Łódź 07.06.2014
Mistrzostwa woj.łódzkiego młodzików, Lubię sport
100 m K
1 e 1 13.71 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 01 U14 LD -0.6 IV LDK!
2 e 1 14.52 BUDEK Natalia AZS Łódź 00 U16 LD -0.6 -- #
3 e 1 15.32 BIELECKA Magdalena MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -0.6 -- B.D. BEZ
4 e 1 17.32 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -0.6 --
5 e 1 17.32 CIEŚLAK Milena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -0.6 --
1 e 2 13.09 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.2 III
2 e 2 13.63 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -1.2 IV MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
3 e 2 13.70 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD -1.2 IV URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
4 e 2 15.11 GAŁKA Weronika MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -1.2 -- B.D. BEZ
5 e 2 15.32 KITA Aleksandra MKLA Łęczyca 00 U16 LD -1.2 --
6 e 2 15.52 GIL Ewelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -1.2 --
1 e 3 13.65 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD +0.3 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
2 e 3 14.11 KOWALSKA Daria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD +0.3 V
3 e 3 14.11 KRAJEWSKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.3 V
4 e 3 14.54 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.3 --
5 e 3 15.05 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD +0.3 --
6 e 3 17.06 KOŁODZIEJSKA Agata Gimnazjum Łęczyca 00 U16 LD +0.3 --
1 e 4 13.49 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD +0.7 IV MARSZAŁEK Rafał # Z/2269/15 2016 4
2 e 4 13.90 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD +0.7 V B.D. 3 LDK!
3 e 4 15.01 KONDRAS Natalia MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.7 --
4 e 4 15.09 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U16 LD +0.7 -- KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 3
5 e 4 15.45 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U16 LD +0.7 -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/6420/15 2019 2
1 e 5 13.98 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD +2.0 V #
2 e 5 14.59 PABIJANEK Klaudia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD +2.0 --
3 e 5 14.85 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U16 LD +2.0 -- WASIAK Jarosław # Z/2398/15 2019
4 e 5 15.06 KRZYŻANOWSKA Nikola UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD +2.0 --
5 e 5 15.18 NOWAKOWSKA Melania RKS Łódź 00 U16 LD +2.0 -- #
1 e 6 13.67 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +2.3 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
2 e 6 14.34 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +2.3 V #
3 e 6 14.54 PŁÓCIENNIK Lena KS Resursa Zduńska Wola 00 U16 LD +2.3 -- JANOWSKI Stanislaw Z/4817/15 2016 BEZ
4 e 6 15.28 PODEMSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +2.3 -- #
5 e 6 17.26 RÓG Dominika UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD +2.3 --
1 e 7 13.37 SMAK Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD +1.0 IV MARSZAŁEK Rafał Z/2271/15 2016 4
2 e 7 13.44 ZAJĄC Julia SKS Start Łódź 00 U16 LD +1.0 IV PALISZEWSKI Maciej 4
3 e 7 13.96 WARULIK Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD +1.0 V
4 e 7 14.11 WÓJCIK Maria MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD +1.0 V
5 e 7 14.77 SZALKOWSKA Oliwia MKLA Łęczyca 00 U16 LD +1.0 --
6 e 7 15.35 KALINOWSKA Maria UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD +1.0 --
1 e 8 13.51 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD -0.1 IV
2 e 8 13.67 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -0.1 IV
3 e 8 14.66 MUSZYŃSKA Asia BKL Bełchatów 01 U14 LD -0.1 --
4 e 8 14.79 WOLSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -0.1 --
5 e 8 15.32 WALCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -0.1 -- #
6 e 8 15.70 ŚWIĄDER Julia BKL Bełchatów 01 U14 LD -0.1 --
1 f 12.88 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -0.7 III
2 f 13.43 ZAJĄC Julia SKS Start Łódź 00 U16 LD -0.7 IV PALISZEWSKI Maciej 4
3 f 13.43 SMAK Kinga UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -0.7 IV MARSZAŁEK Rafał Z/2271/15 2016 4
4 f 13.56 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD -0.7 IV
5 f 13.61 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD -0.7 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
6 f 13.71 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -0.7 IV
