Puławy 12.10.2014
Mityng 65. lecia KS Wisła Puławy, Mityng zakończenia sezonu
100 m K
1 s 1 13.20 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.1 III
2 s 1 13.56 BAJOREK Weronika KS Wisła Puławy 97 U18 LU -0.1 IV #
3 s 1 13.67 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.1 IV BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
4 s 1 14.05 SŁOMKA Agata MKS Agros Chełm 01 U14 LU -0.1 V LESZCZYŃSKI Damian BEZ LDK!
5 s 1 14.97 KURSA Magdalena KS Agros Zamość 96 U20 LU -0.1 --
6 s 1 15.23 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU -0.1 --
1 s 2 14.07 NOWIK Róża KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.3 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/6478/15 2017 5 LDK!
2 s 2 14.63 NADOLSKA Karolina MKS Agros Chełm 01 U14 LU +0.3 --
3 s 2 14.69 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.3 -- LDK!
4 s 2 15.30 SITARCZUK Daria MKS Agros Chełm 00 U16 LU +0.3 --
5 s 2 15.33 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U16 LU +0.3 -- #
200 m K
1 s 1 27.79 BAJOREK Weronika KS Wisła Puławy 97 U18 LU +0.1 IV #
2 s 1 28.75 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.1 V BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
3 s 1 29.15 NOWIK Róża KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.1 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/6478/15 2017 5 LDK!
4 s 1 29.81 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.1 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
5 s 1 31.10 NADOLSKA Karolina MKS Agros Chełm 01 U14 LU +0.1 --
6 s 1 31.34 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU +0.1 --
400 m K
1 s 1 64.85 TOMASIK Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU -- B.D. BEZ
2 s 1 66.95 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU V B.D.
3 s 1 71.14 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U14 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
4 s 1 73.27 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U12 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0023/17 2019 3 LDK!
5 s 1 81.67 LUBOJAŃSKA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
6 s 1 83.26 SAPKO Marta KS Agros Zamość # 03 U12 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2019 5 LDK!
1 s 2 66.27 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U14 LU V # LDK!
2 s 2 66.74 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU V B.D.
3 s 2 72.80 SŁOMKA Agata MKS Agros Chełm 01 U14 LU -- LESZCZYŃSKI Damian BEZ LDK!
4 s 2 81.34 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 3:01.87 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU -- B.D. 3
2 s 1 3:14.75 ZARĘBA Eliza KS Wisła Puławy 02 U14 LU IV KANTORSKA Agata ZDYBEL Aleksander # , Z/3870/16 , 2017 4 LDK!
3 s 1 3:21.73 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U16 LU IV
4 s 1 3:28.24 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir # Z/4721/15 2017 4
5 s 1 3:32.46 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V # LDK!
6 s 1 3:36.80 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
7 s 1 3:39.19 JAWORSKA Karolina MKS Agros Chełm 01 U14 LU --
8 s 1 3:44.80 KOWAL Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3006/15 2019 BEZ
9 s 1 3:59.44 DEREBAS Justyna KS Wisła Puławy 99 U16 LU --
10 s 1 4:01.16 ZAJĄC Adrianna MKS Agros Chełm 01 U14 LU --
11 s 1 4:04.86 SAPKO Julia KS Agros Zamość # 01 U14 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. # , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
5000 m K
1 s 1 19:24.38 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
2 s 1 21:30.71 GAŁĄZKA Klaudia GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ --
100 m pł MŁ K
2 s 1 16.58 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
3 s 1 16.92 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.3 IV B.D.
1 s 2 18.11 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U14 LU +0.5 V MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2019 4
2 s 2 19.30 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.5 -- B.D.
3 s 2 19.77 KUŚ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU +0.5 -- ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.33 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.3 II
Wzwyż K
1 1.50 STRZESZEWSKA Olga KS Wisła Puławy 98 U18 LU IV
2 1.35 KUŚ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
3 1.35 BIELECKA Aleksandra KS Agros Zamość 00 U16 LU --
4 1.25 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U16 LU -- #
  NM SITARCZUK Daria MKS Agros Chełm 00 U16 LU --
W dal K
1 4.99 ZARĘBA Eliza KS Wisła Puławy 02 U14 LU +1.7 IV KANTORSKA Agata ZDYBEL Aleksander # , Z/3870/16 , 2017 4 LDK!
2 4.60 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +1.5 V LDK!
