKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
2 s 3 56.43 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0220/15 2018 BEZ
3 s 3 56.82 ŁĄCZNA Natalia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP --
4 s 3 58.91 DURAWA Izabela ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1834/15 2016 4
5 s 3 59.48 HEJNA Paulina ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- #
4x100 m K
1 s 1 52.40 GROŻYŃSKA Agata
CHALECKA Laura
NOWICKA Zuzanna
STAŃCZYK Julia
WKS Flota Gdynia 00
99
99
00
U16 POM -- PISKULSKI Paweł

PISKULSKI Paweł B.D.
Z/3688/15
Z/3162/15
2019
2018
3

2 s 1 53.28 GŁODEK Magdalena
STOLARCZYK Laura
ZAJĄCZKOWSKA Anna
KAŹMIERCZAK Zuzanna
SKLA Sopot 99
99
99
00
U16 POM -- B.D.
B.D.
WERNER Bernard
Z/0128/15
2016
4

3
3 s 1 55.55 SŁUPECKA Julia
PELICA Wiktoria
KOSEL Agata
RENKE Maria
MMKS Gdańsk 99
00
99
99
U16 POM -- ADAMCZYK Dariusz B.D.



4 s 1 56.41 ŚWIDERSKA Weronika
KOWALSKA Katarzyna
JANKOWSKA Weronika
SALEWSKA Aleksandra
LUKS Start Nakło 00
00
00
99
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin


Z/0023/15
2019
2
1 s 2 51.38 PACZYŃSKA Wiktoria
BERKA Natalia
ŻYWIECKA Julia
SUŁEK Adrianna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99
99
99
99
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin
WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
CZAPIEWSKI Wiesław B.D.
Z/0245/15
Z/0250/15
2019
2019

3
4

2 s 2 54.29 ŁĄCZNA Natalia
KOWALCZYK Sylwia
MŁODAWSKA Natalia
KACZMAREK Zuzanna
LIUKS Kruszwica 00
00
99
00
U16 KPO --


LUZAK Małgorzata
Z/1942/15
2019
2
3 s 2 55.99 HAWRYŁO Malwina
JURZEC Ewelina
TOMAS Agnieszka
WIELGOSZ Magdalena
MLKS Nadwiślanin Chełmno 00
00
99
00
U16 KPO --


