Bia這gard 27.09.2014
Mityng zako鎍zenia sezonu
100 m K
1 1 s 1 12.88 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +1.1 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
2 2 s 1 13.05 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP +1.1 III
3 3 s 1 13.20 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.1 III
4 4 s 1 13.37 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 01 U14 ZP +1.1 IV B.D. Z/4591/15 2017 3
5 6 s 1 13.68 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP +1.1 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
6 7 s 1 13.73 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Bia這gard 90 Sen ZP +1.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
7 8 s 1 13.80 POTECKA Daria KL Iskra Bia這gard 98 U18 ZP +1.1 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
8 9 s 1 13.84 MILCZEWSKA Daria MKL Szczecinek 01 U14 ZP +1.1 V KNAJDROWSKI Tomasz 5
1 5 s 2 13.52 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn P這ty 01 U14 ZP +0.1 IV KECLER Szymon # Z/1291/15 2019 1
2 11 s 2 14.36 MAΘI垶KA Klaudia KL Iskra Bia這gard 00 U16 ZP +0.1 V #
3 12 s 2 14.44 HEN Paula KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP +0.1 V
4 14 s 2 14.48 STUPAK Zofia KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP +0.1 V RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
5 16 s 2 14.67 DOBYSZ Natalia MKL Szczecinek 01 U14 ZP +0.1 -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
6 25 s 2 15.86 CHAΣBIEC Natalia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP +0.1 --
7 26 s 2 16.17 KALISIAK Natalia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP +0.1 -- WIELECHOWSKI Adam # Z/5305/15 2017 4
8 31 s 2 18.26 SMUGA Justyna UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP +0.1 -- #
1 13 s 3 14.46 OSTROWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +0.4 V
2 18 s 3 15.18 玆DAΜWICZ Julia MKL Szczecinek 03 U12 ZP +0.4 -- LESIUK Jacek BEZ
3 19 s 3 15.23 RYBNIK Magdalena MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +0.4 --
4 21 s 3 15.42 RUDNICKA Anna MKL Szczecinek 01 U14 ZP +0.4 -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
5 24 s 3 15.70 LEWANDOWSKA Anna KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/5289/15 2019 BEZ
6 28 s 3 16.82 TOMCZYK Aurelia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP +0.4 -- #
7 29 s 3 17.15 SUPERSON Ma貪orzata MKL Szczecinek 00 U16 ZP +0.4 -- LESIUK Jacek BEZ
1 10 s 4 14.00 WΜDARCZYK Julia MLUKS Mokasyn P這ty 01 U14 ZP +0.4 V KECLER Szymon # Z/0636/16 2018 5
2 15 s 4 14.53 KANIA Aleksandra KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
3 17 s 4 15.02 POTYRAx Julia MKL Szczecinek 01 U14 ZP +0.4 -- LESIUK Jacek BEZ
4 20 s 4 15.28 BIAΜCH Aleksandra MKL Szczecinek 00 U16 ZP +0.4 -- LESIUK Jacek BEZ
5 22 s 4 15.53 SIWICKA Natalia MKL Szczecinek 03 U12 ZP +0.4 -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
6 23 s 4 15.65 STANKIEWICZ Zuzanna KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP +0.4 --
7 27 s 4 16.77 RONDZIO Natalia MKS 安i璚 S豉wno 04 U12 ZP +0.4 --
8 30 s 4 18.04 LEBODA Joanna MKL Szczecinek 01 U14 ZP +0.4 -- LESIUK Jacek # BEZ
200 m K
1 1 s 1 26.34 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
2 3 s 1 27.69 ZAJ。 Oliwia UKL 茳emka Police 00 U16 ZP 0.0 IV LDK!
3 5 s 1 28.20 KOROBEJKO Laura UKL 茳emka Police 99 U16 ZP 0.0 IV
4 7 s 1 28.68 POTECKA Daria KL Iskra Bia這gard 98 U18 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
1 2 s 2 27.38 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn P這ty 01 U14 ZP 0.0 IV KECLER Szymon # Z/1291/15 2019 1
2 4 s 2 27.75 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 01 U14 ZP 0.0 IV B.D. Z/4591/15 2017 3
3 8 s 2 29.41 JAGUSZEWSKA Nikola UKL 茳emka Police 99 U16 ZP 0.0 V
4 11 s 2 30.95 PASTUSZKA Oliwia UKL 茳emka Police 00 U16 ZP 0.0 -- KAMI垶KI Ryszard BEZ LDK!
