Świecie 11.09.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.29 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U16 | KP | -2.8 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.40 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -2.8 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.51 | WOJENKO Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -2.2 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 14.03 | GÓRSKA Patrycja | LUKS Technik Ostrów Maz. # | 1984 | U23 | MZ | -2.2 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.75 | DEMBIŃSKA Angelika | BKS Bydgoszcz | 1990 | U16 | KP | -2.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.60 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | -1.8 | II | ||||||||||
2 | e | 3 | 13.19 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -1.8 | III | # | |||||||||
3 | e | 3 | 13.38 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U16 | PM | -1.8 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 13.46 | GRUSZKA Karolina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.8 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.61 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | -1.8 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.03 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -1.8 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 13.14 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U16 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 13.21 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U16 | PM | -1.8 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.28 | GRUSZKA Karolina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.8 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.47 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.8 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.65 | WOJENKO Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -1.8 | IV | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 41.74 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | II | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | e | 1 | 42.80 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 49.34 | ZIĘBA Judyta | MKS Zryw Toruń # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 43.57 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka # | 1989 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
3 | e | 2 | 46.67 | MACIEJEWSKA Magdalena | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | V | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | e | 2 | 50.30 | KOŚCIŁOWSKA Dorota | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 44.80 | BORUTA Joanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U16 | KP | III | B.D. | ||||||||||
2 | e | 3 | 45.03 | WŁODARCZYK Magdalena | MUKL Brodnica # | 1990 | U16 | KP | IV | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:38.32 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:38.77 | JEŻEWSKA Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U16 | KP | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:39.19 | RYBACKA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 1:39.55 | STĘPIEŃ Marta | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1990 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 1:41.92 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
7 | e | 1 | 1:43.67 | MANTEUFEL Agata | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | e | 1 | 1:44.19 | GOSPODARSKA Daria | LKS Vectra Włocławek # | 1990 | U16 | KP | IV | |||||||||||
10 | e | 1 | 1:47.31 | LĄKIERT Dorota | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||
11 | e | 1 | 1:51.52 | ELLWARD Kamila | LKS Zorza Gdynia # | 1990 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 2 | 1:43.15 | ROSIŃSKA Beata | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:44.74 | TORŁOP Daria | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | e | 2 | 1:50.40 | DOROZ Roksana | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U16 | KP | -- | |||||||||||
9 | e | 2 | 1:57.47 | MATUSZAK Marta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 3:01.90 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | II | ||||||||||||
2 | f | 3:05.30 | MISARKO Katarzyna | MKL Lider Malbork # | 1990 | U16 | PM | III | ||||||||||||
3 | f | 3:07.60 | KUROWSKA Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U16 | KP | III | ||||||||||||
4 | f | 3:12.80 | PAPIS Agnieszka | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
5 | f | 3:13.01 | GWIZDAŁA Natalia | KS Agro Kociewie Starogard # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
6 | f | 3:14.31 | NOWAK Dorota | UKS Szafir Wałbrzych # | 1987 | U18 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz | |||||||||||
9 | f | 3:22.43 | JEŻEWSKA Maria | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 14.6 r | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | f | 16.6 r | METEL Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
3 | f | 17.6 r | CZAPIEWSKA Marzena | UKS Jedynka Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 46.20 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U16 | PD | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 46.34 | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 47.85 | FOSTIAK Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 48.50 | CZAPIEWSKA Marzena | UKS Jedynka Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 49.82 | CZECH Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | e | 2 | 59.08 | MUSZKIEWICZ Daria | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 47.76 | METEL Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 52.31 | PABJAŃCZYK Natalia | LIUKS Kruszwica | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1.60 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | III | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | ||||||||
2 | f | 1.55 | GAJEWSKA Justyna | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | III | ||||||||||||
