Wrocław 13.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 s 1 12.93 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS -1.4 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 s 1 12.96 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.4 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
3 s 1 13.09 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS -1.4 III
4 s 1 13.16 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS -1.4 III #
5 s 1 13.26 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -1.4 IV
6 s 1 13.35 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.4 IV B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
7 s 1 13.49 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.4 IV
1 s 2 13.41 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.1 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
2 s 2 13.49 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.1 IV B.D. 3
3 s 2 13.72 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -0.1 IV
4 s 2 13.90 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.1 --
5 s 2 14.00 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.1 --
6 s 2 14.18 SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB -0.1 --
1 s 3 13.39 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.1 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
2 s 3 13.79 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/1293/14 2019
3 s 3 14.28 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 01 U14 DS +0.1 V KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
4 s 3 14.77 SZKODNA Małgorzata MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +0.1 --
5 s 3 14.80 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U14 DS +0.1 -- SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
  s 3 DQ PERNAK Weronika MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.1 --
1 e 1 12.73 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB 0.0 II
2 e 1 13.15 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS 0.0 III
3 e 1 13.30 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS 0.0 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
4 e 1 13.84 JAŹWICZ Sylwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS 0.0 V #
5 e 1 14.10 KRAMPLIC-ANICKA Roksana AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB 0.0 V
6 e 1 14.56 KLUS Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 --
7 e 1 15.21 MICHALAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB 0.0 --
1 e 2 12.88 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS -0.3 III B.D. # Z/0719/15 2017 2
2 e 2 13.37 NIEZGODA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -0.3 IV
3 e 2 13.50 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.3 IV
4 e 2 14.07 KOWHAN Jowita MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -0.3 V
5 e 2 14.45 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS -0.3 V
1 e 3 13.16 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -0.4 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
2 e 3 13.22 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS -0.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
3 e 3 13.36 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB -0.4 IV
4 e 3 13.70 POLAŃSKA Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -0.4 IV
5 e 3 14.30 ZAJĄC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS -0.4 V
6 e 3 14.54 KALEMBKIEWICZ Zofia ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -0.4 --
7 e 3 15.01 WOJCIECHOWSKA Anna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.4 --
1 e 4 12.71 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS -0.5 II
2 e 4 13.06 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.5 III
3 e 4 13.56 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.5 IV WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
4 e 4 13.89 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS -0.5 V LDK!
5 e 4 14.25 ZAPAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.5 V
6 e 4 14.57 BŁACH Daria MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.5 --
7 e 4 14.72 ANTONOWICZ Zuzanna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS -0.5 --
1 f 1 12.52 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB +1.2 II
2 f 1 12.53 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS +1.2 II
3 f 1 12.61 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS +1.2 II B.D. # Z/0719/15 2017 2
4 f 1 12.83 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.2 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
5 f 1 12.99 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB +1.2 III
6 f 1 13.04 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS +1.2 III
7 f 1 13.12 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS +1.2 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
8 f 1 13.14 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
300 m K
1 s 1 41.59 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB II
2 s 1 42.85 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS II
3 s 1 44.11 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB III
4 s 1 44.23 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB III
5 s 1 44.52 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS III
6 s 1 45.50 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV
7 s 1 45.57 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS IV # LDK!
8 s 1 46.70 MRÓZ Ewa WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS V #
1 s 2 44.15 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB III
2 s 2 45.59 REGIŃSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
3 s 2 45.92 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS IV LDK!
4 s 2 46.69 KUŚNIERZ Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
5 s 2 47.40 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V #
6 s 2 48.21 WEG Emilia MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
7 s 2 49.62 CHARECKA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS --
1 s 3 47.45 KOZŁOWSKA Monika MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V #
2 s 3 48.54 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
3 s 3 48.92 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- ROSTEK William # Z/1079/15 2019 4
4 s 3 49.42 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
5 s 3 51.72 DUŚ Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
1 s 4 45.52 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS IV #
2 s 4 47.13 HADUBIAK Katarzyna UKS Sprint Legnica 00 U16 DS V
3 s 4 47.70 GRYGORCEWICZ Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB V #
4 s 4 48.11 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 2
5 s 4 48.67 KOŁEK Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
6 s 4 52.01 MILKE Nikola LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -- #
1 s 5 38.27 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
2 s 5 40.08 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -- #
3 s 5 41.52 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS --
4 s 5 41.63 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
5 s 5 42.35 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
6 s 5 43.01 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS -- #
7 s 5 44.71 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/1293/14 2019
8 s 5 45.60 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS --
