Poznań 14.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 1 e 1 12.50 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP -1.1 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 6 e 1 13.43 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -1.1 IV #
3 9 e 1 13.76 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.1 IV
4 19 e 1 14.44 HRYCYK Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -1.1 V B.D. Z/2733/17 2019 BEZ
5 20 e 1 14.46 HEN Paula KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP -1.1 V
1 4 e 2 13.42 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP -1.3 IV WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 11 e 2 13.94 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -1.3 V BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
3 14 e 2 14.02 STASIAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -1.3 V
4 17 e 2 14.27 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -1.3 V #
5 21 e 2 14.46 NADOLNA Emilia UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -1.3 V
6 22 e 2 14.54 SOBIESIŃSKA Joanna MKL Szczecin # 00 U16 ZP -1.3 -- #
7 28 e 2 15.24 KUSA Gabriela SL Olimpia Poznań 00 U16 WP -1.3 --
1 2 e 3 12.98 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U16 WP +0.1 III KACZOR Adam # Z/1815/16 2018 2
2 7 e 3 13.47 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.1 IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
3 13 e 3 13.97 BOBER Aleksandra UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS +0.1 V #
4 16 e 3 14.19 RÓŻAŃSKA Adrianna MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP +0.1 V #
5 30 e 3 15.28 JARZĄBEK Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP +0.1 -- CHWAŁEK Jarosław BEZ
1 5 e 4 13.42 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -1.5 IV
2 8 e 4 13.70 WAKUŁA Wiktoria MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.5 IV #
3 18 e 4 14.34 TARENT Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP -1.5 V
4 23 e 4 14.58 WRZASKOWSKA Nikoletta UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -1.5 --
5 31 e 4 15.45 MILER Liliana UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -1.5 --
1 3 e 5 13.26 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP -1.6 IV MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 10 e 5 13.78 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -1.6 IV ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
3 15 e 5 14.07 DURSKA Dorota UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -1.6 V SZOSTAK Janusz # Z/4269/15 2015 3
4 26 e 5 14.89 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -1.6 --
5 29 e 5 15.25 GARSTKA Antonina UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP -1.6 --
6 32 e 5 15.89 PEMPERA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -1.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3100/15 2015 BEZ
7 33 e 5 16.22 PAŹDZIOR Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -1.6 --
1 12 e 6 13.95 IZYDORCZYK Marta UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP -4.4 V
2 24 e 6 14.67 ZAWADA Paulina MKS Gniezno 99 U16 WP -4.4 -- PINIARSKI Paweł BEZ
3 25 e 6 14.68 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP -4.4 -- BIEDERMANN Roman # Z/3264/15 2019
4 27 e 6 15.10 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -4.4 --
5 34 e 6 16.36 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 00 U16 WP -4.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0787/15 2017 4
1 f 1 12.50 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP -2.4 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 f 1 13.04 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP -2.4 III MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
3 f 1 13.26 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP -2.4 IV WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
4 f 1 13.27 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U16 WP -2.4 IV KACZOR Adam # Z/1815/16 2018 2
5 f 1 13.54 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -2.4 IV
6 f 1 13.68 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -2.4 IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
7 f 1 13.74 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -2.4 IV #
8 f 1 13.93 WAKUŁA Wiktoria MKL Szczecin # 99 U16 ZP -2.4 V #
300 m K
1 17 s 1 47.05 KOZŁOWSKA Izabela MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP V
2 18 s 1 48.09 ŚLUGAJ Klaudia UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP V
3 20 s 1 49.79 KĘDZIOR Agnieszka SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
4 21 s 1 50.95 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0787/15 2017 4
5 22 s 1 53.46 KUSA Gabriela SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
6 23 s 1 57.10 TYBOROWSKA Agata MKS Gniezno 00 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
1 10 s 2 45.78 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 00 U16 ZP IV LDK!
2 13 s 2 46.32 IGLEWSKA Klaudia MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
3 15 s 2 46.81 STARKOWSKA Katarzyna KS Gwardia Piła 99 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2148/15 2018 BEZ LDK!
4 16 s 2 46.99 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP V
5 19 s 2 49.37 OKWIEKA Marta ULKS Barwice 99 U16 ZP --
1 9 s 3 45.20 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/0512/15 2016 BEZ
2 11 s 3 45.80 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
3 12 s 3 46.11 LASKOWSKA Julia UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP IV #
4 14 s 3 46.35 WŁODARCZAK Julia UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP IV
1 1 s 4 41.17 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 2 s 4 42.10 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP II ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
3 3 s 4 42.57 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
4 4 s 4 42.64 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
5 5 s 4 43.38 IZYDORCZYK Marta UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP III
6 6 s 4 43.72 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP III LDK!
7 7 s 4 43.92 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U16 WP III #
8 8 s 4 44.21 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP III
600 m K
1 10 s 1 1:45.55 DRYGAS Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
2 11 s 1 1:48.20 JASZCZAK Bogna UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V #
3 14 s 1 1:50.99 KAŁUZA Marta UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
4 15 s 1 1:51.79 ŚCIERNICKA Angelika LUKS Orkan Września 99 U16 WP -- PUJDAK Andrzej Z/1814/16 2018 3
5 16 s 1 1:52.20 BĄKOWSKA Dorota MKS Gniezno 99 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/4282/15 2015 BEZ
6 17 s 1 1:52.63 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1230/15 2019 4
