Zielona Góra 04 - 05.10.2014
Jesienne wieloboje
800 m K
1 w 1 2:25.97 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 744
2 w 1 2:31.95 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV 669
3 w 1 2:32.15 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 666
4 w 1 2:42.33 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 546
5 w 1 2:56.56 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- # 398
6 w 1 3:02.31 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. 3 344
1 w 2 2:32.32 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 664
2 w 2 2:38.48 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- # 590
3 w 2 2:40.17 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM -- 571
4 w 2 2:41.11 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- # 560
5 w 2 2:43.06 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 538
6 w 2 2:44.02 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 528
7 w 2 3:01.34 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 353
8 w 2 3:02.78 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 340
9 w 2 3:07.24 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 301
10 w 2 3:19.03 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- 209
  w 2 DNF DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 0
  w 2 DNS KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- 0
1500 m K
1 4:54.30 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB III WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
2 DNF PIˇTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
Tyczka K
1 2.60 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV
2 NM ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB --
W dal K
1 w 2 5.33 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.7 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 651
2 w 2 5.14 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 598
3 w 2 4.47 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +0.6 -- 421
4 w 2 4.40 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +0.5 -- B.D. 3 403
5 w 2 4.39 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.9 -- 401
6 w 2 4.04 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB +1.0 -- # 317
  w 2 DNS SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP 0.0 -- 0
1 w 3 5.30 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS +1.6 III # 643
2 w 3 5.21 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +1.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 617
3 w 3 5.11 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.8 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 589
4 w 3 4.83 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM +1.5 IV 514
5 w 3 4.77 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +1.8 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 498
6 w 3 4.70 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.7 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 479
7 w 3 4.63 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.5 V 461
8 w 3 4.42 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +1.7 -- # 408
9 w 3 4.18 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.8 -- 350
10 w 3 3.89 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.8 -- 283
11 w 3 3.77 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB +1.8 -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 257
  w 3 DNS SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB 0.0 -- 0
  w 3 NM SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP 0.0 -- 0
Dysk (1) K
1 37.58 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB II
Oszczep (500) K
1 w 3 33.16 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM IV 537
2 w 3 30.45 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- # 485
3 w 3 27.71 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 433
4 w 3 26.92 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 418
5 w 3 26.69 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 414
6 w 3 22.92 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 343
7 w 3 21.47 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- 316
8 w 3 20.94 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 306
9 w 3 17.02 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 234
10 w 3 15.82 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- # 212
11 w 3 14.88 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 194
12 w 3 12.46 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- 150
Oszczep (600) K
1 w 2 31.69 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 509
2 w 2 21.74 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. 3 321
3 w 2 21.44 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 316
4 w 2 19.50 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 280
5 w 2 18.33 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- # 258
6 w 2 13.95 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 177
7-bój J MŁ K
1 4299 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS II #
2 4125 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP III PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
3 4113 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM III
4 3914 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
5 3801 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
6 3216 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV WO¬NIAK Agnieszka # 3
7 3047 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
8 2924 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- #
9 2759 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP --
10 2156 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP --
11 1851 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP --
  DNF KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP --
  DNF SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB --
7-bój K
1 4769 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
2 4167 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
3 3242 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV
4 3044 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3
5 2987 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
6 2661 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- #
  DNF SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
1000 m M
1 w 1 2:58.70 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V # 677
2 w 1 3:11.02 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- 560
3 w 1 3:11.58 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 555
4 w 1 3:16.45 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 512
5 w 1 3:21.01 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 473
6 w 1 3:23.38 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- 453
7 w 1 3:23.42 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 453
8 w 1 3:23.62 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 451
9 w 1 3:25.77 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 434
10 w 1 3:34.43 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 367
11 w 1 3:35.83 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 356
12 w 1 3:36.22 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 354
13 w 1 3:38.71 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 335
14 w 1 3:40.62 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 322
15 w 1 3:41.13 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 318
16 w 1 3:46.03 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- # 285
1500 m M
1 w 1 4:40.89 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. B.D. 3 675
2 w 1 4:46.38 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 641
  w 1 DNF WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 0
1 w 2 4:39.33 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 685
2 w 2 4:43.68 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 657
3 w 2 4:50.26 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 617
4 w 2 5:02.70 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 544
5 w 2 5:13.25 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 486
6 w 2 5:13.58 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 484
7 w 2 5:18.26 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 459
8 w 2 5:29.80 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 400
9 w 2 5:31.47 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 392
10 w 2 5:38.09 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 360
1 w 3 4:55.85 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 584
2 w 3 5:01.77 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 550
3 w 3 5:06.33 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 524
4 w 3 5:10.05 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 503
5 w 3 5:16.02 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 471
110 m pł MŁ M
1 w 1 20.52 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 309
2 w 1 21.68 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +0.7 -- 229
3 w 1 21.91 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +0.7 -- 214
4 w 1 22.63 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +0.7 -- # 171
5 w 1 23.06 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP +0.7 -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 148
1 w 2 15.46 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.9 II # 795
2 w 2 16.91 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.9 III 634
3 w 2 17.05 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 619
4 w 2 17.08 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB +0.9 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 616
5 w 2 19.82 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +0.9 -- 364
6 w 2 19.85 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.9 -- 361
1 w 3 17.90 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +0.5 V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 534
2 w 3 22.35 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP +0.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 187
3 w 3 22.74 DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +0.5 -- 165
4 w 3 23.21 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS +0.5 -- 140
