Sosnowiec 04 - 05.10.2014
Finał Ligi Młodzików 2014 + jesienne wieloboje
600 m K
1 1 w 1 1:44.11 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV 634
2 2 w 1 1:51.33 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2 500
3 3 w 1 2:05.65 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 279
  w 1 DNF KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- 0
800 m K
1 1 w 1 2:34.13 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- B.D. 3 642
1 1 w 1 2:38.66 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- 588
2 2 w 1 2:40.09 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 572
100 m pł MŁ K
1 1 w 1 16.56 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 III 0
2 2 w 1 16.91 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 IV 0
3 3 w 1 18.61 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2 0
4 4 w 1 18.94 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 0
W dal K
1 1 w 1 4.10 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 -- 331
1 1 w 1 4.65 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.2 V 466
1 1 w 1 4.80 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.1 IV B.D. 3 506
2 2 w 1 4.38 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.4 -- 398
2 2 w 1 4.78 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 -- 500
3 3 w 1 4.36 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 393
4 4 w 1 4.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.8 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2 350
Kula (3) K
1 1 w 1 9.76 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 514
2 2 w 1 8.82 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V 452
3 3 w 1 7.83 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- 388
4 4 w 1 5.83 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2 261
Oszczep (500) K
1 1 w 1 26.75 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 415
2 2 w 1 19.83 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- B.D. 3 286
Oszczep (600) K
1 1 f 1 28.85 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
1 1 w 1 21.60 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- 319
4-bój K MŁ K
1 1 f 1 2027 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
2 2 f 1 1582 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
3 3 f 1 1565 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
4 4 f 1 1538 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 3778 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL III
2 2 f 1 3679 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III B.D. 3
7-bój K
1 1 f 1 3185 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV
1000 m M
1 1 w 1 3:11.43 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2 557
2 2 w 1 3:14.31 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -- 531
1500 m M
1 1 s 1 4:37.79 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 97 U18 SL --
1 1 w 1 5:08.75 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 510
1 1 w 1 5:14.00 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 482
2 2 w 1 5:12.49 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 490
2 2 w 1 5:17.06 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 465
3 3 w 1 5:12.90 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 488
3 3 w 1 5:20.08 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- B.D. 3 450
4 4 w 1 5:13.38 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 485
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 17.64 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL 0.0 IV 559
2 2 w 1 17.67 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL 0.0 IV B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2 556
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 15.28 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 III ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 816
2 2 w 1 16.10 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +0.1 IV B.D. # 3 722
3 3 w 1 17.19 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 -- B.D. 605
4 4 w 1 17.31 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL +0.1 -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 592
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 15.71 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 III 766
2 2 w 1 16.63 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 IV B.D. 3 663
3 3 w 1 18.98 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 -- 434
Tyczka M
1 1 w 1 2.70 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 286
1 1 w 1 3.60 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 509
2 2 w 1 2.10 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 159
  w 1 NM ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 0
  w 1 NM BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- B.D. 3 0
  w 1 NM CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 0
  w 1 NM KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 0
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 42.84 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
1 1 w 1 26.62 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 398
2 2 w 1 21.84 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 307
3 3 w 1 20.93 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 290
4 4 w 1 20.83 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 288
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 19.15 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- B.D. 3 256
2 2 w 1 18.35 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 241
3 3 w 1 17.37 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 223
Oszczep (600) M
1 1 w 1 48.64 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2 0
2 2 w 1 21.12 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL -- 0
Oszczep (700) M
1 1 w 1 34.99 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ 370
2 2 w 1 32.49 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3 334
3 3 w 1 27.80 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019 268
4 4 w 1 27.30 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- B.D. 261
Oszczep (800) M
1 1 w 1 27.21 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- B.D. 3 260
2 2 w 1 27.07 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 258
3 3 w 1 24.71 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -- 226
6-bój M MŁ M
1 1 f 1 3136 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
2 2 f 1 2691 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
10-bój J MŁ M
1 1 f 1 5660 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
2 2 f 1 4684 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA IV B.D. # 3
3 3 f 1 4640 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL IV B.D.
4 4 f 1 4137 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- B.D. B.D. Z/0485/14 2019
10-bój JUN M
1 1 f 1 4630 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL IV B.D. 3
2 2 f 1 4460 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
3 3 f 1 3899 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2580940723419 sekund