Olsztyn 12.09.2011 Zawody Kontrolne AZS Olsztyn - Witaj Szkoło |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.12 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.2 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.38 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.52 | TAPEK Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.45 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.2 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 26.72 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | +1.2 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 27.32 | TAPEK Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 28.09 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | +1.2 | IV | # | |||||||||
5 | s | 1 | 28.28 | ŁĘGOWSKA Ewelina | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.83 | KUBICKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 45.95 | SŁOMIŃSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 46.12 | MIKULAK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 49.07 | KĘDZIA Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | Z/0466/13 | 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 53.85 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 53.98 | KALISZ Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 61.45 | LISOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1990 | U23 | WN | III | WOSIEK Jacek # | Z/3500/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 62.29 | KULESA Monika | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U20 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 62.62 | PACHOLCZYK Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 63.25 | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | IV | PODOLAK Kazimierz # | Z/1260/11 | 2021 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 64.39 | STRUCIŃSKA Daria | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 64.58 | RUTKOWSKA Michaela | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 64.67 | KOPEĆ Lucyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 67.77 | DUZIKOWSKA Anna Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.82 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 50.70 | SŁOMIŃSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 53.46 | KUBICKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 57.43 | MIKULAK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.58 |
ZIÓŁKOWSKA Paulina SŁOMIŃSKA Dominika KUBICKA Alicja RUTKOWSKA Michaela |
KS AZS UWM Olsztyn | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:20.24 | LISOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1990 | U23 | WN | -- | WOSIEK Jacek # | Z/3500/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 7:02.94 | STRUCIŃSKA Daria | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 7:12.98 | STAŃCZAK Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 7:32.28 | KOPEĆ Lucyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | III | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.13 | IGNATOWICZ Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | III | |||||||||||||
2 | 10.23 | CZAJKA Dorota | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.42 | CZAJKA Dorota | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | IV | |||||||||||||
2 | 26.78 | IGNATOWICZ Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.39 | GIESZCZYŃSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | +1.3 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.97 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.3 | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 12.01 | DˇBROWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.15 | GROCHECKI Daniel | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | +1.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.58 | SURMA Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.83 | KOREJWO Dawid | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.4 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.01 | ZARZECZNY Łukasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.4 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 13.86 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | +1.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.82 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 15.42 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | +1.4 | -- | B.D. | |||||||||
6 | s | 2 | 15.56 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | +1.4 | -- | # | |||||||||
7 | s | 2 | 15.68 | BŁASZCZYK Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | +1.4 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.26 | GIESZCZYŃSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | +1.3 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 24.07 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.3 | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 28.90 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 30.22 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.04 | BACZEWSKI Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 40.15 | ŁĘGOWSKI Robert | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.59 | POMORSKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 44.62 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 54.18 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 54.72 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:26.54 | ADAMSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:28.69 | HADER Rafał | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:29.13 | NIECIECKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:01.60 | SZABLEWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:03.83 | MISIEWICZ Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | IV | WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof | Z/1267/11 | 2024 | 2 | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.99 |
ŁĘGOWSKI Robert ZARZECZNY Łukasz KOREJWO Dawid DˇBROWSKI Paweł |
KS AZS UWM Olsztyn | 1996 1996 1996 1996 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 51.95 |
KLEPACKI Jacek ĆWIK Wojciech MUCZYŃ Piotr JABŁOŃSKI Adam |
KS AZS UWM Olsztyn | 1994 1994 1993 1994 |
U20 | WMZ | -- |
BUKOWIECKI Maciej |
Z/3506/11 |
2024 |
||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:06.20 | LIPIŃSKI Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 6:20.13 | CHMIELIŃSKI Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:54.10 | RATUSZYŃSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | V | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.43 | KLEPACKI Jacek | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | III | |||||||||||||
2 | 13.59 | ĆWIK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 1994 | U18 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej | Z/3506/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 12.67 | JABŁOŃSKI Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.44 | MUCZYŃ Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | II | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.80 | MOŁDA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.01 | KLEPACKI Jacek | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
2 | 31.38 | JABŁOŃSKI Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 30.52 | ĆWIK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 1994 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej | Z/3506/11 | 2024 | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.73 | MUCZYŃ Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | III | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 24.18 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | |||||||||
2 | 19.38 | SARNACKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 18.30 | RATUSZYŃSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.02 | ĆWIK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 1994 | U18 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej | Z/3506/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 35.84 | KLEPACKI Jacek | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 30.51 | JABŁOŃSKI Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 16.97 | LIPIŃSKI Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.06 | MUCZYŃ Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9477641582489 sekund |