1 s 6 45.52 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/1634/14 , 2019 2
2 s 6 45.83 GÓRA Gabriela MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 02 U14 LB IV GÓRA Ireneusz Z/0905/16 2017 BEZ LDK!
3 s 6 46.53 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB V HASIÓW Tomasz Z/0493/15 2019 3
4 s 6 48.70 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław # 01 U14 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1601/15 2019 3
5 s 6 50.08 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U14 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
6 s 6 52.89 BRZUCHALSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 03 U12 DS --
600 m K
1 s 1 1:40.19 TOROŃ Małgorzata MULKS Olimpia Świdnica 00 U16 DS III TEODOSIADIS Micios Z/0109/15 2017 3
2 s 1 1:40.90 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 3
3 s 1 1:41.04 GÓROWSKA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS III
4 s 1 1:44.18 LESIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0358/15 2015 3
5 s 1 1:47.90 POSZWA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V #
6 s 1 1:49.26 MIKOŁAJCZAK Joanna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
7 s 1 1:51.46 JAROSŁAWSKA Natalia LKS Zorza Niemil 00 U16 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
8 s 1 1:53.02 KULAWIAK Weronika ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5598/15 2015 BEZ
9 s 1 1:53.62 SATURSKA Maja AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -- #
10 s 1 1:58.14 LUBRYKA Zofia WLKS Wrocław 00 U16 DS -- #
11 s 1 2:01.86 BRUSIŁO Weronika LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB --
12 s 1 2:09.33 LICZBIŃSKA Natalia LLKS Gubin 00 U16 LB -- BIŁAN Grzegorz BEZ
13 s 1 2:13.27 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1082/15 2018 3
  s 1 DNF RYBAK Katarzyna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS --
800 m K
1 s 1 2:15.22 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS II B.D. # 2
2 s 1 2:21.66 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP III BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 s 1 2:41.46 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0564/14 2019
  s 1 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
1000 m K
1 s 1 3:04.30 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 99 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam B.D. # Z/1455/15 2019
2 s 1 3:10.01 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
3 s 1 3:12.53 MRÓZ Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB IV
4 s 1 3:18.12 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław # 99 U16 DS IV #
5 s 1 3:18.83 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS IV # LDK!
6 s 1 3:21.00 URBANIAK Zuzanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB IV #
7 s 1 3:22.23 BARTOSZEWICZ Angelika UKS Piast Bolków 99 U16 DS IV #
8 s 1 3:24.06 DUCKA Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V #
9 s 1 3:29.46 RADECKA Ilona MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB V LDK!
1 s 2 3:23.63 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS V GRZYBEK Grzegorz # Z/1085/15 2018 2
2 s 2 3:24.59 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS V URBATZKA Natalia # Z/2643/15 2018 4
3 s 2 3:24.99 ADAMCZYK Joanna SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS V #
4 s 2 3:25.58 SZCZEPUŁA Agnieszka MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
5 s 2 3:34.20 PAWLUK Julia SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS -- #
6 s 2 3:37.13 CIEŚLAK Martyna MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
7 s 2 3:38.65 CZERWIŃSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 99 U16 DS --
8 s 2 3:39.00 LIPIEC Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
9 s 2 3:41.01 WIERZBICKA Maja ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB -- TRZOS Leszek BEZ
1500 m K
1 s 1 4:59.53 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
2 s 1 5:07.17 CYCH Weronika MKS MOS Wrocław # 96 U20 DS IV #
3 s 1 5:10.23 NAWÓJ Dorota LKS Lubusz Słubice 97 U18 LB --
4 s 1 5:35.07 MAREK Zuzanna MKS Siechnice # 97 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/0824/15 2019
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.73 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.9 III
2 s 1 15.99 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.9 III
3 s 1 16.14 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB +0.9 III
4 s 1 16.35 FIJAŁKOWSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.9 III
5 s 1 17.18 PACHULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.9 IV
6 s 1 17.72 JANIK Daria ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.9 V #
1 s 2 16.38 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.9 III LDK!
2 s 2 18.16 DAĆKO Justyna MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +0.9 V #
3 s 2 18.71 JACEWICZ Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 --
4 s 2 18.74 KASPRZAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.9 --
5 s 2 18.91 BŁASZCZYK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +0.9 --
6 s 2 19.03 NIECHCIAŁ Agnieszka WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS +0.9 -- #
  s 2 DNF MENDELSKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 --
1 s 3 16.41 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.7 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
2 s 3 17.92 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB +0.7 V WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
3 s 3 18.32 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +0.7 V #
4 s 3 18.83 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.7 -- B.D.
5 s 3 19.75 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
  s 3 DNF BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
300 m pł K
1 s 1 47.90 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
2 s 1 49.18 MIERNIK Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS III
3 s 1 49.73 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV #
4 s 1 49.84 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS IV GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
5 s 1 50.52 FIJAŁKOWSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV
6 s 1 53.22 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V #
1 s 2 50.01 PACHULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
2 s 2 52.46 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB V WOŹNIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
3 s 2 53.08 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
4 s 2 54.31 DAĆKO Justyna MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V #
5 s 2 57.94 WITKOWSKA Maria AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB --
1 s 3 49.29 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1609/15 2019 2
2 s 3 50.94 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS IV
3 s 3 52.27 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB V B.D.
4 s 3 53.24 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB V LDK!
5 s 3 56.86 MENDELSKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
6 s 3 62.12 SZPINETA Natalia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. BEZ
7 s 3 62.72 OLSZOWA Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
4x100 m K
1 s 1 51.74 JAŹWICZ Sylwia
NIEZGODA Aleksandra
REGIŃSKA Natalia
KWASZCZ Dominika
MKS Bolesłavia Bolesławiec 99
00
99
99
U16 DOL --


