Toruń 07 - 09.07.2017 71. PZLA Mistrzostwa Polski U20 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 23.61 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | +3.2 | M | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 24.09 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | +3.2 | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 24.17 | GRANASZEWSKA Marlena | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | +3.2 | I | GRANASZEWSKI Artur B.D. # | Z/1209/14 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 24.18 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U20 | PD | +3.2 | I | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 24.81 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | +3.2 | I | ||||||||||
6 | f | 1 | 24.96 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +3.2 | II | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.03 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | +3.2 | II | ROSTEK William B.D. | Z/0925/14 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 25.10 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U20 | LB | +3.2 | II | ||||||||||
1 | f | 2 | 25.54 | PLUSCHKE Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | +1.1 | II | B.D. | |||||||||
2 | f | 2 | 25.63 | BUTKIEWICZ Anna | LKS Lubusz Słubice | 1999 | U20 | LB | +1.1 | II | ||||||||||
3 | f | 2 | 25.76 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +1.1 | II | # | |||||||||
4 | f | 2 | 25.77 | SZKUDLAR Klaudia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U20 | ZP | +1.1 | II | ||||||||||
5 | f | 2 | 25.82 | BRZESKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | +1.1 | II | B.D. # | Z/1839/16 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 25.87 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | +1.1 | II | # | |||||||||
7 | f | 2 | 26.20 | SWOBODA Pauline | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U20 | SL | +1.1 | II | ||||||||||
f | 2 | DNF | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | +1.1 | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | ||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:26.69 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U20 | ZP | I | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 4:28.83 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U20 | PM | I | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 4:34.63 | WASILEWSKA Sylwia | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | II | DĄBROWSKI Tomasz | Z/1216/14 | 2022 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 4:37.41 | PŁOCIŃSKA Aleksandra | SRS Kondycja Piaseczno | 1999 | U20 | MZ | II | PARADOWSKI Wiesław B.D. | Z/5219/15 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 4:39.91 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U20 | ZP | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:40.78 | SIEDLECKA Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U20 | OP | II | B.D. # | Z/1196/15 | 2018 | 2 | |||||||
7 | s | 1 | 4:44.23 | SUROWIEC Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U20 | PK | III | KOWAL Piotr B.D. | Z/0537/15 | 2023 | ||||||||
8 | s | 1 | 4:44.51 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U20 | WP | III | OLSZYNA Waldemar | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | ||||||
9 | s | 1 | 4:44.82 | AFELT Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | III | NIEBUDEK Sylwester B.D. | Z/0252/15 | 2024 | ||||||||
10 | s | 1 | 4:47.48 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U20 | SL | III | B.D. | ||||||||||
11 | s | 1 | 4:48.67 | KAŹMIERCZAK Weronika | LKS OSiR Pleszew | 1998 | U20 | WP | III | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:48.70 | KOWALSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | III | |||||||||||
13 | s | 1 | 4:50.37 | SOBICZEWSKA Natalia | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U20 | MZ | III | MARKOWSKI Michał B.D. | Z/2208/15 | 2018 | ||||||||
14 | s | 1 | 4:50.82 | KUŚMIEREK Agnieszka | LKS Omega Kleszczów | 1998 | U20 | LD | III | B.D. | 2 | |||||||||
15 | s | 1 | 4:51.94 | JASTRZĘBSKA Iga | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U20 | LB | III | B.D. | 3 | |||||||||
16 | s | 1 | 4:52.51 | BĄBA Sylwia | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U20 | PK | III | ZIĘBA Julian | Z/0089/14 | 2018 | 1 | |||||||
17 | s | 1 | 4:55.55 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U20 | PD | III | |||||||||||
18 | s | 1 | 4:56.46 | PAWŁOWSKA Magdalena | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U20 | DS | III | |||||||||||
19 | s | 1 | 5:00.05 | GROTH Dagmara | GKS Żukowo | 1999 | U20 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/2372/15 | 2018 | 4 | |||||||
20 | s | 1 | 5:27.27 | PŁATEK Sylwia | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17:19.54 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U20 | SL | II | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 17:26.74 | POGODA Kamila | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1999 | U20 | LB | II | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 1 | 17:27.94 | IZNEROWICZ Karolina | LKS Omega Kleszczów | 1998 | U20 | LD | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 17:31.23 | SZOSTECKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | II | B.D. MIREK Wacław # | , Z/0143/14 | , 2020 | ||||||||
