£ód¼ 13.09.2014
Lubiź Sport
100 m K
1 s 1 13.67 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -0.8 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 s 1 13.86 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -0.8 V
3 s 1 14.38 KUDELSKA Natalia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD -0.8 V
4 s 1 14.53 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD -0.8 --
5 s 1 14.58 TROJANOWSKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD -0.8 --
6 s 1 15.41 GWIZDOŃ Justyna MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD -0.8 --
1 s 2 14.26 MICHALAK Marta KS Polanik Piotrków Trybunalski 00 U16 LD -3.0 V #
2 s 2 14.27 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -3.0 V BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
3 s 2 14.35 ADLER Ada RKS £ód¼ 01 U14 LD -3.0 V B.D. # BEZ LDK!
4 s 2 15.20 OWCZAREK Angelika RKS £ód¼ 97 U18 LD -3.0 --
5 s 2 15.30 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 01 U14 MZ -3.0 -- #
6 s 2 15.33 LE¦NIAK Sylwia RKS £ód¼ 97 U18 LD -3.0 --
1 s 3 14.20 MARAJDA Kinga UKS 55 £ód¼ 99 U16 LD -1.9 V PALISZEWSKI Maciej 5
2 s 3 14.58 OSTROWSKA Alicja AZS £ód¼ # 01 U14 LD -1.9 -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta # Z/2049/15 2019 2 LDK!
2 s 3 14.58 MAJER Julia UKS 55 £ód¼ 00 U16 LD -1.9 --
4 s 3 14.83 HEBDA Patrycja RKS £ód¼ 96 U20 LD -1.9 --
5 s 3 14.85 KOTARSKA Karolina RKS £ód¼ 96 U20 LD -1.9 --
6 s 3 15.03 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 £apanów # 04 U12 MA -1.9 -- B.D. # Z/3063/18 2019 BEZ
1 s 4 14.20 SKONIECZKA Karolina niest. £ód¼ 02 U14 LD -0.3 V
2 s 4 14.30 NOWAK Katarzyna niest. £ód¼ 01 U14 LD -0.3 V
3 s 4 14.80 WROŃSKA Wiktoria niest. £ód¼ 02 U14 LD -0.3 --
4 s 4 15.21 BARTOS Karolina AZS £ód¼ # 02 U14 LD -0.3 -- SYGDZIAK Zofia 5 LDK!
5 s 4 15.75 DRYANOWSKA Natalia Gimnazjum 44 £ód¼ 01 U14 LD -0.3 --
200 m K
1 s 1 25.94 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2019 M
2 s 1 26.64 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -0.1 III #
3 s 1 26.91 GO£”B Weronika KS Æeglina Sieradz 97 U18 LD -0.1 III
4 s 1 27.28 M£YNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK -0.1 III
5 s 1 29.81 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewi±tka Kutno 97 U18 LD -0.1 --
6 s 1 36.75 BRAUN Monika MUKS P³ock 96 U20 MZ -0.1 --
1 s 2 38.75 KOZ£OWSKA Karolina UKS Lisy Zgierz 01 U14 LD -0.3 --
2 s 2 39.45 KRÓLIKOWSKA Dagmara Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD -0.3 --
3 s 2 39.92 GO£AS Paulina Gimnazjum 28 £ód¼ 01 U14 LD -0.3 --
4 s 2 40.15 BARTCZYK Justyna Gimnazjum 28 £ód¼ 01 U14 LD -0.3 --
300 m K
1 s 1 42.58 BER£OWSKA Barbara RKS £ód¼ # 99 U16 LD II GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
2 s 1 48.34 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 01 U14 MZ V #
3 s 1 50.16 SERAFIŃSKA Dominika MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD --
400 m K
1 s 1 63.09 NISZTOR Kinga MLKL P³ock 96 U20 MZ IV NISZTOR Miros³aw B.D. Z/0322/12 2019 3
600 m K
1 s 1 1:50.12 KARCZEWSKA Karolina UKS 55 £ód¼ 00 U16 LD --
2 s 1 1:59.30 TROCIŃSKA Nella UKS 55 £ód¼ 98 U18 LD --
800 m K