B.D.
Z/0719/15
2017
2
2 s 1 51.99 MISZTAL Natalia
KURLETO Klaudia
SMOLEŃ Sylwia
RAJEWSKA Alicja
MKS MOS Wrocław 99
00
99
99
U16 DOL --


B.D. STOLARCZYK Grzegorz
, Z/3620/15
, 2019

3 s 1 58.10 BŁASZCZYK Wiktoria
KOWHAN Jowita
KOZŁOWSKA Monika
REGNER Kornelia
MKS Osa Zgorzelec 00
00
00
99
U16 DOL --


4 s 1 61.16 SATURSKA Maja
SOKÓŁ Aleksandra
BYKOWICZ Nikola
KRAMPLIC-ANICKA Roksana
AZS-AWF Gorzów 00
00
00
99
U16 LBU --


1 s 2 53.72 SIEROCIUK Katarzyna
BEDNAREK Monika
MATUSZEWSKA Karolina
ŁUKASIŃSKA Alicja
WLKS Wrocław 99
99
99
99
U16 DOL --
KOBIAŁKA Kamil B.D.

Z/0680/15
2019

2 s 2 55.40 SIKORSKA Julia
GŁÓD Oliwia
JANIK Weronika
KOŁEK Wiktoria
LKS Górnik Wałbrzych 00
99
00
99
U16 DOL --


3 s 2 57.73 GAWRYSIAK Hanna
MICHALAK Aleksandra
ZAPAŁA Joanna
KALEMBKIEWICZ Zofia
ZLKL Zielona Góra 00
99
99
00
U16 LBU --


4 s 2 58.96 JACEWICZ Aleksandra
GÓRKA Beata
BŁACH Daria
PETKA Natalia
MKS MOS Wrocław 00
00
00
00
U16 DOL --
ROSTEK William

