Częstochowa 21.05.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.82 | ZARĘBSKA Ewa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | -1.9 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.26 | BLASK Paulina | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | -1.9 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 13.87 | BĘBEN Agata | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | -1.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.81 | KARCZMAREK Zuzanna | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -1.2 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.85 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -1.2 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.00 | WOJTIUK Ewelina | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | -1.2 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.01 | ROMANOWSKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | -1.2 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.04 | IMIROWICZ Katarzyna | MKL Szczecin | 1990 | U18 | ZP | -1.2 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.10 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -1.2 | III | # | |||||||||
7 | s | 2 | 13.46 | KARAMON Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -1.2 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.85 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | -1.6 | M | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | s | 3 | 12.03 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -1.6 | I | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.36 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | -1.6 | II | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.69 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -1.6 | II | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.72 | KRASOWSKA Katarzyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | -1.6 | II | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.83 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -1.6 | III | ||||||||||
7 | s | 3 | 13.21 | JATKIEWICZ Maria | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | -1.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.93 | KOŁDEJ Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | -1.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 6 | 13.32 | KOSZALIŃSKA Agata | AZS Łódź | 1991 | U16 | LD | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 6 | 13.39 | GÓRECKA Agnieszka | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | 0.0 | IV | # | |||||||||
4 | s | 6 | 13.42 | STROKA Małgorzata | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 6 | 13.81 | MIKOŁAJCZAK Anna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.32 | KAŹMIERSKA Anna | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | -0.2 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 27.30 | HUDZIAK Agata | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | -0.2 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 28.00 | PALIŃSKA Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | -2.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 28.11 | CIEŚLOK Ewa | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U20 | MZ | -2.5 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 24.78 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -1.3 | I | # | |||||||||
2 | s | 3 | 24.83 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -1.3 | I | # | |||||||||
3 | s | 3 | 26.11 | OLSZEWSKA Karolina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -1.3 | II | ||||||||||
4 | s | 3 | 26.65 | DROZDOWSKA Dagmara | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | -1.3 | III | # | |||||||||
5 | s | 3 | 26.68 | CYBUL Monika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U20 | WN | -1.3 | III | ||||||||||
1 | s | 4 | 27.06 | OLSZEWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | +0.8 | III | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 59.00 | MILEWICZ Magdalena | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | II | |||||||||||
1 | s | 1 | 62.61 | MAŁECKA Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 60.04 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 61.03 | WIERZBICKA Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 61.80 | SZCZERBAK Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 56.00 | JUROWSKA Barbara | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | I | |||||||||||
2 | s | 2 | 56.16 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | I | |||||||||||
3 | s | 2 | 57.19 | GROBLIŃSKA Olga | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 58.19 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | II | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 58.50 | WANTOCH-REKOWSKA Malwina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
6 | s | 2 | 59.69 | FRANIECZEK Justyna | BKS Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | BAUMGART Iwona B.D. # | Z/3752/11 | 2024 | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:12.09 | ZGLEJC Kamila | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | II | |||||||||||||
3 | 2:13.27 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||||
4 | 2:16.57 | CZERNIAK Iwona | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | KUCHARSKI Marek | 3 | |||||||||||
5 | 2:19.12 | PIĄTEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
6 | 2:20.15 | MACKIEWICZ Ewelina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | III | |||||||||||||
8 | 2:23.01 | PAŁUSZKA Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
1 | s | 2 | 2:19.04 | SUDER Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:20.22 | GURGUL Justyna | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:21.31 | CHWASTEK Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:22.93 | KICIŃSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:33.84 | SÓJKA Justyna | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:37.78 | PODGÓRSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:33.98 | MICHALAK Sandra | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U20 | SL | II | OPUCHLIK Tomasz # | Z/2320/11 | 2023 | ||||||||||
2 | 4:38.81 | GAWRYLUK Eliza | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | II | # | ||||||||||||
3 | 4:47.31 | PRZYGÓDZKA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | III | # | ||||||||||||
4 | 4:52.22 | WŁODAREK Paulina | MKL Szczecin | 1987 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||||
6 | 5:08.46 | GLONDALSKA Pamela | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:00.92 | KAMIŃSKA Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1982 | Sen | SL | II | |||||||||||||
2 | 10:18.34 | KALARUS Ewa | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 10:25.75 | STRUSKA Anna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1982 | Sen | SL | III | |||||||||||||