WIELGOSZ Sławomir
Z/1993/15
2019
2
4 s 2 58.04 HEJNA Paulina
KALINOWSKA Klaudia
JAKUBEK Paulina
PLISZKA Anna
ULKS Talex Borzytuchom 00
99
99
99
U16 POM --
ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
RADTKE Marek
Z/0341/15
Z/0347/15
Z/0346/15
2017
2016
2016
4
4
4
Wzwyż K
1 f 1 1.63 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 99 U16 PM II WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
2 f 1 1.63 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0248/15 2019 1
3 f 1 1.55 LECHMAN Julia MKS Sambor Tczew 00 U16 PM III GALINSKI Tadeusz Z/5382/15 2015 3
4 f 1 1.50 KALINOWSKA Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0341/15 2017 4
4 f 1 1.50 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
6 f 1 1.45 HAWRYŁO Malwina MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP IV
6 f 1 1.45 DUBANOWSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP IV
8 f 1 1.45 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM IV
9 f 1 1.45 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U16 PM IV GALINSKI Tadeusz # Z/5380/15 2018 3
  f 1 NM DUNAJSKA Weronika SKLA Sopot 00 U16 PM --
Tyczka K
1 f 1 3.10 MŁOT Karolina SKLA Sopot 00 U16 PM II
2 f 1 3.10 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/0249/15 2019
3 f 1 3.10 CELEJ Natalia SKLA Sopot 99 U16 PM II
4 f 1 3.00 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U16 PM II MIGDA Leszek Z/0583/15 2019 1
5 f 1 3.00 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 00 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/3688/15 2019 3
6 f 1 2.70 ROMANIUK Katarzyna SKLA Sopot 99 U16 PM III
7 f 1 2.60 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5440/15 2019 3
8 f 1 2.50 BARTEL Agata SKLA Sopot 00 U16 PM IV #
9 f 1 2.10 KWIATKOWSKA Zuzanna MKS Inowrocław 00 U16 KP V
10 f 1 2.00 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V
11 f 1 2.00 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0248/15 2019 1
W dal K
1 f 1 5.43 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.3 II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
2 f 1 5.32 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP 0.0 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
3 f 1 5.22 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 99 U16 PM +1.3 III PISKULSKI Paweł B.D. Z/3162/15 2018
4 f 1 5.06 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP -2.8 IV HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
5 f 1 4.97 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP 0.0 IV WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
6 f 1 4.93 MARZENTA Martyna AML Słupsk # 00 U16 PM 0.0 IV DIAK Mateusz # Z/4292/15 2019 3
7 f 1 4.86 STAŃCZYK Julia WKS Flota Gdynia 00 U16 PM +0.6 IV
8 f 1 4.79 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -0.7 V LUZAK Małgorzata # Z/1942/15 2019 2
9 f 1 4.77 KOSEL Agata MMKS Gdańsk 99 U16 PM -0.4 V
10 f 1 4.74 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP -0.3 V MARKUSZEWSKI Cezary # Z/0548/15 2018 2
11 f 1 4.61 ROMANIUK Paulina BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +0.3 V
12 f 1 4.57 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U16 KP 0.0 V KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3
13 f 1 4.56 WICA Zuzanna MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -2.2 V KUTEŁŁO Dariusz Z/0931/15 2016 4
14 f 1 4.16 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00 U16 KP 0.0 -- WOCHNA Marek # Z/0220/15 2018 BEZ
  f 1 NM KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP 0.0 -- CZAPIEWSKI Wiesław # 3
Kula (3) K
1 f 1 13.31 SZYPERSKA Agnieszka MGLKS Grom Więcbork 99 U16 KP II PATEREK Przemysław Z/0693/15 2015 1
2 f 1 11.99 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2019 1
3 f 1 11.02 ANDERSOHN Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
4 f 1 10.76 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
5 f 1 10.75 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U16 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/5370/15 2018 3
6 f 1 10.75 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
7 f 1 10.05 OSSOWSKA Justyna SKLA Sopot 00 U16 PM IV B.D. B.D. 3
8 f 1 10.05 WÓJTOWICZ Wiktoria MLKS Krajna Sępólno 99 U16 KP IV B.D. PATYNA Tomasz BEZ