1 s 1 2:14.55 DOMINIAK Sara RKS £ód¼ # 93 U23 LD II B.D. JASZCZAK Stanis³aw # , Z/1523/11 , 2019 3
2 s 1 2:32.45 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD --
3 s 1 2:39.42 JACHACZ Dorota MKS Zduńska Wola 98 U18 LD --
4 s 1 3:01.31 RYTYCH Marta RKS £ód¼ 96 U20 LD --
100 m p³ M£ K
1 s 1 16.28 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -2.1 III BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 s 1 18.08 ZIO£O Klaudia KKL Kielce 99 U16 SK -2.1 V
3 s 1 19.08 PIERZCHA£A Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD -2.1 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2
100 m p³ J M£ K
1 s 1 17.70 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -1.8 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 s 1 18.54 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewi±tka Kutno 98 U18 LD -1.8 -- B.D. BEZ
100 m p³ K
1 s 18.08 NISZTOR Kinga MLKL P³ock 96 U20 MZ -1.8 -- NISZTOR Miros³aw B.D. Z/0322/12 2019 3
300 m p³ K
1 s 1 53.20 KRÓLAK Liliana AZS £ód¼ 01 U14 LD V BLAUSZ Henryka SYGDZIAK Zofia # Z/2045/15 2019 3 LDK!
2 s 1 53.65 MILCZAREK Paulina AZS £ód¼ 00 U16 LD V
3 s 1 54.66 GROMADA Karolina MUKS Wis³a Junior Sandomierz # 01 U14 SK V
400 m p³ K K
1 s 1 63.01 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA II
2 s 1 66.15 BEDNAREK Monika MULKS Æeromski Sieradz # 96 U20 LD III
3 s 1 68.91 M£ODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK III LIPIŃSKI Zdzis³aw B.D. # Z/0840/12 2019 1
Wzwyæ K
1 1.35 ¦WI”TEK Klaudia RKS £ód¼ 98 U18 LD -- #
2 1.20 KŹDZIERSKA Weronika AZS £ód¼ # 03 U12 LD -- SYGDZIAK Zofia # LDK!
Tyczka K
1 2.70 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U14 SK III WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3
2 2.60 BIA£OGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U14 SK IV WRONA Agnieszka Z/3633/15 2019 1 LDK!
3 2.30 KUBIEC Kaja KKL Kielce 01 U14 SK V
W dal K
1 4.72 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.4 -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 4.52 CHRZANOWSKA Justyna niest. £ód¼ 96 U20 LD +0.5 --
3 4.51 TROJANOWSKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD +1.1 V
4 4.46 OWCZAREK Angelika RKS £ód¼ 97 U18 LD +0.3 --
5 4.37 KOTARSKA Karolina RKS £ód¼ 96 U20 LD +0.1 --
6 4.33 KRÓLAK Liliana AZS £ód¼ 01 U14 LD +0.4 -- BLAUSZ Henryka SYGDZIAK Zofia # Z/2045/15 2019 3 LDK!
7 4.28 OSTROWSKA Alicja AZS £ód¼ # 01 U14 LD +0.5 -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta # Z/2049/15 2019 2 LDK!
8 4.20 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 £apanów # 04 U12 MA +0.6 -- B.D. # Z/3063/18 2019 BEZ
9 4.17 SKONIECZKA Karolina niest. £ód¼ 02 U14 LD +0.1 --
10 4.15 KINDLEJ Kamila RKS £ód¼ 97 U18 LD +1.1 --
11 4.15 P£ÓCIENNIK Lena KS Resursa Zduńska Wola 00 U16 LD +0.3 -- JANOWSKI Stanislaw Z/4817/15 2016 BEZ
12 4.05 WROŃSKA Wiktoria niest. £ód¼ 02 U14 LD +1.1 --
13 4.01 KUDELSKA Natalia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD +1.0 --
14 4.01 KOZ£OWSKA Karolina UKS Lisy Zgierz 01 U14 LD +0.7 --
15 3.91 GO£AS Paulina Gimnazjum 28 £ód¼ 01 U14 LD +1.1 --
16 3.85 BARTOS Karolina AZS £ód¼ # 02 U14 LD +0.4 -- SYGDZIAK Zofia 5 LDK!
