Kraków 29.11.2014
Młodzieżowe mistrzostwa Polski w biegach przełajowych
Przełaj K
1 b 3 :20:28 r KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 U23 PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
2 b 3 :20:39 r JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1252/11 2019
3 b 3 :21:04 r KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ --
4 b 3 :21:24 r MIŁEK Antonina KS Agros Zamość 94 U23 LU -- B.D. # BEZ
5 b 3 :21:27 r MARMON Sara KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -- B.D. 2
6 b 3 :21:32 r ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD --
7 b 3 :21:55 r CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U23 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3510/11 2017 1
8 b 3 :22:10 r SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
9 b 3 :22:17 r JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U23 ZP -- MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
10 b 3 :22:47 r TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U23 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
11 b 3 :23:04 r KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- B.D. # 3
12 b 3 :23:24 r LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD -- B.D. JAKUBOWSKI Marek , Z/1630/14 , 2018 1
13 b 3 :24:04 r LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U23 PD -- KOTOWSKI Jan BEZ
14 b 3 :24:25 r GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
Przełaj M
1 b 2 :23:28 r GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92 U23 PM -- OBERZIG Piotr Z/0283/11 2019 1
2 b 2 :23:38 r ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0610/11 2016 1
3 b 2 :23:46 r NITKA Maciej RKS Łódź 93 U23 LD --
4 b 2 :23:51 r JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U23 LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
5 b 2 :24:01 r TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
6 b 2 :24:27 r NOWICKI Sebastian OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -- NOWICKI Sebastian
7 b 2 :24:34 r BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- B.D. 2
8 b 2 :24:38 r NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD -- B.D. # Z/4502/11 2019
9 b 2 :24:38 r GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/5177/11 2016 BEZ
10 b 2 :24:49 r BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
11 b 2 :24:55 r PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK -- SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
12 b 2 :25:18 r PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
13 b 2 :25:30 r LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U23 SK -- DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
14 b 2 :25:34 r ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU -- B.D. # Z/0247/11 2019 II
15 b 2 :25:37 r WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2
16 b 2 :26:17 r GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
17 b 2 :26:48 r GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
18 b 2 :27:30 r PSZENICZNY Piotr LKS Stal Mielec 94 U23 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.41659212112427 sekund