7 f 13.78 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -0.7 IV MARSZAŁEK Rafał # Z/2269/15 2016 4
300 m K
1 s 1 43.24 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III
2 s 1 43.95 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD III URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
3 s 1 44.71 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD III MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
4 s 1 45.94 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/2048/15 2019 3
5 s 1 47.53 WARULIK Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD V
6 s 1 47.33 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD V
7 s 1 47.96 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD V #
1 s 2 44.73 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD III MARSZAŁEK Rafał # Z/2269/15 2016 4
2 s 2 45.91 BUDNER Marta MKLA Łęczyca # 01 U14 LD IV KUBIAK Robert # Z/4844/15 2019 4
3 s 2 47.33 KOWALSKA Daria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD V
4 s 2 49.20 WOLSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
5 s 2 49.95 SZWED Oliwia UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD --
6 s 2 50.06 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD --
7 s 2 52.46 PODEMSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -- #
8 s 2 55.18 NIEMIER Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
1 s 3 48.51 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
2 s 3 49.56 KRAJEWSKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
3 s 3 51.59 HODOROWICZ Patrycja MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
4 s 3 51.67 KWIATKOWSKA Daria UKS Vis Skierniewice # 00 U16 LD --
5 s 3 52.41 ZAJĄCZKOWSKA Dominika MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -- B.D. BEZ
6 s 3 52.59 SERAFIŃSKA Dominika MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD --
600 m K
1 s 1 1:44.38 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 99 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
2 s 1 1:45.86 OLCZAK Dagmara UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD IV MARSZAŁEK Rafał Z/3247/15 2016 4
3 s 1 1:49.38 RZEŹNIK Karolina UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD V
4 s 1 1:49.75 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr B.D. # Z/0420/15 2019
5 s 1 1:52.30 KRZYŻANOWSKA Nikola UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
6 s 1 1:54.89 CICHOCKA Patrycja MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
7 s 1 1:58.45 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
8 s 1 2:18.34 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
1 s 2 1:54.46 MARCINIAK Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
2 s 2 1:55.32 KĘDZIORA Faustyna UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/4727/15 2015 BEZ
3 s 2 1:56.59 TYMENDORF Kinga UKS Vis Skierniewice # 99 U16 LD --
4 s 2 2:00.81 PAKUŁA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 01 U14 LD --
5 s 2 2:01.31 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
6 s 2 2:02.25 CYTRYNIAK Natalia UKS Lisy Zgierz 01 U14 LD --
7 s 2 2:06.52 LIS Aniela BKL Bełchatów 02 U14 LD -- # LDK!
8 s 2 2:16.93 DOLNA Angelika AZS Łódź 00 U16 LD --
1000 m K
1 s 1 3:12.28 WIKTOROWICZ Łucja OLTS Opoczno Sport Team # 99 U16 LD III WOJTAREK Jacek # Z/4696/15 2018 3
2 s 1 3:20.29 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD IV
3 s 1 3:21.04 KIERASIŃSKA Natalia LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD IV #
4 s 1 3:22.54 KALISZ Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz # 99 U16 LD V KUŚ Tomasz # Z/1957/17 2018 4
5 s 1 3:28.52 JAŚKOWSKA Agata UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
6 s 1 3:32.85 PIECHO Weronika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD --
7 s 1 3:35.93 PIECHO Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD --
8 s 1 3:35.97 JĘDRASIK Anita UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD --
9 s 1 3:55.35 STĘPNIAK Dominika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD --
10 s 1 4:00.37 DUDEK Katarzyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD --
100 m pł MŁ K
1 e 1 15.87 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.1 III
2 e 1 16.61 ZAJĄC Julia SKS Start Łódź 00 U16 LD -0.1 III PALISZEWSKI Maciej 4
3 e 1 16.98 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -0.1 IV #
4 e 1 20.79 JAKUBOWSKA Paulina UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -0.1 --
1 e 2 16.17 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.6 III
