Zielona Góra 27 - 28.09.2014
Mistrzostwa Polski Młodzików (Mały Memoriał J. Kusocińskiego)
300 m K
1 19 s 1 42.74 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 24 s 1 43.69 KAMIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III PAZIEWSKI Janusz 3
3 25 s 1 43.79 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
4 27 s 1 44.07 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ III
5 29 s 1 44.78 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB III
6 30 s 1 45.08 SZANIAWSKA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK IV #
1 6 s 2 41.69 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD II #
2 10 s 2 41.87 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS II
3 14 s 2 42.37 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 99 U16 LU II
4 21 s 2 43.03 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
5 22 s 2 43.52 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
6 23 s 2 43.54 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL III
7 26 s 2 43.81 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III
8 28 s 2 44.29 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
1 1 s 3 39.99 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
2 2 s 3 40.94 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
3 3 s 3 41.22 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U16 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
4 5 s 3 41.68 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB II
5 8 s 3 41.77 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
6 17 s 3 42.54 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
7 18 s 3 42.57 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II B.D.
8 20 s 3 42.90 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL II
1 4 s 4 41.52 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 7 s 4 41.70 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP II ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
3 9 s 4 41.78 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
4 11 s 4 42.19 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
5 12 s 4 42.25 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP II DOBROSIELSKA Martyna Z/2010/15 2018 2
6 13 s 4 42.33 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL II
7 15 s 4 42.37 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 99 U16 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
8 16 s 4 42.51 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM II SZPALERSKI Adam Z/0825/15 2016 4
1000 m K
1 3 s 1 3:00.44 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL II WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
2 6 s 1 3:04.67 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
3 7 s 1 3:04.94 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0389/15 2019 2
4 9 s 1 3:05.44 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM III RATAJCZAK Maciej # Z/1157/15 2017 3
5 11 s 1 3:05.58 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U16 WP III OLSZYNA Waldemar # Z/0782/15 2019 2 LDK!
6 13 s 1 3:06.12 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
7 14 s 1 3:06.47 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD III
8 15 s 1 3:06.52 WOŁOWICZ Weronika UKS Achilles Leszno 99 U16 WP III
9 16 s 1 3:07.65 NOWAK Jowita MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0468/15 2017 3
10 18 s 1 3:09.00 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2019
11 20 s 1 3:09.29 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP III RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2019 3
12 23 s 1 3:13.63 LEŚNIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2018 4 LDK!
13 24 s 1 3:16.76 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
1 1 s 2 2:55.68 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 2 s 2 2:57.77 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 99 U16 SL II HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2019
3 4 s 2 3:02.31 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0388/15 2019 2
4 5 s 2 3:03.15 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
5 8 s 2 3:05.17 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # , Z/1051/15 , 2019
6 10 s 2 3:05.47 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
7 12 s 2 3:06.08 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 4
8 17 s 2 3:08.54 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
9 19 s 2 3:09.13 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
10 21 s 2 3:11.87 HINZ Kamila RKS Rumia 99 U16 PM III #
11 22 s 2 3:12.15 BUCZYŁO Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU III
  s 2 DNF POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 99 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam B.D. # Z/1455/15 2019
  s 2 DNF SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
100 m pł MŁ K
1 1 e 1 14.60 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.3 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 4 e 1 15.40 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -0.3 II
3 7 e 1 16.10 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -0.3 III
4 13 e 1 16.39 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -0.3 III LDK!
5 14 e 1 16.40 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA -0.3 III
6 21 e 1 16.78 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.3 IV
7 22 e 1 16.82 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD -0.3 IV
1 2 e 2 15.02 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP -1.1 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
2 5 e 2 15.94 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -1.1 III #
3 8 e 2 16.16 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -1.1 III B.D.
4 9 e 2 16.18 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ -1.1 III BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
5 12 e 2 16.25 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD -1.1 III
6 17 e 2 16.60 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -1.1 III
7 18 e 2 16.63 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -1.1 III MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
1 3 e 3 15.09 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP -0.4 II
2 6 e 3 16.03 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN -0.4 III PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
3 10 e 3 16.20 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -0.4 III SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
4 11 e 3 16.21 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -0.4 III WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
5 15 e 3 16.50 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.4 III
6 16 e 3 16.58 REKIEL Anna UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.4 III B.D.
7 19 e 3 16.71 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.4 III
8 20 e 3 16.72 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -0.4 III
1 f 1 14.45 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -1.7 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 f 1 14.73 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP -1.7 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
3 f 1 15.34 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -1.7 II
4 f 1 15.36 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U16 KP -1.7 II
5 f 1 15.72 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U16 MZ -1.7 III #
6 f 1 15.90 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN -1.7 III PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
7 f 1 15.96 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -1.7 III B.D.
8 f 1 16.27 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -1.7 III
4x100 m K
1 s 1 49.79 SITEK Justyna
KARAŚ Klaudia
BARANEK Weronika
GLEGOŁA Aldona
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00
99
99
99
U16 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof

ŁUKASIAK Michał B.D.
Z/0883/15
Z/0650/15
2019
2019
2

2 s 1 50.48 MITEK Justyna
MISIELAK Marcelina
SŁYŚ Magdalena
KANTOR Weronika
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00
99
00
99
U16 PDK -- BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/2115/15
Z/4173/15
Z/2116/15
Z/4171/15
2017
2017
2017
2019
3
4
2

3 s 1 50.54 SZCZEPANIK Klaudia
BORYS Katarzyna
BARTOSZ Patrycja
HRUZIK Patrycja
GKS Piast Gliwice 00
99
00
00
U16 SLK --

ŚNIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
4 s 1 50.62 ANDRUCH Oliwia
GOZDOWSKA Kamila
KALEMBA Wiktoria
KAZIOR Maria
CWKS Resovia Rzeszów 99
00
00
99
U16 PDK --
WIERZBICKI Mirosław
KOWAL Piotr
B.D.
Z/4726/15
Z/5727/15
2018
2017
4
2

5 s 1 50.95 BERKA Natalia
PACZYŃSKA Wiktoria
SUŁEK Adrianna
ŻYWIECKA Julia
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 99
99
99
99
U16 KPO -- WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek
JANKOWSKI Marcin
CZAPIEWSKI Wiesław B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0245/15
Z/0250/15
2019
2019
3


4
6 s 1 51.51 SOKOŁOWSKA Julia
SZELENBAUN Wiktoria
SOKAL Marta
RADZKA Paulina
AKL Ursynów Warszawa 00
99
99
99
U16 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.

OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2324/15
Z/0602/15
Z/0601/15
2019
2017
2017