9 f 1 9.25 KINOWSKA Klaudia UKS Lipusz 00 U16 PM V #
10 f 1 9.12 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM V WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
11 f 1 8.87 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP V
12 f 1 8.53 GARBOŚ Jolanta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U16 PM --
13 f 1 7.93 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U16 KP -- DREGER Jacek Z/5815/15 2019 2
14 f 1 7.73 WICA Zuzanna MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0931/15 2016 4
15 f 1 7.58 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM --
16 f 1 7.44 SZPOT Dominika LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
Dysk (0.75) K
  f 1 14.87 GARBOŚ Jolanta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U16 PM --
1 f 1 40.63 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM II MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
2 f 1 32.47 MIROWICZ Julia UKS Lipusz 99 U16 PM IV
3 f 1 29.68 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP IV
4 f 1 27.87 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP V HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
5 f 1 24.58 KINOWSKA Klaudia UKS Lipusz 00 U16 PM V #
6 f 1 24.32 WITCZAK Oliwia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP V
7 f 1 23.83 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP --
8 f 1 22.03 SKOWROŃSKA Natalia UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
Młot (3) K
1 f 1 47.11 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2019 1
2 f 1 39.95 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U16 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/5370/15 2018 3
3 f 1 37.04 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U16 KP IV DREGER Jacek Z/5815/15 2019 2
4 f 1 34.60 TRZCINSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
5 f 1 27.92 JAKUBEK Paulina ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0347/15 2016 4
6 f 1 26.25 STRZELECKA Oliwia UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
7 f 1 25.12 SZPOT Dominika LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
8 f 1 23.27 KOŚLA Julia ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1838/15 2016 BEZ
9 f 1 23.16 CZEPEK Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
10 f 1 22.70 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/2010/15 2018 2
11 f 1 21.88 JURZEC Ewelina MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
12 f 1 21.54 MICHALSKA Maja UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
13 f 1 21.53 SKOWROŃSKA Natalia UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
  f 1 NM TEŚKA Paulina UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
1 f 2 46.45 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
2 f 2 40.24 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP IV
Młot (4) K
1 f 1 52.19 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 40.01 ANDERSOHN Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
2 f 1 38.98 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
3 f 1 38.96 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM III WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
4 f 1 33.19 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM IV
5 f 1 32.89 WOJACZEK Nikola UKS Lipusz 99 U16 PM IV #
6 f 1 29.72 GRZYB Laura UKS Cyprianka 00 U16 KP V B.D. 5
7 f 1 27.21 GRZONKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM --
8 f 1 24.84 ZALEWSKA Paulina UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
9 f 1 20.69 GRZYB Weronika UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
10 f 1 18.25 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP --
11 f 1 17.97 TRZCINSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
12 f 1 16.34 KOŚLA Julia ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1838/15 2016 BEZ
Chód 3 km K
1 s 1 16:32.86 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U16 PM III
2 s 1 16:53.14 HOPA Klaudia KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
3 s 1 17:10.60 JAKIMOWICZ Alicja KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/0625/15 2017 3
4 s 1 17:24.01 JARGIŁO Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III