1 6 s 3 28.66 MILCZEWSKA Daria MKL Szczecinek 01 U14 ZP 0.0 V KNAJDROWSKI Tomasz 5
2 9 s 3 29.74 WΜDARCZYK Julia MLUKS Mokasyn P這ty 01 U14 ZP 0.0 V KECLER Szymon # Z/0636/16 2018 5
3 10 s 3 30.09 JABΜ垶KA Joanna LLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP 0.0 --
4 12 s 3 31.44 MASIUK Weronika MKL Szczecinek 01 U14 ZP 0.0 -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
300 m K
1 1 s 1 45.12 PIER笉 Agata MKS Olimp υbez 03 U12 ZP IV MIKUL Kazimierz # Z/3326/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 45.73 FREJ Zuzanna LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP IV KIEDROWICZ Piotr Z/2508/15 2015 BEZ LDK!
3 3 s 1 46.45 KANIA Aleksandra KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP IV RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
4 4 s 1 48.22 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V PODLE吉Y Jan Z/0852/15 2019 3
5 6 s 1 48.55 STUPAK Zofia KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
1 7 s 2 48.96 PERDEK Patrycja MKS Olimp υbez 01 U14 ZP -- #
2 8 s 2 49.16 CZURYΜ Daria LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -- PIECYK J霩ef Z/5333/15 2016 5
3 9 s 2 51.48 BINKIEWICZ Julia KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP --
4 10 s 2 51.67 LEWANDOWSKA Wiktoria MKS Olimp υbez 03 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz # Z/3325/15 2019 4 LDK!
5 13 s 2 52.63 KOΜDZIEJSKA Anna MKS 安i璚 S豉wno 02 U14 ZP -- KAPAx Leszek 5
1 5 s 3 48.39 ΜPUSIEWICZ Alicja LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP V PIECYK J霩ef Z/5334/15 2016 5
2 11 s 3 52.17 LARWI垶KA Patrycja UKSN Sprint S豉wno 00 U16 ZP -- B.D. BEZ
3 12 s 3 52.51 PIER笉 Alicja MKS Olimp υbez 03 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz # Z/3327/15 2019 3 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.82 GULCZY垶KA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 2 s 1 1:37.44 MI哸ZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wies豉w B.D. # Z/1695/13 2019 1
3 3 s 1 1:38.88 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 01 U14 ZP II BINDASZEWSKI Wies豉w # Z/1567/15 2019 1
4 4 s 1 1:40.29 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0254/14 2017 3
5 5 s 1 1:41.44 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
6 6 s 1 1:48.97 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
7 7 s 1 1:52.10 WARD癿A Angelika ULKS Barwice 01 U14 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0301/15 2019 5
8 9 s 1 1:54.66 KANIA Anastazja KL Iskra Bia這gard 02 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK!
