Innsbruck-Stubai (AUT) 07 - 10.06.2023 2. Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich i Terenowych |
||||||||||||||||||||
bieg vertical K | ||||||||||||||||||||
29 | 162 pkt | 0:54:23 | CELIŃSKA Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1979 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1882/12 | 2024 | BEZ | ||||||||
bieg mountain classic K | ||||||||||||||||||||
25 | s | 20 | 166 pkt | 0:37:34 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 2004 | U20 | MA | -- | BUŹNIAK Arkadiusz B.D. | Z/4801/22 | 2024 | |||||||
30 | s | 20 | 161 pkt | 0:38:22 | TEOFILEWSKA Zofia | UKS Achilles Leszno | 2005 | U20 | WP | -- | ZDONEK Filip | Z/0987/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
61 | 130 pkt | 1:20:03 | KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia | SBG Salco Niepołomice # | 1982 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/5003/22 | 2024 | |||||||||
b.górski na długim dyst. K | ||||||||||||||||||||
21 | 170 pkt | 12:45:38 | TRACZ Paulina | SBG Salco Niepołomice | 1990 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/2906/20 | 2023 | |||||||||
64 | 127 pkt | 14:40:56 | WILK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1985 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/10350/21 | 2024 | |||||||||
DNF | SOLIŃSKA Katarzyna | KKB MOSiR Krosno | 1990 | Sen | PK | -- | KATAN Wacław | Z/4156/18 | 2024 | |||||||||||
bieg vertical M | ||||||||||||||||||||
40 | 151 pkt | 0:46:51 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | Sen | SL | -- | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||||
47 | 144 pkt | 0:47:41 | ŁOBODZIŃSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol | 1985 | Masters | PD | -- | B.D. | Z/0356/13 | 2024 | |||||||||
55 | 136 pkt | 0:48:17 | MALINA Dawid | TL ROW Rybnik | 1991 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/0420/14 | 2024 | 1 | ||||||||
62 | 129 pkt | 0:48:44 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||||
bieg mountain classic M | ||||||||||||||||||||
35 | s | 20 | 156 pkt | 0:31:59 | LACHOWSKI Maciej | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U20 | SL | -- | RUŚNIAK Stefan | Z/2994/18 | 2024 | 5 | LDK! | KN B | ||||
25 | 166 pkt | 1:01:35 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | Sen | SL | -- | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||||
32 | 159 pkt | 1:02:52 | OLEJNIK Michał | WKS Grunwald Poznań | 1992 | Sen | WP | -- | B.D. | Z/2507/22 | 2024 | |||||||||
38 | 153 pkt | 1:03:23 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||||
42 | 149 pkt | 1:03:53 | ŁOBODZIŃSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol | 1985 | Masters | PD | -- | B.D. | Z/0356/13 | 2024 | |||||||||
b.górski na krótkim dyst. M | ||||||||||||||||||||
7 | 184 pkt | 4:29:21 | WITEK Andrzej | GKS Start Długołęka # | 1992 | Sen | DS | -- | B.D. | Z/4828/19 | 2024 | |||||||||
23 | 168 pkt | 4:43:38 | MATUSZCZAK Rafał | LLKS Osowa Sień | 1994 | Sen | LB | -- | ORŁOWSKI Andrzej | Z/1807/11 | 2024 | 1 | ||||||||
24 | 167 pkt | 4:44:26 | RAJCA Michał | SBG Salco Niepołomice | 1990 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/2768/22 | 2023 | |||||||||
31 | 160 pkt | 4:46:58 | BODURKA Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | 1990 | Sen | MA | -- | BRACHMAN Tomasz | Z/1355/12 | 2024 | 2 | ||||||||
b.górski na długim dyst. M | ||||||||||||||||||||
25 | 166 pkt | 11:00:10 | LEŚNIAK Kamil | SBG Salco Niepołomice | 1993 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/4955/15 | 2024 | |||||||||
48 | 143 pkt | 11:39:52 | SKUPIEŃ Tomasz | SKL Sucha Beskidzka | 1986 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/9333/21 | 2024 | |||||||||
59 | 132 pkt | 11:56:53 | CZERNIAK Paweł | Black Hat Pro Warszawa | 1985 | Masters | MZ | -- | DETTLAFF Patrycja | Z/2151/19 | 2024 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.9676251411438 sekund |