Łódź 13.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 e 1 13.26 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK -0.9 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
2 e 1 13.93 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD -0.9 V URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
3 e 1 15.62 GAŁKA Weronika MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -0.9 -- B.D. BEZ
1 e 2 13.33 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK -1.5 IV MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
2 e 2 13.70 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD -1.5 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
3 e 2 13.81 ŁOSICKA Agnieszka KKL Kielce 99 U16 SK -1.5 V
4 e 2 14.22 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD -1.5 V B.D. 3 LDK!
5 e 2 15.23 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -1.5 --
1 e 3 13.68 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -2.7 IV
2 e 3 14.98 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -2.7 -- #
3 e 3 15.51 NOWAKOWSKA Melania RKS Łódź 00 U16 LD -2.7 -- #
4 e 3 15.99 MAZURKIEWICZ Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -2.7 --
5 e 3 17.71 RÓG Dominika UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -2.7 --
1 e 4 13.86 SMAK Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -2.2 V MARSZAŁEK Rafał Z/2271/15 2016 4
2 e 4 13.92 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD -2.2 V
1 f 13.14 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK -1.4 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
2 f 13.33 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK -1.4 IV MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
3 f 13.58 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD -1.4 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
4 f 13.69 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD -1.4 IV URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
5 f 13.69 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -1.4 IV
6 f 13.76 SMAK Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -1.4 IV MARSZAŁEK Rafał Z/2271/15 2016 4
7 f 13.89 ŁOSICKA Agnieszka KKL Kielce 99 U16 SK -1.4 V
8 f 14.03 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD -1.4 V
300 m K
1 s 1 43.02 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III
2 s 1 43.73 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
3 s 1 44.41 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD III URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
4 s 1 45.43 SZANIAWSKA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK IV #
5 s 1 45.73 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD IV MARSZAŁEK Rafał # Z/2269/15 2016 4
6 s 1 45.88 KURCZYŃSKA Monika SSR Olimp Strawczyn 00 U16 SK IV
7 s 1 48.25 PACZKOWSKA Marta SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK V
1 s 2 45.49 WARULIK Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD IV
2 s 2 46.90 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków # 99 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman # Z/0640/18 2018 3
3 s 2 48.34 KOWALSKA Daria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD V
4 s 2 50.69 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- #
1 s 3 50.66 SKOTNICKA Olga ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK --
2 s 3 54.16 GRABOWICZ Natalia UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
600 m K
1 s 1 1:41.51 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 99 U16 LD III GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
2 s 1 1:42.12 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U16 LD III WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0966/15 2019
3 s 1 1:42.79 WITEK Paulina UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir # Z/2340/15 2018 BEZ LDK!
4 s 1 1:45.76 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr B.D. # Z/0420/15 2019
5 s 1 1:46.12 NIEKURZAK Karolina ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK V #
6 s 1 1:46.40 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD V #
7 s 1 1:46.42 OLCZAK Dagmara UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD V MARSZAŁEK Rafał Z/3247/15 2016 4
8 s 1 1:54.74 GOZDEK Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław BEZ
1 s 2 1:44.79 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U16 LD IV WASIAK Jarosław # Z/2398/15 2019
2 s 2 1:50.64 WINIARSKA Marta KS Polanik Piotrków Trybunalski # 00 U16 LD -- TRALIŃSKA Justyna # Z/4324/15 2018 BEZ
3 s 2 1:51.66 FILIPOWSKA Karolina RKS Łódź 01 U14 LD -- #
4 s 2 1:52.51 SZYMCZAK Paulina RKS Łódź 01 U14 LD -- #
5 s 2 1:56.75 KACZMAREK Weronika MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