9 13 s 1 1:58.88 SAJDAK Daria MKL Szczecinek 97 U18 ZP -- B.D. BEZ
1 8 s 2 1:54.20 DOMARADZKA Olga RAZ Szczecin # 01 U14 ZP -- B.D. # Z/5304/15 2019
2 10 s 2 1:54.66 PIECHOTA Klaudia LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP --
3 11 s 2 1:57.96 NIESPOREK Weronika LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -- PIECYK J霩ef Z/5335/15 2017 4
4 12 s 2 1:58.46 PLAK Luiza KMKL Sztorm Ko這brzeg 01 U14 ZP -- #
5 14 s 2 2:00.32 SZABAT Klaudia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP -- #
6 15 s 2 2:01.65 SZADA-BORZYSZKOWSKA Wiktoria UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam # Z/5310/15 2016 BEZ
7 16 s 2 2:01.98 IWAN Magdalena KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP --
8 17 s 2 2:02.13 VAN WIJGERDEN Tessa LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -- PIECYK J霩ef BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:23.05 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP V PODLE吉Y Jan Z/0855/15 2019 1
2 2 s 1 3:23.66 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U16 ZP V SZYMA垶KI Sylwester # Z/2186/16 2019 BEZ
3 3 s 1 3:38.74 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP --
4 4 s 1 3:41.37 OSI垶KA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP -- PODLE吉Y Jan Z/4144/15 2019 3
100 m p M K
1 1 s 1 15.93 FIGA Aneta KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP 0.0 III BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
  s 1 DNF PLAK Luiza KMKL Sztorm Ko這brzeg 01 U14 ZP 0.0 -- #
Wzwy K
1 1 f 1 1.40 WAC Natalia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP V
W dal K
1 1 f 1 4.46 POTECKA Daria KL Iskra Bia這gard 98 U18 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
2 2 f 1 4.26 PERDEK Patrycja MKS Olimp υbez 01 U14 ZP +0.3 -- #
3 3 f 1 4.20 xZAREK Sandra MKS Olimp υbez 99 U16 ZP +0.2 --
4 4 f 1 4.12 OSTROWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +1.9 --
5 5 f 1 3.71 CHAΣBIEC Natalia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP 0.0 --
6 6 f 1 3.00 TOMCZYK Aurelia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP 0.0 -- #
7 7 f 1 2.99 KALISIAK Natalia UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam # Z/5305/15 2017 4
Kula (3) K
1 1 f 1 7.94 玆DAΜWICZ Weronika MKL Szczecinek 00 U16 ZP --
1 1 f 1 10.90 PABIAN Angelika O AZS Pozna # 97 U18 WP IV B.D. 3
2 2 f 1 6.77 RUSZLEWICZ Zuzanna MKL Szczecinek 01 U14 ZP -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
2 2 f 1 10.60 BIELSKA El瘺ieta MLUKS Mokasyn P這ty 97 U18 ZP IV KECLER Szymon SKIBICKI Jaros豉w # Z/1755/13 2017
3 3 f 1 10.14 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo # 01 U14 ZP IV GRABARCZYK Jozef # Z/2198/16 2019 3
Kula (4) K
1 1 f 1 9.11 KRENCA Natalia KL Iskra Bia這gard 96 U20 ZP IV
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 22.50 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo # 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/2198/16 2019 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 43.43 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gda雟k 96 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
2 2 f 1 33.97 PABIAN Angelika O AZS Pozna # 97 U18 WP III B.D. 3
3 3 f 1 17.84 BRZEZICKA Natalia KL Iskra Bia這gard # 96 U20 ZP --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 55.96 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 2 f 1 39.69 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM III
3 3 f 1 34.84 BIELSKA El瘺ieta MLUKS Mokasyn P這ty 97 U18 ZP IV KECLER Szymon SKIBICKI Jaros豉w # Z/1755/13 2017
4 4 f 1 29.74 KALICKA Natalia MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2019 2
5 5 f 1 28.15 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V STEFA垶KI Jacek Z/4145/15 2019 2
6 6 f 1 26.20 MA印AK Ma貪orzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.85 PRO Adrianna KMKL Sztorm Ko這brzeg 92 U23 ZP II SZYBOWSKI Miros豉w Z/3630/11 2017 2
2 2 f 1 42.08 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gda雟k 95 U20 PM II
3 3 f 1 23.97 BRZEZICKA Natalia KL Iskra Bia這gard # 96 U20 ZP --
100 m M
1 2 s 1 12.18 OLESZCZYSZYN Piotr WKS 奸御k Wroc豉w # 97 U18 DS +1.1 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
2 3 s 1 12.35 BUSZMAN Mateusz KL Iskra Bia這gard 94 U23 ZP +1.1 --
3 4 s 1 12.45 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.1 V
4 6 s 1 12.60 JA印ARZ Micha MKS Junior Z這cieniec 99 U16 ZP +1.1 V
5 7 s 1 12.76 DREWNOWSKI Mariusz KL Iskra Bia這gard 97 U18 ZP +1.1 --
6 9 s 1 13.33 PEΘA Krzysztof UKS Sprinter Wolin 99 U16 ZP +1.1 --
7 10 s 1 13.44 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.1 --
1 1 s 2 11.86 OSIAK Adrian STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.3 IV
2 5 s 2 12.48 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP +0.3 --
3 8 s 2 13.12 SURZYN Micha MKS Junior Z這cieniec 00 U16 ZP +0.3 -- RADZIMSKI Adam # Z/1423/15 2017 3
4 11 s 2 13.64 KAZNOWSKI Mateusz UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP +0.3 --
5 12 s 2 14.81 KO列IELNIAK Patryk KL Iskra Bia這gard 02 U14 ZP +0.3 -- KO列IELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # Z/4962/15 2019 3 LDK!