Z/1079/15
2019
4
Wzwyż K
1 f 1 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III #
2 f 1 1.50 FERENC Kamila UKS Orlica Domaniów 00 U16 DS IV
3 f 1 1.45 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
4 f 1 1.45 ZDANOWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV
5 f 1 1.45 SZUMIEJKO Adrianna WLKS Wrocław 99 U16 DS IV #
6 f 1 1.45 AMBROZIAK Barbara LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB IV #
7 f 1 1.40 KOMARNICKA Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB V SASKA Tomasz Z/4386/15 2015 4
8 f 1 1.40 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
9 f 1 1.35 ZIELIŃSKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -- #
10 f 1 1.35 JÓŻWIAK Ewa MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
11 f 1 1.35 BIAŁY Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
12 f 1 1.30 WOJCIECHOWSKA Anna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
  f 1 NM KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
  f 1 NM MALINOWSKA Aleksandra WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS --
Tyczka K
1 1 f 1 2.85 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB III
2 2 f 1 2.15 KASPRZAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
3 5 f 1 1.85 BRANDYS Julia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
4 4 f 1 1.85 ZDANOWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
5 3 f 1 1.85 ZDANOWICZ Małgorzata ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
6 6 f 1 1.75 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
  f 1 NM GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
1 f 2 3.80 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1
2 f 2 3.00 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
3 f 2 2.80 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS III
  f 2 NM KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS --
W dal K
1 1 f 1 4.92 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB 0.0 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
2 2 f 1 4.89 BRANDYS Julia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 IV
3 3 f 1 4.83 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB 0.0 IV WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
4 4 f 1 4.82 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS +0.1 IV
5 5 f 1 4.71 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS 0.0 V KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2019
6 6 f 1 4.55 KOMARNICKA Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB 0.0 V SASKA Tomasz Z/4386/15 2015 4
7 7 f 1 4.53 ZAJĄC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS 0.0 V
8 8 f 1 4.43 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB 0.0 -- #
9 9 f 1 4.38 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS 0.0 --
10 10 f 1 4.36 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS 0.0 -- #
11 11 f 1 4.34 KUŚNIERZ Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB 0.0 --
12 12 f 1 4.33 WITKOWSKA Maria AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB 0.0 --
13 13 f 1 4.11 GRZYBOWSKA Oliwia MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS 0.0 --
14 14 f 1 4.08 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
15 15 f 1 4.04 POŚPIECH Joanna LLKS Osowa Sień 99 U16 LB 0.0 --
16 16 f 1 4.03 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U16 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
17 17 f 1 4.02 KRÓLAK Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5597/15 2015 BEZ
18 18 f 1 3.93 DUŚ Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 -- #
19 19 f 1 3.85 WITTEK Adrianna WKS Śląsk Wrocław 99 U16 DS 0.0 --
20 20 f 1 3.84 SZPUNDA Izabela WKS Śląsk Wrocław 99 U16 DS 0.0 --
21 21 f 1 3.71 DZIDKIEWICZ Dagmara MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS 0.0 --
22 22 f 1 3.69 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
23 23 f 1 3.53 BRASUŃ Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS 0.0 --
  f 1 NM MAJCHRZYK Zofia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS 0.0 --
  f 1 NM JANIK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS 0.0 -- #
Kula (3) K
1 f 1 12.06 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
2 f 1 11.57 CHMIELEWSKA Paulina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS III
3 f 1 11.33 WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS III
4 f 1 10.93 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
5 f 1 10.64 PAULIŃSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
6 f 1 9.90 ŁYZIN Amira WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS IV #
7 f 1 9.81 RATAJCZYK Kinga WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS IV #
8 f 1 9.79 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
9 f 1 9.13 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 00 U16 DS V
10 f 1 8.91 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
11 f 1 8.52 MACIAK Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
12 f 1 8.33 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1126/15 2019 3
13 f 1 8.25 PETKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
14 f 1 8.03 KUŻEL Karolina UKS Orlica Domaniów 99 U16 DS --
15 f 1 7.58 DRZAZGA Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB --
16 f 1 7.32 ŻYGADŁO Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
17 f 1 7.31 KULPA Paulina MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
18 f 1 7.30 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
19 f 1 7.03 PIEKARZ Wiktoria MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.05 OGROTNIK Karolina MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS II
2 f 1 35.57 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
3 f 1 34.36 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
4 f 1 32.03 KRZYWAŃSKA Blanka MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS IV
5 f 1 31.38 CHMIELEWSKA Paulina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
6 f 1 31.05 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
7 f 1 30.47 PAULIŃSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
8 f 1 28.21 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
9 f 1 25.51 DRZAZGA Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
10 f 1 24.29 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB V #
11 f 1 23.54 CZABAN Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
12 f 1 23.39 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
13 f 1 22.67 HERMUŁA Sabina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
14 f 1 22.59 OLIASZ Katarzyna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
15 f 1 22.38 KOWALCZYK-ZWOLIK Katarzyna UKS Sprint Legnica 00 U16 DS --
16 f 1 19.48 KULPA Paulina MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
17 f 1 18.74 KAWAŁKO Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
18 f 1 17.27 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 53.77 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS I
2 f 1 48.98 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019
Młot (3) K
1 f 1 44.35 OGROTNIK Karolina MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS III
2 f 1 38.80 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
3 f 1 36.60 KRZYWAŃSKA Blanka MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS IV
4 f 1 36.27 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
5 f 1 32.79 OLIASZ Katarzyna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
6 f 1 32.49 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
7 f 1 28.11 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1126/15 2019 3
8 f 1 27.96 CZABAN Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V
9 f 1 25.73 KAWAŁKO Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
10 f 1 25.37 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
11 f 1 25.17 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
12 f 1 24.90 WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
13 f 1 20.74 KOŻAN Izabela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB --
14 f 1 20.15 SZLAGA Agata LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
Oszczep (500) K
1 f 1 36.67 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
2 f 1 31.06 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
3 f 1 30.40 KAMIŃSKA Aleksandra UKS Piast Bolków 99 U16 DS V
4 f 1 29.22 HERMUŁA Sabina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
5 f 1 28.82 SZUMIEJKO Adrianna WLKS Wrocław 99 U16 DS V #
6 f 1 28.23 LISIECKA Kamila LLKS Gubin 99 U16 LB V
7 f 1 28.15 RATAJCZYK Kinga WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS V #
8 f 1 27.91 MACIAK Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
9 f 1 25.66 JABKOWSKA Marta WLKS Wrocław 99 U16 DS --
10 f 1 24.73 LISIECKA Dagmara LLKS Gubin 00 U16 LB --
11 f 1 24.61 SZLAGA Agata LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
12 f 1 23.90 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- BIALIC Marek # Z/1164/15 2018 2 LDK!
13 f 1 23.73 STĘPIEŃ Agnieszka MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
14 f 1 23.34 KUŚTAK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
15 f 1 22.23 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -- #
16 f 1 18.76 KLOCH Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 99 U16 DS -- #