7 18 s 1 1:53.88 PLESIAK Joanna UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --
8 19 s 1 1:56.24 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
9 20 s 1 2:00.65 FABIJAŃCZUK Monika KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5917/15 2015 BEZ
10 21 s 1 2:03.02 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/5076/15 2019 BEZ LDK!
1 1 s 2 1:39.08 SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS III #
2 2 s 2 1:40.36 MESZYŃSKA Anna KS Gwardia Piła 99 U16 WP III RAJEWICZ Czesław Z/2147/15 2018 4
3 3 s 2 1:40.65 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP III MOTYL Edward # Z/0859/15 2019
4 4 s 2 1:40.79 STUDNIARZ Anna LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej B.D. Z/2631/15 2018
5 5 s 2 1:41.26 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
6 6 s 2 1:42.29 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin # 00 U16 ZP III #
7 7 s 2 1:42.81 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U16 WP III OLSZYNA Waldemar # Z/0782/15 2019 2 LDK!
8 8 s 2 1:43.64 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
9 9 s 2 1:44.01 MURAWSKA Nikola MKL Szczecin # 00 U16 ZP IV #
10 12 s 2 1:48.94 HOFMAN Marta SL Olimpia Poznań 99 U16 WP V
11 13 s 2 1:50.78 GRABOWSKA Marta OŚ AZS Poznań 99 U16 WP --
1000 m K
1 12 s 1 3:25.87 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3454/15 2019 3 LDK!
2 13 s 1 3:27.82 FRYDRYSZAK Karolina UKS Jedynka Gostyń 00 U16 WP V SADOWSKI Waldemar # Z/1460/15 2019 3
3 14 s 1 3:28.39 ANTONOWICZ Patrycja LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP V
4 15 s 1 3:29.14 GORCZYŃSKA Michalina MKS Gniezno 99 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł # Z/4285/15 2018 BEZ
5 16 s 1 3:32.81 SZCZEPANIAK Marita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/1651/15 2015 5
6 17 s 1 3:34.73 WEISS Weronika OŚ AZS Poznań 00 U16 WP --
7 18 s 1 3:44.02 KSIĄG Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
8 19 s 1 4:03.01 STACHOWIAK Maja WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
9 20 s 1 4:37.60 ZIOBRO Magdalena PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
1 1 s 2 3:04.80 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
2 2 s 2 3:05.10 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
3 3 s 2 3:06.62 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP III RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2019 3
4 4 s 2 3:06.87 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
5 5 s 2 3:09.24 WOŁOWICZ Weronika UKS Achilles Leszno 99 U16 WP III
6 6 s 2 3:12.16 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2019 4
7 7 s 2 3:16.11 KASPERSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1726/15 2017 3
8 8 s 2 3:16.60 FRANCZAK Sylwia MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
9 9 s 2 3:18.64 WIECZORKIEWICZ Róża WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP IV
10 10 s 2 3:20.41 DOPIERAŁA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP IV
11 11 s 2 3:23.09 KRAWCZYK Aneta MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V
100 m pł MŁ K
1 1 e 1 15.34 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -0.8 II PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
2 3 e 1 15.78 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -0.8 III SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
3 5 e 1 15.96 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP -0.8 III ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
4 6 e 1 15.97 DĄBRZALSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.8 III #
5 10 e 1 16.66 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -0.8 III
6 11 e 1 17.74 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -0.8 V
7 12 e 1 18.23 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -0.8 V LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
8 13 e 1 18.53 SOKOŁOWSKA Aleksandra GULKS Barwice 99 U16 ZP -0.8 -- KIELING Mariusz BEZ
1 2 e 2 15.70 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.7 III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
2 4 e 2 15.94 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP -0.7 III BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
3 7 e 2 15.98 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP -0.7 III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
4 8 e 2 16.57 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -0.7 III #
5 9 e 2 16.63 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP -0.7 III CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
6 14 e 2 18.93 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP -0.7 -- SZYMAŃSKA Hanna 4
1 f 1 15.22 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.1 II PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
2 f 1 15.44 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.1 II SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
3 f 1 15.50 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS +0.1 II SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
4 f 1 15.56 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP +0.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
5 f 1 15.57 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP +0.1 III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
6 f 1 15.70 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.1 III BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
7 f 1 16.28 DĄBRZALSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP +0.1 III #
8 f 1 16.65 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +0.1 III #
300 m pł K
1 13 s 1 55.95 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
2 14 s 1 56.28 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- B.D.
  s 1 DNF FURMAŃCZAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP --
1 5 s 2 49.50 BOBER Aleksandra UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS III #
2 6 s 2 49.93 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
3 9 s 2 50.98 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U16 WP IV
4 10 s 2 52.45 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
5 11 s 2 53.39 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
6 12 s 2 55.86 JAJCZYK Marta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -- #
1 1 s 3 45.80 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
2 2 s 3 45.92 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
3 3 s 3 47.81 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
4 4 s 3 49.29 ZABOROWSKA Magdalena SL Olimpia Poznań 99 U16 WP III
5 7 s 3 49.93 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
6 8 s 3 50.10 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2019 3
  s 3 DNF TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
4x100 m K
1 s 1 54.76 IZYDOREK Zuzanna
SOBIESIŃSKA Joanna
IGLEWSKA Klaudia
RÓŻAŃSKA Adrianna
MKS Kusy Szczecin 00
00
99
00
U16 ZPO --