5 | s | 1 | 17:49.10 | WIKTORCZYK Anna | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0666/14 | 2023 | ||||||||
6 | s | 1 | 17:52.78 | DIAS Julia | GKS Żukowo | 1999 | U20 | PM | II | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | ||||||||
7 | s | 1 | 17:54.96 | KACZMAREK Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | II | B.D. | ||||||||||
8 | s | 1 | 17:56.36 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U20 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/2514/15 | 2022 | ||||||||
9 | s | 1 | 18:14.26 | SZYJKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 18:24.45 | SZABAŁOWSKA Małgorzata | MKL Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | III | SZYMAŃSKI Sylwester # | Z/1598/14 | 2020 | 3 | |||||||
11 | s | 1 | 18:40.29 | RUDNIKOWICZ Aleksandra | ULKS Barwice | 1998 | U20 | ZP | III | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0254/14 | 2017 | 3 | |||||||
12 | s | 1 | 18:43.88 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U20 | PM | III | |||||||||||
13 | s | 1 | 19:00.50 | MOCZYDLAK Karolina | MKS MOS Wrocław | 1999 | U20 | DS | III | |||||||||||
14 | s | 1 | 19:08.77 | ZYCH Magdalena | AZS UMCS Lublin | 1998 | U20 | LU | III | B.D. | BEZ | |||||||||
15 | s | 1 | 19:22.71 | MAKOWIECKA Michalina | PLKS Gwda Piła | 1998 | U20 | WP | III | B.D. | ||||||||||
16 | s | 1 | 19:24.75 | WIKTORCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0665/14 | 2019 | BEZ | |||||||
17 | s | 1 | 19:37.67 | ZIÓŁKOWSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | IV | |||||||||||
18 | s | 1 | 19:44.83 | STAWARZ Karolina | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1999 | U20 | DS | IV | |||||||||||
19 | s | 1 | 19:53.84 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U20 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
20 | s | 1 | 20:00.98 | ŚLESZYCKA Anna | RKS Łódź # | 1998 | U20 | LD | IV | B.D. | 3 | |||||||||
21 | s | 1 | 20:10.98 | KACIUPA Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
22 | s | 1 | 20:20.09 | TRYBUŁA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U20 | LU | IV | |||||||||||
23 | s | 1 | 21:12.00 | BĄK Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | -- | |||||||||||
24 | s | 1 | 21:20.57 | SZYJA Klaudia | ULKS Barwice | 1998 | U20 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0253/14 | 2017 | BEZ | |||||||
s | 1 | DNF | WIERZBICKA Maja | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | PLESKACZYŃSKA Julia | AZS UMCS Lublin | 1998 | U20 | LU | -- | JAKUBOWSKI Marek B.D. # | Z/0706/14 | 2020 | 1 | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.49 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +0.6 | M | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||
2 | 3 | e | 1 | 13.97 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | +0.6 | I | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||
3 | 4 | e | 1 | 14.02 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | +0.6 | I | B.D. | ||||||||
4 | 7 | e | 1 | 14.44 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | +0.6 | I | B.D. # | ||||||||
5 | 11 | e | 1 | 15.07 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U20 | WP | +0.6 | II | |||||||||
6 | 13 | e | 1 | 15.20 | KUPCZYK Ewa | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 | U20 | LB | +0.6 | II | B.D. | ||||||||
7 | 15 | e | 1 | 15.51 | KUDUK Nikola | MKL Szczecin | 1998 | U20 | ZP | +0.6 | II | B.D. | ||||||||
8 | 16 | e | 1 | 17.15 | ZASADA Klaudia | KS Agros Zamość | 1999 | U20 | LU | +0.6 | IV | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4707/15 | 2020 | 3 | |||||
1 | 2 | e | 2 | 13.73 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U20 | LD | +2.3 | I | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||
2 | 6 | e | 2 | 14.26 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | +2.3 | I | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ||||||
3 | 5 | e | 2 | 14.26 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U20 | LD | +2.3 | I | B.D. | 1 | |||||||
4 | 8 | e | 2 | 14.50 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U20 | PM | +2.3 | I | B.D. # | ||||||||
5 | 9 | e | 2 | 14.93 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | +2.3 | II | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||
6 | 10 | e | 2 | 15.06 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | +2.3 | II | # | ||||||||
7 | 12 | e | 2 | 15.17 | PATELAK Angelika | ULKS Sprinter Zielona Góra | 1999 | U20 | LB | +2.3 | II | |||||||||
8 | 14 | e | 2 | 15.36 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +2.3 | II | |||||||||
1 | f | 1 | 13.53 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +1.5 | M | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | ||||||
2 | f | 1 | 13.72 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U20 | LD | +1.5 | I | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 13.88 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | +1.5 | I | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 14.07 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U20 | LD | +1.5 | I | B.D. | 1 | ||||||||