5 s 1 19:18.28 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek # 99 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0956/15 2019 3
6 s 1 20:15.50 JANKOWSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP V
7 s 1 20:19.72 OZGA-ZAJŁO Marcelina SKLA Sopot 00 U16 PM V
8 s 1 20:21.94 STASIAK Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
9 s 1 20:24.18 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 00 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2019 2
10 s 1 22:04.25 ŚCIGAŁA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1844/15 2017 3
11 s 1 22:41.16 TROJANOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
  s 1 DNF MYLKE Anita UKS Start Smólnik 99 U16 KP --
  s 1 DQ GRZYBOWSKA Ewelina UKS Start Smólnik # 99 U16 KP --
100 m M
1 s 1 11.24 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ 0.0 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 s 1 11.37 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP 0.0 III
3 s 1 11.82 BIELANG Seweryn SKLA Sopot 98 U18 PM 0.0 IV
4 s 1 11.86 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
5 s 1 12.22 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 98 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0792/14 2017 3
1 s 2 12.41 BLEJA Marek SKLA Sopot 96 U20 PM -0.3 -- B.D. # BEZ
2 s 2 12.64 MACIĄG Franciszek AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -0.3 V
3 s 2 12.74 PIĆ Dominik SKLA Sopot 97 U18 PM -0.3 --
4 s 2 13.34 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U14 PM -0.3 -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5259/15 2019 2 LDK!
1 e 1 11.58 CZURYLIK Michał MMKS Gdańsk 99 U16 PM +0.1 III #
2 e 1 11.62 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.1 III
3 e 1 11.76 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN +0.1 IV #
4 e 1 11.76 WINTROWICZ Szymon MGLKS Grom Więcbork 00 U16 KP +0.1 IV KAŁAS-PATEREK Monika 3
5 e 1 12.14 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.1 IV CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
6 e 1 12.31 WOJTALEWICZ Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP +0.1 V SOBOWIEC Bartosz B.D. # 3 LDK!
7 e 1 12.60 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +0.1 V
1 e 2 12.28 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +0.8 V
2 e 2 12.35 KUROWSKI Ernest SKLA Sopot 99 U16 PM +0.8 V
3 e 2 12.36 MARKIEWICZ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP +0.8 V B.D. # 4 LDK!
4 e 2 12.49 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM +0.8 V WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5459/15 2018 4 LDK!
5 e 2 12.52 SIEG Miłosz CMKL Człuchów 99 U16 PM +0.8 V
6 e 2 12.78 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP +0.8 -- WIERZBICKI Dariusz # Z/2011/15 2019 3
7 e 2 12.93 SOWIŃSKI Konrad KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP +0.8 -- WIERZBICKI Dariusz # Z/0954/15 2015 3
1 e 3 12.10 KUREK Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +2.6 IV OLCZYK Stanisław # 4
2 e 3 12.29 SZOCIŃSKI Hubert MKS Inowrocław 00 U16 KP +2.6 V
3 e 3 12.35 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U16 KP +2.6 V LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
4 e 3 12.42 SŁOMSKI Radosław LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP +2.6 V
5 e 3 12.45 GÓRZNY Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM +2.6 V #
6 e 3 12.51 FERLIN Jan GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP +2.6 V #
1 e 4 12.20 HACZ Karim SKLA Sopot 00 U16 PM +0.1 IV B.D. BEZ
2 e 4 12.75 TREDER Marcin SKLA Sopot 99 U16 PM +0.1 V #
3 e 4 13.11 BRZĘK Jakub MMKS Gdańsk 00 U16 PM +0.1 --
4 e 4 13.11 KUZA Łukasz SKLA Słupsk 00 U16 PM +0.1 --
1 f 1 11.76 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP 0.0 IV
2 f 1 11.80 CZURYLIK Michał MMKS Gdańsk 99 U16 PM 0.0 IV #
3 f 1 11.83 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN 0.0 IV #
4 f 1 11.85 WINTROWICZ Szymon MGLKS Grom Więcbork 00 U16 KP 0.0 IV KAŁAS-PATEREK Monika 3
5 f 1 11.87 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP 0.0 IV CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
6 f 1 12.22 KUREK Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP 0.0 V OLCZYK Stanisław # 4
7 f 1 12.44 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP 0.0 V