17 f 1 18.35 RASZEWSKA Weronika MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
18 f 1 17.89 ŁACH Wiktoria MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
  f 1 NM PIEKARZ Wiktoria MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 19:07.61 WIRWIŃSKA Olga MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
2 s 1 19:16.58 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2018 3
3 s 1 19:18.92 REGNER Kornelia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
4 s 1 19:23.76 NESTOROWICZ Alicja MKS Piast Lwówek Śląski 99 U16 DS V #
5 s 1 19:45.65 CZACHOR Agnieszka UKS Sprint Legnica 00 U16 DS V
6 s 1 19:48.84 KRYSTKOWIAK Jagoda LLKS Osowa Sień 99 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej 5
7 s 1 19:50.71 MIKOŁAJCZAK Agata LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V
8 s 1 19:51.36 BURDECKA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V #
9 s 1 20:14.35 KUCHARSKA Wiktoria ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/5593/15 2015 5
10 s 1 20:28.68 BYKOWICZ Nikola AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V #
11 s 1 20:34.05 KACICA Otylia LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
12 s 1 20:34.42 SOKÓŁ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -- #
13 s 1 21:06.50 WOCAL Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5596/15 2015 BEZ
14 s 1 21:13.07 MAGOŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
15 s 1 21:26.08 PIĘTKA Agnieszka WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS -- #
16 s 1 23:02.37 WATRAL Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB --
17 s 1 24:13.18 WRÓBLEWSKA Mirella ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
  s 1 DQ DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
100 m M
1 s 1 11.14 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.1 II B.D. 3
2 s 1 11.17 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 II #
3 s 1 11.25 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.1 II
4 s 1 11.27 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
5 s 1 11.29 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS +0.1 II B.D. # 3
6 s 1 11.51 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +0.1 III
7 s 1 11.84 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.1 IV ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
8 s 1 12.02 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.1 IV ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
1 s 2 11.64 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.8 III B.D. 3
2 s 2 11.67 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS -0.8 III
3 s 2 11.79 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS -0.8 IV MIKODA Lilla # Z/0933/14 2019 MM
4 s 2 11.85 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -0.8 --
5 s 2 12.09 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.8 IV
6 s 2 12.10 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.8 IV #
7 s 2 12.64 KACZOROWSKI Wacław MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS -0.8 --
8 s 2 12.84 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.8 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
1 e 1 11.12 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS -0.6 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 e 1 11.77 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB -0.6 IV GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
3 e 1 12.07 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -0.6 IV KUBALA Łukasz # Z/2297/15 2018 BEZ
4 e 1 12.55 KRAŚ Karol UKS Orlica Domaniów 99 U16 DS -0.6 V
5 e 1 12.79 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.6 --
6 e 1 14.09 DUBIEL Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -0.6 -- #
1 e 2 11.33 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS -0.9 III #
2 e 2 11.86 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS -0.9 IV ROSTEK William # Z/2300/15 2019
3 e 2 11.96 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.9 IV WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
4 e 2 12.28 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.9 V
5 e 2 12.78 BIEGUN Marcin MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS -0.9 --
6 e 2 12.93 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.9 --
1 e 3 11.93 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 99 U16 DS +0.8 IV B.D. Z/0442/15 2017 3
2 e 3 11.97 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice 99 U16 DS +0.8 IV KNULL Mariusz # Z/4271/15 2016 3
3 e 3 12.09 BADORA Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.8 IV
4 e 3 12.15 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.8 IV B.D. B.D. B.D. 3
5 e 3 12.68 JASIŃSKI Kacper GSZS Nowogrodziec 00 U16 DS +0.8 V
6 e 3 13.56 PLATA Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.8 --
1 e 4 11.90 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 99 U16 DS +0.4 IV B.D. Z/2187/15 2017 4
2 e 4 12.00 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.4 IV
3 e 4 12.40 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +0.4 V
4 e 4 12.71 SZEŚCIEL Marcin Edmund LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB +0.4 V
5 e 4 13.41 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U16 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/1148/15 2019 4
6 e 4 13.64 KALLA Marcin MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.4 --
7 e 4 13.77 KOROTKIEWICZ Dominik ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.4 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5595/15 2015 BEZ
8 e 4 13.79 KACZOR Hubert ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.4 --
1 f 1 10.97 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +1.4 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 f 1 11.17 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +1.4 II #
3 f 1 11.67 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB +1.4 III GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
4 f 1 11.67 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS +1.4 III ROSTEK William # Z/2300/15 2019
5 f 1 11.79 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 99 U16 DS +1.4 IV B.D. Z/0442/15 2017 3
6 f 1 11.86 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 99 U16 DS +1.4 IV B.D. Z/2187/15 2017 4
7 f 1 12.16 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +1.4 IV WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
  f 1 DNF WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice 99 U16 DS +1.4 -- KNULL Mariusz # Z/4271/15 2016 3
300 m M
1 s 1 36.75 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II #
2 s 1 37.75 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB III
3 s 1 37.82 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB III GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
4 s 1 37.97 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS III ROSTEK William # Z/2300/15 2019
5 s 1 38.43 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
6 s 1 39.29 TREPKA Szymon MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV
  s 1 DQ BADORA Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
1 s 2 38.55 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS III B.D. B.D. B.D. 3
2 s 2 39.79 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS IV KUBALA Łukasz # Z/2297/15 2018 BEZ
3 s 2 40.22 SKAŁUBIŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS IV
4 s 2 40.85 KONARSKI Mateusz WLKS Wrocław 00 U16 DS V #
5 s 2 41.39 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V
6 s 2 41.87 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
1 s 3 39.92 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB IV
2 s 3 40.79 SZEŚCIEL Marcin Edmund LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB V
3 s 3 41.34 PASZKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
4 s 3 41.70 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB V
5 s 3 42.24 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 00 U16 DS V TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
6 s 3 43.37 MIKOŁOWSKI Mateusz SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS -- #
7 s 3 45.17 LEPCZYŃSKI Mateusz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. BEZ
1 s 4 40.46 DOKTÓR Patryk AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV
2 s 4 41.38 MAZUR Adam MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS V
3 s 4 43.53 DRZYMONT Kacper MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS --
4 s 4 46.16 KIKISZ Błażej GSZS Nowogrodziec 99 U16 DS --
5 s 4 47.32 DUBIEL Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- #
6 s 4 47.91 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew # Z/3307/15 2019 4
1 s 5 36.16 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 s 5 36.54 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -- B.D. 3
3 s 5 38.67 DĄBROWSKI Patryk MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
4 s 5 38.77 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- B.D. #
5 s 5 39.41 WOWK Krzysztof MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
6 s 5 39.79 KACZOROWSKI Wacław MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS --
1 s 6 37.73 SIEKIERSKI Damian WLKS Wrocław 98 U18 DS --