5 | f | 1 | 14.13 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | +1.5 | I | B.D. | |||||||||
6 | f | 1 | 14.30 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | +1.5 | I | B.D. # | |||||||||
7 | f | 1 | 14.50 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | +1.5 | I | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | |||||||
8 | f | 1 | 14.58 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U20 | PM | +1.5 | II | B.D. # | |||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:45.97 |
SMOLIŃSKA Izabela PRACZUKOWSKA Zofia TKACZYK Weronika WOSZTYL Natalia |
RLTL ZTE Radom | 1999 1998 1999 1999 |
U20 | MAZ | -- |
KĘDZIORA Robert B.D. BŁASIŃSKI Artur SASKA Tomasz B.D. |
Z/0633/15 Z/0074/14 Z/0635/15 |
2024 2020 2023 |
1 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:50.58 |
MICHALEWICZ Magdalena GRYC Anna Maria MARKOWSKA Natalia ŁOZOWSKA Karolina |
KS Podlasie Białystok | 1999 1999 1999 1999 |
U20 | POD | -- |
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. OGONOWSKI Jakub |
Z/3062/15 Z/4521/15 Z/0304/15 |
2024 2022 2023 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:56.34 |
ZWIAS Justyna CIEŚLAR Katarzyna CIEŚLAR Noemi ZAMORA Małgorzata |
MUKS SZS Cieszyn | 1999 1999 1998 1999 |
U20 | SLK | -- |
|
|||||||||
4 | 5 | s | 1 | 4:06.99 |
DREWIENKOWSKA Kaja STOKŁOSA Nicola BORKOWSKA Aleksandra SIEWRUK Agata |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 1998 1999 1998 |
U20 | OPL | -- |
OLCZYK Hubert B.D. B.D. |
Z/2011/16 |
2024 |
|||||||
5 | 6 | s | 1 | 4:07.69 |
WŁODARCZYK Natalia MRÓZ Katarzyna PETRYK Justyna MALINOWSKA Marta |
KS Agros Zamość | 1999 1998 1998 1999 |
U20 | LBE | -- |
ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. |
Z/4449/15 |
2023 |
|||||||
6 | 7 | s | 1 | 4:08.42 |
ŚCIERNICKA Angelika MAJCHRZAK Agata WSZELAKA Magdalena STUDNIARZ Anna |
LUKS Orkan Września | 1999 1999 1999 1999 |
U20 | WLP | -- |
PUJDAK Andrzej KACZOR Adam |
Z/1814/16 Z/1815/16 |
2018 2018 |
3 2 |
||||||
7 | 9 | s | 1 | 4:12.36 |
SZELIGOWSKA Julia TERCJAK Małgorzata TERCJAK Zofia MATEJKOWSKA Aleksandra |
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 1999 1999 1999 |
U20 | POD | -- |
KORYTKOWSKI Andrzej B.D. |
Z/2443/15 |
2021 |
|||||||
8 | 10 | s | 1 | 4:15.03 |
KOROCIŃSKA Julia MANIUKIEWICZ Adriana WILSKA Patrycja KUPCZYK Ewa |
ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 1998 1998 1999 |
U20 | LBU | -- |
WOŹNIAK Agnieszka B.D. |
3 |
||||||||
1 | 4 | s | 2 | 4:01.87 |
ZIELIŃSKA Adrianna GIERUŃ Agnieszka MATKOWSKA Martyna WIDAWSKA Natalia |
WLKS Wrocław | 1999 1998 1998 1999 |
U20 | DOL | -- |
B.D. KOBIAŁKA Kamil |
, Z/2554/15 |
, 2024 |
|||||||
2 | 8 | s | 2 | 4:09.19 |
RUDUCHA Paula LACKA Magdalena GRECKA Agnieszka KWIATKOWSKA Angelika |
MKS Juvenia Białystok | 1999 1998 1999 1998 |
U20 | POD | -- |
MYDLARZ Adrian B.D. KUKLIŃSKI Paweł DUDEK Bartosz B.D. |
Z/2202/15 Z/1799/16 Z/2000/16 Z/2671/16 |
2017 2017 2017 2022 |
3 4 4 |
||||||
3 | 11 | s | 2 | 4:17.11 |
WOŁCZYŃSKA Marta ANDREJCZUK Magda SZYMCZAK Dominika JASTRZĘBSKA Iga |
ZLKL Zielona Góra | 1999 1998 1998 1998 |
U20 | LBU | -- |
B.D. |
3 |
||||||||
4 | 12 | s | 2 | 4:23.28 |
POKRZYWNIAK Adrianna BĄK Katarzyna MICHALSKA Oliwia MATUSZCZAK Michalina |
MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 1998 1999 1998 |
U20 | WLP | -- |
JAGACIAK Jarosław |
Z/1941/17 |
2024 |
3 |
||||||
5 | 13 | s | 2 | 4:27.11 |
KULAWCZYK Weronika KOBESZKO Barbara BAGIŃSKA Justyna KOZIOŁ Patrycja |
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 1998 1999 1999 |
U20 | POD | -- |
MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan |
Z/0331/15 |
2019 |
2 3 |
||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.23 | BEDNAREK Agnieszka | AZS Łódź # | 1998 | U20 | LD | +2.0 | I | SADACH Aneta B.D. # | Z/0907/14 | 2024 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 12.48 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | +0.3 | I | B.D. | 3 | ||||||||
3 | f | 1 | 12.41 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +0.5 | I | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
4 | f | 1 | 12.39 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | +0.7 | I | B.D. # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.26 | LIBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U20 | KP | +0.6 | I | B.D. # | |||||||||
6 | f | 1 | 12.02 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | +0.8 | I | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.84 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U20 | PM | -1.1 | II | B.D. | 2 | ||||||||
8 | f | 1 | 11.80 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | +0.7 | II | ||||||||||
9 | f | 1 | 11.66 | STRĄCZEK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +0.6 | II | B.D. # | |||||||||
10 | f | 1 | 11.60 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
11 | f | 1 | 11.25 | PABIANEK Angelika | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | -0.1 | III | B.D. | |||||||||
