Spała 26 - 27.08.2017 20. Ogólnopolskie Igrzyska LZS |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 24.30 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | -0.5 | I | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 24.56 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | -0.5 | I | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 25.65 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -0.5 | II | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 25.97 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | -0.5 | II | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 26.30 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | -0.5 | III | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 26.60 | MARKOWSKA Natalia | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | -0.5 | III | NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # | Z/4521/15 | 2022 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 27.33 | MALINOWSKA Marta | KS Agros Zamość | 1999 | U20 | LU | -0.5 | IV | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 27.46 | GŁUPCZYK Karolina | MKS Czechowice-Dziedzice | 1998 | U20 | SL | -1.5 | IV | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 27.53 | MRÓZ Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -1.5 | IV | ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. # | Z/4449/15 | 2023 | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 28.32 | TARCZEWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -1.5 | IV | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 28.64 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice | 1999 | U20 | SL | -1.5 | -- | |||||||||
5 | 12 | s | 2 | 29.58 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | -1.5 | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | |||||
6 | 13 | s | 2 | 30.05 | KOSIOROWSKA Karolina | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 1999 | U20 | PK | -1.5 | -- | |||||||||
7 | 14 | s | 2 | 30.57 | KALISZ Agnieszka | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U20 | LD | -1.5 | -- | KUŚ Tomasz | Z/1957/17 | 2021 | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 24.75 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +0.9 | I | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 25.04 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | +0.9 | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 25.20 | WROŃSKA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U18 | PK | +0.9 | II | B.D. MAZUR Janusz # | , Z/0142/16 | , 2024 | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 25.34 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | +0.9 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 25.57 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U18 | LU | +0.9 | II | # | ||||||||
6 | 6 | s | 3 | 26.20 | MIKIEWICZ Dominika | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | +0.9 | II | GRYNIEWICZ Wiktor # | 2 | LDK! | ||||||
7 | 8 | s | 3 | 27.27 | WRÓBEL Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | +0.9 | III | |||||||||
1 | 7 | s | 4 | 26.73 | BIAŁACH Marzena | KS Agros Zamość | 2000 | U18 | LU | -1.1 | III | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5234/15 | 2019 | 2 | |||||
2 | 9 | s | 4 | 27.47 | KUŚWIK Magdalena | UKS 12 Kalisz | 2000 | U18 | WP | -1.1 | IV | # | ||||||||
3 | 10 | s | 4 | 28.75 | TARSA Natalia | ULKS Lipinki | 2000 | U18 | MA | -1.1 | -- | |||||||||
4 | 11 | s | 4 | 29.03 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U18 | LD | -1.1 | -- | KUŚ Tomasz B.D. | Z/1958/17 | 2023 | ||||||
5 | 12 | s | 4 | 29.29 | CZACHOR Karolina | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2001 | U18 | PK | -1.1 | -- | KARKUT Bogdan | Z/6463/15 | 2020 | 4 | |||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4:32.33 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U20 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 4:38.38 | WASILEWSKA Sylwia | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | II | DĄBROWSKI Tomasz | Z/1216/14 | 2022 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 4:39.72 | JELSKA Justyna | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | II | JELSKA Justyna B.D. B.D. # | Z/1051/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 4:40.71 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U20 | ZP | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 4:41.97 | IZNEROWICZ Karolina | LKS Omega Kleszczów | 1998 | U20 | LD | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 4:42.34 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U20 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/2514/15 | 2022 | ||||||||