2 e 2 18.65 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.6 --
3 e 2 19.44 KONDRAS Natalia MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.6 --
4 e 2 21.93 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
1 f 15.76 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD +1.3 III
2 f 16.11 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +1.3 III
3 f 16.42 ZAJĄC Julia SKS Start Łódź 00 U16 LD +1.3 III PALISZEWSKI Maciej 4
4 f 16.76 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +1.3 IV #
5 f 18.42 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD +1.3 V
6 f 19.52 KONDRAS Natalia MKLA Łęczyca 99 U16 LD +1.3 --
7 f 20.85 JAKUBOWSKA Paulina UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +1.3 --
8 f 22.34 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD +1.3 -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
300 m pł K
1 s 1 48.99 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ III
2 s 1 49.52 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD IV
3 s 1 49.95 SIBIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
4 s 1 50.54 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV #
5 s 1 52.50 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD V #
6 s 1 58.97 JAKUBOWSKA Paulina UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
4x100 m K
1 s 1 52.15 GRZESZKIEWICZ Marta
SZKUDLAREK Julia
RÓŻYCKA Klaudia
SIBIŃSKA Natalia
MKS Aleksandrów Łódzki 99
99
99
00
U16 LDZ --


2 s 1 53.39 JĘDRASIK Natalia
KSYTA Izabela
OLCZAK Dagmara
SMAK Kinga
UMLKS Pegaz Opoczno 99
00
99
00
U16 LDZ -- MARSZAŁEK Rafał
MARSZAŁEK Rafał
MARSZAŁEK Rafał
MARSZAŁEK Rafał
Z/3245/15
Z/2269/15
Z/3247/15
Z/2271/15
2016
2016
2016
2016
4
4
4
4
3 s 1 55.11 KUŹMIN Emilia
SNOPKOWSKA Aleksandra
KUCHARSKA Sandra
BUDNER Marta
UKS Dziewiątka Kutno 99
99
99
01
U16 LDZ --

KUDŁA Jacek
KUBIAK Robert
Z/2621/17
Z/4844/15
2019
2019
3
4
4 s 1 55.35 BISTUŁA Iza
DRZEWOSZ Adrianna
GRZELEWSKA Julia
LIS Ida
BKL Bełchatów 01
00
01
00
U16 LDZ --

MANTYK Łukasz
B.D.
Z/0098/15
2019
3
3
5 s 1 55.43 WARULIK Michalina
WARULIK Marcelina
KOWALSKA Daria
GIL Ewelina
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00
00
99
00
U16 LDZ --


6 s 1 56.19 BIELECKA Magdalena
GAŁKA Weronika
KOŁODZIEJCZYK Lidia
ZAJĄCZKOWSKA Dominika
MULKS MOS Sieradz 99
99
00
99
U16 LDZ -- B.D.
B.D.
FIRLIT Roman
B.D.
Z/4999/15
2019
BEZ
BEZ
2
BEZ
7 s 1 57.57 SOLIŃSKA Justyna
KONDRAS Natalia
SIUDA Karolina
KITA Patrycja
MKLA Łęczyca 99
99
99
99
U16 LDZ --


Wzwyż K
1 1.50 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
2 1.50 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 00 U16 LD IV LDK!
3 1.45 MATYJA Klaudia BKL Bełchatów 99 U16 LD IV
3 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
3 1.45 SIERADZKA Paulina MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
6 1.35 SOLIŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
7 1.30 CHMAL Emilia UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD --
8 1.25 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź # 02 U14 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2
9 1.25 SZCZEPAŃSKA Julia AZS Łódź 00 U16 LD --
10 1.20 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
  NM WALCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -- #
Tyczka K
1 2.30 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
2 2.20 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
3 2.20 SOLIŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
4 1.80 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
4 1.80 KITA Aleksandra MKLA Łęczyca 00 U16 LD --
W dal K
  3.43 SZALKOWSKA Oliwia MKLA Łęczyca 00 U16 LD -0.8 --
  4.55 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 V
  4.97 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 IV
1 5.13 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +2.6 III
2 4.82 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 99 U16 LD 0.0 IV
3 4.77 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +2.2 V
4 4.67 ŁYSZCZARZ Marta KS Resursa Zduńska Wola 97 U18 LD 0.0 -- JANOWSKI Stanislaw Z/1610/13 2016 BEZ
5 4.58 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U14 LD -1.0 V MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
6 4.58 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.5 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
7 4.55 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -0.1 V
8 4.54 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +0.9 V
9 4.51 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 01 U14 LD 0.0 V LDK!