6 13 s 2 15.78 KRUK Bartosz UKL Feniks 安idwin # 06 U12 ZP +0.3 -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil # Z/2203/16 2018 BEZ LDK!
7 14 s 2 16.50 ROKITA Wojciech UKL Feniks 安idwin # 03 U12 ZP +0.3 -- #
200 m M
1 1 s 1 27.28 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.1 --
2 2 s 1 27.63 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.1 --
3 3 s 1 32.18 KO列IELNIAK Patryk KL Iskra Bia這gard 02 U14 ZP +0.1 -- KO列IELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # Z/4962/15 2019 3 LDK!
300 m M
1 1 s 1 41.15 KAZIMIERAK Adrian MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP V
2 2 s 1 41.54 WASIELEWSKI Mieszko LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP V
3 3 s 1 43.01 LATOCHA Grzegorz MKS Olimp υbez 01 U14 ZP --
4 4 s 1 47.42 BORNY Nikodem UKL Feniks 安idwin # 02 U14 ZP -- #
400 m M
1 1 s 1 53.47 KRAUS Krzysztof MKS Olimp υbez 94 U23 ZP --
2 2 s 1 54.78 KAΣZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2018 BEZ
3 3 s 1 56.01 GAxN Kacper LΘB Trucht υbez # 98 U18 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:10.62 KAWCZAK Rados豉w MKL Szczecin 97 U18 ZP -- B.D. # BEZ
2 2 s 1 2:13.69 MERK Karol MKL Szczecinek 97 U18 ZP -- TOBOx Roman BEZ
3 3 s 1 2:48.11 GRODZICKI Patryk UKL Feniks 安idwin # 02 U14 ZP --
4 4 s 1 3:02.21 ROKITA Wojciech UKL Feniks 安idwin # 03 U12 ZP -- #
1000 m M
1 1 s 1 2:53.33 RUDZI垶KI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
2 2 s 1 2:54.20 SZYMA垶KI Norbert MLUKS Mokasyn P這ty 00 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
3 3 s 1 2:55.15 RUDZI垶KI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
4 4 s 1 3:03.17 KALIBABKA Jerzy UKS Sprinter Wolin 99 U16 ZP --
5 5 s 1 3:04.63 WARD癿A Mateusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0424/15 2019 4
6 6 s 1 3:10.11 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U14 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester # Z/0643/16 2019 BEZ
7 7 s 1 3:11.00 KROHN Marcin LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
8 8 s 1 3:26.43 KLESZCZY垶KI Mi這sz UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam # Z/1493/16 2017 BEZ
9 9 s 1 3:30.71 MICHAΜWSKI Tomasz UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP --
1500 m M
1 1 s 1 4:05.41 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz S逝bice 98 U18 LB III
2 2 s 1 4:08.63 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin 90 Sen ZP III B.D. 2
3 3 s 1 4:18.30 NOGALSKI Denis LKS Lubusz S逝bice 98 U18 LB IV
4 4 s 1 4:18.55 ROSIEK Krzysztof MKL Szczecin 96 U20 ZP IV #
5 5 s 1 4:20.24 LEWANDOWSKI Jakub LKS Lubusz S逝bice 97 U18 LB IV
6 6 s 1 4:20.67 LESZKIEWICZ Sebastian LKS Lubusz S逝bice 98 U18 LB IV
7 7 s 1 4:39.35 WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesi徠ka Bia這gard 95 U20 ZP -- CICHOCKI Jaros豉w B.D. #
8 8 s 1 4:39.69 ZAGAJEWSKI Rafa KL Iskra Bia這gard # 97 U18 ZP -- PIETRUSZKA Renata # Z/0866/13 2018 BEZ
9 9 s 1 4:40.01 SIENKIEWICZ Adrian MKL Szczecinek 96 U20 ZP -- TOBOx Roman Z/1032/13 2013 BEZ
Wzwy M
1 1 f 1 1.80 ZI茛KOWSKI Maciej KL Iskra Bia這gard # 97 U18 ZP IV #
2 2 f 1 1.75 OLESZCZYSZYN Piotr WKS 奸御k Wroc豉w # 97 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 3 f 1 1.50 KNEZ Aleksander LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -- 名IERCZY垶KI S豉womir Z/5340/15 2015 5