12 | f | 1 | 11.20 | CHMIELEWSKA Agnieszka | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1998 | U20 | LB | +0.7 | III | GRENDA Jan | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.31 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 46.88 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 46.60 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U20 | PM | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 45.97 | STARUCH Ewa | AZS-AWF Warszawa | 1998 | U20 | MZ | I | B.D. | 1 | |||||||||
5 | f | 1 | 43.14 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo | 1998 | U20 | WN | I | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | |||||||
6 | f | 1 | 41.34 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 40.72 | TYMIŃSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 39.11 | DAWIDOWSKA Sandra | UKS 19 Bojary Białystok | 1998 | U20 | PD | II | WOJNO Cezary | Z/1075/14 | 2018 | 2 | |||||||
9 | f | 1 | 36.26 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U20 | WP | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 36.23 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno | 1999 | U20 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | ||||||||
11 | f | 1 | 36.13 | OLSZEWSKA Magdalena | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 1999 | U20 | MZ | III | B.D. | ||||||||||
12 | f | 1 | 34.61 | ZYCH Sylwia | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U20 | WN | III | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.31 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U20 | WN | +1.7 | M | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | |||||||
2 | f | 1 | 21.56 | WOŹNIAK Szymon | BKL Bełchatów | 1999 | U20 | LD | +1.7 | I | MANTYK Łukasz | Z/3248/15 | 2022 | |||||||
3 | f | 1 | 21.77 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U20 | KP | +1.7 | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 21.88 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | +1.7 | I | # | |||||||||
5 | f | 1 | 21.92 | PAJĄK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice | 1999 | U20 | SL | +1.7 | II | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | |||||||
6 | f | 1 | 22.02 | OLEJNICZAK Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | +1.7 | II | ||||||||||
7 | f | 1 | 22.10 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | +1.7 | II | ||||||||||
8 | f | 1 | 22.21 | WOJCIECHOWSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | +1.7 | II | ||||||||||
1 | f | 2 | 22.05 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | +0.6 | II | ||||||||||
2 | f | 2 | 22.14 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | +0.6 | II | ||||||||||
3 | f | 2 | 22.15 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | +0.6 | II | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2023 | 1 | ||||||
4 | f | 2 | 22.24 | MACIĄG Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +0.6 | II | ||||||||||
5 | f | 2 | 22.33 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 | U20 | LB | +0.6 | II | ||||||||||
6 | f | 2 | 22.38 | ZIELIŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | +0.6 | II | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/1611/16 | 2024 | |||||||
7 | f | 2 | 22.85 | BARTOSZYŃSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U20 | KP | +0.6 | III | ||||||||||
f | 2 | DNF | GIBAS Marcin | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U20 | SL | +0.6 | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:49.49 | KOZŁOWSKI Patryk | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | II | TRZOS Leszek | Z/0697/15 | 2023 | M | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:49.96 | KOWALCZYK Andrzej | Kraków Athletics Team # | 1998 | U20 | MA | II | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1674/14 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:50.73 | DĘBSKI Mateusz | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:51.07 | ŻYWKO Szymon | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U20 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/1224/16 | 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:56.39 | CHODURA Marcel | LKS Victoria Olesno # | 1999 | U20 | OP | II | B.D. B.D. # | , Z/1194/15 | , 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:59.73 | GADOMSKI Daniel | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | II | B.D. # | 2 | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:00.14 | PAPLA Filip | WKS Śląsk Wrocław | 1998 | U20 | DS | II | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:00.60 | BIELSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | II | B.D. B.D. # | Z/0474/15 | 2023 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:01.12 | GRABARCZYK Mateusz | AKL Ursynów Warszawa | 1998 | U20 | MZ | II | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:02.06 | ZIELONKA Jan | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U20 | LD | III | B.D. | Z/2663/16 | 2022 | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:03.18 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | III | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 4:03.71 | WIDŁAK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | III | # | |||||||||
13 | 19 | s | 1 | 4:10.05 | PAWŁOWSKI Szymon | KL Bałtyk Koszalin | 1999 | U20 | ZP | III | ||||||||||