10 4.50 PARADOWSKA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD +1.2 V
11 4.33 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD +0.4 --
12 4.28 ŻUK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.7 --
13 4.26 PIETRZAK Katarzyna UKS GOK Zduny 99 U16 LD +0.9 --
14 4.13 BUDNER Marta MKLA Łęczyca # 01 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert # Z/4844/15 2019 4
15 4.07 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U16 LD -0.1 -- KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 3
16 3.93 CHMAL Emilia UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD +0.9 --
17 3.92 WALCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +1.3 -- #
18 3.86 WÓJCIK Maria MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD +1.3 --
20 3.83 PŁÓCIENNIK Lena KS Resursa Zduńska Wola 00 U16 LD +1.5 -- JANOWSKI Stanislaw Z/4817/15 2016 BEZ
21 3.82 PODSIADŁA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +1.5 --
22 3.81 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD +1.2 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
23 3.78 MAZURKIEWICZ Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -0.8 --
24 3.77 FREDE Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.7 --
25 3.74 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 01 U14 LD -0.5 --
26 3.72 SZALKOWSKA Oliwia MKLA Łęczyca 00 U16 LD +2.3 --
27 3.67 HODOROWICZ Patrycja MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD 0.0 --
28 3.52 ŚWIĄDER Julia BKL Bełchatów 01 U14 LD +0.2 --
29 3.41 OLCZAK Marta BKL Bełchatów 03 U12 LD +0.1 -- B.D. LDK!
Kula (3) K
1 12.60 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 12.27 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
3 10.34 RYBARCZYK Małgorzata MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 10.14 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV
5 10.03 KSZCZOT Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD IV
6 9.16 KŁĄB Paulina UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD V
7 8.80 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
8 8.57 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
9 8.51 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD -- KUŚ Tomasz # Z/3275/15 2018 BEZ
10 7.86 SIEK Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD --
11 7.71 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
12 7.49 POWALSKA Wiktoria MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -- B.D. BEZ
13 7.37 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
14 6.87 RAY Klaudia Gimnazjum Łęczyca 00 U16 LD --
15 6.33 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD --
16 6.19 MAZURKIEWICZ Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
17 6.03 CIEŚLAK Milena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
18 5.92 KOŁODZIEJSKA Agata Gimnazjum Łęczyca 00 U16 LD --
Dysk (0.75) K
1 39.28 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 30.02 RYBARCZYK Małgorzata MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
3 28.98 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 99 U16 DS IV B.D. LDK!
4 28.06 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV B.D.
5 27.20 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD V KUŚ Tomasz # Z/3275/15 2018 BEZ
6 25.21 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V JOACHIMIAK Robert # Z/4834/15 2019 2
7 23.72 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
8 23.03 POKORA Marta MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD --
9 21.93 KOWALCZYK Wiktoria MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- #
10 21.65 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
11 20.27 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
12 17.40 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
13 13.51 RAY Klaudia Gimnazjum Łęczyca 00 U16 LD --
Młot (3) K
1 56.50 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD I SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 47.56 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 99 U16 DS II B.D. LDK!
3 37.31 GEJO Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD IV
4 34.42 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
5 33.58 TUJAK Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD V
6 31.75 POKORA Marta MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD V
7 29.84 SOBOLEWSKA Julia MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD V
8 28.15 SUT Klaudia UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD V
9 26.70 POLIT Ewa UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD --
Oszczep (500) K
1 39.06 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 28.67 MRÓWKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD V
3 27.37 KOPREK Agata MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
4 27.15 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -- B.D.
