Szczecin 08.10.2014
Finał Woj. Szkolnej Ligi LA - Gimnazjada
100 m K
1 s 1 13.87 KIELECKA Paulina MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP -1.2 V
2 s 1 14.22 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -1.2 V #
1 s 2 14.76 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP -1.9 -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
2 s 2 15.04 KMIEĆ Adrianna MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -1.9 --
3 s 2 15.04 BABIŃSKA Klaudia KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP -1.9 --
5 s 2 15.88 PAWŁOWSKA Paulina KL Wałcz 00 U16 ZP -1.9 --
6 s 2 17.14 GRĘDA Klaudia UKL Ósemka Police 99 U16 ZP -1.9 --
1 s 3 13.71 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -0.8 IV #
2 s 3 13.99 RÓŻAŃSKA Adrianna MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.8 V #
3 s 3 14.95 RAŹNA Adrianna KL Wałcz 00 U16 ZP -0.8 --
4 s 3 14.98 KOLEJ Agata GULKS Barwice 00 U16 ZP -0.8 -- KIELING Mariusz BEZ
1 s 4 14.08 GROSICKA Kornelia Gimnazjum 4 Stargard Szczeciński 99 U16 ZP -0.9 V
2 s 4 14.49 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin # 01 U14 ZP -0.9 V KALINICZENKO Wiaczesław # Z/4947/15 2019 2
5 s 4 14.93 LEWANDOWSKA Klaudia UKL Ósemka Police 01 U14 ZP -0.9 --
1 s 5 14.02 SIKORA Nikola Gimnazjum 1 Gryfino 01 U14 ZP -1.1 V
2 s 5 14.43 LEŻAK Sandra MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -1.1 V
3 s 5 15.01 OKWIEKA Marta ULKS Barwice 99 U16 ZP -1.1 --
1 s 6 13.83 OSTASZ Veronika KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP -1.2 V B.D. Z/6339/15 2019 BEZ
2 s 6 13.86 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.2 V
1 s 7 14.53 MŚCICHOWSKA Jessica UKS Barnim Goleniów # 01 U14 ZP -1.0 -- #
3 s 7 14.91 KOSIDŁO Lidia KS Żak Wałcz # 01 U14 ZP -1.0 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/2916/16 2019 BEZ
4 s 7 15.01 STOCKA Żaneta UKL Ósemka Police 99 U16 ZP -1.0 --
300 m K
  s 1 41.94 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP II B.D. # Z/5069/15 2019 M
  s 1 42.85 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 01 U14 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław # Z/1567/15 2019 1
  s 1 44.13 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP III
  s 1 45.06 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
  s 1 45.26 FREJ Zuzanna LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP IV KIEDROWICZ Piotr Z/2508/15 2015 BEZ LDK!
  s 1 48.03 BOWSZ Wiktoria UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP V
  s 2 47.23 MARCINIAK Magdalena MKL Szczecin # 99 U16 ZP V #
  s 2 49.04 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2019 3
  s 4 46.90 OCHOCKA Agnieszka Gimnazjum 12 Szczecin 00 U16 ZP V
  s 4 47.19 MIRONCZUK Sandra MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP V ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6391/15 2016 4
  s 4 47.89 SZUTKOWSKA Patrycja Gimnazjum Resko 99 U16 ZP V
  s 4 48.24 MARKOWSKA Julia Gimnazjum 1 Koszalin 00 U16 ZP V
  s 4 48.45 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V B.D.
  s 5 47.66 RYBIŃSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP V MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/1764/16 2018 BEZ LDK!