7 | f | 1 | 4:47.25 | WIKTORCZYK Anna | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0666/14 | 2023 | ||||||||
8 | f | 1 | 4:48.80 | KUŚMIEREK Agnieszka | LKS Omega Kleszczów | 1998 | U20 | LD | III | B.D. | 2 | |||||||||
9 | f | 1 | 5:03.75 | WIKTORCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0665/14 | 2019 | BEZ | |||||||
10 | f | 1 | 5:07.69 | SIEDLANOWSKA Paula | KS Agros Zamość | 1999 | U20 | LU | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 5:09.97 | SKALAK Izabela | MLUKS Tarnów | 1999 | U20 | MA | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 5:38.20 | RADZIK Aleksandra | ULKS Lipinki | 1998 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 4:53.35 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U18 | PD | III | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 4:54.41 | KARPIUK Diana | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 4:55.29 | GIERACH Milena | LKS Omega Kleszczów | 2000 | U18 | LD | III | URBANIAK Mateusz B.D. | Z/4398/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 2 | 4:55.71 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 2 | 4:56.20 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | ||||||||
6 | f | 2 | 4:58.93 | ŚWIĆ Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | IV | B.D. | ||||||||||
7 | f | 2 | 4:59.75 | SZYMKIEWICZ Julia | SSR Olimp Strawczyn | 2001 | U18 | SK | IV | WOŹNIAK Łukasz | Z/1753/15 | 2024 | 2 | |||||||
8 | f | 2 | 5:01.03 | FIUTEK Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U18 | DS | IV | B.D. # | LDK! | |||||||||
9 | f | 2 | 5:02.41 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. | Z/2094/15 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 2 | 5:03.35 | WIERZBICKA Agnieszka | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia | Z/1561/15 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
11 | f | 2 | 5:09.43 | SKAŁECKA Kamila | LKS Znicz Biłgoraj | 2001 | U18 | LU | IV | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 65.80 | GAJEWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | II | GIZA Maciej B.D. | Z/0576/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 67.64 | LESZCZYŃSKA Anna | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | III | NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. # | Z/2041/15 | 2022 | ||||||||
3 | f | 1 | 70.82 | CZACHOR Karolina | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2001 | U18 | PK | IV | KARKUT Bogdan | Z/6463/15 | 2020 | 4 | |||||||
4 | f | 1 | 82.27 | ZACZKIEWICZ Wiktoria | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | -- | GRYNIEWICZ Wiktor | 1 | LDK! | ||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:59.16 |
KOTŁOWSKA Agata GŁÓWCZEWSKA Katarzyna DUBIELLA Monika TOPKA Beata |
Pomorskie | 2000 2001 2000 1999 |
U20 | POM | -- |
KRÓL Krzysztof B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. B.D. KOSTRZEBA Jacek |
Z/1156/15 Z/1845/15 , Z/1950/15 Z/0345/15 |
2021 2024 , 2024 2024 |
1 |
|||||||
2 | f | 1 | 4:08.89 |
MALINOWSKA Marta SIEDLANOWSKA Paula GAJEWSKA Karolina ZIELIŃSKA Paulina |
Lubelskie | 1999 1999 2001 2000 |
U20 | LBE | -- |
GIZA Maciej B.D. |
Z/0576/15 |
2024 |
||||||||
3 | f | 1 | 4:09.43 |
JATKIEWICZ Izabela POTASZNIK Paulina ADAMCZYK Patrycja JATKIEWICZ Izabela |
Warmińsko-Mazurskie | 2000 1998 1999 2000 |
U20 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon B.D. NIESTATEK Szymon |
Z/5539/15 Z/5539/15 |
2022 2022 |
3 3 |
|||||||
4 | f | 1 | 4:18.69 |
WIKTORCZYK Anna SADOWSKA Milena KALICKA Klaudia WIKTORCZYK Aleksandra |
Zachodniopomorskie | 1998 1999 1999 1998 |
U20 | ZPO | -- |
KRZYSIEK Zbigniew B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. |
Z/0666/14 Z/2514/15 Z/0665/14 |
2023 2022 2019 |
BEZ |
|||||||
5 | f | 1 | 4:31.66 |
SOWA Oliwia JAWORSKA Oliwia NALEZIŃSKA Aleksandra DRWAL Sara |
Małopolskie | 2001 2001 2001 2001 |
U18 | MLP | -- |
MIREK Wacław B.D. MIREK Wacław MIREK Wacław B.D. |
Z/2094/15 Z/1358/16 Z/5361/15 |
2024 2024 2023 |
||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.21 | KOWALSKA Paulina | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.68 | KOŁODZIEJ Daria | LUKS Podium Kup | 2000 | U18 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 12.60 | MISIURA Natalia | MKS Agros Chełm | 2000 | U18 | LU | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 12.24 | DZIĘGIELEWSKA Kamila | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5654/15 | 2019 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 11.62 | BUJNOWSKA Agnieszka | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.48 | BYCZKOWSKA Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 11.25 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U18 | ZP | III | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 10.79 | ZYGUŁA Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U18 | MA | IV | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 10.58 | NALEZIŃSKA Aleksandra | MLUKS Tarnów | 2001 | U18 | MA | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 10.48 | GOSZCZYŃSKA Aleksandra | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U18 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4152/15 | 2019 | 2 | |||||||
