Stalowa Wola 21.09.2014
Liga Juniorów 2014 - II rzut - gr.B
100 m K
1 s 1 12.48 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.1 II B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 s 1 13.40 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -0.1 IV WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
3 s 1 13.91 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK -0.1 --
4 s 1 13.97 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK -0.1 V
5 s 1 14.01 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -0.1 V
6 s 1 14.22 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU -0.1 -- B.D. # 3
1 s 2 13.98 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.1 V
2 s 2 14.28 OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.1 V
3 s 2 14.48 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.1 V
1 s 3 14.21 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK 0.0 V SUGIER Maria Z/0272/15 2019 3 LDK!
2 s 3 14.21 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK 0.0 V TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
3 s 3 14.59 GAWLIK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK 0.0 --
4 s 3 14.94 PASZKO Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej # Z/6216/15 2019 4
5 s 3 17.28 ŻYŁA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK 0.0 -- LDK!
6 s 3 16.75 WITKOWSKA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 04 U12 PK 0.0 --
200 m K
1 s 1 25.64 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.6 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 s 1 26.22 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.6 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
3 s 1 26.32 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK +0.6 III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
4 s 1 27.20 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +0.6 III
5 s 1 27.94 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.6 IV
6 s 1 27.97 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK +0.6 IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
7 s 1 29.30 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.6 --
1 s 2 27.61 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK 0.0 IV BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 s 2 27.93 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK 0.0 IV ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
3 s 2 28.37 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK 0.0 IV LDK!
4 s 2 28.47 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
5 s 2 28.62 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK 0.0 V
1 s 3 28.04 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.6 IV BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
2 s 3 29.65 NOWIK Róża KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.6 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/6478/15 2017 5 LDK!
3 s 3 30.63 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.6 -- # LDK!
4 s 3 32.42 BURDZY Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.6 --
5 s 3 35.26 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -0.6 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
6 s 3 35.89 LUBOJAŃSKA Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -0.6 --
400 m K
1 s 1 58.95 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II B.D. 3
2 s 1 59.30 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III B.D. BEZ
3 s 1 60.63 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U18 SK III #
4 s 1 61.10 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III B.D. # 2
5 s 1 63.20 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
6 s 1 64.58 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
7 s 1 64.58 TUBURCY Klaudia KS Wisła Puławy 96 U20 LU -- #
1 s 2 61.64 BAJOREK Weronika KS Wisła Puławy 97 U18 LU III #
2 s 2 62.86 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
3 s 2 63.99 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 s 2 66.24 KUŹMA Maria KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
5 s 2 69.13 ŁOSIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- #
1 s 3 67.03 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/4721/15 2017 4
2 s 3 68.30 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- # LDK!
3 s 3 78.09 GANCARZ Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK --
4 s 3 81.52 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
5 s 3 85.43 LUBOJAŃSKA Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK --
800 m K
1 s 1 2:20.01 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 s 1 2:14.58 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
2 s 1 2:21.43 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
3 s 1 2:11.02 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
3 s 1 2:26.82 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV B.D. # BEZ
4 s 1 2:26.92 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK IV ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
5 s 1 2:30.40 BIELECKA Anna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D. BEZ
6 s 1 2:33.92 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 95 U20 PK -- B.D. BEZ
2 s 2 2:30.12 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
3 s 2 2:32.99 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V #
4 s 2 2:35.29 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK V
5 s 2 2:36.40 WOŁYNIEC Oliwia MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU --
6 s 2 2:38.74 GANCARZ Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK --
7 s 2 2:43.81 WAŚ Karolina MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU --
8 s 2 2:50.37 ISKRA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
1 2:27.14 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK IV #
1500 m K
1 s 1 4:58.36 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
2 s 1 5:03.13 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV WOSIEK Jacek B.D. BEZ
3 s 1 5:30.58 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2019 5
4 s 1 5:50.58 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
3000 m K
1 s 1 10:07.06 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
  s 1 DNF WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU -- B.D. BEZ
4x100 m K
1 s 1 53.33 SZEWCZUK Patrycja
JAROSZEWICZ Elżbieta
ŁOSIEWICZ Angelika
ŁUKASIEWICZ Wiktoria
AZS UMCS Lublin 99
97
96
00
U20 LBE --
WOLIŃSKI Michał