1 | 13 | s | 2 | 4:04.67 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U20 | PM | III | ||||||||||
2 | 14 | s | 2 | 4:06.23 | KAWALERSKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | III | MIREK Wacław | Z/0196/16 | 2021 | |||||||
3 | 15 | s | 2 | 4:06.67 | SZYMAŃSKI Jakub | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U20 | MZ | III | MARKOWSKI Michał | Z/2206/15 | 2018 | 3 | ||||||
4 | 16 | s | 2 | 4:07.17 | RATAJCZAK Adrian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | III | ||||||||||
5 | 17 | s | 2 | 4:07.56 | MARUSZEWSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | B.D. WOSIEK Jacek # | , Z/3276/15 | , 2024 | |||||||
6 | 18 | s | 2 | 4:08.69 | WERNER Kamil | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U20 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0360/15 | 2018 | 3 | ||||||
7 | 20 | s | 2 | 4:10.31 | KARBOWSKI Michał | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U20 | WN | III | ||||||||||
8 | 21 | s | 2 | 4:10.40 | ZIENTALAK Mateusz | MKS Zduńska Wola # | 1999 | U20 | LD | III | # | |||||||||
9 | 22 | s | 2 | 4:19.29 | PIEŃKOSZ Grzegorz | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | IV | B.D. | 3 | ||||||||
10 | 23 | s | 2 | 4:24.39 | DĄBROWSKI Michał | SRS Kondycja Piaseczno | 1999 | U20 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14:56.63 | DWORCZAK Nikodem | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0525/14 | 2023 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:00.55 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U20 | PM | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15:14.79 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | II | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 15:23.02 | BISKUP Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | III | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0201/15 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 15:29.67 | CIECIERSKI Patryk | MKST Astra Nowa Sól | 1998 | U20 | LB | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 15:30.47 | GOSZCZYŃSKI Roch | OŚ AZS Poznań | 1999 | U20 | WP | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 15:32.44 | KACZOREK Robert | MUKL Brodnica | 1998 | U20 | KP | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 15:34.98 | LEBIODA Stanisław | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | III | TRZOS Leszek B.D. | Z/0133/15 | 2023 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 15:56.14 | ZDROJEWSKI Krystian | MKL Jarocin # | 1998 | U20 | WP | III | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1217/16 | 2023 | 2 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 15:57.26 | KOZIOŁ Przemysław | MLUKS Tarnów | 1999 | U20 | MA | III | B.D. | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 16:02.59 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | III | B.D. | |||||||||
12 | 12 | s | 1 | 16:08.65 | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U20 | SL | III | ||||||||||
13 | 14 | s | 1 | 16:23.73 | KRAWCZUK Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U20 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1195/15 | 2023 | 2 | ||||||
14 | 15 | s | 1 | 16:26.85 | FILAR Krzysztof | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | IV | GRENDA Jan # | |||||||||
15 | 16 | s | 1 | 16:34.82 | TERKA Maciej | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U20 | LB | IV | ||||||||||
16 | 18 | s | 1 | 16:40.01 | GRZYBCZYK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | IV | B.D. | |||||||||
17 | 20 | s | 1 | 16:52.13 | KLATKA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | IV | WOSIEK Jacek | Z/0357/15 | 2024 | |||||||
18 | 22 | s | 1 | 17:00.87 | SZYMAŃSKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | IV | ||||||||||
19 | 24 | s | 1 | 17:04.25 | MULAWA Krzysztof | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U20 | KP | IV | ||||||||||
1 | 13 | s | 2 | 16:22.71 | TWOREK Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U20 | PK | IV | ||||||||||
2 | 17 | s | 2 | 16:35.91 | LASKOWSKI Miłosz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | IV | ||||||||||
3 | 19 | s | 2 | 16:47.07 | BURZYŃSKI Tobiasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U20 | DS | IV | ||||||||||
4 | 21 | s | 2 | 16:58.73 | MANIKOWSKI Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 1998 | U20 | LD | IV | B.D. | |||||||||
5 | 23 | s | 2 | 17:02.74 | IZYDOREK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U20 | SL | IV | ||||||||||
6 | 25 | s | 2 | 17:10.12 | TARASZKIEWICZ Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U20 | PM | IV | ||||||||||
7 | 26 | s | 2 | 17:11.45 | MICHALSKI Dominik | MKS MOS Wrocław | 1999 | U20 | DS | IV | # | |||||||||
8 | 27 | s | 2 | 17:18.94 | GOLA Dawid | UKS 12 Kalisz | 1999 | U20 | WP | IV | OLSZYNA Waldemar | Z/0710/17 | 2023 | 3 | ||||||
9 | 28 | s | 2 | 17:38.97 | SZYSZKA Michał | CMKL Człuchów | 1999 | U20 | PM | -- | ||||||||||
s | 2 | DNF | ADAMSKI Daniel | RAZ Szczecin # | 1999 | U20 | ZP | -- | MURAWSKI Zbigniew B.D. B.D. # | Z/0436/15 | 2024 | |||||||||
s | 2 | DNF | LIPIŃSKI Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U20 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/1917/17 | 2024 | |||||||||
