Bydgoszcz 20.09.2014
Liga Młodzików - II rzut
100 m K
1 s 1 12.76 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP +1.6 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 s 1 13.05 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 00 U16 KP +1.6 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/5719/15 2016 BEZ
3 s 1 13.67 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP +1.6 IV JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
4 s 1 13.73 STIMMA Alicja LUKS Serock 99 U16 KP +1.6 IV SCHULZ Stanisław Z/2623/15 2018 4
5 s 1 14.02 KOWAL Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP +1.6 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # 4 LDK!
1 s 2 13.75 ŻYWIECKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -0.5 IV LEWANDOWSKI Jacek 4
2 s 2 14.27 KACZMAREK Aleksandra LUKS Start Nakło 01 U14 KP -0.5 V #
3 s 2 14.45 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP -0.5 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/2672/15 2019
4 s 2 14.63 ŁĄCZNA Natalia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -0.5 --
5 s 2 15.02 WITKA Zuzanna UKS Wyspiański Szubin # 02 U14 KP -0.5 -- B.D. # 5 LDK!
1 s 3 14.66 ZAGAJEWSKA Marcelina UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP -2.1 --
2 s 3 15.17 SALEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 99 U16 KP -2.1 --
3 s 3 15.35 JANKOWSKA Patrycja MKL Toruń 00 U16 KP -2.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel BEZ
4 s 3 15.70 CZUBACHOWSKA Patrycja LIUKS Kruszwica 02 U14 KP -2.1 -- LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
5 s 3 16.39 ORZECHOWSKA Martyna LUKS Serock 01 U14 KP -2.1 -- SCHULZ Stanisław Z/2678/15 2018 BEZ
6 s 3 16.90 BINKOWSKA Martyna UKB Szubin 03 U12 KP -2.1 -- PAWLAK Sandra # Z/0217/15 2018 BEZ LDK!
1 s 4 13.99 MŁODAWSKA Natalia LIUKS Kruszwica 99 U16 KP -0.9 V
2 s 4 15.03 REZMER Klaudia LUKS Serock 00 U16 KP -0.9 -- SCHULZ Stanisław BEZ
3 s 4 15.08 DUBILEWICZ Kaja LUKS Start Nakło 01 U14 KP -0.9 --
4 s 4 15.48 BARCZYKOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U14 KP -0.9 -- LDK!
5 s 4 16.07 PIETRASZAK Wiktoria LUKS Start Nakło 01 U14 KP -0.9 --
6 s 4 16.19 DREWKOWSKA Sandra LUKS Serock 02 U14 KP -0.9 -- SCHULZ Stanisław BEZ
7 s 4 16.76 WANIAK Sandra LUKS Start Nakło 01 U14 KP -0.9 --
1 s 5 12.75 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP -0.5 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
2 s 5 12.99 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN -0.5 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
200 m K
1 s 1 26.84 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN -0.7 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 s 1 28.95 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN -0.7 V
  s 1 DNF POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN -0.7 -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
300 m K
1 1 s 1 41.68 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 99 U16 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
2 2 s 1 44.19 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U14 KP III BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1
3 3 s 1 44.27 LAMENT Alicja UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP III
4 4 s 1 44.60 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP III B.D. B.D. # , Z/3028/16 , 2019 2 LDK!
5 8 s 1 46.03 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U14 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2019 2 LDK!
1 6 s 2 45.76 FORC Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz # 3
2 9 s 2 46.72 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # Z/3975/15 2018 3
3 10 s 2 46.88 SZCZECH Aleksandra UKB Szubin 02 U14 KP V WOCHNA Marek # Z/0213/15 2018 5
4 11 s 2 47.60 BERDYCH Natalia BKS Bydgoszcz 01 U14 KP V #
5 12 s 2 48.08 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP V
1 7 s 3 46.01 TORKOWSKA Lena MKL Toruń 00 U16 KP IV
2 13 s 3 54.95 KULA Patrycja LUKS Serock 02 U14 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław , Z/2674/15 , 2018 BEZ
3 14 s 3 57.37 PARDUA Anna UKB Szubin 02 U14 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0216/15 2018 4 LDK!