2
2
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0248/15 2019 1
2 2 f 1 1.62 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 99 U16 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/0283/15 2019
3 3 f 1 1.59 FERENC Kamila UKS Orlica Domaniów 00 U16 DS III
4 4 f 1 1.59 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 99 U16 LD III KRAKOWIAK Lech Z/0636/15 2019 1
5 5 f 1 1.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
6 6 f 1 1.55 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 99 U16 PM III WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
7 7 f 1 1.50 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA IV
8 8 f 1 1.50 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ IV GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
9 9 f 1 1.50 AMBROZIAK Barbara LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB IV #
9 9 f 1 1.50 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV #
11 11 f 1 1.45 BRODKORB Kamila LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław Z/1014/15 2017 4
12 12 f 1 1.45 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2018 3
13 13 f 1 1.45 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 00 U16 LD IV LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.55 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ I GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 1
2 2 f 1 3.20 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/0249/15 2019
3 3 f 1 3.20 MŁOT Karolina SKLA Sopot 00 U16 PM II
4 4 f 1 3.10 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 00 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/3688/15 2019 3
5 5 f 1 3.10 CELEJ Natalia SKLA Sopot 99 U16 PM II
6 6 f 1 3.00 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U16 PM II MIGDA Leszek Z/0583/15 2019 1
7 7 f 1 2.90 WRĘGA Paula OSOT Szczecin # 99 U16 ZP III LISEK Aleksandra # Z/0694/15 2017 1
8 8 f 1 2.80 PŁONKA Agnieszka MKS Ustroń 00 U16 SL III
9 9 f 1 2.60 DZIENDZIEL Klaudia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL IV
10 10 f 1 2.60 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB IV
11 11 f 1 2.40 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
  f 1 NM KĘDZIERSKA Sylwia MKS Ustroń 99 U16 SL --
Kula (3) K
1 1 f 1 13.98 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 2 f 1 12.96 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
3 3 f 1 12.87 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2019 1
4 4 f 1 12.72 SZYPERSKA Agnieszka MGLKS Grom Więcbork 99 U16 KP III PATEREK Przemysław Z/0693/15 2015 1
5 5 f 1 12.58 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2019 1
6 6 f 1 11.66 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U16 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2019 1
7 7 f 1 11.51 PŁAWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ III
8 8 f 1 11.51 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
9 9 f 1 11.03 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
10 10 f 1 10.83 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV
11 11 f 1 10.77 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
12 12 f 1 9.78 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 44.25 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
2 2 f 1 44.06 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
3 3 f 1 43.79 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
4 4 f 1 43.42 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM II WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
5 5 f 1 42.17 ANDERSOHN Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
6 6 f 1 38.64 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
7 7 f 1 37.99 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB III #
8 8 f 1 35.20 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
9 9 f 1 33.82 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
10 10 f 1 30.27 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
11 11 f 1 26.29 GAJDA Klaudia UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD --
12 12 f 1 26.13 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4
13 13 f 1 25.09 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:35.60 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U16 PK II KULIG Marzena Z/2612/15 2019 2
2 2 s 1 15:39.13 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II #
3 3 s 1 15:42.22 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U16 PK II KULIG Marzena Z/2613/15 2018 2
4 4 s 1 16:03.99 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U16 PM III
5 5 s 1 16:50.78 JAKIMOWICZ Alicja KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/0625/15 2017 3
6 6 s 1 17:10.82 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III
7 7 s 1 17:10.98 NAUMOWICZ Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
8 8 s 1 17:20.29 REMSAK Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 00 U16 SL III ŚLEZIONA Katarzyna Z/3645/15 2017 BEZ
9 9 s 1 17:31.21 HOPA Klaudia KL Lechia Gdańsk 99 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław 3
10 10 s 1 17:46.59 SKIBNIEWSKA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD IV
11 11 s 1 17:57.02 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 99 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
12 12 s 1 18:21.24 MOLENDA Alicja UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP IV
13 13 s 1 19:21.19 ZIELIŃSKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
14 14 s 1 20:14.34 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2018 3
  s 1 DQ WIRWIŃSKA Olga MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
300 m M
1 3 s 1 36.61 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP II
2 19 s 1 37.65 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL III
3 20 s 1 37.66 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD III
4 23 s 1 37.88 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
5 26 s 1 38.70 SOKOŁOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III
6 27 s 1 38.88 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
7 28 s 1 39.61 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
1 9 s 2 37.03 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD II
2 15 s 2 37.57 PIECHOWSKI Damian KS Podlasie Białystok 99 U16 PD III
3 16 s 2 37.58 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS III ROSTEK William # Z/2300/15 2019
3 16 s 2 37.58 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB III
5 21 s 2 37.67 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
6 25 s 2 38.33 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB III GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
1 1 s 3 35.54 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 2 s 3 36.59 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS II LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
3 4 s 3 36.67 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP II #
4 5 s 3 36.74 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
5 6 s 3 36.75 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II #
6 7 s 3 36.77 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP II
7 8 s 3 36.87 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
8 10 s 3 37.04 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II
1 11 s 4 37.04 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL II RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
2 12 s 4 37.47 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II #