s | 2 | DNF | PAWLIKOWSKI Tomasz | MKS Agros Chełm | 1999 | U20 | LU | -- | ||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.07 | DAKOWICZ Artur | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | +2.2 | I | |||||||||
2 | 2 | e | 1 | 14.11 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | +2.2 | I | B.D. | M | |||||||
3 | 6 | e | 1 | 14.74 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U20 | ZP | +2.2 | II | |||||||||
4 | 8 | e | 1 | 14.89 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U20 | MZ | +2.2 | II | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | ||||||
5 | 9 | e | 1 | 14.92 | ORYSZKO Dominik | AZS UMCS Lublin | 1998 | U20 | LU | +2.2 | II | B.D. | ||||||||
6 | 10 | e | 1 | 14.92 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | +2.2 | II | |||||||||
7 | 13 | e | 1 | 15.22 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz | 1998 | U20 | ZP | +2.2 | II | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | |||||
8 | 15 | e | 1 | 15.77 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U20 | LD | +2.2 | III | |||||||||
9 | 17 | e | 1 | 15.88 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U20 | MZ | +2.2 | III | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||
1 | 3 | e | 2 | 14.41 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | +0.2 | I | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | |||||
2 | 4 | e | 2 | 14.46 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | +0.2 | I | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||
3 | 5 | e | 2 | 14.69 | WYLĘGA Nikodem | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U20 | WP | +0.2 | II | B.D. NALEPA Marek # | , Z/1519/14 | , 2023 | ||||||
4 | 7 | e | 2 | 14.80 | KILJAN Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | +0.2 | II | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0440/15 | 2023 | 1 | |||||
5 | 11 | e | 2 | 15.04 | STASIAK Dawid | MKL Szczecin | 1999 | U20 | ZP | +0.2 | II | |||||||||
6 | 12 | e | 2 | 15.13 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 | U20 | LB | +0.2 | II | |||||||||
7 | 14 | e | 2 | 15.46 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | +0.2 | II | # | ||||||||
8 | 16 | e | 2 | 15.86 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +0.2 | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | ||||||
9 | 18 | e | 2 | 16.52 | MACIEJEWSKI Artur | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | +0.2 | IV | |||||||||
1 | f | 1 | 13.83 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | +0.8 | I | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 13.98 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | +0.8 | I | B.D. | M | ||||||||
3 | f | 1 | 14.04 | DAKOWICZ Artur | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | +0.8 | I | ||||||||||
4 | f | 1 | 14.43 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | +0.8 | I | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ||||||
5 | f | 1 | 14.56 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U20 | ZP | +0.8 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 14.72 | WYLĘGA Nikodem | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U20 | WP | +0.8 | II | B.D. NALEPA Marek # | , Z/1519/14 | , 2023 | |||||||
7 | f | 1 | 14.87 | KILJAN Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | +0.8 | II | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0440/15 | 2023 | 1 | ||||||
8 | f | 1 | 14.99 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U20 | MZ | +0.8 | II | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | |||||||
1 | f | 2 | 15.00 | ORYSZKO Dominik | AZS UMCS Lublin | 1998 | U20 | LU | -0.9 | II | B.D. | |||||||||
2 | f | 2 | 15.15 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | -0.9 | II | ||||||||||
3 | f | 2 | 15.29 | STASIAK Dawid | MKL Szczecin | 1999 | U20 | ZP | -0.9 | II | ||||||||||
4 | f | 2 | 15.30 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 | U20 | LB | -0.9 | II | ||||||||||
5 | f | 2 | 15.37 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz | 1998 | U20 | ZP | -0.9 | II | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | ||||||
6 | f | 2 | 15.58 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -0.9 | II | # | |||||||||
7 | f | 2 | 15.73 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U20 | LD | -0.9 | III | ||||||||||
8 | f | 2 | 24.00 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | -0.9 | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | |||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:17.20 |
KANIA Karol KITLIŃSKI Michał OLESZEK Kamil HOŁUB Maciej |
AZS UMCS Lublin | 1998 1998 1998 1998 |
U20 | LBE | -- |
B.D. KRÓL Zbigniew B.D. KRÓL Zbigniew B.D. HOŁUB Grzegorz B.D. |
Z/0127/14 Z/0705/16 Z/4557/15 |
2024 2024 2023 |
1 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:19.79 |
POPIELARZ Rafał ZIĘBA Szymon SAWUŁA Paweł MACIĄG Radosław |
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 1999 1999 1998 1999 |
U20 | PDK | -- |
B.D. SOBCZYK Grzegorz |
, Z/0312/15 |
, 2023 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:22.48 |
GIBASZEK Aleksander PIETRZAK Kacper ZAJMA Paweł RZEŹNICZAK Mateusz |
RKS Łódź | 1998 1999 1999 1998 |