5 23.53 POWALSKA Wiktoria MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD -- B.D. BEZ
6 22.46 SIEK Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD --
7 22.40 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
8 19.04 KOZIŃSKA Oliwia UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
9 18.75 MICHALAK Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD --
10 18.16 KOWALCZYK Wiktoria MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- #
11 NM DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
100 m M
1 e 1 12.08 DUBIEL Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD -0.8 IV
2 e 1 12.11 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD -0.8 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
3 e 1 13.01 AUGUSTYNIAK Aleksander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -0.8 --
4 e 1 13.36 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -0.8 --
5 e 1 13.83 DROŻDŻYŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -0.8 --
1 e 2 12.22 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -0.3 V MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
2 e 2 12.59 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -0.3 V GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
3 e 2 12.63 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -0.3 V
1 e 3 11.94 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD -0.9 IV
2 e 3 13.04 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -0.9 --
3 e 3 13.40 MIKOŁAJCZYK Cezary UMLKS Pegaz Opoczno # 00 U16 LD -0.9 -- MARSZAŁEK Rafał
4 e 3 13.89 OLCZAK Filip MKLA Łęczyca 00 U16 LD -0.9 --
5 e 3 14.68 LIPIEC Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 00 U16 LD -0.9 --
1 e 4 11.88 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.0 IV MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
2 e 4 12.80 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD +1.0 -- #
3 e 4 13.25 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź # 99 U16 LD +1.0 -- #
4 e 4 13.53 ZACHWIEJA Seweryn MKLA Łęczyca 99 U16 LD +1.0 --
5 e 4 13.72 PIETEK Michał Gimnazjum 28 Łódź 99 U16 LD +1.0 --
6 e 4 13.92 SŁOMA Adam UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +1.0 --
7 e 4 14.49 JANISZEWSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD +1.0 --
1 e 5 13.08 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -1.1 -- MARSZAŁEK Rafał Z/6452/15 2018 4
2 e 5 13.72 JANKIEWICZ Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -1.1 --
3 e 5 13.95 RUSZKOWSKI Bartosz UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD -1.1 -- #
4 e 5 13.98 JAGODZIŃSKI Igor Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD -1.1 --
6 e 5 15.01 WILK Łukasz RKS Łódź 00 U16 LD -1.1 --
1 e 6 12.30 MARCZAK Hubert AZS Łódź 00 U16 LD +0.6 V
2 e 6 12.32 PIETRZAK Przemysław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD +0.6 V
3 e 6 12.47 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.6 V TOMCZYK Kazimierz # Z/3705/15 2019 2
4 e 6 12.99 REMISZEWSKI Dariusz AZS Łódź 99 U16 LD +0.6 --
5 e 6 13.24 SOBCZAK Miłosz UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.6 --
6 e 6 14.33 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.6 -- #
7 e 6 14.59 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.6 -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
1 e 7 11.90 NOWAK Ernest MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U16 LD -1.8 IV #
2 e 7 12.03 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.8 IV KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
3 e 7 12.35 WASIAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.8 V
4 e 7 13.03 RACZYŃSKI Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -1.8 --
5 e 7 13.42 SZCZEPANIAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -1.8 --
6 e 7 14.08 TRYBUŁA Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -1.8 --
1 e 8 13.09 KUPER Paweł AZS Łódź 98 U18 LD -1.5 --
2 e 8 13.45 ANDRZEJEWSKI Jeremi AZS Łódź 98 U18 LD -1.5 --
3 e 8 13.49 DUCZYMIŃSKI Daniel AZS Łódź 98 U18 LD -1.5 --
4 e 8 13.54 KOZIARSKI Przemysław AZS Łódź 98 U18 LD -1.5 --
5 e 8 13.66 KOWALCZYK Michał AZS Łódź 00 U16 LD -1.5 --
6 e 8 13.68 MATUSIAK Łukasz AZS Łódź 98 U18 LD -1.5 --
7 e 8 13.79 DOMAŃSKI Norbert AZS Łódź 00 U16 LD -1.5 --
1 f 11.37 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD +0.3 III
2 f 11.67 NOWAK Ernest MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U16 LD +0.3 III #
3 f 11.79 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.3 IV MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
4 f 11.84 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.3 IV KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
5 f 12.02 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD +0.3 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
6 f 12.05 DUBIEL Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD +0.3 IV
