Stargard Szczeciński 04.10.2014
Mityng rzutowy LLKS Pomorze
Kula (3) K
1 f 2 6.38 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.23 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 34.66 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U23 ZP III B.D. # 2
2 f 1 16.26 MARYSZCZAK Bogumiła niest. Szczecin 57 Masters ZP --
1 f 3 42.67 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
2 f 3 28.37 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP IV B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
1 f 4 33.11 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
2 f 4 29.82 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
3 f 4 26.81 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
4 f 4 23.87 GAJDAMOWICZ Monika MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- #
5 f 4 20.41 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
Młot (3) K
1 f 1 55.83 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
2 f 1 53.42 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
3 f 1 50.36 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
4 f 1 48.40 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB II
5 f 1 31.58 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
6 f 1 29.97 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
7 f 1 25.88 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
1 f 2 53.96 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
Młot (4) K
1 f 1 48.19 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
2 f 1 40.64 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
3 f 1 39.50 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
  f 1 NM ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
Oszczep (500) K
1 f 1 51.44 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 f 1 32.19 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV
3 f 1 30.25 WÓJCIAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- #
4 f 1 29.61 KALICKA Natalia MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2019 2
5 f 1 20.28 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
1 f 2 37.60 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB III #
2 f 2 34.32 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM IV WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
3 f 2 25.05 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -- #
Oszczep (600) K
1 f 1 38.55 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U23 ZP III B.D. # 2
1 f 2 35.71 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
2 f 2 17.35 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP -- B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
Kula (5) M
1 f 1 14.09 SACHMATA Adrian MKL Szczecin 97 U18 ZP III #
2 f 1 12.37 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
1 f 2 13.29 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 01 U14 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/5135/15 2019 2
2 f 2 11.28 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
3 f 2 7.89 PONIATOWSKI Jan MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
4 f 2 7.54 LESZCZYŃSKI Kacper MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP --
Kula (6) M
1 f 1 14.78 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
4 f 1 10.87 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
5 f 1 10.55 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
6 f 1 10.09 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 96 U20 ZP -- #
Kula (7.26) M
1 f 1 15.10 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. Z/4961/11 2013 1
2 f 1 13.61 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
3 f 1 12.30 NADACHOWSKI Marek niest. Poznań 72 Masters WP III
4 f 1 11.98 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U23 ZP --
5 f 1 11.57 SAKÓW Mateusz MKL Szczecin # 91 Sen ZP -- B.D. 1
6 f 1 11.55 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 66 Masters ZP -- SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
7 f 1 11.42 SKOWYRA Zbigniew KMKL Sztorm Kołobrzeg 68 Masters ZP --
Dysk (1) M
1 f 1 40.97 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV
2 f 1 40.48 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 01 U14 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/5135/15 2019 2
4 f 1 36.50 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/5715/15 2019 4
5 f 1 35.81 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP IV
7 f 1 33.20 JANOCH Konrad LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V GOŁDYN Bartosz Z/4761/15 2017 3
10 f 1 25.44 PONIATOWSKI Jan MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
11 f 1 24.99 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
12 f 1 20.24 RUMOCKI Alan MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
13 f 1 15.25 RACZEK Jakub MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
Dysk (1.5) M
2 f 1 44.58 SACHMATA Adrian MKL Szczecin 97 U18 ZP III #
5 f 1 35.39 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
6 f 1 32.04 PÓŁTORAK Szymon MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP --
8 f 1 27.89 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.20 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
2 f 1 43.25 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
3 f 1 31.14 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
4 f 1 27.82 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 96 U20 ZP -- #
Dysk (2) M
1 f 1 51.60 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP I B.D. # 1
2 f 1 47.46 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 Sen ZP I
3 f 1 42.28 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
4 f 1 41.57 SZPAK Mieczysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 61 Masters ZP II SZPAK Mieczyslaw BEZ
5 f 1 36.61 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U23 ZP III
6 f 1 34.40 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 66 Masters ZP -- SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
7 f 1 32.53 NADACHOWSKI Marek niest. Poznań 72 Masters WP --
8 f 1 31.20 SKOWYRA Zbigniew KMKL Sztorm Kołobrzeg 68 Masters ZP --
Młot (5) M
1 f 2 32.65 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
2 f 2 26.83 JONIO Michał UKS Achilles Leszno 99 U16 WP --
Młot (6) M
1 f 1 55.32 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II
2 f 1 49.61 BUŁAWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP III
Młot (7.26) M
1 f 1 64.20 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz Z/3068/11 2019 1
2 f 1 40.69 NADACHOWSKI Marek niest. Poznań 72 Masters WP III
3 f 1 36.38 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 61.23 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 f 1 50.04 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
3 f 1 36.67 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -- B.D. Z/5716/15 2017 4
4 f 1 25.19 PONIATOWSKI Jan MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
5 f 1 19.40 RACZEK Jakub MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
  f 1 NM SZCZEPANKIEWICZ Filip MKS Junior Złocieniec # 00 U16 ZP --
Oszczep (700) M
1 f 1 67.85 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM I
2 f 1 57.51 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
3 f 1 53.30 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP III MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
4 f 1 51.48 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
5 f 1 51.38 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
7 f 1 35.90 BIELAWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 42.98 MISZKIEWICZ Marcin MKS Junior Złocieniec 87 Sen ZP --
2 f 1 42.43 SAKÓW Mateusz MKL Szczecin # 91 Sen ZP -- B.D. 1
1 f 2 45.19 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV
2 f 2 31.60 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 96 U20 ZP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.302659034729 sekund