3 | f | 1.50 | STUDZIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
4 | f | 1.50 | CHOSZCZ Kamila | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
5 | f | 1.50 | JANKOWSKA Marta | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
6 | f | 1.50 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
9 | f | 1.40 | GUZOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | ||||||||||
9 | f | 1.40 | POŁEĆ Katarzyna | LKS Jantar Ustka # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2 | 2.80 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
1 | f | 3.00 | MICHALSKA Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | II | # | |||||||||||
3 | f | 2.80 | GRZELECKA Sonia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | ||||||||||||
4 | f | 2.60 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 5.20 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | +0.1 | III | |||||||||||
2 | f | 5.10 | FORMELA Iwona | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | +0.2 | III | |||||||||||
3 | f | 4.95 | POŁEĆ Katarzyna | LKS Jantar Ustka # | 1989 | U16 | PM | 0.0 | IV | |||||||||||
4 | f | 4.90 | GUZOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 4.78 | KRAJEWSKA Liwia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | 0.0 | V | |||||||||||
7 | f | 4.68 | GAJEWSKA Justyna | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | +0.1 | V | |||||||||||
9 | f | 4.45 | JANKOWSKA Joanna | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U18 | PM | -0.2 | -- | B.D. | ||||||||||
11 | f | 4.20 | CHOSZCZ Kamila | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 12.83 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
2 | f | 11.96 | OLIWKOWSKA Ewelina | UKS Cyprianka # | 1989 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | 3 | ||||||||||
3 | f | 11.26 | KUNC Małgorzata | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
4 | f | 11.13 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
5 | f | 10.83 | SKOWROŃSKA Katarzyna | UKS Cyprianka # | 1989 | U16 | KP | IV | B.D. | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
3 | 26.48 | KLEINSHMIDT Natalia | KS Wda Lipusz # | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
1 | f | 28.16 | BŁASZKOWSKA Magdalena | KS Wda Lipusz # | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
2 | f | 27.57 | SIARKIEWICZ Karolina | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
4 | f | 26.44 | WOLSKA Żaneta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | V | ||||||||||||
5 | f | 25.62 | DAROŃ Aleksandra | MLKS Krajna Sępólno # | 1989 | U16 | KP | V | B.D. | |||||||||||
8 | f | 21.52 | ZGRYZA Karolina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1990 | U16 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 35.48 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
2 | f | 31.12 | ZGRYZA Karolina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1990 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||
3 | f | 29.82 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
4 | f | 25.92 | LEWANDOWSKA Aneta | UKS Start Smólnik # | 1989 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 35.96 | OLIWKOWSKA Ewelina | UKS Cyprianka # | 1989 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | 3 | ||||||||||
2 | f | 35.01 | CZUBACHOWSKA Magdalena | LIUKS Kruszwica | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
5 | f | 30.00 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
6 | f | 29.97 | SKOWROŃSKA Katarzyna | UKS Cyprianka # | 1989 | U16 | KP | V | B.D. | |||||||||||
7 | f | 28.72 | STANKIEWICZ Anna | UKS Cyprianka # | 1990 | U16 | KP | V | MAŃKOWSKI Edward # | 2 | ||||||||||
11 | f | 11.38 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 16:58.96 | SEROKA Karolina | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | III | B.D. | |||||||||||
3 | f | 17:33.99 | SOKÓŁ Natalia | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
4 | f | 18:19.87 | PIĘTKA Edyta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
5 | f | 19:42.89 | STASIŃSKA Justyna | UKS Start Smólnik # | 1989 | U16 | KP | V | ||||||||||||
6 | f | 19:48.69 | CZUBEK Katarzyna | KL Lechia Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.08 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń # | 1989 | U16 | KP | -1.0 | IV | B.D. | |||||||||
4 | e | 1 | 13.04 | BABIŃSKI Łukasz | LUKS Pomorzanin Serock # | 1989 | U16 | KP | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.95 | LEWANDOWSKI Fabian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.6 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
2 | e | 2 | 12.10 | BUGAJSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -1.6 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.78 | MUL Sebastian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.2 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 13.62 | SZCZUKOWSKI Marek | LUKS Pomorzanin Serock # | 1989 | U16 | KP | -1.2 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 14.86 | KALETA Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U18 | SL | -1.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.14 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -0.8 | IV | ||||||||||
5 | e | 4 | 13.46 | SMACKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -0.8 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 13.52 | WALASZEK Przemysław | LUKS Pomorzanin Serock # | 1989 | U16 | KP | -0.8 | -- | ||||||||||
1 | f | 11.25 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | II | ||||||||||||
2 | f | 11.37 | ZIÓŁKOWSKI Marek | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | III | ||||||||||||
3 | f | 11.41 | KOWALSKI Sebastian | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | III | ||||||||||||
4 | f | 12.06 | JANISZEWSKI Marcin | MKS Zryw Toruń # | 1986 | U20 | KP | IV | ||||||||||||