2 s 1 55.67 NADOLNA Emilia
WRZASKOWSKA Nikoletta
MILER Liliana
S K
UKS Achilles Leszno 00
99
99
00
U16 WLP --


3 s 1 57.14 BRYZA Klaudia
SKRZYPEK Aleksandra
DYBOWSKA Malwina
WYRYMA Natalia
LKS Orkan Ostrzeszów 00
99
00
99
U16 WLP --
SOBIERAJ Dawid

4
4 s 1 57.32 WESOŁOWSKA Zyta
GUNTHER Agata
NOWICKA Paulina
JAJCZYK Marta
MKS Juvenia Puszczykowo 99
99
99
99
U16 WLP -- JAGACIAK Jarosław


Z/0723/15
2018
3
5 s 1 57.51 SZWENTNER Julia
TASIEMSKA Julia
BURDAJEWICZ Magdalena
RYGUSIŃSKA Wiktoria
UKS Sprint Przeźmierowo 00
00
00
99
U16 WLP --


1 s 2 54.49 URBAN Aleksandra
SKOCZYLAS Patrycja
SMOLAREK Anna
KUŚWIK Magdalena
UKS 12 Kalisz 99
99
00
00
U16 WLP --
KRAKOWIAK Lech

WANGE Adrianna
Z/0636/15
Z/1310/15
2019
2019
1
3
2 s 2 55.57 SŁOWIŃSKA Joanna
KOROBEJKO Laura
JAGUSZEWSKA Nikola
ZAJĄC Oliwia
UKL Ósemka Police 00
99
99
00
U16 ZPO --


3 s 2 56.47 RUTKOWSKA Marta
GORCZYŃSKA Michalina
BĄKOWSKA Dorota
ZAWADA Paulina
MKS Gniezno 99
99
99
99
U16 WLP -- PINIARSKI Paweł
GORCZYŃSKI Paweł
GORCZYŃSKI Paweł
PINIARSKI Paweł
Z/4285/15
Z/4282/15
2018
2015
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
1 s 3 50.69 LACHELE Susane
CHWAŁEK Agnieszka
ADAMEK Patrycja
ADAMEK Klaudia
KS Gwardia Piła 00
99
99
99
U16 WLP -- MARCINIAK Roman
CHWAŁEK Jarosław
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
Z/1473/15
Z/0192/15
Z/0193/15
Z/0191/15
2019
2019
2018
2019
2
3
2
M
2 s 3 52.22 KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
LESZCZYŃSKA Nadin
DURSKA Dorota
UKS Orkan Środa Wlkp. 99
00
99
99
U16 WLP -- SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław

SZOSTAK Janusz
Z/0382/15
Z/1648/15
Z/4269/15
2019
2019
2015
1
1
3
3 s 3 53.07 BRONIARCZYK Maja
STUDNIARZ Anna
WOJCIECHOWSKA Weronika
WSZELAKA Magdalena
LUKS Orkan Września 99
99
99
99
U16 WLP --
PUJDAK Andrzej B.D.