3 13 s 4 37.55 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL III BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
4 14 s 4 37.55 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
5 18 s 4 37.65 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
6 22 s 4 37.80 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
7 24 s 4 38.15 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2018 3
1000 m M
1 4 s 1 2:41.60 PIASECKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU III
2 6 s 1 2:43.01 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
3 9 s 1 2:44.22 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2019 3
4 10 s 1 2:44.62 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
5 13 s 1 2:45.35 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 00 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
6 14 s 1 2:45.64 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/2265/15 2019 4 LDK!
7 16 s 1 2:46.09 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP IV CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
8 17 s 1 2:46.09 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
9 19 s 1 2:46.75 PREDKO Łukasz KS Podlasie Białystok # 99 U16 PD IV
10 20 s 1 2:49.91 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP IV
11 23 s 1 2:53.45 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK V
12 25 s 1 3:00.03 WEISE Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- #
  s 1 DNF JAKUBIK Marcin WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP --
1 1 s 2 2:41.04 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
2 2 s 2 2:41.38 JAŚNIEWSKI Daniel UKS Dwójka Pelplin 99 U16 PM III B.D. 3
3 3 s 2 2:41.49 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III #
4 5 s 2 2:42.07 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2018 3
5 7 s 2 2:43.21 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0474/15 2019
6 8 s 2 2:43.32 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
7 11 s 2 2:44.74 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz # Z/0201/15 2019 2
8 12 s 2 2:45.24 CHARA Łukasz LZS Sigma OSIR Staszów 99 U16 SK IV
9 15 s 2 2:45.86 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
10 18 s 2 2:46.15 MURAWSKI Jakub MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
11 21 s 2 2:50.04 JAKUBOWSKI Jakub MKS Inowrocław 99 U16 KP V
12 22 s 2 2:51.66 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA V MENTLEWICZ Janusz # Z/2131/15 2019 2
13 24 s 2 2:53.83 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2019
1 1 w 1 2:49.28 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV # 773
2 2 w 1 2:54.44 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 720
3 3 w 1 2:56.08 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 703
4 4 w 1 3:07.16 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3 596
5 5 w 1 3:08.23 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 586
6 6 w 1 3:11.44 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- # 557
7 7 w 1 3:15.11 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -- 524
8 8 w 1 3:25.52 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3 436
110 m pł MŁ M
1 2 e 1 15.62 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.5 II #
2 3 e 1 15.63 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -0.5 II
3 9 e 1 16.20 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -0.5 III LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 13 e 1 16.76 ZAJĄC Dawid MMKS Kędzierzyn Koźle 99 U16 OP -0.5 III
5 14 e 1 16.77 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.5 III
6 17 e 1 17.06 SCHOLL Maciej MKS Inowrocław 99 U16 KP -0.5 IV
1 5 e 2 15.86 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -0.8 III
2 6 e 2 15.95 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -0.8 III #
3 7 e 2 16.01 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP -0.8 III
4 10 e 2 16.22 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.8 III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
5 12 e 2 16.68 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.8 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
6 15 e 2 16.94 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD -0.8 III #
7 16 e 2 16.97 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP -0.8 III KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
1 1 e 3 15.39 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -0.4 II RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 4 e 3 15.82 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.4 III #
3 8 e 3 16.06 DĄBROWSKI Dawid Andrzej UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD -0.4 III SUTYNIEC Mieczysław Z/2199/15 2016 3
4 11 e 3 16.64 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -0.4 III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
5 18 e 3 17.20 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD -0.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
6 19 e 3 18.89 FREJLISZEK Michał LIUKS Kruszwica 00 U16 KP -0.4 --
7 20 e 3 40.96 PIECHOWIAK Dominik ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.4 --
  e 3 DNF SALWA Mikołaj KKL Kielce 99 U16 SK -0.4 -- #
1 f 1 15.60 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP +0.2 II
2 f 1 15.63 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.2 II #
3 f 1 15.65 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.2 II
4 f 1 15.90 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP +0.2 III
5 f 1 15.95 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +0.2 III #
6 f 1 16.02 DĄBROWSKI Dawid Andrzej UKS 19 Bojary Białystok 99 U16 PD +0.2 III SUTYNIEC Mieczysław Z/2199/15 2016 3
7 f 1 16.24 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.2 III #
8 f 1 16.45 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.2 III RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
1 1 w 1 16.25 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -1.2 III 705
2 2 w 1 16.44 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -1.2 III # 684
3 3 w 1 16.45 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -1.2 III KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3 683
4 4 w 1 16.46 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -1.2 III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 682
5 5 w 1 16.80 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -1.2 III # 645
6 6 w 1 16.97 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -1.2 III KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3 627
7 7 w 1 17.35 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD -1.2 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 588
8 8 w 1 18.52 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -1.2 -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 475
4x100 m M
1 s 1 44.14 KRAWCZYK Kamil
WIERZBICKI Maciej
PRZYGODA Michał
SZTEJKOWSKI Damian
LKS Polkowice 99
99
99
99
U16 DOL -- B.D.
KNULL Mariusz
B.D.
PIERZCHALA Robert
Z/2187/15
Z/4271/15
Z/0442/15
Z/0441/15
2017
2016
2017
2019
4
3
3
M
2 s 1 44.55 KUBACKI Wojciech
TURSKI Krzysztof
DZIUBA Szymon
KALINOWSKI Kamil
MKS-SMS Victoria Racibórz 99
00
99
99
U16 SLK -- SKALIK Joanna
TRZOS Leszek
RZEPKA Marek
Z/2515/15
Z/2581/15
Z/0703/15
2018
2019
2019
3
1
1
3 s 1 44.67 DZIEDZIECH Miłosz
KARNIA Kornel
MĄKA Miłosz
WIŚNIEWSKI Gracjan
GKS Olimpia Grudziądz 99
99
99
99
U16 KPO -- MAGDOWSKI Michał
CZUBASZEK Jarosław