U20 | LDZ | -- |
B.D. KOPEĆ Dominik |
, Z/0865/14 |
, 2024 |
|||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:23.46 |
JAKÓBCZAK Mikołaj ŚWITOŃ Kacper KAŹMIERCZAK Kamil WYLĘGA Nikodem |
LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 1999 1998 1998 |
U20 | WLP | -- |
B.D. NALEPA Marek |
, Z/1519/14 |
, 2023 |
|||||||
5 | 7 | s | 1 | 3:27.30 |
KARNIA Kornel DZIEDZIECH Miłosz POZORSKI Patryk KORYCKI Patryk |
GKS Olimpia Grudziądz | 1999 1999 1999 1999 |
U20 | KPO | -- |
|
|||||||||
6 | 9 | s | 1 | 3:28.94 |
RYCHTER Przemysław LOSY Bartosz JANKOWSKI Tomasz BOROWSKI Dawid |
KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 1999 1999 1999 |
U20 | WLP | -- |
WALCZAK Katarzyna WOSIEK Jacek B.D. |
Z/0837/15 Z/2413/15 |
2024 2024 |
|||||||
7 | 10 | s | 1 | 3:32.03 |
KAWULSKI Michał WILK Michał KUPIS Tobiasz KOSTRZEWSKI Bogdan |
UKS LA Basket Warszawa | 1999 1999 1998 1999 |
U20 | MAZ | -- |
RĄCZKA Paweł BOROŃ Adam |
Z/0582/15 Z/1444/14 |
2019 2019 |
1 2 |
||||||
8 | 14 | s | 1 | 3:37.33 |
FORMANIEWICZ Piotr OLSZEWSKI Daniel KOWALSKI Maksymilian BRZEZIŃSKI Adrian |
MKL Toruń | 1998 1999 1998 1998 |
U20 | KPO | -- |
B.D. WOŹNIAK Jacek B.D. BUTKIEWICZ Jacek B.D. |
Z/4502/15 Z/4501/15 |
2018 2024 |
1 |
||||||
1 | 5 | s | 2 | 3:24.51 |
PUCZKO Michał WRÓBEL Sebastian PLUSKOTA Paweł WÓJCIK Maciej |
ZLKL Zielona Góra | 1999 1999 1998 1999 |
U20 | LBU | -- |
|
|||||||||
2 | 6 | s | 2 | 3:26.88 |
FOCH Jakub KAWALER Wojciech POSTUMENT Dariusz STOPA Artur |
MKS MOS Wrocław | 1998 1998 1999 1999 |
U20 | DOL | -- |
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. |
Z/0360/16 |
2024 |
3 |
||||||
3 | 8 | s | 2 | 3:27.59 |
SIKORSKI Piotr RZEMIENIECKI Marek SUCHY Jacek LACHOWICZ Jan |
KS Podlasie Białystok | 1998 1998 1999 1999 |
U20 | POD | -- |
|
|||||||||
4 | 11 | s | 2 | 3:32.80 |
BRZOZOWSKI Rafał GANCARZ Szymon PIEŃKOSZ Rafał POULAIN Kamil |
MKS Polonia Warszawa | 1998 1998 1998 1998 |
U20 | MAZ | -- |
B.D. B.D. B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia |
, Z/3372/15 |
, 2024 |
3 3 |
||||||
5 | 12 | s | 2 | 3:33.77 |
SOKOŁOWSKI Grzegorz KOZIOŁ Adrian LOTKOWSKI Mateusz SZCZECHOWSKI Gracjan |
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 1998 1999 1998 |
U20 | POD | -- |
|
|||||||||
6 | 13 | s | 2 | 3:34.93 |
POPŁAWSKI Kacper NAJDEK Daniel SOBKOWICZ Michał BOBROWSKI Mateusz |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 1998 1999 1998 |
U20 | DOL | -- |
|
|||||||||
7 | 15 | s | 2 | 3:56.51 |
STRYJECKI Kamil ŻOCHOWSKI Hubert PERKOWSKI Jakub NURCZYK Mateusz |
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 1999 1999 1999 |
U20 | POD | -- |
|
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2.17 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U20 | DS | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 2.15 | GRYNIENKO Maciej | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U20 | DS | I | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 2.07 | KORDOŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U20 | PM | II | NIEMCZYN Dariusz | Z/0688/15 | 2022 | 2 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.04 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | II | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.95 | CHMIELEWSKI Kevin | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | II | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.95 | KOSTKIEWICZ Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | II | ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław | Z/0505/15 | 2023 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.95 | JAWORSKI Marek | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U20 | SL | II | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.92 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | III | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.92 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | III | B.D. | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.88 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | III | B.D. | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.88 | KOZŁOWSKI Adam | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1999 | U20 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/2551/15 | 2020 | 2 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 1.88 | ŚWIĄĆ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | III | ||||||||||
f | 1 | NM | PICHOWICZ Wojciech | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | KAŹMIERCZAK Krystian | MKLA Łęczyca | 1999 | U20 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | KAWALER Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.60 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | I | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.50 | ADAMCZYK Jakub | OSOT Szczecin | 1998 | U20 | ZP | I | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.40 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U20 | LD | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.20 | TOMCZAK Aleksander | OSOT Szczecin | 1999 | U20 | ZP | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.20 | PUCZKO Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U20 | LB | II | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.20 | OLSZAŃSKI Adam | MLKS Echo Twardogóra | 1999 | U20 | DS | II | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.00 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | II | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.00 | WESOŁOWSKI Krzysztof | OSOT Szczecin | 1999 | U20 | ZP | II | B.D. | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.00 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | II | B.D. # | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.00 | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | II | B.D. | |||||||||