4 15 s 3 58.10 SŁAWIŃSKA Iga LUKS Serock 03 U12 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2675/15 2019 4
5 16 s 3 58.70 CZECHOWSKA Nicola UKB Szubin 03 U12 KP -- WOCHNA Marek # Z/0205/15 2016 BEZ
1 5 s 4 45.41 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2019 3
2 17 s 4 60.72 NITKA Karolina LUKS Start Nakło 04 U12 KP -- B.D. BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 59.44 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
2 s 1 60.46 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
3 s 1 61.85 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM III SĘKOWSKA Anna # Z/1776/13 2019 2
4 s 1 67.72 KUTZA Kinga GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP --
600 m K
1 s 1 1:40.86 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 99 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2019
2 s 1 1:46.64 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP V B.D. # Z/2279/15 2018 3 LDK!
3 s 1 1:47.64 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP V
4 s 1 1:48.96 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP V #
5 s 1 1:52.28 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
6 s 1 1:54.59 GÓRECKA Marta LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -- B.D. B.D. # , Z/6275/15 , 2018 4 LDK!
7 s 1 1:54.97 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 02 U14 KP --
8 s 1 2:00.00 GRZYBOWSKA Natalia UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
9 s 1 2:00.83 WIŚNIEWSKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
1 s 2 1:47.69 PREDENKIEWICZ Klaudia MKL Toruń 99 U16 KP V
2 s 2 1:48.71 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/0252/15 2019
3 s 2 1:55.24 TROJANOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
4 s 2 1:56.20 GRIGORYAN Nelly CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
5 s 2 1:57.73 GIEZEK Laura CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
6 s 2 2:01.93 TUPALSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
1 s 3 1:44.48 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN IV
2 s 3 2:00.21 NOWACKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP --
3 s 3 2:01.64 BASIEWICZ Martyna LUKS Start Nakło 01 U14 KP -- #
4 s 3 2:05.70 PRUSS Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
5 s 3 2:09.29 KAPANOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 01 U14 KP --
6 s 3 2:13.73 SZPYRA Weronika LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
7 s 3 2:17.43 KOWALCZYK Agata LUKS Start Nakło 02 U14 KP -- LDK!
1000 m K
1 s 1 3:13.06 KIEŁPIKOWSKA Marta UKS Czapla Białe Błota 98 U18 KP --
2 s 1 3:15.31 BEJMA Karolina UKB Szubin 01 U14 KP IV PAWLAK Sandra # Z/0218/15 2018 3
3 s 1 3:16.01 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 02 U14 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/0034/15 2019 BEZ LDK!
4 s 1 3:25.71 REDZIŃSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 00 U16 PM V
5 s 1 3:28.23 MUSIELEWICZ Zofia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V #
6 s 1 3:31.92 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2019 BEZ
7 s 1 3:39.18 JANKOWSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
8 s 1 3:57.19 HOŁOWIECKA Daria UKS Achilles Leszno # 01 U14 WP -- B.D. ZDONEK Filip , Z/1189/18 , 2019 LDK!
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.02 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP 0.0 II HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
2 s 1 15.56 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP 0.0 III
3 s 1 16.38 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP 0.0 III MARKUSZEWSKI Cezary # Z/0548/15 2018 2
300 m pł K
1 s 1 50.88 KAISER Jagoda UKB Szubin 02 U14 KP IV PAWLAK Sandra # Z/0215/15 2018 4 LDK!
2 s 1 52.93 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
3 s 1 59.81 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0220/15 2018 BEZ
4x100 m K
1 s 1 51.53 ŻYWIECKA Julia
PACZYŃSKA Wiktoria
BERKA Natalia
SUŁEK Adrianna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99
99
99
99
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
JANKOWSKI Marcin
WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek
CZAPIEWSKI Wiesław B.D.
Z/0245/15
Z/0250/15
2019
2019
4

