Warszawa 15.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 2 e 1 12.81 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN +1.8 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 3 e 1 12.92 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ +1.8 III
3 4 e 1 13.06 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +1.8 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
4 5 e 1 13.07 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ +1.8 III OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
5 7 e 1 13.51 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ +1.8 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
6 10 e 1 13.66 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.8 IV BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
7 12 e 1 13.76 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ +1.8 IV
1 8 e 2 13.54 SOBIE¦NIEWSKA Wioletta PTT Delta Płock 99 U16 MZ 0.0 IV KˇPIŃSKI Sławomir 4
2 9 e 2 13.61 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 00 U16 MZ 0.0 IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
3 11 e 2 13.76 CHLEWIŃSKA Monika MUKS Płock 99 U16 MZ 0.0 IV
4 13 e 2 13.84 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ 0.0 V
5 14 e 2 13.96 CHEŁCHOWSKA Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ 0.0 V
6 19 e 2 14.33 ZAWADZKA Hanna UKS Sprint 2020 Warszawa 00 U16 MZ 0.0 V #
7 26 e 2 14.59 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ 0.0 --
1 17 e 3 14.26 PIELASZEWSKA Aleksandra MUKS Płock 00 U16 MZ 0.0 V
2 21 e 3 14.42 GRZYWIŃSKA Julia MUKS Płock 99 U16 MZ 0.0 V
3 25 e 3 14.58 BIENIEK Klaudia ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ 0.0 --
4 27 e 3 14.62 GÓRKA Andżelika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ 0.0 --
5 28 e 3 14.67 BIERNACKA Agata AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ 0.0 -- #
6 29 e 3 14.71 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ 0.0 --
7 30 e 3 14.82 SKOPCZYŃSKA Karolina MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ 0.0 --
1 15 e 4 14.05 PAZIŃSKA Marta KS Orzeł Warszawa 00 U16 MZ 0.0 V
2 16 e 4 14.09 LELEŃ Natalia KS Maków Biega # 99 U16 MZ 0.0 V
3 23 e 4 14.50 GLIMOS Magdalena UKS SMS Warszawa 00 U16 MZ 0.0 V CICHOSZ Sandra
4 24 e 4 14.54 BIELECKA Anna AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ 0.0 --
5 31 e 4 15.47 BIENIEK Weronika ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ 0.0 --
6 32 e 4 15.63 KULICKA Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 00 U16 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan Z/4659/15 2015 5
1 1 e 5 12.59 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.6 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 6 e 5 13.42 KARA¦ Anna RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.6 IV
3 18 e 5 14.29 PRACHTL Sylwia WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ +0.6 V
4 20 e 5 14.33 GRZANKOWSKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ +0.6 V
5 22 e 5 14.44 SZCZĘSNA Agata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +0.6 V
1 f 1 12.59 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -0.3 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 f 1 12.80 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN -0.3 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
3 f 1 12.99 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ -0.3 III
4 f 1 13.06 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ -0.3 III OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
5 f 1 13.19 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -0.3 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
6 f 1 13.40 SOBIE¦NIEWSKA Wioletta PTT Delta Płock 99 U16 MZ -0.3 IV KˇPIŃSKI Sławomir 4
7 f 1 13.44 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -0.3 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
8 f 1 13.57 KARA¦ Anna RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -0.3 IV
1 f 2 13.85 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 00 U16 MZ -2.3 V KˇPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
2 f 2 13.91 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -2.3 V BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
3 f 2 14.04 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -2.3 V
4 f 2 14.05 CHLEWIŃSKA Monika MUKS Płock 99 U16 MZ -2.3 V
5 f 2 14.14 CHEŁCHOWSKA Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ -2.3 V
6 f 2 14.14 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -2.3 V
7 f 2 14.39 LELEŃ Natalia KS Maków Biega # 99 U16 MZ -2.3 V
8 f 2 14.84 PAZIŃSKA Marta KS Orzeł Warszawa 00 U16 MZ -2.3 --
300 m K
1 1 s 1 41.82 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 2 s 1 41.99 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
3 3 s 1 43.63 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
4 4 s 1 44.00 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ III
5 9 s 1 45.86 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ IV
6 14 s 1 46.65 BANY Gabriela LKS Olymp Błonie 99 U16 MZ V
7 16 s 1 47.00 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
8 19 s 1 48.70 KUCIŃSKA Weronika MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/2067/15 2015 4
1 6 s 2 44.78 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN III
2 7 s 2 44.83 ŁUCZAK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ III MACIEJEWSKI Janusz # Z/3612/15 2015 3
3 8 s 2 45.54 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
4 10 s 2 45.96 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
5 11 s 2 46.08 CUPTA Aleksandra PTT Delta Płock 00 U16 MZ IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/3094/15 2015 3
6 15 s 2 46.68 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ V OBROCKI Bogdan # Z/2322/15 2019 3
7 17 s 2 47.69 ZAWADZKA Hanna UKS Sprint 2020 Warszawa 00 U16 MZ V #
8 20 s 2 49.69 LIPIŃSKA Julia MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ --
1 5 s 3 44.12 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ III
2 12 s 3 46.24 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
3 13 s 3 46.64 PĘDZICH Agnieszka UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ V
4 18 s 3 48.07 SZCZĘSNA Agata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
5 21 s 3 50.02 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ --
6 22 s 3 50.50 PIELASZEWSKA Aleksandra MUKS Płock 00 U16 MZ --
7 23 s 3 50.76 SKOPCZYŃSKA Karolina MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ --
8 24 s 3 51.56 KACPRZAK Natalia ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
600 m K
1 2 s 1 1:44.57 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV
2 4 s 1 1:44.75 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ IV MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
3 5 s 1 1:45.05 WI¦NIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 99 U16 MZ IV LDK!