Z/1667/14
2019
2
2 s 1 54.42 DZIADURA Ewa
KRUK Weronika
OLSZOWY Karolina
OLSZOWY Paulina
MKL Sparta Stalowa Wola 99
99
96
99
U20 PDK --


4x400 m K
1 s 1 4:07.21 WRONA Alicja
ROMANEK Adrianna
GĘŚLA Martyna
ZYCH Magdalena
AZS UMCS Lublin 96
99
00
98
U20 LBE -- DANIELCZUK Paweł B.D.


B.D.
Z/1754/12
2019
1
BEZ
2 s 1 4:11.80 BRZÓSKA Agata
SARNA Angelika
CHMIELOWSKA Klaudia
KRAWIEC Beata
KKS Victoria Stalowa Wola 95
97
96
95
U20 PDK --
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.

B.D.
Z/0800/13
2019
M
3
3 s 1 4:15.24 LECH Anita
SEMERKO Angelika
SURA Karolina
STRZELEC Justyna
UKS Tempo 5 Przemyśl 98
99
98
98
U18 PDK --
B.D.

B.D.

BEZ
4 s 1 4:20.74 DZIEWIĘCKA Wiktoria
MŁODAWSKA Karolina
PRUŚ Patrycja
ŚNIOCH Aleksandra
KKL Kielce 98
96
99
95
U20 SWK --
LIPIŃSKI Zdzisław B.D.
KOŁODZIEJ Roman
SOBCZYK Grzegorz
Z/0840/12
Z/0640/18
Z/0843/12
2019
2018
2019
1
3

