Sosnowiec 04 - 05.10.2014
Finał Ligi Młodzików 2014 + jesienne wieloboje
100 m K
1 1 s 1 12.93 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -2.0 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
2 2 s 1 12.98 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -2.0 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
3 3 s 1 13.27 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -2.0 IV
4 4 s 1 13.35 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL -2.0 IV
5 5 s 1 13.40 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -2.0 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
6 6 s 1 13.61 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL -2.0 IV
7 7 s 1 13.71 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -2.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
1 8 s 2 13.89 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL -2.9 V
2 9 s 2 13.93 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -2.9 --
3 12 s 2 14.08 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -2.9 V
4 17 s 2 14.21 BIES Sandra LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -2.9 V #
5 18 s 2 14.32 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -2.9 V
6 54 s 2 16.13 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -2.9 -- #
1 11 s 3 14.05 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -3.5 V
2 13 s 3 14.10 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -3.5 V
3 14 s 3 14.15 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -3.5 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
4 15 s 3 14.18 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL -3.5 V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
5 19 s 3 14.37 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -3.5 V
6 23 s 3 14.49 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL -3.5 V HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
7 28 s 3 14.68 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL -3.5 --
8 40 s 3 15.03 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -3.5 -- MARMUR Stanisław # Z/2765/15 2019 BEZ
1 22 s 4 14.48 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -1.5 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 23 s 4 14.49 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -1.5 V
3 25 s 4 14.65 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -1.5 --
4 26 s 4 14.66 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL -1.5 --
5 31 s 4 14.78 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
6 33 s 4 14.80 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -1.5 --
1 21 s 5 14.47 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 01 U14 SL -2.1 V
2 32 s 5 14.79 METLERSKA Anna MKS-MOS Katowice 01 U14 SL -2.1 --
3 34 s 5 14.84 ŁUPIEŻOWIEC Weronika MOSM Tychy 01 U14 SL -2.1 --
4 36 s 5 14.94 FIL Justyna GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -2.1 --
5 39 s 5 15.00 ŁYSZKIEWICZ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL -2.1 -- #
6 41 s 5 15.10 WOSIK Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -2.1 -- #
7 42 s 5 15.28 MIKOŁAJCZYK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL -2.1 --
1 36 s 6 14.94 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -3.6 -- MARMUR Stanisław # Z/2766/15 2019 BEZ
2 44 s 6 15.29 GUZY Vanessa RMKS Rybnik 01 U14 SL -3.6 -- LDK!
3 46 s 6 15.41 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -3.6 -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2019 3
4 47 s 6 15.46 MAMZEROWSKA Weronika TS AKS Chorzów 00 U16 SL -3.6 --
5 48 s 6 15.51 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -3.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2019 4
6 50 s 6 15.69 KOREPTA Ksenia TS AKS Chorzów 01 U14 SL -3.6 --
1 15 s 7 14.18 GURGUL Agata RMKS Rybnik 99 U16 SL -4.5 V
2 42 s 7 15.28 OLASEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -4.5 --
3 49 s 7 15.66 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -4.5 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
4 52 s 7 15.99 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL -4.5 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
5 57 s 7 16.53 MARKER Sandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -4.5 -- #
6 58 s 7 16.62 RYŁKO Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -4.5 -- B.D. DREJ Maciej # LDK!
7 59 s 7 16.63 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 02 U14 SL -4.5 -- #
8 61 s 7 17.19 ALEKSIEWICZ Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -4.5 --
1 26 s 8 14.66 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -3.4 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2771/15 2019 3
2 30 s 8 14.77 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL -3.4 --
3 45 s 8 15.40 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -3.4 -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2019 BEZ
4 55 s 8 16.17 BRAŃKA Martyna LKS Brzezina Osiek 01 U14 MA -3.4 --
5 60 s 8 17.06 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -3.4 -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1439/17 2018 3 LDK!
6 62 s 8 17.21 ORZECHOWSKA Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -3.4 --
7 63 s 8 17.70 ZGODA Natalia MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -3.4 --
8 64 s 8 17.84 KIERZEK Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL -3.4 --
1 10 s 9 13.98 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA -2.8 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
2 19 s 9 14.37 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL -2.8 --
3 29 s 9 14.71 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -2.8 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2781/15 2019 3
4 35 s 9 14.93 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -2.8 -- #
5 38 s 9 14.95 AMBROZIAK Oktawia MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -2.8 --
6 51 s 9 15.76 WAWEŁCZYK Irena MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -2.8 -- #
7 53 s 9 16.00 MARCZAK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -2.8 --
8 56 s 9 16.41 KU¦ Dominika LKS Brzezina Osiek 01 U14 MA -2.8 --
200 m K
1 1 s 1 28.75 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -2.4 -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
2 2 s 1 29.19 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -2.4 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
3 3 s 1 29.82 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U18 SL -2.4 --
1 1 w 1 27.54 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.5 IV B.D. 3 668
1 1 w 1 28.33 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.5 IV 605
2 2 w 1 28.49 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.5 IV 593
300 m K
1 1 s 1 40.94 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 1 41.84 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II
3 4 s 1 42.39 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
4 6 s 1 42.94 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
5 10 s 1 43.91 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -- #
1 3 s 2 42.30 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL II #
2 5 s 2 42.47 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL II
3 8 s 2 43.63 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III #
4 12 s 2 44.42 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
5 13 s 2 44.68 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL III
6 14 s 2 44.72 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL III
1 11 s 3 44.09 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
2 16 s 3 45.18 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL IV # LDK!
3 18 s 3 45.25 WÓJCIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL IV
4 19 s 3 45.48 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL IV LDK!
5 20 s 3 45.56 LIGOCKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL IV
1 9 s 4 43.83 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III
2 15 s 4 44.99 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
3 17 s 4 45.21 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL IV #
4 22 s 4 45.90 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL IV ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
5 23 s 4 46.08 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL IV CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
6 25 s 4 46.75 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
1 21 s 5 45.77 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL IV
2 27 s 5 47.71 KWIECIŃSKA Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
3 32 s 5 48.39 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
4 35 s 5 48.77 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
5 44 s 5 50.78 ROGALA Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL --
1 26 s 6 46.96 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL V
2 34 s 6 48.54 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL -- B.D. # 5
3 40 s 6 49.21 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