1 | f | 1 | 11.82 | LEWANDOWSKI Fabian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.2 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 11.98 | BUGAJSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -1.2 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.11 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -1.2 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 12.34 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń # | 1989 | U16 | KP | -1.2 | V | B.D. | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 37.53 | KRUK Zbigniew | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 37.64 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń # | 1989 | U16 | KP | III | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 37.82 | PAŻONTKA Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 38.61 | KOWALCZYK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 40.99 | WIĘTCZAK Tomasz | MKL Toruń # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | e | 2 | 40.02 | IŃSKI Bartosz | AKL Ursynów Warszawa # | 1990 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
3 | e | 2 | 41.52 | CĘKAŁA Piotr | LUKS Pomorzanin Serock # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||
4 | e | 2 | 42.70 | KUDLAK Piotr | LUKS Pomorzanin Serock # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:26.74 | HOGE Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:27.62 | BOROWSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 1:30.55 | MIELEWCZYK Piotr | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1990 | U16 | MZ | III | B.D. # | Z/1198/11 | 2023 | ||||||||
5 | e | 1 | 1:31.58 | ŻOŁNA Jakub | SKLA Sopot | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 1:32.38 | BIERYT Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 1:32.63 | GLUBIAK Hubert | LUKS Inowrocław | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | e | 1 | 1:33.93 | DUMKA Krzysztof | MKS Zryw Toruń # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
9 | e | 1 | 1:34.85 | SOSIŃSKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:31.01 | RADOSZEWSKI Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 1:43.65 | HAN Marek | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 1:43.76 | WEBER Paweł | MKS Zryw Toruń # | 1990 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:29.14 | ŚWIS Jakub | KS Wda Świecie # | 1990 | U16 | KP | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:38.38 | PATALAS Piotr | UKS Bliza Władysławowo # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | f | 2:39.61 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
3 | f | 2:40.85 | GUŹLAK Tomasz | SKLA Słupsk # | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
4 | f | 2:42.18 | KASS Michał | RKS Rumia | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
5 | f | 2:42.44 | RESZKA Dominik | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U16 | KP | III | # | |||||||||||
6 | f | 2:46.47 | BLONKOWSKI Karol | MUKL Brodnica # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
7 | f | 2:47.42 | POMAGRUK Łukasz | KL Lechia Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
8 | f | 2:48.28 | MICHNA Marcin | UKB Szubin | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
10 | f | 2:51.47 | SIEMIONTKOWSKI Piotr | MKL Toruń # | 1989 | U16 | KP | V | ||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 6:05.54 | TAMIŁA Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | |||||||||||
2 | f | 6:06.51 | KABAT Damian | WMLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/2160/11 | 2024 | 1 | ||||||||
3 | f | 6:06.72 | ŻUROWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U16 | KP | III | ||||||||||||
4 | f | 6:06.86 | JACEWIAK Dawid | LIUKS Kruszwica # | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
5 | f | 6:08.63 | WYSOCKI Karol | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
6 | f | 6:15.54 | MIKULEWICZ Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
7 | f | 6:15.96 | POŁOMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
8 | f | 6:16.08 | TEPPER Adam | niest. Bydgoszcz # | 1990 | U16 | KP | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
11 | f | 6:27.60 | WIELICZKO Adrian | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 15.55 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -2.0 | II | # | ||||||||||
2 | f | 16.63 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -2.0 | III | |||||||||||
3 | f | 17.42 | KORZENIOWSKI Paweł | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | -2.0 | IV | |||||||||||
4 | f | 18.08 | JAROSZ Adrian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -2.0 | V | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 42.26 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 42.36 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 43.03 | KIERUL Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 49.69 | WIŚNIEWSKI Andrzej | PLKS Gwda Piła # | 1983 | U23 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 44.18 | BREZA Leszek | KS Wda Lipusz # | 1990 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | e | 2 | 46.70 | SPRINGER Jakub | LIUKS Kruszwica | 1990 | U16 | KP | -- | WEGWERTH Włodzimierz | ||||||||||
4 | e | 2 | 48.60 | MALOTKA Krzysztof | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
3 | 1.80 | BLUSZCZ Mateusz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
1 | f | 1.85 | WÓJCIK Mariusz | UKS Jedynka Reda # | 1990 | U16 | PM | III | ||||||||||||
2 | f | 1.85 | RZEPA Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
4 | f | 1.65 | GOLICKI Kajetan | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | V | ||||||||||||
5 | f | 1.55 | SZCZUKOWSKI Marek | LUKS Pomorzanin Serock # | 1989 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
7 | f | 1.55 | PRUSKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 5.30 | KOLASA Adam | MKS Start Lublin # | 1975 | Sen | LU | M | B.D. | M | ||||||||||
2 | f | 3.60 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | III | # | |||||||||||