3

2 s 1 54.46 DZWONIARKIEWICZ Agata
ŁĄCZNA Natalia
MŁODAWSKA Natalia
KACZMAREK Zuzanna
LIUKS Kruszwica 02
00
99
00
U16 KPO -- LUZAK Małgorzata


LUZAK Małgorzata
Z/1942/15
2019
BEZ
2
3 s 1 55.47 STRZELEWICZ Zuzanna
ŚWIDERSKA Weronika
SALEWSKA Aleksandra
KACZMAREK Aleksandra
LUKS Start Nakło 02
00
99
01
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin

Z/0024/15
Z/0023/15
2019
2019
2
2
4 s 1 56.15 KARNAS Katarzyna
ZAGAJEWSKA Marcelina
LAMENT Alicja
JASIONOWICZ Dominika
UKS Czapla Białe Błota 01
00
00
01
U16 KPO -- B.D.


B.D. B.D.
Z/2279/15
, Z/3028/16
2018
, 2019
3
2
1 s 2 51.02 LACH Jagoda
HULISZ Zuzanna
GUTMAŃSKA Natalia
WEISZEWSKI Linda
MKL Toruń 99
99
00
99
U16 KPO --
HULISZ Robert B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0397/15
Z/5719/15
Z/0399/15
2019
2016
2018

BEZ
1
2 s 2 54.44 BERDYCH Natalia
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna
ROMANIUK Paulina
KASPRZAK Sandra
BKS Bydgoszcz 01
00
00
01
U16 KPO --
KAŹMIERCZAK Daniel

Z/0150/15
2018
3
3 s 2 57.44 REZMER Klaudia
KOBUSIŃSKA Michalina
ORZECHOWSKA Martyna
STIMMA Alicja
LUKS Serock 00
02
01
99
U16 KPO -- SCHULZ Stanisław
LEWANDOWSKI Jacek
SCHULZ Stanisław
SCHULZ Stanisław
Z/2672/15
Z/2678/15
Z/2623/15
2019
2018
2018
BEZ