3 4.54 RAUNER Agata KS Wisła Puławy 98 U18 LU +0.8 --
4 3.93 DEREBAS Justyna KS Wisła Puławy 99 U16 LU -0.2 --
Trójskok K
1 11.20 KURSA Magdalena KS Agros Zamość 96 U20 LU -0.1 III
Kula (3) K
1 10.98 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU IV ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
2 9.46 NGUYEN NGOC Dominika TS Start Lublin # 97 U18 LU -- WIEJAK Izydor B.D. # Z/1615/13 2016 BEZ
3 9.06 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
4 8.75 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ V
5 8.35 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
6 7.18 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
Kula (4) K
1 8.55 NGUYEN NGOC Dominika TS Start Lublin # 97 U18 LU -- WIEJAK Izydor B.D. # Z/1615/13 2016 BEZ
2 7.95 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Dysk (0.75) K
1 32.01 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
2 29.17 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
3 20.94 MADEJ Marcelina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5852/15 2017 4
4 19.24 KŁUS Kamila KS Agros Zamość 00 U16 LU -- #
5 15.27 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
Młot (3) K
1 49.79 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
2 42.53 NALEWAJEK Sylwia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III
3 41.59 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
4 41.18 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU III KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
5 39.58 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
6 39.12 KARAŚ Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK IV
7 37.69 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
8 37.51 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
9 30.11 KUŚ Weronika KS Wisła Puławy 01 U14 LU V
10 28.61 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U14 LU V WIEJAK Izydor B.D. # Z/6096/15 2019 1 LDK!
11 22.58 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
12 19.90 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6214/15 2019 1
13 17.58 KŁUS Kamila KS Agros Zamość 00 U16 LU -- #
Młot (4) K
1 43.37 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
2 39.74 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU III
3 38.11 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU III
4 36.66 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU IV KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
5 35.59 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK IV
Oszczep (500) K
1 42.00 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU III WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
2 33.93 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
3 33.29 NGUYEN NGOC Dominika TS Start Lublin # 97 U18 LU IV WIEJAK Izydor B.D. # Z/1615/13 2016 BEZ
4 22.12 PAWLAK Aleksandra KS Agros Zamość 00 U16 LU --
Oszczep (600) K
1 42.77 BARANOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 89 Sen LU II
2 31.34 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D.
3 27.66 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw Z/4599/11 2015 BEZ
100 m M
1 s 1 11.78 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ -0.1 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
2 s 1 12.24 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.1 -- B.D. # 3
3 s 1 12.71 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU -0.1 V
4 s 1 14.42 DUDEK Marcin MKS Agros Chełm 01 U14 LU -0.1 --
1 s 2 12.14 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ -0.2 IV
2 s 2 12.41 KUPRACZ Patryk MKS Agros Chełm 99 U16 LU -0.2 V
3 s 2 13.36 KITA Radosław MKS Agros Chełm 00 U16 LU -0.2 --
4 s 2 13.77 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.2 -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
1 s 3 11.21 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 81 Sen MZ +0.5 II B.D. Z/1716/13 2019 3
2 s 3 11.77 ŻAK Filip GKS Wilga Garwolin 96 U20 MZ +0.5 IV
3 s 3 12.22 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +0.5 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
4 s 3 12.45 RAK Cezary KS Agros Zamość 98 U18 LU +0.5 --
5 s 3 13.76 PĘKALA Szymon MKS Agros Chełm 98 U18 LU +0.5 -- #
200 m M
1 s 1 23.08 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +0.1 III JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
2 s 1 23.76 ŻAK Filip GKS Wilga Garwolin 96 U20 MZ +0.1 IV
3 s 1 24.11 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ +0.1 IV
4 s 1 25.27 KUPRACZ Patryk MKS Agros Chełm 99 U16 LU +0.1 V
5 s 1 30.29 DUDEK Marcin MKS Agros Chełm 01 U14 LU +0.1 --
1 s 2 23.89 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.1 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
2 s 2 25.11 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.1 -- B.D. # 3
3 s 2 25.14 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +0.1 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
4 s 2 26.38 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ +0.1 --
5 s 2 26.86 MICHNIAK Grzegorz KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.1 --
400 m M
1 s 1 52.69 LADA Kamil GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
2 s 1 54.25 ŻYDEK Kamil MKS Agros Chełm 89 Sen LU --
3 s 1 58.94 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
4 s 1 59.78 KAWKA Mateusz MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
5 s 1 63.78 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U14 MZ --
6 s 1 67.25 KITA Radosław MKS Agros Chełm 00 U16 LU --
1000 m M
1 s 1 2:40.19 ŻYDEK Kamil MKS Agros Chełm 89 Sen LU --
2 s 1 2:41.91 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99 U16 LU III B.D.