5 | 10:46.86 | KOSIŃSKA Iwona | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
6 | 10:48.25 | SAKOWICZ Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
7 | 10:54.63 | ZAJĄC Marta | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||||
9 | 11:19.43 | KULESA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | IV | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.51 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -1.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 14.57 | MAKAR Agata | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | -1.6 | II | B.D. | |||||||||
3 | s | 1 | 15.51 | GRZEGORZEWSKA Daria | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | -1.6 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 15.57 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -1.6 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.62 | SZCZEPAŃSKA Paulina | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -1.6 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 15.84 | WOJTULEWICZ Diana | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | -1.6 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 14.74 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -2.4 | II | # | |||||||||
4 | s | 2 | 15.74 | ŚWIDERSKA Karolina | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -2.4 | II | ||||||||||
5 | s | 2 | 15.85 | ĆWIKLIŃSKA Marta | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | -2.4 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 2 | 16.27 | OGÓREK Magdalena | KUKS Remus Kościerzyna | 1989 | U18 | PM | -2.4 | III | ||||||||||
8 | s | 2 | 17.45 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -2.4 | IV | # | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.48 | GRABAREK Monika | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -0.6 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.10 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -0.6 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.25 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -0.6 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.29 | STEFAN Justyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | -0.6 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.97 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -0.6 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 16.26 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -0.6 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 16.82 | KRÓL Renata | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -0.6 | III | ||||||||||
8 | s | 1 | 17.36 | ZAREMBSKA Patrycja | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -0.6 | IV | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 59.94 | MAZAN Sandra | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 62.01 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 63.21 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 65.15 | SIECZKOWSKA Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 67.80 | WALTER Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 63.45 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 64.74 | SENDEREK Żaklina | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | II | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 67.20 | BŁĘDOWSKA Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 64.09 | WALIGÓRSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | II | |||||||||||
4 | s | 3 | 69.98 | NIEBRZYDOWSKA Anita | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 66.81 | ZAWADZKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 4 | 70.23 | DUBERT Agata | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.72 | BIELAWSKA Martyna | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | I | # | ||||||||||||
2 | 1.70 | NIEDZIELKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | I | # | ||||||||||||
3 | 1.68 | KLIN Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | II | # | ||||||||||||
4 | 1.65 | TOPOLEWSKA Agnieszka | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||||
4 | 1.65 | WYCHOWANIEC Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 1.62 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
7 | 1.62 | LECHOWICZ Hanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||||
8 | 1.58 | ZDANOWICZ Marlena | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||||
9 | 1.50 | STUDZIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.80 | GRABOWSKA Sonia | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | M | |||||||||||||
2 | 3.60 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
4 | 3.30 | ILKOWSKA Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | I | |||||||||||||
5 | 3.20 | MAIK Sylwia | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | |||||||||||||
6 | 3.00 | JASIŃSKA Edyta | ZLKL Zielona Góra | 1990 | U18 | LB | II | # | ||||||||||||
7 | 2.90 | SAK Adrianna | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||||
8 | 2.90 | WOLF Weronika | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||||
9 | 2.90 | JANICKA Magdalena | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
10 | 2.80 | KRZYSZTOŃ Paulina | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
11 | 2.80 | KRZYŻANOWSKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||||
12 | 2.60 | RAFALSKA Martyna | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.51 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | +2.2 | II | # | |||||||||||
2 | 5.44 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | +1.8 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 5.34 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | +0.6 | III | ||||||||||||
4 | 5.12 | OLSZEWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | +3.4 | III | ||||||||||||
5 | 5.09 | KOWALSKA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | +2.4 | IV | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.02 | WOLSKA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | +1.6 | I | ||||||||||||
2 | 11.96 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | +1.6 | II | ||||||||||||
3 | 11.78 | MADEJ Anna | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | +2.0 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||||
4 | 11.33 | SKALSKA Jagoda | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | +0.6 | III | ||||||||||||
5 | 11.19 | WITEK Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | +0.8 | III | ||||||||||||
6 | 10.21 | CIEŚLIK Monika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +1.5 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.67 | TRACZYK Magdalena | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 10.72 | TATARSKA Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.22 | SADOWSKA Małgorzata | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | II | # | ||||||||||||
2 | 35.45 | DĄBROWSKA Justyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||||