BEZ
4
4 s 2 57.63 JANCZAK Wiktoria
PRUCZKOWSKA Oliwia
CZUBACHOWSKA Patrycja
CHWALISZ Karolina
LIUKS Kruszwica 01
01
02
02
U14 KPO -- LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
Z/5141/15
2016
5
5
BEZ
BEZ
5 s 2 58.05 KAISER Jagoda
BEJMA Karolina
SZCZECH Aleksandra
WITKA Zuzanna
UKB Szubin 02
01
02
02
U14 KPO -- PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
WOCHNA Marek
B.D.
Z/0215/15
Z/0218/15
Z/0213/15
2018
2018
2018
4
3
5
5
Wzwyż K
1 f 1 1.50 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
2 f 1 1.50 HAWRYŁO Malwina MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP IV
3 f 1 1.45 DUBANOWSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP IV
5 f 1 1.30 PAWLAK Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- #
6 f 1 1.25 GAMLA Martyna LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
7 f 1 1.15 WOJTASZEK Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP --
7 f 1 1.15 WIELGOS Nikola LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
1 f 2 1.40 SYNAK Sylwia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP -- #
Tyczka K
1 f 1 2.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/0249/15 2019
2 f 1 2.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP III DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1
W dal K
  f 1 4.44 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP +0.8 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2672/15 2019
1 f 1 4.99 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.7 IV CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
2 f 1 4.79 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +2.0 V KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3
3 f 1 4.72 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP +2.0 V WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
4 f 1 4.69 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U16 KP +1.8 V LUZAK Małgorzata # Z/1942/15 2019 2
5 f 1 4.60 ROMANIUK Paulina BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +0.2 V
6 f 1 4.40 DZWONIARKIEWICZ Agata LIUKS Kruszwica 02 U14 KP +1.0 -- LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
7 f 1 4.19 KASPRZAK Sandra BKS Bydgoszcz 01 U14 KP 0.0 --
8 f 1 3.82 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U12 KP +0.8 -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2019 3 LDK!
Kula (3) K
  f 1 10.10 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP IV HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
1 f 1 8.58 PIĘTA Renata LUKS Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
2 f 1 6.96 CENTEK Wiktoria LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
3 f 1 5.49 BRUSKA Wiktoria LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
  f 2 12.28 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
  f 2 12.81 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.58 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP IV
2 f 1 27.46 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP V HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
3 f 1 24.22 WITCZAK Oliwia LIUKS Kruszwica 00 U16 KP V
4 f 1 23.32 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP --
5 f 1 21.45 KOŚCIELAK Aleksandra LIUKS Kruszwica 01 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1941/15 2017 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 31.83 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
2 f 1 28.64 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV
Młot (3) K
1 f 1 33.03 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U16 KP V DREGER Jacek Z/5815/15 2019 2
2 f 1 32.20 TRZCINSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
3 f 1 29.75 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP V KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
4 f 1 29.49 PIETRZAK Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław 5
5 f 1 26.04 WIŚNIEWSKA Iwona CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław # BEZ
6 f 1 23.54 OSTAŁOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
7 f 1 22.42 SZPOT Dominika LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
8 f 1 17.69 CZEPEK Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
1 f 2 19.48 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP --
Oszczep (500) K
  f 1 14.57 PIĘTA Renata LUKS Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
1 f 1 30.37 GRZYB Laura UKS Cyprianka 00 U16 KP V B.D. 5
2 f 1 24.90 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1994/15 2019 1 LDK!
3 f 1 23.28 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5650/15 2018 BEZ
4 f 1 23.17 ZALEWSKA Paulina UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
5 f 1 21.75 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5655/15 2018 4
6 f 1 21.30 GRZYB Weronika UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
7 f 1 20.38 CHRZANOWSKA Małgorzata UKS Cyprianka 99 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
8 f 1 18.10 ZIÓŁKOWSKA Anastazja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/0284/17 2019 LDK!
9 f 1 17.48 LIS Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U14 KP -- LUZAK Andrzej # BEZ LDK!
10 f 1 17.10 JANCZAK Wiktoria LIUKS Kruszwica 01 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/5141/15 2016 5 LDK!
  f 2 25.93 SCHIDEL Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0824/14 2016 BEZ
100 m M
1 s 1 11.75 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.4 III
2 s 1 11.90 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN +0.4 IV #
3 s 1 11.94 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP +0.4 IV
4 s 1 12.04 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.4 IV CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
5 s 1 12.17 KUREK Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.4 IV OLCZYK Stanisław 4
6 s 1 12.18 WOJTALEWICZ Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP +0.4 IV SOBOWIEC Bartosz B.D. # 3 LDK!
7 s 1 12.24 MARKIEWICZ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP +0.4 V B.D. # 4 LDK!
8 s 1 12.81 KRUCZKOWSKI Karol SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99 U16 KP +0.4 --
1 s 2 12.12 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U16 KP +2.1 IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
2 s 2 12.61 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP +2.1 V
3 s 2 12.70 KRZECZKOWSKI Radosław UKS Czapla Białe Błota 00 U16 KP +2.1 V
4 s 2 13.29 KRZESZEWSKI Przemysław UKS Cyprianka 00 U16 KP +2.1 -- MAŃKOWSKI Mariusz # 5
5 s 2 13.52 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U14 KP +2.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
6 s 2 13.69 DOMIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło # 99 U16 KP +2.1 --
1 s 3 12.47 ROMMEL Dawid UKS Czapla Białe Błota # 99 U16 KP +2.4 V
2 s 3 12.53 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz # 01 U14 KP +2.4 V BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2