  s 5 49.39 KACZMAREK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
  s 5 50.13 PRAŻYCH Oliwia MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP --
  s 5 51.70 JABŁOŃSKA Julia KL Wałcz 99 U16 ZP --
  s 6 49.80 KORGUL Maja MKS Olimp Łobez 99 U16 ZP --
  s 6 54.68 NADOLNA Patrycja KL Wałcz 00 U16 ZP --
  s 7 47.88 WOŹNIAK Martyna MKS Kusy Szczecin # 99 U16 ZP V
600 m K
1 s 1 1:42.09 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
2 s 1 1:44.76 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin # 00 U16 ZP IV #
3 s 1 1:46.73 FRANCZAK Sylwia MKL Szczecin # 99 U16 ZP V #
4 s 1 1:47.93 WIECZORKIEWICZ Róża WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
6 s 1 1:53.71 WYSOCKA Karolina MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP --
9 s 1 1:56.69 GREGOROWICZ Dominika KL Wałcz 01 U14 ZP -- DIWYK Marek # BEZ
13 s 1 2:15.36 ZDANOWICZ Aleksandra UKL Ósemka Police 00 U16 ZP --
1 s 2 1:52.17 TOŁOCZKO Oliwia Gimnazjum 1 Koszalin 00 U16 ZP --
3 s 2 1:55.21 MACKOWIAK Katarzyna MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP --
5 s 2 1:56.64 DZIOBEK Wiktoria ZS Kozielice 00 U16 ZP --
7 s 2 1:59.23 SZCZEPANIEC Jolanta KL Wałcz 00 U16 ZP --
8 s 2 2:01.19 WÓJCIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
1 s 3 1:50.98 ZAJĄC Joanna MKL Maraton Świnoujście # 01 U14 ZP --
2 s 3 1:52.05 KOKOWSKA Marianna MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP --
3 s 3 1:52.63 WARDĘGA Angelika ULKS Barwice 01 U14 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0301/15 2019 5
4 s 3 1:53.45 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty # 01 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
100 m pł MŁ K
1 s 1 20.14 WESOŁOWSKA Nel KL Wałcz 00 U16 ZP -0.6 --
3 s 1 20.28 OWCZAREK Patrycja KL Wałcz 99 U16 ZP -0.6 --
5 s 1 22.33 MAKSALON Marlena Gimnazjum Karlino 00 U16 ZP -0.6 --
1 s 2 15.26 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP -0.4 II BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
2 s 2 15.54 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.4 III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
3 s 2 18.60 SOKOŁOWSKA Aleksandra GULKS Barwice 99 U16 ZP -0.4 -- KIELING Mariusz BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.62 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP II
2 f 1 1.50 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
3 f 1 1.45 WRÓBEL Roksana Gimnazjum Resko 99 U16 ZP IV
4 f 1 1.40 WÓJCIK Katarzyna GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5197/15 2015 4
5 f 1 1.40 MAŁECKA Izabela GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5196/15 2015 BEZ
6 f 1 1.40 SWARCEWICZ Kamila GULKS Barwice 01 U14 ZP V B.D. KIELING Mariusz BEZ
7 f 1 1.35 LUBOCH Julia Gimnazjum Karlino 00 U16 ZP --
8 f 1 1.30 PIÓRKOWSKA Anna Gimnazjum Karlino 99 U16 ZP --
9 f 1 1.25 GRZESIK Sandra UKL Ósemka Police 99 U16 ZP --
12 f 1 1.20 ŁANIEWSKA Sandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
  f 1 NM CHRUŚCIEL Weronika UKL Ósemka Police # 99 U16 ZP --
W dal K