4 41 s 6 49.38 PAWLETA Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL --
5 45 s 6 51.08 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- B.D. 4
6 48 s 6 51.96 DYMARZ Patrycja GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
1 31 s 7 48.17 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL V
2 33 s 7 48.53 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -- #
3 39 s 7 49.17 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/6386/15 2017 4
4 42 s 7 49.53 FULAR Oliwia TS AKS Chorzów 01 U14 SL --
1 29 s 8 47.90 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 00 U16 SL V #
2 30 s 8 47.98 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V PASZTA Anna # Z/4778/15 2016 3 LDK!
3 36 s 8 48.98 MˇKOSA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
4 37 s 8 49.00 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- #
5 46 s 8 51.10 KROTLIŃSKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PASZTA Anna BEZ LDK!
6 56 s 8 57.57 PACYNA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
1 7 s 9 43.06 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
2 38 s 9 49.16 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
3 50 s 9 52.74 GRUND Zuzanna MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
4 53 s 9 55.18 MISIŃSKA Weronika GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/6385/15 2018 4
5 55 s 9 57.14 PAGIEŁA Weronika LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
1 28 s 10 47.72 ZWIAS Elżbieta LKS Pogórze Skoczów 97 U18 SL --
2 43 s 10 49.91 KICZOROWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 01 U14 SL --
3 49 s 10 52.09 MATEJA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PASZTA Anna BEZ LDK!
4 57 s 10 59.97 WESOŁOWSKA Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL -- PASZTA Anna BEZ
5 58 s 10 61.67 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL -- # LDK!
1 24 s 11 46.40 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
2 47 s 11 51.44 WANAT Dominika LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
3 51 s 11 54.33 PASOŃ Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL --
4 52 s 11 54.55 BARGIEL Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PASZTA Anna BEZ
5 54 s 11 55.83 KRAMARCZYK Kamila LKS Brzezina Osiek 01 U14 MA --
600 m K
1 1 s 1 1:38.15 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
2 2 s 1 1:42.05 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
3 3 s 1 1:42.47 BOROWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III
4 4 s 1 1:45.03 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL IV
5 5 s 1 1:46.21 CYCOŃ Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL V
6 14 s 1 1:52.32 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- # LDK!
7 18 s 1 1:53.45 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
1 7 s 2 1:48.57 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
2 8 s 2 1:49.27 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. Z/2896/15 2019 1
3 9 s 2 1:49.68 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. Z/2788/15 2019 1
4 10 s 2 1:50.10 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
5 11 s 2 1:50.66 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/1733/15 2019 4
6 12 s 2 1:51.29 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2019 3
7 16 s 2 1:52.83 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
8 19 s 2 1:54.15 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
9 20 s 2 1:54.79 RAKUS Maria LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
10 22 s 2 1:55.60 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2019 1
1 15 s 3 1:52.59 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1432/16 2019 2 LDK!
2 17 s 3 1:53.21 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
3 21 s 3 1:55.04 GAMROTEK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL --
4 23 s 3 1:56.60 PASEK Anna MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
5 24 s 3 1:56.80 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/2780/15 2019 BEZ
6 26 s 3 2:01.99 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice # 02 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/0994/15 2019 BEZ
7 27 s 3 2:02.61 FRANKOWSKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL --
8 40 s 3 2:14.02 NOCOŃ Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
1 25 s 4 2:00.08 PU¦LEDZKA Karolina MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
2 28 s 4 2:02.65 KRĘTOSZ Sabina LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4415/15 2015 BEZ
3 30 s 4 2:03.42 PODSIADŁO Nikola LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4412/15 2015 BEZ
4 31 s 4 2:03.43 JANKOWSKA Aleksandra MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL -- SZENDERA Józef BEZ
5 34 s 4 2:06.79 BRUDNY Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
6 36 s 4 2:12.27 CEBRAT Paulina UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL --
7 41 s 4 2:19.10 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/2208/18 2019 5 LDK!
1 6 s 5 1:48.00 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
2 13 s 5 1:51.42 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
3 29 s 5 2:03.04 ROMANEK Dominika LKS Brzezina Osiek 01 U14 MA -- #
4 32 s 5 2:04.34 FERENC Elżbieta CTL ORLĘTA Częstochowa # 99 U16 SL -- #
5 33 s 5 2:05.74 BULIK Ewelina MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
6 35 s 5 2:11.08 GAWLIK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
7 37 s 5 2:12.54 KAROŃSKA Iza CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
8 38 s 5 2:12.55 DUDA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
9 39 s 5 2:12.72 SZCZUREK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:05.65 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
2 2 s 1 3:06.85 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
3 3 s 1 3:07.15 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
4 4 s 1 3:07.16 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL --
5 5 s 1 3:08.56 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
6 6 s 1 3:10.17 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/2532/15 2019 1
7 7 s 1 3:12.87 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
8 8 s 1 3:14.47 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
9 11 s 1 3:18.37 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
10 13 s 1 3:18.48 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
1 9 s 2 3:15.38 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki # 98 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/0238/14 2018 BEZ
2 10 s 2 3:18.01 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL IV #
3 11 s 2 3:18.37 WOJTYŁA Marcelina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL IV
4 14 s 2 3:20.25 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
5 15 s 2 3:23.59 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL V CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
6 16 s 2 3:29.29 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U14 SL V CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
7 17 s 2 3:34.42 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
8 18 s 2 3:37.97 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL --
  s 2 DNF MAJCHEREK Kamila LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4408/15 2016 4
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.63 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -4.1 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
2 2 s 1 16.78 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -4.1 IV
3 3 s 1 16.84 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -4.1 IV
4 4 s 1 16.98 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -4.1 IV
5 5 s 1 17.17 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -4.1 IV #
6 6 s 1 17.33 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -4.1 IV
7 7 s 1 18.09 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -4.1 V #
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 16.25 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.9 III 684
2 2 w 1 17.78 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.9 -- B.D. 3 511
100 m pł K
1 1 w 1 19.74 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.9 -- 324
300 m pł K
1 1 s 1 49.02 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 49.13 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL III CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
3 3 s 1 49.48 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL III SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
4 4 s 1 51.43 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL IV #
5 5 s 1 51.54 TROSKA Dagmara TS AKS Chorzów 00 U16 SL IV
6 6 s 1 55.28 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
4x100 m K
1 s 1 50.63 SITEK Justyna
KARA¦ Klaudia
BARANEK Weronika
GLEGOŁA Aldona
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
99
99
99
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof

ŁUKASIAK Michał B.D.
Z/0883/15
Z/0650/15
2019
2019
2

2 s 1 50.96 BARTOSZ Patrycja
BORYS Katarzyna
HRUZIK Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
GKS Piast Gliwice 00
99
00
00
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam

RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
3 s 1 52.31 WIATREK Natalia
NOWAK Wiktoria
KLĘBOWSKA Wiktoria
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 01
01
00
00
U16 SLK --

B.D.
B.D.
Z/2776/15
Z/4569/15
2019
2019
1
M
4 s 1 52.59 JASIK Karolina
LEPA Klaudia
DRAGAN Justyna
ZAWRONEK Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99
99
00
99
U16 SLK --


CZYŻ Katarzyna B.D.
Z/0656/15
2019

5 s 1 52.90 CZAPLA Adrianna
GRALIKOWSKA Katarzyna
KORBUT Milena
RYNDAK Wiktoria
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
00
00
00
U16 SLK -- B.D.

B.D.
Z/3569/15
Z/2389/15
2019
2019
1
1
6 s 1 53.95 KOMINEK Karina
OSTYŃSKA Justyna
MAREK Julia
KRĘTOSZ Natalia
LUKS Zabrzeg 00
00
01
99
U16 SLK --
HOMA Wioleta
KOBĘDZA Jan
Z/4407/15
Z/4405/15
2019
2019
3
2
1 s 2 53.84 METLERSKA Anna
TOMANEK Olga
PEŁKA Zuzanna
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 01
00
00
00
U16 SLK --


2 s 2 53.87 GRYGIEL Ilona
LIGOCKA Marta
SICHMA Agnieszka
MITRĘGA Dominika
MKS-SMS Victoria Racibórz 99
01
01
01
U16 SLK -- SOBCZYK Tomasz B.D.


Z/2517/15
2019

3 s 2 54.29 WOJNOWSKA Kamila
ZALEJSKA Monika
OSTROWICZ Dominika
UŁAMEK Urszula
CKS Budowlani Częstochowa 00
99
99
00
U16 SLK --
CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/3363/15
Z/3359/15
Z/3899/15
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
2
4 s 2 55.05 RODENKO Magdalena
ZWIAS Justyna
WOJTYŁA Marcelina
WRZESZCZ Magdalena
LKS Pogórze Skoczów 01
99
00
00
U16 SLK --
KRUPA Iwona

KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/1733/15
Z/1440/15
2019
2018
4
4
5 s 2 55.27 BUGLA Martyna
WAŁACH Julia
PARZYCH Weronika
SZYMURA Natalia
RMKS Rybnik 00
00
00
99
U16 SLK --


FOJCIK Dorota
Z/4712/15
2018
BEZ
6 s 2 56.53 KOREPTA Ksenia
TROSKA Dagmara
JAUERNIG Karolina
MAMZEROWSKA Weronika
TS AKS Chorzów 01
00
99
00
U16 SLK --

ZIEMBA Dariusz
Z/3187/15
2019
3
1 s 3 54.01 MERTA Sandra
KAWECKA Agata
SŁOMIŃSKA Anna
GREŃ Joanna
KS Sprint Bielsko-Biała 99
00
00
00
U16 SLK --