17 3.83 BARTCZYK Justyna Gimnazjum 28 £ód¼ 01 U14 LD +0.5 --
18 3.80 NOWAK Katarzyna niest. £ód¼ 01 U14 LD +0.1 --
19 3.78 KRÓLIKOWSKA Dagmara Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +0.6 --
20 3.77 DRYANOWSKA Natalia Gimnazjum 44 £ód¼ 01 U14 LD +0.8 --
Kula (3) K
1 8.98 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 8.80 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ V KŹCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
3 8.77 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD V SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4152/15 2019 2
4 8.53 MRÓWKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 96 U20 LD --
5 7.98 CHRZANOWSKA Justyna niest. £ód¼ 96 U20 LD --
6 7.67 MATEJKO Karolina UKS 55 £ód¼ 98 U18 LD --
7 7.46 PIERZCHA£A Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2
Dysk (0.75) K
1 23.70 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ -- KŹCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
2 20.64 MRÓWKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 96 U20 LD --
M³ot (3) K
1 38.96 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD IV SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4152/15 2019 2
2 25.40 POLIT Ewa UKS B³yskawica Domaniewice 99 U16 LD --
Oszczep (500) K
1 23.20 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4152/15 2019 2
2 17.12 PIEKARSKA Patrycja UKS 55 £ód¼ 02 U14 LD --
100 m M
1 s 1 11.00 MAJCHRZAK Micha³ AZS £ód¼ 92 U23 LD -1.4 II #
2 s 1 11.83 RZE¬NICZAK Mateusz RKS £ód¼ 98 U18 LD -1.4 IV KOPEĘ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
3 s 1 11.94 RZEPECKI Mariusz RKS £ód¼ 96 U20 LD -1.4 IV
4 s 1 12.28 PANEK Pawe³ RKS £ód¼ 95 U20 LD -1.4 --
5 s 1 12.99 KACZMAREK Bart³omiej MKS Zduńska Wola 96 U20 LD -1.4 --
6 s 1 13.19 URBANOWICZ Micha³ LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD -1.4 -- B.D. FRYZE Aleksander BEZ
7 s 1 13.90 WIETESKA Tomasz UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD -1.4 -- ZNYK Stanis³aw # Z/4029/15 2019 3
8 s 1 14.43 JAKIEL Krystian UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD -1.4 -- SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4028/15 2018 4
1 s 2 12.26 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -1.9 V BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 s 2 12.99 OSET Damian RKS £ód¼ 95 U20 LD -1.9 --
3 s 2 13.03 ONISK Bart³omiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -1.9 -- #
4 s 2 13.11 KRÓL Micha³ RKS £ód¼ 95 U20 LD -1.9 --
5 s 2 13.20 KOWALCZYK Micha³ AZS £ód¼ 00 U16 LD -1.9 --
6 s 2 13.99 POLAKOWSKI Rafa³ UKS 55 £ód¼ 99 U16 LD -1.9 --
7 s 2 14.01 GARSTKA Sebastian AZS £ód¼ 00 U16 LD -1.9 --
1 s 3 12.88 KATUSZA Micha³ AZS £ód¼ 98 U18 LD -0.3 --
2 s 3 12.97 REMISZEWSKI Dariusz AZS £ód¼ 99 U16 LD -0.3 --
3 s 3 13.05 CIELIŃSKI Kacper AZS £ód¼ 98 U18 LD -0.3 --
4 s 3 13.24 PAWLAK Tomasz RKS £ód¼ 95 U20 LD -0.3 --
5 s 3 13.90 SZABLEWSKI Krzysztof AZS £ód¼ 00 U16 LD -0.3 --
6 s 3 13.92 BEDNAREK Kacper UKS 55 £ód¼ 01 U14 LD -0.3 -- GŹBARSKI £ukasz LDK!
