Kraków 08 - 09.05.2010 Mistrzostwa woj.małopolskiego juniorów. Wojewódzka Olimpiada Młodzieży (brak fotofiniszu) |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.46 | SUCHOWIECKA Paula | niest. Kraków # | 1989 | U23 | MA | +1.9 | II | NOWAK Marcin | 1 | ||||||||
1 | s | 1 | 26.95 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +2.1 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 25.57 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U23 | MA | +1.9 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 27.33 | ŁABNO Ewa | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U18 | MA | +2.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.58 | ZAMBROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1991 | U20 | MA | +1.9 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 28.31 | WIERTEL Iwona | UKS Polfin Oświęcim | 1994 | U18 | MA | +2.1 | IV | KRZYZAK Stanisław # | Z/5239/11 | 2013 | BEZ | ||||||
4 | s | 1 | 26.61 | PASIERBEK Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +1.9 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 28.45 | WESOŁOWSKA Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +2.1 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 26.99 | BODURKA Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | +1.9 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 29.27 | STROJNA Maria | ZKS Unia Tarnów | 1994 | U18 | MA | +2.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 27.26 | ROJOWSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +1.9 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 29.59 | KOZAK Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +2.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 27.30 | OLSZEWSKA Emanuela | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | +1.9 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 30.06 | PADŁO Anna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +2.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 27.82 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | +1.9 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 30.95 | SOLECKA Sylwia | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | +2.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 27.40 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +1.4 | -- | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | ||||||
1 | s | 2 | 29.19 | SOBASZEK Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +1.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 27.83 | SZCZUREK Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +1.4 | IV | # | |||||||||
2 | s | 2 | 29.40 | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +1.0 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 27.91 | KLIMEK Iwona | MLUKS Tarnów | 1995 | U16 | MA | +1.4 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 29.45 | MUSIAŁ Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 28.67 | KOCHAŃSKA Kaja | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | +1.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 29.55 | BABIŃSKA Karolina | MKS Tempo Kęty | 1993 | U18 | MA | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 29.62 | KRZECZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 31.46 | KALARUS Magdalena | LKS Kłos Olkusz | 1992 | U20 | MA | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 28.42 | DOROZ Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.9 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 29.10 | ŻULIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 28.51 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.9 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 29.38 | WINDAK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 28.54 | TEKIELA Julita | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.9 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 30.16 | BOGUNIA Anna | MKS Tempo Kęty | 1993 | U18 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 29.14 | SIKORA Marta | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.9 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 30.77 | MAZUR Joanna | TZSN Start Tarnów # | 1990 | U23 | MA | +0.9 | -- | TOTT Bartłomiej # | Z/3010/20 | 2024 | BEZ | ||||||
5 | s | 3 | 29.21 | MALINOWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.9 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 31.16 | JASKÓŁKA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 83.94 | WALCZYK Patrycja | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
2 | 91.03 | PTASZEK Paulina | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:17.75 |
GĘGA Monika RYBAK Martyna GAŻEŁ Karolina JANICKA Laura |
KS AZS AWF Kraków | 1994 1994 1993 1993 |
U18 | MLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 4:47.03 |
WESOŁOWSKA Małgorzata KOZAK Agnieszka SOBASZEK Małgorzata PADŁO Anna |
WKS Wawel Kraków | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | MLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 4:53.77 |
WALCZYK Patrycja CIEŚLIK Aleksandra PTASZEK Paulina MSTOWSKA Aleksandra |
LKS Kłos Olkusz | 1994 1993 1994 1994 |
U18 | MLP | -- |
|
||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.73 | DUSIŃSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +1.5 | II | ||||||||||
1 | s | 1 | 23.34 | STAWIARZ Dariusz | niest. Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.91 | DERUS Michał | TZSN Start Tarnów # | 1990 | U23 | MA | +1.5 | III | WAŁASZEK Jarosław # | Z/1201/12 | 2024 | |||||||
2 | s | 1 | 24.00 | WĘC Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.26 | SOBÓR Damian | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | +1.5 | III | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