4 8 s 1 1:45.86 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona # 00 U16 IV LEANDRO Jean Marc # Z/2075/15 2019
5 11 s 1 1:46.91 BORKOWSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V B.D. Z/2204/15 2015 4
6 14 s 1 1:49.69 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ V JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
7 15 s 1 1:50.05 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka UKS Filipides Teresin 99 U16 MZ -- LDK!
1 1 s 2 1:44.29 HAWRYLAK Katarzyna UKS Sokół Węgorzewo # 99 U16 WN IV #
2 3 s 2 1:44.62 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0772/15 2019 2
3 6 s 2 1:45.32 PAWEŁCZAK Natalia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV
4 9 s 2 1:46.06 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
5 12 s 2 1:47.30 OLSZEWSKA Julia UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ V
6 13 s 2 1:48.57 MALANOWSKA Ada PTT Delta Płock 99 U16 MZ V KˇPIŃSKI Sławomir Z/2134/15 2015 4
7 21 s 2 2:00.08 BOROWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
1 7 s 3 1:45.81 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ IV
2 16 s 3 1:52.42 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0779/15 2019 4
3 17 s 3 1:52.73 KLEKOWICKA Natalia PTT Delta Płock 00 U16 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/3095/15 2017 4
4 18 s 3 1:53.86 AMBROŻY Weronika UKS Filipides Teresin 99 U16 MZ -- B.D. # Z/1158/15 2018 BEZ LDK!
5 20 s 3 1:59.69 MIĘKUS Melania OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
6 22 s 3 2:00.29 CYLIŃSKA Daria MUKS Płock 99 U16 MZ --
7 23 s 3 2:01.33 GÓRKA Izabela ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- #
1 10 s 4 1:46.40 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0183/16 2019
2 19 s 4 1:57.00 CHOCIANOWSKA Agnieszka MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ --
3 24 s 4 2:01.74 RYNEK Aleksandra UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- RADKE Karol B.D. CICHOSZ Sandra # BEZ
4 25 s 4 2:02.74 ZADROŻNA Sylwia MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
5 26 s 4 2:09.86 DˇBROWSKA Wiktoria MUKS Płock 00 U16 MZ -- #
6 27 s 4 2:12.54 SKURCZYŃSKA Aleksandra MUKS Płock 00 U16 MZ --
7 28 s 4 2:19.90 KORCZYŃSKA Matylda OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
1000 m K
1 s 1 3:01.93 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0388/15 2019 2
2 1 s 1 3:04.41 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 4
3 2 s 1 3:05.97 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
4 3 s 1 3:07.64 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
5 4 s 1 3:15.61 GRABOWSKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
6 5 s 1 3:16.40 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 99 U16 PD IV
7 6 s 1 3:19.53 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ IV LDK!
8 7 s 1 3:20.04 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ IV
9 9 s 1 3:27.75 KONIECZNA Agnieszka RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V LDK!
1 s 2 3:08.47 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0389/15 2019 2
2 8 s 2 3:23.99 GAŁˇZKA Klaudia GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ V
3 10 s 2 3:31.71 ¦NIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ V
4 11 s 2 3:33.09 TOMASZEWSKA Karolina OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ --
5 12 s 2 3:33.11 STASIUKIEWICZ Patrycja MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ -- #
6 13 s 2 3:33.79 SADOCH Nikola MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ --
7 14 s 2 3:36.57 O¦KO Oliwia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ --
8 15 s 2 3:44.71 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/2319/15 2019 2
100 m pł MŁ K
1 1 e 1 15.49 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN -0.1 II BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 2 e 1 15.74 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -0.1 III #
3 3 e 1 16.07 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN -0.1 III PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
4 4 e 1 16.67 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.1 III
5 6 e 1 16.99 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.1 IV
6 8 e 1 17.19 KOTLARSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ -0.1 IV
1 5 e 2 16.95 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U16 MZ -1.5 IV RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 7 e 2 17.07 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -1.5 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
3 9 e 2 17.42 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -1.5 V BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
4 10 e 2 18.69 KRÓL Paulina OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ -1.5 --
5 11 e 2 18.90 WIOSNA Weronika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ -1.5 --
  e 2 DNF AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -1.5 -- #
  e 2 DNF KACPRZAK Gabriela UKS SMS Warszawa 00 U16 MZ -1.5 --
1 f 1 15.48 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN +1.6 II BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 f 1 15.99 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ +1.6 III #
3 f 1 16.11 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN +1.6 III PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
4 f 1 16.47 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U16 MZ +1.6 III RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 f 1 16.98 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +1.6 IV
6 f 1 17.07 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ +1.6 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
7 f 1 17.20 KOTLARSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.6 IV
  f 1 DNF PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +1.6 --
300 m pł K
1 s 1 44.49 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 s 1 45.67 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
3 s 1 45.75 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
4 s 1 47.00 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ II OBROCKI Bogdan # Z/0601/15 2017 2
5 s 1 49.07 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
6 s 1 50.28 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN IV
1 s 2 51.55 NIEMIRA Lidia KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ IV
2 s 2 54.47 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
3 s 2 55.17 KAMIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -- LDK!
4 s 2 55.29 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
5 s 2 57.14 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 00 U16 MZ --
  s 2 DQ NOWAK Ewa ULKS Jedlińsk # 99 U16 MZ --
4x100 m K
1 s 1 48.65 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U16 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D.
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2019
2019
2019
2019
3
M