MARMUR Stanisław
JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
Z/3468/15
, Z/3466/15
2019
, 2017
2
BEZ
2 s 3 54.62 KRYSZTOFORSKA Angelika
WÓJCIK Angelika
KIEPURA Monika
SKIBIŃSKA Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 99
99
00
00
U16 SLK --

JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0884/15
Z/0900/15
2019
2019
2
2
3 s 3 54.63 KUCIA Jagoda
OLSZEWSKA Katarzyna
SZKUDLAREK Julia
WAŁĘGA Natalia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
99
99
99
U16 SLK --


4 s 3 56.84 HAJDUŁA Martyna
PYKA Milena
ROIK Paulina
AMBROZIAK Oktawia
MOSiR Mysłowice 99
00
00
00
U16 SLK -- PĘKALA Łukasz
PASZTA Wiesław

Z/2532/15
2019
5
1
1 s 4 56.38 ŁACHOWSKA Agnieszka
ENGELMANN Weronika
SZULIERZ Kamila
WĘGLARZ Daria
MKS-MOSM Bytom 99
01
01
00
U16 SLK --
B.D.
JACYSZYN Lechosław
Z/2896/15
Z/2780/15
2019
2019
1
BEZ
2 s 4 56.72 BOROWSKA Kamila
BUL Julia
GORZAWSKA Nicola
ZASADZIAK Malwina
GKS Piast Gliwice 99
99
99
99
U16 SLK --
¦NIEGÓRSKI Adam

Z/0500/15
2017
4
3 s 4 58.78 KOŁODZIEJCZYK Paulina
ROGALA Justyna
ŁYSZKIEWICZ Klaudia
TUCKA Dominika
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
01
01
01
U14 SLK -- RZEWNICKI Wiktor


ROLAK Dorota
Z/0902/15
Z/0903/15
2019
2019
3
3
4 s 4 60.10 WIKAREK Natalia
NOGA Kamila
OGÓROWSKA Wiktoria
CHACIŃSKA Sandra
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
01
01
01
U14 SLK --

JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0892/15
2019
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
2 2 f 1 1.40 SICHMA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL V
3 3 f 1 1.40 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
4 4 f 1 1.35 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
4 4 f 1 1.35 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
5 6 f 1 1.15 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
1 1 w 1 1.39 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- 502
1 1 w 1 1.48 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV B.D. 3 599
2 2 w 1 1.42 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 534
W dal K
  f 1 2.76 ALEKSIEWICZ Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +1.7 --
  f 1 3.08 KWA¦NIK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +1.2 --
  f 1 3.50 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.9 -- # LDK!
  f 1 3.83 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL +1.2 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
1 1 f 1 4.79 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL +2.1 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
2 2 f 1 4.61 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.5 V KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
3 3 f 1 4.46 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL +4.7 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
4 4 f 1 4.42 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.5 --
5 5 f 1 4.36 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.0 --
6 6 f 1 4.27 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +1.6 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
7 7 f 1 4.26 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.5 --
8 8 f 1 4.25 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +2.8 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
9 9 f 1 4.22 NOWAK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.8 --
10 10 f 1 4.19 OLSZEWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +2.4 --
11 11 f 1 4.08 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.2 -- # LDK!
12 12 f 1 4.08 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 00 U16 SL +2.0 -- #
13 13 f 1 4.07 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL +4.5 -- B.D. # 5
14 14 f 1 3.97 ŁUPIEŻOWIEC Weronika MOSM Tychy 01 U14 SL +1.5 --
15 15 f 1 3.95 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL +3.6 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
16 16 f 1 3.91 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 01 U14 SL +0.4 --
17 17 f 1 3.78 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.3 -- #
18 18 f 1 3.76 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +3.3 -- # LDK!
19 19 f 1 3.68 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +1.6 -- B.D. 4
20 20 f 1 3.48 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 02 U14 SL +1.9 -- #
21 21 f 1 3.32 KWA¦NIK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +3.8 --
22 22 f 1 3.22 KIERZEK Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +1.5 --
23 23 f 1 2.96 ALEKSIEWICZ Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +4.7 --
  f 1 NM SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.77 MAKSYMOWICZ Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL III
2 2 f 1 10.93 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
3 3 f 1 10.83 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
4 4 f 1 10.73 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV B.D. BEZ
5 5 f 1 10.28 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
6 6 f 1 9.12 MITRĘGA Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL V
7 7 f 1 7.99 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
8 8 f 1 7.61 BAUTISTA-PASCUAL Arleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL --
1 w 1 9.24 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 480
2 w 1 9.04 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- B.D. 3 467
Kula (4) K
1 w 1 9.80 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV 516
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.52 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 2 f 1 35.81 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
3 3 f 1 34.56 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL III
4 4 f 1 30.97 CIE¦LOK Zuzanna RMKS Rybnik 99 U16 SL IV
5 5 f 1 25.71 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL V
6 6 f 1 24.62 MODRZEJEWSKA Anna RMKS Rybnik 99 U16 SL V
7 7 f 1 18.87 OSTROWSKA Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -- SKALIK Joanna Z/2591/15 2018 BEZ
  f 1 NM STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 28.43 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
1 1 f 1 32.10 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
2 2 f 1 27.17 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL IV
Młot (3) K
1 1 f 1 36.16 CZERW Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL IV
1 1 f 1 39.68 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL IV #
2 2 f 1 29.71 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 00 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam # Z/4664/15 2019 4
  f 1 NM KONIECZNA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.50 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
2 2 f 1 29.48 SOBIK Simona RMKS Rybnik 00 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2018 4
3 3 f 1 29.37 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
4 4 f 1 26.78 WASILEWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
5 5 f 1 26.73 KONIECZNA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
6 6 f 1 26.33 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4
1 1 f 2 36.29 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
2 2 f 2 20.26 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 26.98 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:46.48 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III
2 2 s 1 16:55.87 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
3 3 s 1 17:50.18 LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 99 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
4 4 s 1 18:00.54 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4404/15 2016 4
5 5 s 1 18:19.21 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL IV MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
100 m M
1 1 s 1 11.31 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -3.1 III BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
2 2 s 1 11.80 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -3.1 IV
3 3 s 1 11.85 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL -3.1 IV
3 3 s 1 11.85 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -3.1 IV HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
5 5 s 1 11.96 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL -3.1 IV
6 8 s 1 12.15 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL -3.1 IV
7 9 s 1 12.19 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -3.1 IV HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
8 13 s 1 12.47 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 -3.1 -- B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
1 7 s 2 12.13 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL -2.5 IV B.D. 3
2 10 s 2 12.24 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL -2.5 V
3 11 s 2 12.28 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL -2.5 V
4 14 s 2 12.48 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL -2.5 --
5 15 s 2 12.49 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -2.5 V HOMA Wioleta Z/4446/15 2015 BEZ
6 16 s 2 12.50 GÓRALSKI Karol UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL -2.5 V
7 18 s 2 12.60 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL -2.5 V
1 12 s 3 12.46 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL -4.2 V SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
2 19 s 3 12.74 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -4.2 -- BORYKA Ireneusz # Z/6145/15 2018 3
3 22 s 3 12.85 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -4.2 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
4 23 s 3 12.88 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL -4.2 --
5 26 s 3 13.03 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -4.2 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2777/15 2019 1
6 28 s 3 13.08 SZOŁTYSEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -4.2 -- #
7 30 s 3 13.09 SADOWSKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -4.2 --
1 27 s 4 13.07 GAWRYSZ Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL -2.9 --
2 28 s 4 13.08 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -2.9 -- HYJEK Katarzyna # Z/2576/15 2019 4
3 31 s 4 13.25 IGNASZAK Jakub MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL -2.9 -- SZENDERA Józef BEZ
4 33 s 4 13.27 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL -2.9 --
5 36 s 4 13.37 KOZYRA Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -2.9 -- #
  s 4 DQ PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -2.9 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3840/15 2019 3
1 25 s 5 12.98 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -1.6 -- HYJEK Katarzyna # Z/2589/15 2019 4
2 38 s 5 13.54 CHRZANOWSKI Maciej MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -1.6 --
3 39 s 5 13.61 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -1.6 -- #
4 40 s 5 13.77 DŁUŻNIAK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -1.6 --
5 41 s 5 13.79 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -1.6 -- BORYKA Ireneusz # Z/5554/15 2019 4
6 42 s 5 13.83 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -1.6 --
7 43 s 5 13.87 MICHALIK Kamil MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -1.6 --
1 6 s 6 12.00 PIGUŁA Mateusz MKS-MOS Katowice 98 U18 SL -1.7 IV B.D. BEZ
2 32 s 6 13.26 HALUCH Dominik MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -1.7 --
3 37 s 6 13.41 WOJTKOWIAK Łukasz MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -1.7 --
4 44 s 6 13.93 STELMACH Wojciech MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -1.7 --
5 46 s 6 13.94 WIELAND Dawid MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -1.7 --
6 51 s 6 14.69 ZWOLIŃSKI Michał GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -1.7 --
7 52 s 6 15.12 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -1.7 -- # LDK!
8 54 s 6 15.56 HALAMA Michał MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -1.7 --
1 17 s 7 12.51 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -2.9 --
2 44 s 7 13.93 CHELIŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -2.9 --
3 48 s 7 14.34 MAREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -2.9 --
4 49 s 7 14.40 KRAWCZYK Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -2.9 --
5 50 s 7 14.55 BAŃKOWSKI Olgierd MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -2.9 --
6 55 s 7 15.71 ¦WIERCZYNA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -2.9 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ
7 56 s 7 17.08 KACZOR Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL -2.9 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
1 20 s 8 12.76 CZAPROWSKI Rafał MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL -1.6 --
2 21 s 8 12.78 WELET Michał LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL -1.6 --
3 24 s 8 12.95 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -1.6 --
4 34 s 8 13.34 SOJKA Bartłomiej LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -1.6 --
5 35 s 8 13.35 WIĘCEK Krzysztof MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL -1.6 --