11 | f | 1 | 9.95 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | |||||||
12 | f | 1 | 9.82 | GAŁKA Karolina | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | IV | B.D. | ||||||||||
13 | f | 1 | 8.81 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 8.56 | SUSKA Sylwia | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/3122/16 | 2019 | 4 | |||||||
15 | f | 1 | 8.21 | JAROSZUK Aurora | KS Agros Zamość | 2000 | U18 | LU | -- | PIRÓG Dariusz | Z/2249/17 | 2017 | 4 | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.28 | SIEŃKO Magda | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.14 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | II | B.D. | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 11.62 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka | 1999 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.82 | NAWROT Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U20 | WP | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.19 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | |||||||
6 | f | 1 | 8.67 | JÓŹWIAK Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 7.93 | GRABARCZYK Alicja | ULKS Tychowo | 1999 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.30 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | -1.0 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.52 | MACIĄG Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | -1.0 | II | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 22.97 | GIBAS Marcin | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U20 | SL | -1.0 | III | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 23.11 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U20 | WP | -1.0 | III | B.D. # | ||||||||
5 | 8 | s | 1 | 23.46 | PAJĄK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice | 1999 | U20 | SL | -1.0 | III | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 23.58 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U20 | WP | -1.0 | III | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | |||||
1 | 4 | s | 2 | 23.03 | KOZŁOWSKI Patryk | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | +1.4 | III | TRZOS Leszek | Z/0697/15 | 2024 | M | |||||
2 | 5 | s | 2 | 23.07 | SAWUŁA Paweł | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1998 | U20 | MA | +1.4 | III | # | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 23.29 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U20 | WP | +1.4 | III | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 24.14 | NIESYTKO Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice | 1999 | U20 | SL | +1.4 | IV | |||||||||
5 | 11 | s | 2 | 24.35 | PERCZAK Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | +1.4 | IV | |||||||||
6 | 12 | s | 2 | 24.86 | WRÓBEL Jakub | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U20 | LD | +1.4 | -- | KUŚ Tomasz B.D. | Z/1161/16 | 2023 | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 22.62 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | +0.9 | II | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | |||||
2 | 2 | s | 3 | 23.32 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | +0.9 | III | # | ||||||||
3 | 4 | s | 3 | 23.54 | GWIAZDA Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | +0.9 | III | |||||||||
4 | 7 | s | 3 | 24.01 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba | 2000 | U18 | DS | +0.9 | IV | B.D. B.D. # | Z/2601/15 | 2024 | ||||||
5 | 12 | s | 3 | 25.12 | MALUGA Daniel | KS Agros Zamość | 2000 | U18 | LU | +0.9 | -- | SWATOWSKI Wojciech | Z/2111/15 | 2018 | 4 | |||||
6 | 13 | s | 3 | 25.48 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | +0.9 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 4 | 23.48 | TOKARZ Marcin | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | -2.0 | III | # | ||||||||
2 | 5 | s | 4 | 23.88 | MIKOŁAJEWSKI Jakub | UKS 12 Kalisz | 2000 | U18 | WP | -2.0 | IV | |||||||||
3 | 6 | s | 4 | 23.94 | FRĄCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -2.0 | IV | JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. | Z/2964/16 | 2022 | LDK! | |||||