1 s 4 12.94 ANDRZEJEWSKI Jeremi AZS £ód¼ 98 U18 LD -0.1 --
2 s 4 13.13 WYPIJEWSKI Maciej RKS £ód¼ 97 U18 LD -0.1 --
3 s 4 13.15 GELBERT Kacper AZS £ód¼ 99 U16 LD -0.1 --
4 s 4 13.20 KRASZEWSKI Konrad RKS £ód¼ 96 U20 LD -0.1 --
5 s 4 14.31 KUBICZ Przemys³aw UKS 55 £ód¼ 99 U16 LD -0.1 --
6 s 4 14.50 KA¬MIERCZAK Konrad AZS £ód¼ 98 U18 LD -0.1 --
200 m M
1 s 1 23.08 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wroc³aw # 95 U20 DS -1.1 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 s 1 23.33 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wroc³aw # 98 U18 DS -1.1 III ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
3 s 1 23.38 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD -1.1 III
4 s 1 23.67 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP -1.1 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
5 s 1 23.77 JAKUBOWIAK Przemys³aw MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD -1.1 IV B.D. Z/1255/14 2017 3
6 s 1 23.82 W£ODARCZYK Krystian MKS Aleksandrów £ódzki 95 U20 LD -1.1 IV
7 s 1 24.94 SIERCHA Patryk KS Æeglina Sieradz 98 U18 LD -1.1 --
8 s 1 28.73 BARTCZAK Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 98 U18 LD -1.1 -- #
1 s 2 24.06 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 89 Sen MZ +0.4 -- B.D. 2
2 s 2 24.15 ¦L”ZEK Micha³ SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
3 s 2 24.29 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS P³ock 96 U20 MZ +0.4 IV
4 s 2 24.80 WALŹCKI Wiktor MKS Aleksandrów £ódzki 97 U18 LD +0.4 -- ZDRAJKOWSKI Pawe³ B.D. Z/0252/13 2019 3
1 s 3 24.61 MAZGAJ Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki 98 U18 LD -0.1 --
2 s 3 24.64 MAS Wojciech MKS Aleksandrów £ódzki 97 U18 LD -0.1 --
3 s 3 25.57 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD -0.1 -- B.D.
4 s 3 25.82 WYP£OSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów £ódzki 98 U18 LD -0.1 --
1 s 4 34.51 SKALMIERSKI Wojciech Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +0.1 --
2 s 4 34.79 CZERMIŃSKI Adam Gimnazjum 28 £ód¼ 99 U16 LD +0.1 --
3 s 4 35.67 Z”BKOWSKI Patryk Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +0.1 --
4 s 4 36.21 KUBCZAK Dominik Gimnazjum 28 £ód¼ 99 U16 LD +0.1 --
5 s 4 36.32 PIETEK Micha³ Gimnazjum 28 £ód¼ 99 U16 LD +0.1 --
6 s 4 37.21 NAWROCKI Rafa³ Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +0.1 --
300 m M
1 s 1 37.05 RZE¬NICZAK Mateusz RKS £ód¼ 98 U18 LD -- KOPEĘ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
2 s 1 38.32 REMBOWSKI Sebastian AZS £ód¼ 97 U18 LD --