KACZOR Adam
Z/2631/15
Z/1815/16
2018
2018

2
4 s 3 53.34 HRYCYK Agnieszka
CHOMICZ Zuzanna
FIGA Aneta
PAWLAK Natalia
KMKL Sztorm Kołobrzeg 00
00
99
99
U16 ZPO -- B.D.
GIZA Zdzislaw
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
Z/2733/17
Z/4589/15
Z/3107/15
Z/3109/15
2019
2019
2018
2018
BEZ
2
BEZ
3
Wzwyż K
1 2 f 1 1.58 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 99 U16 LD III KRAKOWIAK Lech Z/0636/15 2019 1
2 1 f 1 1.58 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
3 3 f 1 1.56 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
4 4 f 1 1.52 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
5 5 f 1 1.52 MACIEJEWSKA Karolina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV
6 7 f 1 1.46 WORETA Edyta UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP IV
7 6 f 1 1.46 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0723/15 2018 3
8 10 f 1 1.43 KACZMAREK Julia MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
9 8 f 1 1.43 TRZASKALSKA Kinga PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
9 9 f 1 1.43 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP V ZIELIŃSKA Janina Z/5281/15 2018 4
11 11 f 1 1.43 KOLANOWSKA Helena KS Gwardia Piła 00 U16 WP V
12 12 f 1 1.40 WÓJCIK Katarzyna GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5197/15 2015 4
13 17 f 1 1.35 KOMORSKA Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr Z/1642/15 2015 5
13 13 f 1 1.35 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP --
15 16 f 1 1.35 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
16 15 f 1 1.35 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
17 14 f 1 1.35 GERTNER Kamila UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
18 18 f 1 1.30 MAŁECKA Izabela GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5196/15 2015 BEZ
19 20 f 1 1.30 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
20 19 f 1 1.30 RYGUSIŃSKA Wiktoria UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
21 21 f 1 1.25 STEMPIN Julia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
22 22 f 1 1.25 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6220/15 2019 2
23 23 f 1 1.20 HNAT Laura KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
Tyczka K
1 1 f 1 2.60 WRĘGA Paula OSOT Szczecin # 99 U16 ZP IV LISEK Aleksandra # Z/0694/15 2017 1
2 2 f 1 2.60 SZYCKO Berenika MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP IV
3 3 f 1 2.60 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin # 00 U16 ZP IV LISEK Aleksandra # Z/4929/15 2019 2
4 4 f 1 2.40 DUDA Sandra OSOT Szczecin # 99 U16 ZP IV #
5 5 f 1 2.20 NIZIOŁ Inga MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
6 7 f 1 1.80 MARCINIAK Magdalena MKL Szczecin # 99 U16 ZP -- #
7 8 f 1 1.80 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
8 6 f 1 1.80 GŁÓD Daria KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
9 9 f 1 1.60 BRONK Ewa MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
W dal K
  f 1 2.79 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +1.9 -- WINNY Antoni # Z/6220/15 2019 2
1 1 f 1 5.64 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -1.5 II B.D. # Z/5069/15 2019 M
2 2 f 1 5.29 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP 0.0 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
3 3 f 1 4.79 LESZCZYŃSKA Nadin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +1.6 V #
4 4 f 1 4.76 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.2 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
5 5 f 1 4.74 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -1.0 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
6 6 f 1 4.69 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP +3.0 V GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
7 7 f 1 4.62 BRYZA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +1.6 V
8 8 f 1 4.56 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP 0.0 V SZYMAŃSKA Hanna 4
9 9 f 1 4.55 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP +1.2 V GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
10 10 f 1 4.54 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP -0.1 V
12 12 f 1 4.44 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +0.3 --
13 13 f 1 4.38 IZYDOREK Zuzanna MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.2 -- #
14 14 f 1 4.37 URBAN Aleksandra UKS 12 Kalisz 99 U16 WP +0.9 --
15 15 f 1 4.31 BRONIARCZYK Maja LUKS Orkan Września 99 U16 WP -0.9 --
16 16 f 1 4.29 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.9 -- #
17 17 f 1 4.09 TARENT Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP +1.1 --
18 18 f 1 4.06 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.1 --
19 19 f 1 3.97 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP 0.0 --
20 20 f 1 3.95 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
21 21 f 1 3.91 STASIUK Roksana KS Gwardia Piła 99 U16 WP -0.4 -- CHRZĄSZCZ Piotr BEZ
22 22 f 1 3.52 STEMPIN Julia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.6 --
23 23 f 1 3.42 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +4.2 -- WINNY Antoni # Z/6220/15 2019 2
Kula (3) K
1 1 f 1 12.58 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
2 2 f 1 10.78 BURZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV UNGER Krzysztof Z/0580/15 2016 4
3 3 f 1 10.31 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
4 4 f 1 10.08 KARALUS Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV
5 5 f 1 9.89 KOLENDA Emila UKS Sprinter Słodków 00 U16 WP IV LDK!
6 6 f 1 9.77 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 3
7 7 f 1 9.62 GARCZYK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
8 8 f 1 9.23 GALICKA Natalia KS Gwardia Piła 00 U16 WP V B.D. Z/5681/15 2017 4
9 9 f 1 8.98 LISKOWIAK Monika UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek 5
10 10 f 1 8.62 JASKULSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
11 11 f 1 8.60 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
12 12 f 1 8.48 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
13 13 f 1 8.46 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
14 14 f 1 8.30 ŚMIECHOWSKA Kamila GULKS Barwice 99 U16 ZP -- KIELING Mariusz 5
15 15 f 1 8.18 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
16 16 f 1 8.12 NOWAKOWSKA Oliwia GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5195/15 2015 5
17 17 f 1 7.95 LISTOPADZKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
18 18 f 1 7.91 KASPRZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 99 U16 WP --
19 19 f 1 7.07 ŁĄCZNA Aleksandra UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
20 20 f 1 6.88 BASIŃSKA Bogumiła WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.69 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP II GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
2 2 f 1 32.51 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
3 3 f 1 29.98 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP IV
4 4 f 1 29.53 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
5 5 f 1 29.06 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
6 6 f 1 25.93 KACZMARCZYK Karolina GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
7 7 f 1 24.05 ŚMIECHOWSKA Kamila GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
8 8 f 1 23.80 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/1337/15 2019 2
9 9 f 1 23.47 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
10 10 f 1 22.97 STAROŃ Sandra UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/6162/15 2015 BEZ
11 11 f 1 22.16 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 3
12 12 f 1 20.56 GARCZYK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
13 13 f 1 20.25 KOLENDA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
14 14 f 1 20.07 WAWRZYNIAK Karolina UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
15 15 f 1 20.03 WALKOWSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- LDK!
16 16 f 1 19.95 KARALUS Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
17 17 f 1 19.29 MAŁECKA Izabela GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5196/15 2015 BEZ
18 18 f 1 18.98 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
19 19 f 1 18.68 BUSZOWIECKA Karolina GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5194/15 2015 BEZ