Wzwyż K
1 1.50 NIEWIADOMSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 94 U23 LU -- B.D. B.D.
1 1.50 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
3 1.40 STRZESZEWSKA Olga KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
4 1.40 GANCARZ Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK V
W dal K
1 5.15 SZEWCZUK Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.3 III
2 5.04 ŁUKASIEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 00 U16 LU 0.0 IV
3 4.68 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -0.2 -- #
4 4.33 RAUNER Agata KS Wisła Puławy 98 U18 LU -0.2 --
Kula (3) K
1 9.96 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV
2 8.90 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
3 8.63 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
4 7.45 WÓJCIK Monika KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
4 8.46 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
5 7.83 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
7 7.26 LACH Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
Kula (4) K
1 7.45 LIS Alicja KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
2 7.39 LIS Elżbieta KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
Dysk (0.75) K
1 34.97 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK III
2 32.67 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
3 27.24 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
4 24.50 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK V RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
5 18.18 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
6 17.64 LACH Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
Dysk (1) K
1 36.72 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1448/13 2019 2
2 29.21 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 27.38 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D.
4 21.52 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
  NM WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
Młot (3) K
1 46.35 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
2 42.32 NALEWAJEK Sylwia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III
3 41.13 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
4 37.49 KARAŚ Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK IV
5 35.22 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
6 34.88 ZIÓŁKOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0728/14 2019 BEZ
7 34.44 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
8 34.42 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
9 28.98 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
10 28.39 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V
11 27.53 WÓJCIK Monika KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
12 25.60 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
  NM GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Młot (4) K
1 54.27 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 44.33 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
3 38.34 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK III
4 29.51 LIS Alicja KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
  NM LIS Elżbieta KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
Oszczep (500) K
1 26.09 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
Oszczep (600) K
1 43.34 BARANOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 89 Sen LU II
Chód 5 km K
1 25:37.49 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U20 PK II
2 26:19.60 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U18 PK II KULIG Marzena Z/0835/13 2019 BEZ
3 27:11.40 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
4 27:15.28 MŁYNEK Wiktoria LKS Stal Mielec 98 U18 PK III KULIG Marzena Z/0802/14 2018 3
5 27:49.72 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
  DNF REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U20 PK -- KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
100 m M
1 s 1 11.58 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -0.2 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
2 s 1 11.89 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -0.2 IV B.D. 3
3 s 1 11.95 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -0.2 IV B.D. #
4 s 1 11.98 CISZEK Jakub KKL Kielce 97 U18 SK -0.2 IV
5 s 1 12.37 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -0.2 --
6 s 1 12.67 OPALUCH Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -0.2 -- SZCZUREK Leszek BEZ
1 s 2 12.12 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK -0.3 IV
2 s 2 12.39 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -0.3 V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 s 2 12.54 SZABAGA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -0.3 V
4 s 2 13.13 IWANICKI Aleksy UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -0.3 --
5 s 2 13.13 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -0.3 -- IDZINIAK Ewa # Z/3661/15 2017 3
200 m M
1 s 1 22.94 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU -0.1 III B.D. 2
2 s 1 24.79 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK -0.1 --
3 s 1 26.25 RUTKOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK -0.1 --
4 s 1 27.20 WILK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U20 PK -0.1 --
400 m M
1 s 1 50.49 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
2 s 1 51.80 GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III
3 s 1 53.02 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK IV JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
4 s 1 53.07 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U16 LU IV B.D.
5 s 1 53.19 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV JAROS Marek B.D. # Z/0658/14 2019 2
6 s 1 53.64 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK IV
  s 1 DQ WARCHULSKI Marcin KKL Kielce 98 U18 SK --
1 s 2 52.57 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU III B.D. # 2
2 s 2 54.69 WÓJCIK Tomasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV
3 s 2 55.46 NOWACKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. #
4 s 2 56.20 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -- LDK!
5 s 2 57.06 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
6 s 2 57.85 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
7 s 2 64.02 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- SUGIER Maria Z/1070/15 2019 4
800 m M
1 s 1 2:05.86 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
4 s 1 2:14.69 ŁOZA Dawid MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1244/14 2017 4
5 s 1 2:20.04 BASAK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U20 PK --
6 s 1 2:26.13 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2923/15 2018 5
7 s 1 2:33.70 SMYKLA Jakub MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- #
1500 m M
1 s 1 4:11.06 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 Sen LU III
2 s 1 4:25.42 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- #
3 s 1 4:34.57 POLIKOWSKI Aleksander MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU --
4 s 1 4:37.05 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
5 s 1 4:43.54 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU -- B.D. Z/1243/14 2019 3
6 s 1 4:47.55 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0394/15 2016 4
7 s 1 4:56.10 GREŃ Kacper MKS Unia Hrubieszów 00 U16 LU --
8 s 1 4:59.40 MANGIONE Gianmarco MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK --
  s 1 DNF ŻYDEK Kamil MKS Agros Chełm 89 Sen LU --
3000 m M
1 s 1 8:43.45 PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK II SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
2 s 1 8:44.76 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
3 s 1 8:50.77 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
110 m pł MŁ M
3 s 1 19.30 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -0.1 -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.57 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U18 SK -0.1 --
2 s 1 17.66 WILK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK -0.1 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 59.86 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
400 m pł M
  s 1 DNF KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- #
2000 m prz M
1 s 1 6:10.70 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
2 s 1 6:24.20 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU III JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
4x100 m M
1 s 1 46.29 PĘDZISZ Maciej
MITURA Szymon
WÓJCIK Tomasz
KARWOWSKI Adrian
AZS UMCS Lublin 96
97
98
98
U20 LBE -- KLESZOWSKI Leszek
B.D.