3 s 3 13.07 FERLIN Jan GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP +2.4 -- #
4 s 3 13.25 ZIELIŃSKI Patryk UKS Czapla Białe Błota # 00 U16 KP +2.4 -- LASOTA Małgorzata BEZ
5 s 3 13.25 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń # 99 U16 KP +2.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15 2018 4
6 s 3 13.79 SOBECKI Wiktor LUKS Start Nakło # 01 U14 KP +2.4 --
7 s 3 15.47 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock # 03 U12 KP +2.4 -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław # , Z/2669/15 , 2019 3
1 s 4 11.66 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.9 III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
2 s 4 11.71 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.9 III GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2
3 s 4 11.74 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.9 III
4 s 4 12.09 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP -0.9 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
300 m M
1 s 1 36.94 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP II
2 s 1 37.34 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2
3 s 1 39.15 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM IV #
4 s 1 39.70 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek REJEWSKI Robert B.D.
5 s 1 40.05 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła # 99 U16 WP IV SZYMAŃSKI Andrzej # Z/4341/15 2019 3
6 s 1 40.12 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 00 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
7 s 1 42.23 ZIELIŃSKI Adam LIUKS Kruszwica 01 U14 KP V
1 s 2 40.17 LEPPERT Borys LUKS Start Nakło 01 U14 KP IV
2 s 2 41.89 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP V NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2019 2
3 s 2 43.04 KOZIEŁEK Krystian UKS Czapla Białe Błota 01 U14 KP --
4 s 2 43.20 ROMMEL Bartosz UKS Czapla Białe Błota 01 U14 KP --
5 s 2 43.93 BETAŃSKI Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław 5
6 s 2 45.01 KUDLIŃSKI Mikołaj LUKS Start Nakło 01 U14 KP -- #
7 s 2 48.13 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata # Z/2851/17 2019 3 LDK!
1 s 3 39.07 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2019 2
2 s 3 40.39 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz # Z/0201/15 2019 2
3 s 3 47.93 LUBIEWSKI Dawid UKS Czapla Białe Błota 02 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # 5 LDK!
4 s 3 49.02 MORGUT Dawid UKS Czapla Białe Błota 02 U14 KP -- KENSIK Rafał # BEZ LDK!
5 s 3 50.88 KAISER Jakub UKB Szubin 03 U12 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0214/15 2019 5 LDK!
400 m M
1 s 1 54.37 ŁOZIŃSKI Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN IV
2 s 1 56.53 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
600 m M
1 s 1 1:30.63 MAKOWIECKI Adrian MKS Inowrocław 99 U16 KP III
2 s 1 1:31.02 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 00 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
3 s 1 1:35.72 MUZOLF Sebastian LUKS Start Nakło 99 U16 KP V
4 s 1 1:37.17 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 01 U14 KP V
5 s 1 1:38.43 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U14 KP V LUZAK Andrzej Z/1940/15 2019 BEZ
6 s 1 1:46.68 KRAJEWSKI Dominik UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --
7 s 1 1:49.23 WALUKIEWICZ Jakub BKS Bydgoszcz 02 U14 KP --
8 s 1 1:52.71 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2019 3 LDK!
9 s 1 2:01.52 BZDAWKA Igor LUKS Start Nakło 01 U14 KP -- #
10 s 1 2:04.92 CHOLEWIŃSKI Andrzej UKS Czapla Białe Błota 02 U14 KP -- B.D. B.D. LDK!
800 m M
1 s 1 2:08.06 GONERA Dominik UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN --
  s 1 DNF ŁOZIŃSKI Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN --
1000 m M
1 s 1 2:50.52 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # 3
2 s 1 2:55.00 BRZOZOWSKI Dawid LUKS Start Nakło 99 U16 KP V #
3 s 1 3:01.79 MARASZ Kacper LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
4 s 1 3:03.46 WOJCIECHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz # BEZ
5 s 1 3:04.25 DZIENNIK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester 4
6 s 1 3:06.48 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
7 s 1 3:07.22 BANACH Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
8 s 1 3:09.94 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester # , Z/2282/15 , 2019 3 LDK!
9 s 1 3:14.49 KOCEMBA Mikołaj LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
10 s 1 3:17.66 KOTEWICZ Michał GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP --
11 s 1 3:25.72 PAWLAK Krzysztof LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
12 s 1 3:26.07 KACZAN Franciszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 01 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
13 s 1 3:29.52 BRZOZOWSKI Łukasz LUKS Start Nakło 01 U14 KP -- #
1 s 2 2:40.25 WIŚNIEWSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM III
2 s 2 2:40.25 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP --
3 s 2 2:47.96 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN IV
4 s 2 2:48.87 DĄBROWSKI Stanisław KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM IV #
5 s 2 3:08.80 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM -- #
2000 m M
1 s 1 6:54.79 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U14 PM -- #
2 s 1 8:03.98 DORNOWSKI Szymon LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
3 s 1 8:11.54 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 03 U12 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0209/15 2019 5
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.92 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -0.1 III
2 s 1 17.57 KLIMEK Dawid GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP -0.1 IV
3 s 1 17.92 FREJLISZEK Michał LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -0.1 V
300 m pł M
1 s 1 42.64 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0261/15 , 2019 4
2 s 1 44.32 HASEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek 4
3 s 1 45.56 DUBLIŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz 3
4 s 1 45.90 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
5 s 1 46.24 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP V
4x100 m M
1 s 1 45.19 MĄKA Miłosz
KARNIA Kornel
DZIEDZIECH Miłosz
WIŚNIEWSKI Gracjan
GKS Olimpia Grudziądz 99
99
99
99
U16 KPO --
CZUBASZEK Jarosław
MAGDOWSKI Michał
Z/0553/15
Z/0542/15
2019
2019
3
BEZ
2 s 1 46.61 KUREK Dawid
LATOS Jakub
LIGMAN Michał
WOJTALEWICZ Mikołaj
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99
99
99
00
U16 KPO -- OLCZYK Stanisław
LEWANDOWSKI Jacek REJEWSKI Robert B.D.
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
SOBOWIEC Bartosz B.D.
, Z/0261/15
, 2019
4