2 s 6 42.37 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław # 01 U14 DS V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1613/15 2019 4
3 s 6 44.93 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U14 DS -- # LDK!
4 s 6 45.10 WOJCIECHOWSKI Tomasz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
5 s 6 45.73 SPICH Remigiusz MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS --
6 s 6 50.68 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2132/15 2019 BEZ
600 m M
1 s 1 1:29.98 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS III #
2 s 1 1:30.05 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
3 s 1 1:30.96 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB III #
4 s 1 1:31.17 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U16 DS III
5 s 1 1:31.31 LINSTEDT Michał SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS III #
6 s 1 1:32.40 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS IV WOSIEK Jacek # Z/2793/15 2019 2
7 s 1 1:33.50 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1
8 s 1 1:34.27 SZCZYGIELSKI Filip AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV
9 s 1 1:34.71 ŻUKOWSKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV #
10 s 1 1:35.10 KAWKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS V
11 s 1 1:35.99 JANKOWSKI Daniel ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS V B.D. BEZ
12 s 1 1:37.89 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB V BIESIADA Ryszard Z/0496/15 2018 2
13 s 1 1:38.52 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2019 4 LDK!
14 s 1 1:41.03 LECH Dominik MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
15 s 1 1:41.07 OLEKSY Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
16 s 1 1:42.81 MENCEL Norbert MLKS Agros Żary 99 U16 LB -- #
17 s 1 1:43.82 ZAWER Konrad UKS Orlica Domaniów 00 U16 DS --
18 s 1 1:44.65 ZAKRZEWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB --
19 s 1 1:48.40 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba # 00 U16 DS -- B.D. Z/2601/15 2019 2
20 s 1 1:50.67 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław # 99 U16 DS -- #
21 s 1 1:53.67 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew # Z/1083/15 2018 BEZ
22 s 1 2:00.28 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0492/15 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 1:58.06 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB III
2 s 1 2:00.17 NOGALSKI Denis LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB III
3 s 1 2:03.24 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
4 s 1 2:07.71 PACHURKA Marcin ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
5 s 1 2:08.56 CZERNIJ Kacper ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
6 s 1 2:09.33 ODALSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB --
1000 m M
1 s 1 2:48.39 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
2 s 1 2:49.33 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2019 3
3 s 1 2:49.56 WANTUCH Michał MKS Piast Głogów 99 U16 DS IV
4 s 1 2:49.65 WEISE Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV #
5 s 1 2:52.23 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS V ADAMEK Marek # Z/1124/15 2019 2
6 s 1 2:52.42 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 00 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
7 s 1 2:54.19 MOROZ Robert MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
8 s 1 2:55.58 WĘGLARZ Maciej ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2819/15 2018 BEZ
9 s 1 2:58.92 MATZ Kacper ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V
10 s 1 3:00.62 PERUŻYŃSKI Filip AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
11 s 1 3:03.57 SAROL Marek AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
12 s 1 3:12.26 CIESIELSKI Ryszard SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS --
13 s 1 3:17.97 STEFANIAK Damian MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
14 s 1 3:43.05 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2019 3
1500 m M
1 s 1 4:06.86 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
2 s 1 4:08.64 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 s 1 4:09.46 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP III GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
4 s 1 4:10.20 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS III B.D. B.D. #
5 s 1 4:14.18 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U18 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2018 2
6 s 1 4:16.98 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
7 s 1 4:19.00 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV B.D. # BEZ
8 s 1 4:19.94 BELGRAU Tobiasz MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS IV KAZIMIERCZYK Jacek Z/0748/13 2019 4
9 s 1 4:20.16 LUBAŚ Tomasz MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/2819/11 2014 BEZ
10 s 1 4:33.51 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 96 U20 LB --
11 s 1 4:36.05 GAWRON Mateusz WLKS Wrocław 97 U18 DS --
12 s 1 4:46.53 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 97 U18 DS -- #
13 s 1 4:50.36 BUDA Piotr ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB --
2000 m M
1 s 1 6:14.54 ŁAWECKI Adrian LLKS Osowa Sień 99 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1828/15 2017 3
2 s 1 6:17.01 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata # Z/0720/15 2018 3
3 s 1 6:20.19 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V ZYGMUNT Zdzisław Z/2634/15 2016 BEZ
4 s 1 6:21.72 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba # 00 U16 DS V B.D. Z/2602/15 2019 2
5 s 1 6:29.74 MARUT Tomasz MLKS Rakowice 99 U16 DS V ŁUKASIK Joanna Z/2160/15 2018 BEZ
6 s 1 6:46.81 ORDA Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -- #
7 s 1 6:48.63 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS --
8 s 1 7:01.66 KANIKOWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
9 s 1 7:08.32 DEMBOWSKI Wiktor ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
10 s 1 7:15.58 JASION Kacper LLKS Gubin 00 U16 LB --
11 s 1 7:23.87 JOVIĆ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2935/15 2015 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 14.88 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.2 II WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1
2 s 1 15.57 PIECHOWIAK Dominik ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.2 II
3 s 1 15.58 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -0.2 II
4 s 1 15.84 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.2 III
5 s 1 16.14 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.2 III LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
6 s 1 16.14 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -0.2 III KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3
7 s 1 16.44 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -0.2 III #
8 s 1 16.50 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.2 III
1 s 2 16.64 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.7 III #
2 s 2 16.70 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB +0.7 III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
3 s 2 16.96 DOWNAR Bartosz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.7 III
4 s 2 17.04 KUSICIEL Joel MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.7 IV
5 s 2 17.84 CHORBOTOWICZ Daniel MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.7 V
6 s 2 18.03 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.7 V
300 m pł M
1 s 1 39.74 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS II LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 s 1 40.89 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS II
3 s 1 41.13 GRABOWY Paweł ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II
4 s 1 42.46 KUSICIEL Joel MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III
5 s 1 42.58 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
6 s 1 46.04 OLEJNICZAK Aleksander MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
7 s 1 46.23 MĘDEROWICZ Przemysław MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
  s 1 DQ POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
1 s 2 44.78 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS V
2 s 2 45.14 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS V
3 s 2 45.23 RABIEGA Kamil MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
4 s 2 46.53 NOWACKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -- #
5 s 2 46.75 DOWNAR Bartosz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
6 s 2 50.04 ŻYŻA Norbert ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ
7 s 2 50.27 DAUKSZA Damian LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- LDK!
8 s 2 53.04 CERAJEWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS --
4x100 m M
1 s 1 44.52 KRAWCZYK Kamil
WIERZBICKI Maciej
PRZYGODA Michał
SZTEJKOWSKI Damian
LKS Polkowice 99
99
99
99
U16 DOL -- B.D.
KNULL Mariusz
B.D.
PIERZCHALA Robert
Z/2187/15
Z/4271/15
Z/0442/15
Z/0441/15
2017
2016
2017
2019
4
3
3
M
2 s 1 47.31 POSTUMENT Dariusz
TREPKA Szymon
KLUGIEWICZ Kacper
MIŃCZUK Mateusz
MKS MOS Wrocław 99
99
99
00
U16 DOL --