1 f 1 4.80 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.6 IV STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
2 f 1 4.78 NOWAK Weronika Gimnazjum 2 Goleniów 99 U16 ZP 0.0 V
3 f 1 4.76 GŁUSZEK Marta Gimnazjum 2 Goleniów 01 U14 ZP -0.2 V
4 f 1 4.68 KLONECKA Daria MKS Kusy Szczecin # 99 U16 ZP +3.4 V
6 f 1 4.22 POCIEJ Aleksandra MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP +0.6 --
11 f 1 4.02 PRUCIAK Olimpia GULKS Barwice 99 U16 ZP +0.7 -- KIELING Mariusz BEZ
12 f 1 3.98 SOBIESIŃSKA Joanna MKL Szczecin # 00 U16 ZP +2.0 -- #
13 f 1 3.98 CUDNIK Kamila MKL Maraton Świnoujście 01 U14 ZP +0.3 --
18 f 1 3.74 STOCKA Izabela UKL Ósemka Police 01 U14 ZP +1.6 --
22 f 1 3.35 ILGIEWICZ Adrianna UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +1.7 --
Kula (3) K
  f 1 7.91 KRAWCZYK Jagoda ZS Kozielice 00 U16 ZP --
  f 1 8.06 ANKIEWICZ Kamila MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
  f 1 8.25 JASIAK Klaudia Gimnazjum 12 Szczecin 99 U16 ZP --
  f 1 8.33 NOWAKOWSKA Oliwia GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5195/15 2015 5
  f 1 8.77 KRAŚNICKA Dorota UKL Ósemka Police 99 U16 ZP V
  f 1 8.97 KRUSZEWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
  f 1 9.33 MACIUŁA Alicja Gimnazjum 27 Szczecin 99 U16 ZP V
  f 1 9.39 ŚMIECHOWSKA Kamila GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
  f 1 9.52 SENKOWSKA Magda Gimnazjum Karlino 99 U16 ZP V
  f 1 9.68 SZAWDENIS Anna MKS Olimp Łobez 99 U16 ZP V
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.10 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
2 f 1 24.03 KACZMARCZYK Karolina GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
3 f 1 23.33 JÓŹWIAK Inez KL Wałcz 99 U16 ZP --
4 f 1 22.88 BUSZOWIECKA Karolina GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5194/15 2015 BEZ
100 m M
1 s 1 12.68 GĄSECKI Szymon Gimnazjum Publiczne 2 Świnoujście 99 U16 ZP -1.2 V
1 s 2 12.88 MAŁOWIECKI Bartosz LUKS Przecław 99 U16 ZP -1.6 --
1 s 3 12.73 SUWAŁA Piotr Gimnazjum 1 Gryfino 00 U16 ZP -2.0 V
2 s 3 12.90 KOWALSKI Damian LUKS Przecław 99 U16 ZP -2.0 --
1 s 4 12.02 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 99 U16 ZP -1.9 IV #
1 s 5 12.55 TYRAŃSKI Rafał ŁKB Trucht Łobez 99 U16 ZP -1.3 V
3 s 5 13.09 GÓRSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -1.3 --
4 s 5 13.13 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin # 01 U14 ZP -1.3 -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
1 s 6 12.71 SOBIERAJ Damian Gimnazjum Karlino 99 U16 ZP -0.5 V
4 s 6 13.13 LATOCHA Grzegorz MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP -0.5 --
1 s 7 12.82 JACEWICZ Hubert Gimnazjum 2 Goleniów 99 U16 ZP -1.0 --
2 s 7 13.06 POCZWARDOWSKI Jacek LUKS Przecław 00 U16 ZP -1.0 -- B.D. Z/3566/15 2015 BEZ
1 s 8 13.20 GABRYSIAK Jakub UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP -2.0 --
2 s 8 13.57 LEWANDOWSKI Jakub MKLA Łęczyca 99 U16 LD -2.0 --
2 s 8 13.57 LEWANDOWSKI Jakub PLKS Gwda Piła 99 U16 WP -2.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2620/17 2019 3
300 m M