4
3
3 s 1 46.81 MAŁEK Mateusz
LISEWSKI Paweł
BOLT Paweł
TYCNER Paweł
MLKS Nadwiślanin Chełmno 99
99
99
99
U16 KPO --


4 s 1 49.45 WIŚNIEWSKI Karol
POZORSKI Patryk
NOWAK Filip
LEPPERT Borys
LUKS Start Nakło 01
99
00
01
U16 KPO -- PROKOP Wojciech


Z/0020/15
2019
2
5 s 1 49.82 URBANIAK Sebastian
MATUSZAK Sebastian
FREJLISZEK Michał
ZIELIŃSKI Adam
LIUKS Kruszwica 01
00
00
01
U16 KPO -- NOWAKOWSKI Marian
LUZAK Andrzej

Z/1938/15
Z/1939/15
2019
2017
2
4
6 s 1 50.33 ROMANIUK Jakub
JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy
MIRA Filip
RÓŻYCKI Mateusz
BKS Bydgoszcz 00
01
99
00
U16 KPO --


KAŹMIERCZAK Daniel
Z/5816/15
2019
2
7 s 1 52.90 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz
SKRZYPEK Wiktor
ROMMEL Dawid
KRZECZKOWSKI Radosław
UKS Czapla Białe Błota 01
99
99
00
U16 KPO -- B.D. NIEBUDEK Sylwester


, Z/2282/15
, 2019
3
Wzwyż M
1 f 1 1.75 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
2 f 1 1.60 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK!
3 f 1 1.60 BORUCKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
4 f 1 1.50 KWIECIEŃ Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U14 KP --
5 f 1 1.30 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/6464/15 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 2.90 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP V
2 f 1 2.50 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2
W dal M
1 f 1 6.08 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.6 IV MAGDOWSKI Michał # Z/0542/15 2019 BEZ
2 f 1 5.87 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.7 V
3 f 1 5.70 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP +1.2 V
4 f 1 5.38 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +0.4 --
5 f 1 5.35 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U14 KP +0.4 -- PROKOP Wojciech # Z/0020/15 2019 2 LDK!
6 f 1 5.23 KRZESZEWSKI Przemysław UKS Cyprianka 00 U16 KP -0.4 -- MAŃKOWSKI Mariusz # 5
7 f 1 5.12 MRÓZ Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.2 -- CZAPIEWSKI Wiesław BEZ
8 f 1 4.96 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -0.1 -- CZAPIEWSKI Wiesław # Z/0138/15 2019 2
9 f 1 4.79 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -1.0 -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek B.D. # , Z/3275/16 , 2019 3 LDK!
10 f 1 4.54 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U14 KP +2.0 -- WALCZAK Leszek # Z/0033/15 2019 1 LDK!
11 f 1 4.41 JANKOWSKI Jakub LUKS Start Nakło 00 U16 KP +1.2 --
12 f 1 4.27 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP +0.8 -- KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
13 f 1 4.22 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 02 U14 KP +0.5 -- PAWLAK Sandra # Z/0219/15 2019 BEZ LDK!
14 f 1 4.03 STYCZYŃSKI Olaf BKS Bydgoszcz 02 U14 KP -0.7 --
15 f 1 4.00 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy BKS Bydgoszcz 01 U14 KP -0.8 --
  f 2 5.59 GAŁGAŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +1.0 -- CZAPIEWSKI Wiesław BEZ
  f 2 5.59 GWIZDAŁA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.7 -- B.D. BEZ
  f 2 5.68 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +1.0 -- B.D. BEZ
  f 2 5.89 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.2 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
Kula (5) M
  f 1 11.40 GUZE Jakub KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM V
1 f 1 13.33 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U16 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2
2 f 1 12.58 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
3 f 1 9.46 GOŁEMBIEWSKI Jakub LUKS Start Nakło 99 U16 KP -- #
4 f 1 8.32 NOWAK Filip LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
  f 2 15.50 URBANEK Kacper SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP II GASSOWSKI Janusz 2
Kula (6) M
  f 1 13.55 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
  f 1 15.91 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
Dysk (1) M
1 f 1 43.59 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
2 f 1 37.31 LEWANDOWSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
3 f 1 27.72 ŁĄCZNY Daniel LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
4 f 1 25.10 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
5 f 1 20.30 SĘK Artur LIUKS Kruszwica 99 U16 KP --
  f 1 NM ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U16 KP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.15 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 41.28 PEPLIŃSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP III
Młot (5) M
1 f 1 45.43 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP IV
2 f 1 27.02 CERAJEWSKI Michał LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
3 f 1 23.94 URBAŃSKI Albert LUKS Start Nakło 00 U16 KP --
Oszczep (600) M
1 f 1 55.46 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward B.D. # Z/4340/15 2019
2 f 1 51.93 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U16 KP III WALCZAK Leszek # Z/0021/15 2019 1
3 f 1 33.33 GRYCZEWSKI Damian UKS Cyprianka 01 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5653/15 2018 BEZ
4 f 1 27.93 SKRZYPEK Wiktor UKS Czapla Białe Błota 99 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4656748771667 sekund