4 | 8 | s | 4 | 24.13 | ŚMIDOWICZ Kacper | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -2.0 | IV | # | LDK! | |||||||
5 | 9 | s | 4 | 24.21 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | -2.0 | IV | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | |||||
6 | 10 | s | 4 | 24.68 | KIMLA Maksymilian | MKS Kusy Szczecin | 2000 | U18 | ZP | -2.0 | -- | |||||||||
7 | 11 | s | 4 | 25.10 | TOMALAK Piotr | LKS Orkan Ostrzeszów | 2001 | U18 | WP | -2.0 | -- | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4:07.65 | DĘBSKI Mateusz | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 4:08.30 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U20 | MA | III | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 4:09.59 | KARBOWSKI Michał | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 4:10.87 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | ||||||||
5 | f | 1 | 4:11.47 | RZEMIENIECKI Marek | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 4:12.49 | MARUSZEWSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | IV | B.D. WOSIEK Jacek # | , Z/3276/15 | , 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 4:24.08 | POCZEWSKI Jan | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | -- | SZYMAŃSKI Andrzej | Z/4341/15 | 2021 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 4:25.63 | BURZYŃSKI Tobiasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 4:30.58 | KIERSZTEJNA Bartosz | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U20 | WN | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 4:11.02 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy # | 2000 | U18 | PM | III | KRÓL Krzysztof # | Z/1155/15 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 2 | 4:12.32 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | IV | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | ||||||||
3 | f | 2 | 4:12.72 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U18 | WN | IV | LDK! | ||||||||||
4 | f | 2 | 4:12.75 | WNOROWSKI Damian | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | IV | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 4:14.47 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | IV | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | |||||||
6 | f | 2 | 4:15.84 | MODZELEWSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | IV | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 4:18.34 | MNICH Patryk | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | IV | # | ||||||||||
8 | f | 2 | 4:19.10 | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | IV | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | |||||||
9 | f | 2 | 4:21.21 | TOBERA Mieszko | PLKS Gwda Piła | 2001 | U18 | WP | IV | B.D. | ||||||||||
10 | f | 2 | 4:22.20 | LASECKI Miłosz | LKS Orkan Ostrzeszów | 2001 | U18 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 2 | 4:24.26 | CHOJECKI Radosław | MLUKS Tarnów | 2000 | U18 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
12 | f | 2 | 4:29.06 | KUSIAK Dominik | ULKS Lipinki | 2001 | U18 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
13 | f | 2 | 4:31.27 | ŁYSOŃ Marcel | WMLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
14 | f | 2 | 4:33.06 | WRÓBEL Sebastian | KS Agros Zamość | 2001 | U18 | LU | -- | SWATOWSKI Wojciech # | Z/5109/15 | 2019 | 3 | |||||||
15 | f | 2 | 4:35.82 | MATCZUK Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 2000 | U18 | LU | -- | |||||||||||
f | 2 | DNF | SKIBIAK Kacper | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2000 | U18 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/2602/15 | 2024 | LDK! | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.10 | HABRYCH Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U18 | OP | III | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 57.12 | BILIŃSKI Robin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U18 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/0971/16 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 57.59 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | III | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 57.90 | JAKÓBCZYK Mateusz | KS Agros Zamość | 2000 | U18 | LU | III | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5230/15 | 2020 | 3 | |||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.48 | WYLĘGA Nikodem | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U20 | WP | II | B.D. NALEPA Marek # | , Z/1519/14 | , 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 56.65 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 60.04 | MACIEJEWSKI Artur | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 63.35 | PODGÓRSKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek | 1999 | U20 | ZP | -- | B.D. B.D. B.D. B.D. B.D. | ||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:28.54 |