3 | 31.20 | RAJTAR Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||||
3 | 33.16 | SZKLAREK Paulina | AZS Łódź | 1989 | U18 | LD | III | # | ||||||||||||
5 | 24.63 | WOLSKA Żaneta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 62.78 | FILIPKOWSKA Alicja | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | M | # | ||||||||||||
2 | 41.73 | FIODOROW Joanna | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.95 | LEWANDOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 45.60 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | I | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 42.46 | CEMBROWICZ Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | II | |||||||||||||
4 | 37.50 | KOWALSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | III | B.D. | 1 | |||||||||||
5 | 35.04 | JAŃCZUK Olga | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
5 | 29:09.84 | GRZELAK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | f | 1 | 26:16.48 | DESKA Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 26:49.77 | RYBAK Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 27:13.75 | HAZY Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 29:34.28 | SZYMAŃSKA Olga | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.72 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -1.8 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 10.74 | ROSZKO Jacek | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -1.8 | I | # | |||||||||
3 | s | 1 | 10.80 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -1.8 | I | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.16 | TOMASZEWSKI Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | -1.8 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.20 | KLIMA Jakub | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -1.8 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.21 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -1.8 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 11.22 | IGNAŚ Mariusz | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -1.8 | II | ||||||||||
8 | s | 1 | 11.32 | KARWINA Daniel | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | -1.8 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.12 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -1.7 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.49 | MATACZ Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | -1.7 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.63 | TOMKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -1.7 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | s | 2 | 11.75 | OLSZOWY Jakub | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | -1.7 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.29 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | -0.5 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.38 | KOWALSKI Konrad | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | -0.5 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.38 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -0.5 | III | ||||||||||
5 | s | 3 | 11.73 | CHMURA Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -0.5 | III | ||||||||||
6 | s | 3 | 11.81 | MICHALSKI Damian | LKS Lubusz Słubice # | 1990 | U18 | LB | -0.5 | IV | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.01 | KUBIS Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -0.5 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 4 | 11.24 | FURMAN Karol | MKL Szczecin | 1987 | U20 | ZP | -1.3 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.24 | KREKORA Rafał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | -1.3 | II | ||||||||||
4 | s | 4 | 11.57 | WOJCIECHOWSKI Bartosz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -1.3 | III | ||||||||||
5 | s | 4 | 11.76 | MALAK Paweł | MKL Szczecin | 1990 | U18 | ZP | -1.3 | IV | # | |||||||||
2 | s | 5 | 11.63 | DĄBROWSKI Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | -2.2 | III | ||||||||||
3 | s | 5 | 11.67 | KOTYL Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | -2.2 | III | ||||||||||
1 | s | 6 | 11.29 | PŁONKA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | -1.4 | II | ||||||||||
1 | s | 6 | 11.65 | TRĄBCZYŃSKI Szymon | CKS Budowlani Częstochowa # | 1981 | Sen | SL | -1.7 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 11.45 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | -1.4 | III | ||||||||||
3 | s | 6 | 12.11 | KOSIŃSKI Marcin | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | -1.7 | IV | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 24.13 | ZARĘBA Sławomir | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -3.2 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.14 | KOTYL Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | -0.9 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 21.71 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -1.0 | I | ||||||||||
2 | s | 3 | 22.00 | BURGIEL Adam | MKL Szczecin | 1987 | U20 | ZP | -1.0 | II | ||||||||||
3 | s | 3 | 22.56 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | -1.0 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | s | 3 | 22.58 | DUBAS Paweł | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | -1.0 | II | ||||||||||
5 | s | 3 | 22.96 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -1.0 | III | ||||||||||
3 | s | 4 | 23.61 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1988 | U20 | MA | +0.8 | IV | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||
2 | s | 5 | 22.86 | PODGAJNY Radosław | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | -0.5 | III | ||||||||||
3 | s | 5 | 23.14 | DYKSIK Adam | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | -0.5 | III | ||||||||||
4 | s | 5 | 23.46 | TUSIŃSKI Kamil | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | -0.5 | III | ||||||||||
5 | s | 5 | 23.66 | GAJEWSKI Mateusz | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | -0.5 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
1 | s | 6 | 21.55 | SAMBORSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | +0.7 | I | ||||||||||
2 | s | 6 | 21.98 | CHRZANOWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +0.7 | II | OLCZYK Stanisław B.D. # | |||||||||
3 | s | 6 | 22.63 | STRZELCZYK Marcin | RLTL ZTE Radom # | 1988 | U20 | MZ | +0.7 | II | # | |||||||||
4 | s | 6 | 22.79 | NOWAK Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | +0.7 | II | # | |||||||||
5 | s | 6 | 23.11 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | +0.7 | III | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 3 | 51.42 | TOTOŚ Filip | niest. Katowice # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
