Grudziądz 08.01.2005
60 m K
1 s 2 7.85 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
1 s 3 7.91 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
1 f 7.72 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 f 7.85 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
1 f C 8.28 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U16 KP --
200 m K
1 s 2 27.68 WANTOCH-REKOWSKA Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP IV
2 s 2 27.72 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP IV BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
1 s 3 27.20 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U18 LB III #
1 s 4 28.74 MARCINKOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 90 U16 KP V
600 m K
1 s 2 1:46.32 NOWAK Agnieszka UKS Bliza Władysławowo # 91 U16 PM V B.D. BEZ
1000 m K
1 s 1 3:07.93 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2020 2
2 s 1 3:08.71 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP --
60 m pł K J Mł K
1 s 2 9.27 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -- #
Wzwyż K
1 1.65 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
W dal K
1 5.24 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP III
Trójskok K
1 11.83 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP II
2 10.56 DASIEWICZ Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP IV
Kula (3) K
1 9.60 HUSE Eliza MLKS Krajna Sępólno # 90 U16 KP V B.D.
60 m M
1 s 1 6.89 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U23 KP --
1 s 13 7.73 BRECZKO Bartosz MKS Truso Elbląg # 90 U16 WN --
1 f A 6.86 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U23 KP --
2 f A 6.90 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 U23 WP --
3 f A 6.93 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP --
4 f A 6.97 BRĄŻKIEWICZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP --
5 f A 6.99 KOPECKI Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP --
300 m M
1 s 1 36.99 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U23 KP --
2 s 1 37.63 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB --
5 s 1 41.41 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP V B.D. # BEZ
1 s 2 37.82 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP --
1 s 8 41.59 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa # 90 U16 MZ V OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2018 3
600 m M
1 s 1 1:26.96 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN --
2 s 3 1:31.65 RESZKA Dominik GKS Olimpia Grudziądz # 90 U16 KP III #
1 s 5 1:33.22 ŚWIS Jakub KS Wda Świecie # 90 U16 KP IV
1000 m M
1 2:35.73 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U23 PM --
2 2:36.96 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP --
2000 m M
1 5:41.13 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U23 KP -- B.D. 3
2 5:55.81 OŻÓG Adrian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
3 5:56.95 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
60 m pł M M
1 f 8.39 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP --
1 8.50 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP --
Wzwyż M
1 2.05 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II
2 2.00 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II
3 2.00 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U18 KP II
4 1.90 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
5 1.85 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM III #
Tyczka M
1 3.70 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
1 4.00 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II #
2 3.50 KIEŁBOŃ Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP IV
W dal M
1 6.93 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
2 6.75 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS III #
7 5.93 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U16 KP IV #
11 5.73 DELIMATA Wojciech MKL Toruń # 90 U16 KP V B.D. # 1
Trójskok M
1 14.16 LEWANDOWSKI Mariusz LKS Vectra Włocławek # 87 U20 KP III B.D.
2 14.02 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP III
3 13.16 PUŁAWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP IV
4 12.95 RAKUĆ Jakub LKS Vectra Włocławek # 88 U18 KP IV
5 12.90 MODRZEJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP IV
6 12.90 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP IV
8 12.55 SOBIECHOWSKI Piotr MUKL Brodnica # 88 U18 KP --
10 12.46 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U16 KP V #
Kula (5) M
1 11.04 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP V
1 15.22 KLON Marcin MLKS Krajna Sępólno # 88 U18 KP II B.D. B.D. 1
2 12.36 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP V
Kula (6) M
1 15.35 OWCZAREK Henryk GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP II
Kula (7.26) M
1 14.77 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1545550823212 sekund