1 s 1 41.90 LEWANDOWSKI Jakub UKS Barnim Goleniów # 00 U16 ZP V #
1 s 2 40.69 KUDLA Nikodem MKL Szczecin # 00 U16 ZP V IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
2 s 2 40.72 MAZUR Ernest WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
3 s 2 41.32 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
1 s 3 39.75 TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin # 01 U14 ZP IV ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy # , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
2 s 3 42.98 KUJSZCZYK Dawid UKS Liderek Chwiram 00 U16 ZP -- KOZIEJ Marcin Z/1799/15 2015 BEZ
1 s 4 40.16 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP IV
2 s 4 42.13 WYROŚLAK Bartosz LUKS Przecław 00 U16 ZP V
3 s 4 42.15 PAWŁOWSKI Kamil Gimnazjum 5 Koszalin 99 U16 ZP V
1 s 5 41.18 ZASADA Arkadiusz MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
2 s 5 41.60 MARCINIAK Dawid Gimnazjum 2 Goleniów 99 U16 ZP V
1 s 6 40.46 KRZAK Mateusz Gimnazjum 2 Goleniów 99 U16 ZP IV
2 s 6 41.08 WOJCIECHOWSKI Szymon Gimnazjum 1 Gryfino 99 U16 ZP V
3 s 6 41.32 NOWIK Hubert Gimnazjum 2 Złocieniec 99 U16 ZP V
4 s 6 42.21 KASPRZYK Patryk Gimnazjum 5 Koszalin 99 U16 ZP V
1 s 7 42.48 KAPERA Adrian LUKS Przecław 99 U16 ZP V
1 s 8 39.30 UCHLE Michał Gimnazjum 11 Szczecin 99 U16 ZP IV
2 s 8 39.69 MACUTKIEWICZ Maciej Gimnazjum 3 Kołobrzeg 99 U16 ZP IV
3 s 8 40.69 PIECHOTA Hubert WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP V
1000 m M
1 s 1 2:54.25 RACZAK Jakub LUKS Przecław 00 U16 ZP V B.D. Z/3562/15 2016 BEZ
2 s 1 2:57.64 SAJKOWSKI Dawid Gimnazjum 3 Kołobrzeg 99 U16 ZP V
3 s 1 3:01.30 PASTUSZKA Maciej UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -- #
4 s 1 3:06.32 JUNAK Michał WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP --
5 s 1 3:07.88 TOMASZEWICZ Kacper Gimnazjum 2 Goleniów 00 U16 ZP --
6 s 1 3:08.43 DUNAJKO Jakub Gimnazjum Publiczne 2 Świnoujście 00 U16 ZP --
7 s 1 3:09.14 GAJDA Łukasz Gimnazjum Pyrzyce 01 U14 ZP --
8 s 1 3:11.25 SZMARAGOWSKI Tomasz Gimnazjum 11 Szczecin 01 U14 ZP --
9 s 1 3:15.82 OLEJNIK Bartłomiej LUKS Przecław 00 U16 ZP -- B.D. Z/3565/15 2015 BEZ
10 s 1 3:18.71 BANATKIEWICZ Stefan Gimnazjum 5 Koszalin 00 U16 ZP --
11 s 1 3:19.89 ANDRUT Mateusz MKL Szczecin # 00 U16 ZP -- #
12 s 1 3:21.56 JURCZAK Dariusz Gimnazjum Karlino 00 U16 ZP --
1 s 2 2:49.60 SZCZEPANIUK Wojciech UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP IV KOZIEJ Marcin Z/0815/15 2015 4
2 s 2 3:01.41 POLAK Szymon GLKS Cross Wałcz 99 U16 ZP -- KOZIEJ Marcin BEZ
3 s 2 3:01.62 PSZCZOŁA Dominik LKS Spartakus Pyrzyce 99 U16 ZP -- KUFEL Dariusz BEZ
4 s 2 3:02.44 ŁYSIAK Jędrzej KMKL Sztorm Kołobrzeg # 99 U16 ZP --
5 s 2 3:09.52 LITWINIUK Dominik Gimnazjum 1 Gryfino 99 U16 ZP --
6 s 2 3:12.19 NOWAK Adam Gimnazjum Łobez 99 U16 ZP --
7 s 2 3:13.90 DANISZ Cezary Publiczne Gimnazjum 2 Barlinek # 99 U16 ZP --
8 s 2 3:14.21 ARENDACZ Antoni Gimnazjum Barwice 99 U16 ZP --
9 s 2 3:16.87 KAŹMIERCZAK Adam LUKS Przecław 99 U16 ZP --