6 47 s 8 14.24 KUCHARZ Michał MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL -1.6 -- SZENDERA Józef BEZ
7 53 s 8 15.38 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -1.6 -- # LDK!
1 1 w 1 11.53 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.7 III ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 746
1 1 w 1 11.81 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -4.8 IV B.D. 3 689
1 1 w 1 12.88 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -4.8 -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2 488
2 2 w 1 11.87 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -1.7 IV B.D. # 3 677
2 2 w 1 12.46 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -4.8 -- 563
2 2 w 1 13.27 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -4.8 -- 423
3 3 w 1 11.92 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.7 IV B.D. 667
3 3 w 1 12.47 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -4.8 -- 562
4 4 w 1 12.55 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -1.7 -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 547
300 m M
1 1 s 1 36.16 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
2 2 s 1 36.99 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 3 s 1 37.19 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL II RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
4 5 s 1 38.37 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
5 6 s 1 38.94 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL III
6 7 s 1 39.50 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL IV
1 9 s 2 40.13 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV
2 10 s 2 40.18 KOSTELECKI Wojciech GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
3 11 s 2 40.25 KOWAL Bartłomiej GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
4 12 s 2 40.47 BORÓWKA Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL -- #
5 15 s 2 40.82 PRZEDZIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL V
6 20 s 2 41.22 ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V B.D. # Z/0754/15 2019 2
1 8 s 3 39.77 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV CIUK Marek Z/4339/15 2017 3
2 15 s 3 40.82 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL V BORYKA Ireneusz Z/4782/15 2018 BEZ
3 17 s 3 41.00 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL V
4 22 s 3 41.54 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL V
5 24 s 3 41.75 KOCHAN Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
6 28 s 3 42.37 LISIECKI Daniel GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
1 13 s 4 40.68 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL V CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 19 s 4 41.21 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL V # LDK!
3 22 s 4 41.54 HULBÓJ Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL V
4 30 s 4 42.49 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 00 U16 SL V
1 14 s 5 40.80 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL V
2 21 s 5 41.51 ANTOSZCZAK Kamil TS AKS Chorzów 99 U16 SL V
3 25 s 5 41.79 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 01 U14 SL V
4 26 s 5 41.80 STANISZEWSKI Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
5 29 s 5 42.40 SLADEK Roland TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V #
6 34 s 5 43.73 SIEKA Aleksander MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
1 31 s 6 42.60 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
2 33 s 6 43.70 JANKÓW Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL --
3 35 s 6 43.74 TOMASZEWSKI Szymon MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
4 38 s 6 44.45 PAWLAK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
5 41 s 6 46.18 NEJMAN Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
1 37 s 7 44.03 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
2 39 s 7 44.60 KOZYRA Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
3 42 s 7 46.85 WYLEZIK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
4 43 s 7 47.30 KAJDA Michael MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL --
1 18 s 8 41.04 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL V KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
2 27 s 8 41.87 KACHEL Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL V
3 36 s 8 43.80 TRZECIAKIEWICZ Marek UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL --
4 44 s 8 48.56 PIOTROWSKI Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL --
5 45 s 8 55.96 SZCZYGIEŁ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- #
1 4 s 9 37.95 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
2 32 s 9 43.03 SALASTOWICZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
3 40 s 9 45.85 SU¦LIK Radosław UKS Chromik Mysłowice # 01 U14 SL -- SZENDERA Józef # 4
400 m M
1 1 s 1 51.72 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL III
2 2 s 1 52.38 DEC Mateusz GKS Piast Gliwice 97 U18 SL III
3 3 s 1 54.53 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL IV B.D. 3
4 4 s 1 54.85 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
5 5 s 1 55.90 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -- B.D. BEZ
1 1 w 1 51.93 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 728
1 1 w 1 52.10 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III B.D. 3 720
2 2 w 1 55.25 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 589
2 2 w 1 55.77 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 568
3 3 w 1 55.49 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 579
3 3 w 1 56.65 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 534
4 4 w 1 56.64 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 535
600 m M
1 1 s 1 1:26.43 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 3 s 1 1:29.14 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
3 4 s 1 1:29.55 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
4 6 s 1 1:30.39 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
5 7 s 1 1:30.66 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
6 8 s 1 1:31.52 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
7 9 s 1 1:31.70 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
8 11 s 1 1:32.43 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0629/14 2019 3
9 13 s 1 1:35.91 CHWAŁEK Mikołaj UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL V #
10 14 s 1 1:36.23 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
1 15 s 2 1:36.60 GRADOWSKI Wojciech GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V
2 16 s 2 1:36.88 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0896/15 2019 3
3 17 s 2 1:37.97 GAJECKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0879/15 2018 BEZ
4 18 s 2 1:38.09 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
5 19 s 2 1:38.80 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
6 20 s 2 1:40.03 BERGER Sebastian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -- #
7 22 s 2 1:40.87 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2019 4
  s 2 DNF PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/4403/15 2019 1
1 21 s 3 1:40.49 GÓRSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
2 23 s 3 1:44.77 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
3 24 s 3 1:45.43 PAŁKA Krzysztof MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
4 25 s 3 1:45.58 MAREK Marcin MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
5 26 s 3 1:46.31 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2019 2 LDK!
6 28 s 3 1:46.90 KRAUS Dominik LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz BEZ
7 29 s 3 1:47.00 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL --
8 30 s 3 1:47.06 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 03 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
9 31 s 3 1:50.21 OLBRY¦ Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- #
1 2 s 4 1:26.89 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- B.D. BEZ
2 5 s 4 1:30.11 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL III PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
3 10 s 4 1:32.35 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
4 12 s 4 1:35.02 WITCZAK Filip CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V
5 27 s 4 1:46.54 CYROŃ Krystian MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- #
6 32 s 4 1:54.54 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/2297/17 2019 5 LDK!
7 33 s 4 1:54.91 BIELEWICZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 02 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1653/17 2019 BEZ
8 34 s 4 1:58.84 OMYŁA Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL --
9 35 s 4 2:04.14 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL --
10 36 s 4 2:05.44 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 04 U12 SL -- PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
  s 4 DQ KOPICZKO Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 02 U14 SL -- # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:49.59 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
2 2 s 1 2:53.81 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
3 3 s 1 2:56.51 BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V #
4 4 s 1 2:56.87 TWOREK Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL V
5 5 s 1 2:58.09 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
6 6 s 1 2:59.10 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 99 U16 SL V
7 7 s 1 2:59.80 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V
8 8 s 1 3:00.38 BOŻEK Patryk UKS Chromik Mysłowice # 00 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
9 10 s 1 3:06.14 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
  s 1 DNF SZMYT Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
1 9 s 2 3:03.20 KUPCZEWSKI Krystian LUKS Zabrzeg 98 U18 SL --
2 11 s 2 3:09.02 MITRĘGA Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL --
3 12 s 2 3:09.74 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
4 13 s 2 3:12.47 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
5 14 s 2 3:12.57 MACIEJEWSKI Stanisław UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL --
6 15 s 2 3:13.90 BOSY Daniel RMKS Rybnik 00 U16 SL --
7 16 s 2 3:14.27 WOJTYŁA Wojciech LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL --
8 17 s 2 3:15.53 KUPCZEWSKI Arkadiusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --
9 18 s 2 3:22.49 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 01 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4318/15 2016 BEZ
10 19 s 2 3:34.61 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL -- MORKA Piotr Z/2588/15 2019 4
2000 m M
1 1 s 1 5:55.25 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL II HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
2 2 s 1 6:21.37 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
  s 1 DNF OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
300 m pł M
1 1 s 1 40.94 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL II SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
2 2 s 1 41.48 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ II RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
3 3 s 1 47.25 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4109/15 2018 4
4 4 s 1 58.40 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ
4x100 m M
1 s 1 44.85 KALINOWSKI Kamil
TURSKI Krzysztof
KUBACKI Wojciech
DZIUBA Szymon
MKS-SMS Victoria Racibórz 99
00
99
99
U16 SLK --
TRZOS Leszek
SKALIK Joanna
RZEPKA Marek
Z/2581/15
Z/2515/15
Z/0703/15
2019
2018
2019
1
3
1
2 s 1 46.86 GROMALA Grzegorz
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
WÓJCIK Mateusz
LUKS Zabrzeg 00
99
99
99
U16 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta

HOMA Wioleta
Z/4413/15
Z/0363/15
Z/4446/15
2016
2019
2015
BEZ
M
BEZ
3 s 1 47.34 GADZIK Robert
KOWAL Bartłomiej
MIZERA Mateusz
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 99
99
00
00
U16 SLK -- RAMUS Józef


¦NIEGÓRSKI Adam
Z/3036/15
Z/2910/15
2018
2019
4
2
4 s 1 49.74 PIEKARCZYK Maciej
KOZŁOWSKI Dominik
KULPECKI Filip
ROSÓŁ Sebastian
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
00
99
99
U16 SLK --
JA¬WIŃSKI Krzysztof
KRUPA Iwona
B.D.
Z/0878/15
Z/0750/15
Z/0754/15
2018
2018
2019
3
BEZ
2
5 s 1 50.80 SZYCHTA Krzysztof
KOCHAN Kamil
GÓRSKI Dominik
SADOWSKI Kamil
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01
99
99
99
U16 SLK --


1 s 2 49.19 SKUPIEŃ Jakub
FORAJTER Patryk
¦WIST Jakub
MAZUR Mateusz
RMKS Rybnik 01
00
99
99
U16 SLK --


2 s 2 49.46 PRZEWOŻNY Mateusz
PALIWODA Tomasz
GWIŻDŻ Dawid
BŁAŻKOWSKI Artur
MKS-MOS Katowice 99
00
99
99
U16 SLK --
ROLAK Dorota

Z/4109/15
2018
4
3 s 2 49.48 TURSKI Tomasz
JAKUBOWSKI Adam
BORKOWSKI Michał
SOWA Karol
CKS Budowlani Częstochowa 99
00
00
01
U16 SLK -- CIUK Marek
KASIŃSKI Marek

CIUK Marek LAMCH Mariola
Z/4339/15
Z/5242/15
Z/3837/15
2017
2019
2019
3
1
2
4 s 2 49.72 LISIECKI Daniel
OSTROPOLSKI Jakub
OLESIŃSKI Marcin
KOSTELECKI Wojciech
GKS Piast Gliwice 00
00
99
99
U16 SLK --
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/2908/15
Z/3031/15
2018
2017
2
3
5 s 2 50.42 CYROŃ Krystian
PAJˇK Jakub
JARCZOK Bartosz
SOJKA Bartłomiej
LUKS Zabrzeg 01
01
99
00
U16 SLK --
HOMA Wioleta
JARCZOK Miłosz B.D.
Z/4403/15
Z/0361/15
2019
2019
1