8 f 1 12.50 HACZ Karim SKLA Sopot 00 U16 PM 0.0 V B.D. BEZ
300 m M
1 s 1 36.93 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP II
2 s 1 38.19 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
3 s 1 38.73 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM III #
4 s 1 39.57 GRUNWALD Daniel UKS Jedynka Reda 99 U16 PM IV MYSZK Ilona Z/0876/15 2015 BEZ
5 s 1 39.67 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek REJEWSKI Robert B.D. #
6 s 1 40.39 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5459/15 2018 4 LDK!
7 s 1 42.57 SOWIŃSKI Konrad KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz # Z/0954/15 2015 3
1 s 2 40.30 ADAMUS Patryk KS Wejher Wejherowo 99 U16 PM IV BOGUSZ Igor # Z/0230/16 2017 4
2 s 2 40.35 RADZIKOWSKI Daniel MUKL Brodnica 99 U16 KP IV
3 s 2 41.25 ŻYWICKI Julian SKLA Sopot 99 U16 PM V
4 s 2 41.32 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz # Z/2011/15 2019 3
5 s 2 41.64 SŁOMSKI Radosław LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP V
6 s 2 41.73 BURCZYK Andrzej SKLA Sopot 99 U16 PM V
7 s 2 42.19 ZIELONKA Szymon KS Wejher Wejherowo 00 U16 PM V WALCZAK Mariusz Z/5802/15 2015 BEZ
1 s 3 43.60 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5259/15 2019 2 LDK!
2 s 3 45.87 WALKOWIAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
400 m M
1 s 1 50.47 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U23 PD II B.D. B.D. BEZ
2 s 1 52.16 PIOTROWSKI Konrad RKS Rumia 98 U18 PM III #
3 s 1 53.37 BOGDANOWICZ Łukasz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof #
4 s 1 53.54 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 96 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz # Z/0520/12 2019 BEZ
1 s 2 53.33 WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP IV
2 s 2 53.69 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP IV
3 s 2 54.84 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 98 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0792/14 2017 3
600 m M
1 s 1 1:24.98 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2
2 s 1 1:29.82 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2019 2
3 s 1 1:30.21 MAKOWIECKI Adrian MKS Inowrocław 99 U16 KP III
4 s 1 1:32.53 WILEMSKI Nikolas GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP IV
5 s 1 1:33.60 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester # 3
6 s 1 1:34.85 WÓJTOWICZ Adam LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2012/15 , 2017 3
7 s 1 1:35.75 MIZGIER Dawid MLKS Baszta Bytów 99 U16 PM V #
8 s 1 1:36.01 TRZEBIATOWSKI Karol MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM V
9 s 1 1:37.83 WOJCIECHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz # BEZ
1 s 2 1:36.41 JUREWICZ Jakub LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM V MAZERSKI Bartosz Z/2177/15 2016 BEZ
2 s 2 1:36.41 MIELEWCZYK Bartłomiej MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM V KUTEŁŁO Dariusz Z/0928/15 2017 4
3 s 2 1:36.43 MUZOLF Sebastian LUKS Start Nakło 99 U16 KP V
4 s 2 1:39.77 WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM V DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/1861/15 2019 BEZ
5 s 2 1:42.31 LORBIECKI Adrian SKLA Sopot 00 U16 PM -- B.D. 4
6 s 2 1:44.75 POGODA Kamil MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0929/15 2017 BEZ
1 s 3 1:31.52 CHABOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
2 s 3 1:40.20 KACZMAREK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
3 s 3 1:53.80 KUCHARSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2009/15 2018 4 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:39.20 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz # Z/0201/15 2019 2
2 s 1 2:39.33 JAŚNIEWSKI Daniel UKS Dwójka Pelplin 99 U16 PM III B.D. 3
3 s 1 2:39.90 JAKUBOWSKI Jakub MKS Inowrocław 99 U16 KP III
4 s 1 2:46.35 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 00 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
5 s 1 2:48.10 TRZEBIATOWSKI Kewin KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM IV
6 s 1 2:48.21 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U16 PM IV
7 s 1 2:51.43 HESSE Mateusz AML Słupsk # 99 U16 PM V
8 s 1 2:54.34 LANDOWSKI Damian SKLA Sopot 00 U16 PM V B.D. BEZ