KOKOT Zdzisław
Z/2692/15
2019
3
3 s 1 48.52 LIER Oskar
KMIECIAK Maciej
RADKOWSKI Michał
TAMUL Kacper
ZLKL Zielona Góra 00
00
99
99
U16 LBU -- JAGACIAK Jarosław


Z/0484/15
2019
3
4 s 1 50.27 PODGÓRNY Daniel
CERAZY Michał
OLEKSY Adam
SZCZYGIELSKI Filip
AZS-AWF Gorzów 99
99
99
99
U16 LBU --
PAPUGA Sebastian

Z/4455/15
2019
3
5 s 1 52.36 NOCUŁA Kacper
ŻYŻA Norbert
STĘPIEŃ Jakub
ANDRZEJCZAK Kacper
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99
99
99
99
U16 LBU --
WOŹNIAK Daniel
WOŹNIAK Daniel
B.D. WOŹNIAK Daniel
Z/4395/15
, Z/4393/15
2015
, 2015
BEZ
BEZ
BEZ
1 s 2 48.32 WOJNOWSKI Grzegorz
SZYMCZAK Bartłomiej
WANTUCH Michał
ROSIŃSKI Adrian
MKS Piast Głogów 99
99
99
99
U16 DOL --
BIELAWA Przemysław

B.D. B.D. B.D.
Z/0952/15
2018
3
3
2 s 2 49.20 PAŁĘGA Piotr
ZINKIEWICZ Marek
MĘDEROWICZ Przemysław
MENCEL Norbert
MLKS Agros Żary 00
00
99
99
U16 LBU --


3 s 2 50.60 KAWKA Kamil
MICHALSKI Szymon
SOBKOWICZ Michał
MIENCULEWICZ Przemysław
MKS Bolesłavia Bolesławiec 00
00
99
00
U16 DOL --


4 s 2 52.17 LIER Oskar
KMIECIAK Maciej
RADKOWSKI Michał
TAMUL Kacper
ZLKL Zielona Góra 00
00
99
99
U16 LBU -- JAGACIAK Jarosław