4 5 f 1 1.35 SPUREK Dominik MKS 安i璚 S豉wno 02 U14 ZP --
5 4 f 1 1.35 LE吉IEWSKI Gracjan MKS 安i璚 S豉wno 03 U12 ZP -- #
W dal M
1 1 f 1 4.83 SURZYN Micha MKS Junior Z這cieniec 00 U16 ZP 0.0 -- RADZIMSKI Adam # Z/1423/15 2017 3
2 2 f 1 3.72 BORNY Nikodem UKL Feniks 安idwin # 02 U14 ZP 0.0 -- #
3 3 f 1 3.44 GRODZICKI Patryk UKL Feniks 安idwin # 02 U14 ZP +2.0 --
4 4 f 1 3.40 KRUK Bartosz UKL Feniks 安idwin # 06 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil # Z/2203/16 2018 BEZ LDK!
5 5 f 1 3.35 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 11.45 BASZY垶KI Bart這miej KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
1 1 f 1 13.41 RENDASZKA Rafa LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM IV KOWNATKE Rafa # Z/1088/14 2019 2
2 2 f 1 9.16 AUGUSTAITYS ㄆkasz UKS Sprinter Wolin 01 U14 ZP -- #
2 2 f 1 13.05 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP IV SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
3 3 f 1 8.68 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP -- SZYBOWSKI Miros豉w # Z/5715/15 2019 4
3 3 f 1 11.90 KOLA哸ZYK Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Miros豉w B.D. Z/0743/14 2017
4 4 f 1 8.22 LESZCZY垶KI Kacper MKS Olimp υbez 01 U14 ZP --
Kula (6) M
1 1 f 1 11.12 KOWALSKI Adam MKS Junior Z這cieniec 97 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.25 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Z這cieniec 99 U16 ZP III
2 2 f 1 40.04 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Z這cieniec 00 U16 ZP IV
3 3 f 1 33.85 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP V SZYBOWSKI Miros豉w # Z/5715/15 2019 4
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 50.13 RENDASZKA Rafa LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM II KOWNATKE Rafa # Z/1088/14 2019 2
2 2 f 1 37.23 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP IV SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
3 3 f 1 34.99 KOWALSKI Adam MKS Junior Z這cieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 44.27 RENDASZKA Rafa LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM II KOWNATKE Rafa # Z/1088/14 2019 2
Dysk (2) M
1 1 f 1 47.99 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP I B.D. # 1
2 2 f 1 37.36 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Ko這brzeg 66 Masters ZP III SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 39.58 BASZY垶KI Bart這miej KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
Oszczep (700) M
1 1 f 1 67.81 ZABΜCKI Mateusz AZS-AWFiS Gda雟k 98 U18 PM I
2 2 f 1 62.61 MRZYG笈 Cyprian AZS-AWFiS Gda雟k # 98 U18 PM II WALCZAK Leszek # Z/0962/14 2019 MM
3 3 f 1 57.09 GUNERA Mateusz MKS Olimp υbez 98 U18 ZP II MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
4 4 f 1 50.83 SMYK Szymon O AZS Pozna # 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
5 5 f 1 48.43 BIELAWSKI Jakub AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM IV #
Oszczep (800) M
1 1 f 1 58.63 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix S逝psk # 89 Sen PM II GRECKA Ewa Z/1132/12 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7686941623688 sekund