Zielona Góra 27 - 28.09.2014
Mistrzostwa Polski Młodzików (Mały Memoriał J. Kusocińskiego)
100 m K
1 1 e 1 12.21 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP -0.1 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 4 e 1 12.53 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
3 7 e 1 12.60 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -0.1 II
4 15 e 1 12.88 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -0.1 III SZPALERSKI Adam Z/0825/15 2016 4
5 17 e 1 12.92 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U16 WP -0.1 III KACZOR Adam # Z/1815/16 2018 2
6 22 e 1 13.23 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL -0.1 IV
7 25 e 1 13.43 KAMIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -0.1 IV PAZIEWSKI Janusz 3
1 2 e 2 12.41 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.3 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
2 11 e 2 12.68 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.3 II B.D. # Z/4569/15 2019 M
3 12 e 2 12.72 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U16 SL +1.3 II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
4 16 e 2 12.91 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.3 III B.D.
5 19 e 2 12.99 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ +1.3 III
6 23 e 2 13.26 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK +1.3 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
1 5 e 3 12.56 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS +0.5 II B.D. # Z/0719/15 2017 2
2 10 e 3 12.65 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.5 II
3 13 e 3 12.79 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN +0.5 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
4 14 e 3 12.80 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.5 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
5 20 e 3 13.07 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB +0.5 III
6 24 e 3 13.29 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.5 IV ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
1 3 e 4 12.42 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -0.3 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 6 e 4 12.59 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS -0.3 II
3 8 e 4 12.62 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -0.3 II #
4 9 e 4 12.65 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP -0.3 II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
5 18 e 4 12.93 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -0.3 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
6 21 e 4 13.12 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.3 III
1 f 1 12.11 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP +0.9 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 f 1 12.37 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.9 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
3 f 1 12.42 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.9 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
4 f 1 12.60 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.9 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
5 f 1 12.61 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS +0.9 II B.D. # Z/0719/15 2017 2
6 f 1 12.63 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +0.9 II #
7 f 1 12.71 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS +0.9 II
8 f 1 12.76 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +0.9 III
600 m K
1 9 s 1 1:40.99 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ III
2 12 s 1 1:41.39 LESIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0358/15 2015 3
3 13 s 1 1:41.44 WITEK Paulina UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir # Z/2340/15 2018 BEZ LDK!
4 14 s 1 1:41.49 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ III MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
5 21 s 1 1:42.25 NIEKURZAK Karolina ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK III #
6 24 s 1 1:42.54 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
7 25 s 1 1:43.03 RUMAN Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA IV
8 26 s 1 1:43.22 ROTKO Aleksandra ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV
9 30 s 1 1:45.28 HAWRYLAK Katarzyna UKS Sokół Węgorzewo # 99 U16 WN IV #
10 31 s 1 1:45.85 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN IV
11 32 s 1 1:49.03 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ V
1 1 s 2 1:33.70 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
2 3 s 2 1:39.03 SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS III #
3 4 s 2 1:39.54 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0900/15 2019 2
4 7 s 2 1:40.33 PYDA Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 00 U16 LU III JAMROZ Mieczyslaw Z/0924/15 2017 4
5 8 s 2 1:40.89 TOROŃ Małgorzata MULKS Olimpia Świdnica 00 U16 DS III TEODOSIADIS Micios Z/0109/15 2017 3
6 10 s 2 1:41.00 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
7 17 s 2 1:42.01 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP III MOTYL Edward # Z/0859/15 2019
8 22 s 2 1:42.25 GĘŚLA Martyna AZS UMCS Lublin 00 U16 LU III
9 23 s 2 1:42.30 STUDNIARZ Anna LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej B.D. Z/2631/15 2018
10 27 s 2 1:43.53 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 3
11 29 s 2 1:44.31 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
12 33 s 2 1:50.70 MESZYŃSKA Anna KS Gwardia Piła 99 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/2147/15 2018 4
1 2 s 3 1:38.05 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 99 U16 LD II GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
2 5 s 3 1:39.63 ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 00 U16 PD III SOWÓL Bogusław Z/1545/15 2019 3 LDK!