6 s 2 1:59.33 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław # Z/2221/15 2019 3
7 s 2 1:59.46 SZWED Oliwia UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD --
8 s 2 2:00.32 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
9 s 2 2:00.91 PIECHO Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD --
10 s 2 2:03.90 KOWALSKA Aleksandra PKB Endorfina Piotrków 99 U16 LD -- B.D. # BEZ
11 s 2 2:10.23 MACHAŁA Aneta MULKS MOS Sieradz 00 U16 LD -- B.D. BEZ
  s 2 DNF PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- #
1000 m K
1 s 1 3:14.57 WIKTOROWICZ Łucja OLTS Opoczno Sport Team # 99 U16 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/4696/15 2018 3
2 s 1 3:15.70 LEŚNIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2018 4 LDK!
3 s 1 3:16.20 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD IV
4 s 1 3:17.89 KIERASIŃSKA Natalia LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD IV #
5 s 1 3:21.18 KAZBERUK Gabriela UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir # Z/2342/15 2017 BEZ LDK!
6 s 1 3:23.00 KACZOROWSKA Patrycja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD V
7 s 1 3:23.75 KOWALSKA Kinga KS Słoneczko Busko Zdrój 99 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/2560/15 2016 BEZ
8 s 1 3:32.10 JAŚKOWSKA Agata UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
9 s 1 3:33.13 PIECHO Weronika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD --
10 s 1 3:35.11 KRZYŻANOWSKA Nikola UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
11 s 1 3:36.05 JABŁOŃSKA Marlena SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
12 s 1 3:48.10 JĘDRASIK Anita UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD --
13 s 1 3:50.88 ŁAKOMIAK Adrianna RKS Łódź 00 U16 LD --
14 s 1 3:51.02 KRUPA Julia UKS Żaczek Połaniec 00 U16 SK -- # LDK!
  s 1 DNF PRZYBYŁO Aleksandra UKS Żaczek Połaniec 00 U16 SK -- # LDK!
100 m pł MŁ K
1 e 1 18.71 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD -3.3 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
2 e 1 19.59 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD -3.3 --
3 e 1 20.77 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -3.3 --
4 e 1 21.68 SOBIERAJ Luiza SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -3.3 --
1 e 2 16.77 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD -2.7 IV
2 e 2 17.91 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD -2.7 V
3 e 2 18.66 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD -2.7 --
4 e 2 18.85 WÓJCIK Maria MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD -2.7 --
5 e 2 19.14 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -2.7 --
6 e 2 19.55 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U16 LD -2.7 -- KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 3
1 e 3 18.38 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -2.1 V
2 e 3 18.57 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD -2.1 -- #
3 e 3 19.22 KONDRAS Natalia MKLA Łęczyca 99 U16 LD -2.1 --
4 e 3 19.38 SZALKOWSKA Oliwia MKLA Łęczyca 00 U16 LD -2.1 --
1 f 16.42 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD -1.3 III
2 f 17.22 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD -1.3 IV
3 f 17.95 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD -1.3 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
3 f 17.95 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -1.3 V
5 f 18.21 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD -1.3 V #
6 f 18.46 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD -1.3 V
7 f 18.62 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -1.3 --
8 f 28.60 WÓJCIK Maria MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD -1.3 --
300 m pł K
1 s 1 46.75 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK II MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
2 s 1 48.44 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD III
3 s 1 48.78 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD III MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
4 s 1 51.29 SIBIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
5 s 1 62.68 DOLNA Angelika AZS Łódź 00 U16 LD --
1 s 2 51.88 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/2048/15 2019 3
2 s 2 52.89 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD V #
3 s 2 57.92 BIELECKA Magdalena MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -- B.D. BEZ
4 s 2 62.41 ZAJĄCZKOWSKA Dominika MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -- B.D. BEZ
5 s 2 65.27 JAKUBOWSKA Paulina UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
4x100 m K
1 s 1 52.04 SIBIŃSKA Natalia
SZKUDLAREK Julia
RÓŻYCKA Klaudia
GRZESZKIEWICZ Marta
MKS Aleksandrów Łódzki 00
99
99
99
U16 LDZ --