7 f 12.12 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD +0.3 IV MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
8 f 12.38 MARCZAK Hubert AZS Łódź 00 U16 LD +0.3 V
300 m M
1 s 1 37.57 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
2 s 1 37.96 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 99 U16 LD III
3 s 1 38.12 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
4 s 1 38.38 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD III MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
5 s 1 38.41 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 99 U16 LD III
6 s 1 38.62 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD III NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
7 s 1 38.74 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 99 U16 LD III #
8 s 1 42.71 MADEJSKI Dawid UKS Lisy Zgierz 98 U18 LD --
1 s 2 38.56 DUBIEL Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD III
2 s 2 39.25 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/2046/15 2019 3
3 s 2 40.08 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 99 U16 LD IV #
4 s 2 41.05 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V #
5 s 2 41.73 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD V GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
6 s 2 43.61 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
7 s 2 43.73 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD -- #
1 s 3 41.17 PIETRZAK Przemysław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD V
2 s 3 41.20 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD V
3 s 3 41.78 SOBALA Albert UMLKS Pegaz Opoczno # 99 U16 LD V
4 s 3 42.91 SOBCZAK Miłosz UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
5 s 3 43.48 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/6294/15 2019 3
6 s 3 44.96 DĘBSKI Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
7 s 3 45.06 JAKŚ Dawid MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD --
8 s 3 45.91 JANKIEWICZ Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
600 m M
1 s 1 1:31.94 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III #
2 s 1 1:33.45 WALCZYŃSKI Patryk SL Salos-Wodna Łódź 00 U16 LD IV KOTELNICKI Mariusz 3
3 s 1 1:33.90 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź # 99 U16 LD IV #
4 s 1 1:34.24 JEDRAS Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD IV
5 s 1 1:36.80 STOŁOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V
6 s 1 1:39.65 KITTEL Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
7 s 1 1:40.05 FORTUNA Piotr RKS Łódź 99 U16 LD --
8 s 1 1:49.43 WASILEWSKI Szymon UMLKS Pegaz Opoczno # 00 U16 LD --
  s 1 DNF BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U14 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
1000 m M
1 s 1 2:50.66 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD V WOJTAREK Jacek # Z/2265/15 2019 4 LDK!
2 s 1 2:50.85 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
3 s 1 2:52.23 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD V #
4 s 1 2:54.15 WICH Michał RKS Łódź 99 U16 LD V #
5 s 1 2:54.87 BAUER Daniel SL Salos-Wodna Łódź 99 U16 LD V KOTELNICKI Mariusz Z/0475/16 2016 4
6 s 1 2:56.52 JABŁOŃSKI Maciej LKS Omega Kleszczów 99 U16 LD V
7 s 1 3:00.11 MADEJ Kacper UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD --
8 s 1 3:08.99 LICHMAN Mateusz UKS GOK Zduny 99 U16 LD --
9 s 1 3:12.42 BORKOWSKI Karol MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 99 U16 LD --
10 s 1 3:14.69 RAKOWIECKI Mikołaj AZS Łódź 99 U16 LD -- #
1 s 2 3:07.82 KIENDZIERSKI Bartłomiej MKLA Łęczyca 00 U16 LD --
2 s 2 3:08.64 PIETRUSZKA Kuba BKL Bełchatów 01 U14 LD --
3 s 2 3:09.15 KUCEJKO Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
4 s 2 3:13.24 WITKOWSKI Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD --
5 s 2 3:18.42 SZWED Ernest UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
6 s 2 3:24.65 KAŹMIERCZAK Konrad AZS Łódź 98 U18 LD --
7 s 2 3:25.52 KAŁUŻNY Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
8 s 2 3:25.99 CIELIŃSKI Kacper AZS Łódź 98 U18 LD --
9 s 2 3:26.54 GRUDZIŃSKI Hubert AZS Łódź 98 U18 LD --
10 s 2 3:26.99 KATUSZA Michał AZS Łódź 98 U18 LD --
11 s 2 3:28.56 ŻAK Bartłomiej AZS Łódź 00 U16 LD --
2000 m M
1 s 1 6:27.53 JAKUBCZYK Szymon RKS Łódź 99 U16 LD V
2 s 1 6:28.05 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/0294/15 2019 4
3 s 1 6:41.55 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola 99 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
4 s 1 6:50.86 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1873/15 2019 4
5 s 1 7:02.98 SZYMCZAKOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD --
6 s 1 7:13.49 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
7 s 1 7:13.65 ŚWIĄTEK Igor BKL Bełchatów 00 U16 LD -- B.D. 4 LDK!