3 6 s 3 1:40.10 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ III B.D. # Z/3062/15 2019
4 11 s 3 1:41.36 NAWROCKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM III #
5 15 s 3 1:41.57 GÓROWSKA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS III
6 16 s 3 1:41.76 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2019 3
7 18 s 3 1:42.10 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA III
8 19 s 3 1:42.13 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2019 2
9 20 s 3 1:42.16 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
10 28 s 3 1:43.76 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
1 1 w 1 1:43.66 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 642
2 2 w 1 1:45.64 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4 604
3 3 w 1 1:48.19 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS V SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019 556
4 4 w 1 1:48.27 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 555
5 5 w 1 1:49.60 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP V HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019 530
6 6 w 1 1:51.87 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 490
7 7 w 1 1:54.38 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- # 448
8 8 w 1 1:56.19 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- 418
100 m pł MŁ K
1 1 w 1 14.85 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP 0.0 II HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019 0
2 2 w 1 15.33 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN 0.0 II BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 0
3 3 w 1 15.49 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP 0.0 II PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 0
4 4 w 1 15.52 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ 0.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 0
5 5 w 1 15.57 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS 0.0 III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019 0
6 6 w 1 15.89 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP 0.0 III # 0
7 7 w 1 16.42 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 III 0
8 8 w 1 17.20 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4 0
300 m pł K
1 16 s 1 47.82 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD III MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
2 18 s 1 48.61 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD III
3 22 s 1 50.43 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV #
4 23 s 1 50.92 SIBIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
5 24 s 1 51.71 ZABOROWSKA Magdalena SL Olimpia Poznań 99 U16 WP IV
  s 1 DQ PFAJFER Jesika AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
1 13 s 2 47.31 SAŃCZYK Adrianna UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD III SUTYNIEC Mieczysław Z/2610/15 2016 BEZ
2 14 s 2 47.76 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
3 17 s 2 48.14 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
4 19 s 2 48.80 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA III #
5 20 s 2 48.98 JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA III
6 21 s 2 49.56 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK IV
1 1 s 3 43.33 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 2 s 3 44.35 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
3 3 s 3 44.88 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
4 4 s 3 45.33 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
5 5 s 3 45.76 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
6 10 s 3 46.76 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
7 12 s 3 47.31 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL III
1 6 s 4 45.89 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 7 s 4 46.25 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ II OBROCKI Bogdan # Z/0601/15 2017 2
3 8 s 4 46.36 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK II MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
4 9 s 4 46.63 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP II
5 11 s 4 47.16 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
6 15 s 4 47.81 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD III
W dal K
1 1 f 1 5.60 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.4 II B.D. # Z/5069/15 2019 M
2 2 f 1 5.42 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.6 II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
3 3 f 1 5.31 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.4 III KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
4 4 f 1 5.26 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.3 III
5 5 f 1 5.26 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB 0.0 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
6 6 f 1 5.23 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP -0.2 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
7 7 f 1 5.18 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.7 III
8 8 f 1 5.12 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.5 III BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
9 9 f 1 5.11 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +0.5 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
10 10 f 1 5.08 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 99 U16 PM +0.6 IV PISKULSKI Paweł B.D. Z/3162/15 2018
11 11 f 1 5.06 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK 0.0 IV BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
12 12 f 1 5.02 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
13 13 f 1 5.00 SZEWCZUK Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU 0.0 IV
14 14 f 1 4.98 ŁUKASIEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +0.2 IV
15 15 f 1 4.64 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.2 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
1 1 w 1 5.23 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +0.6 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 623
2 2 w 1 5.09 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +0.9 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4 584
3 3 w 1 4.98 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN -0.7 IV BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 554
4 4 w 1 4.94 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -0.3 IV # 543
5 5 w 1 4.85 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.6 IV 519
6 6 w 1 4.72 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.1 V SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019 485
7 8 w 1 4.69 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.9 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 477
8 7 w 1 4.69 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP +0.4 V HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019 477
Kula (3) K
1 1 w 1 11.48 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 627
2 2 w 1 10.93 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV # 591
3 3 w 1 10.54 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP IV HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019 565
4 4 w 1 10.04 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4 532
5 5 w 1 9.35 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 487
6 7 w 1 8.74 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 447
7 6 w 1 8.93 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V 460
8 8 w 1 8.05 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019 403
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 46.12 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 2 f 1 43.94 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM II MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
3 3 f 1 38.01 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
4 4 f 1 37.95 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL III
5 5 f 1 37.49 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
6 6 f 1 36.97 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
7 7 f 1 36.51 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA III #
8 8 f 1 36.10 ŚPIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ III
9 9 f 1 34.95 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
10 10 f 1 33.88 MIROWICZ Julia UKS Lipusz 99 U16 PM III
11 11 f 1 33.77 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
12 12 f 1 27.28 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ V
Młot (3) K
1 7 s 1 41.14 WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS III
2 9 s 1 37.48 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
3 10 s 1 36.71 KRZYWAŃSKA Blanka MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS IV
4 11 s 1 36.58 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
5 12 s 1 36.41 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
6 14 s 1 35.93 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/3104/15 2019 3
7 17 s 1 32.90 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
8 19 s 1 29.27 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
9 20 s 1 28.21 TUJAK Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD V
  s 1 NM PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U16 KP -- DREGER Jacek Z/5815/15 2019 2
1 1 s 2 54.63 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2019 1
2 2 s 2 51.23 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 99 U16 DS II B.D. LDK!
