Gdańsk 16.05.2007 |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.58 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 43.03 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.37 | KRAKOWIAK Malwina | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:40.51 | POTOWSKA Sandra | LKS Zantyr Sztum # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:40.59 | KASS Natalia | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:11.69 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 3:12.13 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.39 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | +1.4 | II | B.D. B.D. # | BEZ | ||||||||||
2 | 16.89 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +1.4 | IV | # | |||||||||||
3 | 16.95 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot # | 1992 | U16 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.27 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | +1.4 | II | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.52 | GRABIŃSKA Elżbieta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | 50.80 | BASIUKIEWICZ Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 1.51 | JANICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.80 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | M | # | ||||||||||||
2 | 3.60 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 3.40 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | I | # | ||||||||||||
4 | 2.90 | STASIAK Aleksandra | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 2.00 | MISTERKA Dominika | KL Gdynia | 1994 | U14 | PM | V | |||||||||||||
6 | 2.00 | TUZ Linda | KL Gdynia | 1996 | U12 | PM | V | |||||||||||||
7 | 1.80 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U14 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.08 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.8 | IV | # | |||||||||||
2 | 4.83 | MARCINIAK Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | +0.6 | IV | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.66 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 10.08 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 9.89 | WIŚNIEWSKA Bianka | SKLA Sopot | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 35.65 | WITKOWSKA Ewa | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 32.56 | ZAWODZIŃSKA Karina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.68 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:43.36 | STASIEWICZ Marta | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | B.D. STASIEWICZ Mirosław # | , Z/2629/11 | , 2014 | BEZ | |||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 27:43.39 | KRAWCZUK Monika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 30:28.31 | ŻMUDZKA Agnieszka | KL Lechia Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | BEZ | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.63 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 38.42 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 38.81 | MIOTKE Patryk | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:27.65 | RUTKOWSKI Tomasz | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:28.12 | PRĄDZIŃSKI Maciej | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 6:10.09 | ŻOCHOWSKI Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 6:10.77 | BOROWSKI Aleksander | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.01 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | +0.5 | IV | # | |||||||||||
3 | 17.98 | BĄCZKOWSKI Tomasz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | +0.5 | V | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.47 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 44.93 | LIPIŃSKI Samuel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | TRACZ Przemysław | ULKS Talex Borzytuchom | 1991 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 1.70 | BARNIAK Marcin | ULKS Talex Borzytuchom | 1991 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.80 | TORKOWSKI Rafał | OSOT Szczecin # | 1992 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||||
2 | 3.80 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3.70 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
4 | 3.40 | KOZŁOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 3.20 | SKWARA Krzysztof | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 3.00 | SEMRAU Paweł | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
7 | 2.80 | JANUCEWICZ Jan | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
8 | 2.60 | PLICHTA Tomasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.81 | KRAWIEC Paweł | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | +0.4 | V | # | |||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.22 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
2 | 14.33 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.98 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 41.44 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 38.47 | KOBIELA Patryk | UKS Jedynka Reda # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 37.49 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.64 | GRAJEWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 33.07 | GRUDZIŃSKI Patryk | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.39 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 42.77 | DETTLAFF Filip | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 22:20.38 | ŻMUDZKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1230/11 | 2013 | 1 | |||||||||
2 | 25:11.06 | ŁOBACZEWSKI Andrzej | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | II | STASIEWICZ Mirosław # | Z/4785/11 | 2015 | BEZ | |||||||||
3 | 25:12.15 | MOSTOWSKI Piotr | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | II | |||||||||||||
4 | 28:37.79 | PIETRZAK Krystian | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 29:04.09 | ŻÓŁTAŃSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1275391578674 sekund |