3 s 1 39.32 RZEPECKI Mariusz RKS £ód¼ 96 U20 LD --
4 s 1 39.64 WI¦NIEWSKI Mateusz AZS £ód¼ 97 U18 LD --
5 s 1 41.90 DUCZYMIŃSKI Daniel AZS £ód¼ 98 U18 LD --
6 s 1 44.15 KA¬MIERCZAK Wiktor AZS £ód¼ 98 U18 LD --
7 s 1 46.80 ZALEWSKI Artur niest. £ód¼ 02 U14 LD --
8 s 1 48.20 CH£OSTA Konrad AZS £ód¼ 99 U16 LD --
400 m M
1 s 1 51.97 GO¬DZIEWICZ Jakub KS Æeglina Sieradz 90 Sen LD III
2 s 1 52.91 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wroc³aw # 98 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
3 s 1 53.50 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki 97 U18 LD IV
4 s 1 54.22 PIWKO Dawid SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/2552/15 2017 3
5 s 1 55.00 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 97 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
600 m M
1 s 1 1:31.03 WI¦NIEWSKI Mateusz AZS £ód¼ 97 U18 LD --
2 s 1 1:42.46 KRAWCZYK Kacper KS Polanik Piotrków Trybunalski 99 U16 LD --
800 m M
1 s 1 1:56.40 W£ODARCZYK Adam AZS £ód¼ 97 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 s 1 1:57.07 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jaros³aw # , Z/0718/13 , 2019 2
3 s 1 1:58.09 KISIEL Tomasz RKS £ód¼ # 94 U23 LD III
4 s 1 2:00.39 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK III B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
5 s 1 2:00.45 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK III NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
6 s 1 2:00.81 KOPACZEWSKI Pawe³ UKS Lisy Zgierz 90 Sen LD III
7 s 1 2:01.82 LASECKI Damian UKS Dziewi±tka Kutno 97 U18 LD III
8 s 1 2:05.75 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 98 U18 LD IV
9 s 1 2:06.80 MADEJSKI Dawid UKS Lisy Zgierz 98 U18 LD IV
10 s 1 2:09.47 PIETRASIAK Piotr MKS Zduńska Wola 97 U18 LD --
11 s 1 2:11.93 DZIUBA£TOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD --
12 s 1 2:12.48 STALA Rafa³ RKS £ód¼ 98 U18 LD --
1 s 2 2:02.42 URBANOWICZ Micha³ LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD -- B.D. FRYZE Aleksander BEZ
2 s 2 2:07.18 KUC S³awomir RKS £ód¼ # 96 U20 LD IV
3 s 2 2:10.42 WILK Miko³aj UMLKS Pegaz Opoczno 96 U20 LD --
4 s 2 2:22.92 ZALEWSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
5 s 2 2:26.51 ROGULSKI £ukasz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U14 LD -- #
6 s 2 2:36.15 WIERUSZYŃSKI Mi³osz niest. £ód¼ 96 U20 LD --
7 s 2 2:40.01 MUSIDLAK Pawe³ RKS £ód¼ 95 U20 LD --
  s 2 DNF GO£KOWSKI Kamil MKS-MOS P³omień Sosnowiec 93 U23 SL -- B.D. 2
1000 m M
1 s 1 3:05.17 GAWRYSZCZAK Daniel AZS £ód¼ # 01 U14 LD -- SADACH Aneta # 4 LDK!