MM
2 s 1 51.73 SOKOŁOWSKA Julia
SZELENBAUN Wiktoria
SOKAL Marta
RADZKA Paulina
AKL Ursynów Warszawa 00
99
99
99
U16 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.

OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2324/15
Z/0602/15
Z/0601/15
2019
2017
2017

2
2
3 s 1 53.53 JU¦KIEWICZ Agnieszka
KULESZA Kalina
SOBIERAJ Ludwika
SZYMAŃSKA Anna
UKS LA Basket Warszawa 00
99
00
99
U16 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam

BALCERZAK Piotr
Z/2433/15
Z/4018/15
Z/4019/15
2019
2019
2019
2
3
1
4 s 1 53.57 CHLEWIŃSKA Monika
DˇBROWSKA Julia
GRZYWIŃSKA Julia
STOJOWSKA Daria
MUKS Płock 99
00
99
00
U16 MAZ --


5 s 1 53.92 CUPTA Aleksandra
KLEKOWICKA Natalia
WYSOCKA Zuzanna
SOBIE¦NIEWSKA Wioletta
PTT Delta Płock 00
00
00
99
U16 MAZ -- KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
Z/3094/15
Z/3095/15
Z/3091/15
2015
2017
2016
3
4
3
4
6 s 1 54.93 ZAGÓRSKA Weronika
KUCZYŃSKA Klaudia
KRYSTKIEWICZ Maria
GÓRCZYŃSKA Żaneta
MKS Durasan Płońsk 00
99
00
99
U16 MAZ --


7 s 1 56.06 GÓRKA Andżelika
¦PIEWAK Magdalena
JÓ¬WIK Sylwia
BIENIEK Klaudia
ULKS Jedlińsk 99
00
99
00
U16 MAZ --


8 s 1 59.15 MIZERSKA Martyna
KACPRZAK Natalia
ŁOBODZIN Wiktoria
BIENIEK Weronika
ULKS Jedlińsk 99
00
00
00
U16 MAZ --