3 | s | 1 | 24.15 | MACIOŁEK Piotr | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.4 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 23.30 | JAJUGA Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | +1.5 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 24.57 | FUGAS Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.4 | -- | # | |||||||||
5 | s | 1 | 23.86 | LASIK Karol | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | +1.5 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 25.66 | KASPRZAK Patryk | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | +0.4 | -- | # | |||||||||
6 | s | 1 | 24.22 | DOBROWOLSKI Szczepan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.5 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 24.35 | SUŁEK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.93 | TWARDOWSKI Adrian | WKS Wawel Kraków | 1990 | U23 | MA | +0.7 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 23.48 | SARNECKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +2.2 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 2 | 23.25 | GAUDYN Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.7 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 24.24 | SZCZUPAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +2.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 23.53 | SMÓŁKA Tomasz | MUKS ILKUS Olkusz | 1992 | U20 | MA | +0.7 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 24.45 | KROTOSZYŃSKI Jan | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +2.2 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 24.04 | GUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.7 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 24.46 | OSTROWSKI Piotr | MLUKS Tarnów | 1994 | U18 | MA | +2.2 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 24.07 | LISOWSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.7 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 24.74 | PASTERNAK Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +2.2 | -- | # | |||||||||
6 | s | 2 | 24.65 | PRZYBYŁA Wiktor | UKS Gimpel Nowy Targ | 1992 | U20 | MA | +0.7 | -- | # | |||||||||
6 | s | 2 | 25.79 | BERGIEL Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +2.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 23.76 | LIGIĘZA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.4 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 24.63 | TOKARCZYK Paweł | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1992 | U20 | MA | +1.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 24.80 | ARCZYŃSKI Mirosław | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 25.98 | SIBIK Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 26.11 | PITALA Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 25.12 | NOWAK Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +2.0 | V | ||||||||||
2 | s | 4 | 25.60 | WARMUZ Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +2.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 4 | 25.82 | PRZYBYLSKI Wojciech | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +2.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 26.68 | ARCZYŃSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 30.31 | DYNEROWICZ Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U14 | MA | +2.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 26.23 | MIREK Krzysztof | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | +1.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 27.65 | SIKORA Jakub | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | +1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 27.80 | ŻELAZNY Patryk | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | +1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 29.80 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1948 | Masters | MA | +1.1 | -- | B.D. # | Z/0177/19 | 2019 | |||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | 61.29 | CIEŚLA Przemysław | LKS Brzezina Osiek # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
3 | 62.82 | ŁUKASIK Łukasz | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | -- | WAŁASZEK Jarosław | Z/4313/11 | 2011 | 4 | |||||||||
4 | 65.77 | GÓRKIEWICZ Michał | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.68 | GNAT Krystian | LKS Stal Mielec | 1991 | U20 | PK | III | |||||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:32.42 |
PASTERNAK Maciej KROTOSZYŃSKI Jan SAMBORSKI Mikołaj PIETRYKA Filip |
KS AZS AWF Kraków | 1994 1994 1993 1993 |
U18 | MLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 3:46.64 |
MICHALAK Michał STELMACH Bartłomiej NOWAK Dawid MOLEK Dariusz |
ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 1993 1994 1994 |
U18 | MLP | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
3 | s | 1 | 3:53.80 |
MASTALSKI Daniel KASPRZAK Patryk SZEWCZYK Jakub PRZYBYŁA Wiktor |
UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 1993 1994 1992 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 4:02.54 |
CHAŁA P MYSTEK Kamil FRYCZ Radosław MAJCHERKIEWICZ Grzegorz |
LKS Kłos Olkusz | 1992 1991 1992 1991 |
U20 | MLP | -- |
KOLODZIEJ Roman |
BEZ |
|||||||||
5 | s | 1 | 4:11.75 |
KLICH Mateusz GARGUL K KAROŃ Bartosz |
IKS Olkusz | 1991 1992 1991 |
brak daty | MLP | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 4:13.40 |
JANUSZEK Artur GÓRKIEWICZ Michał MYSTEK Dominik BIJAK Grzegorz |
LKS Kłos Olkusz | 1994 1993 1994 1993 |
U18 | MLP | -- |
|
||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.88909912109375 sekund |