2 s 1 3:11.15 GRUDZIŃSKI Hubert AZS £ód¼ 98 U18 LD --
3 s 1 3:12.97 KOWALIŃSKI Patryk UMLKS START Wieruszów 00 U16 LD -- URBANIAK Jaros³aw 4
4 s 1 3:14.34 ÆAK Bart³omiej AZS £ód¼ 00 U16 LD --
5 s 1 3:25.11 KOWALSKI Artur niest. £ód¼ 02 U14 LD --
110 m p³ M£ M
1 s 1 15.99 WILK Micha³ UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -0.8 III R”CZKA Pawe³ # Z/0582/15 2019 1
2 s 1 19.53 ONISK Bart³omiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -0.8 -- #
3 s 1 20.41 KOWALCZYK Adrian UKS 55 £ód¼ 00 U16 LD -0.8 --
110 m p³ J M£ M
1 s 1 16.25 WALŹCKI Wiktor MKS Aleksandrów £ódzki 97 U18 LD -2.6 IV ZDRAJKOWSKI Pawe³ B.D. Z/0252/13 2019 3
110 m p³ M (99.1) M
1 s 1 15.92 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wroc³aw # 95 U20 DS -2.6 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
300 m p³ M
1 s 1 46.00 BUJNOWICZ Dominik RKS £ód¼ 98 U18 LD --
2 s 1 48.65 KUCZKOWSKI Cezary Gimnazjum 44 £ód¼ 00 U16 LD --
400 m p³ J M£ M
1 s 1 59.22 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 s 1 65.24 RUTKOWSKI Micha³ RKS £ód¼ 98 U18 LD --
400 m p³ M
1 s 1 62.50 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U20 LD --
Tyczka M
1 3.50 DZIA£OWSKI Jan KKL Kielce 01 U14 SK IV
  NM MUÆDÆYŃSKI Maksymilian UKS 55 £ód¼ 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
W dal M
1 5.52 WILK Micha³ UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.3 -- R”CZKA Pawe³ # Z/0582/15 2019 1
2 5.48 SZYMCZAK Micha³ MKS Zduńska Wola 96 U20 LD 0.0 --
3 5.40 OSET Damian RKS £ód¼ 95 U20 LD +0.4 --
4 5.30 KRÓL Micha³ RKS £ód¼ 95 U20 LD +0.5 --
5 5.23 WYPIJEWSKI Maciej RKS £ód¼ 97 U18 LD +0.6 --
6 5.15 PAWLAK Tomasz RKS £ód¼ 95 U20 LD +0.1 --
7 5.13 SZEWCZYK Piotr RKS £ód¼ 96 U20 LD +0.3 --
8 5.10 KRASZEWSKI Konrad RKS £ód¼ 96 U20 LD +0.4 --
9 4.73 WIETESKA Tomasz UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD +0.4 -- ZNYK Stanis³aw # Z/4029/15 2019 3
10 4.57 MAGDZIAREK Bartosz UKS 55 £ód¼ 00 U16 LD +0.1 --
11 4.52 KRAJEWSKI Robert UKS 55 £ód¼ 00 U16 LD +0.2 --
12 4.49 JAKIEL Krystian UKS B³yskawica Domaniewice 01 U14 LD +0.9 -- SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4028/15 2018 4
13 4.41 CZERMIŃSKI Adam Gimnazjum 28 £ód¼ 99 U16 LD +0.1 --
14 4.36 NAWROCKI Rafa³ Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +0.2 --
15 4.32 PIETEK Micha³ Gimnazjum 28 £ód¼ 99 U16 LD +0.9 --
16 4.28 KUBCZAK Dominik Gimnazjum 28 £ód¼ 99 U16 LD +0.6 --
17 4.22 Z”BKOWSKI Patryk Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +0.3 --
18 4.07 SKALMIERSKI Wojciech Gimnazjum 28 £ód¼ 00 U16 LD +1.2 --
Kula (5) M
1 23.14 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 14.13 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 10.30 KUPER Pawe³ AZS £ód¼ 98 U18 LD --
4 10.05 PIENI”ÆEK Kamil AZS £ód¼ 98 U18 LD --
5 9.90 PASTUSIAK Patryk AZS £ód¼ 99 U16 LD --
6 9.82 KOZIARSKI Przemys³aw AZS £ód¼ 98 U18 LD --
7 9.36 PODOLSKI Damian UKS 55 £ód¼ 98 U18 LD --
8 9.12 PRUKACZ Oskar UKS 55 £ód¼ 99 U16 LD --
9 9.10 WILANOWSKI Jakub AZS £ód¼ 98 U18 LD --
10 6.98 STANKOWSKI Szymon UKS 55 £ód¼ 98 U18 LD --
Kula (6) M
1 21.60 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 8.00 SZEWCZYK Piotr RKS £ód¼ 96 U20 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2464277744293 sekund