20 20 f 1 18.04 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
Młot (3) K
1 1 f 1 49.26 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP II GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
2 2 f 1 32.70 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3104/15 2019 3
3 3 f 1 32.61 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
4 4 f 1 27.07 PAWŁOWSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek 5
5 5 f 1 25.57 SIP Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid BEZ
6 6 f 1 23.60 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
7 7 f 1 23.58 BASIŃSKA Bogumiła WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
8 8 f 1 22.82 STAROŃ Sandra UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/6162/15 2015 BEZ
9 9 f 1 22.51 GORZELAŃCZYK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP --
10 10 f 1 22.29 KOLENDA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
11 11 f 1 18.73 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
12 12 f 1 18.65 LISTOPADZKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
13 13 f 1 17.65 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
14 14 f 1 17.28 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -- #
15 15 f 1 15.00 MŁYNARZ Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
  f 1 NM WAWRZYNIAK Karolina UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
Oszczep (500) K
1 1 f 1 34.88 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
2 2 f 1 33.62 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2019 2 LDK!
3 3 f 1 33.10 SKRZYPEK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP IV SOBIERAJ Dawid 4
4 4 f 1 29.80 GALEWSKA Klaudia KS Gwardia Piła 00 U16 WP V CHRZĄSZCZ Piotr Z/5671/15 2015 BEZ LDK!
5 5 f 1 29.27 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V DZIAMSKI Krzysztof # Z/1337/15 2019 2
6 6 f 1 28.92 PŁOSKONKA Klaudia UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS V #
7 7 f 1 27.31 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
8 8 f 1 27.30 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -- #
9 9 f 1 25.98 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
10 10 f 1 25.78 GORZELAŃCZYK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP --
11 11 f 1 25.48 KRUZEL Julia PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
12 12 f 1 24.75 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
13 13 f 1 23.10 SIP Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid BEZ
14 14 f 1 20.25 WYRYMA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
15 15 f 1 18.63 WALKOWSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- LDK!
16 16 f 1 18.60 BURDAJEWICZ Magdalena UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
17 17 f 1 15.98 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
18 18 f 1 15.94 MARKIEWICZ Katarzyna UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP --
19 19 f 1 14.43 PAWŁOWSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:32.05 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP III #
2 2 s 1 17:51.84 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/0855/15 2019 1
3 3 s 1 18:02.61 NAUMOWICZ Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
4 4 s 1 18:24.33 MOLENDA Alicja UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP IV
5 5 s 1 18:37.32 ZAWITAJ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV
6 6 s 1 18:42.72 ZIELIŃSKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP IV
7 7 s 1 19:23.93 NAWROCKA Zofia KS Energetyk Poznań 99 U16 WP V GRENDA Jan # Z/3189/15 2016 4
8 8 s 1 19:29.20 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2019 3
9 9 s 1 19:57.68 ANTONIAK Paulina UKS Achilles Leszno 00 U16 WP V
10 10 s 1 19:58.44 PACZKOWSKA Maria MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
11 11 s 1 20:56.02 MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0791/15 2019 3
12 12 s 1 21:06.87 PANASKO Olga MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina 5
13 13 s 1 21:19.19 ROGOWSKA Maria PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
14 14 s 1 21:40.34 GRZELAK Dominika UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP -- #
15 15 s 1 25:08.57 KUCYBAŁA Zuzanna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
  s 1 DNF KASPERSKA Joanna KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/1463/15 2017 3
100 m M
1 e 1 11.88 UHLE Michał MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -2.2 IV
2 e 1 12.26 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U16 WP -2.2 V BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
3 e 1 12.72 MAJEWSKI Aleks OŚ AZS Poznań 99 U16 WP -2.2 V
4 e 1 12.77 NOWAK Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP -2.2 --
5 e 1 12.87 DZIUBAŁA Marcin KS Gwardia Piła 99 U16 WP -2.2 --
6 e 1 13.90 FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP -2.2 --
1 e 2 12.11 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP -1.8 IV WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
2 e 2 12.46 WYPARŁO Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -1.8 V
3 e 2 12.76 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP -1.8 -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
4 e 2 13.04 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -1.8 --
  e 2 DNF STASIAK Dawid MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.8 -- #
1 e 3 11.74 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -0.5 III
2 e 3 12.22 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -0.5 V
3 e 3 12.56 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.5 V
4 e 3 13.09 KIMLA Maksymilian MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.5 -- #
5 e 3 13.15 MUSIALSKI Kacper UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -0.5 -- #
6 e 3 13.15 WALCZAK Patryk PLKS Gwda Piła 99 U16 WP -0.5 --
1 e 4 11.78 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP -0.6 IV #
2 e 4 11.85 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.6 IV #
3 e 4 12.06 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.6 IV #
4 e 4 12.45 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.6 V ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
5 e 4 12.78 MIELOSZYK Wojciech UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -0.6 --
1 f 1 11.28 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +3.5 II #
2 f 1 11.36 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +3.5 III
3 f 1 11.46 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 99 U16 ZP +3.5 III #
4 f 1 11.54 UHLE Michał MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP +3.5 III
5 f 1 11.75 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP +3.5 III WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
6 f 1 11.91 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +3.5 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
7 f 1 11.92 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 00 U16 ZP +3.5 IV #
8 f 1 12.04 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +3.5 IV
300 m M
1 14 s 1 40.79 DYBZIŃSKI Kacper PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
2 16 s 1 42.02 IŻYKOWSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
3 17 s 1 42.59 GÓRZYŃSKI Sebastian PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
4 18 s 1 43.96 MIELOSZYK Wojciech UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --
1 6 s 2 39.46 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP IV
2 8 s 2 40.09 MAJEWSKI Aleks OŚ AZS Poznań 99 U16 WP IV
3 9 s 2 40.24 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP IV #
4 11 s 2 40.56 KUDLA Nikodem MKL Szczecin # 00 U16 ZP V IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
5 13 s 2 40.78 ADAMKIEWICZ Zbigniew UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP V #
6 15 s 2 41.37 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V
1 1 s 3 36.97 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP II #
2 2 s 3 37.04 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II
3 3 s 3 37.47 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2018 3
4 4 s 3 38.39 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP III WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
5 5 s 3 39.25 MAZUR Karol MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
6 7 s 3 39.59 LEONARCZYK Sebastian MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