Wzwyż K
1 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
2 f 1 1.60 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
3 f 1 1.56 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 99 U16 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/0283/15 2019
4 f 1 1.56 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III GOS Piotr Z/5239/15 2019 1
5 f 1 1.53 SZWEJK Justyna MKS Pułtusk 00 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3927/15 2017 3
6 f 1 1.45 CHIMKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ IV
6 f 1 1.45 SZUSTEK Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV
8 f 1 1.40 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V
9 f 1 1.30 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/3998/15 2019
10 f 1 1.30 KULIG Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ --
11 f 1 1.25 BIERNACKA Agata AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ -- #
11 f 1 1.25 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -- #
13 f 1 1.25 KACPRZAK Gabriela UKS SMS Warszawa 00 U16 MZ --
14 f 1 1.20 MALIŃSKA Dominika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 5.06 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
2 f 1 4.89 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.7 IV
3 f 1 4.67 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ +0.4 V
4 f 1 4.63 PĘDZICH Agnieszka UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -1.8 V
5 f 1 4.59 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN +0.1 V PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
6 f 1 4.56 STEFANOWSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ +2.0 V
7 f 1 4.55 SĘK Dominika OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -0.5 V
8 f 1 4.47 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +1.9 --
9 f 1 4.33 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN -1.1 -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
10 f 1 4.18 DˇBROWSKA Julia MUKS Płock 00 U16 MZ 0.0 --
11 f 1 4.15 WIOSNA Weronika ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ -0.9 --
12 f 1 4.13 GÓRCZYŃSKA Żaneta MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ -1.1 --
13 f 1 4.10 SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +0.2 --
14 f 1 3.93 KURZˇTKOWSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ +0.1 --
15 f 1 3.91 CHEŁCHOWSKA Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ -0.3 --
16 f 1 3.88 STOJOWSKA Daria MUKS Płock 00 U16 MZ 0.0 --
17 f 1 3.82 KALOTA Agata MUKS Płock 00 U16 MZ +0.5 --
18 f 1 3.74 MALIŃSKA Dominika MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ +0.6 --
19 f 1 3.29 SZCZEPAŃSKA Kamila UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ +1.2 -- CICHOSZ Sandra B.D. BEZ
  f 1 NM PAZIŃSKA Marta KS Orzeł Warszawa 00 U16 MZ 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 12.44 PŁAWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ III
2 f 1 12.12 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U16 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2019 1
3 f 1 11.85 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
4 f 1 11.32 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
5 f 1 10.50 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
6 f 1 10.38 ¦PIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
7 f 1 9.83 KISIEL Karolina Diana MKS Pułtusk 99 U16 MZ IV
8 f 1 9.58 SUMIŃSKA Karolina MUKS Płock 00 U16 MZ V
9 f 1 9.11 ZIELIŃSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ V
10 f 1 9.11 NAJECHALSKA Anna MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ V
11 f 1 8.82 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V WYSOCKA Marzena # Z/0136/16 2018 3
12 f 1 8.74 TRACZ Paulina GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ V
13 f 1 8.61 JAKUBOWSKA Adrianna ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ --
14 f 1 8.58 KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5534/15 2015 4 LDK!
15 f 1 8.58 STRZELECKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ --
16 f 1 8.46 SIŃCZUK Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
17 f 1 8.35 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
18 f 1 8.16 KOŁODZIEJSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ --
19 f 1 7.55 ZYCH Weronika MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
20 f 1 6.55 KRÓLIKOWSKA Gabriela UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. B.D. BEZ
21 f 1 5.96 CZAPNIK Ewelina UKS Kusy Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.40 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ III
2 f 1 32.54 ¦PIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
3 f 1 32.38 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
4 f 1 32.28 SIŃCZUK Natalia MKS Pułtusk 99 U16 MZ IV
5 f 1 29.00 KA¬MIERCZAK Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3926/15 2016 3
6 f 1 28.70 KOŁODZIEJSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ IV
7 f 1 25.44 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V KĘCKI Krzysztof # Z/2531/15 2019 1
8 f 1 21.90 TRACZ Paulina GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ --
9 f 1 21.80 JAKUBOWSKA Adrianna ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ --
10 f 1 21.68 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
11 f 1 20.64 KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5534/15 2015 4 LDK!
12 f 1 19.28 CHIMKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
13 f 1 18.34 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5544/15 2017 4 LDK!
14 f 1 16.14 ZYCH Weronika MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
  f 1 NM SUMIŃSKA Karolina MUKS Płock 00 U16 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 42.30 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
2 f 1 39.45 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
3 f 1 33.20 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
4 f 1 27.80 TRAWICKA Anna MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
5 f 1 27.55 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5544/15 2017 4 LDK!
6 f 1 23.32 NAJECHALSKA Anna MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