8 s 1 7:20.90 ZIEJA Adam MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 99 U16 LD --
9 s 1 7:26.22 RZEPECKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD -- KUŚ Tomasz # Z/5000/15 2019
10 s 1 7:29.57 RADOJEWSKI Filip UKS 55 Łódź 00 U16 LD --
  s 1 DNF MIESZALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U16 LD --
110 m pł MŁ M
1 f 16.67 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD +0.5 III #
2 f 17.04 JABŁOŃSKI Karol MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.5 IV
3 f 17.31 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD +0.5 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
4 f 17.79 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD +0.5 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
5 f 18.13 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.5 V #
6 f 19.39 URBAŃSKI Michał RKS Łódź 00 U16 LD +0.5 --
7 f 21.59 JABŁOŃSKI Kamil MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.5 --
300 m pł M
1 s 1 40.77 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U16 LD II SADACH Aneta # Z/0417/15 2019 1
2 s 1 43.71 OLBORSKI Mateusz AZS Łódź 99 U16 LD IV #
3 s 1 44.60 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
4 s 1 44.71 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
5 s 1 44.83 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 99 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
6 s 1 50.78 JABŁOŃSKI Kamil MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
4x100 m M
1 s 1 46.05 OLBORSKI Mateusz
NOWAK Ernest
SZYMACHA Patryk
MROCZEK Adam
AZS Łódź 99
99
99
99
U16 LDZ --


SADACH Aneta
Z/0417/15
2019
1
2 s 1 46.87 OLEJNICZAK Wiktor
MARCZEWSKI Jan
JANOWSKI Ludwik
RACZYŃSKI Piotr
MKS Aleksandrów Łódzki 99
99
00
99
U16 LDZ --
KOWALSKI Robert
TOMCZYK Kazimierz
Z/4352/15
Z/3705/15
2019
2019
3
2
3 s 1 47.92 MALEC Bartłomiej
ŚWIĄTEK Bartłomiej
MIKOŁAJCZYK Cezary
MILCZAREK Mateusz
UMLKS Pegaz Opoczno 99
00
00
00
U16 LDZ -- MARSZAŁEK Rafał
WOJTAREK Jacek
MARSZAŁEK Rafał
GRABOLUS Marek
Z/3246/15
Z/2265/15
Z/2273/15
2016
2019
2019
3
4

3
4 s 1 54.23 MOSZCZYŃSKI Bartosz
RUSZKOWSKI Bartosz
JAROSIŃSKI Adrian
SOBCZAK Miłosz
UKS Dziewiątka Kutno 01
01
99
99
U16 LDZ --


Wzwyż M
1 1.80 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
2 1.75 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV #
3 1.70 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 99 U16 LD V #
4 1.70 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
5 1.60 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
6 1.55 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team # 00 U16 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/2265/15 2019 4 LDK!