7 10 s 3 40.24 MAŁECKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/4190/15 2019 3
8 12 s 3 40.67 WIKTOROWICZ Artur UKL Ósemka Police 00 U16 ZP V
600 m M
1 s 1 1:32.00 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP III MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
2 s 1 1:32.28 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP IV #
3 s 1 1:34.96 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2019 2
4 s 1 1:35.28 GROBERSKI Michał MKL Szczecin # 00 U16 ZP V NOWICKI Bartosz # Z/1296/15 2019 2
5 s 1 1:38.22 BARTOSIŃSKI Miłosz RAZ Szczecin 00 U16 ZP V # LDK!
6 s 1 1:39.43 PIECHOTA Hubert WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP V
7 s 1 1:42.92 DANIELEWICZ Adrian MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
8 s 1 1:44.11 PARUSZEWSKI Mikołaj MKS Gniezno 00 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4968/15 2015 BEZ
9 s 1 1:44.27 LEMAN Patryk SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
10 s 1 1:46.75 ANDRUT Mateusz MKL Szczecin # 00 U16 ZP -- #
1 s 2 1:25.57 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 s 2 1:25.87 WISNIEWSKI Maciej UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II
3 s 2 1:28.18 WALCZAK Marcin SL Olimpia Poznań 99 U16 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0861/15 2017 3
4 s 2 1:28.46 IZYDORCZYK Paweł UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP III
5 s 2 1:29.50 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
6 s 2 1:30.31 WORETA Krystian MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
7 s 2 1:30.65 KUŁACZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III #
8 s 2 1:30.71 KACPRZAK Michał MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
9 s 2 1:31.34 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP III
10 s 2 1:32.63 FABISIAK Marek MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV #
1000 m M
1 10 s 1 2:54.92 PIECHOWIAK Tomasz MKS Gniezno 99 U16 WP V SZYMAŃSKA Hanna Z/4284/15 2015 BEZ
2 11 s 1 2:58.02 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U16 WP V
3 12 s 1 2:59.50 ŁAPA Kamil PLKS Gwda Piła 99 U16 WP V
4 13 s 1 3:00.87 JUNAK Michał WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP --
5 14 s 1 3:03.38 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
6 15 s 1 3:27.63 WAWER Sławomir UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
7 16 s 1 3:40.16 KLUPŚ Kacper UKS Jedynka Gostyń 00 U16 WP --
  s 1 DNF POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła # 99 U16 WP -- SZYMAŃSKI Andrzej # Z/4341/15 2019 3
1 1 s 2 2:42.18 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP III CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
2 2 s 2 2:43.01 MURAWSKI Jakub MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
3 3 s 2 2:43.21 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP IV TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
4 4 s 2 2:45.46 JAKUBIK Marcin WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP IV
5 5 s 2 2:45.83 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP IV CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
6 6 s 2 2:46.04 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP IV
7 7 s 2 2:48.17 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U16 WP IV B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
8 8 s 2 2:48.72 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP IV GRENDA Jan # Z/0013/15 2019 2
9 9 s 2 2:52.26 MŁODYSTACH Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP V
2000 m M
1 1 s 1 5:59.88 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
2 2 s 1 6:04.57 SZCZEPANIUK Wojciech UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP III KOZIEJ Marcin Z/0815/15 2015 4
3 3 s 1 6:11.65 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin # 99 U16 ZP IV SZYCH Robert B.D. # Z/0436/15 2019 3
4 4 s 1 6:12.85 RUDZIŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
5 5 s 1 6:13.79 GULCZYŃSKI Marek UKS Dąb Suchy Las # 99 U16 WP IV
6 6 s 1 6:18.84 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/0976/15 2018 3
7 7 s 1 6:21.44 RUDZIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
8 8 s 1 6:24.83 DUSZYŃSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V #
9 9 s 1 6:25.10 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U16 ZP V SZYCH Robert # Z/6204/15 2019 2 LDK!
10 10 s 1 6:29.84 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP V GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2019
11 11 s 1 6:31.48 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS V #
12 13 s 1 6:38.02 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP V WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2019 BEZ
13 12 s 1 6:38.02 BLACHARSKI Maciej WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP V
14 14 s 1 6:46.03 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2019 BEZ
15 15 s 1 6:48.18 BUKOWY Wojciech PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
16 16 s 1 6:48.92 KASKA Cezary LKS OSiR Pleszew 99 U16 WP --
17 17 s 1 6:59.99 ŁUSZCZEWSKI Patryk MKS Gniezno 99 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4280/15 2015 4
18 18 s 1 7:14.09 SARBAK Grzegorz PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
19 19 s 1 8:08.04 SKROCKI Patryk PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.18 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -2.3 III
2 2 e 1 16.64 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -2.3 III LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
3 4 e 1 17.53 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP -2.3 IV KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
4 5 e 1 17.57 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -2.3 IV
5 9 e 1 21.25 BZDEL Hubert GULKS Barwice 00 U16 ZP -2.3 -- KIELING Mariusz Z/5193/15 2015 BEZ
1 3 e 2 17.30 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
2 6 e 2 17.79 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -0.4 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
3 7 e 2 18.56 RUCIŃSKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -0.4 --
4 8 e 2 18.66 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.4 -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
1 f 1 15.98 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -0.4 III
2 f 1 16.39 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -0.4 III LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
3 f 1 16.67 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP -0.4 III KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
4 f 1 16.90 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -0.4 III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
5 f 1 17.37 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
6 f 1 17.53 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.4 IV
7 f 1 18.28 RUCIŃSKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -0.4 V
8 f 1 18.63 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.4 -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
300 m pł M
1 4 s 1 45.10 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1595/15 2018 2
2 7 s 1 47.11 NOWAKOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
3 8 s 1 48.21 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
4 9 s 1 49.66 JUSKOWIAK Adam LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof BEZ
5 10 s 1 51.27 WOJTKOWIAK Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
6 11 s 1 51.60 OLSZEWSKI Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1792/15 2019 4
7 12 s 1 52.84 KACZMAREK Szymon WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
1 1 s 2 40.15 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2
2 2 s 2 42.67 CHSZUSZCZ Adam UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP III LDK!
3 3 s 2 44.05 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
4 5 s 2 45.10 NOWAK Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP V
5 6 s 2 46.97 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
6 13 s 2 53.98 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/3680/15 2018 4
7 14 s 2 55.23 KOŁATA Rafał UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
4x100 m M
1 s 1 48.24 SZYMKOWIAK Artur
RUCIŃSKI Patryk
SKAŁECKI Bartosz
LEONARCZYK Sebastian
MKS Juvenia Puszczykowo 00
99
99
99
U16 WLP --