1 s 3 2:55.56 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP V WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2019 BEZ
2 s 3 2:59.23 KŁODOWSKI Michał Gimnazjum Karlino 99 U16 ZP V
3 s 3 3:01.40 KACZMAREK Igor Gimnazjum Publiczne 2 Świnoujście 99 U16 ZP --
4 s 3 3:01.69 NACZLENIS Eryk Gimnazjum 5 Koszalin 99 U16 ZP --
5 s 3 3:05.78 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
6 s 3 3:06.01 PUŁKA Maciej Gimnazjum 3 Stargard Szczeciński 99 U16 ZP --
7 s 3 3:06.53 GAJKOWSKI Kacper Gimnazjum 3 Kołobrzeg 99 U16 ZP --
8 s 3 3:07.38 WINKEL Wojciech Gimnazjum 1 Gryfino 99 U16 ZP --
9 s 3 3:10.06 KOTOWICZ Kamil Gimnazjum 11 Szczecin 99 U16 ZP --
10 s 3 3:10.97 SZCZEPANIK Wiktor Gimnazjum Pyrzyce 99 U16 ZP --
11 s 3 3:11.93 ŁAZARSKI Kamil Gimnazjum 5 Koszalin 99 U16 ZP --
12 s 3 3:17.14 BAJOR Kacper Gimnazjum Chwiram 99 U16 ZP --
13 s 3 3:17.61 MARTULA Szymon Gimnazjum Łobez 99 U16 ZP --
110 m pł MŁ M
1 f 1 17.36 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -1.1 IV
Wzwyż M
1 f 1 1.55 RYTWIŃSKI Kacper Gimnazjum Karlino 99 U16 ZP --
1 f 1 1.55 SAMSONIK Dawid Gimnazjum 3 Stargard Szczeciński 00 U16 ZP --
3 f 1 1.55 LIPIŃSKI Marek GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
4 f 1 1.50 DZIEKOŃSKI Dawid Publiczne Gimnazjum 2 Barlinek # 99 U16 ZP --
4 f 1 1.50 ANTOSIEWICZ Adrian Publiczne Gimnazjum 2 Barlinek # 99 U16 ZP --
6 f 1 1.50 ZIELIŃSKI Stanisław LUKS Przecław 00 U16 ZP -- B.D. Z/3568/15 2015 BEZ
6 f 1 1.50 KAMIŃSKI Ryszard Gimnazjum Karlino 99 U16 ZP --
8 f 1 1.45 BZDEL Hubert GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5193/15 2015 BEZ
9 f 1 1.40 SZMIT Michał Gimnazjum 3 Stargard Szczeciński 99 U16 ZP --
9 f 1 1.40 FURTAN Michał Gimnazjum Przecław 99 U16 ZP --
9 f 1 1.40 RUDOLF Jarosław ULKS Barwice 99 U16 ZP --
W dal M
1 f 1 5.66 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 99 U16 ZP +0.4 V KIELING Mariusz 3
2 f 1 5.34 ZAWADA Michał UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP +1.0 --
9 f 1 4.82 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin # 99 U16 ZP +1.1 -- SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0695/15 2019 2
Kula (5) M
1 f 1 12.26 PURTAK Szymon MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
2 f 1 12.08 GOŚCIŁO Jarosław UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP V
3 f 1 11.69 NADŁONEK Maciej Gimnazjum 5 Koszalin 99 U16 ZP V
4 f 1 10.72 TYLKA Mateusz Publiczne Gimnazjum 2 Barlinek # 99 U16 ZP V
6 f 1 10.35 FRYŚ Oskar LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB --
10 f 1 9.86 WÓJCIK Grzegorz LUKS Przecław 99 U16 ZP --
19 f 1 8.79 KWIDZIŃSKI Jakub LUKS Przecław 99 U16 ZP --
22 f 1 8.54 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP --
Dysk (1) M
1 f 1 44.27 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP III
2 f 1 35.87 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP IV
3 f 1 32.74 PACHOLCZYK Dariusz GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 36.03 CZECZOTKA Igor Gimnazjum 5 Koszalin 00 U16 ZP --
6 f 1 24.24 JANKOWSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7963089942932 sekund