2 s 1 52.64 KSYTA Izabela
ŚWIĄTEK Ilona
JĘDRASIK Natalia
SMAK Kinga
UMLKS Pegaz Opoczno 00
99
99
00
U16 LDZ -- MARSZAŁEK Rafał

MARSZAŁEK Rafał
MARSZAŁEK Rafał
Z/2269/15
Z/3245/15
Z/2271/15
2016
2016
2016
4
4
4
3 s 1 55.24 WARULIK Michalina
WARULIK Marcelina
KOWALSKA Daria
STĘPNIAK Dominika
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00
00
99
00
U16 LDZ --


4 s 1 55.64 BUDEK Natalia
OPASIŃSKA Wiktoria
BATOLIK Agata
WŁODARCZYK Kamila
AZS Łódź 00
99
99
00
U16 LDZ --

KUCZKOWSKI Piotr B.D.
KUCZKOWSKI Piotr
Z/0420/15
Z/2048/15
2019
2019

3
5 s 1 55.95 BIELECKA Magdalena
GAŁKA Weronika
KOŁODZIEJCZYK Lidia
ZAJĄCZKOWSKA Dominika
MULKS MOS Sieradz 99
99
00
99
U16 LDZ -- B.D.
B.D.
FIRLIT Roman
B.D.
Z/4999/15
2019
BEZ
BEZ
2
BEZ
6 s 1 56.33 KOCIK Julia
WRÓBLEWSKA Nikola
GWIZDOŃ Justyna
PIERZCHAŁA Maja
MKS Tomaszów Mazowiecki 00
01
01
02
U16 LDZ --


GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz
Z/5540/15
2019
2
7 s 1 57.78 IGNATOWICZ Katarzyna
SZALKOWSKA Oliwia
KONDRAS Natalia
SOLIŃSKA Justyna
MKLA Łęczyca 99
00
99
99
U16 LDZ -- ANDRYSIAK Mirosław


Z/0402/15
2019
2
8 s 1 62.99 PERZYŃSKA Agata
GAJEK Natalia
WAWRZYŃCZAK Klaudia
GRABOWICZ Julia
UKS Błyskawica Domaniewice 99
99
00
00
U16 LDZ --