3 3 s 2 49.94 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP II GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
4 4 s 2 48.96 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
5 5 s 2 47.09 OGROTNIK Karolina MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS III
6 6 s 2 41.57 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL III #
7 8 s 2 39.61 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
8 13 s 2 36.38 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
9 15 s 2 34.51 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
10 16 s 2 34.11 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard Z/5370/15 2018 3
11 18 s 2 31.85 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
  s 2 NM CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2019 1
4-bój K MŁ K
1 f 1 2622 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN II BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 f 1 2434 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP II HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
3 f 1 2399 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
4 f 1 2310 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP II #
5 f 1 2294 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
6 f 1 2232 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP III PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
7 f 1 2212 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
8 f 1 2061 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
100 m M
1 1 e 1 11.07 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +0.1 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 4 e 1 11.43 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +0.1 III #
3 5 e 1 11.44 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.1 III
4 10 e 1 11.55 CZURYLIK Michał MMKS Gdańsk 99 U16 PM +0.1 III #
5 12 e 1 11.80 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +0.1 IV
6 16 e 1 11.93 ZAWISTOWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U16 PD +0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/2550/15 2018 3
7 17 e 1 11.96 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN +0.1 IV #
1 2 e 2 11.12 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +1.2 II #
2 3 e 2 11.36 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.2 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 6 e 2 11.48 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +1.2 III
4 7 e 2 11.48 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.2 III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
5 8 e 2 11.50 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +1.2 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
6 11 e 2 11.79 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD +1.2 IV
7 18 e 2 11.97 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.2 IV
1 9 e 3 11.53 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA -0.9 III CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 13 e 3 11.81 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -0.9 IV
3 14 e 3 11.84 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD -0.9 IV
4 15 e 3 11.86 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.9 IV GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
5 19 e 3 12.05 DZWONEK Wiktor SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -0.9 IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/2553/15 2016 4
6 20 e 3 12.08 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL -0.9 IV
7 21 e 3 12.08 GŁUCHOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ -0.9 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2209/15 2016 3
1 f 1 10.95 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +1.0 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 f 1 11.12 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +1.0 II #
3 f 1 11.24 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA +1.0 II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
4 f 1 11.30 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.0 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
5 f 1 11.36 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +1.0 III #
6 f 1 11.49 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +1.0 III
7 f 1 11.49 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.0 III
8 f 1 11.60 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.0 III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
1 1 w 1 11.76 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +1.4 IV RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 699
2 2 w 1 12.09 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +1.4 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 633
3 3 w 1 12.14 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +1.4 IV KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3 624
4 4 w 1 12.16 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +1.4 IV # 620
5 5 w 1 12.16 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +1.4 IV KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3 620
6 6 w 1 12.34 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS +1.4 V 586
7 7 w 1 12.44 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +1.4 V # 567
8 8 w 1 12.59 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD +1.4 V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 540
600 m M
1 3 s 1 1:25.64 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP II TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
2 5 s 1 1:26.26 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U16 MA II KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
3 6 s 1 1:26.64 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2019 2
4 9 s 1 1:27.92 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. # Z/0519/15 2019
5 11 s 1 1:28.44 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
6 15 s 1 1:30.54 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB III #
7 17 s 1 1:30.79 SEPIAŁ Remigiusz KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA III
8 18 s 1 1:30.88 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
9 20 s 1 1:30.98 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
10 22 s 1 1:31.34 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS III #
11 23 s 1 1:31.38 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK III ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
12 24 s 1 1:31.61 MAKOWIECKI Adrian MKS Inowrocław 99 U16 KP III
13 25 s 1 1:32.25 GRAJEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD IV
1 1 s 2 1:24.95 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 2 s 2 1:25.53 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2
3 4 s 2 1:25.82 WISNIEWSKI Maciej UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II
4 7 s 2 1:27.56 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U16 LU II B.D.