7 f 1 21.87 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
8 f 1 21.75 SZCZEPAŃSKA Kamila UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- CICHOSZ Sandra B.D. BEZ
9 f 1 20.17 JAGIELSKA Dominika MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
10 f 1 19.05 KUBICKA Magdalena WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
11 f 1 19.05 WARCHOŁ Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
12 f 1 18.93 KA¬MIERCZAK Natalia MKS Pułtusk 00 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3926/15 2016 3
13 f 1 18.21 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
14 f 1 17.85 RYNEK Aleksandra UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- RADKE Karol B.D. CICHOSZ Sandra # BEZ
15 f 1 15.65 CZAPNIK Ewelina UKS Kusy Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. BEZ
16 f 1 15.63 ¦PIEWAK Magdalena ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ --
17 f 1 15.37 ZIELIŃSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ --
18 f 1 14.80 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
19 f 1 11.00 KRÓLIKOWSKA Gabriela UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. B.D. BEZ
100 m M
1 2 e 1 11.82 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +0.8 IV
2 3 e 1 11.91 WERBANOWSKI Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ +0.8 IV
3 4 e 1 12.02 ŁONIEWSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ +0.8 IV
4 5 e 1 12.05 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +0.8 IV ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
5 6 e 1 12.13 JEDYNAK Kamil MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ +0.8 IV
6 10 e 1 12.36 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +0.8 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
1 7 e 2 12.24 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -1.0 V JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018
2 8 e 2 12.27 KONOPKA Jan MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ -1.0 V B.D. Z/2062/15 2015 4
3 9 e 2 12.36 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ -1.0 V #
4 11 e 2 12.40 JABŁONOWSKI Mateusz MUKS Płock 99 U16 MZ -1.0 V
5 12 e 2 12.42 OBRĘBSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ -1.0 V
6 15 e 2 12.60 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ -1.0 V #
7 16 e 2 12.70 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -1.0 V
1 1 e 3 11.79 GŁUCHOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ +1.2 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2209/15 2016 3
2 13 e 3 12.49 KOWALSKI Bartosz UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +1.2 V
3 14 e 3 12.50 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ +1.2 V
4 17 e 3 12.73 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ +1.2 V PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
5 18 e 3 12.78 HOŁUBIEC Kacper WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ +1.2 --
6 20 e 3 12.79 KOSEWSKI Adam UKS Clan Ostrołęka # 00 U16 MZ +1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2317/15 2015 BEZ
6 19 e 3 12.79 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.2 -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
8 23 e 3 13.02 SOBIECKI Tomasz MUKS Płock 99 U16 MZ +1.2 --
1 21 e 4 12.91 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN -1.4 -- TYKARSKI Marek BEZ
2 22 e 4 13.01 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -1.4 --
3 24 e 4 13.19 MIKOŁAJEWSKI Tomasz MUKS Płock 00 U16 MZ -1.4 --
4 25 e 4 13.55 TOMASZEWSKI Adam MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ -1.4 --
5 26 e 4 13.63 WÓJCIK Erwin MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -1.4 --
6 27 e 4 13.65 MALETKA Filip AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ -1.4 --
7 28 e 4 13.68 KORNILAK Michał MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ -1.4 -- B.D. Z/2066/15 2015 BEZ
8 29 e 4 14.39 KOCON Julian AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ -1.4 -- ŁATKO Barbara BEZ
1 f 1 11.67 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +0.7 III
2 f 1 11.80 GŁUCHOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ +0.7 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2209/15 2016 3
3 f 1 11.91 WERBANOWSKI Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ +0.7 IV
4 f 1 12.02 ŁONIEWSKI Sebastian MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ +0.7 IV
5 f 1 12.04 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +0.7 IV ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
6 f 1 12.28 JEDYNAK Kamil MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ +0.7 V
7 f 1 12.30 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +0.7 V JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018
8 f 1 12.31 KONOPKA Jan MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ +0.7 V B.D. Z/2062/15 2015 4
1 f 2 12.24 JABŁONOWSKI Mateusz MUKS Płock 99 U16 MZ +1.5 V
2 f 2 12.27 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +1.5 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
3 f 2 12.42 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +1.5 V
4 f 2 12.46 OBRĘBSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ +1.5 V
5 f 2 12.53 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ +1.5 V
6 f 2 12.56 KOWALSKI Bartosz UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +1.5 V
7 f 2 12.60 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +1.5 V #
300 m M
1 1 s 1 37.12 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 2 s 1 37.45 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN II ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
3 5 s 1 39.27 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
4 6 s 1 39.33 GRODZICKI Dariusz MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2207/15 2015 BEZ
5 7 s 1 39.55 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 00 U16 MZ IV BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2019 3
6 9 s 1 40.83 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
7 11 s 1 41.72 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN V TYKARSKI Marek BEZ
8 13 s 1 42.79 KOZŁOWSKI Mateusz ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ --
1 8 s 2 40.64 HOŁUBIEC Kacper WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V
2 10 s 2 41.46 SŁUPCZYŃSKI Krystian MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz 5
3 12 s 2 42.53 CHEŁCHOWSKI Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
4 14 s 2 43.11 KOBYŁKA Mateusz RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
5 15 s 2 43.54 BACŁAWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ --
6 16 s 2 47.52 ROZWADOWSKI Krzysztof UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. CICHOSZ Sandra BEZ
1 3 s 3 38.17 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
2 4 s 3 38.80 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
600 m M
1 1 s 1 1:29.59 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 99 U16 MZ III LDK!
2 2 s 1 1:29.68 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. # Z/0519/15 2019
3 3 s 1 1:29.69 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
4 4 s 1 1:30.56 WI¦NIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U16 MZ III ADAMSKI Robert # Z/0164/15 2018 BEZ
5 7 s 1 1:35.18 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ V
6 9 s 1 1:37.65 ŁAWRESZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
7 11 s 1 1:42.63 BŁASZCZYK Michał KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
1 5 s 2 1:30.99 KŁOS Klaudiusz MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN III
2 6 s 2 1:33.35 JABŁOŃSKI Błażej KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
3 8 s 2 1:37.64 ZKRZEWSKI Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V
4 10 s 2 1:40.94 KUROWICKI Patryk WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ --
5 12 s 2 1:50.09 KOPACKI Dawid UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- CICHOSZ Sandra BEZ
6 13 s 2 2:09.73 JANKOWSKI Jan UKS SMS Warszawa 00 U16 MZ --
1000 m M
1 s 1 2:46.92 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
2 s 1 2:52.33 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V MARKOWSKI Michał # Z/2206/15 2018 3
3 s 1 2:52.91 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ V ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/0165/15 2018 3
4 s 1 2:53.20 KOBRYŃ Krystian MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/2205/15 2015
5 s 1 2:54.37 PODWYSOCKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ V
6 s 1 2:54.55 SZYMCZAK Adrian MKS Pułtusk 99 U16 MZ V
7 s 1 2:57.46 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ V JOBT Andrzej # Z/1769/15 2019 3
8 s 1 2:59.53 SZATAN Kacper ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ V #
9 s 1 3:02.15 TARKA Sebastian MLKL Płock 00 U16 MZ -- #
10 s 1 3:02.68 TRZCIŃSKI Dawid WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
11 s 1 3:07.79 ZIMNICKI Adam RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
2000 m M
1 s 1 6:11.25 SZATAN Patryk ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
2 s 1 6:17.78 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN IV
3 s 1 6:18.96 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 00 U16 MZ IV JOBT Andrzej # Z/2323/15 2019
4 s 1 6:24.17 ZAHORSKI Grzegorz MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN V GAJOWNICZEK Waldemar Z/2557/15 2015 4
5 s 1 6:38.60 GŁAŻEWSKI Dariusz OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ V
6 s 1 6:41.84 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
7 s 1 7:03.98 FLIS Paweł ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ -- KILAR Krystian # Z/2080/15 2015 3
8 s 1 7:23.94 TYSZKA Sebastian OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ --
9 s 1 7:24.69 COŁTA Kamil Jakub KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.64 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.7 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 2 e 1 17.45 MˇKOSA Wojciech UKS Starówka Radom 99 U16 MZ +0.7 IV WITKOWSKI Henryk BEZ
3 3 e 1 17.51 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.7 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 4 e 1 17.75 WO¬NY Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.7 IV
5 5 e 1 18.21 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.7 V #
6 6 e 1 20.23 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.7 --
7 7 e 1 20.37 BOCZEK Paweł UKS Gepard Warszawa 99 U16 MZ +0.7 --
1 f 1 15.46 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.4 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 17.05 MˇKOSA Wojciech UKS Starówka Radom 99 U16 MZ +0.4 IV WITKOWSKI Henryk BEZ
3 f 1 17.15 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 f 1 17.52 WO¬NY Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.4 IV
5 f 1 18.33 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.4 V #
6 f 1 19.64 BOCZEK Paweł UKS Gepard Warszawa 99 U16 MZ +0.4 --
7 f 1 19.80 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 --
300 m pł M
1 s 1 41.92 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ III #
2 s 1 43.52 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
3 s 1 43.96 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
4 s 1 45.01 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V #
5 s 1 45.35 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
6 s 1 46.75 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -- #
1 s 2 45.56 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ V
2 s 2 47.77 GOLIK Mirosław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ --
3 s 2 49.05 KANIA Dawid UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- CICHOSZ Sandra B.D. RZEPKA Marek , Z/3625/15 , 2016 BEZ
4 s 2 49.95 JURCZAK Daniel ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ --
5 s 2 50.47 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ --
6 s 2 54.26 ŁUGOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -- #
4x100 m M
1 s 1 46.29 GRODZICKI Dariusz
PLUTA Konrad
KONOPKA Jan
GŁUCHOWSKI Kamil
MKS Pogoń Siedlce 99
00
00
99
U16 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2207/15
Z/2064/15
Z/2062/15
Z/2209/15
2015
2019
2015
2016
BEZ
2
4
3
2 s 1 47.43 FADEREWSKI Daniel
ŁONIEWSKI Sebastian
OBRĘBSKI Marcin
CHARZYŃSKI Sebastian
MKS Durasan Płońsk 99
99
99
00
U16 MAZ --