f | 1 | NM | CIESIELSKI Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | KAŹMIERCZAK Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | KAPTURSKI Albert | KL Gdynia | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. # | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.61 | ANDRZEJCZAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | 0.0 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.91 | ŚWIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | +0.7 | I | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 14.78 | MAŃCZUK Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | +1.0 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 14.55 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | -0.9 | II | B.D. | 1 | ||||||||
5 | f | 1 | 14.35 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | +0.9 | III | # | |||||||||
6 | f | 1 | 14.32 | OBŁĄKOWSKI Przemysław | KS Zawkrze Mława | 1999 | U20 | MZ | +0.3 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 14.21 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | -0.2 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 14.13 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | +0.2 | III | ||||||||||
9 | f | 1 | 13.84 | KLĘSK Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | +0.3 | III | NOWAK Łukasz | |||||||||
10 | f | 1 | 13.52 | ZAWISTOWSKI Paweł | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1999 | U20 | PD | +0.6 | III | KOTOWSKI Jan | Z/2550/15 | 2018 | 3 | ||||||
11 | f | 1 | 13.52 | BOLT Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
f | 1 | NM | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U20 | PD | 0.0 | -- | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.27 | STACHNIK Oskar | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U20 | LU | I | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/0205/14 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 55.61 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2023 | ||||||||
3 | f | 1 | 54.81 | ZYGMUNT Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 50.53 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 48.99 | OPCZYŃSKI Marek | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 46.89 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 46.44 | JARMOŁOWICZ Michał | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U20 | DS | II | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 46.27 | ŁABA Jan | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | II | |||||||||||
9 | f | 1 | 42.61 | WOJTUŚ Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/4191/15 | 2020 | 2 | |||||||
10 | f | 1 | 42.40 | KOWALSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 42.12 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
12 | f | 1 | 41.05 | KORZEC Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | III | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 69.00 | SIKORA Radosław | BKS Bydgoszcz | 1998 | U20 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 67.10 | SWANCAR Kamil | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | I | NOWAK Grzegorz # | Z/0577/14 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 62.73 | MAZUR Michał | KS Agros Zamość # | 1999 | U20 | LU | I | ROSA Mikołaj | Z/3659/15 | 2024 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 55.97 | BOMBA Błażej | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U20 | LD | II | SZEWCZYK Tomasz | Z/4276/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 54.20 | PTAK Adam | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 53.63 | ZAGÓRSKI Bartosz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U20 | LB | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 52.94 |
Warning: getimagesize(pictures/55717.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/statystyka.pzla.pl/httpdocs/mityng.php on line 226 |
A A | AZS-AWF Warszawa | 1998 | U20 | MZ | II | # | |||||||||
8 | f | 1 | 52.61 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U20 | LB | II | |||||||||||
9 | f | 1 | 51.28 | KOŹLICKI Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U20 | MZ | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 49.29 | ADAMUS Maciej | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U20 | DS | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 49.02 | ODOLCZYK Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U20 | MZ | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 48.22 | PIASECZNY Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1998 | U20 | LB | III | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.4790980815887 sekund |