6 s 2 51.05 KWIECIEŃ Michał
SZASTAK Mateusz
GAJECKI Kacper
PIEKARCZYK Patryk
MOS CSiR D±browa Górnicza 99
00
00
00
U16 SLK -- PUDŁOWSKI Szymon
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/0746/15
Z/0896/15
Z/0879/15
Z/0880/15
2019
2019
2018
2019
1
3
BEZ
2
1 s 3 48.27 GAWRYSZ Aleksander
ANTOSZCZAK Kamil
JUZYSZYN Patryk
GÓRCZYŃSKI Jonatan
TS AKS Chorzów 99
99
99
99
U16 SLK --


2 s 3 49.72 CHWAŁEK Mikołaj
GÓRALSKI Karol
IGNASZAK Jakub
TRZECIAKIEWICZ Marek
MOSiR Mysłowice 99
99
01
99
U16 SLK --

SZENDERA Józef
BEZ
3 s 3 50.38 DUDAR Dawid
KOZYRA Wiktor
WIECZORKIEWICZ Aleksander
HARĘZGA Kacper
MKS-SMS Victoria Racibórz 00
00
00
99
U16 SLK -- HYJEK Katarzyna

HYJEK Katarzyna
MAŃKA Bogumił B.D.
Z/2589/15
Z/2576/15
Z/0702/15
2019
2019
2019
4
4

4 s 3 50.44 WOJTKOWIAK Łukasz
MICHALIK Kamil
KORUS Kacper
KIEŁPIŃSKI Jan
MKS-MOSM Bytom 00
00
01
00
U16 SLK --

KOTUŁA Krzysztof
Z/2777/15
2019
1
Wzwyż M
1 2 f 1 1.75 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
2 1 f 1 1.75 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
3 3 f 1 1.55 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- BORYKA Ireneusz # Z/6145/15 2018 3
  f 1 NM ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
1 1 w 1 1.65 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- B.D. 3 504
1 1 w 1 1.74 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 577
2 2 w 1 1.53 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 411
2 2 w 1 1.62 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 480
3 3 w 1 1.41 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 324
3 3 w 1 1.56 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 434
4 4 w 1 1.50 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 389
W dal M
  f 1 3.50 NEUMAN Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +1.2 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
  f 1 4.65 SZYJA Dawid MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL +1.9 --
  f 1 4.93 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +0.9 --
  f 1 6.00 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +1.3 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
1 1 f 1 7.21 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +5.0 II
2 2 f 1 6.27 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +3.8 IV
3 3 f 1 6.10 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +2.2 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
4 4 f 1 5.63 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +4.0 V
5 5 f 1 5.44 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +3.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0878/15 2018 3
6 6 f 1 5.38 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +2.3 --
7 7 f 1 5.24 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL +3.4 --
8 8 f 1 5.16 PRZEWOŻNY Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +2.2 --
9 9 f 1 4.81 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.9 -- #
10 10 f 1 4.74 SZYJA Dawid MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL +3.1 --
11 11 f 1 3.57 NEUMAN Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +5.5 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
12 12 f 1 3.39 ¦WIERCZYNA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +2.6 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ
13 13 f 1 3.33 DULIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +2.2 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
  f 2 5.60 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.3 -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
1 1 w 1 5.74 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.0 V 531
1 1 w 1 6.43 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +3.4 III B.D. 3 682
1 1 w 1 6.61 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +1.7 III B.D. # 3 723
2 2 w 1 5.48 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.4 -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2 477
2 2 w 1 5.97 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +3.4 IV 580
2 2 w 1 6.35 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +1.2 III B.D. 664
3 3 w 1 5.83 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +2.7 -- 550
3 3 w 1 6.05 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL +4.5 IV B.D. B.D. Z/0485/14 2019 597
4 4 w 1 5.69 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +4.4 -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 521
Kula (5) M
1 1 f 1 13.69 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 12.00 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
3 3 f 1 10.78 ¦WIERCZYŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V
4 4 f 1 10.64 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V
5 5 f 1 10.58 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
6 6 f 1 10.02 CIELEBAN Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
7 7 f 1 9.98 KOCUR Szymon GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
8 8 f 1 9.93 PODOGRODZKI Robert MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
9 9 f 1 9.72 NAWROT Arkadiusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
10 10 f 1 9.12 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2019 3
11 11 f 1 8.90 SEGET Przemysław GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
12 12 f 1 8.89 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
1 1 w 1 10.08 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2 490
1 1 w 1 11.60 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 582
2 2 w 1 9.76 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -- 471
2 2 w 1 9.94 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 482
3 3 w 1 9.89 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 479
4 4 w 1 8.44 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 392
Kula (6) M
1 1 w 1 8.66 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- B.D. 3 406
3 3 w 1 7.58 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 341
3 2 w 1 8.33 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 386
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.42 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
2 2 f 1 34.69 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
3 3 f 1 32.81 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V
4 4 f 1 32.05 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 99 U16 SL V #
5 5 f 1 31.53 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
6 6 f 1 30.48 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
7 7 f 1 29.97 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL --
8 8 f 1 28.52 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
9 9 f 1 27.25 PODOGRODZKI Robert MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
10 10 f 1 23.94 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL -- SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
11 11 f 1 20.61 KOTALA Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U14 SL --
Młot (5) M
1 1 f 1 50.22 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL III #
2 2 f 1 31.33 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
3 3 f 1 25.29 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 48.77 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
2 2 f 1 18.75 WYPORKIEWICZ Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4902410507202 sekund