ADAMSKI Robert
Z/1781/15
2019

3 s 1 47.65 BRZÓZKA Maciej
GRECZKO Marcin
PIKURA Kamil
SZON Wojciech
KS AZS UWM Olsztyn 99
99
99
00
U16 WMZ --


4 s 1 48.15 DZIADKO Mateusz
BARTNICKI Tomasz
SZYMAŃSKI Damian
RYBKA Sebastian
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
00
00
U16 WMZ --


5 s 1 48.86 JABŁONOWSKI Mateusz
MIKOŁAJEWSKI Tomasz
RÓŻYCKI Piotr
SOBIECKI Tomasz
MUKS Płock 99
00
99
99
U16 MAZ --

KITLIŃSKI Piotr B.D.
Z/0519/15
2019

6 s 1 52.33 ¦LˇZAK Arkadiusz
GROCHOWSKI Dominik
LUBIEJEWSKI Karol
ŻEBROWSKI Oskar
OKLA Ostrołęka 00
99
99
00
U16 MAZ --


SZUSTER Konrad
Z/1818/15
2019
2
7 s 1 53.03 FLIS Paweł
KOZŁOWSKI Mateusz
JOŃCZYK Nikodem
PALUCH Dawid
ULKS Jedlińsk 00
99
00
99
U16 MAZ -- KILAR Krystian