BEZ

2 s 1 46.68 SAŁADIAK Michał
GALICIA PEREZ Luis
RUCHAJ Ryszard
PĘCAK Kamil
KKS Victoria Stalowa Wola 96
95
98
95
U20 PDK --


ŁYP Jacek
Z/4647/11
2017
3
3 s 1 47.38 CISZEK Jakub
PICHETA Adrian
CZAPLARSKI Aleksander
ELJASZ Stefan
KKL Kielce 97
97
98
99
U18 SWK --


4 s 1 49.47 CICHOŃ Kamil
PORCJA Jakub
WILK Wojciech
WRYK Grzegorz
MKL Sparta Stalowa Wola 99
00
97
98
U18 PDK --
IDZINIAK Ewa

Z/3661/15
2017
3
4x400 m M
1 s 1 3:34.31 DOBAJ Szymon
WOŚ Wiktor
WARCHULSKI Marcin
PIOTROWSKI Kacper
KKL Kielce 95
96
98
99
U20 SWK -- B.D. SOBCZYK Grzegorz
JÓŹWIK Krzysztof B.D.

, Z/5219/11
Z/1065/12
, 2019
2018

1
2 s 1 3:37.78 KANIA Karol
KITLIŃSKI Michał
NOWACKI Michał
CHYLIŃSKI Mateusz
AZS UMCS Lublin 98
98
97
95
U20 LBE -- JAROS Marek B.D.
KITLIŃSKI Piotr B.D.
B.D.
B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz
Z/0658/14
Z/0127/14
, Z/3015/11
2019
2019
, 2019
2
1


3 s 1 3:44.06 DECHNIK Jakub
KLIMEK Kacper
GALICIA PEREZ Daniel
LEBIODA Stanisław
KKS Victoria Stalowa Wola 00
00
00
99
U16 PDK --

ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/3004/15
Z/0133/15
2019
2019
3
3
4 s 1 3:57.22 SIDOR Kamil
SIECZKO Adrian
PEMPUŚ Bernard
WILK Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl 99
97
99
96
U20 PDK --

SUGIER Maria
Z/1070/15
2019
4
Wzwyż M
1 1.88 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU III SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
2 1.85 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
3 1.75 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
4 1.70 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK V
5 1.70 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
W dal M
1 6.31 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK -0.4 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 6.19 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK 0.0 IV #
3 5.78 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK -0.4 V
4 5.71 KARWOWSKI Adrian AZS UMCS Lublin 98 U18 LU -0.4 --
5 5.62 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -0.5 --
6 5.51 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK +0.2 --
Kula (5) M
1 12.32 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
2 12.00 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
3 11.37 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU -- KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
4 9.53 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
5 8.51 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
Kula (6) M
1 18.12 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 11.75 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
Dysk (1.5) M
1 45.78 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
2 38.44 RYGIEL Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 34.55 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 59.35 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 33.61 KASZUBA Łukasz KKL Kielce 95 U20 SK IV KALWAT Marek BEZ
Młot (5) M
1 36.84 JANIK Michał KKL Kielce 97 U18 SK -- B.D.
2 34.31 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
3 33.74 JASIŃSKI Antoni KKL Kielce 98 U18 SK -- KALWAT Marek BEZ
4 25.89 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
  NM SITO Patryk KKL Kielce 99 U16 SK --
  NM AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU -- KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
Młot (6) M
1 60.55 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
2 35.74 RAJCH Daniel KKL Kielce 95 U20 SK IV
3 28.97 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU --
Oszczep (600) M
1 45.01 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV
2 30.31 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
Oszczep (700) M
1 46.42 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
2 37.96 SZAL Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
Oszczep (800) M
1 55.86 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
2 41.50 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU IV
Chód 10 km M
1 49:41.23 TARA Sebastian LKS Stal Mielec 97 U18 PK III KULIG Marzena Z/0840/13 2018 BEZ
2 46:30.97 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK II LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
3 50:39.97 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U18 PK III
4 53:19.24 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9975578784943 sekund