1 | s | 1 | 50.43 | ZAJĄC Jakub | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 50.82 | WERNER Robert | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.91 | JARZĄBEK Michał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 51.26 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 51.93 | STANEK Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 52.16 | KOWALEWSKI Patryk | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 49.55 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 50.17 | CIEPIELA Jan | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 50.35 | WIELGUS Michał | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 51.95 | CIEPLAK Radosław | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 53.32 | POMPKA Michał | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 50.77 | BIERYT Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 51.79 | WIECZOREK Piotr | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 52.48 | KALITA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 51.03 | WROŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 51.52 | LAZAM Hani | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 52.28 | LITWIC Michał | MKL Szczecin | 1987 | U20 | ZP | III | |||||||||||
1 | s | 5 | 51.29 | KRYSTEK Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 7 | 56.61 | WERNER Konrad | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:51.81 | STOLC Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:52.14 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:54.32 | RESZKA Dominik | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:55.38 | BRATEK Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:59.47 | MESYASZ Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:59.72 | ADAMEJT Krystian | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:59.92 | MAĆKOWIAK Paweł | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:01.03 | BIELSKI Adam | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:58.39 | KARABIN Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:58.43 | PIENIĄŻĘK Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:59.51 | ŚLUSARCZYK Kacper | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:00.57 | CIESZYŃSKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:58.97 | RUTKOWSKI Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:59.29 | KOSIŃSKI Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:02.45 | WAKULUK Adam | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 4:03.10 | NIEĆ Robert | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:04.25 | DUKLANOWSKI Hubert | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 4:05.38 | ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | B.D. # | 3 | |||||||||
9 | s | 1 | 4:07.30 | MICHALSKI Grzegorz | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||
10 | s | 1 | 4:08.45 | BUCZAK Tomasz | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:11.21 | PIETRYNIAK Tomasz | LKS Omega Kleszczów # | 1987 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 4:16.63 | ISAŃSKI Zbigniew | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
14 | s | 1 | 4:18.00 | TRZECIAK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
15 | s | 1 | 4:28.82 | PIERTUCIK Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:59.26 | PAŁKA Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U23 | SL | II | PAŁKA Piotr # | Z/1643/11 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 2 | 4:03.36 | KABAT Damian | WMLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/2160/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | s | 2 | 4:18.39 | CHYLIŃSKI Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 15:11.81 | WITKOWSKI Damian | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 15:12.74 | SZEWCZYK Dawid | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. | 2 | |||||||||||
3 | 15:47.62 | ŚWIERC Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | III | B.D. # | Z/3378/11 | 2024 | 3 | |||||||||
5 | 16:06.30 | ZŁOTNIK Michał | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
6 | 16:20.53 | KUZDRA Przemysław | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | IV | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.70 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -2.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.00 | OMELKO Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -2.6 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.02 | BUDŹKO Robert | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | -2.6 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.31 | RACKI Michał | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -2.6 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.38 | ROSŁONIEC Krystian | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -2.6 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 16.21 | ŻABA Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -2.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 15.18 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -2.1 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 15.59 | NOWAK Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -2.1 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 15.61 | DWORCZAK Piotr | AZS Łódź | 1989 | U18 | LD | -2.1 | III | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.70 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 15.28 | LEŚNICKI Michał | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 16.24 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 16.40 | JARZĘBA Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.67 | BARANOWSKI Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | # | ||||||||||||
2 | 57.99 | KAŻURA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
5 | 64.63 | SERDIUKOW Aleksander | AZS Łódź | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.52 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | I | # | ||||||||||||
2 | 53.78 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | I | |||||||||||||
3 | 55.09 | PESEL Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | II | B.D. | ||||||||||||
4 | 55.94 | PORZĄDNY Sebastian | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | II | B.D. | 1 | |||||||||||
5 | 55.94 | WALASZCZYK Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | II | |||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:52.84 | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa # | 1975 | Sen | SL | -- | NOWAK Monika # | Z/1856/11 | 2024 | 2 | |||||||||
2 | 6:00.13 | WOCH Daniel | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 6:09.08 | GRAJCAR Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | LAMCH Czesław | Z/1879/11 | 2021 | 3 | |||||||||
4 | 6:09.59 | ZAŁOGA Dobromił | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | II | WEGWERTH Włodzimierz | ||||||||||||
5 | 6:14.20 | OLEJARZ Artur | MKL Szczecin # | 1988 | U20 | ZP | III | B.D. # | Z/1405/11 | 2024 | 2 | |||||||||