9 s 1 2:57.53 KOTEWICZ Michał GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP V
10 s 1 2:58.31 BRZOZOWSKI Dawid LUKS Start Nakło 99 U16 KP V #
11 s 1 2:58.80 BYCZKOWSKI Robert KL Lechia Gdańsk 00 U16 PM V WIETEK Zbigniew # Z/5354/15 2015 5
12 s 1 3:01.64 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
13 s 1 3:03.48 ORZEŁ Mateusz MMKS Gdańsk 00 U16 PM -- #
14 s 1 3:15.09 WARSIŃSKI Dominik SKLA Sopot 00 U16 PM --
15 s 1 3:16.16 SMULSKI Dominik GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP --
  s 1 DNF SZOPIŃSKI Olgierd MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 01 U14 PM -- B.D. # 5 LDK!
  s 1 DNF MAJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
2000 m M
1 s 1 6:04.06 WIŚNIEWSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM III
2 s 1 6:05.90 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy # 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof # Z/1155/15 2019 2
3 s 1 6:06.31 DĄBROWSKI Stanisław KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM III #
4 s 1 6:06.31 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
5 s 1 6:14.16 KOPECKI Marcin LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/2176/15 2016 4
6 s 1 6:16.31 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1856/15 2019 2
7 s 1 6:24.26 MALICH Kacper ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0343/15 2016 3
8 s 1 6:25.82 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V RADTKE Marek # Z/0340/15 2017 3
9 s 1 6:28.70 ZIEGERT Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM V SZAŁACH Krzysztof # Z/0183/15 2016 4
10 s 1 6:29.70 BARANOWSKI Mikołaj KS Wejher Wejherowo 99 U16 PM V WALCZAK Mariusz Z/2555/15 2018 BEZ
11 s 1 6:35.50 PROCAJŁO Patryk SKLA Sopot 00 U16 PM V
12 s 1 6:35.66 NOWAK Tomasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 00 U16 KP V
13 s 1 6:41.73 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/1866/15 2019 4
14 s 1 6:48.44 MARASZ Kacper LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
15 s 1 6:54.68 SINICKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz BEZ
  s 1 DNF LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz # Z/1944/15 2019 3
  s 1 DNF ANGEL Patryk KS Wejher Wejherowo 99 U16 PM -- WALCZAK Mariusz # Z/1918/18 2018 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.09 SCHOLL Maciej MKS Inowrocław 99 U16 KP +0.2 IV
2 s 1 17.20 FREJLISZEK Michał LIUKS Kruszwica 00 U16 KP +0.2 IV
3 s 1 17.47 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP +0.2 IV
4 s 1 19.42 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP +0.2 --
5 s 1 19.86 KWIDZIŃSKI Marcin KS Wejher Wejherowo 00 U16 PM +0.2 --
1 s 2 18.01 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM +1.4 V KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 1 LDK!
2 s 2 21.90 JAZEL Szymon LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP +1.4 --
3 s 2 21.90 LESZCZYŃSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP +1.4 --
4 s 2 21.93 JANKOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP +1.4 --
300 m pł M
1 s 1 39.21 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP II
2 s 1 41.32 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP II
3 s 1 41.68 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0344/15 2016 4
4 s 1 42.15 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0261/15 , 2019 4
5 s 1 42.34 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 00 U16 PM III #
6 s 1 44.85 HASEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek 4
7 s 1 45.61 KNITTER Michał KL Gdynia 99 U16 PM V
1 s 2 44.51 FREJLISZEK Michał LIUKS Kruszwica 00 U16 KP V
2 s 2 44.91 SCHOLL Maciej MKS Inowrocław 99 U16 KP V
3 s 2 45.56 USTARBOWSKI Szymon SKLA Sopot 00 U16 PM V
4 s 2 45.68 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM V KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 1 LDK!
5 s 2 45.87 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
6 s 2 45.91 DUBLIŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz 3
7 s 2 46.71 STANDURA Jakub KL Gdynia 00 U16 PM -- #
8 s 2 48.70 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
4x100 m M
1 s 1 45.82 KARNIA Kornel
DZIEDZIECH Miłosz
WIŚNIEWSKI Gracjan
MĄKA Miłosz
GKS Olimpia Grudziądz 99
99
99
99
U16 KPO -- CZUBASZEK Jarosław
MAGDOWSKI Michał