5 8 s 2 1:27.58 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL II
6 10 s 2 1:28.02 WALCZAK Marcin SL Olimpia Poznań 99 U16 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0861/15 2017 3
7 12 s 2 1:28.56 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD III #
8 13 s 2 1:29.07 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 99 U16 MZ III LDK!
9 14 s 2 1:30.09 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
10 16 s 2 1:30.71 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
11 19 s 2 1:30.94 RADKOWSKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 99 U16 SK III
12 21 s 2 1:30.98 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
  s 2 DNF SOSIDKO Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU --
2000 m M
1 4 s 1 5:55.37 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL II PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
2 7 s 1 5:57.86 ŁAWECKI Adrian LLKS Osowa Sień 99 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1828/15 2017 3
3 13 s 1 6:07.88 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
4 15 s 1 6:10.96 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin # 99 U16 ZP IV SZYCH Robert B.D. # Z/0436/15 2019 3
5 17 s 1 6:19.38 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV ZYGMUNT Zdzisław Z/2634/15 2016 BEZ
6 18 s 1 6:20.38 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V #
7 19 s 1 6:22.84 JASKÓLSKI Mateusz KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD V #
8 20 s 1 6:23.22 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN V
9 21 s 1 6:29.16 WALCZYŃSKI Marcin SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK V
10 22 s 1 6:33.31 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola 99 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
11 23 s 1 6:33.76 JAKUBCZYK Szymon RKS Łódź 99 U16 LD V
  s 1 DNF PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
1 1 s 2 5:44.68 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
2 2 s 2 5:44.73 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA II MIREK Wacław # Z/0469/15 2019
3 3 s 2 5:50.51 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK II ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
4 5 s 2 5:56.86 WIŚNIEWSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM II
5 6 s 2 5:57.72 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
6 8 s 2 6:00.75 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy # 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof # Z/1155/15 2019 2
7 9 s 2 6:02.11 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
8 10 s 2 6:02.16 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/0333/15 2019
9 11 s 2 6:03.38 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
10 12 s 2 6:05.47 SZATAN Patryk ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ III
11 14 s 2 6:10.03 SZCZEPANIUK Wojciech UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP IV KOZIEJ Marcin Z/0815/15 2015 4
12 16 s 2 6:15.06 DĄBROWSKI Stanisław KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM IV #
300 m pł M
1 10 s 1 41.18 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II
2 14 s 1 41.68 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 23 s 1 43.48 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
4 25 s 1 44.40 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
5 26 s 1 45.17 NOWAK Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP V
1 15 s 2 41.72 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
2 16 s 2 41.94 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U16 PD III SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
3 18 s 2 42.21 SALWA Mikołaj KKL Kielce 99 U16 SK III #
4 19 s 2 42.30 KUSICIEL Joel MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III
5 20 s 2 42.37 CHSZUSZCZ Adam UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP III LDK!
6 22 s 2 42.97 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD III #
7 24 s 2 43.77 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
1 1 s 3 39.37 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS II LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 2 s 3 39.52 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U16 LD II SADACH Aneta # Z/0417/15 2019 1
3 3 s 3 39.56 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2
4 4 s 3 39.77 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS II
5 5 s 3 40.44 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP II
6 6 s 3 40.49 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK II ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
7 11 s 3 41.33 GRABOWY Paweł ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II
1 7 s 4 40.57 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 99 U16 LD II #
2 8 s 4 40.76 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0344/15 2016 4
3 9 s 4 41.10 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD II #
4 12 s 4 41.39 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP II
5 13 s 4 41.48 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL II SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
6 17 s 4 42.18 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III
7 21 s 4 42.82 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ III #
Wzwyż M
1 1 f 1 1.99 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II #
2 2 f 1 1.97 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN II JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2018 2
3 3 f 1 1.88 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
4 4 f 1 1.85 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK III
5 5 f 1 1.82 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
6 6 f 1 1.82 MARCYNIUK Michał MMKS Kędzierzyn Koźle 99 U16 OP III
7 7 f 1 1.79 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
8 8 f 1 1.79 SIBILSKI Jan UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP IV
9 9 f 1 1.79 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2018
10 10 f 1 1.75 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM IV NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2019 2
11 11 f 1 1.70 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS V MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
11 11 f 1 1.70 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
13 13 f 1 1.70 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