3 s 1 2:41.98 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
4 s 1 2:49.71 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/2714/15 2018 3
5 s 1 2:54.25 PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U16 LU V
6 s 1 2:57.63 SAMCIK Maciej KS Agros Zamość 98 U18 LU --
7 s 1 2:57.66 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
8 s 1 3:00.70 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU -- B.D. Z/1243/14 2019 3
9 s 1 3:05.40 KAWKA Mateusz MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
10 s 1 3:07.88 STEFAŃCZUK Marek MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
11 s 1 3:07.88 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
12 s 1 3:11.19 KAŁASKA Michał GKS Wilga Garwolin 01 U14 MZ --
13 s 1 3:11.39 GASEK Adrian GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ --
14 s 1 3:23.13 PETECKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
15 s 1 3:50.40 JĘDRUSZAK Przemysław MKS Agros Chełm 01 U14 LU --
16 s 1 3:52.71 LEVI Nicolas RKS Skra Warszawa 81 Sen MZ --
5000 m M
1 s 1 15:27.48 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2019 1
2 s 1 15:30.46 GAŁĄZKA Marcin GKS Wilga Garwolin 89 Sen MZ III KŁECZEK Radosław 2
3 s 1 15:58.67 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1785/13 2019 2
4 s 1 16:59.14 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
5 s 1 17:37.25 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 18.44 FURTAK Paweł KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.5 --
Wzwyż M
1 1.85 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
2 1.75 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
3 1.65 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
4 1.60 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
5 1.30 PĘKALA Szymon MKS Agros Chełm 98 U18 LU -- #
W dal M
1 5.52 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.7 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
2 4.89 PĘKALA Szymon MKS Agros Chełm 98 U18 LU +1.1 -- #
3 4.79 KĘPKA Adrian AZS UMCS Lublin 88 Sen LU +1.2 -- B.D. 3
Trójskok M
1 12.08 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.9 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
2 12.02 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ -0.5 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
3 11.47 FURTAK Paweł KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.8 --
Kula (5) M
1 12.29 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU V ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
2 12.02 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU -- ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
3 11.13 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU -- KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
4 10.99 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
5 5.82 PIKUZIŃSKI Kamil KS Agros Zamość 02 U14 LU --
Kula (6) M
1 18.81 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 16.67 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
3 10.91 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU --
4 8.02 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
Kula (7.26) M
1 17.49 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 17.40 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
3 13.95 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ II ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
4 12.39 KĘPKA Adrian AZS UMCS Lublin 88 Sen LU III B.D. 3
5 9.66 KRZEWIŃSKI Paweł AZS UMCS Lublin 96 U20 LU --
6 7.61 LEVI Nicolas RKS Skra Warszawa 81 Sen MZ --
7 7.29 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2
Dysk (1) M
1 46.63 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU II
2 40.42 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
3 40.09 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU IV ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
4 28.51 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
5 27.86 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ --
6 24.78 KOPIEL Jakub Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2185/16 2018 4
7 22.90 WOŹNIAK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6483/15 2018 4
Dysk (1.5) M
1 40.44 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU III KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
2 40.08 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU III
3 32.96 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
4 27.68 TURALSKI Kacper KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 58.70 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 NM KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU --
Dysk (2) M
1 53.30 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
2 22.20 LEVI Nicolas RKS Skra Warszawa 81 Sen MZ --
Młot (5) M
1 38.47 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU V ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
1 63.26 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU II KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
2 34.40 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU V WIEJAK Izydor BEZ
2 46.35 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU IV ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
3 27.29 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- ŻMUDA Tomasz # Z/6098/15 2019 3
3 41.99 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK IV
4 26.68 KOPIEL Jakub Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2185/16 2018 4
4 40.82 KRZESIŃSKI Ryszard MLKS Pilica Białobrzegi 43 Masters MZ -- KRZESIŃSKI Ryszard B.D. BEZ
5 21.86 WOŹNIAK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6483/15 2018 4
5 27.50 AKTYL Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK --
6 24.13 TURALSKI Kacper KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Młot (6) M
1 66.56 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 59.73 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
3 54.07 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU II KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
4 44.42 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU III ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
6 29.89 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU --
Młot (7.26) M
1 59.96 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 37.66 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
3 30.91 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2019 BEZ
4 29.61 LEVI Nicolas RKS Skra Warszawa 81 Sen MZ --
5 24.69 KĘPKA Adrian AZS UMCS Lublin 88 Sen LU -- B.D. 3
6 22.52 KRZEWIŃSKI Paweł AZS UMCS Lublin 96 U20 LU --
Oszczep (600) M
1 37.89 MICHNIAK Grzegorz KS Agros Zamość 99 U16 LU V
2 36.20 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
3 33.57 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ --
4 29.40 WRÓBEL Radosław MKS Agros Chełm 01 U14 LU -- #
5 29.30 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U14 MZ --
Oszczep (700) M
1 44.86 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
2 42.46 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
3 30.12 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2
Oszczep (800) M
1 52.07 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
2 48.14 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 92 U23 MZ III
3 45.13 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4886009693146 sekund