Z/0553/15
Z/0542/15
2019
2019
3
BEZ
2 s 1 48.87 BRZĘK Jakub
SPIECK Robert
WOJSŁAW Bartosz
CZURYLIK Michał
MMKS Gdańsk 00
99
00
99
U16 POM --
KRYSTECKI Krzysztof

4
1 s 2 47.36 MOMOT Dominik
TYCNER Paweł
BOLT Paweł
LISEWSKI Paweł
MLKS Nadwiślanin Chełmno 99
99
99
99
U16 KPO --


2 s 2 47.78 KUROWSKI Ernest
PARZYSZEK Fryderyk
TREDER Marcin
HACZ Karim
SKLA Sopot 99
99
99
00
U16 POM --
JURGA Łukasz B.D.

B.D.
Z/0126/15
2019

BEZ
3 s 2 52.82 ZIELONKA Szymon
ANGEL Patryk
ŁYSK Kacper
ADAMUS Patryk
KS Wejher Wejherowo 00
99
99
99
U16 POM -- WALCZAK Mariusz
WALCZAK Mariusz

BOGUSZ Igor
Z/5802/15
Z/1918/18
Z/0230/16
2015
2018
2017
BEZ
BEZ
4
Wzwyż M
1 f 1 1.75 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
2 f 1 1.70 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM V NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2019 2
3 f 1 1.70 LEWANDOWSKI Adrian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U16 PM V #
4 f 1 1.60 KWIDZIŃSKI Marcin KS Wejher Wejherowo 00 U16 PM --
5 f 1 1.55 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2
6 f 1 1.50 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
7 f 1 1.45 CIESIELSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP --
8 f 1 1.45 LESZCZYŃSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
9 f 1 1.40 JANKOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP --
10 f 1 1.30 JAZEL Szymon LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP --
11 f 1 1.30 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
Tyczka M
1 f 1 3.50 ŁASKI Andrzej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # Z/0822/15 2017 3
2 f 1 3.40 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 99 U16 PM IV
3 f 1 3.20 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U16 PM IV JURGA Łukasz B.D. # Z/0126/15 2019
4 f 1 2.80 BLEJA Jacek SKLA Sopot 99 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł #
5 f 1 2.60 WASILEWSKI Filip SKLA Sopot 00 U16 PM --
6 f 1 2.30 MYKOWSKI Cezary LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U16 PM --
W dal M
1 f 1 6.19 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.7 IV MAGDOWSKI Michał # Z/0542/15 2019 BEZ
2 f 1 6.09 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.0 IV
3 f 1 5.92 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM 0.0 IV PROKOP Wojciech # Z/4565/15 2018 4
4 f 1 5.84 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM 0.0 V KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3
5 f 1 5.60 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP +0.8 V
6 f 1 5.42 SZOCIŃSKI Hubert MKS Inowrocław 00 U16 KP +0.8 --
7 f 1 5.29 SPIECK Robert MMKS Gdańsk 99 U16 PM +0.3 -- KRYSTECKI Krzysztof 4
8 f 1 5.27 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.0 --
9 f 1 4.79 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +0.5 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2
10 f 1 4.64 WOJSŁAW Bartosz MMKS Gdańsk 00 U16 PM 0.0 --
11 f 1 4.62 SŁAWNY Jerzy UKS Lipusz 00 U16 PM 0.0 -- #
12 f 1 4.61 CIESIELSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP 0.0 --
13 f 1 4.55 MODRZEJEWSKI Błażej UKS Lipusz 99 U16 PM 0.0 --
14 f 1 4.51 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U16 KP 0.0 --
15 f 1 4.45 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U16 KP +0.2 -- WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
16 f 1 4.16 KOCEMBA Oskar LUKS Start Nakło 99 U16 KP 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 13.37 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U16 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2
2 f 1 13.29 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe # 00 U16 KP IV WYRZYKOWSKI Rafał # Z/1820/15 2018 1
3 f 1 12.42 ŁYSK Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM V #
4 f 1 12.36 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
5 f 1 12.13 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM V GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
6 f 1 11.89 GUZE Jakub KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM V
7 f 1 10.83 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward B.D. # Z/4340/15 2019
8 f 1 10.79 STAŃCZYK Sebastian UKS Cyprianka 00 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward # 5
9 f 1 10.75 KUBIAK Patryk MKS Inowrocław 99 U16 KP V
10 f 1 10.15 KROCZYK Kacper MKS Inowrocław 00 U16 KP --
11 f 1 9.68 GOŁEMBIEWSKI Jakub LUKS Start Nakło 99 U16 KP -- #
12 f 1 9.46 JUREK Jarosław MMKS Gdańsk 99 U16 PM --
13 f 1 9.03 NOWAK Filip LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
14 f 1 8.69 PIEKLO Patryk MKS Inowrocław 00 U16 KP -- #
15 f 1 8.64 MAISON Artur LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
16 f 1 7.83 CERAJEWSKI Michał LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
17 f 1 7.08 WOJTALEWICZ Bartosz LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
Dysk (1) M
1 f 1 47.95 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 f 1 43.72 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
3 f 1 43.60 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
4 f 1 40.12 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
5 f 1 39.67 LANGOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 99 U16 PM IV
6 f 1 36.90 GUZE Jakub KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM IV