Z/2080/15
2015
3
Wzwyż M
1 f 1 1.90 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2018 2
2 f 1 1.80 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2018
3 f 1 1.70 DOMAŃSKI Kacper MKS Polonia Warszawa 99 U16 MZ V #
4 f 1 1.65 PAPROCKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V
5 f 1 1.60 NALBORSKI Marcel MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
6 f 1 1.60 STRYJEWSKI Kacper MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ --
7 f 1 1.55 JAKÓBOWICZ Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
8 f 1 1.55 OLENDER Bartosz MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
9 f 1 1.50 STAŃCZUK Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
9 f 1 1.50 WI¦NIEWSKI Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
9 f 1 1.50 PEŁKA Dominik MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
9 f 1 1.50 WAŁOWSKI Adrian MKS Pułtusk 00 U16 MZ --
13 f 1 1.50 STRYJEWSKI Gabriel MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ --
14 f 1 1.50 DUDZIK Artur MLKL Płock 99 U16 MZ --
15 f 1 1.50 FADEREWSKI Daniel MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
16 f 1 1.45 PORAZIŃSKI Kacper MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
16 f 1 1.45 MATUSIAK Paweł MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ --
16 f 1 1.45 FILIPEK Konrad MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ --
19 f 1 1.45 JOŃCZYK Nikodem ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ --
20 f 1 1.45 KONOPIŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa 99 U16 MZ --
W dal M
  f 1 5.20 NALBORSKI Marcel MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ +0.2 --
  f 1 5.69 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ +1.0 V
1 f 1 6.17 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.1 IV RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 6.12 PIKORA Marcin MKS Pułtusk 99 U16 MZ -0.3 IV
3 f 1 5.87 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 99 U16 MZ +2.9 V
4 f 1 5.87 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ +4.5 V
5 f 1 5.83 MˇKOSA Wojciech UKS Starówka Radom 99 U16 MZ +2.3 V WITKOWSKI Henryk BEZ
6 f 1 5.76 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +1.8 V JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018
7 f 1 5.66 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +1.4 V WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2019 1
8 f 1 5.38 JĘDRZEJEWSKI Łukasz KS Zawkrze Mława 99 U16 MZ +0.3 --
9 f 1 5.29 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 99 U16 MZ +3.4 -- #
10 f 1 5.22 NALBORSKI Marcel MKS Durasan Płońsk 99 U16 MZ +2.2 --
11 f 1 5.21 WERBANOWSKI Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ +1.0 --
12 f 1 5.21 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 00 U16 MZ +0.5 -- ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2019
13 f 1 5.06 WO¬NY Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -2.4 --
14 f 1 5.01 BACŁAWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +3.4 --
15 f 1 4.99 KOWALSKI Bartosz UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +1.4 --
16 f 1 4.99 STAŃCZUK Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ +2.1 --
17 f 1 4.98 DZIĘGIELEWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +1.3 --
18 f 1 4.86 ZARZYCKI Karol MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ +1.4 --
19 f 1 4.60 KALINOWSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ +1.7 --
20 f 1 4.57 MALETKA Filip AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ +0.4 --
21 f 1 4.52 KOCON Julian AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ +0.7 -- ŁATKO Barbara BEZ
Kula (5) M
1 f 1 14.17 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 f 1 12.82 JÓ¬WIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN IV #
3 f 1 12.55 ZAPADKA Albin OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ IV
4 f 1 12.42 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
5 f 1 12.30 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 99 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2019 1
6 f 1 12.11 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2
7 f 1 12.00 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2018 2
8 f 1 11.76 BEDNARCZYK Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ V
9 f 1 11.47 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
10 f 1 10.68 GROCHOWSKI Dominik OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ V
11 f 1 10.37 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1818/15 2019 2
12 f 1 10.24 SZYPULSKI Szymon MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
13 f 1 9.88 PAWLAK Konrad MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
14 f 1 9.44 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ --
15 f 1 9.07 MODRZEWSKI Dominik LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5530/15 2016 BEZ LDK!
16 f 1 9.00 CYBULSKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -- #
17 f 1 8.70 GODLEWSKI Tomasz MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
18 f 1 8.23 MA¦LI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
19 f 1 7.82 MROCZEK Mateusz UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. B.D. CICHOSZ Sandra BEZ
  f 1 NM NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1812/15 2019 1
  f 1 NM PATRYCY Artur MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
  f 1 NM SĘK Maciej UKS SMS Warszawa # 00 U16 MZ --
1 f 2 22.90 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Dysk (1) M
1 f 1 56.94 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2018 2
2 f 1 42.76 PATRYCY Artur MKS Pułtusk 99 U16 MZ III
3 f 1 41.22 BEDNARCZYK Patryk OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ III
4 f 1 40.96 STEFAŃSKI Norbert MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN IV B.D.
5 f 1 38.04 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
6 f 1 36.55 WI¦NIEWSKI Jakub MKS Pułtusk 99 U16 MZ IV
7 f 1 35.88 SZYPULSKI Szymon MKS Pułtusk 99 U16 MZ IV
8 f 1 34.02 PAWLAK Konrad MKS Pułtusk 99 U16 MZ V
9 f 1 31.82 MA¦LI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
10 f 1 31.60 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ V
11 f 1 31.10 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
12 f 1 30.52 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 99 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2019 1
13 f 1 27.70 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ --
14 f 1 27.68 GODLEWSKI Tomasz MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
15 f 1 26.54 SZLˇZAK Arkadiusz OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ --
Dysk (1.5) M
1 f 1 66.52 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Oszczep (600) M
1 f 1 54.22 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 f 1 49.18 WOLANIN Hubert MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN III GAJOWNICZEK Waldemar 3
3 f 1 41.51 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
4 f 1 41.32 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/1812/15 2019 1
5 f 1 41.06 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
6 f 1 40.46 STOLARCZYK Szymon RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
7 f 1 36.73 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
8 f 1 36.56 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
9 f 1 34.23 OLENDER Bartosz MKS Pułtusk 99 U16 MZ --
10 f 1 32.91 MODRZEWSKI Dominik LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5530/15 2016 BEZ LDK!
11 f 1 26.57 KANIA Dawid UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- CICHOSZ Sandra B.D. RZEPKA Marek , Z/3625/15 , 2016 BEZ
  f 1 NM MROCZEK Mateusz UKS SMS Warszawa 99 U16 MZ -- B.D. B.D. CICHOSZ Sandra BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1791460514069 sekund