7 1.50 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -- #
8 1.50 GEBEL Michał MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
9 1.45 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD -- #
10 1.35 JANISZEWSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD --
11 1.30 SPECJAN Ernest MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
  NM GIELARSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
Tyczka M
1 3.40 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
2 3.20 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
3 2.70 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
4 2.00 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U14 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
W dal M
1 5.41 SERAFIN Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 --
2 5.24 DZIKOWICZ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.7 --
3 5.12 GEBEL Michał MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.3 --
4 4.90 DĘBSKI Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.1 --
6 4.70 MORACZEWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.1 -- #
7 4.56 OLCZAK Filip MKLA Łęczyca 00 U16 LD -0.7 --
8 4.46 GÓRSKI Paweł UKS Korabka Łowicz 01 U14 LD +0.3 -- BOCZEK Ewelina 5
9 4.45 ZACHWIEJA Seweryn MKLA Łęczyca 99 U16 LD 0.0 --
10 4.21 SPECJAN Ernest MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.6 --
11 4.20 RUSZKOWSKI Bartosz UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +0.1 -- #
12 4.18 DROŻDŻYŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.3 --
13 4.14 JANISZEWSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD +0.5 --
14 4.12 SŁOMA Adam UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD 0.0 --
15 4.05 IWANOW Maciej UKS Korabka Łowicz 02 U14 LD 0.0 -- BOCZEK Ewelina
Kula (5) M
1 11.52 BECHCIŃSKI Michał AZS Łódź 99 U16 LD V
2 11.45 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
3 11.33 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V #
4 10.20 PODSIADŁY Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
5 9.97 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
6 9.53 WITCZAK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
7 9.40 MIKOŁAJCZYK Cezary UMLKS Pegaz Opoczno # 00 U16 LD -- MARSZAŁEK Rafał
8 9.37 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
9 9.24 WASIAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
10 8.87 BIELECKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
11 8.86 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
12 8.43 DUDKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
13 8.30 PIENIĄŻEK Kamil AZS Łódź 98 U18 LD --
14 8.28 MRÓZ Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD --
15 8.18 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
16 7.55 LIPIEC Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 00 U16 LD --
17 7.41 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/3807/15 2019 4
Dysk (1) M
1 38.35 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
2 37.90 WITCZAK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV
3 36.64 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
4 36.18 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
5 36.10 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
6 34.78 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V #
7 33.65 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
8 31.03 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław # Z/3807/15 2019 4
9 30.24 PODSIADŁY Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
10 29.36 KOWALCZYKOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
11 27.26 KUCNER Dorian UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
12 23.57 DUDKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
13 22.85 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2019 2
Młot (5) M
1 37.04 MRÓZ Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD V
2 33.23 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2019 2
3 30.73 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2019 3
4 30.34 MARKUS Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 99 U16 LD V
5 30.07 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz # Z/5264/15 2019 3
6 28.92 PIETRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD --
7 25.90 UCIŃSKI Maksymilian MKS Zduńska Wola 00 U16 LD --
8 25.31 HERCZYŃSKI Piotr MKS Zduńska Wola 00 U16 LD --
9 24.02 SZTAMPKE Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4045/15 2015 BEZ
10 22.16 RACHUCKI Mateusz MUKS Park Zduńska Wola 00 U16 LD --
11 17.38 CHRUŚCIEL Krystian MKS Zduńska Wola 01 U14 LD --
Oszczep (600) M
1 41.68 CIAPA Adrian MULKS MOS Sieradz 99 U16 LD V FIRLIT Roman 4
2 38.72 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD V
3 38.42 BECHCIŃSKI Michał AZS Łódź 99 U16 LD V
4 37.12 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2019 3
5 36.76 KUCNER Dorian UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
6 33.65 NOWOSIŃSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
7 33.15 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
8 28.94 SZTAMPKE Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4045/15 2015 BEZ
9 25.75 GRABOWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
10 24.28 KOWALCZYKOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
11 16.00 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2478/16 2019 4
12 NM BIELECKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
Oszczep (700) M
  52.11 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3884890079498 sekund