3 | f | 3.50 | WOJCIECHOWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U16 | KP | IV | MICHALSKI Włodzimierz # | Z/2184/11 | 2024 | MM | ||||||||
4 | f | 3.40 | KIEŁBOŃ Bartosz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
5 | f | 3.10 | LEWANDOWSKI Jacek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1977 | Sen | KP | -- | ||||||||||||
6 | f | 2.20 | GÓRNY Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.17 | FABJAŃCZYK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||||
2 | f | 6.02 | RUCIŃSKI Mateusz | LIUKS Kruszwica | 1990 | U16 | KP | +0.4 | IV | |||||||||||
3 | f | 5.93 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | +0.1 | IV | |||||||||||
4 | f | 5.72 | BAJEROWSKI Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | 0.0 | V | |||||||||||
5 | f | 5.70 | WRZESZCZ Oskar | BKS Bydgoszcz | 1990 | U16 | KP | -0.1 | V | # | ||||||||||
6 | f | 5.63 | NAPARTY Dawid | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U16 | KP | -0.2 | V | |||||||||||
7 | f | 5.52 | WESOŁOWSKI Paweł | LIUKS Kruszwica | 1989 | U16 | KP | -0.1 | -- | |||||||||||
9 | f | 5.33 | MROZIŃSKI Szymon | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | 0.0 | -- | |||||||||||
10 | f | 5.33 | ŁOBODA Bartosz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | 0.0 | -- | |||||||||||
14 | f | 5.22 | PRUSKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | -0.2 | -- | |||||||||||
16 | f | 5.11 | JAMIOŁKOWSKI Maciej | BKS Bydgoszcz | 1990 | U16 | KP | 0.0 | -- | |||||||||||
19 | f | 4.71 | OPALEWSKI Dawid | MKS Zryw Toruń # | 1989 | U16 | KP | -0.9 | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 12.90 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
2 | f | 12.80 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
3 | f | 12.62 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U16 | KP | IV | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | |||||||||
4 | f | 11.76 | POPOWICZ Krzysztof | UKS Jedynka Reda # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
5 | f | 11.67 | BELZEROWSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U16 | KP | V | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
5 | 42.35 | MALIKOWSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U16 | KP | III | |||||||||||||
9 | 37.55 | DEUTER Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
1 | f | 50.66 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | II | # | |||||||||||
2 | f | 46.06 | KOWALSKI Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | II | ||||||||||||
3 | f | 45.91 | LASSOTTA Piotr | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
4 | f | 43.08 | HENKE Tomasz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | III | ||||||||||||
6 | f | 41.62 | POPOWICZ Krzysztof | UKS Jedynka Reda # | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
7 | f | 40.81 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
8 | f | 39.94 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
10 | f | 36.94 | LICA Kacper | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
11 | f | 36.00 | KĄKOL Filip | GKS Luzino | 1989 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
14 | f | 32.55 | MAKIŁA Błażej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||
15 | f | 31.55 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | |||||||||
21 | f | 24.38 | NOWAK Grzegorz | MLKS Echo Twardogóra # | 1983 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 60.21 | MOLENDA Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | II | # | |||||||||||
2 | f | 46.50 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||
3 | f | 35.61 | MAKIŁA Błażej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||
4 | f | 26.82 | HENKE Tomasz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
5 | f | 20.05 | NOWAK Grzegorz | MLKS Echo Twardogóra # | 1983 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
5 | 48.11 | SZYMAŃSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | III | |||||||||||||
11 | 42.84 | KUJAWA Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1989 | U16 | KP | IV | B.D. | Z/4593/18 | 2019 | 3 | |||||||||
1 | f | 51.81 | KOWALEWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | III | ||||||||||||
2 | f | 49.80 | MICHALSKI Patryk | UKS Cyprianka # | 1990 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward # | M | ||||||||||
3 | f | 49.45 | HAJDYSZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | III | # | |||||||||||
6 | f | 47.34 | STACHECKI Adrian | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
7 | f | 47.29 | BELZEROWSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
8 | f | 46.29 | SZEWEL Remigiusz | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
9 | f | 44.88 | MALIKOWSKI Tadeusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
10 | f | 42.88 | MATUSZEWSKI Grzegorz | UKS Cyprianka # | 1989 | U16 | KP | IV | ||||||||||||
13 | f | 38.03 | MALOTKA Krzysztof | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
14 | f | 37.37 | ZGUBIŃSKI Jakub | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | V | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 48.93 | WÓJTOWICZ Dawid | RMKS Rybnik | 1986 | U20 | SL | III | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 27:19.64 | JĘDRZEJEWSKI Artur | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | III | B.D. | |||||||||||
2 | f | 27:45.02 | KAZUB Jakub | UKS Zagórzanka Rumia # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
3 | f | 29:04.81 | KWIATKOWSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1990 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
4 | f | 29:26.89 | GŁOWACZ Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
5 | f | 29:48.02 | ŻMUDZKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1230/11 | 2013 | 1 | ||||||||
6 | f | 30.43.66 | KUREK Mateusz | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U16 | PM | V | ||||||||||||
7 | f | 30:59.38 | JASTROWSKI Kamil | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4784450531006 sekund |