6 | 6:19.04 | TAJCHMAN Michał | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
7 | 6:20.71 | MAZUR Artur | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
8 | 6:22.70 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||||
9 | 6:30.71 | PAŃCZYK Rafał | AZS Łódź | 1989 | U18 | LD | IV | |||||||||||||
10 | 6:32.56 | GRABOWSKI Karol | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | IV | B.D. # | Z/1863/11 | 2024 | 3 | |||||||||
11 | 6:35.67 | REDZIAK Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
12 | 6:37.92 | WOŁCZYK Paweł | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.16 | ŚLEBODA Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | I | # | ||||||||||||
2 | 2.13 | MRÓZ Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | # | ||||||||||||
3 | 2.04 | JASIŃSKI Bartosz | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
4 | 2.04 | JAKUBIAK Adam | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
7 | 1.98 | BOROWSKI Dawid | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.30 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | M | # | ||||||||||||
2 | 5.20 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U20 | PM | M | |||||||||||||
3 | 4.00 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||||
4 | 4.80 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
5 | 4.40 | WOJCIECHOWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | II | MICHALSKI Włodzimierz # | Z/2184/11 | 2024 | MM | |||||||||
6 | 4.10 | CHMIELNIK Krzysztof | niest. Z.Góra # | 1988 | U20 | LB | II | |||||||||||||
7 | 4.00 | LANGE Maksymilian | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
9 | 4.00 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||||
10 | 3.80 | KORZEWA Daniel | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | III | |||||||||||||
10 | 3.80 | GAJEWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
13 | 3.80 | WÓJCIK Michał | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
15 | 3.60 | ŁOŚ Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||||
17 | 3.60 | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | U18 | KP | III | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.03 | KUCHARSKI Mariusz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | +2.5 | II | ||||||||||||
2 | 6.63 | DULA Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1989 | U18 | MZ | +2.9 | III | GRABOLUS Marek | BEZ | ||||||||||
3 | 6.62 | KURZAWA Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -3.0 | III | ||||||||||||
4 | 6.21 | WOŹNIAK Adam | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | +2.0 | IV | ||||||||||||
5 | 6.15 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | +0.6 | IV | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.04 | MODRZEJEWSKI Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | +0.4 | III | ||||||||||||
2 | 13.94 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | +0.4 | III | # | |||||||||||
4 | 13.67 | RABOWSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | +0.5 | III | ||||||||||||
5 | 13.32 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | 0.0 | III | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.46 | SIEREWICZ Kacper | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | II | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 17.32 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 16.05 | HASIEC Damian | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | |||||||||||||
4 | 15.97 | JANICKI Kacper | AZS Łódź | 1989 | U18 | LD | II | |||||||||||||
5 | 13.93 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.08 | LIĆWINKO Michał | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | |||||||||||||
2 | 17.71 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.74 | SUCHOCKI Mateusz | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | I | # | ||||||||||||
2 | 45.69 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
4 | 40.20 | WIĘCH Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 39.03 | CHUDZIAK Bartłomiej | LKS Lubusz Słubice # | 1990 | U18 | LB | III | |||||||||||||
7 | 38.88 | JANKOWSKI Rafał | AZS Łódź | 1989 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||||
8 | 38.06 | MRUKOWICZ Rafał | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.85 | CZAJKOWSKI Przemysław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | II | # | ||||||||||||
2 | 46.64 | KRYSIUK Kamil | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||||
3 | 45.69 | BOJKO Artur | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | II | B.D. # | 1 | |||||||||||
4 | 45.03 | KRZYWOSZ Bartosz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | B.D. | 1 | |||||||||||
5 | 44.45 | PUKAJŁO Michał | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||||
6 | 43.85 | GUBKA Andrzej | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||||
7 | 38.65 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
9 | 35.12 | KMICIŃSKI Maciej | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | IV | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.60 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 57.98 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 56.18 | WESOŁOWSKI Damian | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | III | # | ||||||||||||
4 | 47.59 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
5 | 46.67 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 46.02 | BARAN Łukasz | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.82 | MOLENDA Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | II | # | ||||||||||||
2 | 49.86 | SROKA Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 65.75 | KOBYŁKA Bartosz | UKS 12 Kalisz # | 1989 | U18 | WP | I | B.D. # | Z/4072/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 64.46 | HAJDYSZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
3 | 54.42 | BELZEROWSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||||
3 | 56.81 | GRZESZCZUK Łukasz | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | III | KRUKOWSKI Michał # | Z/2741/11 | 2020 | MM | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 70.17 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 58.72 | SZAJDA Jakub | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 48:07.38 | MAREK Dariusz | KB Sobótka # | 1985 | U23 | DS | III | ORŁOWSKI Andrzej # | Z/5467/15 | 2021 | ||||||||||
2 | 48:36.84 | WOŁCZYK Damian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 48:53.96 | SMOLAREK Rafał | MKS Żak Biała Podlaska # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||||
4 | 50:10.78 | BORODIJUK Tomasz | MKS Żak Biała Podlaska # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||||
5 | 50:16.56 | URBANOWICZ Jacek | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U23 | SL | III | |||||||||||||
6 | 50:36.02 | BROL Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3403508663177 sekund |