7 f 1 33.95 SKIBIŃSKI Kacper KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz 4
8 f 1 33.52 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM V WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
9 f 1 29.96 ŁĄCZNY Daniel LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
10 f 1 29.32 KUBIAK Patryk MKS Inowrocław 99 U16 KP --
11 f 1 28.37 ZABOROWSKI Wojciech UKS Lipusz 00 U16 PM -- #
12 f 1 27.53 WYRZYKOWSKI Dawid LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 99 U16 KP --
13 f 1 27.49 STAŃCZYK Sebastian UKS Cyprianka 00 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward # 5
14 f 1 26.94 KROCZYK Kacper MKS Inowrocław 00 U16 KP --
15 f 1 26.61 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
16 f 1 24.57 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0351/15 2018 3
17 f 1 23.94 SĘK Artur LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
18 f 1 22.30 PIEKLO Patryk MKS Inowrocław 00 U16 KP -- #
  f 1 NM TERESZKO Dawid MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
Młot (5) M
1 f 1 42.62 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP IV
2 f 1 34.64 RYBKA Przemysław BKS Bydgoszcz 99 U16 KP V
3 f 1 30.89 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
4 f 1 30.11 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0351/15 2018 3
5 f 1 28.39 SKIBIŃSKI Kacper KS Sprinter Włocławek 99 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz 4
6 f 1 27.54 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0344/15 2016 4
7 f 1 26.15 CERAJEWSKI Michał LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
8 f 1 25.70 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
9 f 1 22.71 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
10 f 1 21.56 URBAŃSKI Albert LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
11 f 1 21.49 SZWED Maciej ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- #
12 f 1 19.96 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U16 KP -- WALCZAK Leszek # Z/0021/15 2019 1
13 f 1 19.35 KOPCZYŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
14 f 1 18.77 MAISON Artur LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
15 f 1 15.75 WOJTALEWICZ Bartosz LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
16 f 1 15.12 GOŁEMBIEWSKI Jakub LUKS Start Nakło 99 U16 KP -- #
  f 1 NM LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
1 f 2 56.24 GAJDA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 98 U18 PM III
2 f 2 47.82 FLAK Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM IV #
3 f 2 43.91 CZEPEK Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP IV
4 f 2 40.56 ŁĘGA Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV
Młot (6) M
1 f 1 63.14 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
  f 1 NM STEFANIAK Radosław MKL Toruń 97 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. PIĄTEK Mirosław Z/1409/13 2016
Oszczep (600) M
1 f 1 61.65 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 f 1 58.85 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U16 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. # Z/4340/15 2019
3 f 1 55.66 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
4 f 1 55.48 ŁABĘCKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 99 U16 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław CZERNIAKOWSKI Wiesław # Z/4854/15 2019 LDK!
5 f 1 49.56 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
6 f 1 48.33 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM III WALCZAK Leszek Z/4296/15 2019 1
7 f 1 45.55 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U16 KP IV WALCZAK Leszek # Z/0021/15 2019 1
8 f 1 44.03 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3
9 f 1 43.88 MAZURCZYK Michał LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM IV
10 f 1 36.10 JURGIELEWICZ Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- #
11 f 1 35.52 PŁOTKA Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -- #
12 f 1 32.49 WIŚNIEWSKI Marcin MKS Inowrocław 99 U16 KP --
13 f 1 25.10 GERWATOWSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM -- #
Oszczep (800) M
  f 1 48.92 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 97 U18 KP III HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2
Chód 5 km M
1 s 1 26:48.55 STOSIK Michał SKLA Sopot 99 U16 PM III CZAJA Bogdan STOSIK Stanisław # , Z/0313/15 , 2018 3
2 s 1 27:11.14 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III KENSIK Jan Z/0736/15 2018 4 LDK!
3 s 1 28:59.31 ŻAKOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
4 s 1 30:06.42 CIERLICKI Damian KL Lechia Gdańsk 00 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław Z/5350/15 2015 4
5 s 1 30:51.91 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM V SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2019 1
6 s 1 33:40.43 LISOWSKI Jakub GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
7 s 1 33:47.56 URTNOWSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
8 s 1 35:15.20 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2019 2 LDK!
9 s 1 35:38.10 GACEK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U14 KP --
10 s 1 39:01.33 NOGALSKI Wiktor MKS Inowrocław 00 U16 KP --
  s 1 DQ ŚWIĄDER Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2731328010559 sekund