OŚKO Krzysztof KWIATKOWSKI Krystian WYLĘGA Nikodem WACHOWSKI Wiktor |
Wielkopolskie | 1998 1999 1998 2000 |
U20 | WLP | -- |
PUJDAK Andrzej B.D. NALEPA Marek B.D. |
Z/2630/15 , Z/1519/14 |
2019 , 2023 |
3 2 |
|||||||
2 | f | 1 | 3:30.85 |
KUROWSKI Tomasz ANISZEWSKI Kamil STRUNIAWSKI Jakub GROTH Patryk |
Pomorskie | 2000 1998 2001 2000 |
U20 | POM | -- |
KRÓL Krzysztof ŚCIGAŁA Jarosław KRÓL Krzysztof B.D. |
Z/1155/15 Z/1840/15 Z/1154/15 |
2020 2022 2019 |
2 2 |
|||||||
3 | f | 1 | 3:34.22 |
SAWUŁA Paweł ZIĘBA Szymon GUL Adrian MACIĄG Radosław |
Podkarpackie | 1998 1999 2001 1999 |
U20 | PDK | -- |
B.D. SOBCZYK Grzegorz ŻĄDŁO Jacek |
, Z/0312/15 |
, 2024 |
3 |
|||||||
4 | f | 1 | 3:36.03 |
TOKARZ Marcin KARBOWSKI Michał TRUSZCZYŃSKI Mikołaj KORNOWSKI Marek |
Warmińsko-Mazurskie | 2000 1998 2001 2001 |
U20 | WMZ | -- |
|
||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.60 | LEWANDOWSKI Jakub | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | +0.1 | III | B.D. B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy | , Z/2620/17 | , 2022 | |||||||
2 | f | 1 | 6.54 | SYSKI Marcin | MKL Toruń # | 1998 | U20 | KP | -0.4 | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0487/14 | 2020 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 5.80 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | +2.0 | -- | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
1 | f | 2 | 6.60 | SIMONIUK Dawid | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | +0.1 | III | ||||||||||
2 | f | 2 | 6.59 | LEMIESZEK Kacper | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2000 | U18 | LU | +0.3 | III | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # | Z/5232/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 2 | 6.48 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | +1.3 | III | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ||||||
4 | f | 2 | 6.26 | KOCIŃSKI Patryk | KS Słoneczko Busko Zdrój | 2000 | U18 | SK | +0.2 | IV | PEREPICZKO Zdzisław | Z/2781/16 | 2018 | 3 | ||||||
5 | f | 2 | 6.19 | RUTOWICZ Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | 0.0 | IV | GRABOLUS Marek | Z/2231/15 | 2024 | |||||||
6 | f | 2 | 6.14 | PODSIADŁY Adam | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -0.3 | IV | # | |||||||||
7 | f | 2 | 5.94 | SZELĄGOWSKI Igor | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | +0.4 | IV | # | LDK! | ||||||||
8 | f | 2 | 5.92 | MIKUŚKIEWICZ Julian | LUKS Namysłów | 2001 | U18 | OP | +0.4 | IV | ||||||||||
9 | f | 2 | 5.78 | BARTCZAK Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | +0.2 | -- | LDK! | |||||||||
10 | f | 2 | 5.28 | PĘDZIŃSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | +0.2 | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.44 | LEWOSZEWSKI Jakub | KS Agros Zamość | 2000 | U18 | LU | I | STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # | Z/5235/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 55.77 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U18 | LU | I | B.D. | Z/4325/15 | 2022 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 53.23 | NOGA Konrad | LUKS Namysłów | 2000 | U18 | OP | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 52.69 | KOZAK Gracjan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U18 | DS | II | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 50.45 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 49.81 | SARNOWSKI Adrian | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/5651/15 | 2019 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 47.13 | NIEDŹWIECKI Damian | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2000 | U18 | MZ | II | SZUSTER Konrad | Z/1812/15 | 2022 | 1 | |||||||
8 | f | 1 | 45.79 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | II | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 35.38 | SZABLOWSKI Rafał | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
f | 1 | NM | GOŹDZIEWICZ Piotr | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/3653/15 | 2024 | |||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.30 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 46.71 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 46.51 | KOWALSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 32.08 | PRAJWOWSKI Kacper | UKS Cyprianka | 1999 | U20 | KP | IV | MAŃKOWSKI Edward | Z/0302/15 | 2021 | 2 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3283421993256 sekund |