SZYMAJDA Mieczysław
SZYMAJDA Mieczysław
Z/4047/15
2015
BEZ

Wzwyż K
1 1.55 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 00 U16 LD III LDK!
2 1.50 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
3 1.50 SOLIŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 1.50 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
5 1.50 SIERADZKA Paulina MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
6 1.40 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U16 LD V KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 3
7 1.30 SZCZEPAŃSKA Julia AZS Łódź 00 U16 LD --
8 1.25 CHMAL Emilia UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD --
9 1.25 WÓJCIK Maria MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD --
Tyczka K
1 2.40 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
2 2.30 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
3 2.30 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 00 U16 SK V
4 1.80 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
W dal K
1 5.21 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.8 III
2 4.60 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +0.7 V
3 4.56 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.6 V
4 4.55 MALEC Karolina UKS Trójka Sandomierz 00 U16 SK +0.8 V MIREK Andrzej MIREK Andrzej BEZ
5 4.52 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD +0.9 V
6 4.46 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
7 4.42 ŁOSICKA Agnieszka KKL Kielce 99 U16 SK +0.1 --
8 4.42 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 99 U16 LD +1.0 --
9 4.26 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.4 --
10 4.14 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD +1.4 --
11 4.07 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD +0.8 -- B.D. 3 LDK!
12 4.05 SOBIERAJ Luiza SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK +0.7 --
13 4.04 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD 0.0 --
14 3.84 MAZURKIEWICZ Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +1.0 --
15 3.75 CHMAL Emilia UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD +0.5 --
Kula (3) K
1 13.42 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 13.17 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2019 1
3 9.90 RYBARCZYK Małgorzata MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 9.17 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD V KUŚ Tomasz Z/3275/15 2018 BEZ
5 9.03 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V
6 8.91 KŁĄB Paulina UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD V
7 8.81 ŻYŁA Magdalena UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK V # LDK!
8 8.56 KOWALCZYK Wiktoria MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- #
9 7.59 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
10 7.59 SNOCHOWSKA Natalia SSR Olimp Strawczyn 00 U16 SK --
11 7.46 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD --
12 6.83 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD --
100 m M
1 e 1 12.14 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD -1.7 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
2 e 1 12.23 DULA Damian SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -1.7 V
3 e 1 12.33 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -1.7 V MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
4 e 1 13.47 JABŁOŃSKI Adam MKLA Łęczyca 99 U16 LD -1.7 -- #
5 e 1 13.65 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 00 U16 LD -1.7 --
6 e 1 13.97 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -1.7 --
1 e 2 11.43 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA -1.2 III CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 e 2 11.79 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD -1.2 IV
3 e 2 11.90 DZWONEK Wiktor SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -1.2 IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/2553/15 2016 4
4 e 2 12.39 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -1.2 V GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 e 2 13.29 TUTAK Sebastian UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK -1.2 --
1 e 3 12.11 NOWAK Ernest MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U16 LD -1.6 IV #
2 e 3 12.42 KANIOWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -1.6 V
3 e 3 12.69 PIETRZAK Przemysław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -1.6 V
4 e 3 12.78 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD -1.6 -- #
5 e 3 12.96 WASIAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.6 --
6 e 3 13.59 GRZELAKOWSKI Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.6 --
1 e 4 12.16 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.9 IV MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
2 e 4 12.35 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.9 V KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
3 e 4 12.56 MARCZAK Hubert AZS Łódź 00 U16 LD -1.9 V
4 e 4 13.09 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U16 SK -1.9 -- #
5 e 4 14.15 KUKUŁA Damian AZS Łódź 99 U16 LD -1.9 --
1 f 11.44 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA -1.4 III CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 f 11.66 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD -1.4 III
3 f 11.71 DZWONEK Wiktor SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -1.4 III NIWIŃSKI Aleksander # Z/2553/15 2016 4
4 f 11.75 NOWAK Ernest MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U16 LD -1.4 III #
5 f 12.01 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.4 IV MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
6 f 12.08 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD -1.4 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
7 f 12.11 DULA Damian SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -1.4 IV
8 f 12.22 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -1.4 V MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
300 m M
1 s 1 35.95 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 s 1 37.49 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD II KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
3 s 1 37.70 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD III
4 s 1 37.90 DUBIEL Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD III
5 s 1 38.06 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
6 s 1 38.20 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD III NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