5 w 3 23.38 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +0.5 -- 132
6 w 3 27.51 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.5 -- 5
  w 3 DNS ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.5 -- 0
  w 3 DNS ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.5 -- 0
110 m pł J MŁ M
1 w 4 16.33 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.8 IV 696
2 w 4 16.81 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +0.8 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 644
3 w 4 17.88 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP +0.8 -- 536
4 w 4 18.58 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.8 -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 470
5 w 4 20.58 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.8 -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 305
110 m pł M (99.1) M
1 w 1 16.87 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.0 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 638
2 w 1 16.98 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.0 IV 626
3 w 1 17.21 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.0 IV 603
4 w 1 17.67 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +1.0 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 556
5 w 1 19.06 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 427
6 w 1 20.34 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 323
1 w 2 15.74 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS +0.7 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 762
2 w 2 15.99 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.7 III 734
3 w 2 16.42 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.7 III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 686
4 w 2 17.32 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 591
110 m pł M
1 w 1 15.88 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP +0.5 III 746
2 w 1 16.99 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +0.5 IV B.D. B.D. 3 625
3 w 1 18.16 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +0.5 -- 509
Tyczka M
1 3.50 SAMELA Patrycjusz ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV
2 3.00 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB V #
3 2.20 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/4620/15 2019 3
  w DNS CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 0
  w DNS BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 0
1 w 1 4.00 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS II 617
2 w 1 3.50 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. B.D. 3 482
3 w 1 3.40 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 457
1 w 3 3.40 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 457
2 w 3 3.20 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 406
3 w 3 3.20 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 406
4 w 3 3.10 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 381
5 w 3 2.80 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 309
6 w 3 2.80 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 309
7 w 3 2.20 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 179
8 w 3 2.00 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 140
1 w 4 3.10 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 381
2 w 4 3.00 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 357
3 w 4 2.60 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 264
4 w 4 2.40 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 220
5 w 4 2.00 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 140
Dysk (1.5) M
1 56.30 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
1 w 4 38.17 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 627
2 w 4 33.52 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 534
3 w 4 25.51 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 377
4 w 4 23.18 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 332
5 w 4 21.55 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 301
Dysk (1.75) M
1 41.23 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
1 w 1 37.49 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 614
2 w 1 36.16 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 587
3 w 1 31.68 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 498
4 w 1 30.10 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 466
5 w 1 29.10 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 447
6 w 1 26.04 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 387
7 w 1 22.37 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 317
8 w 1 22.15 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 313
9 w 1 22.09 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 311
10 w 1 15.78 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 194
Dysk (2) M
1 w 1 31.98 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. B.D. 3 504
2 w 1 31.91 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 502
3 w 1 25.38 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 374
Oszczep (600) M
  w DNS DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 0
1 w 1 49.34 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III # 0
2 w 1 38.10 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 0
3 w 1 32.04 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 0
4 w 1 30.34 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 0
5 w 1 27.76 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 0
6 w 1 27.28 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- # 0
7 w 1 26.10 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- 0
8 w 1 25.92 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 0
9 w 1 25.36 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 0
10 w 1 18.82 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 0
11 w 1 18.44 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 0
12 w 1 18.00 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 0
13 w 1 17.74 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 0
14 w 1 17.23 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- 0
15 w 1 16.65 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 0
16 w 1 15.76 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 0
Oszczep (700) M
1 62.50 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
1 w 4 45.10 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV 516
2 w 4 38.18 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 416
3 w 4 37.94 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 412
4 w 4 34.34 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 361
5 w 4 34.11 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 357
Oszczep (800) M
1 70.25 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 50.74 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
1 w 1 55.73 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB II B.D. B.D. 3 674
2 w 1 44.39 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 506
3 w 1 42.45 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS IV 478
1 w 3 47.43 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 551
2 w 3 46.95 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV 544
3 w 3 42.74 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 482
4 w 3 42.66 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 481
5 w 3 36.87 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 397
6 w 3 35.26 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 374
7 w 3 32.74 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 338
8 w 3 31.02 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 314
9 w 3 30.95 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 313
10 w 3 29.47 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 292
6-bój M MŁ M
1 4033 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II #
2 2976 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
3 2958 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV
4 2721 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
5 2447 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP V
6 2407 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
7 2268 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
8 1836 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
9 1786 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3
10 1695 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP --
11 1694 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ
12 1632 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
13 1615 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP --
14 1609 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS --
15 1595 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP --
16 1142 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019
  DNF ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB --
  DNF ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB --
  DNF DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP --
10-bój J MŁ M
1 5687 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB III SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
2 5242 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS III
3 4255 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP --
4 3850 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2
5 3358 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019
10-bój JUN M
1 5867 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
2 5844 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 5630 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
4 5353 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
5 5072 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
6 4788 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV
7 4195 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
8 4145 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
  DNF BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
  DNF CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
10-bój M
1 6343 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB I B.D. B.D. 3
2 5367 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP III
3 5331 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0628261566162 sekund