2 s 1 49.49 SKIBA Bartosz
KIMLA Maksymilian
POSTROŻNY Michał
KUDLA Nikodem
MKS Kusy Szczecin 00
00
00
00
U16 ZPO --


IWIŃSKI Jerzy
Z/4932/15
2019
3
3 s 1 51.50 BZDEL Hubert
LIPIŃSKI Marek
PACHOLCZYK Dariusz
ŚLIWIŃSKI Adam
GULKS Barwice 00
00
99
99
U16 ZPO -- KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
KIELING Mariusz
Z/5193/15
2015
BEZ
BEZ
BEZ
3
4 s 1 53.96 GÓRZYŃSKI Sebastian
WALCZAK Patryk
BAGIŃSKI Kacper
LIPIŃSKI Cezary
PLKS Gwda Piła 00
99
00
00
U16 WLP --


1 s 2 50.65 CEBULKA Jakub
DZIUBAŁA Marcin
DOMAŃSKI Emil
SIKORA Marek
KS Gwardia Piła 00
99
99
00
U16 WLP -- CHRZĄSZCZ Piotr

CHWAŁEK Jarosław
Z/1470/15
Z/2146/15
2015
2019
5
2
2 s 2 51.06 LUNIAK Gabriel
KLIMAK Łukasz
DYBZIŃSKI Kacper
WOJCIECHOWSKI Krystian
PLKS Gwda Piła 00
00
00
00
U16 WLP --


KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/1595/15
2018
2
3 s 2 51.65 BOROWIK Przemysław
KWAPISZEWSKI Kacper
PARUSZEWSKI Mikołaj
PIECHOWIAK Tomasz
MKS Gniezno 00
00
00
99
U16 WLP --
GRENDA Jan
PINIARSKI Paweł
SZYMAŃSKA Hanna
Z/0013/15
Z/4968/15
Z/4284/15
2019
2015
2015
2
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.77 SIBILSKI Jan UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP IV
2 2 f 1 1.75 CHWIAŁKIEIWCZ Bartosz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP IV WAWRUSZAK Andrzej # Z/6124/15 2019 4
3 4 f 1 1.73 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
3 3 f 1 1.73 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP V SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
5 5 f 1 1.65 CZEMPIŃSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
6 6 f 1 1.61 ŁUSIEWICZ Michał MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP --
7 7 f 1 1.59 KRZYSZTOFEK Dariusz OSOT Szczecin # 00 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4959/15 2017 3 LDK!
8 8 f 1 1.59 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
9 9 f 1 1.53 LUNIAK Gabriel PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
10 11 f 1 1.50 LIPIŃSKI Marek GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
10 10 f 1 1.50 SZAFRANEK-OZGA Jan PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
12 13 f 1 1.45 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr Z/6370/15 2015 BEZ
13 12 f 1 1.45 KOWALSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 99 U16 WP --
14 14 f 1 1.45 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ
  f 1 NM GRZEŚKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
  f 1 NM KANIA Kacper RAZ Szczecin # 00 U16 ZP -- SZYCH Robert # Z/4958/15 2018 3 LDK!
  f 1 NM FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
Tyczka M
1 1 f 1 3.00 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin # 99 U16 ZP V SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0696/15 2019
2 2 f 1 2.80 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP V
3 3 f 1 2.80 PRZYBYŁ Mikołaj UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP V
4 4 f 1 2.60 SOKOŁOWSKI Jan MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
5 5 f 1 2.60 SKIBA Bartosz MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
6 6 f 1 2.40 POSTROŻNY Michał MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
7 7 f 1 2.40 KOMSA Radosław MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
8 9 f 1 2.20 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin # 99 U16 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0695/15 2019 2
8 8 f 1 2.20 SZYMAŃSKI Kacper KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
10 10 f 1 2.00 IŻYKOWSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
  f 1 NM GRANAT Karol MKS Kusy Szczecin # 99 U16 ZP --
W dal M
  f 1 4.86 NOWAKOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP -1.2 --
1 1 f 1 6.33 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +1.7 III ŁUKASIAK Michał # Z/0628/15 2019 1
2 2 f 1 6.21 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +1.1 IV JAGACIAK Jarosław # Z/6151/15 2019
3 3 f 1 6.00 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +1.7 IV GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
4 4 f 1 5.83 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.3 V ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
5 5 f 1 5.67 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 99 U16 ZP +2.0 V KIELING Mariusz 3
6 6 f 1 5.65 JURGA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +1.1 V
7 7 f 1 5.58 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP +0.6 -- SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
8 8 f 1 5.53 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP +1.2 -- KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
9 9 f 1 5.42 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +3.1 --
10 10 f 1 5.17 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.1 -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
11 11 f 1 4.48 S K UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -0.8 --
11 11 f 1 5.11 CEBULKA Jakub KS Gwardia Piła 00 U16 WP +1.2 -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/1470/15 2015 5
12 12 f 1 4.94 CZURAK Kamil LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4344/15 2017 3
13 13 f 1 4.87 NOWAKOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP +3.0 --
14 14 f 1 4.87 SIKORA Marek KS Gwardia Piła 00 U16 WP +1.7 --
15 15 f 1 4.71 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.8 --
16 16 f 1 4.70 GRZEŚKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.7 --
17 17 f 1 4.42 KLIMAK Łukasz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.9 --
18 f 1 4.12 JUSKOWIAK Adam LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof BEZ
Kula (5) M
1 f 1 13.83 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU III B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 f 1 13.22 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
3 f 1 12.82 GOŚCIŁO Jarosław UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP IV
4 f 1 12.18 SZARŁATA Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V
5 f 1 11.76 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
6 f 1 11.70 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U16 WP V
7 f 1 11.65 BOGACZYŃSKI Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1930/16 2016 BEZ
8 f 1 11.37 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
9 f 1 11.22 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
10 f 1 11.18 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
11 f 1 11.03 WYSOCKI Kacper PLKS Gwda Piła 99 U16 WP V #
12 f 1 10.85 GRAJKOWSKI Maciej PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
13 f 1 10.36 MENDYKA Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
14 f 1 10.00 KACZMARSKI Adam LUKS Orkan Września 99 U16 WP --
15 f 1 9.18 ANIOŁA Dominik WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
16 f 1 9.12 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
17 f 1 8.98 NOWAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz BEZ
18 f 1 7.78 DYBZIŃSKI Kacper PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
Dysk (1) M
1 1 f 1 54.08 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU II B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 2 f 1 48.01 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP II
3 3 f 1 44.46 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP III
4 4 f 1 41.72 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
5 5 f 1 41.06 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP III PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
6 6 f 1 39.55 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
7 7 f 1 39.04 CHUDZIAK Przemysław UKS Halszka Szamotuły 99 U16 WP IV WOJCIECHOWSKA Helena Z/0644/16 2018 3
8 8 f 1 38.50 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP IV
9 9 f 1 33.35 PACHOLCZYK Dariusz GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz BEZ
10 10 f 1 33.00 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław # Z/5715/15 2019 4
11 11 f 1 32.72 SZARŁATA Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V
12 12 f 1 32.70 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V ZIÓŁKOWSKA Joanna # Z/1330/15 2019 2
13 13 f 1 31.86 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP V
14 14 f 1 31.31 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
15 15 f 1 30.02 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
16 16 f 1 27.57 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
17 17 f 1 24.32 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
18 16 f 1 21.68 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
  f 1 NM SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U16 WP --
Młot (5) M
1 1 f 1 41.88 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP IV WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
2 2 f 1 35.87 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
3 3 f 1 34.48 PIETRZAK Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3101/15 2015 5
4 4 f 1 30.05 RADKIEWICZ Aleksander KS Żak Wałcz 99 U16 ZP V
5 5 f 1 28.11 NOWAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz BEZ
6 6 f 1 23.69 KITTA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
7 7 f 1 22.75 ANIOŁA Dominik WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
8 8 f 1 21.51 RUMOCKI Alan MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
9 9 f 1 21.37 ANTONIEWICZ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
10 10 f 1 20.93 JONIO Michał UKS Achilles Leszno 99 U16 WP --
11 11 f 1 20.70 GRAJKOWSKI Maciej PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
12 12 f 1 18.56 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
13 13 f 1 18.21 KOSTRZEWA Kamil KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
14 14 f 1 13.96 WOJTKOWIAK Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 52.14 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP III
2 2 f 1 50.48 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
3 3 f 1 48.50 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP III JACEWICZ Edward Z/2463/15 2019 2
4 4 f 1 45.12 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP IV B.D. Z/5716/15 2017 4
5 5 f 1 44.47 SZYMAŃSKI Sebastian KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP IV #
6 6 f 1 43.03 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław # Z/2146/15 2019 2
7 7 f 1 40.33 LUDWICZAK Damian MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP V ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3446/15 2019 3
8 8 f 1 40.14 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
9 9 f 1 39.20 MIAZIO Konrad UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP V
10 10 f 1 38.64 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
11 11 f 1 38.28 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
12 12 f 1 36.78 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna # Z/1330/15 2019 2
13 13 f 1 36.58 ANTONIEWICZ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
14 14 f 1 36.39 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
15 15 f 1 35.42 KOSTRZEWA Kamil KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
16 16 f 1 34.72 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
17 17 f 1 34.20 PAŹDZIOR Marcin UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
18 18 f 1 32.80 BAGIŃSKI Kacper PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
19 19 f 1 30.30 PILARCZYK Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
20 20 f 1 30.17 LIPIŃSKI Cezary PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
21 21 f 1 28.40 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr Z/6370/15 2015 BEZ
22 22 f 1 28.35 GRZEŚKOWIAK Szymon UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP -- ZŁOTKOWSKI Łukasz #
  f 1 NM SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP --
Chód 5 km M
1 1 s 1 28:17.72 BARTKOWIAK Jakub UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP IV
2 2 s 1 29:24.33 SOPNIEWSKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP IV
3 3 s 1 29:53.77 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin # 99 U16 ZP V BINDASZEWSKI Wiesław # Z/0660/15 2019 3
4 4 s 1 30:28.32 PAWLAK Jonasz MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V
5 5 s 1 31:29.89 SZMYT Miłosz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1594/15 2019 3
6 6 s 1 33:18.95 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2019 4
7 7 s 1 33:40.04 NOWAK Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP --
8 8 s 1 34:10.50 KUSZA Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1645/15 2018 BEZ
9 9 s 1 35:21.19 KIJAK Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- ZAWORSKI Marek BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.2091689109802 sekund