Z/0484/15
2019
3
Wzwyż M
1 f 1 2.01 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1
2 f 1 1.75 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS IV
3 f 1 1.70 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2
4 f 1 1.65 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 99 U16 DS V #
5 f 1 1.65 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS V
6 f 1 1.65 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
7 f 1 1.60 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0484/15 2019 3
8 f 1 1.60 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS --
9 f 1 1.55 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS --
10 f 1 1.55 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0072/14 2018 2
10 f 1 1.55 KRAŚ Karol UKS Orlica Domaniów 99 U16 DS --
12 f 1 1.50 RADKOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
12 f 1 1.50 WOŁEK Nikolas MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
14 f 1 1.50 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
15 f 1 1.45 KMIECIAK Maciej ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
16 f 1 1.45 WĄSIK Radosław MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
17 f 1 1.45 MARTYNOWSKI Wojciech GSZS Nowogrodziec 99 U16 DS -- MAREK Dariusz BEZ
18 f 1 1.30 KIKISZ Błażej GSZS Nowogrodziec 99 U16 DS --
Tyczka M
1 f 1 2.95 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
2 f 1 2.95 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB V #
3 f 1 2.85 KOWALSKI Bartosz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
4 f 1 2.75 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
5 f 1 2.55 CHORBOTOWICZ Daniel MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
6 f 1 2.15 SKÓRZEWSKI Aleksander WLKS Wrocław 99 U16 DS -- #
7 f 1 2.05 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
8 f 1 2.05 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1161/15 2019 1 LDK!
  f 1 NM TAŁOCHA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
  f 1 NM OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/3254/15 2018 2
  f 1 NM SAMBORSKI Oskar ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB --
1 f 2 4.00 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
2 f 2 3.20 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
3 f 2 3.00 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/0930/14 2019 2
4 f 2 2.00 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2019 2
W dal M
1 f 1 5.97 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.3 IV #
2 f 1 5.90 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 IV KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
3 f 1 5.87 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.1 V #
4 f 1 5.58 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
5 f 1 5.49 ZINKIEWICZ Marek MLKS Agros Żary 00 U16 LB 0.0 --
6 f 1 5.39 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS 0.0 --
7 f 1 5.37 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS 0.0 --
8 f 1 5.34 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 -- KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3
9 f 1 5.30 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS 0.0 --
10 f 1 5.20 MAZUR Adam MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS 0.0 --
11 f 1 5.17 KLEE Maximilian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB 0.0 --
12 f 1 5.03 DAUKSZA Damian LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS 0.0 -- LDK!
13 f 1 4.93 PODGÓRNY Daniel AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB 0.0 --
14 f 1 4.88 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB 0.0 --
15 f 1 4.78 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS 0.0 --
16 f 1 4.60 MICHALSKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 13.69 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
2 f 1 13.24 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
3 f 1 13.14 RUSINKO Michał LKS Polkowice 99 U16 DS IV B.D. Z/2188/15 2016 2
4 f 1 13.13 CZERWIŃSKI Karol WLKS Wrocław 99 U16 DS IV #
5 f 1 12.07 BRZYSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
6 f 1 11.37 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB V SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
7 f 1 11.26 HODYL Rafał MKS Piast Głogów 99 U16 DS V
8 f 1 11.13 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
9 f 1 10.95 GOŁĘBIOWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
10 f 1 10.92 PIEKARNIK Radosław MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
11 f 1 10.87 FRYŚ Oskar LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB V
12 f 1 10.57 WAJER Ireneusz LKS Polkowice 99 U16 DS V B.D. Z/2189/15 2016 4
13 f 1 10.26 HUSAK Dominik LKS Polkowice 99 U16 DS -- B.D. Z/2185/15 2015 4
14 f 1 9.79 MOLAK Karol LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
15 f 1 9.68 SZLENDAK Dawid AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
16 f 1 9.64 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99 U16 DS -- PIERZCHALA Robert Z/2190/15 2019 4
17 f 1 9.43 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 99 U16 DS -- PIERZCHALA Robert Z/2186/15 2018 4
18 f 1 9.12 STUDENNY Kamil MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
19 f 1 9.00 FIC Krzysztof LLKS Osowa Sień 99 U16 LB --
20 f 1 8.80 GANCZARSKI Marcel UKS Piast Bolków 00 U16 DS --
21 f 1 8.40 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB --
22 f 1 8.25 BUGAJSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
  f 1 NM TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec # 00 U16 DS -- B.D. Z/2302/15 2017 2
Dysk (1) M
1 f 1 45.86 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS III
2 f 1 44.50 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
3 f 1 39.70 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 2
4 f 1 38.66 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2190/15 2019 4
5 f 1 38.49 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
6 f 1 36.67 BIERNACKI Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
7 f 1 36.67 HODYL Rafał MKS Piast Głogów 99 U16 DS IV
8 f 1 36.17 KOBYŁT Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV
9 f 1 35.92 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
10 f 1 35.91 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
11 f 1 35.24 ŚWIERAD Patryk MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
12 f 1 34.09 GRUSZECKI Jacek MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
13 f 1 32.10 RASZEWSKI Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V
14 f 1 30.70 RUSINKO Michał LKS Polkowice 99 U16 DS -- B.D. Z/2188/15 2016 2
15 f 1 30.25 ZDEBELAK Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB --
16 f 1 29.21 PIEKARNIK Radosław MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
17 f 1 28.45 HUTNIK Jarosław MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
18 f 1 28.19 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1
19 f 1 27.33 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB -- #
20 f 1 26.80 MAJOCHA Karol MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
21 f 1 26.53 GANCZARSKI Marcel UKS Piast Bolków 00 U16 DS --
22 f 1 26.06 FRYŚ Oskar LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB --
23 f 1 23.19 JENDROŚKA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. 5
24 f 1 20.80 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
  f 1 NM SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 41.49 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
2 f 1 39.11 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2018 2
3 f 1 39.01 BRZYSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
4 f 1 37.95 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1
5 f 1 36.96 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
6 f 1 36.01 FIC Krzysztof LLKS Osowa Sień 99 U16 LB V
7 f 1 35.38 GOŁĘBIOWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
8 f 1 29.99 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 2
9 f 1 26.43 BUGAJSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
10 f 1 26.08 MAJOCHA Karol MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
11 f 1 25.66 SZYMALA Patryk UKS Sprint Legnica 00 U16 DS --
12 f 1 23.51 KOBYŁT Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
13 f 1 22.71 RASZEWSKI Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
14 f 1 20.81 WIJASZKA Michał SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS --
15 f 1 20.26 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
16 f 1 19.96 ŚWIERAD Patryk MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
Oszczep (600) M
1 f 1 57.88 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2018 2
2 f 1 46.28 SIEMASZKO Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB IV
3 f 1 45.74 WAJER Ireneusz LKS Polkowice 99 U16 DS IV B.D. Z/2189/15 2016 4
4 f 1 45.34 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2186/15 2018 4
5 f 1 44.01 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV #
6 f 1 43.26 KAMIŃSKI Marcin MLKS Agros Żary 99 U16 LB IV
7 f 1 40.81 ZIENKIEWICZ Jakub MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
8 f 1 40.50 BIERNACKI Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
9 f 1 37.83 MOLAK Karol LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V #
10 f 1 36.44 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB --
11 f 1 36.06 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 99 U16 DS -- #
12 f 1 34.90 KÖNIGSMAN Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- # LDK!
13 f 1 34.27 HUTNIK Jarosław MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
14 f 1 33.56 PAŁĘGA Piotr MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
15 f 1 31.47 ZDEBELAK Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB --
16 f 1 28.02 SKÓRZEWSKI Aleksander WLKS Wrocław 99 U16 DS -- #
17 f 1 24.79 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS -- #
18 f 1 22.04 JENDROŚKA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. 5
Chód 5 km M
1 s 1 28:57.99 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2019 3
2 s 1 29:00.34 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2019 3
3 s 1 30:38.46 KORDYKA Patryk MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
4 s 1 31:32.20 SZYŁAK Konrad MLKS Rakowice 00 U16 DS V
5 s 1 31:41.69 KWIECIŃSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
6 s 1 32:01.07 BORKOWSKI Mateusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB V WOŹNIAK Daniel Z/4392/15 2015 BEZ
7 s 1 32:38.25 DANIELCZYK Piotr LLKS Osowa Sień 99 U16 LB --
8 s 1 32:40.36 DURAK Michał LLKS Osowa Sień 99 U16 LB --
9 s 1 32:42.00 ANDRZEJCZAK Kacper ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- B.D. WOŹNIAK Daniel , Z/4393/15 , 2015 BEZ
10 s 1 32:45.38 DANIELCZYK Jakub LLKS Osowa Sień 00 U16 LB --
11 s 1 33:05.22 SZAŁKO Michał LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
12 s 1 33:24.19 HAJDASZ Dominik LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
13 s 1 34:25.72 DĄBROWSKI Jan LLKS Osowa Sień 00 U16 LB --
14 s 1 34:51.36 STARZYK Kacper AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB --
15 s 1 34:52.47 FIEDOROWICZ Patryk LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
16 s 1 37:34.23 SARAMAK Damian LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.5849008560181 sekund