7 s 1 38.26 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 99 U16 LD III
8 s 1 38.58 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD III MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
1 s 2 38.55 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
2 s 2 38.72 SZCZEPANIAK Mateusz UMLKS START Wieruszów # 99 U16 LD III
3 s 2 39.03 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 99 U16 LD IV #
4 s 2 41.04 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD V
5 s 2 41.83 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD V #
1 s 3 39.87 MIZERSKI Jan AZS Łódź 99 U16 LD IV
2 s 3 39.99 PIOTROWSKI Kacper KKL Kielce 99 U16 SK IV
3 s 3 40.64 BIELASKA Mikołaj ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK V
4 s 3 42.13 WACH Patryk ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK V
5 s 3 43.09 GRZELAKOWSKI Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
6 s 3 43.71 TUTAK Sebastian UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK --
7 s 3 43.84 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/6294/15 2019 3
8 s 3 44.54 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
600 m M
1 s 1 1:27.81 RADKOWSKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK II
2 s 1 1:28.61 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD III #
3 s 1 1:29.31 WALCZYŃSKI Patryk SL Salos-Wodna Łódź 00 U16 LD III KOTELNICKI Mariusz 3
4 s 1 1:32.48 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź # 99 U16 LD IV #
5 s 1 1:33.07 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
6 s 1 1:33.81 JEDRAS Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD IV
7 s 1 1:35.87 KOMISARCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK V
8 s 1 1:36.79 CZUPRYŃSKI Adrian SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK V NIWIŃSKI Aleksander # Z/2389/16 2016 BEZ
9 s 1 1:38.59 FORTUNA Piotr RKS Łódź 99 U16 LD V
10 s 1 1:39.96 RAKOWIECKI Mikołaj AZS Łódź 99 U16 LD V #
11 s 1 1:41.27 PIECH Stanisław RKS Łódź 99 U16 LD --
12 s 1 1:41.63 KUCEJKO Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
1000 m M
1 s 1 2:44.24 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV #
2 s 1 2:44.64 CHARA Łukasz LZS Sigma OSIR Staszów 99 U16 SK IV
3 s 1 2:45.23 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 s 1 2:47.45 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/2265/15 2019 4 LDK!
5 s 1 2:51.20 JABŁOŃSKI Maciej LKS Omega Kleszczów 99 U16 LD V
6 s 1 2:52.11 BAUER Daniel SL Salos-Wodna Łódź 99 U16 LD V KOTELNICKI Mariusz Z/0475/16 2016 4
7 s 1 2:52.59 WICH Michał RKS Łódź 99 U16 LD V #
8 s 1 2:53.93 DOBRZYŃSKI Antoni AZS Łódź 99 U16 LD V #
9 s 1 2:58.98 MADEJ Kacper UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD V
10 s 1 2:59.82 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2018 4
11 s 1 3:01.51 LASOTA Bartosz ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK -- #
2000 m M
1 s 1 6:17.42 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola 99 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
2 s 1 6:20.01 WALCZYŃSKI Marcin SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK V
3 s 1 6:23.03 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/0294/15 2019 4
4 s 1 6:25.89 JAKUBCZYK Szymon RKS Łódź 99 U16 LD V
5 s 1 6:32.58 SZYMCZAKOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD V
6 s 1 6:38.02 KALISIAK Dawid UKS Azymut Pabianice 00 U16 LD V WOŹNIAK Jerzy # Z/2222/15 2019 BEZ
7 s 1 6:40.59 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1873/15 2019 4
8 s 1 6:41.78 GROCHOWALSKI Hubert LUKS Boguszyce 99 U16 LD --
9 s 1 6:44.75 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
10 s 1 6:50.41 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 00 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/1751/15 2017 4
11 s 1 6:53.42 ZIEJA Adam MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD --
12 s 1 6:54.87 PACZKOWSKI Bartosz SSR Olimp Strawczyn 00 U16 SK --
13 s 1 7:15.11 RZEPECKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/5000/15 2019
14 s 1 7:16.89 CHRZĄSZCZ Adrian UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
110 m pł MŁ M
1 e 1 17.05 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD -1.8 IV #
2 e 1 19.84 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U16 LD -1.8 --
3 e 1 19.92 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U16 LD -1.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. # Z/0270/16 2018
4 e 1 21.21 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -1.8 --
1 e 2 17.42 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD -0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
2 e 2 19.72 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U16 LD -0.8 --
3 e 2 23.57 WILK Łukasz RKS Łódź 00 U16 LD -0.8 --
1 f 16.96 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD -1.5 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
2 f 19.23 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U16 LD -1.5 --
3 f 19.34 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U16 LD -1.5 --
4 f 20.28 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U16 LD -1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. # Z/0270/16 2018
5 f 20.48 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD -1.5 -- #
6 f 22.92 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -1.5 --
7 f 24.95 WILK Łukasz RKS Łódź 00 U16 LD -1.5 --
300 m pł M
1 s 1 40.16 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U16 LD II SADACH Aneta # Z/0417/15 2019 1
2 s 1 41.63 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 99 U16 LD III #
3 s 1 42.98 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD III #
4 s 1 43.36 OLBORSKI Mateusz AZS Łódź 99 U16 LD IV #
5 s 1 45.40 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 99 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
6 s 1 48.00 JABŁOŃSKI Oscar MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
1 s 2 42.41 SALWA Mikołaj KKL Kielce 99 U16 SK III #
2 s 2 43.00 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U16 LD III KUCZKOWSKI Piotr # Z/2046/15 2019 3
3 s 2 44.63 ELJASZ Stefan KKL Kielce 99 U16 SK V
4 s 2 44.79 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
5 s 2 46.44 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3705/15 2019 2
6 s 2 47.02 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
4x100 m M
1 s 1 45.48 MROCZEK Adam
SZYMACHA Patryk
NOWAK Ernest
OLBORSKI Mateusz
AZS Łódź 99
99
99
99
U16 LDZ -- SADACH Aneta