Tyczka M
1 1 f 1 3.65 ŁASKI Andrzej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U16 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # Z/0822/15 2017 3
2 2 f 1 3.60 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
3 3 f 1 3.50 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 99 U16 PM IV
3 3 f 1 3.50 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
5 5 f 1 3.50 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U16 PM IV JURGA Łukasz B.D. # Z/0126/15 2019
6 6 f 1 3.20 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin # 99 U16 ZP IV SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0696/15 2019
7 7 f 1 3.20 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia 99 U16 PM IV
8 8 f 1 3.10 KOWALSKI Bartosz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
9 9 f 1 3.00 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB V #
10 10 f 1 3.00 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
10 10 f 1 3.00 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP V
12 12 f 1 2.90 PRZYBYŁ Mikołaj UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP V
13 13 f 1 2.70 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
W dal M
  8 w 1 5.48 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -2.0 -- # 477
  7 w 1 5.52 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD -0.5 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 485
  6 w 1 5.64 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 V KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3 510
  5 w 1 5.73 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -0.4 V # 529
  4 w 1 5.73 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS +1.3 V 529
  3 w 1 5.89 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -0.1 V KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3 563
  2 w 1 5.96 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +0.5 IV RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 578
  1 w 1 6.05 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 597
Kula (5) M
1 1 f 1 14.26 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 14.09 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 3 f 1 14.08 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2
4 4 f 1 13.84 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU III B.D. # Z/4325/15 2019 1
5 5 f 1 13.81 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP III PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
6 6 f 1 13.65 CZERWIŃSKI Karol WLKS Wrocław 99 U16 DS III #
7 7 f 1 13.59 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA III
8 8 f 1 13.11 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe # 00 U16 KP IV WYRZYKOWSKI Rafał # Z/1820/15 2018 1
9 9 f 1 13.09 PATRYCY Artur MKS Pułtusk 99 U16 MZ IV
10 10 f 1 13.09 GOŚCIŁO Jarosław UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP IV
11 11 f 1 12.96 RUSINKO Michał LKS Polkowice 99 U16 DS IV B.D. Z/2188/15 2016 2
12 12 f 1 12.85 BECHCIŃSKI Michał AZS Łódź 99 U16 LD IV
13 13 f 1 12.64 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN IV #
14 14 f 1 12.22 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V
1 1 w 1 12.60 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 643
2 2 w 1 11.49 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V # 575
3 3 w 1 10.67 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 526
4 4 w 1 10.43 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3 512
5 5 w 1 9.85 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- # 477
6 6 w 1 9.54 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -- 458
7 7 w 1 9.14 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 434
8 8 w 1 9.12 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3 433
Oszczep (600) M
1 1 f 1 66.92 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 2 f 1 61.43 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II
3 3 f 1 59.84 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
4 4 f 1 57.96 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM II GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
5 5 f 1 56.46 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward B.D. # Z/4340/15 2019
6 6 f 1 54.04 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża # 99 U16 PD III TRZONKOWSKA Beata # Z/1402/15 2019 2
7 7 f 1 53.50 ŁABĘCKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 99 U16 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław CZERNIAKOWSKI Wiesław # Z/4854/15 2019 LDK!
8 8 f 1 50.58 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
9 9 f 1 48.86 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
10 10 f 1 48.32 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD III
11 11 f 1 47.93 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
12 12 f 1 47.28 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV
13 13 f 1 46.96 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM IV WALCZAK Leszek Z/4296/15 2019 1
14 14 f 1 45.68 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
15 15 f 1 44.76 SIEMASZKO Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB IV
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:34.76 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ II GOŁAWSKI Janusz # Z/2325/15 2019 1
2 2 s 1 25:06.99 STOSIK Michał SKLA Sopot 99 U16 PM II CZAJA Bogdan STOSIK Stanisław # , Z/0313/15 , 2018 3
3 3 s 1 25:27.28 WIATER Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU II SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2018 BEZ
4 4 s 1 27:20.79 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP III KENSIK Jan Z/0736/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 27:42.27 ŻAKOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
6 6 s 1 27:58.10 KUŻAWSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/0677/15 2019 4
7 7 s 1 28:17.67 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2019 3
8 8 s 1 29:04.00 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2019 3
9 9 s 1 29:06.41 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV BINDASZEWSKI Wiesław # Z/0660/15 2019 3
10 10 s 1 30:13.84 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U16 PK V KULIG Marzena Z/2627/15 2018 BEZ
  s 1 DQ OBUCHOWICZ Jakub LKS Stal Mielec 99 U16 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2816240787506 sekund