Z/0542/15
Z/0553/15
2019
2019
BEZ
3
4 s 1 46.06 JEDYNAK Kamil
GRODZICKI Dariusz
PLUTA Konrad
GŁUCHOWSKI Kamil
MKS Pogoń Siedlce 99
99
00
99
U16 MAZ --
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2207/15
Z/2064/15
Z/2209/15
2015
2019
2016
BEZ
2
3
5 s 1 46.54 GÓRCZYŃSKI Jonatan
SZWAGIERCZAK Maciej
NOREK Jakub
JUZYSZYN Patryk
TS AKS Chorzów 99
99
99
99
U16 SLK --


W dal M
1 1 f 1 6.74 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.5 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 f 1 6.67 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +1.0 III ŁUKASIAK Michał # Z/0628/15 2019 1
3 3 f 1 6.54 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.7 III MAGDOWSKI Michał # Z/0542/15 2019 BEZ
4 4 f 1 6.35 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +0.3 III MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan # Z/0332/15 2019
5 5 f 1 6.22 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +0.3 IV JAGACIAK Jarosław # Z/6151/15 2019
6 6 f 1 6.15 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK 0.0 IV #
7 7 f 1 6.15 KOSIOR Dariusz AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.4 IV
8 8 f 1 6.10 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.2 IV #
9 9 f 1 5.84 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.1 V
10 10 f 1 5.82 PIKORA Marcin MKS Pułtusk 99 U16 MZ +1.6 V
11 11 f 1 5.80 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP 0.0 V GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 56.40 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU II B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 2 f 1 55.50 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2018 2
3 3 f 1 52.09 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU II KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
4 4 f 1 49.89 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU II
5 5 f 1 49.89 PATRYCY Artur MKS Pułtusk 99 U16 MZ II
6 6 f 1 48.38 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II
7 7 f 1 47.35 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP II
8 8 f 1 45.53 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
9 9 f 1 41.98 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM III WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
10 10 f 1 39.76 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
11 11 f 1 38.90 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
12 12 f 1 37.24 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
13 13 f 1 33.65 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
14 14 f 1 31.16 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
  f 1 NM PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
Młot (5) M
1 1 f 1 49.49 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
2 2 f 1 45.14 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
3 3 f 1 45.08 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP IV
4 4 f 1 44.68 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
5 5 f 1 43.08 KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ IV ROSA Mikołaj # Z/3940/15 2018 1
6 6 f 1 42.93 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/3939/15 2019 3
7 7 f 1 42.18 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
8 8 f 1 40.83 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2019 2
9 9 f 1 39.90 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
10 10 f 1 38.47 SITO Patryk KKL Kielce 99 U16 SK V
11 11 f 1 37.90 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU V WIEJAK Izydor BEZ
12 12 f 1 36.95 FRONCZAK Albert LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
13 13 f 1 36.09 BRZYSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
14 14 f 1 32.82 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
  f 1 NM STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
Oszczep (600) M
1 1 w 1 47.38 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 0
2 2 w 1 46.18 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV # 0
3 3 w 1 42.31 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ IV RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 0
4 4 w 1 38.17 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS V 0
5 5 w 1 36.80 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3 0
6 6 w 1 35.77 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3 0
7 7 w 1 34.82 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- # 0
8 8 w 1 26.89 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018 0
6-bój M MŁ M
1 f 1 3713 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS II #
2 f 1 3681 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ II RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
3 f 1 3509 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
4 f 1 3235 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM III KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3
5 f 1 3218 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS III
6 f 1 3146 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS III KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3
7 f 1 3091 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV #
8 f 1 2981 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7175970077515 sekund