Z/0417/15
2019
1
2 s 1 46.11 KANIOWSKI Kamil
NYGA Kacper
DZWONEK Wiktor
DULA Damian
SSR Olimp Strawczyn 99
99
99
99
U16 SWK --

NIWIŃSKI Aleksander
Z/2553/15
2016
4
3 s 1 47.10 LEWANDOWSKI Jakub
STĘPIEŃ Mateusz
MIZERSKI Jan
KARKOWSKI Bartłomiej
AZS Łódź 00
99
99
99
U16 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr


Z/2046/15
2019
3
4 s 1 48.19 MARCZEWSKI Jan
JANOWSKI Ludwik
WASIAK Tomasz
OLEJNICZAK Wiktor
MKS Aleksandrów Łódzki 99
00
99
99
U16 LDZ -- KOWALSKI Robert
TOMCZYK Kazimierz

Z/4352/15
Z/3705/15
2019
2019
3
2
5 s 1 48.54 SŁOMKA Maciej
STAROŃ Szymon
AUGUSTYNIAK Aleksander
PIETRZAK Przemysław
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99
00
00
00
U16 LDZ --
WASIAK Jarosław

Z/1882/15
2019
2
6 s 1 48.73 PIOTROWSKI Kacper
WÓJCIK Konrad
SALWA Mikołaj
ELJASZ Stefan
KKL Kielce 99
00
99
99
U16 SWK --


7 s 1 54.36 TOMALA Piotr
PŁUSKA Kacper
SITEK Bartłomiej
IMIOŁEK Sebastian
UKS Błyskawica Domaniewice 99
99
99
00
U16 LDZ --


SZYMAJDA Mieczysław
Z/4038/15
2015

8 s 1 55.51 NIEZGODZIŃSKI Sebastian
PIECH Stanisław
GŁOWACKI Marcin
WILK Łukasz
RKS Łódź 00
99
00
00
U16 LDZ --


Wzwyż M
1 1.75 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV #
2 1.70 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD V #
3 1.65 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
4 1.60 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
5 1.60 JANKOWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
6 1.60 WROŃSKI Mateusz MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4277/15 2017 2
7 1.55 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
8 1.50 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -- #
9 1.40 CISZEK Jakub SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
Tyczka M
1 3.20 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
2 3.20 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
3 3.00 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
4 2.80 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
5 2.70 PIOTROWICZ Bartosz KKL Kielce 00 U16 SK --
W dal M
1 5.79 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK 0.0 V #
2 5.71 SZCZEPANIAK Mateusz UMLKS START Wieruszów # 99 U16 LD +0.7 V
3 5.61 BIELASKA Mikołaj ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK +0.6 V
4 5.51 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +1.1 --
5 5.36 SULEJ Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK +1.3 --
6 5.24 WACH Patryk ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK +1.1 --
7 5.01 BROŻYNA Szymon SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK 0.0 --
8 4.99 DĘBSKI Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
9 4.82 STRZĄBAŁA Szymon SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK +0.2 --
10 4.67 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD +0.6 -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
Kula (5) M
1 12.59 BECHCIŃSKI Michał AZS Łódź 99 U16 LD IV
2 12.02 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
3 11.95 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
4 11.47 TWARDOWSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
5 11.23 SOCHA Przemysław LUKS Boguszyce 99 U16 LD V
6 11.08 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
7 10.57 PODSIADŁY Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
8 10.44 BROŻYNA Szymon SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
9 9.90 ZAŁAWA Karol SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
10 9.71 WITCZAK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
11 9.42 SIDEŁ Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
12 9.36 STRZĄBAŁA Szymon SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
13 9.15 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
14 8.54 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/3807/15 2019 4
15 8.54 SULEJ Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
16 8.00 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz # Z/2732/16 2019 3
17 6.57 SERWAK Bartosz MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.570335149765 sekund